Z kim spotka się D.Trump w IIIŻydo-RP?

D.Trump (nie) spotka się z nikim.

I taka jest niestety rzeczywistość. Bo kim w istocie jest Maliniak na urzędzie prezydenta IIIRP? Przecież nawet sporządzona i zatwierdzona przez antypolską agenturę konstytucja tego żydowsko-kościelnego tworu jakim jest IIIRP, sytuuje Maliniaka w piątym, szóstym szeregu reżimowych „polityków”. Bowiem kolejność jest następująca: sanhedryn rozdający polityczne karty – w IIIŻydo-RP jest to Fundacja S.Batorego założona w NY w USA, Trybunał Konstytucyjny – ciało stojące nad konstytucją i konstytucyjnymi organami władzy, szef partii, sejm, senat, rząd, prezydent.

 

Przedstawiciele walczących ze sobą obozów, PiS, PO. W środku szef Fundacji S.Batorego, Żyd, A.Smolar

 

Zresztą cała ta sytuacja, gdy prezydentem kraju zostaje osobnik nikomu wcześniej nie znany, bez politycznego dorobku, a nawet bez politycznego dorobku publicystycznego, jest nie tylko żenująca, ale i absurdalna. I tak dzieje się nie tylko w zażydzonej Polsce, ale i w zażydzonej Francji i w samych USA, w których mężem opatrznościowym i sternikiem imperialnej, syjonistycznej, światowej, polityki był wytrzepany z żydowskiego kapelusza B.Obama, a od niedawna D.Trump.

Międzynarodowy Żyd urządza coraz bezczelniejsze wyborcze hucpy, a ogłupiona przez masowe żydowskie media gawiedź – społeczność „międzynarodowa” (choć to Żydzi są międzynarodem) -, jak stado baranów poddaje się tym manipulacjom. W Europie, w Polsce, wielu jest nawet z tego dumnych i z samozadowoleniem podkreśla, że są „Europejczykami”.

Jestem ciekaw, ilu apologetów PiS pamięta o przemówieniu J.Kaczyńskiego – bezsprzecznie takiego samego syjonisty jak jego brat – wygłoszonym w 2005r. w Fundacji S.Batorego, gdzie obiecywał, że jeśli zostanie premierem, to usunie z sejmu Samoobronę i LPR. Słowa dotrzymał. I nie chodzi tu wcale o kierownictwa tych partii, które miały powiązania z antypolską agenturą, ale o ich ludowo-narodowe, polskie, nie żydowskie, zaplecze, bowiem to ono właśnie stanowiło zagrożenie dla władzy żydowskiej V kolumny.

 

Film poniżej – istotna treść od 4:15 min.

 

Polityczny infantylizm apologetów PiS nie tylko nie pozwala im dostrzec rzeczywistego kontekstu politycznego, w który wkomponowano Polskę po 1989r., ale upatrują oni w syjonistach Kaczyńskich męczenników sprawy polskiej. To męczeństwo (Smoleńsk) według nich ma oczywiście rosyjskie sprawstwo. Nieszczęśni nie dostrzegają, że zestawiając pchłę i słonia (Kaczyńscy – Putin, IIIŻydo-RP – Rosja) jako podmioty politycznej walki, wręcz wojny, czynią z syjonistycznych karakanów jedynie obiekt kpin i żartów, a z IIIŻydo-RP obiekt politycznego absurdu.

Te tendencje podtrzymuje – o dziwo – sam wódz PiS-u i jego zausznicy organizując budowę pomników brata – w ubiegłym tygodniu zebrała się w Warszawie kapituła Komitetu Budowy Pomników wielkiego przyjaciela Izraela.

 

Niebawem czekają nas większe jeszcze emocje – gdy zaczyna brakować chleba trzeba gawiedzi igrzysk. Żydo-reżim postanowił, więc rozszerzyć formułę pisowskiej miesięcznicy na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i chce zorganizować kontrmiesięcznicę. Swój udział w spektaklu zapowiedział już znany, światowej sławy noblista, Bolek vel L.Wałęsa. Oj, będzie się działo, gdy naprzeciw siebie staną żydo-katolicy z tego samego Kościoła, uwieszeni tego samego krzyża. Sam A.Fredro nie wymyśliłby zabawniejszej komedyi.

Niech sczezną syjonistyczni polityczni reżyserzy i aktorzy.

Niestety, polska głupota skutecznie broni się nadal, z pewnością stanie po obydwu stronach żydowskich trup.

 

Dariusz Kosiur

 

Reklamy

16 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

16 responses to “Z kim spotka się D.Trump w IIIŻydo-RP?

 1. julius

  Wizyta Trumpa czyli przyjazd pana do swojego wasala w celu zapoznania się ze swoimi zamorskimi włościami i odpowiedniego ustawienia namiestników ma na celu wymuszenie pewnych zachowań w przyszłości. Oprócz już słynnego gazu, w który ma być zaopatrywana Polska i pozostałe kraje Środkowo Wschodniej Europy, chodzą słuchy,że mianowicie Ukraina i Rumunia będą kupowały amerykański węgiel. Polski Węglokoks dostał zgodę na import węgla z Rosji ale po wizycie może się to zmienić. Trump faktycznie dba o interesy amerykańskiego biznesu i pewnie wymuszeń kupna różnych towarów i usług będzie wiecej.

  Polubione przez 1 osoba

  • Polska energetyka oparta jest na węglu i ma się świetnie, jest dochodowa, żerują na niej cały bandy usadowione w radach nadzorczych itp. Kopalnie węgla w Polsce ledwie przędą – może jakiś żydowski ekonomista to nam wytłumaczy -? Może wytłumaczy także, dlaczego opłaca się importować surowce energetyczne mimo, posiadania własnych -?

   Polubienie

   • Czesław

    Tak jak na Ukrainie

    Według oświadczenia Juri Kriwobok, starszy specjalista ds. Śledztwa w szczególnie ważnych sprawach Departamentu Dochodzeń Specjalnych, od kilku lat jest najbogatszym pracownikiem ukraińskiej prokuratury. Niemal nie ma informacji na temat rozwoju kariery młodego – 34 lat życia – prokuratora. Wiadomo tylko, że od 2014 r. Kriwobok został mianowany do Prokuratury Generalnej na stanowisko starszego specjalisty w szczególnie ważnych sprawach w Departamencie. Wcześniej, od 2009 do 2014 r. pracował jako prokurator okręgu w Kijowie.
    … Według wstępnych szacunków dziennikarzy, rodzina prokuratorska w ostatnim czasie nabyła następującą własność:
    ⦁ 4 posiadłości o łącznej powierzchni 2741 m2
    ⦁ 4 apartamenty na 367 m2
    ⦁ 62 hektarów ziemi w całej Ukrainie
    ⦁ 2 samochody, każdy o wartości ponad 1 mln UAH [około 200 tys. USD].
    ⦁ przychód 182 milionów hrywien [około 8 milionów USD]

    Polubienie

  • Metro

   Nie znam się na tym ale kiedyś opowiadał mi Ślązak, co zna realia.

   Kopalnie są obsadzone przez mafie, które kradną wszędzie gdzie jest okazja. Poza tym system jest tak skonstruowany, aby dyskryminować tradycyjną energetykę i kopalnie. Jest dużo narzutów pseudo-ekologicznych, sztuczne preferencje dla pseudo-ekologicznego prądu, itp.

   Podobno tak samo było w Donbasie, tzn. do 2014 roku coraz trudniej było osiągnąć rentowność na kopalnictwie. W momencie zerwania z Kijowem doszło do porzucenia całego pseudo-ekologicznego cyrku i wystornowania żydowskich mafii z kopalń. Wydobycie węgla w Donbasie znowu jest opłacalne. Przemysł tam nie kwitnie, ale zupełnie z innych powodów.

   Szukałbym w tą stronę, ale opowiadać to musi ktoś, kto zna System.

   Polubienie

 2. julius

  Wydaje się, że na dzień dzisiejszy Żydzi ze swoimi urojonymi roszczeniami na kwotę 65 mld USD nie wystąpią gdyż Kaczyński żeby zachować pozory musiałby odrzucić ich żądania. Natomiast można to zrobić wbijając stopniowo tę kwotę w ceny eksportowanych do Polski towarów np gazu i broni etc. Eksporter po otrzymaniu zapłaty umuwioną część zysku, nazwijmy go nadzwyczajnym przekaże na Holokaust Industry SA

  Polubienie

 3. Sportowiec

  Podobnież na spotkanie z Trampem nie wolno wchodzić w trampkach. Czy to prawda?

  Polubienie

 4. konik

  Ukraińscy nacjonaliści: Polacy i Rosjanie to nasi wrogowie!
  Chwała kozakom!

  Do takich konkluzji doszli Ukraińcy, którzy świętowali 366. rocznicę bitwy pod Beresteczkiem – wielkiego zwycięstwa militarnego Polski nad kozakami. Porównano ją do wojny w Donbasie.

  Czyt… https://sptnkne.ws/ePpr

  Polubienie

 5. Lanesa

  Trump wcale nie rządzi USA i reszta świata.On jest żydowskim marionetką.Prawdziwym władcą świata jest międzynarodowy żyd.

  Polubione przez 1 osoba

 6. konik

  Zlikwidowany przywódca PI był pracownikiem NATO w Kosowie

  W Syrii zlikwidowano jednego z przywódców „Państwa Islamskiego” …

  https://sptnkne.ws/eNK7

  Polubienie

 7. julius

  Trump – sprzedawca odkurzaczy.
  Jak wyczyścić Polskę z pieniędzy i skierować ją przeciw Niemcom.

  Z ekonomicznego punktu widzenia to Trump miał trzy konkretne cele: zapewnienie sprzedaży w Polsce bardzo drogiego gazu, zmuszenie Polski do płacenia miliardów dolarów do skarbca NATO, czyli amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego i zmotywowanie Polski do walki z Niemcami w kontekście konfliktów wewnętrznych Unii Europejskiej. Wspominając o Rosji, rosyjskim zagrożeniu i konflikcie historycznym między Rosją a Polską powiedział to w celu osiągnięcia powyższych celów, a trzeba przyznać, że amerykański prezydent zrobił to po mistrzowsku.
  Co do Niemiec
  Ostatnim i najtrudniejszym zadaniem Trumpa było przekonać Warszawę „aby odważnie i otwarcie podtrzymywała konflikt z Berlinem” w ramach walki o zachowanie kontroli amerykańskiej nad Unią Europejską.
  https://aftershock.news/?q=node/540894

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s