500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lichwa, …

A u cioci na imieninach nie pieprzcie, że chcę zagłodzić polskie dzieci. Notka jest pokłosiem pewnej dyskusji więc wybaczcie, że kontekst jest czasem niezbyt jasny.

 

 

Autor: Józef Kamycki  nikander

za: http://nikander.neon24.pl/post/

 

 

Determinację społeczeństwa do dokonania radykalnej zmiany możemy zbudować jedynie obnażając grabież jaką dokonuje na naszym narodzie architektura monetarna oparta o kreację oprocentowanego długu. To nie jakieś zegarki za 10 tyś zł, które przypomina się Platformie. Grabieżą poniżej 5 mld zł rocznie – chociaż też to są duże pieniądze – nie powinniśmy sobie zawracać głowy. Jeśli rząd PiS to robi to tylko dlatego aby odwieść naszą uwagę od problemów o znaczeniu zasadniczym. Kaczyński i jego banda w 1997 roku głosowała za ustawą o NBP pozbawiającą nas suwerenności monetarnej. Za to wszyscy powinni wisieć bez względu na to czy zrobili to z głupoty, czy z wyrachowanego zaprzaństwa.

       Nie zachwycajcie się opresją podatkową zastosowaną do polskich przedsiębiorców. Wielu z nich siedzi, a wkrótce ich zakłady padną w czasie gdy nic im nie udowodnią. Podobnie jak to było z prezesem Kluską. Zasianie bladego strachu ma uratować ochłap rzucony do obgryzienia (500+).

Rząd PiS winien jest teraz:

– strat na architekturze monetarnej wynoszącej około 130 mld zł rocznie

– strat na dywidendach płaconych od zagranicznego kapitału w kwocie około 90 mld zł rocznie

– strat na stosowaniu przez międzynarodowe korporacje cen transakcyjnych w układzie firma matka – firma córka szacowanej na około 70 mld zł

bo nic w tej sprawie nie zrobił!!!

Zatem nie bądźmy idiotami. 500+ ma uchronić Kaczyńskiemugłowę od stryczka.

To nie jest tak, że pracujemy 4 razy mniej wydajnie jak w krajach starej unii – i dlatego zarabiamy cztery razy mniej. Jesteśmy pod okupacja a rząd Szydłowej ma tego stanu pilnować.

Naprawdę jesteśmy w stanie podwoić nasze średnie zarobi w ciągu trzech lat nie całując żadnego kurdupla z Żoliborza w d… Wystarczy na zbity pysk wywalić agenturę. Jednak najpierw trzeba zrozumieć gdzie stoi wróg i jak jest okopany. Dołączona broszurka ( wystarczy kliknąć) pozwoli Wam go dobrze zobaczyć.

 

Że co? – że to nie rząd PiS tylko międzynarodowa banksteria?

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “500+lichwa, mieszkanie+lichwa, emerytury+lichwa, startup+lichwa, …

 1. Kojak

  PIS ? Partia Interesow Syjonistycznych ! To antypolskie kreatury wycierajace sobie nieustannie mordy i ryje Polska i jej patriotyzmem! Ot zwykla ordynarna kurwa udajaca dame z towarzystwa ! Barak mi slow juz slow , obelg i zdrowia juz zeby okreslic te antypolskie bydlo

  Polubione przez 1 osoba

 2. Jurek

  dodałbym do tej wyliczanki Pana Józefa, szwindel na kursach złotówki do walut innych na czas transferu zysków za granicę Polski. W tym roku jest to kilkanaście procent !
  Czyli od kwoty transferowanych zysków 300 mld zł daje dodatkowy zysk 30 MILIARDÓW PLN !!! Za kilkanaście minut pracy Szwindlera.

  Seksu Polakom nie potrzeba. Są jebani ( sorki nie ma innego słowa ) od rana do rana.

  Polubienie

 3. Edward.

  Nie wiem czy tylko mnie ale od paru dni uporczywie wlacza mnie sie
  „security alert”i nie jestem w stanie spokojnie przegladac ten portal.
  Ciekawe – tylko na tym portalu taki fenomen!!!!!!!!!!

  Polubienie

  • Easy Rider

   Trzeba chyba zmienić antywirusa na inny, bo ten obecny to jakiś upolityczniony. Ja mam ten najlepszy na rynku, płatny i nic mi się nie włącza. Żeby nie reklamować wprost – no wiecie, ten ze Słowacji.

   Polubienie

  • Lori

   Nie tylko, są inne, jest ich multum, np. monitor-polski, wolna-polska – wszystkie mają misje. Można się czasem poedukować… Cała prawda o Auschwitz
   Tylko 173 000 Żydów było w latach 1941-1944 w Auschwitz (nieżydów było 161 785 w latach 1940-44 , wszystkich więźniów było 334 785), 58 240 w latach 1942-1944 zmarło na tyfus (nieżydów 45 189 w latach 1941-1944 na łączną liczbę 103 419), 2 064 Żydów zmarło z przyczyn naturalnych innych niż tyfus spośród wszystkich 4 140 zmarłych śmiercią naturalną, 117 Żydów w latach 1941-1944 skazano na śmierć za przestępstwa administracyjne, podczas gdy zgładzono 1485 Polaków, 19 Rosjan, 5 Czechów, 20 Cyganów – łącznie 1 646 osób, 100 743 Żydów w latach 1941-1944 przeniesiono do innych obozów na łączną liczbę wszystkich więźniów poddanych transferom 121 453 w latach 1940-1944, 11 836 Żydów było w obozie, kiedy został on zajęty przez wojska rosyjskie. Od maja do października przyjęto do Auschwitz 23 117 żydów z Węgier z czego 21 527 przeniesiono do innych obozów. Po październiku 1944 pozostało w Auschwitz 1 590 żydów z Węgier.
   Na koniec 1944 w Auschwitz straciło życie 60 421 , zaś pozostało przy życiu 11 836 żydów.

   Wg Raul Hilberg, zniszczenie Żydów europejskich, New York (1985) to 180 000
   Summary of Jewish prisoners in the Auschwitz camp system, 1941–1944
   IN OUT
   Jewish prisoners entering the Auschwitz camp system 173 000
   Jewish prisoners who died of typhus 58 240
   Jewish prisoners who died of natural causes 2 064
   Jewish prisoners executed 117
   Jewish prisoners transferred to other camps 100 743
   TOTALS 173 000 161 164
   Number of Jewish prisoners remaining at end of 1944: 11 836 plus admissions during November and December 1944.

   Whole truth about Auschwitz
   Only 173 000 Jews were ever in Auschwitz during all of its years of operation. 58 240 died of typhus. 2 064 Jews died of natural causes other than Typhus. 117 Jews were executed as punishment for actual crimes. 161 164 Jews (including transfers in) were transferred out to other camps, still alive. 11 836 Jews, still alive, were in the camp when it was liberated.

   Polubienie

 4. grzanek

  Wg amerykańskich sondażowni, drugim (rzekomo) po USA krajem, w którym jest największy brak zaufania do mendiów głównego ścieku to Węgry:

  “Only Hungary, another deeply polarized country, has a bigger gap between general trust (31 percent) and the sources you use (54 percent).

  http://www.niemanlab.org/2017/06/do-you-trust-the-news-or-do-you-trust-your-news-in-the-u-s-theres-a-huge-gap-between-the-two/
  Naród Polski wypada blado, zajmujemy 4. miejsce pod względem zaufania (raczej naiwności) do mendiów.

  Krytyczne myślenie chyba nigdy nie było mocną stroną Polaków, ale to już jest równia pochyła. Sądzę ponadto, że należy się spodziewać jakiejś adekwatnej reakcji USrAelskiego „Deep State” na tak niebezpieczny rozwój wydarzeń na Węgrzech.

  Polubienie

  • Jacek

   Grzanek zdarza mi się czasami przejrzeć pejsatkowe media i tam sprawa zaufania Polaków tak wygląda :
   1. Kościół – 90 % zaufania do Kościoła .
   2. Media 90% zaufania do mediów .
   3. 80% zaufania do policji .
   4. 80% zaufania do lekarzy .
   Dosłownie kilka dni temu pejsatkowe media podawały hurtem wiadomość że najbardziej lubianym politykiem i najbardziej godnym zaufania jest dla 70% Polaków Andrzej Duda i że jest pewniakiem na drugą kadencję .

   Polubienie

  • grzanek

   Poprawka: chodzi o największy rozziew między generalnym poziomem zaufania do mendiów a zaufaniem do (w domyśle alternatywnych?) źródłeł, z których korzystają indagowani respondenci. I on ma być największy w USA, zaraz potem plasują się Madziarzy.

   Polubienie

 5. kakin

  Weizman jako przewodniczący Światowej Organizacji Syjonistycznej (1921-1931,1935-1946), napisał: ” Zadaję pytanie: Czy jesteście w stanie przenieść sześć milionów Żydów do Palestyny? Odpowiadam: nie. Z tragicznej przepaści chcę uratować dwa miliony młodych… A starzy powinni zniknąć… Oni są pyłem ekonomicznym i duchowym w tym okrutnym świecie… Tylko młoda gałąź będzie żyć” [2].

  Tak więc, na długo przed II wojną światową główny syjonista zapewniał, że miliony europejskich Żydów powinny zginąć
  https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

  Polubienie

  • Lori

   Ale czy miliony o których mówisz zginęły, czy to tylko mit, co wprost wynika z wypowiedzi Pedro Vareli dla bloga „El silencio de la Verdad” dotyczący powodów propagowania religii holocaustu oraz karania tych, którzy nie chcą uznać jej „prawd”.
   „Czynią tak z bardzo prostego powodu. Międzynarodowa finansjera jest zdominowana przez Żydów. Oni wciąż wierzą, że Mesjasz dopiero nadejdzie i tylko wraz z jego nadejściem dojdą do władzy nad światem. W swojej mitologii wierzą, iż wszelkie zasoby tego świata należą do nich, zaś wszystkie narody będą dla nich pracować i składać im hołd. I my to już czynimy, płacąc państwu hiszpańskiemu, które następnie spłaca długi międzynarodowym bankom żydowskim. Nie tylko my, wszystkie narody. Niektórzy uważają, iż Mesjaszem jest cały lud żydowski. Potrzebują więc Męki, takiej jak ta Chrystusa – są nią deportacje; potrzebują Ukrzyżowania – są nim komory gazowe; potrzebują na koniec Ofiary – którą jest 6 milionów. Już samo słowo „holocaust” demaskuje tych, którzy je wymyślili. To zagadnienie religijne. Holocaust w Starym Testamencie oznaczał rytualną ofiarę ze zwierzęcia. Ci którzy składają ofiarę, czynią tak dla Mesjasza, który ma nadejść. W przypadku holocaustu mamy do czynienia z problemem mitologii. Holocaust to mit. Jest on niezbędny dla żydowskiego planu dominacji nad światem oraz utrzymuje obecny plutokratyczny system kapitalistyczny”.

   Pedro Varela, właściciel znanej księgarni „Europa” w Barcelonie, jeden z czołowych hiszpańskich propagatorów rewizjonizmu Holocaustu, współpracujący z wieloma środowiskami narodowo-rewolucyjnymi. W1998 roku po raz pierwszy został skazany na karę 7 miesięcy (prokurator żądał 5 lat) i zniszczenie 20 900 książek – powodem było „negowanie holocaustu”. W 2010 roku został skazany na 15 miesięcy więzienia za sprzedaż książek prezentujących tezy rewizjonistów i krytykujących politykę państwa Izrael na Bliskim Wschodzie. Na wolność wyszedł w marcu 2012 roku. Za pierwszy wyrok, za brak odpowiedniego uzasadnienia zarzutów i złamanie prawa oskarżonego do odpowiedniego przygotowania się do procesu w maju 2013 roku Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu nakazał Hiszpanii wypłatę odszkodowania dla Pedro w łącznej kwocie 13 000 euro.

   Polubienie

 6. julius

  Na sprzedaż: Puerto Rico
  Terytorium stara się, aby prywatne firmy prowadziły porty, lotniska, promy i nie tylko, różnego rodzaju usługi mogą być następne jak energetyka, wodociągi, wywóz śmieci etc.
  Puerto Rico nie ma gotówki i nie może już pożyczyć pieniędzy. Więc chce sprzedawać się częściowo.
  Zamorskie terytorium USA przygotowuje się do poszukiwania ofert od prywatnych inwestorów.
  https://www.wsj.com/articles/for-sale-puerto-rico-1498474800?mod=e2tw
  Oto jak konczą zamorskie terytoria USA

  Polubienie

 7. maliniak

  Pilot CIA ujawnia. ŻADEN samolot nie uderzył w WTC

  …– Żaden z Boeingów 767 nie uderzył w Bliźniacze Wieże, jak oszukańczo mówili rząd, media, NIST i jej kontraktorzy – zenzał Leach…..

  …– Takie wypadki nie zdarzają się, gdyż są fizycznie niemożliwe, z następujących powodów: w przypadku uderzenia United Airlines Flight 175 w południową wieżę, prawdziwy Boeing 767, zderzając się nosem z 14-calową kolumną (35,56 cm) rozpocząłby „teleskopowanie” […] (zgniótłby się – przyp. redakcji). Ogon poziomy i pionowy natychmiast odleciałby od samolotu, uderzyłby (samolot) w stalowe kolumny i spadł na ziemię […]. Żaden z Boeingów 767 nie może osiągnąć prędkości 540 mil na godzinę (810 km/h) na wysokości 1000 stóp na ziemią (330 m) – powiedział emerytowany pilot…..

  http://pikio.pl/pilot-cia-ujawnia-zaden-samolot-nie-uderzyl-w-wtc/#

  Polubienie

 8. maliniak

  zamach….. w Londynie ?

  Video zrealizowane przez anonimowego autora pokazuje policjantów przebierających się w inne od policyjnych ubrania – co odbywa się podczas zamachu w Londynie. Robią to ukryci za policyjnym furgonem…..

  >>>> http://ram.neon24.pl/post/139063,szokujace-porownanie-dotyczace-zamachu-w-londynie

  Polubienie

 9. grzanek

  W temacie lichwy pozwolę sobie stręczyć P.T. Czytelnikom WPS niniejszy artykuł (w zasadzie sekcję komentarzy):
  http://www.prawica.net/7738

  Polubienie

 10. Metro

  Film jest chyba wart rozpowszechnienia. Druga część jest też dobra ale jeszcze nie ma tłumaczenia:

  Polubienie

 11. owszem, upamietniali, ale bez siania terroru. ma prezydent krzyz na wawelu? ma. wczoraj 66. rocznica pw miala miejsce. widzisz gdzies krzyze upamietniajace miejsce pracy tych, ktorzy zgineli? a na kilinskiego, gdzie tablica upamietniajaca wybuch miny pulapki widzisz krzyz??? nie smarkaj mi wiec o wiekach i polakach, bo jak widac wiec oleju w glowie mieli polacy 70. 100. i 300. lat temu niz ty w xxi wieku

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.