W Moskwie trwają obrady XIII Soboru Słowiańskiego

26 maja 2017r. rozpoczął się w Moskwie kolejny, XIII Sobór Słowiański. W pracach Soboru uczestniczy prezes Stowarzyszenia WPS, dr Paweł Ziemiński, który przekaże niebawem bezpośrednią relację z obrad Soboru.

 

Otrzymaliśmy także informację, że nasz kolega, redaktor Edward Maciejczyk, który był gościem XIII Soboru Słowiańskiego jako przedstawiciel Wschodniego Kościoła Katolickiego w Ameryce z misją koordynacji działań medialnych Kościołów Katolickich Rytu Wschodniego, został po powrocie z Moskwy aresztowany na lotnisku w NY.

Redakcja WPS

Reklamy

8 Komentarzy

Filed under Polityka

8 responses to “W Moskwie trwają obrady XIII Soboru Słowiańskiego

 1. Ciekawski Polak

  Ciekaw czy mamzer żydowski Benio Tejkowski tam się słowiani.

  Mamzer w ich starodawnym paplaniu znaczy kundel 🙂

  Polubienie

  • Pytek

   Czekam kiedy rebe Braun otrzyma polecenie służbowe odkryć w sobie pradawne słowiańskie korzenie i zacznie duraczyć na tą nowa nutę.

   Polubione przez 1 osoba

  • Ciekawe skąd biorą się ciekawscy „Polacy” – pracownicy Hasbary pamiętający jeszcze kto to Bolesław Tejkowski …
   Jak to możliwe, że Bolesław Tejkowski, od lat nieaktywny w polityce, jest mimo to tak bolesną zadrą w zadkach koszernych, że nawet dziś wysyłają swoje młode guano by pluło na Tejkowskiego na niszowych portalach:

   Ciekaw czy mamzer żydowski Benio Tejkowski tam się słowiani. Mamzer w ich starodawnym paplaniu znaczy kundel

   Bolesław Tejkowski jest Polakiem z dziada pradziada. W początkach III RP Tejkowski był jedynym stricte nacjonalistycznym polskim politykiem, dlatego użyto między innymi „Nie” Urbana do wykreowania Tejkowskiego na Żyda. Tejkowski był groźny dla systemu w latach 1989 -1993. Potem został skutecznie zmarginalizowany, jako polski nacjonalista wyprzedził epokę – głosił hasła nacjonalistyczne zanim pojawiło się zainteresowanie nacjonalizmem w „narodzie”. Obecnie polski motłoch dostaje atrapę nacjonalizmu, sprowadzającą się do głupawego antykomunizmu, katolickiej ostentacyjnej dewocji i jasełek na cześć skazanych na klęskę grupek bandziorów-partyzantów (tzw „żołnierzy” wyklętych).
   24 lata po tym, jak Tejkowski przestał się choć marginalnie liczyć żydowska jaczejka przysyła swojego mazmera. Czy wam się tam w tym Tel-Avivie już kompletnie w tych pustych łbach pomieszało z nienawiści do goja, który próbował stanąć wam okoniem?

   Polubienie

   • I jeszcze jedno – dziwi mnie, że P. Ziemiński, znający osobiście Tejkowskiego nie odda mu na tym portalu sprawiedliwości i nie zdementuje bredni szerzonych przez zadaniowane koszerne guano typu „ciekawski ‚Polak'”. Jeśli już moderujecie wypowiedzi na tym portalu, to róbcie to jak należy. Tejkowski mi ani brat ani swat, ale wiem dobrze co robił oraz jak i dlaczego został zmarginalizowany. Ten człowiek wyprzedził swoją epokę i dlatego musiał przegrać.

    Polubienie

 2. Pingback: Kolejny zlot Grupy Bilderberg i XIII tzw. „Sobór Słowiański”… – blog polski

 3. Pingback: XIII Sobór Słowiański – dlaczego organizowanie się Słowian jest ważne? WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | 7777777blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s