Litwa odgradza się od Rosji

Prezydent Litwy Dalia Grybauskaitė

Ilekroć czytam, bądź obserwuję z autopsji, że budowany jest mur lub płot na granicy państwa, bądź powstają ogrodzone i nadzorowane osiedla, tylekroć mam pewność, że dany kraj lub osiedle nadzorowane jest przez Żydów i głównie im ma służyć. Mentalność getta i odgradzania się od powszechnych norm i rdzennej społecznosci jest trwałym defektem psychiki żydowskiej i znamionuje etniczno-religijną chorobę społeczną. Płot na granicy Litwy z Rosją świadczy, że wspólczesna Litwa jest kolonią żydowską.

PZ

 

Litwa za 1,335 miliona euro wybuduje na granicy z Federacją Rosyjską ogrodzenie o długości 45 kilometrów.

Budowa ogrodzenia na granicy z obwodem kaliningradzkim Federacji Rosyjskiej o długości 45 kilometrów będzie kosztować Litwę 1,335 miliona euro. Jak donosi dzisiaj Państwowa Straż Graniczna bałtyckiej republiki, umowa na taką kwotę została już podpisana z wykonawcą robót.

„Niezbędne na budowę środki wyodrębniono z budżetu państwa” — zaznacza resort. Zgodnie z planem ogrodzenie powinno być wybudowane przed końcem tego roku.

Na lądowym odcinku granicy z obwodem kaliningradzkim Litwa postanowiła zbudować ogrodzeniem z drutu o wysokości dwóch metrów z dodatkowymi środkami kontroli elektronicznej. „Ogrodzenie pojawi się na odcinku zbiegu granic Litwy, Polski i Rosji niedaleko jeziora Wisztynieckiego i będzie przebiegać przez terytorium rejonu szakowskiego i wyłkowyskiego do Niemna” — poinformowała służba graniczna.

Długość granicy litewsko-rosyjskiej (Litwa graniczy tylko z obwodem kaliningradzkim) wynosi 294,4 kilometra, w tym 253,7 kilometra przebiega po lądzie i wodach śródlądowych, 18,5 kilometra — po Zalewie Kurońskim, 22,2 kilometra — po Morzu Bałtyckim. Według Straży Granicznej najbardziej problemowy odcinek stanowi ponad 130 kilometrów. Resort uważa, że w wyniku budowy ogrodzenia ulegnie poprawie ochrona granicy państwowej Litwy i zewnętrznych granic UE, którymi są granice bałtyckiej republiki z Białorusią i Rosją.

za https://pl.sputniknews.com/swiat/201705105432564-sputnik-litwa-rosja-granica/

 

8 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Litwa odgradza się od Rosji

 1. julius

  Żydowska firma Magal Security Systems Ltd chce być budowniczym muru na granicy Meksyku i USA. Pewnie zostanie tez budowniczym na Litwie i tubylcy tamtejsi zapłacą za to jak za zboże.

  Read more: http://forward.com/fast-forward/361847/israeli-company-bidding-hard-to-build-trumps-wall/

  Polubione przez 1 osoba

 2. Alija

  Tak, tylko nikt nie chce tego słuchać. Nowobogaccy,którzy pokupowali domy wsród tubylców od 40 lat, też odgradzają się murami, tujami/nowobogackimi/ niszcząc własność tubylców niewłasciwą eksploatacją przy granicy. Czy myslicie że ktoś chce tym się zajmować i jest gdzie szukać pomocy? Jeśli tak to jesteście w błędzie.Chyba jednak dobrze,że PiS chce zająć się sądownictwem. Nie wszystko tam jest „be” i wymagają wsparcia. Wypada i spojrzeć na polskie problemy.

  Polubienie

  • Fredo

   „Chyba jednak dobrze,że PiS chce zająć się sądownictwem. Nie wszystko tam jest „be” i wymagają wsparcia. Wypada i spojrzeć na polskie problemy.

   Z TAKIMI TEKSTAMI TO WEG DO REPUBLIKI I NEZALEZNEJ ALBO DO POŁUDNIKA WILDSTEINA W PEJSATEJ TV . A TY WIDZIAŁ ŻEBY CHAZARSTWO CHOCIAŻ JEDNĄ RZECZ ZROBIŁO W INTERESIE POLSKI BO JA NIE .
   NIECH SIĘ CZEPIĄ SĄDÓW TO ZROBIĄ WIĘKSZE BAGNO NIŻ JUŻ JEST . ILE JUŻ MOŻNA ZA PRZEPROSZENIEM PIER… PIS ZROBI PIS NAPRAWI . CO ZA LUDZIE .
   DAJ 500PLUS NA BATONY , PIZZE I COCA – COLĘ CZY WYCIECZKI DO SZCZYRKU TO CI BĘDĄ KAŻDEMU LODA ROBIĆ .

   Polubienie

  • jakipodpis

   Za Ka Marcinkiewicz yes yes yes… A łodesiebie ayveygiewałt:D

   Polubienie

  • stycznik400v

   PiS PO Novoczesna itd., niech wypieprzaja do izraela bo tam ich miejsce.

   Polubienie

 3. julius

  South Korea Election Makes It Clear: War With the North Is off the Table
  Concerning the North, South Korea now sees eye-to-eye with China, rather than the US
  http://russia-insider.com/en/politics/south-korea-election-makes-it-clear-war-north-table/ri19783

  Polubienie

 4. Reblogged this on Interesujące wieści… and commented:
  kto ich nadzoruje ?

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s