„Kali ukraść – to dobrze, Kalemu ukraść – to źle”

Wszystkie czołowe żydowskie gadzinówki w Polsce, od GW Michnika po ND Rydzyka, ubolewają nad aresztowaniem w Moskwie żydowskiego opozycjonisty, A.Nawalnego.

Syjonistyczna zgnilizna ubolewa najbardziej nie nad faktem, że sąd rosyjski skazał tego agenta Międzynarodowego Żyda na 30 dni, ale dlatego, że aresztowano go w przeddzień demonstracji. A demonstracja w Moskwie organizowana przez Nawalnego, w rzeczywistości wymierzona przeciw W.Putinowi, wedle żydowskich wskazań z Waszyngtonu, miała odbywać się pod hasłami „walki z korupcją”.

Nie można zaprzeczyć, że korupcja, tak polityczna, jak i gospodarcza, w Rosji istnieje – rosyjskie władze temu także nie zaprzeczają. Problem w tym, że syjonistyczny Zachód chce doprowadzić w Rosji do żydo-rebelii w wyniku, której rosyjską korupcję zastąpi totalna korupcja żydowskiego kapitalizmu, która na Zachodzie nazywana jest w żydowskich mediach demokratycznymi standardami europejskiej cywilizacji o judeo-chrześcijańskich korzeniach.

Antyrosyjskie (i oczywiście antypolskie!) gadzinówki opłakują Nawalnego:

http://wyborcza.pl/ ; http://wp.naszdziennik.pl/

W takiej postawie żydowskich gadzinówek nie byłoby niczego dziwnego, gdyby nie pewien fakt, który całkowicie obnaża standardy europejskiej (żydowskiej) demokracji w Polsce pod żydowskim reżimem – i warto, żebyśmy w końcu zaczęli sobie uzmysławiać, że kreowana przez żydowskie powszechne media i przez żydo-reżimowych polityków rzeczywistość jest rzeczywistością wirtualną. A chodzi o fakt przetrzymywania w więzieniu już ponad rok, bez zarzutów i bez wyroku, byłego posła RP, Mateusza Piskorskiego.

Żadna żydowska gadzinówka, żadna łajza mieniąca się polskim posłem (choć to tylko posłowie IIIŻydo-RP, a nie Polski – a to istotna różnica), nie tylko, że nie ubolewa nad faktem łamania podstawowych, konstytucyjnych, praw przez reżim, ale milczy o sprawie M.Piskorskiego. Tymczasem żydo-medialne, rozpaczliwe doniesienia o aresztowanym syjoniście Nawalnym dowodzą, że to właśnie ta wściekle atakowana przez syjonistyczny Zachód Rosja jest państwem prawa, a nie IIIŻydo-RP i z całą pewnością nie USrael, który nakazał swoim marionetkom w Warszawie aresztowanie M.Piskorskiego.

Niestety, zanim świadomość polityczna i narodowa stanie się udziałem znacznej części naszego narodu, będziemy nadal skutecznie indoktrynowani żydowską mentalnością Kalego – mentalnością wybraństwa – przez intelektualnych konusów, choć w warunkach żydowskiego reżimu politycznych wielkoludów, jak J.Kaczyński. Ten czołowy syjonista ze swoją sofistyką czynioną sprytnie spod krzyża, przygniatającego Polaków od 966r. i niszczącego słowiańskiego ducha narodu, usiłuje nam wmówić, że obrona żydowskich interesów jest naszą racją stanu, obroną „naszej” cywilizacji.

 

Istotne treści filmu od 4:15 minuty

     https://www.youtube.com/watch?v=WBeVEyn0Gz8

 

Innymi słowy walka o demokrację i obrona cywilizacji to nasz judeo-chrześcijański obowiązek zdaje się mówić konus J.Kaczyński.

Dariusz Kosiur

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “„Kali ukraść – to dobrze, Kalemu ukraść – to źle”

 1. po łbie

  Jedyną obroną przed nieustannymi zydowskimi zapędami na przywłaszczenie skarbów Rosji jest ich bezwzględna, jak najszybsza renacjonalizacja, sankcje były i są doskonałą okazją do takiego kroku. Putin, zyjacy w symbiozie z zydowstwem wewnętrznym, jest na razie bardzo daleki od tego i to jego błąd, bo potęguje niebezpieczeństwo, ze Rosja śladem innych państw pójdzie w niewolę aspirantów na wodzowstwo w NWO.
  Nie podoba mnie się skamlanie Putina i niedokańczanie rozpoczętych spraw – patrz: Syria.

  Polubienie

 2. Klemens

  Tak późno dorósł owoc koncepcji skłócenia Polaków z lat 80. Kiszczaka, Rothschilda i Bolka – bij komucha, bij solidarucha.

  „Do mieszkania ofiar poszedł dwa razy. Za pierwszym razem „tylko popatrzeć”. Za drugim z młotkiem w kształcie walca o średnicy trzech centymetrów. Najpierw zaatakował 84-letniego Franciszka K.. Był to ciężko schorowany, ojciec rodziny, mądry, oddany pracy i bardzo sprawny intelektualnie do ostatnich dni swojego życia. Jednak dla jego kata był jedynie zdrajcą Polski, który zasłużył na śmierć od 12 bardzo mocnych ciosów młotkiem w głowę i twarz. 86-letnia Halina K. była obłożnie chorą, kochającą żoną, matką, babcią, życzliwą sąsiadka i przyjaciółką. Morderca zadał jej sześć niezwykle silnych uderzeń młotkiem w głowę i twarz. Jak zeznał, sam dziwił się, że tak długo żyli.

  Dlaczego uznał staruszków za zdrajców ojczyzny? Tak powiedział mu kiedyś ojciec… Z jego opowieści zapamiętał, że te dwie osoby „nie poniosły odpowiedzialności za PRL i plucie na Polskę Walczącą”. Były to wymysły jego ojca. W dodatku jak płachta na byka zadziałały na niego z pozoru nieistotne szczegóły: kobieta miała fryzurę jak z lat 50 ubiegłego wieku, a mężczyzna pochodzącą z czasów PRL piżamę.”

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/morderca-staruszkow-z-legnicy-narodowiec-mordowal-wrogow-polski/b20q3dt

  Polubienie

 3. Klemens

  Jemen – Mokka – siły jemeńskie zniszczyły statek saudyjski – 14 czerwca 2017

  Polubienie

 4. Easy Rider

  Chciałbym podzielić się pewnym przemyśleniem, dotyczącym zarzutów wobec Putina o jego uległość lubawiczerom (przoduje w tym „Wolna Polska”). Czy jest to oznaka słabości Putina, czy też może jest jak w tym porzekadle o Kozaku i Tatarzynie? Czy aby nie jest tak, że Putin postanowił stworzyć własny, sprzyjający mu (a przynajmniej – nie szkodzący) i konkurencyjny wobec syjonizmu ośrodek światowego żydostwa, tym samym zamykając gębę światowym żydomediom („społeczność międzynarodowa”), które nie mogą oskarżyć go o „antysemityzm”? To rozwiązanie pozwala też Putinowi na wybiórcze działanie wobec politycznych fermenciarzy w rodzaju Nawalnego, a wcześniej – wobec niektórych żydowskich oligarchów.

  Polubione przez 1 osoba

  • zorbaG22

   Dokładnie tak, z tego co zdążyłem zauważyć lojalność tych żydów wobec Rosji wyrażana jest nie tylko poprzez spektakularne wykupywanie skarbów rosyjskich rozkradzionych przez komunistów i ofiarowanie ich z powrotem Rosji ale też przez różne działania gospodarcze i polityczne na zasadzie „gdzie syjonista zachodni blokuje tam Putin swojego żyda pośle” niech się między sobą targają po szczękach. Te dziwne kontrakty gospodarcze w których uczestniczy „zachód” mimo sankcji to dzieło rosyjskich bogatych żydów którzy potrafią zagonić syjonistów do narożnika.

   Polubienie

 5. Klemens

  Syria – konwój ISIS ucieka z Ar-Rakka do Palmiry, następnie jest niszczony przez Rosję – 12 czerwca 2017

  Polubienie

 6. Edward.

  Leliwa – Polacy nie sa glupcami jak myslisz.Zmieniasz nicki i zgrywasz sie
  na madrego.Napisales ze sprawy zawodowe zmuszaja cie do milczenia na
  okres 7 miesiecy.A tymczasem……………!!!Twoje gry pokazuja jak bardzo masz falszywa dusze.Usilujesz manipulowac nami,oglupiac nas,ublizac nam!
  Nic dziwnego – jestes zydo-niemcem a oni zawsze byli i sa falszywi wobec nas.Jestes zjudaizowany do szpiku kosci i ten fakt sprawia ze zgrywasz sie
  na patriote polskiego a jednoczesnie utrzymujesz kontakty z izrealitami.
  Twoje tlumaczenia oczywiscie byly inne – liczyles na naiwnosc Polakow.
  Czas zydoniemiecki przebierancu na refleksje – zakoncz te zalosne gry.

  Polubienie

 7. leliwa

  Edward
  nie pisz po pijaku bo mylisz fakty i nie ogarniasz tematu.
  Sława Bogom , Sława Przodkom.

  Polubienie

 8. Czesław

  Łódź jest do wzięcia dla formacji socjal-narodowej. Wystarczy silny okręt flagowy.

  http://www.dzienniklodzki.pl/polityka/a/ostro-na-lodzkiej-lewicy-dariusz-jonski-kandydatem-na-prezydenta-lodzi,12186541/

  Polubienie

 9. milosz

  „W momencie pojawienia się tutaj idiotycznych fotomontaży Krystyny Trzcińskiej (tzw.„projektant/programista komputerów”) vel Pope Nimrod vel LoneStar vel Bogumił Boguchwał vel lorenco i DEUS DRAGON, artykuł został zatopiony.”
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/138905,kali-ukrasc-to-dobrze-kalemu-ukrasc-to-zle#comment_1390993

  Kurwy parchate na neon zbanowały wszystkich a uaktywniły żydka Zdzisia przecie ten cały „DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS” to troll którego partyzant zawsze tępił, to jest ich idiotyczny troll od wszystkiego.

  Żałosna trollnia parchata neon, teraz zacznie zarzucać Kosiurowi że ich trolla nie zbanował, a jak zbanuje to to że zbanował.

  Polubienie

 10. Edward.

  Leliwa – jak zwykle usilujesz zmasakrowac swoich demaskarorow swoimi
  prostackimi i prymitywnymi okresleniami.Z tym piciem trafiles jak…… – ja w
  zyciu nie pije alkoholu (okazjonalnie symboliczny drink).Ty natomiast wiele
  razy opisywales jak zachlewales sie jak swinia.Ja nie myle faktow i ogarniam
  temat i ty smieciu zydo-niemiecki bardzo dobrze o tym wiesz.Twoje opisy
  Slowianszczyzny smierdza na odleglosc zydo-niemieckim belkotem.Ty
  robisz sobie kpiny z naszej historii – naginasz ja do historii zydo-niemiec
  (patrz blog polski).
  Nie ublizaj mnie bo nie daruje tobie ani jednego wpisu.Juz wiele razy pokazales ze stac ciebie na wyszukane wulgarnosci.Ty zwyczajnie Polakami
  pogardzasz i w twoim pisaniu to widac.Wiedz i o tym ze Polacy pogardzaja
  zbrodniczymi zydo-niemcami.

  Polubienie

 11. Edward.

  Nie Tomas – nikt mnie nie placi za negatywne pisanie o tym pismaku.
  Ja tego czlowieka nie oczerniam – pisze szczera prawde.To wlasnie ten
  madrala (wydaje mu sie ze wszystkie rozumy pozjadal) bez hamulcow
  obraza miedzy innymi i mnie.Temu przybledzie zydo-niemieckiemu wydaje sie ze moze bezkarnie deptac nasza polska (slowianska)godnosc.Polacy
  powinni gonic od siebie obcy element poniewaz jest bardzo destrukcyjny.
  Ty Tomas widzisz tylko ze ja „oczerniam”kogos!!!Nie widzisz natomiast ze
  mnie ktos oczernia!!!A wiec jestes z jego druzyny oglupiaczy Polakow.
  Swoje ubogie uwagi zachowaj dla siebie.

  Polubienie

  • Co Ty człowieku bredzisz? Opolczyk oczernia Polaków? Słowian? OBraża polską, słowiańską GODNOŚĆ??!!! Gdzie?!!!
   Chyba że Słowianie mylą Ci się z katolikami, i ich pustynną wiarą w żydowskie demony? To fakt, katolicy mogą się poczuć przez Opolczyka „urażeni”. Szczególnie ich te tzw. żydowskie „uczucia religijne”, na które monopol sami sobie przyznali, jako wyznawcy „prawdziwej” palskawej koszernej PUSTYNNEJ RE-ligii.

   Edward.
   Weź Ty się chłopie tu nie ośmieszaj, proszę.
   Takie bzdety o Opolczyku to możesz u gejowego Maruchy zapodawać (tam posłuch znajdziesz, bo maruchowy blog pełny jest „słowian nadjordańskich), ale nie tu. Tutaj niewiele osób da się na Twój oszczerczy bełkot nabrać.

   Polubienie

 12. leliwa

  Edward
  Ja nigdy nie zmieniam nicku i zawsze podpisuję się ” leliwa”.
  Na WPS podałem może z pięć wpisów dotyczących Polski Słowiańskiej ewentualnie dot. Rodzimej Wiary ( jestem Rodzimowiercą ) jak choćby ostatni wpis odnośnie Świętej Góry Słowian – Rowokół.
  Jeżeli Polska Słowiańska tak Cię boli to można wnioskować, że należysz do grupy pejsowej lub moherowo – watykańskiej.
  Osobiście nie znam Opolczyka ale bardzo cenię jego Blog Polski za dużą wiedzę historyczną dotyczącą Słowian.
  Przedstaw mi Edwardzie swój blog to chętnie się z nim zapoznam.
  Czytając Twoje wpisy mam wrażenie , że jesteś zwykłym prostakiem i chamem.
  Nazwałeś mnie śmieciem – jesteś odważny zapewne tylko w necie.
  Wykaż się Edwardzie wiedzą a nie prostackim ubliżaniem.
  Niech Ci Bogowie Darzą.
  Sława Bogom, Sława Przodkom.

  Polubienie

 13. leliwa

  Edward
  Edzio już późna pora masz na dobranoc.

  Polubienie

 14. leliwa

  Edward
  i do poduszki

  Polska Słowiańska nigdy watykańska

  Polubienie

 15. leliwa

  Edward
  a tu masz na rano

  dobrej nocy bucowaty Edwardzie.
  Zmień się !

  Polubienie

 16. Edward.

  No,coraz lepiej!!!Ublizaniom konca nie widac!!!Tak rozmawiaja Slowianie!!!
  I jeszcze mnie zydem nazywaja!!!By was pieklo pochlonelo.
  A ja jestem Polakiem,mysle ze moi przodkowie nie pomieszali sie z innymi
  wiec mam korzenie slowianskie.Ja nie jestem zadnym blogerem bo na to czasu nie mam.Od wielu lat pochlaniam wiedze o historii Slowian – przyznaje
  ze bylem ciemny jak…..Do kosciola tez przestalem chodzic i Rydzyka juz dawno nie popieram.Jestem jednym z milionow Polakow ktorzy padli ofiara
  indoktrynacji zydo-kosciola.Czy to takie dziwne jak sie zwiesz-leliwa?
  A swoja droga leliwa-czy to juz nie ma normalnego polskiego imienia?
  Twoje wpisy leliwa jednak pachna mnie ze jestes kims innym.Na przyklad-
  sprawe Rowokol publikowal blog polski.Inny przyklad-kiedys przemex cytowal artykul z Zadrugi a leliwa zaraz dopisal „przemex ma zawsze ciekawe komentarze”!!!!Poniewaz od dawna sledze tych panow wiec wiem ze opolczyk i przemex to przyjaciele a nawet opolczyk wymusil aby przemex
  stworzyl swoj blog (dobrze pamietam co pisal).WPS sledze tez od dawna
  ale leliwa pojawil sie ostatnio-kiedys takiego tworu nie spotkalem.
  Moge powiedziec tak -cenie Schuberta za krytyke kosciola i odslanianie
  ciemnych kart tej zbodniczej organizacji w minionych wiekach.Chociaz
  irytuje mnie jedna sprawa – on nigdy nie dotyka protestantyzmu!!!
  Jednak ten czlowiek uparcie opisuje ze przed chrzescijanstwem Slowianie
  zyli w grupach plemiennych zajmujac sie rolnictwem i lowiectwem.Wiec zadnej cywilizacji,zadnej panstwowosci,zadnego postepu,ect.Czytalem jego
  wpisy dotyczace osob ktorzy poswiecili swoje zycie badaniom Slowianszczyzny – on ich wyzywal,niszczyl.Nie,takie postepowanie jest nie
  do przyjecia.Tak Slowianie ze soba nie rozmawiaja.Kiedys go zapytalem –
  skad czerpie taka a nie inna „wiedze”?Naublizal mnie i to wszystko.
  Rozumie leliwa ze i ty jestes blogerem a wiec podjales sie trudu nauczania
  Polakow jesli idzie o nasza historie slowianska.Jesli tak leliwa to zachowuj sie madrze i godnie – nie zachowuj sie jak pajac okladajac niewygodnych
  ludzi jak ja wyzwiskami.Jesli tak bedziesz zachowywal sie jak wyzej nie
  pozostane dluzny.Jestem wdzieczny tym wszystkim ktorzy dociekaja nasza
  prawde historyczna i dziela sie ta wiedza z innymi.Ja nie jestem w stanie
  tego robic – wiem,to smute.Ja jednak potrafie analizowac czyjas prace i ja
  oceniac.Z cala pewnoscia nie bede frajerem dla tych przesmiewcow ktorzy
  tutaj robia sobie kpiny z nas Polakow.
  A teraz faktycznie ide spac bo jest juz prawie 11 w nocy.Tych twoich „preze-ntow” jednak nie sluchalem – mysle ze sa banalne.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s