IIIŻydo-RP i jej jew-ropejski system „prawny”

Pierwszy raz polski sąd „łaskawie” zgodził się by Mateusz Piskorski mógł wziąć udział w rozprawie, na której dotychczas, niczym w Średniowieczu, decyzje o jego uwięzieniu zapadały bez jego obecności.

 

 

W Sądzie Apelacyjnym w Warszawie 8 czerwca rozpatrywano kolejne zażalenie Mateusza Piskorskiego na postanowienie sądu o przedłużeniu jego tymczasowego aresztowania. Na rozprawie mógł przemówić we własnej obronie. Tym razem zadbano już o wszelkie pozory legalizmu trwającego już ponad rok bezprawia i Piskorski przez godzinę mógł mówić do… ściany. Mógł mówić, ale nikt go przecież nie słuchał.

Po co i dla kogo to przedstawienie? Skąd ta zmiana? I dlaczego dopiero teraz? Czyżby w państwie PiS jakiś sędzia przejrzał w końcu na oczy, zreflektował się i zrozumiał w jakim bezprawiu każą mu brać udział? Nic podobnego! Wyjaśnienie jest proste i niewiele wspólnego ma z państwem prawa. Adwokaci Piskorskiego złożyli do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu skargę na polski wymiar sprawiedliwości o czym pisałem na łamach Sputnika już kilka miesięcy temu.

Jeśli Piskorski wygra sprawę w tym Trybunale, a wszystko na to wskazuje, Państwo Polskie będzie zmuszone zadośćuczynić wyrządzone mu krzywdy i wypłacić wysokie odszkodowanie… z kieszeni polskiego podatnika.

Wszyscy będziemy płacić za bezprawie PiS.

 

Jarosław Augustyniak

 

więcej na: https://pl.sputniknews.com/polska/201706095635767-Piskorski-oskarza-ABW-Jaroslaw-Augustyniak-Strasburg/

_________________________

 

Od Redakcji WPS

Jeśli element, który posiadł status posła razem z jego wynagrodzeniem wypłacanym z naszych podatków, nie wnosi poselskich interpelacji w sprawie bezpodstawnie więzionego byłego posła, Mateusza Piskorskiego, zasługuje jedynie na miano antypolskiej szumowiny.

Nie zapominajmy jednak, że szumowina ta działa zgodnie z Konstytucją IIIŻydo-RP:

Art. 104.

1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

Reklamy

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “IIIŻydo-RP i jej jew-ropejski system „prawny”

 1. mati

  Wiedzcie o tym że w Polsce nie ma polskich służb specjalnych !!!

  to nie są służby polskie, pamiętajcie o tym że ABW wypełnia polecenia sb upadliny i usraela , dowody na ten temat ujawnię..

  Polubienie

  • Easy Rider

   Na tym filmie z sądu zwraca uwagę pozytywne, wręcz przyzwalające zachowanie policjantów, którzy jakby specjalnie umożliwiają Piskorskiemu wypowiedź do kamery, nie reagując ani wobec niego, ani wobec jego zwolenników. Wiedzą dobrze, z kim i z czym mają do czynienia. Nie wiadomo, czy nie czekają ich z tego powodu nieprzyjemności. Podobno personel więzienny też traktuje Mateusza dobrze.

   Polubienie

 2. mati

  Piskorski jest wieziony na podstawie nakazów/zakazów Talmudu, czyli pod jurysdykcja talmudyczną!!
  Piskorski nie ma wystawionych ważnych dokumentów urzędowych, upoważniających do więzienia go!

  Piskorski jest uwięziony arbitralnie (bez ważnej podstawy prawnej, a co najważniejsze tylko na podstawie zwykłej kartki papieru, która nie ma mocy władczej, nie jest oświadczeniem woli, a jest tylko oświadczeniem wiedzy (informacją), bez względu na to, jak zatytułowana jest kartka papieru!!

  Skoro Piskorskiego uwięziono na podstawie kartki papieru, to znaczy że więżąc Piskorskiego pod jurysdykcja talmudyczną, z premedytacja i z rozmysłem międzynarodowe żydostwo pozbawiło Piskorskiego prawa do sądu i do wymiaru sprawiedliwości!

  Prawo do sądu, to obowiązkowe spełnienie jednocześnie trzech warunków w postępowaniu sądowym (koniunkcja): 1) prawo do składania pism do sądu i 2) prawidłowo ukształtowana procedura sądowa i 3) prawo do uzyskania wiążących rozstrzygnięć.

  Piskorski może tylko składać pisma do źida sądu (jurysdykcja talmudyczna), natomiast Piskorski pozbawiony został prawa do prawidłowo ukształtowanej procedury sądowej i został pozbawiony prawa do uzyskania wiążącego rozstrzygnięcia. A to znaczy że Piskorski został pozbawiony dwu koniecznych warunków procesu sądowego, czyli że Piskorski został całkowicie pozbawiony prawa do sądu!! Piskorskiemu źida sąd pozwala tylko pisać kartki papieru, chyba tylko po to, żeby się nie nudził, a faktycznie w ten sposób źida sąd, pozoruje tylko prowadzenie postępowania sądowego.

  Prawo do wymiaru sprawiedliwości – to prawo do składania skutecznie zażaleń, apelacji, kasacji, prawa skutecznego rozstrzygnięcia skargi przez Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasbourgu.

  Skoro Piskorski został pozbawiony prawa do sądu (jurysdykcja talmudyczna), to nie może uzyskać wiążących rozstrzygnięć, a tym samym Piskorski nie może skutecznie złożyć choćby jednego zażalenia, apelacji, kasacji, skargi do Europejskiego Trybunału, a to znaczy że Piskorski został pozbawiony prawa do wymiaru sprawiedliwości.

  Co to znaczy? To znaczy że Piskorski jest wolny! Nikt go skutecznie nie zatrzymał!! Zadziałała tzw. fikcja zatrzymania!

  Skoro brak jest ważnego dokumentu urzędowego (spełniającego wymogi formalne aktu prawnego), upoważniającego do zatrzymania Piskorskiego, to znaczy że Piskorski może w dowolnej chwili wyjść na wolność!! Gdyż nie istnieje ważny pod względem formalnym dokument urzędowy (akt prawny), upoważniający do więzienia Piskorskiego!! #takaprawda!

  To co powyżej napisałam, jest niepodważalną prawdą!

  Dopóki POLACY nie zrozumieją fikcji prawnej (jurysdykcji talmudycznej), która podstępnie żydki stosują wobec POLAKÓW, to żydki będą tak dokazywać nadal i się śmiać z POLAKÓW (Słowian, Lachów)!!

  Wystarczy, że Piskorski pokaże światu, kartkę papieru na podstawie której obecnie go więzi źida PiS! Ta kartka papieru na podstawie której jest więziony Piskorski, z powodów jego wad formalnych jest –
  NIEAKTEM!!

  Na podstawie NIEAKTU, nikt nie może wywodzić sobie jakichkolwiek skutków prawnych!! NIEAKT nie podlega wykonaniu!!
  Krystyna Trzcińska
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/138836,strasburg-zajmie-sie-mateuszem-piskorskim#comment_1389624

  Polubienie

 3. Easy Rider

  Art. 104. 1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

  Z powyższego wynika, że posłowie mają reprezentować inny naród niż ten, do którego należą wyborcy.

  Polubienie

 4. Kojak

  Tu nie ma zadnego systemu ! Jest wulgarny i lajdacki zbior regulaminow napisanych na kolanie przez zydowstwo ! Nazwanie tego jakims systemem jest wyraznie jawnie hitlerpowska propaganda w stylu dr Josepha Goebbelsa !

  Polubienie

 5. Klemens

  Przykre, że funkcjonariuszy nomenklatury służb specjalnych używa się, tak jak w latach 90., do deprecjonowania partii Zmiana. Tym gorzej jeżeli służby mniej profesjonalne od naszych (SBU) sterują aparatem represji w RP.

  Polubienie

 6. Edward.

  Nareszcie znalazl sie prawnik ktory profesjonalnie zakonczy to barbarzynstwo.Slowa uznania dla tego prawnika a ja zwyczajnie ciesze sie.
  Mam nadzieje ze Piskorski bedzie budowal partie ktora w swoim programie
  bedzie miala przede wszystkim dobro Polski i Polakow.
  Dla mnie wylania sie nowa nadzieja!!!

  Polubienie

 7. znajac obecnych sponsorow rzadu polskiego 🙂 ja bym sie Wcale nie zdziwil gdyby Piskorski …sam sie w celi powiesil:) Iluz to wysokich ranga polakow powiesilo sie w celach ! lub potopilo ,zastrzelilo sie samych!!z odleglosci kukunastu metrow 🙂 .zginelo w „nieszczesliwych” 🙂 wypadkach samolotowych itp itd.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s