Żydo-reżim IIIRP demontuje bezpieczeństwo Polski i Polaków

Rzecz wydaje się bez precedensu, żeby władze własnego kraju wystawiały go jako obszar dla wojennych planów syjonistycznego imperium USA, skazując polski naród na barbarzyństwa wojny.

Począwszy od 1990r. żydowski reżim IIIRP nie tylko demontował polską armię sprowadzając jej stan liczebny oraz wyposażenie militarne, w tym transportowe, do poziomu, który uniemożliwia nie tylko ewentualne działania obronne, ale uniemożliwia nawet wykorzystanie armii w warunkach klęsk żywiołowych, np. powodzi. A te, w wyniku zaniedbań, zaniechań, wręcz całkowitego regresu wodnych melioracji w rolnictwie (regresu całej gospodarki), są coraz częstsze. Żydowskie rządy zlikwidowały niemal całkowicie produkcję zbrojeniową, zaplecze badawcze, naukowe, doświadczalne. Zniszczono nawet dokumentację archiwalną o jednostkach wojskowych, o wojskowym sprzęcie, także polską dokumentację projektową uzbrojenia, jakby to wszystko nigdy nie istniało.

Nie będę pisał o angażowaniu Polski po stronie agresywnej, zbrodniczej i imperialnej polityki syjonistycznych USA. O tych faktach dostatecznie informują nas powszechne żydowskie media jako o „misjach niosących demokrację”. Pozostaje tylko kwestia właściwego osądu żydowskich rządów i interpretacji ich przestępczej działalności, interpretacji z polskiego narodowego punktu widzenia i z punktu widzenia prawa międzynarodowego.

Realizowana przez żydowskie władze IIIRP polityka gospodarcza w zakresie przesyłu nośników energii przez terytorium Polski również wchodzi w zakres bezpieczeństwa państwa – żydowski reżim IIIRP nie zgodził się na budowę gazociągu z Rosji do Europy przez terytorium Polski.

Przesył gazu z Rosji do Europy to nie tylko bezpieczeństwo energetyczne (gospodarcze), to także bezpieczeństwo polityczne na wypadek wojny w Europie. Przesył gazu z Rosji do Europy przez nasze terytorium mógł stanowić dodatkową gwarancję dla bezpieczeństwa Polski i to zarówno w przypadku zagrożenia wojną przeciw Rosji ze strony USA, jak i z kierunku przeciwnego, czyli ze strony Rosji – choć ten kierunek jest mało prawdopodobny, ponieważ od 1945r. to USA wiodą światowy prym jako agresor na wszystkich kontynentach.

Kto negocjował z Rosją budowę gazociągu Nord Stream I, a teraz negocjuje budowę Nord Stream II – gazociągu układanego na dnie Bałtyku? Oczywiście NRF – najważniejszy gracz polityczny UE. Jak to możliwe, że żydowskie reżimy IIIRP mają poparcie syjonistycznych USA w sprawie blokowania przesyłu rosyjskiego gazu przez Polskę do Europy oraz blokowania gazociągów układanych na dnie Bałtyku, a jednocześnie NRF negocjuje z Rosją budowę kolejnej nitki tego gazociągu?

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że NRF od 1945r. znajduje się pod okupacją USA (żydowskiej finansjery świata anglosaskiego), że wszystkie jej media są żydowską własnością (czy więc to Niemcy piszą o polskich obozach śmierci?), że polityka władz NRF musi uzyskać konieczną aprobatę USA, do czego zobowiązuje się każdy kolejny kanclerz NRF w czasie obowiązkowej, pierwszej, zagranicznej, wizyty właśnie w USA. – Niemiecka mapa” (Die deutsche Karte)Gerd-Helmut Komossa, były szef kontrwywiadu NRFhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/09/w-jakunin-prezes-rosyjskich-kolei-panstwowych-o-istocie-nwo/

A zatem: jak to możliwe i co to oznacza, że NRF i IIIRP znajdujące się wewnątrz jednego politycznego obozu – wewnątrz UE, stworzonej i kontrolowanej przez USA (przez żydowską finansjerę i Kościół), gdy zarówno NRF i IIIRP są od USA uzależnione i realizują w wymiarze strategicznym wyznaczoną przez USA politykę, a w kwestii przesyłu rosyjskiego gazu do Europy realizują całkowicie odmienne wytyczne Waszyngtonu? Otóż ten pozorny paradoks posiada proste i jednoznaczne wytłumaczenie. Strategiczna polityka USA – polityka Międzynarodowego Żyda -, zakłada utrzymanie swoich wpływów w Europie zachodniej możliwie jak najdłużej, stąd dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa energetycznego przez dostawy rosyjskiego gazu – najtańszego gazu dla Europy (dla IIIRP jest najdroższy – ? https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2015/11/27/zydow-gazowe-wojny-z-rosja-walcza-i-placa-polacy/ )

Obszar Europy środkowo-wschodniej, zwłaszcza Polski, w tych samych planach USA przewidziany jest jako pole minowe – nie do przejścia dla Rosji i jako ewentualna strefa konfliktu militarnego z Rosją, a to stworzyłoby niebezpieczeństwo przerwania dostaw gazu dla Europy zachodniej, gdyby gazociąg przebiegał przez obszar Polski.

Jednocześnie polityka USA wobec całej Europy wymusza likwidację produkcji energii z surowców własnych, co pozwala w ramach tej samej strategii USA, w razie utraty kontroli nad Europą odciąć ją od rosyjskiego surowca przez zniszczenie gazociągów.

Rządząca IIIRP syjonistyczna banda, która w tej polityce – w polityce zbrodni na polskim narodzie -, bierze świadomy udział tym samy zasługuje na jedno, na szubieniczny sznur.

Ci z nas, którzy ulegają żydowskiej medialnej propagandzie i biorą udział w wyborczej rywalizacji między PO, PiS i podobnymi żydowskimi tworami, „analizują” ich „wyborcze programy” i prezentowane w żydo-mediach wypowiedzi  – co powiedział Kaczyński, a co Schetyna ? …,itp., itd. -, muszą wydać się Międzynarodowemu Żydowi wyjątkowo zabawni.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Reklamy

24 Komentarze

Filed under Bez kategorii

24 responses to “Żydo-reżim IIIRP demontuje bezpieczeństwo Polski i Polaków

 1. Czesław

  Prosto w twarz. Tak Serbowie potraktowali wroga ludzkości

  Polubione przez 1 osoba

  • Polak Słowianin

   Takie akty do dopiero preludium do tego co bezsprzecznie nastąpi. Tak jak pan Dariusz powyżej to ujął -> „…tym samy zasługuje na jedno, na SZUBIENICZY SZNUR…”. Jak słucham czasem, że za zbrodnie przeciwko narodowi trzeba wsadzać ich do więzień to mnie dreszcze przechodzą. Za zbrodnie przeciwko ludzkości jest jedna kara – ŚMIERĆ PRZEZ POWIESZENIE. To taki przekaz dla przyszłych chętnych, którzy mieliby podobne zapędy. Wiadomo dlaczego pejsy zlikwidowały karę śmierci, czemu zresztą wtórował kościół żydokatolicki, o ile mnie pamięć nie myli.

   Polubione przez 1 osoba

 2. hubalblog

  sprawdźcie jak przebiega rurociąg z gazem, tuż za linią Odry. Czy to będzie granica przyszłych działań wojennych?

  Polubienie

 3. Jurek

  nie może wskoczyć mój komentarz. Panie Adminie – wyciągnijcie ostanią wersję.

  Polubienie

 4. Edward.


  A propos turboslowianstwa.

  Polubienie

 5. Edward.

  No i ciekawe – dlaczego powyzsze nagranie jest przerwane!!!!
  Istnieja sily ktore dbaja aby Polacy nie wiedzieli wiecej niz powinni!!!

  Polubienie

 6. grzanek

  Zimny prysznic dla sympatyków Trumpa od Billa Engdahla – artykuł obnażający prezydenckie kwalifikacje (nieistniejące) Donalda przez pryzmat pięciu przymiotów męża stanu wg Sun Tzu (słynny chiński generał, na którego traktacie szkolą się jeszcze obecnie trepy na całym świecie, nawet na West Point): http://journal-neo.org/2017/05/13/the-donald-meets-sun-tzu-and-is-found-wanting/
  Donek oczywiście nie spełnia ani jednego kryterium.

  Polubienie

  • JS

   „(…)Sun Tzu (słynny chiński generał, na którego traktacie szkolą się jeszcze obecnie trepy na całym świecie…”

   NATO-wskie trepy ćwiczą się teraz na dziełach strategów młodego pokolenia, takich jak Lukas Milevski(http://www.fpri.org/contributor/lukas-milevski/), który jest autorem „Problems of Strategy in Wars of Honor”——https://www.infinityjournal.com/article/186/Problems_of_Strategy_in_Wars_of_Honor/(po zarejestrowaniu artykuł jest dostępny za darmo).
   Zapoznanie się z koncepcjami Milevskiego jest konieczne dla pełnego zrozumienia strategii NATO w rejonie Bałtyku i na Krymie. Irracjonalna rusofobia PiS-u wpisuje się w tę właśnie nową strategię.

   Polubienie

 7. Edward.

  Panie paziem – faktycznie teraz dziala!!!!Podczas mojego podejscia
  moglem wysluchac prawie do polowy i wszystko zamilklo i pojawila sie
  mgla!!!! To bardzo dziwne.

  Polubienie

 8. Edward.

  Moje uwagi dotyczyly video hubalblog.

  Polubienie

 9. jakipodpis

  Cosik dla rozluzu:) https://www.youtube.com/watch?v=d3QJpTxY9J0
  BĄDŹMY, ’cause „united we stand, divided we fall” as You know, I guess?!

  Polubienie

 10. julius

  „Polacy to zjudaizowane, rozdarte wewnętrznie, marne, antyspołeczne i antynarodowe kreatury. Twardy fundament światopoglądowy to podstawa silnych jednostek, Polacy mają „kręgosłup” bardzo słaby, kruchy, tak jak słabe, chwiejne i byle jakie jest judejskie chrześcijaństwo. Słabe, wegetujące jednostki to nic nie warte ogniwa większej całości, rodziny oraz organizmu większej zbiorowości (etnicznie jednakowej) – Narodu. Wieki kastracji Lechickiego Pogańskiego ducha odcisnęły swoje piętno w Polaku – Sławie. Najpierw działanie wspakulturowego tradycjonalizmu chrześcijańskiego, później sowieckiego bolszewizmu, chrześcijańskiego obecnie zaś z dwojaką siłą liberalizmu postsocjalnego, dają przerażające owoce.”

  Polubienie

 11. Edward.

  Mysle ze jest juz duza grupa Polakow o silnym „kregoslupie” – to widac w
  wielu miejscach (w internecie tez).Ta grupa czyni wiele aby docierac do
  Polakow o slabym „kregoslupie”.Wpojona wiara w drugiego czlowieka czyni
  z wiekszosci Polaow ludzmi bardzo naiwnymi – i to jest najgorsze.
  Na tym zeruje V kolumna ktora jest bardzo znaczna wsrod Polakow.
  To niekoniecznie musza byc zydzi z polskimi nazwiskami.Duzo wiekszymi
  szkodnikami dla sprawy polskiej moga byc np.Ukraincy lub Litwini.A z cala
  pewnoscia bardzo destrukcyjna dzialalnosc prowadzi V kolumna niemiecka
  ktora poprzez protestantyzm jest zjudaizowana do szpiku kosci (ich czesto
  widac tutaj) – oni sa bardziej zydowscy niz sami Zydzi.

  Polubienie

 12. Edward.

  WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA LESZKA KLIMKA – AUTORA NIEISTNIEJĄCEJ JUŻ STRONY http://www.uleszka.net , której treść w całości zamieszczam

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s