Syjonistyczna żydo-reżimowa banda indoktrynuje polską młodzież

Odważna maturzystka! Zobacz co napisała o akcji „Wisła”

 

– Dzisiaj pisałam maturę rozszerzoną z WOS-u. Ukrainofilia wdarła się do naszego życia na dobre, nawet na maturze. Zadanie było o potępieniu akcji „Wisła” przez L. Kaczyńskiego i W. Juszczenkę – powiedziała po maturze Katarzyna Nowak. – Niestety napisałam prawdę i zamiast skrytykować akcję „Wisła” ja ją pochwaliłam i przypomniałam o bandach UPA, mordujących Polaków na Wołyniu. Ten akt zbrodni nazwałam „ludobójstwem”. Pewnie nie zaliczę, ale sumienie mam czyste. Niech nie myślą, że wszyscy łykają ich propagandę! – dodała odważna tegoroczna maturzystka.

W mediach społecznościowych zrobiło się głośno o Katarzynie Nowak. Zapytaliśmy ją o egzamin i jej przeczucia co do oceny końcowej. – Nie mam nic do dodania. Nie wiem jaka będzie ocena. Na maturze trzeba zdobyć minimalnie 30 proc., aby zdać. Łącznie było 30 zadań – odpowiedziała Prawy.pl

 Kontrowersyjne zadanie dotyczyło akcji Wisła – operacji wojskowej przeprowadzonej w latach 1947-1950 przeciwko Ukraińskiej Powstańczej Armii i Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów. Maturzyści mieli odpowiedzieć m.in. na pytanie „jakie prawa i wolności człowieka zostały naruszone podczas akcji ‚Wisła’?”

Pytanie oburzyło ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, który napisał: „Taka propaganda, wciskana młodym obywatelom, godna jest epoki Gomułki i Jaruzelskiego, a nie czasów ‘dobrej zmiany’, którą w polskiej szkole obiecywała obecna ekipa rządowa”.

Z kolei poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego powiedział, że „Potępianie Akcji Wisła to aberracja! Mam wrażenie, że niektórzy bardziej nienawidzą komuny niż kochają Polskę, popierają polski interes narodowy. Należy z tym zdecydowanie skończyć!” Lider narodowców wysłał też interpelację do Anny Zalewskiej minister Edukacji Narodowej pytając w niej: „Czy Ministerstwo Edukacji Narodowej zwracało się w tej sprawie o opinie historyków zajmujących się prześladowaniem i ludobójstwem dokonywanym na ludności Małopolski i Kresów Wschodnich przez OUN-UPA w latach 1939-1947? Jeśli tak, to do jakich? Jak brzmiały te opinie? Czy Ministerstwo Edukacji Narodowej ma świadomość, że potępianie Akcji „Wisła” stanowi wsparcie dla polityki historycznej gloryfikującej zbrodniczą, ludobójczą formację OUN-UPA?”

MEN odniosło się już wstępnie do zarzutów stwierdzając, że za pytania maturalne nie był odpowiedzialny bezpośrednio resort, ale Centralna Komisja Egzaminacyjna. Sprawa ma być wyjaśniana.

Autor:  Robert Wyrostkiewicz

za: http://prawy.pl/50661-odwazna-maturzystka-zobacz-co-napisala-o-akcji-wisla/

tytuł: D.Kosiur

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Syjonistyczna żydo-reżimowa banda indoktrynuje polską młodzież

 1. hubalblog

  typowo słowiańska uroda dzielnej maturzystki

  Polubienie

  • McKenzie

   No,icku kosherny,twoi naukowcy z USA znaleźli kilka lat temu plemię murzynów w Etiopii-ale wyglądali trochę z twarzy jak Europejczycy.Po zbadaniu-okazało się,że biali przeszli z Europy do Etiopii 1000 lat wcześniej,i z blondynów-stali się murzynami,tyle trzeba.My Słowianie mamy najwięcej wspólnego z Azjatami,z Iranu,Płn.Indii i-z Korei,plemiona Hunów to też nasi przodkowie.Na północy od nich są Finowie-blondyni,na płd.Węgrzy bruneci.Jedni byli na słońcu,drudzy w śniegach.Nawet język prawie taki sam.Tak że jeżeli próbujesz kogoś obrazić,to możesz najwyżej po ryju dostać parchu zakamuflowany.Won na upainę.

   Polubienie

  • tyle

   Czy tego chcemy , czy nie, Żydki należą do rasy białej – typ śródziemnomorski- podobnież jak np mieszkańcy pd włoch, grecji, hiszpanii.
   I o ile w krajach eu płn zach (głównie skandynawia) bieganie po ulicach z suwmiarką i kątomierzem i molestowanie napotkanych przechodniów tymi gadżetami, miałoby jakiś sens, to o tyle, w eu śr i wsch mijało by się nieco z celem, zaś w eu pd było by już poważnym błędem i megagłupotą.

   Polubienie

   • jpnz

    Taki narod jak Zydzi nigdy nie istnial.
    Nazwa „Zydzi” pojawila sie w 1795r w przekladzie protestanckim biblii krola angielskiego Jakuba – orginalny zapis brzmial: „Judeus” (Judejczycy).
    Nalezy rowniez przypomniec, ze Judee zamieszkiwaly rozne plemiona i stad wziela sie nazwa mieszkancow” „Judejczycy”.

    Polubienie

  • grzanek

   Nie da się ukryć 😉

   Polubienie

 2. mirek

  Kiedy wreszcie Polacy przejma wladze w Polsce ?

  Polubienie

 3. Bogusław Maśliński

  Całość edukacji w tzw. IIIRP podlega weryfikacji, za czasów PRLu mieliśmy więcej wiedzy przekazanej.

  Polubienie

 4. Mirek

  Bydło ze służb rozdało przestępcom broń do zastraszania na odległość. Wykańczanie ma ułatwić m.in. przejmowanie mieszkań w blokach spółdzielczych.

  Polubienie

 5. stycznik400v

  Skad tu się wzięlo tylu nowych komentujacych?
  Panie Edwardzie jak się pan odniesie do tego?

  Jedynie przez poznanie historii rodziny Rothschild można zrozumieć wojny światowe, konflikt w Palestynie, przewroty, rewolucje, gułagi itd. Historia z podręcznika NIE jest historią! Nie było rewolucji rosyjskiej, to była rewolucja zydowska opłacona przez banki zydowskie w Ameryce i zorganizowana przez ponad 240 żydów specjalnie przeszkolonych w Ameryce i wysłanych do Rosji. Na wszystkie przewroty potrzebne są pieniądze i ‚ idea’.

  Polubione przez 1 osoba

 6. maniek

  …ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – nie wie,że za Gomuły i Jaruzela – było 1.000 szkół – na 1.oooi-lecie – 33% opieka lekarska – bezpłatne sanatoria…a propadanda bergmana – do 68 roku – gdzie „znienawidzony”Jaruzel i Gomóła – WYPIERDZIELILI TO ZASRANE podszywające sie pod ŻYDÓW i srające im do gniazda – CHAZARSTWO DO izrahella?…

  i jeszcze „ciekawostka” – co zafajdany chazarski rezim i jego kundelki – zwane żondem – robia w tym kierunku – coby polskie dzieci nie były miąskiem eksportowym dla pedofilskich satanistów??

  Polubienie

  • moherowy beret

   Czy nie wiecie,że Gomułka miał żonę Żydówkę – Liwę Szoken.
   A ta jego postawa niby przeciw Żydom była sztuczna,żeby Polacy
   go lubili.Żydowskie sztuczki wszędzie.

   Polubienie

 7. obudzony

  Wszyscy komentatorzy, ,,siusiu-majtki” i inni postronni obserwatorzy! Zanim skrytykujecie Gomułkę, to musicie sobie uświadomić fakt, że Gomułka zawarł pakt z syjonistycznym żydostwem mniej więcej w latach 1967-1968, kiedy podobno ,,wygnał” żydów z Polski do Izraela właśnie po to, aby tamże służyli w armii, pracowali w kibucach i tworzyli dobrobyt Izraela. Każdy, kto przeczytał jego pamiętniki doskonale wie o tym, że Gomułka był polskim patriotą, któremu na sercu leżało dobro Polski, a nie żydowska supremacja.

  Polubienie

  • jpnz

   W.Gomulka byl „patriota”, ale radzieckim, poniewaz byl agentem NKWD przeszkolonym w ZSRR i nalezal rowniez do KPP (polskiej z nazwy partii komunistycznej zalozonej w Moskwie), ktora prowadzila robote wywrotowa w II RP, za co W.Gomulka byl kilkakrotnie aresztowany, a po odbyciu kary wiezienia w II RP za kazdym razem wyjezdzal do ZSRR.
   Czy te informacje znajduja sie w pamietnikach W.Gomulki ?

   KPP wchodzila w sklad KOMINTERNU (miedzynarodowki komunistycznej zlozonej glownie z samych zydow), a komintern dazyl do zaprowadzenia komunizmu w swiecie i przejecia kontroli nad panstwami i narodami.
   Komintern opowiadal sie rowniez za oderwaniem Pomorza i Slaska od Polski.

   Faktem jest, ze W.Gomulka prowadzil wojne z zydami-syjonistami w latach 1967-1968, ale z polecenia Moskwy. Natomiast w otoczeniu W.Gomulki nadal pozostawali zydzi na wysokich stanowiskach panstwowych, ktorzy tak jak W.Gomulka byli przeszkoleni w ZSRR i skierowani na Polske pod takimi nazwami ugrupowan radzieckich jak: PPR (polska z nazwy partia komunistyczna) oraz ZPP (polski z nazwy zwiazek patriotow) , ktory zmienil pozniej nazwe na PKWN (polski z nazwy komitet wyzwolenia narodowego) , ktory byl agentura radziecka zlozona glownie z samych zydow (W.Gomulka rowniez nalezal do PKWN) i reprezentujaca interesy ZSRR na obszarze Polski okupowanym przez armie czerwona.

   Proba zrobienia z W.Gomulki „polskiego patrioty” , ktory byl agentem Moskwy, zdrajca Polski, komunista i morderca robotnikow Wybrzeza w grudniu 1970r swiadczy o chorobie umyslowej lub agenturalnosci pomyslodawcow.

   Polubienie

 8. wiesiekpych

  Dzieki akcji wisla ja moi rodziice i dziadkowie pozostalismy przy zyciu. Ci zwyrodnialcy podeszli juz do lLabowej i zabijali jak na Wolyniu wszyskich Lachow. W dzien byli normalnymi ludzmi, pracowal, pili wodke z Poilakami natomiast w nocy wszysko wysadzali w powietrze oraz masakrowali i grabili ludnosc malopolska oraz podkarpacka, to bylo nie do zniesienia – tak opowiadal mi moj ojciec. Mozna bylo to porownac do okupacji hitlerowskiej 1939-45. Dzieki opatrznosci boskiej wszystko sie uspokoilo od 1947 roku. Wysiedlili wszyskich na zachod Legnica, Wroclaw, Boleslawiec. Byli ludzmi bardzo gospodarnymi , moj dziadek kupil od nich bardzo dobra krowe, zawsz cielila dwa cielata, ale czemu nas Polakow tak ninawidzili?

  Polubienie

  • jpnz

   Tzw. „ukraincy” to azjatycka dzicz, poniewaz u dziczy zawsze charakterystyczne jest okrucienstwo.

   Polubienie

  • Easy Rider

   Proszę nie rozpowszechniać dezinformacji – w powiecie nowosądeckim, jak również w powiatach gorlickim i jasielskim – czyli na terenach etnicznych Łemkowszczyzny nie było żadnych band ani napadów. Jedynie można mówić o sporadycznych wypadach na te tereny grup UPA z terenów Bieszczadów, które terroryzowały tamtejszą ludność, w celu zdobycia zaopatrzenia. Trzeba tutaj dodać, że również w okresie międzywojennym nie było na tych terenach żadnych konfliktów etnicznych z tzw. ludnością rusińską (urzędowa nazwa w II RP).

   Stad też, nie kwestionując co do zasady konieczności przeprowadzenia akcji „Wisła” uważam, że nie musiała ona obejmować aż tak dużego obszaru, gdyż w ten sposób przybrała częściowo charakter czystki etnicznej. Natomiast co do ukraińskości Łemków – tak zostali zaszufladkowani w opinii społecznej po tragicznych wydarzeniach poprzedzających akcję „Wisła”, natomiast sami nie uważali się za Ukraińców. Tak przynajmniej było w odniesieniu do starszego pokolenia, natomiast inaczej mogą odczuwać pokolenia wyrosłe po upadku ZSRR, które były poddawane indoktrynacji ze strony ukraińskich środowisk nacjonalistycznych.

   Polubienie

 9. jpnz

  jpnz 8 maja 2017 o 06:16
  „Operacja Wisla” byla reakcja i odpowiedzia wladz komunistycznych w Polsce na bandytyzm OUN-UPA i kolaborujaca z nimi ludnosc cywilna, ktora ogolnie byla wrogo nastawiona do Polski i Polakow.
  W momencie likwidacji cywilnego zaplecza OUN-UPA, dalszy bandytyzm UPA-incow tracil automatycznie swoja sile, a to dowodzi, ze dzialania wladz komunistycznych byly jak najbardziej sluszne w walce z OUN-UPA.
  Mimo wszystko liderzy, ktorzy zaplanowali „Operacje Wisla” popelnili jeden kardynalny blad, a mianowicie zamiast przesiedlic kolaborantow OUN-UPA w glad ZSRR bez mozliwosci powrotu to przesiedlili ich na polnocno-wschodnie obszary Polski i wykreowali w ten sposob ukrainska PIATA KOLUMNE w Polsce, ktora falszuje historie i opluwa Polakow za polskie pieniadze.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/28/operacja-wisla-zgodna-z-prawem-narodu-do-obrony/comment-page-1/#comment-29783

  Polubienie

 10. julius

  Putin rozpoczął decydującą fazę odrywania Rosji z systemu dolara

  Władimir Putin zatwierdził strategię bezpieczeństwa gospodarczego Federacji Rosyjskiej do 2030 roku, co w rzeczywistości po raz pierwszy odnosi się do suwerenności rosyjskiej gospodarki jako celu strategicznego. Wśród obszarów, celów i działań, które należy osiągnąć są te, które wcześniej prezentowali tylko „spiskowcy” na forach i Siergiej Glazjew, doradca Prezydenta. Od teraz jest to oficjalna polityka państwa.

  Polubienie

 11. nana

  Pan Tomasz Wykuty był łaskaw nazwać mnie inteligentną, no to z poczucia obowiązku spróbuję na to nieco popracować przyjmując, że jednak ją mam. Wrogów sobie narobię dodatkowych, ale co tam…

  Lecąc po kolei:

  hubalblog
  14 maja 2017 o 13:50
  typowo słowiańska uroda dzielnej maturzystki
  – tu zostało uprzednio dokonane założenie, że istnieje jakaś „słowiańska uroda” i ona ma jakież zobowiązujące znaczenie. Dlaczego miała by ta „uroda” mieć jakiekolwiek znaczenie, nie wiadomo. Nie znam takiego, co by sobie przed narodzinami wybrał zarówno twarz jak i sylwetkę. Zawartość czaszki to rzecz względna i ponoć chodzi tylko o intensywność i głębokość pofałdowania, a nie wielkość organu. Nie wiem, jak to sprawdzić, a robienie badań na trupach jest drogą jednokierunkową, jako że trup żadnych opinii na swój temat nie może zweryfikować.
  – No więc uroda, jak to uroda, rzecz gustu i zależna od genów rodzicielskich.

  McKenzie
  14 maja 2017 o 20:50
  No,icku kosherny,twoi naukowcy z USA znaleźli kilka lat temu plemię murzynów w Etiopii-ale wyglądali trochę z twarzy jak Europ[…]
  – tu się zgadzam, bo jest to rozsądne podejście, ale z poniższym
  „możesz najwyżej po ryju dostać parchu zakamuflowany.Won na upainę.”
  – to co może człowiek zrobić? prywatne emocje piszącego brać za swoje? i skąd ta bezczelność, by wysyłać ludzi na Ukrainę? a co to ma być dla Polaków, ta Ukraina? najpierw się tam Polacy wepchali – bo przecież przedtem ich tam nie było. Teraz twierdzi się, że tam były „dzikie pola” ale jakimś cudem znaleźli się tam Ukraińcy, którym Polacy odmawiają prawa nie tylko do posiadania własnej ziemi ale także i cech ludzkich. Gdyby w historii świata nigdy żaden Polak nikogo nie zabił, no to ostatecznie można by uznać, że Polacy mają prawo moralne decydować, kto jest człowiekiem a kto już nie. Z historii wiemy, że nazwano to co prawda „walką o wolność wasza i naszą” ale w praktyce Polacy byli wysyłani do krajów obcych, samodzielnych, i tam z polecenia mocodawcy – niemców, hiszpanów, wielkich brytfannów czy innych żabojadów – mordowali Polacy ludność tubylczą według niemieckiego/hiszpańskiego/brytfannskiego/żabojadziego rozdzielnika. Czy ludność tubylcza była z tego zadowolona? Śmiem wątpić. Bo o ile między sobą się naparzając kiedyś by tam doszli do jakiegoś porozumienia, o tyle na skutek zbrojnych działań bandyckich Polaków popadała ona tylko w kolonialną zależność. Ale Polacy w dalszym ciągu bajdurzą, że walczyli o „wolność waszą i naszą”. Nic podobnego! Polacy mordowali niewinnych ludzi, z którymi często nigdy nie mieli żadnych kontaktów, nie graniczyli nawet z tymi krajami.
  – Co do Ukraińców, to przecież mają oni prawo Polaków nienawidzić na zasadzie wzajemności; bo to najpierw Polacy na Ukrainę się wepchali, potem jako władza kolonialna odmawiali Ukraińcom prawa do ich własnej ziemi, do używania ich własnego języka, uczynili z Ukraińców niewolników „polskich panów” a potem, gdy Ukraińcy jednak chcieli zrzucić polskie jarzmo i zmuszeni byli się sprzymierzać z tym, kto się z nimi przymierzać chciał, no to Polacy podnieśli larum. I teraz żądają, by Ukraińcy czuli tylko to i robili tylko to, czego „polacy” sobie życzą. A to niby dlaczego??? Tak zwana Rzeczpospolita to nie był żaden kraj jednorodny narodowościowo. Był to zlepek ziem przyłączonych siłą do jakiegoś „polskiego” trzonu i byli to ludzie polonizowani na siłę. Przykładem choćby Litwini – czy są oni doprawdy tak niewdzięczni, czy też mają podstawy ku temu, by bronić tę resztkę „litwińskości”, która nie padła dotąd łupem polonizowania?
  – no i jak, panie McKenzie? w którym momencie nie mam racji? prawdę napisałam, ale jak zwykle emocjonalizm Polaków pozbawia ich elementarnej racjonalności.

  tyle
  15 maja 2017 o 06:11
  Czy tego chcemy , czy nie, Żydki należą do rasy białej – typ śródziemnomorski- podobnież jak np mieszkańcy pd włoch, grecji, hiszpanii.
  – a co my tu widzimy? widzimy tu rasizm w czystej postaci. Ludzie nie są oceniani po ich czynach, ale po ich wyglądzie. Z tego widać, że Polak woli być okradziony tylko przez Polaka, woli być obrażony tylko przez Polaka, a nawet woli być zabity tylko przez Polaka! A więc wszelkie przywary i wady są u Polaków przez Polaków tolerowane, liczy się tylko to, żeby żaden „żyd” im tego nie robił.
  – Gdzie tu rozum, panowie?
  i patrzmy dalej:
  „I o ile w krajach eu płn zach (głównie skandynawia) bieganie po ulicach z suwmiarką i kątomierzem i molestowanie napotkanych przechodniów tymi gadżetami, miałoby jakiś sens, to o tyle, w eu śr i wsch mijało by się nieco z celem, zaś w eu pd było by już poważnym błędem i megagłupotą.”
  – czyli istnieje jakiś superwzorzeć dla ludzi, i każdy, kto od niego odbiega to już nie człowiek?
  – No to proszę państwa, proszę pokazać mi dwóch identycznych z wyglądu Polaków. Niemożliwe, co? No to o czym pan „tyle” pisze?

  jpnz
  16 maja 2017 o 01:24
  Taki narod jak Zydzi nigdy nie istnial.
  Nazwa „Zydzi” pojawila sie w 1795r w przekladzie protestanckim biblii krola angielskiego Jakuba – orginalny zapis brzmial: „Judeus” (Judejczycy).
  Nalezy rowniez przypomniec, ze Judee zamieszkiwaly rozne plemiona i stad wziela sie nazwa mieszkancow” „Judejczycy”.
  – jeżeli tak, no to bierzmy dokładniej: taki naród jak Polacy też nie istniał.
  – Były różne plemiona mówiące podobnymi dialektami, ale nie było choćby 1000 lat temu państwa o nazwie „Polska”. Nazywano pewien obszar, scalony pod „królem” Rzeczpospolitą. Językiem urzędowym była łacina, językiem dworskim był francuski, a lud mówił tak, jak potrafił, czyli jak mu dziadkowie przekazali. A co przekazali dziadkowie? czy jakiś polski język literacki? Nic podobnego! Dziadkowie przekazali gwarę, mowę miejscową, różniącą się często bardzo znacznie od mowy używanej przez grupę zamieszkującą co prawda to samo „państwo” ale zasiedloną parę kilometrów dalej w innym siole. Kto więc i czym chce mierzyć, kto żyd a kto nie żyd?

  mirek
  14 maja 2017 o 19:37
  Kiedy wreszcie Polacy przejma wladze w Polsce ?
  – to proste! jeżeli będą istnieć Polacy i stworzą oni własne państwo o nazwie Polska, no to w tej Polsce będą rządzić Polacy. Teraz tak nie – jest jak widzimy i szukanie na siłę jakichś niepokalanych „Polaków” skazane jest na porażkę. Nie ma wzorcowego Polaka, a więc nie może być wzorcowej Polski. Co robić? A no, PRACOWAĆ NAD SOBĄ, doskonalić swoje dobre strony, niwelować te słabsze i prosić Boga o rozum. Dla Boga nie ma z pewnością różnicy, czy ktoś jest murzyn czy europejczyk. Liczy się tylko jakość danego człowieka i tak jest – a raczej powinno być – na całej naszej kochanej i unikalnej Ziemi Matce. Gdy staniemy się doskonalsi, to wówczas doprawdy nie będzie miało znaczenia, kto ma jaki kolor skóry i w jakiego Boga wierzy.

  Bogusław Maśliński
  14 maja 2017 o 19:55
  Całość edukacji w tzw. IIIRP podlega weryfikacji, za czasów PRLu mieliśmy więcej wiedzy przekazanej.
  – w Polsce Ludowej nie było praktycznie indoktrynacji, ponieważ nie było takiej potrzeby. To, co przekazywały władze ludności było czystą prawdą. Na lekcjach „propedeutyki wiedzy o społeczeństwie” mówiono nam, że kapitalizm to ustrój wykorzystujący pracę mas dla kilku wybranych osób i to jest przecież prawda. Mówiono też, że w kapitalizmie praca jest przywilejem a nie prawem człowieka i że dlatego kapitalizm musi generować bezrobocie by wymuszać tym posłuszeństwo mas pracujących. I to też się przecież zgadza. Gdzie więc tu jest indoktrynacja? A że władza ludowa przy pomocy plakatów i pogadanek namawiała obywateli PRL do uczciwej i wydajnej pracy, to przecież dobrze. Po pierwsze oznacza to, że władza ludowa nie zmuszała do wydajnej pracy tak, jak zmusza do niej kapitalista widmem bezrobocia i nędzy. Dalej każdy może sobie sam podedukować, bo wystarczy tylko wziąć realia i je odwrócić. Jeżeli teraz jest jak jest i to jest zmiana tego, co było kiedyś, no to znaczy, że kiedyś musiało siłą rzeczy być inaczej niż jest teraz.

  Mirek
  14 maja 2017 o 20:51
  Bydło ze służb rozdało przestępcom broń do zastraszania na odległość. Wykańczanie ma ułatwić m.in. przejmowanie mieszkań w blokach spółdzielczych.
  – co to są za „służby”? czyżby sugerowane było, że to „służby peerelowskie”? No to mają te służby rację, bo to za ich pracowitej działalności powstały te bloki – ludzie dzięki tym służbom żyli spokojnie, mogli pracować i oszczędzać na mieszkania w blokach spółdzielczych. Zasady, w wyniku których te bloki powstały zostały przez mieszkańców tych bloków złamane. No to i „służby” nie są niczym związane do stosowania się do czegoś, co nie istnieje.
  – Ja wiem, to może być dla niektórych trudniejsze do zrozumienia, ale można sobie uprościć przyjmując, że jeśli ktoś chciał coś zmienić i to zmienił, to nie może to być już tak, jak było przedtem. To tylko tak, jako wprawka dla leniwych mózgów.

  Mirek
  14 maja 2017 o 20:53
  Magdalena Żuk została sprzedana Kapitanowi Khaled, nadzorcy egipskich kurortów.
  – to jest tragedia! Ale ponieważ nie mamy praktycznie polskiej państwowości, więc nie ma kto Polaków bronić. Opisywałam już przypadek znajomej znajomej, że pracowała ona w holandii (tak mam w pamieci) i jej pracodawczyni sprzedała ją „arabom”, jako że ta Polka była jasnowłosa, niebieskooka, ładna i młoda I tylko cudem udało się jej uciec z samochodu zmuszonego zatrzymać się na światłach. Musimy zdawać sobie sprawę, że teraz co prawda możemy jechać do różnych kingdomów myć sracze, ale nikt, ABSOLUTNIE NIKT się za nami w razie co nie ujmie. Nasze ambasady nie służą już Polakom będącym za granicami i już im nie pomagają choćby z tego powodu, że to w praktyce niemożliwe. Masa Polaków na obczyźnie jest ogromna i to przerasta możliwości ambasady, jaka wielka by ona nie była.

  stycznik400v
  14 maja 2017 o 22:37
  Skad tu się wzięlo tylu nowych komentujacych?
  Panie Edwardzie jak się pan odniesie do tego?
  Jedynie przez poznanie historii rodziny Rothschild można zrozumieć wojny światowe, konflikt w Palestynie, przewroty, rewolucje, gułagi itd. Historia z podręcznika NIE jest historią! Nie było rewolucji rosyjskiej, to była rewolucja zydowska opłacona przez banki zydowskie w Ameryce i zorganizowana przez ponad 240 żydów specjalnie przeszkolonych w Ameryce i wysłanych do Rosji. Na wszystkie przewroty potrzebne są pieniądze i ‚ idea’.
  – skąd się nowi komentujący biorą? z rozdzielnika albo przypadkiem. Przecież ja o Tobie, Stycznik, też nic nie wiem i Ty o mnie też nic. Trochę się domyślasz po tym, co ja napisałam tak jak ja mogę się domyślać po tym, co napisałeś Ty. Ale na pewno nie wiemy nic. Czyż nie jest tak?
  – Historia różnych rot szyldów i innych nic praktycznie nie wyjaśnia. Niby są oni tą zakulisą, ale jednak istnieje coś/ktoś o wpływach większych i ktoś, kto jest skuteczniejszy i wie, czym się posłużyć ” w razie co”.
  – Problemem nie są wiec te rot szyldy i im podobni, bo to nie oni zabijają ludzi w wojnach. Ludzie w wojnach zabijają się nawzajem. I tu należy rozpocząć dywagacje, dlaczego to jest możliwe. Ja powiem, żeby było krótko: kochaj bliźniego swego jak siebie samego – a to wyklucza chciwość, wywyższanie się nad innych, zmuszanie ich do pracy na naszą rzecz, wyklucza łgarstwa, krętactwa, włazidupstwo i co najważniejsze: wyklucza lenistwo. To lenistwo jest główną przyczyną wielu nieszczęść. Ludzie, zamiast pracować na siebie własnymi rękami chcą sobie podporządkować innych ludzi i zmusić ich do pracy niczym niewolników. Czy jakiś rot szyld kogoś pilnuje, by on na niego pracował? NIE! to ludzie wzajemnie się pilnują, by naganiać kasę temuż rot szyldowi.
  – Opiszę tu przypadek znajomej znajomej. Ona była po studiach inżynierskich ukończonych w Polsce Ludowej. Dziś ma ok. 70 lat. W czasach „transformacji” załapała się ona do pracy w firmie brytfańskiej, działającej rzecz jasna w naszej kochanej Polsce. I co? A no, chwaliła się ona, że w ich firmie można rozmawiać tylko po angielsku, także w rozmowach prywatnych na terenie firmy!, że codziennie goli ona sobie nogi – bo by jej do firmy nie wpuścili, i odżywia się głównie suszonym chlebem typu waza oraz pije jogurciki beztłuszczowe bo w firmie nie tolerują „grubych”. No proszę państwa!!! gdzie tu wina żyda??? gdzie tu wina wielkiego brytfanna? I tak było w większości przypadków, gdy likwidowano polski przemysł – rękami Polaków schylonych w pozie wdzięczności za to, że w Polsce będą mówić po szkopsku/brytfańsku/żabojadzku itd. i że gdy „awansują” to będą „uczyć Polaków jak dobrze pracować”. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  maniek
  14 maja 2017 o 23:21
  …ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski – nie wie,że za Gomuły i Jaruzela – było 1.000 szkół – na 1.oooi-lecie – 33% opieka lekarska – bezpłatne sanatoria…a propadanda bergmana – do 68 roku – gdzie „znienawidzony”Jaruzel i Gomóła – WYPIERDZIELILI TO ZASRANE podszywające sie pod ŻYDÓW i srające im do gniazda – CHAZARSTWO DO izrahella?…
  – tak zwany ksiądz I.Z. jest podległym watykanu i może mówić tylko to, co mu mówić pozwalają przełożeni. I choć wydaje się niektórym, że ten ksiądz to jakiś „buntownik” to mogą być na 100% pewni, że ten bunt jest pod totalną kontrolą zwierzchników i jest to „bunt” dokładnie zaplanowany.
  – Co do W.Gomułki i Generała Jaruzelskiego to zwykły człowiek nie ma w sobie miary, by móc ich oceniać. Nikt z nas nie był ani Gomułką ani Jaruzelskim. Nikt z nas nie miał władzy ani nad krajem ani nad naszą armią. Więc to, co nam się może wydawać to czysta fantazja sterowana przez wrogów naszego Narodu.
  – Władza ludowa powiedziała ludziom, jak powinni osiągnąć dobrobyt i ludzie pracując z poświęceniem ten dobrobyt osiągnęli. Po prostu władza nie jest od tego, by produkować papier toaletowy dla obywateli, ale władza jest od tego, by zorganizować budowę fabryki takiego papieru. I władza ludowa to zorganizowała bardzo dobrze!
  W momencie, gdy ludzie zwrócili się przeciw tej władzy – musieli utracić to, co zbudowali według zaleceń tejże władzy. To przecież logiczne, nieprawdaż? nie można dokonywać zmian pozostawiając wszystko tak, jak jest.

  […]
  „i jeszcze „ciekawostka” – co zafajdany chazarski rezim i jego kundelki – zwane żondem – robia w tym kierunku – coby polskie dzieci nie były miąskiem eksportowym dla pedofilskich satanistów??
  „- to nie jest tylko nasz, polski problem, lecz ma to zasięg ogólnoświatowy. Działać więc należy na płaszczyźnie międzynarodowej, by były jakieś efekty. Ale wówczas konieczne jest zastosowanie z Dekalogu „kochaj bliźniego swego jak siebie samego”.
  obudzony
  15 maja 2017 o 00:57
  Wszyscy komentatorzy, ,,siusiu-majtki” i inni postronni obserwatorzy! Zanim skrytykujecie Gomułkę, to musicie sobie uświadomić fakt, że Gomułka zawarł pakt z syjonistycznym żydostwem mniej więcej w latach 1967-1968, kiedy podobno ,,wygnał” żydów z Polski do Izraela właśnie po to, aby tamże służyli w armii, pracowali w kibucach i tworzyli dobrobyt Izraela. Każdy, kto przeczytał jego pamiętniki doskonale wie o tym, że Gomułka był polskim patriotą, któremu na sercu leżało dobro Polski, a nie żydowska supremacja.
  – o krytykowaniu W.Gomułki już napisałam, to nie będę się powtarzać. Każdy przywódca kraju zawiera tylko takie umowy z obcymi, jakie zawrzeć musi. Nie ma tu miejsca na jakieś „chęci własne”. W Polsce Ludowej mieliśmy odpowiedzialnych przywódców i mieliśmy korzystne dla nas umowy – oprócz tych z zachodem, ale te były „złem koniecznym”. Nie jest problem żaden „Izrael” ale to, co się tam dzieje i co ten „Izrael” robi. Należy nauczyć się rozróżniać, by nie „wylewać dziecka z kąpielą”. Gdyby tych „żydów” nie było w Izraelu, to być może byliby u nas. Wolicie, drodzy Rodacy?
  – Co do „supremacji żydów”, no to dlaczego oni są wszędzie na czele? Powiem – bo jakość ludzi nieżydowskich jest słaba. Oni żydzi, trzymają się razem, a ludzie gremialnie skaczą sobie do gardeł o byle co nie zwracając uwagi na skutki.
  – A wiec o co pretensje do „żydów”?

  jpnz
  16 maja 2017 o 00:17

  – od tego pana bije rusofobia, to tłumaczenie tu czegokolwiek nie ma sensu. Ale napiszę, bo inni też czytają.
  „W.Gomulka byl „patriota”, ale radzieckim, poniewaz byl agentem NKWD przeszkolonym w ZSRR i nalezal rowniez do KPP (polskiej z nazwy partii komunistycznej zalozonej w Moskwie), ktora prowadzila robote wywrotowa w II RP, za co W.Gomulka byl kilkakrotnie aresztowany, a po odbyciu kary wiezienia w II RP za kazdym razem wyjezdzal do ZSRR.”
  – no i co z tego wynika? o co pan „jpnz” ma pretensje? i czym usiłuje tu czytelnika straszyć?

  Czy te informacje znajduja sie w pamietnikach W.Gomulki ?
  – a dlaczego miały by tam być, jeżeli ich tam nie ma? Jeżeli to są pamiętniki Gomułki, to on miał prawo pisać, co uważał za stosowne bez względu na to, co sobie o tym w pół wieku potem pomyśli jakiś ktoś.

  „KPP wchodzila w sklad KOMINTERNU (miedzynarodowki komunistycznej zlozonej glownie z samych zydow), a komintern dazyl do zaprowadzenia komunizmu w swiecie i przejecia kontroli nad panstwami i narodami.”
  – no i co z tego, że coś wchodziło „w skład KOMINTERNU”? to przecież już odległa historia i czym tu się jeszcze podniecać?

  „Komintern opowiadal sie rowniez za oderwaniem Pomorza i Slaska od Polski.”
  – a kiedy to się ten KOMINTERN za tym „oderwaniem” opowiadał? Pomorze i Śląsk zaczęły ponownie należeć do Polski po II. wojnie światowej. I to dzięki naciskom i staraniom Stalina, bo „alianci” mieli wobec Polaków inne plany (zrobienie z nich janczarów – na turecki wzór – i wysyłanie Polaków na śmierć wszędzie tam, gdzie był „interes do zrobienia” dla anglosysów).

  „Faktem jest, ze W.Gomulka prowadzil wojne z zydami-syjonistami w latach 1967-1968, ale z polecenia Moskwy.”
  – śmieszniej się nie da, co? Gomułka żadnej wojny z żadnymi żydami nie prowadzi. On chciał doprowadzić do odbudowy Polski po wojnie i czy z żydami czy bez, nie miało znaczenia. Gdy żydzi przeszkadzali, no to Gomułka pokazywał im ich miejsce. Ale nie była to żadna wojna z żadnymi żydami. Nie było takiej potrzeby.
  „Natomiast w otoczeniu W.Gomulki nadal pozostawali zydzi na wysokich stanowiskach panstwowych, ktorzy tak jak W.Gomulka byli przeszkoleni w ZSRR i skierowani na Polske pod takimi nazwami ugrupowan radzieckich jak: PPR (polska z nazwy partia komunistyczna) oraz ZPP (polski z nazwy zwiazek patriotow) , ktory zmienil pozniej nazwe na PKWN (polski z nazwy komitet wyzwolenia narodowego) , ktory byl agentura radziecka zlozona glownie z samych zydow (W.Gomulka rowniez nalezal do PKWN) i reprezentujaca interesy ZSRR na obszarze Polski okupowanym przez armie czerwona.”
  – najlepiej jest, gdy państwem rządzi ktoś, kto ma o tym jakieś pojęcie (choć teraz to każdy „Polak” do rządzenia jest gotów od zaraz :))))) i wie, w jakiej sytuacji geopolitycznej znajduje się podległy mu kraj. Z historii wiemy, że „alianci” co prawda wysyłali Polaków na śmierć, ale wdzięczności za to odczuwać żadnej nie mieli potrzeby. Bo z jednej strony wysyłali polskich lotników do walki z niemcami, a z drugiej liczyli akcje i zyski z IG Farben, czyli „obozu zagłady w Auschwitz. No i przez sześć lat „nie byli gotowi do wojny z Hitlerem” (którego wysponsorowali, a więc wiedzieli, co będzie Hitler robił, bo on nie tyle własne plany realizował co plany sponsorów – bo i jakby inaczej?) i z daleka przyglądali się eksterminacji Polaków pod niemiecką okupacją spokojnie pijąc te ich fajwokloki. To Stalin i Armia Czerwona uratowały Polaków przed totalną zagładą. Po wojnie brytfanni zabrali zdepozytowane przed wojną u nich polskie złoto i tym wyrównali koszty wyposażenia polskich lotników !!! Polska Ludowa odzyskała tylko jakiś ochłap i żadne ussa się za Polakami nie ujęło.

  „Proba zrobienia z W.Gomulki „polskiego patrioty” , ktory byl agentem Moskwy, zdrajca Polski, komunista i morderca robotnikow Wybrzeza w grudniu 1970r swiadczy o chorobie umyslowej lub agenturalnosci pomyslodawcow.”
  – i tak to namieszane w głowach mają co niektórzy. Dlaczego ktoś miałby dopiero „robić” z W.Gomułki patriotę? Gomułka BYŁ PATRIOTĄ i to wzorowym. Nie mają tu nic do rzeczy Jego przekonania polityczne (każdy jakieś tam ma bo i czemu nie?) a tak zwani „robotnicy z Wybrzeża” to byli prowokatorzy nakręcani z zachodu, wspierani przez V kolumnę zachodu zadekowaną od wojny w Polsce – którzy naiwnych Polaczków chcieli wysłać na śmierć i kraj zdestabilizować, by odnowić u nas swoje wpływy.
  – Polską to ty, „jpnz,” się nie rządź, bo Polska nic tobie nie zawdzięcza. Swoje istnienie nasz kraj zawdzięcza dalekowzrocznej polityce Józefa Stalina i Bohaterskim Żołnierzom Armii Czerwonej. Nie żadnym „aliantom” i ich przydupasom. Czytać już jak widać umiesz, to postaraj się jeszcze to czytane zrozumieć.
  – Diagnozę o „chorobie umysłowej „postawiłeś poniekąd słuszną, acz wyłącznie w stosunku do siebie samego.

  wiesiekpych
  15 maja 2017 o 21:09
  Dzieki akcji wisla ja moi rodziice i dziadkowie pozostalismy przy zyciu. Ci zwyrodnialcy podeszli juz do lLabowej i zabijali jak na Wolyniu wszyskich Lachow. W dzien byli normalnymi ludzmi, pracowal, pili wodke z Poilakami natomiast w nocy wszysko wysadzali w powietrze oraz masakrowali i grabili ludnosc malopolska oraz podkarpacka, to bylo nie do zniesienia – tak opowiadal mi moj ojciec. Mozna bylo to porownac do okupacji hitlerowskiej 1939-45. Dzieki opatrznosci boskiej wszystko sie uspokoilo od 1947 roku. Wysiedlili wszyskich na zachod Legnica, Wroclaw, Boleslawiec. Byli ludzmi bardzo gospodarnymi , moj dziadek kupil od nich bardzo dobra krowe, zawsz cielila dwa cielata, […]
  – bardzo pięknie napisałeś
  „ale czemu nas Polakow tak ninawidzili?”
  – a no dlatego, ponieważ Polacy weszli jako okupanci na ich ziemie, zmusili ich do pracy na „polskich” folwarkach i traktowali jak niewolników. Wiem to od mojej Matki, która urodziła się na Kresach i tam mieszkała przez lata młodości. Polacy niby to starali się „być dobrzy” dla Ukraińców, ale nie traktowali ich nawet jak równych sobie, lecz gorszych ludzi. No to jak miało się rozwijać wspólne życie Polaków na Kresach? Nie było to możliwe i to wcale nie z woli Ukraińców. Każdy zniewolony naród – jeżeli przeżyje niewolę – któregoś razu podnosi się z kolan i wtedy biada gnębicielom. Nie pomoże wówczas, że gnębiciel robi z siebie ofiarę – jak usiłują to robić Polacy. Rzeź wołyńska była przerażającym bestialstwem, ale swoją genezę miała ona w postępowaniu „polskich jaśniepanów”.

  jpnz
  15 maja 2017 o 23:06
  Tzw. „ukraincy” to azjatycka dzicz, poniewaz u dziczy zawsze charakterystyczne jest okrucienstwo.
  – a tu odezwał się miłosierny katolik, miłujący bliźniego, sprawiedliwy i zgodny. Po co szukać wrogów wśród żydów, jeżeli mamy takich osobników jak ten jpnz?

  Easy Rider
  16 maja 2017 o 03:48
  Proszę nie rozpowszechniać dezinformacji – w powiecie nowosądeckim, jak również w powiatach gorlickim i jasielskim – czyli na terenach etnicznych Łemkowszczyzny nie było żadnych band ani napadów. Jedynie można mówić o sporadycznych wypadach na te tereny grup UPA z terenów Bieszczadów, które terroryzowały tamtejszą ludność, w celu zdobycia zaopatrzenia. Trzeba tutaj dodać, że również w okresie międzywojennym nie było na tych terenach żadnych konfliktów etnicznych z tzw. ludnością rusińską (urzędowa nazwa w II RP).

  – oczywiście się tu zgadzam, choć jakie to może mieć znaczenie? :))))))
  – tym niemniej dalej to mniej ciekawie:
  „Stad też, nie kwestionując co do zasady konieczności przeprowadzenia akcji „Wisła” uważam, że nie musiała ona obejmować aż tak dużego obszaru, gdyż w ten sposób przybrała częściowo charakter czystki etnicznej.”
  – tak można sobie gdybać w sto lat potem, ale co to daje? W tamtym czasie przy tamtym stanie wiedzy została podjęta taka a nie inna decyzja i normalny człowiek zwyczajnie przyjmuje ją do wiadomości, nie zajmując żadnej ze stron.
  – Nie wiemy bowiem, bo byłoby, gdyby postanowiono inaczej. Czy gdyby pozostawiono niektórych „Ukraińców” w ich domach i byłyby dalsze ofiary po polskiej stronie, to czy pan Easy Rider wziąłby na siebie za to odpowiedzialność? I co jako wytłumaczenie powiedziałby wdowom i sierotom?
  „Tak przynajmniej było w odniesieniu do starszego pokolenia, natomiast inaczej mogą odczuwać pokolenia wyrosłe po upadku ZSRR, które były poddawane indoktrynacji ze strony ukraińskich środowisk nacjonalistycznych.”
  – ukraińskie środowiska nacjonalistyczne nie są w niczym gorsze od polskich środowisk nacjonalistycznych. No bo jak określić, kto ma rację?
  – Ja wiem, jest wielu takich mądrych, ale ich twierdzenia nie mają żadnych racjonalnych podstaw. To, co możemy zrobić to szukać punktów wspólnych, ponieważ jesteśmy sąsiadami. Przecież i tak nie mamy innego wyjścia. To, co jest nam sugerowane, to jakieś „dochodzenie prawdy” – jakiej prawdy??? to żądanie jakiegoś „zadośćuczynienia” – jakiego zadośćuczynienia? I do czego miało by to doprowadzić. Oraz – co ważne! – przy pomocy kogo czy czego mielibyśmy tych „swoich praw” dochodzić? I czy ci, co by nas ewentualnie w tym wsparli, to by zrobili to ZA DARMO???? z całą pewnością NIE!!!!! I czy obecna sytuacja Polski i Polaków nie jest ceną i płaceniem za mrzonki? Polacy nie są jedynym narodem, na którym dokonano masowych rzezi. Dlaczego więc ktokolwiek na świecie miałby Polaków traktować wyjątkowo? i jeżeli jednak, to za jaką cenę?

  jpnz
  15 maja 2017 o 23:13
  jpnz 8 maja 2017 o 06:16
  „Operacja Wisla” byla reakcja i odpowiedzia wladz komunistycznych w Polsce na bandytyzm OUN-UPA i kolaborujaca z nimi ludnosc cywilna, ktora ogolnie byla wrogo nastawiona do Polski i Polakow.
  – ten człowiek nie rozumie tego, co pisze, no to tylko krótko zaznaczę:
  – dlaczego ludność cywilna Ukrainy, czyli kraju „dzikich pól” branych przez Polaków jak swoje, bo były ponoć niczyje – była tak „wrogo nastawiona do Polski i Polaków”? no dlaczego?
  – Tylko dla Polaków jest to nierozwiązana zagadka. Wszyscy naokoło wiedza, że Polacy byli okupantami Ukrainy, że gnębili Ukraińców, poniżali ich i wykorzystywali jak niewolników. I że gdy szala rozpaczy się przepełniła, Ukraińcy stali się zdolni do rzezi na Polakach.
  – Ale Polacy sugerują, że oni „zanieśli cywilizację dzikim Ukraińcom”. A czy Ukraińcy o to Polaków prosili? czy również w tym celu zaprosili Polaków na Ukrainę? Nie! Polacy podbili ZBROJNIE te ziemie, katoliczyli je przemocą i polonizowali bezwzględnie. I rzeź na Wołyniu była aktem zemsty ze strony upodlonych przez Polaków Ukraińców. Gdyby bowiem Polacy byli tacy dobrzy i by faktycznie Ukraińców „cywilizowali” – cokolwiek dobrego miało by to oznaczać, to wówczas Ukraińcy byliby przecież Polakom wdzięczni. A nie są. I Polacy się dziwią, że za stulecia okupacji i wyzysku Ukraińcy nie chcą Polakom dziękować i ich przepraszać.

  julius
  15 maja 2017 o 23:28
  Putin rozpoczął decydującą fazę odrywania Rosji z systemu dolara
  – Julius jak zwykle rzeczowy, bezkonfliktowy i nawet nie napisałabym o tym ani słowa, ale kto wie, może poczułby się on zlekceważony? No to napisałam. Z życzliwością, choć rozumiem, że niekoniecznie wzajemną.

  Pytek
  16 maja 2017 o 00:46
  „Kilak dni temu strona działał[…]”
  – no to i Pytka również z życzliwością nie pominę; u mnie też bardzo często linki się nie chcą otwierać. Już się z tym pogodziłam, że mam „stary komputer” :)))))))

  A teraz idę siać buraczki. Zaraz znowu będzie burza i kto wie, czy nie gradobicie więc muszę się spieszyć.

  Polubienie

  • Easy Rider

   Niestety, ale ilość słowotoku Pani autorstwa nie przechodzi w jakość. Czy naprawdę musi Pani komentować w stylu ex cathedra wszystkie wypowiedzi? Proszę porównać fragmenty swojej wypowiedzi, szczególnie dotyczące kwestii ukraińskiej oraz akcji „Wisła” – wygląda na to, że jest Pani „za, a nawet przeciw”, albo inaczej – widać wyraźnie postawę „adwokata diabła”. Czy to miałyby być oznaki inteligencji?

   Polubione przez 2 ludzi

   • nana

    ale numer! rzuciłam sobie okiem – dla sprawdzenia – w tego „adwokata diabła” i co się okazuje? rolę tę powierzano osobom wyjątkowo inteligentnym, będącym w stanie ogarnąć całość niezależnie od opinii innych. Czyli panie easy, ma pan luki w wykształceniu, bo usiłuje pan obrażać prawiąc w sumie komplementy. Aż tak wysoko to ja nawet nie śmiałabym mierzyć.
    :)))))))))))))))))))

    Polubienie

   • hubalblog

    ~easy rider trafiłeś w sedno

    Polubienie

   • jpnz

    re: nana (16 maja 2017 o 13:13)

    Cytat:
    „Czyli panie easy, ma pan luki w wykształceniu, bo usiłuje pan obrażać prawiąc w sumie komplementy”.

    KOMENTARZ
    „Adwokat diabla” w polskim znaczeniu oznacza osobe pokretna i cwana i takie okreslenie przypisywane jest zazwyczaj parchowi, wiec prosze najpierw uzupelnic swoje wlasna niewiedze, zamiast szukac „luk w wyksztalceniu” u innych.
    Poza tym madrosc czlowieka nie okresla sie po wyksztalceniu, ale po jego wiedzy, a to sa dwa odmienne pojecia.
    Jesli mam zaopiniowac cytat „nana” zamieszczony na poczatku mojego wpisu to napisze, ze „nana” stawia bledne wnioski, poniewaz wnioski „nany” oparte sa na jej niewiedzy.

    Wracajac do sprawy pochodzenia Polakow to wczesniejsza nazwa brzmiala LECHICI od nazwy Imeprium Lechitow, co jest odnotowane w zrodlach angielskich i tureckich oraz rzymskich.
    A biorac pod uwage archeologie i DNA to Polacy zamieszkuja obecny obszar Polski od ponad 4 tysiecy lat, podczas gdy gora Sleza byla miejscem kultu Slowian juz ponad 5 tysiecy lat temu.
    Nie jest istotne czy tego typu informacje podaje Wikipedia lub nie podaje, ale z doswiadczenia wiem, ze Wikipedia podaje zaklamane informacje lub nie wszytko podaje.

    Zydowka „nana” wsciekla sie, gdy napisalem, ze taki narod jak „zydzi” nigdy nie istnial, co z kolei udowodnil historyk Shlomo Sand.
    Zas opowiadania z tzw. „starego testamentu” sa poprzeplatane mitami i klamstwami, co z kolei udowodnil archeolog Zeev Herzog.
    Dodatkowe odkrycia archeologiczne w Ras Shamra (1928) i w okolicach morza Martwego (1946) dowodza, ze „jahwe” to jeden z kilkunastu bozkow, ktorych czcili mieszkancy owczesnej Palestyny, ktory przedstawial figurke czlowieka z duzym penisem.
    W zwojach znajduje sie informacja, ze wyznawcy „jahwe” praktykowali zbiorowe orgie seksualne w czym bral udzial rowniez Mojzesz, ktory kazal porywac dla siebie najladniejsze kobiety.
    Piszac umownie, „zydowska dzicz” mordowala mieszkancow Kananu w celu przejecia po nich ziemi i majatkow – to samo dzieje sie w Palestynie z Palestynczykami od 1948r.
    Analogicznie postepowala germanska i ukrainska dzicz z Polakami na przestrzeni wiekow, co jest dowodem, ze germanska, zydowska i ukrainska dzicz nie jest jeszcze ucywilizowana i zagraza bytowi Polski i Polakow, co nawet udowodnil polski historyk i filozof prof.F.Koneczny piszac o cywilizacjach.
    Tymczasem rozwscieczona zydowka „nana” probuje obalic prawdy oczywiste.

    Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Fast foodowe zgąbczenie mózgu Toronto vel Mars, vel autostrada do żydowskiego powoduje, że nieustannie zamiast merytorycznej dyskusji posługujesz się WUMLowy gawędziarzu atakami personalnymi i uproszczeniami na miarę twych wikipediowych „studiów” i Pająkowatej historiozofii. Radzę ci nie wtykać tu nosa, jeśli ma to być przyzwyczajony wyłącznie do „wyniuchania czosnku”, albo ” komuszego zapachu” herbaty Madras, którą parzyła twoja mame lub tate, a teraz ty udajesz amnezję.

    Polubienie

   • paziem

    Toronto ze zgąbczym mózgiem, usuwam twoje komentarze nie dlatego, że są one dla mnie niewygodne, ale dlatego,że jak to u ciebie….dominuje tu WUMLOwska wiedza z podręczników dla niskiej rangi podoficerów z CIA oraz że nie aktualizujesz nawet tej ywojej „wiedzy” i zanudzasz bajdurzeniami dobrymi dla emerytów z sekt ojca Tadeusza lub prowadzonego przez Mossad H.Pająka.Poza tym twoja stajenna gwara nie bawi mnie, gdyż rzucać kurwami i chujami każdy menel potrafi.

    Polubienie

 12. nana

  no, to widać trafiłam, cóż – take it easy, Rider.

  Co do Akcji Wisła, to była ona konieczna. Czy o takim zasięgu i w tym kształcie, nie ma to już przecież znaczenia, bo to historia. Nic odwrócić się nie da i o tym pisałam.

  Co do „słowotoku” to przecież na tym polega problem, że ludzie coś piszą ale nikt się do tego nie odnosi. Pozostają oni ze swoją opinią sami, nie mogąc jej z niczym skonfrontować.

  Poza tym każdy czyta dobrowolnie, o co więc te pretensje?

  Ja zrobiłam tak, jak uważałam za właściwe.

  Rozumiem, że szanowny Pan easy także. Co jednakże za cel raczył był pan osiągnąć? umacnianie pozycji własnych w ten sposób jest niepoważne. Jeżeli o mnie chodzi, to niech się nawet pan da koronować :)))))))))

  Polubienie

 13. jpnz

  jpnz 16 maja 2017 o 21:09
  re: nana (16 maja 2017 o 13:13)
  Cytat:
  „Czyli panie easy, ma pan luki w wyksztalceniu, bo usiluje pan obrazac prawiac w sumie komplementy”.

  KOMENTARZ (jpnz)
  „Adwokat diabla” w polskim znaczeniu oznacza osobe pokretna i cwana i takie okreslenie przypisywane jest zazwyczaj parchowi, wiec prosze najpierw uzupelnic swoje wlasna niewiedze, zamiast szukac „luk w wyksztalceniu” u innych.
  Poza tym madrosc czlowieka nie okresla sie po wyksztalceniu, ale po jego wiedzy, a to sa dwa odmienne pojecia.
  Jesli mam zaopiniowac cytat „nana” zamieszczony na poczatku mojego wpisu to napisze, ze „nana” stawia bledne wnioski, poniewaz wnioski „nany” oparte sa na jej niewiedzy.

  Wracajac do sprawy pochodzenia Polakow to wczesniejsza nazwa brzmiala LECHICI od nazwy Imeprium Lechitow, co jest odnotowane w zrodlach angielskich i tureckich oraz rzymskich.
  A biorac pod uwage archeologie i DNA to Polacy zamieszkuja obecny obszar Polski od ponad 4 tysiecy lat, podczas gdy gora Sleza byla miejscem kultu Slowian juz ponad 5 tysiecy lat temu.
  Nie jest istotne czy tego typu informacje podaje Wikipedia lub nie podaje, ale z doswiadczenia wiem, ze Wikipedia podaje zaklamane informacje lub nie wszytko podaje.

  Zydowka „nana” wsciekla sie, gdy napisalem, ze taki narod jak „zydzi” nigdy nie istnial, co z kolei udowodnil historyk Shlomo Sand.
  Zas opowiadania z tzw. „starego testamentu” sa poprzeplatane mitami i klamstwami, co z kolei udowodnil archeolog Zeev Herzog.
  Dodatkowe odkrycia archeologiczne w Ras Shamra (1928) i w okolicach morza Martwego (1946) dowodza, ze „jahwe” to jeden z kilkunastu bozkow, ktorych czcili mieszkancy owczesnej Palestyny, ktory przedstawial figurke czlowieka z duzym penisem.
  W zwojach znajduje sie informacja, ze wyznawcy „jahwe” praktykowali zbiorowe orgie seksualne w czym bral udzial rowniez Mojzesz, ktory kazal porywac dla siebie najladniejsze kobiety.
  Piszac umownie, „zydowska dzicz” mordowala mieszkancow Kananu w celu przejecia po nich ziemi i majatkow – to samo dzieje sie w Palestynie z Palestynczykami od 1948r.
  Analogicznie postepowala germanska i ukrainska dzicz z Polakami na przestrzeni wiekow, co jest dowodem, ze germanska, zydowska i ukrainska dzicz nie jest jeszcze ucywilizowana i zagraza bytowi Polski i Polakow, co nawet udowodnil polski historyk i filozof prof.F.Koneczny piszac o cywilizacjach.
  Tymczasem rozwscieczona zydowka „nana” probuje obalic prawdy oczywiste.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/14/syjonistyczna-zydo-rezimowa-banda-indoktrynuje-polska-mlodziez/comment-page-1/#comment-30129

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s