Dzień Zwycięstwa w Moskwie znów bez Polaków

 

9 maja Rosja świętuje zwycięstwo nad III Rzeszą, zwycięstwo w II wojnie światowej, przerwanie zaplanowanego ludobójstwa Słowian – zakończenie zbrodni, za którą stały te same syjonistyczne koła światowej, żydowskiej, finansjery – dzisiaj zmierzające ponownie do wywołania kolejnej, III wojny światowej.

I rzecz ciekawa, w 1989r. pojednaliśmy się z naszym największym wrogiem, z Niemcami, których wojenne zbrodnie ludobójstwa pochłonęły wiele milionów ludzkich istnień. W 1939r. liczba ludności Polski wynosiła 35 mln osób, spis ludności z lutego 1946r. wykazał 24 mln osób.

Polska w latach 1945-80r. – jak wielu twierdzi, Polska pod sowiecką, radziecką – a nawet rosyjską okupacją – odbudowała swoje ludzkie zasoby, osiągnęliśmy stan 38 mln osób. Dziwna to okupacja – ? -, której nie zdołał zakłócić nawet żydo-bolszewicki terror i kolejne zbrodnie ludobójstwa na Polakach trwające aż do 1956r., gdy żydo-bolszewia utraciła władzę i przeszła do „demokratycznej opozycji”.

Nawet żydo-katolicki Kościół musiał w końcu zweryfikować swoją politykę wobec Polski i w 1972r. uznał naszą granicę z Niemcami, które uczyniły to dwa lata wcześniej.

Myślą przewodnią homilii bpa A.Nossola, były słowa: „Iść razem – pojednani w prawdzie i miłości”

Ale rzecz dla myślących Polaków zdumiewająca, od pamiętnej mszy pojednania w Krzyżowej w 1989r. – pojednania polsko-niemieckiego -, nastąpił proces ponownego ubytku ludności Polski (?) – a więc proces odwrotny, niż w okresie „sowieckiej, radzieckiej, rosyjskiej, okupacji” (?). Według źródeł niemieckich w wyniku integracji Polski z Zachodem nasz kraj opuściło ok. 8 mln Polaków. W 2010r. więcej polskich dzieci urodziło się w Londynie niż w całej Polsce. „Pojednanie” – czy kolejna wojna ze słowiańskim, polskim narodem? – W 1990r. władza znów należała do „demokratycznej opozycji” – do żydo-bolszewii i jej potomków.

Mszy pojednania Polski z Rosją nie było i nie zanosi się, że taka msza się odbędzie – być może rosyjskiej stronie brakuje żydowskich katolików -?

To chyba dobrze, że Dzień Zwycięstwa w Moskwie będzie świętowany bez delegacji z Polski. Dlaczego w obchodach tak ważnej rocznicy miałby nas, Polaków, reprezentować antypolski, syjonistyczny, zbrodniczy element?

Syjonistyczna mafia z Waszyngtonu zabrania europejskim żydo-reżimom pokazywać się w Moskwie. Syjonistyczne USA sposobią żydowski reżim IIIRP do wojny z Rosją w interesie polityki Międzynarodwego Żyda. Szczególną nienawiść do Rosji żydostwo chce wzbudzić właśnie w polskim społeczeństwie.

 

Ośnieżona Moskwa  w przeddzień Dnia Zwycięstwa

Dariusz Kosiur

________________________________________

Zapisz

Zapisz

Zapisz

38 Komentarzy

Filed under Polityka

38 responses to “Dzień Zwycięstwa w Moskwie znów bez Polaków

 1. Darek Siwek

  Historia Rządu Światowego, przyczynek do upadku Polski.

  https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/historia-rzadu-swiatowego-przyczynek-do.html

  Polubienie

 2. Darek Siwek

  Z linku:

  ”Krok 32.

  W latach 1980 – 1981, zachodnie, sowieckie i polskojęzyczne syjonistyczne służby specjalne organizują strajki w Stoczni Gdańskiej przy współdziałaniu CIA i Watykanu (Jan Paweł II).

  Był to klasyczny przykład tzw. “rewolucji kontrolowanej”, w której nie było miejsca dla robotników i w ogóle dla Polaków przy Okrągłym Stole i przyszłych “konfiturach”. Władzę przejęli Syjoniści (“eksperci”, “doradcy”) i po tajnych ustaleniach z syjonistami jawnymi w Magdalence i przy “Okrągłym Stole”, przy którym zasiadło 47 syjonistów i dla zachowania pozorów 10 Polaków , przekazali Polskę europejsko-amerykańskiej oligarchii finansowej do “wzięcia od zaraz” oraz za darmo cały majątek narodowy wypracowany przez dwa pokolenia polskich tyraków w czasach PRL.

  Kilka lat później następuje cudowna “pokojowa” transformacja” syjonistycznego państwa sowieckiej , zorganizowana i nadzorowana przez syjonistów amerykańskiej z CIA i syjonistów sowieckich na czele z Jurijem Andropowem, szefem KGB i I Sekretarzem KPZR w jednej postkoszernej osobie. ”
  (…)
  „Wszystkie służby specjalne w Ameryce i Europie wiedziały dobrze, że ataki (11.09) zostały zaplanowane i wykonane przez określone grupy, którym zależało na zdyskredytowaniu świata Arabskiego , a w konsekwencji sprowokowaniu zachodnich mocarstw do zaangażowania się w wojnę z Afganistanem i Irakiem…””

  Jeśli do 2020 roku nie wywiesicie wszystkich polityków, bankierów, sędziów, księży i członków tajnych bractw, to wasz los jest przesądzony.”

  Polubienie

 3. Fredo

  Ludzie czy wy naprawdę myślicie że rządzące chazarstwo wysłałoby kogoś z Polin na tą wielka uroczystość .Dajcie spokój .Tutaj nie może być żadnego zdziwienia .
  W USsrace praktyczne już wszędzie uczą że to oni pogonili Hitlera a ZSRR tylko im troszku pomógł .Proszę sprawdzić czy 99% Hamerykańców tak nie mówi .
  Zasrańcy są tak bezczelni że mówią i piszą że po wojnie pozwolili Rosjanom robić jakieś super motory czy samochody na licencji USA .

  Polubienie

  • Fredo

   Gdyby faktycznie ktoś tam z Polaków pojechał to Antek Policmajster z wściekłości dostałby tygodniowej sraczki i nawet Stoperan by nie pomógł po który by wysłano do apteki 20 letniego Amerykanina który tam robi u niego za doradcę i codziennie parzy mu kawę i robi pyszne kanapeczki z szyneczką i słoninką z ketchupem mniam mniam .

   Polubienie

  • Fredo

   a udostępnienie tych licencji to taka niby nagroda dla Stalina od USA że troszku Stalin im pomógł wygrać z Hitlerem bo gdyby nie USA Hitler byłby dalej kanclerzem .Te brednie powtarzają wszyscy chazarzy z kolonii USA od Polin i tak dalej .

   Polubienie

 4. Darek Siwek

  i codziennie parzy mu kawę i robi pyszne kanapeczki z szyneczką i słoninką z ketchupem mniam mniam”

  I popływa nocą z salutowaniem, oj te nasze żółnierzyki
  się płaszczą:

  ”’Macierewicz chce popływać w środku nocy, więc oni zrywają się na równe nogi. Jak minister rządzi basenem”
  (…)
  Minister przychodzi na basen nawet o drugiej w nocy, co oznacza, że na równe nogi zerwać musi się kierownik pływalni i kilka innych osób, bo Macierewicz jest witany z honorami. Jak pisze Żemła, poprzedni szef żandarmerii, gen. Piotr Nidecki, nie witał ministra w drzwiach pływalni, ale to się zmieniło, gdy zastąpił go gen. Tomasz Połuch.

  Specjalnie dla ministra Antoniego Macierewicza na basenie zamontowano trampolinę wypożyczoną z sekcji pływackiej WAT.”
  http://natemat.pl/206533,macierewicz-chce-poplywac-w-srodku-nocy-wiec-oni-zrywaja-sie-na-rowne-nogi-jak-minister-rzadzi-basenem

  Polubienie

 5. Darek Siwek

  Końkordat czyli państwo w państwie.
  Obecny „Końkordat” z czasów (SLD), jest jeszcze bardziej przychylny kościołowi niż konkordat z 1925 roku!

  Dla wszystkich ignorantów katolickich zarażonych nad Jordańską dżumą. Oto przepisy konkordatu, które najmocniej ograniczają suwerenność Polski na które wydali zgodę wasi wybrańcy. Konkordat jest usankcjonowanym bezprawiem przyklepanym przez żydłackie Yelity PO, PSL, PiS, SLD prezentem dla zbrodniczej pedofilskiej mafii Watykańskiej za swoje tysiącletnie dokonania, wszelkiego bezprawia zbrodni i łajdactwa oraz zwykłego złodziejstwa. Spróbuj ty rodaku ukraść chleb lub kostkę masła żeby nakarmić głodne dzieci. Uzbrojona po zęby jednostka specjalna nad ranem wysadzi twoje drzwi od mieszkania skuje cię i kopniakami przeklinając szpetnie wrzuci jak worek ziemniaków do celi.
  (…)
  http://racjapolskiejlewicy.pl/konkordat-czyli-panstwo-w-panstwie-obecny-konkordat-z-czasow-sld-jest-jeszcze-bardziej-przychylny-kosciolowi-niz-konkordat-z-1925-roku/8090

  Polubienie

  • hubalblog

   to jak napluć Polakom w twarz

   Polubienie

   • Pimpuś

    Co tam parada u rudych żydów. Wychodzą nowe fakty o tym, że Polacy musieli zapłacić rudym żydom za bazy wojskowe na terenie Wielkiej Brytanii !!! Rząd Wielkiej Brytanii zatrzymał część Polskiego złota wywiezionego z Polski w 1939 roku jako rekompensatę za koszty związane z utrzymaniem Polskich Sił Zbrojnych walczących o niepodległość Wielkiej Brytfanny.

    Polubienie

   • Fredo

    Nihil novi .Waldi Pastuszka o tym na swoim kanale już od lat o tym mówi pimpusiu i to w szczegółach .

    Polubienie

 6. Darek Siwek

  ”,Byli naszymi aniołami stróżami”. Wzruszenie ściska gardło: tak Anglicy podziękowali Polakom [WIDEO]

  Jak poinformowało stowarzyszenie Polish Youth Association – Patriae Fidelis, to już kolejny rok w Exeter urządzane są uroczystości ku czci naszych Bohaterów (zwanych przez mieszkańców „Aniołami Stróżami”), by upamiętnić 307 nocny dywizjon myśliwski oraz jego poświęcenie na rzecz obrony mieszkańców Exeter przed kompletnym zniszczeniem miasta w 1942 roku.

  Kulminacyjnym momentem jest wciągnięcie polskiej flagi na dachu ratusza, dokładnie tak jak 74 lat wcześniej. Ówczesny burmistrz Rowland Glave powiedział:

  „Ludzie z tej polskiej eskadry byli naszymi aniołami stróżami przez ponad dwa lata. (…) Będziemy z dumą prezentować tę flagę na naszym ratuszu, przypominając przyszłym pokoleniom co zrobiła dla nas Polska i kogo podarowała nam w tych najczarniejszych godzinach przez jakie przechodził nasz kraj”.

  Nasi piloci zostali uhonorowani raz jeszcze i tak ma być co roku 15 listopada! Delegacja Polish Youth Association – Patriae Fidelis jest obecna na tych wzruszających i patriotycznych uroczystościach.”

  http://niezlomni.com/byli-naszymi-aniolami-strozami-wzruszenie-sciska-gardlo-anglicy-podziekowali-polakom-wideo/

  Po latach sami Anglicy to docenili chociaż…

  Polubienie

 7. Darek Siwek

  ”Ręka w rękę z Hitlerem
  Poniżej przedstawiamy artykuł pochodzący z francuskiego pisma „Minute” (nr 1843 z 13 sierpnia br. i nr 1844 z 20 sierpnia) dotyczący współpracy Żydów z Adolfem Hitlerem i III Rzeszą. Tytuł, śródtytuły i skróty pochodzą od redakcji „NP.”, przypisy w nawiasach kwadratowych pochodzą z „Minute” (red.).
  (…)

  https://palestyna.wordpress.com/2010/07/03/reka-w-reke-z-hitlerem/

  Polubienie

 8. Jak widać z filmu, Słowacy są aktywniejsi od Polaków – smutne, co z nas zrobiła ta syjonistyczna zgnilizna.

  Polubienie

  • Fredo

   Panie Darku dajmy spokój tym syjonistom i szukajmy trochę winy u siebie w nas samych .
   Kilka dni temu przyszedł do mnie sąsiad na podwórko i mówi : ” Tego Piskorskiego to na niego trza sznur jak w Norymberdze ” a że byłem po moim ukochanym piwie wziąłem gościa za kołnierz wyrzucając go z mojej posesji na końcu wypłacając kopa .
   A więc dajmy spokój tym syjonistom . Oni tylko zrobili co do nich należało . Plan był plan został wykonany przez CIA i Watykan .
   Gdyby nie głupie gojostwo łatwo by im nie poszło a kto wie może nie bylibyśmy dziś w czarnej żopie .
   Nawet dziś po prawie 30 lat gdy widać całkowitą destrukcję rządów chazarskich wielu goj ciągle ich popiera ciągle na nich głosuje pluje na Piskorskiego to o czym my tu mówimy .
   Krytykujmy naszego Downa a cahzarom dajmy spokój.
   Lubię ten utwór po on pokazuje w sposób bennyhillowy osiągnięcia chazarów w dziedzinie służby zdrowia w Polin w okresie ich 30 letnich rządów czyli hu… dupa i kamieni kupa .
   Tak działa służba zdrowia w Polin po 30 latach rządów chazarskich dla ludzi którzy nie mają grosza przy dupie .
   Nie dotyczy to bogaczy .
   Proszę oto poziom służby zdrowia w Polin . Do jakiej zapaści chazarstwo doprowadziło służbę zdrowia u na i to nie żarty .
   Oczywiście ten filmik nie dotyczy premier Żydło którą jak wiemy opiekowano się w szpitalu w sposób bardzo profesjonalny .
   OTO SŁUZBA ZDROWIA W POLIN :
   POZIOM DLA BIEDNYCH DZIADÓW :

   Polubienie

  • jakipodpis

   Zaiste, dobrze prawi ów człek, jednakowoż będąc obserwatorem zapodanego programu w telavizji wyznaczyłem sobie do owego pewien dystans, to znaczy: nie oglądam go. Być może tracę a może zyskam.

   Polubienie

   • Jeśli pominąć cały polityczny i historyczny kontekst polskiej rzeczywistości, taki wniosek można wysnuć, że „dobrze prawi ów człek” – jednak są tylko pozory, niebezpieczne pozory. Niebawem rozwinę ten temat.

    Polubienie

 9. Klemens

  Jest już nowe wystąpienie

  Polubione przez 1 osoba

 10. Klemens

  M. Poręba o planach zagłady Słowian

  Polubienie

 11. Zydofaszysi uwazaja teraz ,ze 2 wojnie swiatowej winni Rosjanie ,a nie Niemcy , Na Ukrainie EU oficjalnie popiera SS Galicje i mordercow Rosjan Zydow i Polakow ,az sie szare mydlo z ludzkiego tluszczu pieni.

  Polubienie

 12. paziem

  Сторонники Великой Победы Советского народа над немецко-фашистскими захватчиками
  постоянно скандировали:
  «Слава светскому народу-победителю! Слава Жукову! Слава Ватутину! Смерть бандеровцам! Да здравствует дружба народов-победителей! Позор американским холуям! …»

  Polubienie

 13. paziem

  Generalny Plan ” Wschód” ( General Plan ” Ost” )

  https://cont.ws/@retropall/601096

  Polubienie

 14. paziem

  Jonas Bakoubayi Billy: Musterkolonie des Rassenstaats: Togo in der kolonialpolitischen Propaganda und Planung Deutschlands 1919-1943,J.H.Röll-Verlag, Dettelbach 2011, ​ISBN 978-3-89754-377-5​
  Czesław Madajczyk Generalny Plan Wschodni: Zbiór dokumentów, Główna Komisja Badania Zbrodni Hitlerowskich w Polsce, Warszawa, 1990
  Andrzej Leszek Szcześniak Plan Zagłady Słowian. Generalplan Ost, Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, Radom, 2001
  Czesław Madajczyk Generalna Gubernia w planach hitlerowskich. Studia, PWN, Warszawa. 1961
  Czesław Madajczyk Polityka III Rzeszy w okupowanej Polsce, Warszawa, 1970
  Beata Mącior „Generalny Plan Wschodni”, AVALON 2007 ​ISBN 978-83-60448-31-1​
  Czesław Łuczak „POLITYK LUDNOŚCIOWA I EKONOMICZNA HITLEROWSKICH NIEMIEC W OKUPOWANEJ POLSCE” Wydawnictwo Poznańskie, Poznań 1979
  Maria Wardzyńska „Był rok 1939 Operacja niemieckiej policji bezpieczeństwa w Polsce. Intelligenzaktion” IPN Instytut Pamięci Narodowej, 2009 ​ISBN 978-83-7629-063-8​

  Beata Mącior-Majka
  Generalny Plan Wschodni. Aspekty ideologiczny, polityczny i ekonomiczny
  Zawarte w pracy rozważania obejmują nie tylko to, co w związku z Generalnym Planem Wschodnim (GPO) działo się podczas II wojny światowej, ale także znacznie wcześniejsze lata, w których kształtowała się koncepcja niemieckiej geopolityki, a zwłaszcza idea państwa, narodu i przestrzeni. Istniał bowiem niewątpliwy związek między geopolitycznymi poglądami ukształtowanymi na przełomie XIX i XX w., a nazistowską ideologią w odniesieniu do polityki przestrzennej i ludnościowej. W pracy chodziło nie tyle o chronologiczne przedstawienie wydarzeń związanych z planowaną kolonizacją i germanizacją podbitego Wschodu, ile o wyjaśnienie ideologicznych i politycznych założeń oraz przestrzennych i ekonomicznych aspektów GPO. Podkreślono też rolę, jaką odegrał w przygotowaniu GPO Reichsführer SS Heinrich Himmler.
  ISBN 978-83-60448-31-1, rok 2007; s. 276, oprawa twarda, format A 5, cena 39,00 zł

  Polubienie

 15. dziobak

  niestety nie mamy pewności kto dzisiaj rządzi Rosją. Dlatego pełny sojusz ze wschodem (jako rzecz teoretycznie słuszna) może nam zaszkodzić zupełnie nieoczekiwanie.
  Warto chyba zaczekać na odejście Putina aby zobaczyć kto wejdzie po nim.
  Jeśli będzie to front narodowy – proarmijny, to możemy ten sojusz z nimi nawiązywać.

  Polubienie

 16. Pingback: Dzień Zwycięstwa. IIIŻydo-RP/Polin nie świętuje. | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.