Ważniejsze od wizytacji kolonii Polin przez Trampa jest spotkanie przywódców Chin i Rosji

Ważniejsze dla nas, Polaków.
.
W poniedziałek z dwudniową wizytą do Moskwy przyleciał prezydent Chin Xi Jinping. Wkrótce po spotkaniu z prezydentem Rosji Władimirem Putniem, liderzy Chin i Rosji polecą do Hamburga na szczyt państw G20. I rozmowy Xi z Putin są postrzegane właśnie jako zacieśnianie szeregów przez Moskwę i Pekin wobec Zachodu przed szczytem w Hamburgu.
Prezydent Władimir Putin przyznał najwyższe rosyjskie odznaczenie prezydentowi Chin Xi Jinpingowi. A ten przywiózł do Moskwy kontrakty szacowane na 10 mld dol.
.
Przewodniczący ChRL przebywa w Rosji z wizytą na zaproszenie Putina. We wtorek podczas rozmów Putina i Xi Jinpinga planowane jest omówienie strategicznej współpracy obu krajów i problemów międzynarodowych, a także podpisanie poważnego pakietu dwustronnych dokumentów.
Przewodniczący ChRL Xi Jinping podczas rozmów z prezydentem Rosji Władimirem Putinem powiedział, że ze wszystkich krajów najbliższe kontakty Chiny utrzymują z Federacją Rosyjską i wyraził przekonanie, że jego wizyta zostanie uwieńczona „pełnym sukcesem”.
„W marcu 2013 roku, wkrótce po tym, jak zostałem wybrany na przewodniczącego Chińskiej Republiki Ludowej, Rosja była pierwszym krajem dla mojej pierwszej zagranicznej wizyty… Z Panem od tego czasu spotkałem się 22 razy. Rosja stała się zatem najczęściej odwiedzanym przeze mnie krajem, a wśród zagranicznych liderów z Panem utrzymuje najbliższe kontakty i stosunki”- powiedział Xi Jinping podczas rozmów z Putinem.
_______________________________
.
Żydowskie media donoszą:

Trump w Polsce, a Rosja i Chiny wysyłają okręty wojenne na Bałtyk!

Trump w Polsce, a Rosja i Chiny wysyłają okręty wojenne na Bałtyk!
.
Trump w Polsce, a Rosja i Chiny wysyłają okręty wojenne na Bałtyk!
.

W chwili, kiedy samolot z amerykańskim prezydentem podchodzić będzie do lądowania w Warszawie, na Bałtyku swoje działa wyszczerzą okręty Chin i Rosji. Pekin wysłał swoje najnowocześniejsze jednostki, zwane zabójcami lotniskowców. Są już koło Kaliningradu i działają z flotą gospodarza Kremla. To demonstracja siły wobec krajów NATO.

Ćwiczenia odbywają się równoległe z wizytą prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce. Chińczycy wysłali na Bałtyk swoje najnowocześniejsze okręty z niszczycielem rakietowym CNS Changsha (173) typu 052D Kunming (w kodzie NATO: Luyang III) na czele, aby wziąć udział w manewrach pod kryptonimem Joint Sea 2017 z rosyjską Flotą Bałtycką w pobliżu Kaliningradu.

za: http://www.fakt.pl/facet/

.

Zamiast tysiąca słów

Reklamy

54 komentarze

Filed under Polityka

54 responses to “Ważniejsze od wizytacji kolonii Polin przez Trampa jest spotkanie przywódców Chin i Rosji

 1. paziem

  Moim zdaniem obie te wizyty są ważne dla nas Polaków, gdyż osadzają nas w konkretnej rzeczywistości geopolitycznej. Do Polaków należy wybór, czy opowiedzieć się za ograniczoną, ale jednak podmiotowością w ramach sojuszu rosyjsko- chińsko-irańskiego ( w którym obecność Polski i Niemiec dawałaby niemal gwarancję obalenia dominacji syjonistyczno-anglosaskich, psychopatycznych”panów świata”), czy też pozwolić na manipulację swoimi kompleksami historycznymi i religijnym otumanieniem przez zaprzedany psychopatom Watykan, i w rezultacie stać się niewolnikami w konstruowanej konsekwentnie Judeopolonii, położonej tam gdzie do niedawna była Polska, Ukraina, a gdzie wkrótce ma być matecznik i przyczółek światowego żydostwa, w jego pochodzie do grabieży bogactw Rosji po trupach zwaśnionych ludów słowiańskich.
  Wybór dla każdego odpowiedzialnie o swojej przyszłości myślacego Polaka wydaje się być prosty, ale masy zdezorientowane i zmanipulowane przez pookragłostołową mafię POPiS mogą zdecydować się na samobójczy sojusz z psychopatami.

  Polubione przez 1 osoba

  • JS

   „Do Polaków należy wybór czy opowiedzieć się za ograniczoną, ale jednak podmiotowością w ramach sojuszu rosyjsko- chińsko-irańskiego ( w którym obecność Polski i Niemiec dawałaby niemal gwarancje na obalenia dominacji syjonistyczno-anglosaskich, psychopatycznych”panów świata”)…”

   Godna pożałowania byłaby polska podmiotowość po tak nierozsądnym wyborze. Tzw. sojusz rosyjsko-chiński jest dla Rosji przykrą koniecznością. Dla Polski znalezienie się w tym „towarzystwie’ zwiastuje katastrofę gospodarczą i kulturową. Niemcy już teraz traktują Polskę jako swoją nieformalną kolonię, a w sojuszu z Rosją i po obaleniu „syjonistyczno-anglosaskich psychopatów” nasi germańscy sąsiedzi nie zachowaliby nawet pozorów respektu dla polskiej suwerenności. Wizja Polski pod niemiecko-rosyjsko-chińskim zaborem nie jest trudna do wyobrażenia. NIemcy z całą pewnością ulokowałyby rzesze muzułmańskich imigrantów na terenie Polski, a potem przybyłoby nam kebabów i meczetów. Wkrótce, zmuszeni koniecznością, płacilibyśmy muzułmanom za pozwolenie pobytu w naszym kraju.

   Da się zauważyć czytając ostatnie notki, że WPS zdecydowałby się chętnie na współpracę z pro-niemieckimi politykami. Złodziejska i sprzedajna PO szykuje się do triumfalnego powrotu do koryta. Pozycje się zmieniają, a z nimi i poglądy. Idealiści stają się pragmatystami.

   Lubię to

   • paziem

    Czytając ciebie, Jagienko, utwierdzam się jedynie w przekonaniu, w jakim otumanieniu i stereotypach żyją współcześni Polacy.

    Podbite i zażydzone Niemcy uznajesz za głównego wroga Polski?! „Muzułmanów”, czyli efekt syjonistycznych działań ludobójczych na Bliskim Wschodzie i ich doktryny światowego chaosu- uważasz nieszczęsna kobieto za efekt działania niemieckiej polityki?!

    To, że Rosja współpracuje z Chinami, to nie efekt słabości Rosji, ale realistycznej polityki.

    Obecne władze Polski jawnie kolaborujące na polecenie syjonistów z ludobójcami spod znaku OUN-UPA winny być postawione pod trybunał krajowy i międzynarodowy. Natomiast sprowadzanie armii amerykańskiej do Polski nie tylko kompromituje dęty patriotyzm PiS podporządkowany w pełni interesom żydowskich korporacji z siedzibami w USA i Wielkiej Brytanii, od dziesięcioleci usiłujących po trupach europejczyków (głównie Słowian i Niemców- wśród których jest także wielu o słowiańskich korzeniach) dobrać się do bogactw Rosji i Euroazji. Stawia to także PiS,tę syjonistyczną partię, w szeregu grabarzy Polski i jednej z najbardziej szkodliwych formacji politycznych w historii Polski.

    Pod zaborem żydowskim Polska jest od 28 lat, a jego efekty społeczno-gospodarcze widać ( m.in. pani obecność za granicą jest tego dowodem). Te tzw. niemieckie firmy w Polsce, na pewno niemal wszystkie większe, to prawie wyłącznie firmy z żydowskim kapitałem. O bankach, prasie i mediach już nie mówię.

    Anglosasko-żydowski kompleks wie, że w dłuższej perspektywie walczy o swoje przetrwanie, i dlatego chce zablokować globalne wzmocnienie się suwerennych krajów. Rosja, Chiny i Iran są pierwszą zapowiedzią emancypacji( chociaż żydowski kapitał w tych krajach ciągle jest jeszcze mocny, szczególnie w Rosji). Do statusu kraju suwerennego dążą także Niemcy we współpracy z Rosją (elity obu tych krajów dobrze pamiętają w co wpędzili je, w trakcie obu wojen światowych żydowscy bankierzy i żydowsko-anglosaskie korporacje; żydowskie pochodzenie prominentów hitlerowskiego przywództwa III Rzeszy i kilkadziesiąt milionów ofiar, Słowian i Niemców, mówią same za siebie). Anglosasko-żydowski kompleks wyrósł z idei kolonializmu, podboju i bezwzględnej eksploatacji krajów miękko lub twardo podporządkowanych.

    Zdumiewa zatem krótkowzroczność, historyczna niepamięć i intelektualne otumanienie współczesnych Polaków, czego pani wpis jest dowodem.

    Polubione przez 1 osoba

   • Metro

    Mi się wydaje że JS ma o tyle rację, że (jak się domyślam) zauważa wrogie wobec Polski zamiary Niemiec. Odzyskanie Niemiec wschodnich/Ziem odzyskanych jest i zapewne będzie celem niemieckiej polityki, niezależnie od judeoanglosaskiej dominacji. W tym zakresie niemieckie apetyty może hamować jedynie wola Rosji. Rosja, mimo dystansu do Polski, może być ciągle zainteresowana utrzymaniem granicy Niemiec na Odrze jako granicy słowiańskiego świata. Realne granice Polski na Odrze może zagwarantować Polsce Rosja, raczej nie Stany Zjednoczone, w których imperium Niemcy pełnią bardzo ważną rolę.

    Dzisiaj ma miejsce rozgrywka według formuły: Imperium Judeoanglosaskie – reszta świata. W międzyczasie, częściowo w ukryciu, tworzone są nowe bloki. Umknąć może zbliżenie izraelsko-rosyjskie. Żydzi, jak zawsze, stosują metodę kija i marchewki. Także Rosjanie mają nowe metody nacisku na twór syjonistyczny.

    Brendon O’Connell (https://www.youtube.com/watch?v=TDNQDcDs25g) który spędził dwa lata w australijskiej tiurmie jako więzień polityczny, twierdzi że postęp technologiczny zanotowany w rosyjskim kompleksie wojskowym po części jest wynikiem otrzymania technologii od palestyńskich żydów, którzy część z tych technologii wykradli ze Stanów Zjednoczonych czy z innych miejsc na świecie.

    Z drugiej strony w tworze syjonistycznym dużą rolę odgrywają już imigranci z byłego Związku Radzieckiego. Większość z tych ludzi nie jest żydami, spora część z nich poczuwa się do lojalności wobec Rosji. Tacy właśnie ludzie funkcjonujący w kadrach specjalistów z newralgicznych sektorów stanowią element nacisku Rosji na twór syjonistyczny.

    Jak rozumiem co mówi O’Connell, to nowy sojusz globalny tworzony w opozycji do Imperium Judeoanglosaskiego, swoje powstanie i sukces zawdzięczać ma nie tyle opozycji do państwa palestyńskich żydów, ile sojuszowi ze światowym żydowstwem. Dialektyka.

    Lubię to

   • grzanek

    Nie widzę głębszego sensu we wklejaniu O’Connela. Mimo że to nie Jankes, a Ozzy (swoją drogą trochę ciężko ich zrozumieć przez ten bełkotliwy kangurzy akcent), to i tak gość stanowi podręcznikowy przykład beznadziejnego tkwienia w anachronicznej a co ważniejsze fałszywej dychotomii zły komunizm/ZSRR – dobry kapitalizm/USA. Na tę samą przypadłość cierpi też wielu innych, skądinąd wybitnych zachodnich antyżydoglobalistów, np. David Duke, Henry Makow, pewnie P.C. Roberts, itp. W dużo mniejszym stopniu (albo w ogóle) Mike Jones czy Patrick Slattery. Generalnie bardzo wielu Amerykanów ciągle łyka ten głupi zimnowojenny mem o złych ruskich, widząc swój naród jako autentycznych wybawicieli ludzkości. To pewnie pokłosie dekad wbijania im przez spindoktorów od inżynierii społ. przeświadczenia o American Exceptionalism (taki kurna nowy naród wybrany). Widać nawet wybitniejsze jednostki nie są wolne od ułomności.
    Wracając jednak do O’Connela – ten pajac twierdzi na powyższym nagraniu (ok. 16:10), że syjonistyczne żydostwo jest z pochodzenia słowiańskie („Slavic in origin”) i jak wynika z kontekstu, bynajmniej nie ma na myśli wyłącznie miejsca ich zamieszkania. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach patrząc na wizerunek Szewacha Weissa czy Ejba Foxmana mógłby stwierdzić, że to z pochodzenia Słowianie?
    Ponadto, ten szubrawiec usiłował wykoślawić historię DWŚ przedstawiając Słowian (Rosjan) jako naród oprawców, a Niemców jako biedne ofiary:
    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/22/polaku-poznaj-zyda/#comment-28944
    To, w połączeniu z jego bzdurnymi teoriami nt. słowiańskości żydostwa skłania mnie do konkluzji, że to najprawdopodobniej kolejna iteracja wielbicieli kaprala z wąsem, jakich niemało wśród zachodnich judeosceptyków (dobry przykład to linkowany przez mnie blog Lashy Darkmoon), również, a może zwłaszcza (o ironio) nie-germańskiego pochodzenia (O’Connel, Kevin MacDonald, Colin Robertson [Millenial Woes], Varg Vikernes). Może to wynikać z powszechnej ignorancji Zachodu ws. słowiańskiej części Europy, ale część tych osobników zapewne działa z wyrachowaniem. Paradoksalnie, dużo więcej wiedzy i zrozumienia nt. ludobójczej polityki III Rzeszy wobec Słowian posiada już prof. Mike Jones (z pochodzenie pół-Niemiec, pół-Irlandczyk), z którego ust nigdy nie słyszałem dobrego słowa nt. Hitlera, za to dużo ciepłych słów o Polakach.

    Lubię to

   • grzanek

    Jedyny ciekawy, znany mi motyw publicystyki O’Connela to wątki nt. Iranu (parę jego tekstów o Iranie publikował Henry Makow). Wg niego wizerunek Persji jako głównego i jedynego nemezisa (na poziomie państwowym) Izraela na Bliskim Wschodzie czy ogólnie w świecie muzułmańskim jest fałszywy czy w każdym razie mocno przesadzony. O’Connel po odsiadce i początkowym okresie samo-wygnania do bodaj Malezji, z którego to azylu nie był zadowolony, przeniósł się na banicję do Iraniu, więc jego perspektywa jako bezpośredniego obserwatora może być cenna, ale biorąc pod uwagę powyższe fakty należałoby zachować ostrożność wobec jego relacji.

    Lubię to

   • grzanek

    errata: powinno być oczywiście „głównego (i jedynego na poziomie państwowym)

    Lubię to

   • JS

    W Berlinie na spotkaniu G20 Xi Jinping ściska się z Merkel. Obalanie amerykańskiej dominacji właśnie się rozpoczęło.

    Powoli bliżej poznaję WPS, czyli tych, którzy namiętnie pisali o patriotyzmie i są skłonni poprzeć Niemcy w uzyskaniu statusu państwa suwerennego. O ile teraz Polska czuje się ekonomicznie i politycznie przez swoich zachodnich sąsiadów zgnębiona, to co będzie później, kiedy NIemcy w sojuszu z Rosją i Chinami, po usunięciu amerykańskiego nadzoru, nie będą się musiały ze słabą Polska liczyć ani jej obawiać? Czy zdamy się wtedy na łaskę miłosiernej Rosji, biznesowo nastawionych Chin, czy muzułmańskiego Iranu? W tym momencie osoba Piskorskiego przychodzi mi na myśl. Oskarżony o zdradę – o współpracę na rzecz Rosji, Chin i Iranu. Teraz rozumiem, że wszystkich państw razem, a nie jak kiedyś myślałam, że każdego z tych państwa z osobna.

    Najwyraźniej przedstawione na tym forum książki nie warte są lektury, skoro osoby, które je reklamują skłonne są do popełnienia tak tragicznych w swoich skutkach błędów.

    Lubię to

   • paziem

    Jagienko, w ogóle książek niewygodnych twemu „światopoglądowi” nie warto czytać. Zamiast ” na łaskę” Rosji lepiej zdać się na ŁASKĘ naszego zaoceanicznego pana, albo bezinteresownych, wspaniałomyślnych Rothschildów.Słodki smak prowincji skolonialnizowanej przez globalny naród wybrany jest bez porównania do twardych realiów pokojowego współzawodnictwa suwerennych narodów.

    Twój donos na Piskorskiego i pośrednio na WPS jest kompromitujący i obrzydliwy.

    Proszę cię, nie odpowiadaj, bo tracę cierpliwość dla twej zadżumionej pisaniny. Jest w sieci przecież tyle miejsca dla sojuszników z anglosasko- syjonistycznymi ” protektorami” wolności, demokracji i ” suwerenności”, ale oczywiście na warunkach nie znoszących sprzeciwu i ekonomiczno- politycznego rachunku opłacalności.

    Lubię to

  • J.S.

   „Do statusu kraju suwerennego dążą także Niemcy we współpracy z Rosją (elity obu tych krajów dobrze pamiętają w co wpędzili je, w trakcie obu wojen światowych żydowscy bankierzy i żydowsko-anglosaskie korporacje…”

   „Podbite i zażydzone Niemcy uznajesz za głównego wroga Polski?! ”
   /Paweł ziemiński/

   Czytając powyższe słowa ma się wrażenie, że ich Autor przedstawia Niemców w sposób nadzwyczaj życzliwy – prawie że nie dostrzega zaborców, nasistów i morderców, którzy z całą świadomością i planowo eksterminowali Polaków. Wkrótce dowiemy się, że żydowsko-anglosaskie korporacje i żydowscy bankierzy, czyli generalnie żydzi, ponoszą odpowiedzialność za rozpętanie II Wojny Światowej i za obozy koncentracyjne. Co też ja piszę, już się o tym dowiedzieliśmy.

   Z prawdziwym zainteresowaniem obserwuję metamorfozę jaką przechodzi WPS. Z tej poczwarki prawdopodobnie wykluje się ćma z trupią główką, bo chyba nie ” Paź królowej”.

   Moja odpowiedź na zamieszczone tu pytanie jest twierdząca.

   Lubię to

   • paziem

    Powoli, skrzywdzona niewiedzą Jagienko, poznajesz prawdę o rzeczywistych inspiratorach i pochodzeniu niemieckiego faszyzmu. Przeraża cię to, czy też demaskuje przestępstwa twojej nacji? Polecam lekturę takich książek jak Dietrich Bronder” Zanim przyszedł Hitler”, Hannecke Kardel” Hitler założycielem Izraela”, albo jeśli rozumiesz po rosyjsku, to odsyłam do książek G.Klimowa, np.” Krasnaja kabala”. Wykłady Klimowa znajdziesz też na you tube.Wtedy tę trupią główkę, zamiast jej szukać na WPS, znajdziesz bez trudu obok sześcioramiennej gwiazdy lub gwiazdzistego sztandaru, bądź łopoczącej dumnie flagi Albionu.

    Lubię to

   • grzanek

    No co wy, przecież wiadomo, że brunatne koszule to byli poprzebierani w niemieckie łachy, parszywi polaczkowie – tak jak w przypadku stacji radiowej w Gleiwitz, podstępnie zaatakowanej przez pijane polskie świnie…
    A tak nieco poważniej – nawet jeśli ktoś jest skłonny akceptować dość jeszcze kontrowersyjne hipotezy (bardziej z zakresu fringe theories niż realnej historiografii) nt. żydowskiej inspiracji „holokaustu” czy żydowskich sponsorów nazizmu (tu prócz poszlak są już jednak jakieś bliższe konkrety) w najwyższych eszelonach władzy, to należy pamiętać, że przecież wykonawcami niemieckiego ludobójstwa na Polakach byli zwykli etniczni Niemcy, szczerze nienawidzący Polaków jako pogardzanych „podludzi”, który to silnie antypolski szowinizm umiejętnie w masach niemieckich wzbudzono przy pomocy różnych Goebbelsów. W Palmirach nie strzelał Polakom w potylicę żaden Paul Warburg, tylko facet, który – jak to określa Szczypior – nazywa się Hans, segreguje śmieci, cnotliwie jeździ po autostradzie, pracuje w fabryce . Nie wolno o tym zapominać! Nawet jeśli żydostwo częściowo łożyło kasę (nawet ciężko powiedzieć, że byli bezpośrednimi prowodyrami – nie ma twardych dowodów, żadnego kwitu, na korniszone pochodzenie np. Alfreda Rosenberga, wg oficjalnych źródeł był bałtyckim Niemcem), to nie znaczy, że Niemcy byli bez winy. W czasie wojny to Niemcy, mordując narody uważane przez nich za mniej niż bydło, sami ulegli największemu zbydlęceniu.

    Lubię to

   • paziem

    Grzanek, to ty, czy „duch twój” może nie w trzech, ale w dwóch osobach? Bo podobnego steku bzdur po tobie się nie spodziewałem?!

    Lubię to

   • grzanek

    I vice versa, Panie Prezesie. Po kim jak po kim, ale po Panu spodziewałbym się może nawet i sardonicznej, ale jednak merytorycznej repliki. Proszę mi wykazać bzudrność mojego wpisu. Od kiedy to WPS jest portalem germanofliskim? A może znowu nastąpił jakiś rozłam „w łonie”?

    Lubię to

   • paziem

    WPS nigdy nie był i nigdy nie będzie germanofilski. Dobrze pamiętamy kto napadł na Polskę we wrześniu 1939 roku, kto strzelał do Polaków, kto ich wysiedlał, osadzał jako pierwszych w obozach koncentracyjnych, w ramach ludobójczego planu ostatecznego rozwiązania kwestii słowiańskiej( co syjonistyczna propaganda stara się sfalsyfikować kreując Żydów na główne ofiary ludobójczego syndykatu hitlerowskich Niemiec).
    Pamiętamy także kto realizował Kulturkampf, a cofając się głębiej w historię, jaki był kierunek i w czyim wykonaniu realizowany był Drang nach Osten za sprawą niemieckich margrabiów i krzyżackich kolonizatorów Zakonu Szpitala Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego.
    Nie zapominając o winach gorliwych, ostatecznych wykonawców, czyli Niemców (Żydzi i Watykaniści już dawno zauważyli, że Niemcy są idealnym materiałem na sojuszników, gdyż są lojalni, solidni, przewidywalni i dobrze zorganizowani – nawet w zbrodni) musimy pamiętać skąd płynęły inspiracje, kto wydawał rozkazy oraz kto planował i finansował ludobójstwo Słowian.

    A teraz przejdę do tego co określiłem jako zaskakującą „niewiedzę” i stek bzdur w pańskim wydaniu, a mianowicie do tego, co określił Pan jako ” hipotezy ´i „ brak dowodów”.
    Według pana słów: „nawet jeśli ktoś jest skłonny akceptować dość jeszcze kontrowersyjne hipotezy (bardziej z zakresufringe theories niż realnej historiografii) nt. żydowskiej inspiracji „holokaustu” czy żydowskich sponsorów nazizmu (tu prócz poszlak są już jednak jakieś bliższe konkrety) w najwyższych eszelonach władzy, to należy pamiętać, że przecież wykonawcami niemieckiego ludobójstwa na Polakach byli zwykli etniczni Niemcy, szczerze nienawidzący Polaków jako pogardzanych „podludzi”, który to silnie antypolski szowinizm umiejętnie w masach niemieckich wzbudzono przy pomocy różnych Goebbelsów. W Palmirach nie strzelał Polakom w potylicę żaden Paul Warburg, tylko facet, który – jak to określa Szczypior – nazywa się Hans, segreguje śmieci, cnotliwie jeździ po autostradzie, pracuje w fabryce . Nie wolno o tym zapominać! Nawet jeśli żydostwo częściowo łożyło kasę (nawet ciężko powiedzieć, że byli bezpośrednimi prowodyrami – nie ma twardych dowodów, żadnego kwitu, na korniszone pochodzenie np. Alfreda Rosenberga”.

    Żeby na ten temat poważnie i wyczerpująco dyskutować, to trzeba by temu poświęcić książkę, a co najmniej obszerny artykuł. Póki co pozwolę sobie przytoczyć informacje odnośnie pochodzenia etnicznego naczelnego przywództwa hitlerowskich Niemiec:
    1. A. Hitler – 1/4 Żyd
    2. R. Hess- 1/2 Żyd
    3. R. Heydrich – 3/4 Żyd ( twórca ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej)
    4. J. Goebbels – 1/4 Żyd
    5. H. Himmler – 1/2 Żyd
    6. H. Frank – 1/2 Żyd
    7. A. Rosenberg – 1/2 Żyd
    8. adm. W.Canaris – Żyd
    9. J. Streicher – Żyd
    10. A. Eichmann – Żyd
    11. gen. SS Erich von dem Bach-Zalewski – Żyd
    12. gen. SS Odilo Globocnik –Żyd
    itd.

    Więcej zobacz:
    1. D.Bronder, „Bevor Hitler Kam“, wyd. 2.,Schweiz,1975
    2. H.Kardel, „Adolf Hitler –Begruender Israels“, wyd.2, Schweiz, 1978 ( polskie wydanie: Hennecke Kardel, „Hitler założycielem Izraela“, trzy wydania, Warszawa 1996, 2000, 2002
    3. Grigorij Klimow, „Krasnaya kabbala“, 1992, somizdat
    4. W.Langer, “The Mind of Adolf Hitler”, N.Y., 1972
    5. W.Frishauer, “Himmler”, N.Y.1962

    Także:
    http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-pomogli-zaplanowac-holokaust-henry-makow-2017-05

    Temat finansowania Hitlera przez banki nowojorskie oraz wspierania III Rzeszy przez syjonistyczne korporacje globalne i ich finansowe zaplecze jest dosyć wyczerpująco omówiony i na tym etapie szkoda czasu. Dla przyzwoitości podam tylko:

    1. S. Hongbing, „Wojna o pieniądz”, wydawnictwo Wektory,
    s.130-138
    2. S.Honbing, „Wojna o pieniądz 2”, wydawnictwo Wektory, tamże rozdział VI, pt.Nowy Ład Hitlera
    3. A.Sutton, Wall Street and Rise of Hitler, Londyn, 1976 ; http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/index.html
    4. W.J.Katasonov, „Kapitalizm – historia i ideologia cywilizacji pieniądza, Moskwa 2013, s.971-975. ( po rosyjsku)

    Lubię to

   • grzanek

    Stekiem bzdur można nazwać np. to:

    Ale co bzdurnego jest w przypominaniu o niemieckim ludobójstwie na Polakach? Albo w podkreślaniu, że endecja tradycyjnie upatrywała głównego wroga Polski w Niemczech?

    Lubię to

   • grzanek

    Tutaj powinien widnieć mój komentarz stanowiący odpowiedź na post p. Pawła. Proszę go odblokować ze ‚spamu’, czy dokądkolwiek on tam trafił.

    Lubię to

   • grzanek

    O tutaj, proszę o odblokowanie komentarza.

    Lubię to

   • grzanek

    Temat finansowania Hitlera przez banki nowojorskie oraz wspierania III Rzeszy przez syjonistyczne korporacje globalne i ich finansowe zaplecze jest dosyć wyczerpująco omówiony i na tym etapie szkoda czasu

    1) No przecież napisałem wyraźnie, że
    (…) żydowskich sponsorów nazizmu (tu prócz poszlak są już jednak jakieś bliższe konkrety) (…)”.
    2) Gwoli ścisłości, to wiele źródeł przytacza, że w momencie otrzymania pieniędzy od Warburga, Hitler nie wiedział, że ma do czynienia z Żydem. Maków pisze, że Hitler podejrzewał korniszone pochodzenie darczyńcy, ale uznał, że darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Inne źródłe (teraz in promptu sobie nie przypomnę, czy to był D. Reed, A. Migchels, Duke, MacDonald czy może jeszcze ktoś inny) wyraźnie mówią, że nie miał pojęcia o żydostwie Warburga.

    Lubię to

   • paziem

    W tym miejscu, pisząc o niewiedzy Hitlera odnośnie Warburga, to mnie pan setnie ubawił. Pewnie nie wiedział także o tym, że sam jest mieszańcem, żydowsko- niemieckiej krwi ?! To pewnie Lenin też nie wiedział za czyje pieniądze jedzie robić rewolucję w Rosji, a Michnik i Balcerowicz za czyje pieniądze robili ” transformację” w Polsce?

    Lubię to

   • grzanek

    Miło mi, że (choć mimowolnie) dostarczyłem Panu rozrywki 😉 Gdybym był w stanie przypomnieć sobie źródło, nie omieszkałbym go zamieścić ku Pańskiej, wątpliwej już wtedy uciesze.
    Pewnie nie wiedział także o tym, że sam jest mieszańcem, żydowsko- niemieckiej krwi ?
    Zapewniam Pana Prezesa, że za wygłoszenie takiej tezy w większości środowisk stanowiących amerykańskie (czy generalnie zachodnie) ekwiwalenty WPS, zostałby Pan zlinczowany. Ot przykładowo popularny blog Lashy Darkmoon http://www.darkmoon.me

    Lubię to

   • grzanek

    Eureka! Przypomniałem sobie!
    Otóż informacja owa pochodzi wprost od Waszego pupila, Szczypiora (Metro):

    Hitler wyciągał kraj z ruiny i przyjmował pomoc wielkiego kapitału. Wiadomo o jednym spotkaniu z Paulem Warburgiem z lat dwudziestych kiedy Hitler dostał kasę. Nie wiedział on wtedy że spotkał się z Żydem, nie znał tożsamości rozmówcy. To wiadomo. Ten cytat to katol sobie wymyślił

    https://prawda2.info/viewpost.php?p=253554

    Lubię to

   • grzanek

    Jakaż wymowna cisza pod tym postem…

    Lubię to

   • „dowiemy się, że żydowsko-anglosaskie korporacje i żydowscy bankierzy, czyli generalnie żydzi, ponoszą odpowiedzialność za rozpętanie II Wojny Światowej i za obozy koncentracyjne.”
    A nie ponoszą?
    https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/

    Lubię to

 2. jojo

  Rusza akcja
  Nie dajemy na tace i na Caritas!

  Nieformalna grupa osób chcących poważnie traktować sprawy związane z katolicką wiarą i kryzysem w Kościele zwraca się do Ciebie z poniższym apelem:

  „Zakręć kurek z pieniędzmi dla tych szkodników! W ten sposób dasz im szansę praktykowania cnoty ubóstwa, tak mocno oficjalnie zachwalanej. I szansę otrzeźwienia…”

  » http://ram.neon24.pl/post/139158,uwaga-nachodzcy-nie-dajemy-na-tace-i-na-caritas

  Lubię to

 3. jatasik

  wiadomo wszystkim od dawna że neon to zwyczajna trollnia pejsata.

  całe te debilne pozycjonowanie , zbanowanie „NIEMAL WSZYSTKICH POLAKÓW” a zostawienie+promowanie wszystkich parchów daje do myślenia.

  Debile neon24 myślą że nikt nie widzi jak pozycjonują że taki żyd talbot czy inny pejs zbójecki niby jest na prawo i niby nie pozycjonowany ale zawsze na wierzchu inne wpisy jak Kosiura czasem promowane czasem loch Zawsze lądują na dnie/

  Ta kurwa tam pisała że jest za banderowcami i jego tam promują, mało tego tam żydki chcąc kontrolować wszystko zbanowali Polaków i dali blokadę nowych rejestracji „PO CO TO ZROBILI”

  Polubione przez 1 osoba

  • jatasik

   portal jest od dawna mocno deficytowy czytaj „dopłacają do jego istnienia”

   A mimo tego dalej istnieją, dalej banują i dalej udają udają że pracują za DARMO, co jest bezczelnym kłamstwem bo te kurwy tylko udają że to niezależny portal a jak wszystkim wiadomo to parcharrnia powszechna.

   Przykład idiota „repsol” pisze że nie moze przywrócić innych zbanowanych bo inny „debil” jego przyjaciel „Jarek Ruszkiewicz SL” wykasował wszystko 🙂 po czym idiota „repsol czy żyd astra” zamieścił bełkot o niczym niby wroga neon24 SL na pudle

   Lubię to

 4. tu prawda

  Do Polaka nie nalezy zaden wybór, bo do wyboru Polak dopuszczony nie zostanie dopóki bedzie w Polsce istniec system doboru do wladzy z partii politycznych, bo w realu wspólczesnym zawsze będą one zydowskimi.
  Putin na gwałt potrzebuje teraz wsparcia Chin, bo inaczej zostanie w ciagu najblizszego roku zmieciony a Rosja z nim. Wsparcie to nie będzie tak dlugo efektywnym dopóki w Rosji będzie istniala symbioza wora z zydem, co to uniemozliwia współpracę, na razie są tylko deklaracje.

  Lubię to

  • paziem

   Tak Rosja potrzebuje współpracy z Chinami, jak i Chiny współpracy z Rosją, bo tylko w ten sposób mogą pozbyć się rakowej tkanki rothschildowskiej obecnej w obu organizmach. Ten zapowiadany koniec Putina głoszą tobie podobni wieszcze od conajmniej ośmiu lat. A tymczasem, to rak wykazuje coraz większą nerwowość i niecierpliwość w związku z zastosowanymi lekarstwami. Szczury stają się coraz bardziej oszalałe, bo dużo dziur już zatkanych i mogą nawet fizycznie nie przetrwać kataklizmu, który gotowi są zaryzykować.Deratyzacja jest konieczna i żaden wor tu nic ostatecznie nie sprzeda i nie kupi.
   Znamienne jest, że żerujące w norach szczury wmawiają ciągle Polakom, że nic oprócz modlenia od nich już nie zależy, i że Żydzi ubezwłasnowolnili nas całkowicie.
   Polak nie może dać się wyprowadzić na krucjatę przeciw „worowi Putinowi”, musi dbać o swoje obejście, bo tu dostatecznie dużo roboty żeby posprzątać szambo syjonistyczno-banderowskie i jego magdalenkowych ekonomów.

   Lubię to

 5. Metro

  W ramach kontynuacji myśli o walki żydowstwa z Imperium Judeoanglosaskim polecam ten filmik:

  Nikołaj Starikow to człowiek, którego z pewnością należy uznać za osobę znającą się na systemie monetarnym. Jego książkie o systemie monetarnym złapał operator Olivera Stone’a na biurku WWP, kiedy Stone przeprowadzał z Prezydentem wywiad.

  Wiemy że Centralny Bank Rosji już podjął kroki aby Bitcoin i inne wirtualne kolorowe koraliki mogły funkcjonować w Rosji jako pieniądz. W powyższym filmie Nikołaj Starikow ogólnoświatową kampanię promocji Bitcoina interpretuje jako przejaw wojny, którą Międzynarodowa Lichwa wypowiedziała dolarowi amerykańskiemu. Może to nie jest wojna, na razie kopanie po kostkach.

  Nie wiem czy tak jest naprawdę. Z pewnością jednak promocja Bitcoina nie jest elementem wsparcia dolara jako światowej waluty rezerwowej. I trudno zignorować wsparcie „światowej zakulisy” dla Bitcoina.

  Szachy w czterech wymiarach 🙂

  Lubię to

  • paziem

   W czasie Zjazdu Wszechsłowiańskiego słuchałem dwukrotnie ciekawych wykładow prof.Walentyna J.Katasonowa. Rozmawiałem z nim osbiście kilkukrotnie. Według niego finanse w Rosji niemal całkowicie są w rękach światowej, żydowskiej lichwy.Tzw. Bank Rosji, to podobnie jak w Polsce NBP, instytucja w całości na usługach MFW i BŚ oraz rothschildowskich banków i grup finansowych.
   W Moskwie kupiłem ciekawą książkę Starikowa, którą postaram się wkrótce omówić, podobnie jak poglądy wspomnianego W.J.Katasonowa, jednego z najwybitniejszych, współczesnych rosyjskich ekspertów w dziedzinie zagadnień pieniądza i finansów, tak rosyjskich, jak i światowych.

   Lubię to

  • paziem

   Na załączonym filmiku nawet widać wspomnianą przeze mnie ksìążkę Starikowa ” Wojna cudzymi rękami”. Co ciekawe jest tam specjalny rozdział poświęcony Polsce.

   Lubię to

  • Metro

   Profesor Katasonow to marka. Podobnie zresztą jak Starikow. Jak się zorientowałem to obydwaj piszą ciekawe książki.

   Mur, który jest budowany pomiędzy Polską a Rosją, jest wielowymiarowy. Między innymi chodzi o mur kulturowy.

   W Polsce można kupić demaskatorskie książki lobbysty Rotszyldów, Song Hongbinga, a pewnie nie można kupić książek Katasonowa czy Starikowa (nie wiem nawet, z zasady nie chodzę do Empiku, tam syf sprzedają). Monopolistą w dystrybucji książek jest jest dzisiaj Jaron Brükner (Empik) który decyduje co się w księgarniach sprzedaje.

   Nie znam się na rynku księgarskim ale przypuszczam, że ze względu na pozycję Brüknera i jego ziomali, są oni w stanie zablokować dystrybucję każdej książki odbywającą się na zasadach komercyjnych.

   Fajnie by było gdyby ktoś podjął próbę dokonania wyłomu w tym murze, gdyby takie książki (Katasonow, Starikow) można było dostać, chociażby jako samizdaty w PDF, po polsku. Rosja powinna mieć budżet na wynagrodzenie autorów w ramach podtrzymania łączności kulturowej z wyrodnymi braćmi w Słowiaństwie.

   Lubię to

   • paziem

    Z prof. Katasonowem rozmawiałem na temat przekładu jego książek i zrobiliśmy ku temu pierwszy krok.

    Lubię to

 6. tu prawda

  A co od ciebie, paziem zalezy? Gdzie ta twoja partia? Dokladnie paziem, jesteś ubezwłasnowolniony całkowicie i nie zagulasz choćbyś zdjęciu wielkiej wydmuszki, jelcynowskim popłuczynom trzy razy dziennie czołem bil.
  A szczurów szukaj se w rodzinie.

  Lubię to

 7. kempes

  panowie jezdzicie czasem do rosji. trzeba rosjanom uswiadomic -jaka jest sytuacja w polsce. TA REALNA!!!! sa tu siły gotowe do współpracy ale sa przyduszone. przeciez wiadomo kto rzadzi po 89 r. TRZEBA TO TAM USWIADOMIC. to po pierwsze. a potem po zwyciestwie – trzeba obowiazkowo zabrac sie za kosciólek.(za brodaczy – to oczywiste.) głowny ogłupiacz i otumaniacz polakow . ogłupiajacy i oduczajacy realnego myslenia. to katolicyzm umozliwił sukces solidarnosci. KATOLICYZM. przeciez oni jak tumany – nic nie widza tylko słuchaja. swego guru. i nic nie widza. nic. nawet jak papiez franciszek pokazuje na zdjeciach – rogi z palców. jak artysci muzyki z zachodu. a i wojtyła robił inne masonskie znaki rękami.sa takie zdjecia. przeciez… realisci wiedza ze… teraz jest w polsce jak w 1939 r. taka sama propaganda i odmóżdzenie polaków. o czy swiadczy komentarz – niejakiego tu prawdy. od razu widac ze to człek szalony. i niezdajacy sobie sprawy z powagi sytuacji. dzis szydło szydziła z polakow twierdzac ze jakoby kowalski jest równy wobec prawa tak jak gronkiewicz . lipa. bo gronkiewicz nie siedzi i robi – co chce. polak juz dawno za takie machloje poszedłby siedziec . a moze i nie tylko. … trzeba to rosjanom uswiadomic.

  Lubię to

 8. Darek Siwek

  bo gronkiewicz nie siedzi i robi – co chce.”

  Wszystko ma swoje granice, ucho od dzbana też.

  Lubię to

 9. Darek Siwek

  Europejska solidarność sypie się. Austria wysyła transportery opancerzone i 750 żołnierzy na granicę z Włochami

  https://forumemjot.wordpress.com/2017/07/05/europejska-solidarnosc-sypie-sie-austria-wysyla-transportery-opancerzone-i-750-zolnierzy-na-granice-z-wlochami/

  Polubione przez 1 osoba

 10. grzanek

  Co jest do kata?! Ja też nie mogę dodać dłuższego komentarza…

  Lubię to

 11. grzanek

  Doprawdy imponująca lista panie Pawle, ale jak Pan doskonale wie, przemożna większość to co najwyżej spekulacje, o choćby z korniszonym pocodzeniem samego Hitlera. Nie przeczę – sensacyjne, stanowiące wręcz rewelację w razie potwierdzenia, ale jednak – spekulacje. Kiedyś funkcjonowała zapewne znana Panom strona polonica.net. Zawierała nie mniej imponujący rejestr domniemanych krypto-żydów Polski. Autorzy powoływali się co prawda na jakiś dokument, podali nawet sygnaturę akt, ale nikomu, jak sądzę, nigdy nie udało się tego kwitu zobaczyć. A mogli przecież wkleić skan…

  Lubię to

  • paziem

   Nawet to, że Rothschild jest Żydem, to tylko spekulacje, bo nigdy nie pojawił się skan jego ” metryki urodzenia”.
   Najlepiej jak zakończymy tę „dyskusję”.

   Lubię to

   • grzanek

    Proszę odblokować post, o którym pisałem w poprzednim komentarzu, bo ten powyższy to nawet nie połowa. Argumentum ad absurdum z pańskiej strony traktuję jako merytoryczną kapitulację. 🙂

    Lubię to

  • grzanek

   A zresztą, chyba się nie doczekam, więc wkleję zrzut ekranowy:

   Lubię to

 12. paziem

  Z Pana , panie grzanek, to ciekawa osoba. jednym źródłom ( wygodnym dla pana) pan wierzy, a innym ( niewygodnym dla pana) pan nie wierzy. Ogłaszam ” kapitulację ” wobec pana wielkości i siły „argumentów” ( oczywiście według pana „klasyfikacji”). Nie mam czasu na tego typu dyskusje.

  Lubię to

  • grzanek

   Chodziło mi jedynie o to, że to wszystko, to jedynie domniemanie. Żydowskość Hitlera czy innych prominentów III Rzeszy nie 100-procentowo, bezdyskusyjnie udowodniona. To jest teza dość kontrowersyjna nawet a może zwł. wśród judeosceptyków (przynajmniej na Zachodzie). Nikt nie byłby w stanie udowodnić tego w sądzie w oparciu o w/w pozycje. Książki Rigga, przyznaję się bez bicia, nie czytałem, więc nie wiem, czy są tam zawarte fotokopie dokumentów udowadniających ponad wszelką wątpliwość żydowskość E. Milcha. Jednakże informację tę podaje nawet słynąca z afektu do „teorii spiskowych” Wikipedia.

   Lubię to

 13. Metro

  Jakiś czas temu dałem wyraz swojemu przypuszczeniu że osoba występująca pod pseudonimem operacyjnym „grzanek” jest reprezentantem Judenratu.

  Tradycyjna taktyka żydów to napuszczanie jednego narodu na drugi, demonizowanie narodów, sianie wrogości pomiędzy ludźmi i narodami. Divide et impera. To oni korzystają na wojnach.

  Jak pamiętam, nie podobało mi się napuszczanie na Niemców. Prosty Niemiec jest mi bratem, choć oczywiście bardziej lubię Rosjan, z oczywistych powodów. Prosty Niemiec jest zresztą często Słowianinem, a Niemcy też byli i są ofiarami polityki swoich przywódców. Dzieje się to nawet dzisiaj.

  W kontekście demonizowania Niemców przypomniałem postać znanej nam wszystkim ze szkoły qrewki Zofii Nałkowskiej z jej „Medalionami”. Przez kilkadziesiąt lat PRLu żydzi szczuli nas na Niemców, a dzisiaj następne pokolenie zarządców szczuje nas na Ruskich.

  Należy się z tego otrząsnąć.

  Prawda jest taka że Rosja nie ma do Polski żadnych pretensji terytorialnych a Niemcy – niezależnie od faktu że są okupowane – mają. To jest konflikt tragiczny, rezultat wspaniałomyślnego daru Wielkiego Józefa Stalina dla Polski. Nie jest to powód aby Niemców nienawidzić, zwłaszcza prostych Niemców, którzy są ofiarami polityki swojej syjonistycznej administracji. Eocje nie są dobrym doradcą.

  Każdego, kto żeruje i prowokuje do nienawiści, uznaję za podejrzanego o działanie z podpuszczenia Judenratu.

  Lubię to

  • grzanek

   Nie no bez jaj Szczypior, seriously? Po tylu latach znajomości wyskakujesz z takim tekstem? Dziecinada. Możemy się w wielu kwestiach nie zgadzać, ale ja nigdy bym się nie zniżył do imputowania Ci żydostwa. Albo pada ci na dekiel albo twoje ad personam to okrzyk złodzieja łapać złodzieja.
   A jeśli to ten cytat z p2 tak cię wpienił – cóż, nie moja wina, że napisałeś co napisałeś. Swoją drogą, fakt że prezes Ziemiński twój nieskrywany fan i mecenas (prawie nie ma komentarza Szczypiora bez „lajku” p. Ziemińskiego czy p. Kosiura) nawet się nie zająknął nt. twojej ‚oryginalnej’ opinii nt. relacji Hitler-Warburg, daje nieco do myślenia. Na blogu Zygmunta Białasa gospodarz też miał swoją ulubienicę, którą ciągle forował i dawał jej fory w ostrych polemikach z innymi komentatorami (już nie pamiętam, jak się ta obrzezana szczekaczka nazywała). Symptomatyczne.

   Lubię to

 14. grzanek

  Każdego, kto żeruje i prowokuje do nienawiści, uznaję za podejrzanego o działanie z podpuszczenia Judenratu

  Przypominanie o ludobójstwie Niemców na Polakach i skrajnie rasistowskiej polityce w okupowanej Polsce nazywasz „mową nienawiści”? Swoją drogą, to od kiedy Szczypior przejął retorykę żydowskich mediów głównego ścieku? Aż strach pomyśleć, jakie polit-poprawne etykietki możesz mieć jeszcze na podorędziu? Może w następnym poście nazwiesz mnie ksenofobem?

  Polubione przez 1 osoba

  • Metro

   Manipulacja, tylko potwierdzająca moje przypuszczenia.

   Nigdzie nie użyłem terminu „mowa nienawiści”. To zwyczajna parszywa manipulacja.

   Hasbara.

   Lubię to

 15. Pingback: Wizyta przełoŻonych Trampka w jewrosojuzie « Grypa666's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s