Odkłamujemy żydowską interpretację historii Polski

„72 dwa lata temu kapitulacja Niemiec zakończyła II WŚ w Europie. Z wojny tej wyszliśmy zwycięsko, jako czwarta co do wielkości armia, walcząc na różnych frontach w ramach koalicji antyhitlerowskiej.”

Autor: Bartosz Bieszczad 

na zdjęciu: Autor jako obserwator międzynarodowy prawyborów w Ługańsku (stolicy Ługańskiej Republiki Ludowej), Październik 2016

 

„72 dwa lata temu kapitulacja Niemiec zakończyła II WŚ w Europie. Z wojny tej wyszliśmy zwycięsko, jako czwarta co do wielkości armia, walcząc na różnych frontach w ramach koalicji antyhitlerowskiej. Największy koszt poniosły narody Związku Radzieckiego, który stracił ponad 25 milionów obywateli (25 razy więcej niż USA i Wielka Brytania łącznie). W przeliczeniu na ludność największe straty poniosła Polska, po części na skutek nieodpowiedzialnej polityki władz. Od biologicznej eksterminacji w ramach Generalplan Ost uratowała nas Armia Czerwona kosztem 600 tysięcy zabitych żołnierzy i oficerów.

W ramach tzw. porządku jałtańskiego, który był dla nas korzystny, w zamian za zamieszkałe głównie przez ludy ruskie bagna Białorusi i stepy Ukrainy, Polska odzyskała 400 kilometrów wybrzeża, Wrocław i Szczecin, ujścia Wisły i Odry, bogaty w surowce Śląsk. Dzięki temu, że staliśmy się państwem narodowym, udało się uniknąć krwawych konfliktów etnicznych, które miały miejsce np. w Jugosławii. Zmianie uległ również ustrój społeczno-gospodarczy Polski. Przeprowadzono reformę rolną i uprzemysłowiono kraj (na marginesie – uprzemysłowienia NIE PRZEWIDYWAŁ tzw. Plan Marchalla dla Polski, według którego kraj miał pozostać zapleczem surowcowo-rolniczym Europy Zachodniej).

Dzięki zastosowaniu zasad gospodarki planowej i na bazie społecznej własności środków produkcji zbudowano tysiące zakładów pracy i miliony mieszkań. W okresie Polski Ludowej w ramach Układu Warszawskiego Polska przeżyła bezdyskusyjnie bezprecedensowy, największy w historii rozwój gospodarczy, społeczny, kulturalny i naukowy.

Niestety, proces ten został zatrzymany i odwrócony na skutek działalności agentury zachodniej – tzw. „demokratycznej opozycji” – utracjuszy, którzy na spółkę z liberałami i socjaldemokratami z PZPR rozkradli majątek narodowy i uzależnili państwo od zachodnich struktur kontrolowanych przez wielki kapitał. W konsekwencji Polska stała się Meksykiem Europy i polem bitwy w przyszłej agresji NATO na Rosję. Warto o tym pamiętać w kontekście forsowanej przez ekipy po 1989 tzw. „polityki historycznej”.”

 

Na facebooku zamieścił: Piotr Kania

tytuł: D.Kosiur

Zapisz

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Polityka

4 responses to “Odkłamujemy żydowską interpretację historii Polski

  1. Pingback: Odkłamujemy żydowską interpretację historii Polski | 7777777blog

  2. Polak Słowianin

    Trochę po czasie, ale dopiero teraz trafiłem na ten list. Można powiedzieć lekcja historii Polski w pigułce od czasów II żydobanksterskiej wojny światowej
    http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/czy-panstwem-totalitarnym-jest-prl-z-okresu-1956-1989-czy-iii-rp-list-otwarty-stowarzyszenia-zolnierzy-zawodowych-w-stanie-spoczynku-i-rezerwy-oraz-czlonkow-ich-rodzin/

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s