XIII Sobór Słowiański – dlaczego organizowanie się Słowian jest ważne?

 

W powszechnych żydowskich mediach informacje o organizowaniu się Słowian, o słowiańskich ruchach, obradach, są niedostępne mimo, że stanowimy w Europie najliczniejszą etnicznie grupę.

 

Nikt poza nami, poza WPS, nie zamieścił informacji o trwających od 26 maja 2017r. w Moskwie obradach XIII Soboru Słowiańskiego. Próżno szukać doniesień na ten temat w powszechnych mediach w Polsce, kraju słowiańskim, bo też i media te mimo, iż posługują się polskim, słowiańskim, językiem nie są polskie, ale żydowskie i syjonistyczne. Stąd zawsze główne informacje dotyczą politycznych kreatur żydowskiego reżimu w Polsce. Od spraw słowiańskich ważniejsza jest kolejna brednia żydowskiego kolaboranta światowego syjonistycznego imperializmu USA, kolaboranta nazywanego polskim politykiem albo pochwała realizowanej przez żydowskie reżimy degeneracji kultury o gospodarce nie wspominając.

Nic w historii nie dzieje się przypadkiem.

Słowianie – największa liczebnie ofiara ludobójstwa Sacrum Romanum Imperium – imperium żydo-chrześcijańskiego Kościoła, a współcześnie największa liczebnie ofiara ludobójstwa niemieckiego nazizmu inspirowanego żydowską filozofią wybraństwa oraz ofiara żydo-bolszewizmu – nie mają swoich muzeów zagłady, marszów pamięci, pomników, programów edukacyjnych, nagłośnienia medialnego. Zachodni, niesłowiański świat, świat judeochrześcijański, zamilcza słowiańskie ofiary zaplanowanego przez niemieckich nazistów ludobójstwa, nieznane są liczby zamordowanych Słowian, liczby idące w dziesiątki milionów.

Monopol na holokaustyczną martyrologię XX w. powszechna, medialna, oświatowa, mordercza i wszechogarniająca żydowska propaganda cierpiętniczej wyjątkowości, oddaje na wyłączność ofiarom żydowskim, podając wyssane z palca liczby ofiar.

Żydowskie reżimy w słowiańskich państwach skolonizowanych przez syjonistyczne USA także wykluczają Słowian z pamięci i świadomości jako ofiary niemieckiego ludobójstwa. A od czasu polsko-niemieckiego pojednania z inspiracji żydo-katolickiego Kościoła nawet nie wypada mówić o niemieckim ludobójstwie Słowian.

W żydowskich mediach informacje o organizowaniu się Słowian, o słowiańskich ruchach, obradach, są niedostępne mimo, że stanowimy w Europie, w ogóle wśród białej rasy, najliczniejszą etnicznie grupę. Czy zatem uległa zmianie, realizowana od tysiącleci polityka eliminacji Słowian?

Według danych statystycznych, opublikowanych przez ONZ, Europa liczyła w 1956 r. 560 milionów mieszkańców, z czego 360 milionów, to znaczy dwie trzecie całej jej ludności, posługiwało się językami słowiańskimi – 11 lat po holokauście Słowian!

Żydowskim reżimom udało się doprowadzić w słowiańskich państwach do demograficznego załamania. Z największą determinacją polityka ta jest realizowana właśnie w Polsce, w państwie, w którym procentowy udział ludności etnicznie słowiańskiej jest najwyższy.

W aktualnej sytuacji politycznej w Europie jest oczywiste, że Słowianie największe nadzieje na powstrzymanie zbrodniczego, syjonistycznego, imperializmu USA wymierzonego przeciw państwom narodowym, przeciw ludzkości (polityka świadomej depopulacji popieranej także przez Kościół – encyklika „Laudato si”), a więc co zrozumiałe w Europie głównie przeciw Słowianom, pokładają w Rosji. Rosja bowiem, jest jedynym słowiańskim, światowym, mocarstwem politycznym i militarnym zdolnym przeciwstawić się barbarzyńskiemu, opanowanemu przez syjonistów Zachodowi.

Dariusz Kosiur

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “XIII Sobór Słowiański – dlaczego organizowanie się Słowian jest ważne?

 1. Czesław

  AMI-system energetyczny- masowe narzędzie mind control.

  Polubienie

 2. grzanek

  Poruszająca (i dość drastyczna) relacja ocalałego członka załogi USS Liberty, zatopionego w zbrodnicznym terrorystycznym ataku izraelskich sił powietrznych 50 lat temu:

  Polubienie

 3. julius

  StartCzytaj „ZADRUGĘ”Numer 17 (marzec 1939)
  Naród bez świadomości narodowej

  Zestawiwszy to cośmy powiedzieli o istocie świadomości narodowej, o istocie naszego nacjonalizmu, z tym co współcześnie bluźnierczo miano „polskości” nosi, wyciągnąć możemy jeden nieodparty wniosek: naród polski jest pozbawiony świadomości narodowej. To co „świadomość narodową polską” według fasonu „odwiecznych prawd” przed naszymi oczyma udaje, z nacjonalizmem nie ma nic wspólnego. Może tylko szalbierczo używaną nazwę. Ale tym samym stwierdzamy grozę położenia. Skoro bowiem naród jest pozbawiony świadomości narodowej, skoro duszę jego wypełnia i o jej istocie stanowi to co jest zaprzeczeniem nacjonalizmu, tym samym jesteśmy zepchnięci już nie na bezdroża nawet, lecz na szlak diametralnie przeciwny temu kierunkowi, który wielkość nadchodzącej epoki oznacza. Mówi się nam, że Polska winna kroczyć drogą „własną”, drogą prawd chrześcijańskich, gdyż tylko to da jej moc, uchroni od wciągnięcia w łożysko innych cywilizacji. Przed dziesięciu laty jeszcze, wbijano nam w głowy, na ławie szkolnej, zasady historiozofii „wieszczów” narodowych, według których Polska upadła dlatego tylko, że rozwijała się według innych zasad, niż bezbożni, pohańscy sąsiedzi; Polska realizowała życie publiczne na zasadach chrześcijańskich, sąsiedzi zaś pohańskich, na przemocy opartych, a ponieważ wyprzedziła w chrześcijańskości Europę i sąsiadów musiała upaść. (A. Mickiewicz, Wykłady paryskie, r. 1842).

  Realizacja „katolickiego państwa narodu polskiego” ozdobiła więc nasze skronie koroną „Chrystusa Narodów” i błogością niewoli. Słodycze tego finału saskiego, dziś w okresie recydywy saskiej wymownie dziesiątki tysięcy ambon zachwala. Są to naturalne, nieubłagane konsekwencje pozbawienia narodu świadomości narodowej, z postawy heroicznej wobec bytu wysnutej.

  Cały nasz wysiłek musi zdążać w kierunku odzyskania swej własnej, nie z nazwy tylko polskiej, świadomości narodowej. Znaczy to, iż musimy sięgnąć do korzeni naszego bytu zbiorowego, do korzeni biologii, w ziemi polskiej tkwiących. Musimy zaczepić o ziemię w której leżą prochy niezliczonych naszych przodków, musimy wchłonąć w duszę nieme wołanie cieniów naszych praojców, rzucających nam nakaz czynienia życia rosnącej, potężniejącej lawinie podobnym.

  Dzieło to musi być tworzone od podstaw. Sięgamy więc do okresu naszych dziejów, kiedy to produkty duchowe skoncentrowanej małości judejskiej, nie zatruły ośrodków nerwowych duszy zbiorowej Lechitów. W jej prymitywnej, mocarnej postaci, szukamy tego tonu, który dziś coraz potężniej w naszych sercach rozbrzmiewa. Wola wielkości, wola stworzenia koncepcji życia narodowego, w którym postawa heroiczna człowieka wobec bytu, przestaje być intruzem, pustą ozdobą „szarzyzny” dnia codziennego, oto nasz najbliższy cel. Trzeba więc mieć wizję celu walki, plan akcji dziejowej. Fundamentem jej jest głos krwi, ten, który przed wiekami pchnął Słowian na podbój Europy. Dziś ta sama wola władcza każe nam tworzyć gmach kultury polskiej z pierwiastkowego wątku słowiańskości swój ciąg prowadzącej.

  Zarodki nowego wątku dziejów polskich, a jednocześnie Słowiańszczyzny począć musimy w naszych sercach w stanie największej ekskluzywności wobec atmosfery duchowych płazów, mrowiem nas otaczających. Dziś wytężamy się nad tworzeniem embrionu polskiej świadomości narodowej, której zadaniem będzie wyprowadzić Polskę z niewoli egipsko-judejskich karłów, ku słońcu Wielkości.
  1937 – 1939 © ZADRUGA Pismo Nacjonalistów Polskich

  Polubione przez 1 osoba

 4. salva

  żydek Cejrowski

  „ja na przykład, proszę pana natychmiast oddałbym Szczecin Niemcom”
  https://marucha.wordpress.com/2017/05/30/cejrowski-blazen-czy-zdrajca/

  Polubione przez 1 osoba

  • W latach 1970. najpierw jako licealista, potem jako student, należałem do „Klubu Płytowego” PSJ, który to Klub powołał do życia tete znanego szwendały WC Kwadransa i stypendysty Sorosa, Stanisław Cejrowski. Pamiętam tego obiboka, Stanisława, gdy przychodziłem do siedziby Klubu na rogu Chmielnej (d. H.Rutkowskiego) i Szpitalnej – kto w czasach PRL mógł mieć niezobowiązującą robotę za niezłą kasę z naszych kieszeni – ? – dzisiaj to wiem.
   Pod koniec lat 1970., a może już na początku 1980. Klub Płytowy zakończył działalność – wpłacone na płyty pieniądze przepadły.
   Żyłka do każdego geszeftu to widać sprawa genetyczna.

   Polubienie

  • grzanek

   A po co linkować gejowego? Nie lepiej członków WPS?
   http://www.mysl-polska.pl/1244

   Polubienie

 5. Pingback: XIII Sobór Słowiański – dlaczego organizowanie się Słowian jest ważne? WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | 7777777blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s