Powyborcze zmiany w USA – tylko werbalne

Wysłuchajcie Państwo przemówienia kandydata na prezydenta USA, D.Trumpa.

.

.

 

I jakie są Państwa refleksje? Wspaniałe przemówienie, nieprawdaż? Prawie tak dobre i prawie tak uczciwie opisujące polityczną rzeczywistość, jak teksty na stronie WPS. Co prawda w publicystyce WPS precyzyjniej opisujemy źródła zła, no ale być może scenarzyści piszący Trampowi rolę chcą zostawić coś na następną kampanię wyborczą, dla ponownie tego samego lub nowego kandydata.

A teraz skonfrontujmy rozbudzone tym przemówieniem nadzieje z polityczną rzeczywistością kształtowaną w i przez USA pod nowym prezydentem.

 

Polityka wewnętrzna USA

Obniżono podatek CIT z 35% do 15% (pozostałe zmiany podatkowe, zwłaszcza te dla najbiedniejszych obywateli, pozostają na razie w fazie obietnic). Kto się z tego ucieszył? Żydowskie korporacje (podobnie było w IIIŻydo-RP). Osiągną wyższe dochody bez jakichkolwiek inwestycji, a więc bez potrzeby inwestowania w nowe miejsca pracy. Śmiem twierdzić, że w związku z obniżką CIT nastąpi nawet wzrost bezrobocia. Wzrosną także podatki pośrednie dla ludności, bo ubytki w coraz bardziej deficytowym budżecie USA będzie musiał ktoś uzupełnić – oczywiście zrobi to, jak zawsze w żydowskim kapitalizmie, najbiedniejszy podatnik. Żeby nie być gołosłownym przywołam przykład z IIIŻydo-RP.

Zmniejszenie podatku od przedsiębiorstw (CIT) z 40% w 1996r. do19% w 2004r. dało rezultat odwrotny od zapowiadanego przez rządzących (SLD), ale zgodny z zasadami i nauką makroekonomii. Bezrobocie wzrosło z 11% do 19%, wzrosło również obciążenie podatkami gospodarstw domowych, bo braki w budżecie musiał ktoś uzupełnić. Ale obniżkę CIT wychwalały pod niebiosa wszelkie syjonistyczne kreatury, i medialne, i gospodarcze, i polityczne.

 

Polityka zagraniczna USA

Nowe sankcje dla Rosji. Bazy wojskowe USA w IIIŻydo-RP i w Korei Płd. – osaczanie Rosji. Incydenty w z udziałem samolotów NATO w pobliżu rosyjskiej strefy nad Bałtykiem. Zapowiedź dostarczenia uzbrojenia Ukrainie dla wznowienia zbrodniczych działań wojennych w Donbasie. Blokowanie budowy jedwabnego szlaku z Chin do Europy. Militarne atakowanie sił rządowych w Syrii, czyli utrzymywanie i wspieranie światowego syjonistycznego terroryzmu. Zmuszanie Europy do przyjmowania imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki – żydowski plan mordowania państw narodowych, itd., itp.

 

Jednak przemówienie kandydata na prezydenta, D.Trumpa, mimo wszystko należy odnotować pozytywnie. Wynika bowiem z niego dość jednoznacznie, że Żydzi wiedzą, że my wiemy, wiemy o ich zbrodniczej działalności w skali całego globu. Oczywiście o żydowskim sprawstwie wojennych zbrodni i gospodarczych kryzysów, o żydowskim imperializmie, o syjonizmie i terroryzmie, w otwartym tekście kandydata na prezydenta mowy być nie może, w końcu przestępca przyznający się się do swoich zbrodni (tu: zezwalający mówić o nich przyszłemu prezydentowi USA) to coś, co nigdy nie miało miejsca. Tym nie mniej ulegają ograniczeniu syjonistyczna indoktrynacja i retoryka. Ta ostatnia musi już zasadzać się na półprawdach. Jak daleko jest do całej prawdy, która winna zaistnieć powszechnie w przestrzeni publicznej, trudno powiedzieć. Można natomiast powiedzieć, że jest to niezbędny warunek dla pokoju w świecie i dla procesu powrotu narodów i społeczeństw do normalności, jeśli oczywiście wobec winnych zostaną wyciągnięte konsekwencje.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Powyborcze zmiany w USA – tylko werbalne

 1. konik

  Pewien zaprogramowany w wierze katolicki brat pozwolił mi to WRESZCIE zrozumieć, dając ODPOWIEDź NA STALE ZADAWANE PRZEZ WIELU Z NAS ZASADNICZE PYTANIE:

  Czemu wokół nas ludzie, jest niezmiennie tyle chaosu, spisków, zła, trucizn, chorób, bólu i śmierci?
  Kto to WSZYSTKO nam robi i w jakim celu ?

  Odpowiedź na to pytanie dosłownie powaliła mnie tzw. OCZYWISTĄ oczywistością, która też działa według tego algorytmu ,wyjaśniając jednocześnie is-toryczną daleką determinacje wszystkich tych zawartych przeciw nam spisków, wojen, masowych mordów, depopulacji, ect.
  To jest głęboka sentencja i przekaz również dla samego tematu zasadniczy…

  Odpowiedzią jest cytat z Nowego Testamentu:
  Jana 12:23-26
  „Nadeszła godzina, aby został uwielbiony Syn Człowieczy.
  Amen, amen, powiadam wam: Jeżeli ziarno pszenicy wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeżeli obumrze, przynosi plon obfity?!
  Ten, kto kocha swoje życie, straci je, a kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne!
  A kto by chciał Mi służyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie i mój łaskawy sługa. A jeśli ktoś Mi służy, uczci go mój Ojciec”.
  Tylko ten kto straci zdrowie i życie, może liczyć (przez ból naprawiając swoją duszę) na przyszłe życie wieczne. Tylko Ci w przedstawionym zamyśle, którzy cierpieć będą, będą również szukać pomocy i iść za swymi pasterzami, którzy nie poprzestaną na skrytych dotychczasowych działaniach, ale poprzez swoją piramidalną władzę, liczne organizacje, stowarzyszenia, partie i media zadadzą nam jeszcze więcej trucizn, bólu, gdyż w ten sposób kolejny raz szykują nam cykliczne od wieków czynione na tym łez padole żniwa …

  Mateusza 13:30

  „Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: ‘Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie, pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza”.
  Żniwa to starannie zaplanowane cykliczne epidemie, katastrofy, wojny, OBOZY i bezlitośnie wykonywane podczas nich KOLEJNE holokausty.
  Wszystko to wokół wiadomego hegemona się kręci, z nim zawierano pierwsze umowy, to on ratował i dawał zbrodniarzom nowe życie…
  Mateusza 13:39-43

  -> https://treborok.wordpress.com/profesor-o-konflikcie-rosji-z-zachodem-ciag-dalszy-bitwy-cywilizacji-ariow-i-erbinow/?preview=true#comment-5470

  Polubienie

  • konik

   coś jak
   […]…Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;..[…]
   https://tinyurl.com/ya8pnchw

   Polubienie

   • konik

    za żadne skarby nie chciał przejść tu ten tekst z oryginalnym linkiem do „PEKOK ANTYLICHWIARZ” musiałem linka zmienić przez „tinyurl”, wtedy wpis wszedł od strzału.

    Coś wam tu ostro miesza na WPS jakiś złośliwy skrypt zainstalowany.

    Polubienie

  • dziobak

   Obywatelka nina wsiemizwiestna podała nam link. jest to link promujący tekst o dawnej wielkości Słowian.
   Zasada jest taka: Nie wolno żyć fikcją i marzeniami.

   Z terenu Rosji przyszedł do nas obłęd mówiący iż Słowianie ( narody nordyckie = aryjskie wśród których byli Słowianie) tworzyły dawniej wielkie państwo sięgające po tereny północnej Kanady. Historia Tartarii.
   My w Polsce podchwyciliśmy to i zajmujemy się wielkością kawałka w pobliżu Odry–Wisły–Bugu.
   Z tym, że tą propagandę sieją niefachowcy.
   Dzieje się tak dlatego, że planowana III wojna światowa ma być rozbuchana w oparciu o walkę Słowian z zachodem i kościołem. Walka ma mieć naczelną ideę, przy której da się ją kontynuować wiele lat przy ogromnych stratach. Warto bowiem walczyć o dobre imię wielkiej LECHII jako ze chcemy przywrócić wielkość przodków naszych.
   Takie branie pod pic !!!!!
   To samo robili już w niemczech w latach 1930—1940. Ta idea to taki cement spajający armię narodową (NSDAP).
   Wtedy naukowcy niemieccy na poważnie wskazywali, że Etruskowie byli pragermanami.
   Dziś mówią to Rosjanie. Że oni to ET–RUSKI.
   Czy wy widzicie jak wam robią wodę z mózgu ? Nakręcają naród do dumy własnej, tworzą fundamenty poświęcenia. Relacje z wizji różnych Jasnowidzów są identyczne:: Polska ma być wiodącą dla przyszłego świata—widzicie to jak sobie umyślili ten pic dla białych murzynów ?
   Trochę prawdy dla otrzeźwienia::::::::::
   Nigdy nie było wielkiej Lechii. Tereny północne Europy były słabo zasiedlone bo po lodowcu nie było tu normalnych rzek ani struktur glebowych. Bagna, torfowiska i tyle. To akurat możemy potwierdzić w badaniach.
   W okresie V wieku n.e. nastąpiły ruchy ludów (upadek cesarstwa) i przesunięcie ludów na zachód. W tym–plemion scytyjskich. One to podbiły nieliczną ludność lokalną i zbudowały państwo niewolnicze. Z powodu silnego nacisku dzikich plemion ze wschodu—–centrum nowego państwa było na zachodzie obecnej Polski..
   Pamiętajcie o jednym : cywilizacja rozwinęła się tam, gdzie był klimat ciepły –stąd rolnictwo. Zaś na ziemiach północnych bardzo długo nie było cywilizacji. Trochę osadnictwa odkryto w Małopolsce w związku z tym—-podobnie wyższa cywilizacja była w Czechach a nie np. w Prusach gdzie mokro , zimno, słabe gleby pod lasami.
   Nie wolno na siłę wbijać do łbów neandertali stadionowych , że byli wielkim narodem.Nie mówmy małpom , że stworzyły reaktory atomowe !!!! Szkodzimy im tylko, a jest to robione celowo przez naszych wrogów aby nas otumanić.
   Naprawdę uwierzą w to, że mamy misję dziejową i poniesiemy ją dla świata.
   To co tu piszę nie wynika z pogardy dla Słowian, ale żeby coś pisać na powyższe tematy to kilka lat należy poświęcić na archeologię, a tu dochodzi do tego, że głupawe kury domowe wyznaczają drogi świata i okolic. I żeby one choć były aryjskie !!!!!

   Polubienie

   • ninanonimowa

    ——— ZIEMIE ODZYSKANE –siedząc na ławce w Lądku Zdroju , słucham starego przewodnika , który opowiada kuracjuszom historię tutejszych ziem. Bez przerwy podkreśla niemieckość Śląska. Na mój protest mówi w te słowa : jacy Słowianie ?? te zwierzęta , to plugastwo ?? itp.
    Otaczające go mohery , napadły na mnie z pretensją,że przeszkadzam szlachetnemu w jego pracy.
    NIKT !! z grupy kilkunastu starych osób nie stanął w obronie polskości tych ziem .
    Zwiedzam ostatnio Zamki Dolnego Śląska . Zasadą jest , że PRZEWODNICY / klasztorni zwłaszcza/ jednoznacznie przypisują Dolny Śląsk Niemcom.
    Urodziłam się na Śląsku ! polskim Śląsku !. Niestety do czeskiej i niemieckiej granicy NIE UŚWIADCZYSZ już Polaku ORŁA ani BIAŁO CZERWONEJ. Codziennie natomiast mam dowody na ! ANEKSJĘ Śląska przez Niemcy. Wyludnia się z Polaków Karkonosze ! , wszystko co nowego powstaje ma już nazwy niemieckie jak i właścicieli.

    Kościół kat. wiedzie w tym prym !. Patrz jaką mają decezję po niemieckiej stronie.
    Kościół Ewangelicki Berlin-Brandenburg-Śląska Łużyckiego

    Ps. mówisz ,że interesuje nas tylko teren od Odry do Bugu . To dlaczego w 1989r Ślązaczka zapytała mnie kiedy wyprowadzam się za Wisłę ? a burmistrz Strzelec Opolskich w dniu przyjęcia Polski do UE ściągnął Orła z budynku miejskiego ?. Jakie mieli informacje, że pozwolili sobie na takie zachowanie ?.

    Ślązacy ze Śl Opolskiego JUŻ !!! ROZUMIEJĄ dlaczego muszą przyznawać się do SŁOWIAŃSKICH KORZENI !. Chociaż żydzi niemieccy udający Ślązaków nadal brużdżą.

    Rosjanie piszą o sobie tak dobrze BO MY !! NIE PISZEMY O SOBIE W OGÓLE !!!!

    Złośliwie piszesz o mnie gospodyni domowa czyli jeden zwój mózgowy i to wyprostowany.

    Zastanów się nad sobą i swoim myśleniem KURY DOMOWEJ .

    https://indianchinook.wordpress.com/2015/01/19/zjednoczenie-narodow-slowianskich/

    Polubienie

   • grzanek

    Hańba. Takiego „przewodnika” to na zbity pysk. W podskokach. A postawa „moherów” jedynie pokazuje, że KK nie może być podstawą budowy polskiego państwa narodowego, jak chcieliby różni bajarze w typie G. Brauna (Bóg-Honor-Ojczyzna). Jak pisał wielki Palmer, w sytuacji konfliktu interesów, nad interesem narodowym górę weźmie zawsze indoktrynacja religijna.

    Polubienie

   • Darek Siwek

    „Genetyk, prof. Tomasz Grzybowski o etnogenezie Słowian ”

    Polubienie

   • Darek Siwek

    ” Zaś na ziemiach północnych bardzo długo nie było cywilizacji. Trochę osadnictwa odkryto w Małopolsce w związku z tym—-podobnie wyższa cywilizacja była w Czechach a nie np. w Prusach gdzie mokro , zimno, słabe gleby pod lasami.”

    Większej bzdury wymyślić nie można.
    Wikingowie i Eskimosi wyginęliby z powodu obumarcia członków.
    bo mokro, zimno i jeszcze mróz 😀

    Polubienie

 2. jojo

  Piotr Jankowski: Diagnoza systemu finansowego w Polsce

  Bardzo ładnie pojechany syjon Piłsudski i żydo-Solidarność, Fundacja Batorego itd.; zapomniał (?) natomiast pan Piotr Jankowski opowiedzieć o nienawiści Rothschildów do Stalina, który lichwiarzom-globalistom pokazał środkowy palec. Jakoś tak wszyscy mówiąc o ZSRR przeskakują od rewolucyjnego żydłactwa trockistowskiego do żydłactwa pieriestrojkowego… Stalin – brakujące ogniwo u historyków ekonomii.

  Film tu -> https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2017/07/05/piotr-jankowski-diagnoza-systemu-finansowego-w-polsce/

  Polubienie

 3. konik

  The €75,000,000 Jewish Museum in Warsaw, Poland

  Polubienie

 4. jojo

  Chrześcijaństwo marksizm liberalizm antykultura

  Wszystkie te kierunki wykazują tę samą proweniencję Co łączy wszystkie te kierunki, religijne, ideologiczne, filozoficzne, które wzajemnie się zwalczały i zwalczają, ale których istota wrogości jest bardziej pozorna niż naturalna i w rzeczywistości więcej je ze sobą łączy niż dzieli? Stosunek do narodu i państwa Można zestawić te kierunki w przeciwstawne sobie pary: ……

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/06/chrzescijanstwo-marksizm-liberalizm-antykultura/

  Polubienie

 5. jakipodpis

  Gwoli komentarza, otóż od przełomu 60-70tych lat wieku, który przeminął, zostawiając nie zapomniane wrażenia, stałem się fanem F.Z. I tak pozostało, jednakże, skupiając uwagę na jego muzyce, którą uwielbiam w jej całym kształcie, nie skupiałem uwagi na przekazywane treści Franka, gdyż moja ówczesna znajomość angielskiego nie pozwalała mi, by wiedzieć, co Artysta chciał przekazać. Obecnie, po wielu, wielu latach, które płyną szybciej i szybciej, tak ponoć jest z racji wieku, wiem. Frank Zappa był i pozostanie jednym z największych Artystów i Wizjonerów minionego stulecia. Pozdrawiam Twórców WPS i jej Zwolenników.

  Polubienie

 6. julius

  Fałsz czy prawda

  Putin ostrzega Trumpa: „Ujawnij pedofilów wśród elity albo ja rozpocznę wymienianie nazwisk”

  Prezydent Rosji postawił ultimatum przed historycznym spotkaniem
  Ahead of this historic rendezvous, Russian President Putin has made one thing clear; that Trump must „expose pedophiles in Washington D.C.” otherwise Russia will begin „naming names”.

  Read more at: http://www.neonnettle.com/news/2349-putin-warns-trump-expose-elite-pedophiles-or-i-will-begin-naming-names-

  Polubienie

 7. julius

  Trump stwierdził, że nawet jeśli Rosjanie z Syryjczykami pokonają definitywnie ISIS to Stany Zjednoczone i tak nie wycofają się z tych terenów, które są pod ich kontrolą.

  Polubienie

 8. konik

  Protest ZMIANY przeciwko polityce i wizycie Donalda Trumpa

  Polubienie

 9. dziobak

  Jednak proszę się nie dziwić, że niemcy chcą dostać Śląsk i Prusy z powrotem. Przecież oni tam włożyli kawał roboty. Podobnie i my zbudowaliśmy Lwów, ale nie na naszym terenie.
  Mohery mają na to pogląd taki, że oto wygraliśmy II wojnę i te ziemie odzyskane są zdobyte a więc są nasze.Przeszłość tych ziem nas nie interesuje. W zasadzie można przyjąć takie rozumowanie. Sam fakt odzyskania nie ma dla moherów znaczenia bo to było dawno–mohery zwykle nie wiedzą kto był ich dziadkiem a co dopiero jakaś dyskusja o zamkach =orle gniazda sprzed 900 lat.

  Polubienie

  • ninanonimowa

   ———-historia KŁAMIE ! historycy polscy KŁAMIĄ DO KWADRATU !.

   Zapodaję link do filmów Franca Zalewskiego . Nowe odczytywanie znanych artefaktów itp.

   Polubienie

 10. Edward.

  Krypty Królów Słowiańskich na Łysej Górze

  Polubienie

 11. dziobak

  Mamy link powyżej.
  Proszę go obejrzeć.
  Ja nie jestem historykiem—-ale uważam, że nie ma na świecie sklepienia łukowego zbudowanego przed czasami rzymskimi. Wszystkie takie krypty przed epoką późnego cesarstwa są kryte na płasko; nawet i rzymskie bywają tak na płasko kryte–patrz spichlerze Cezara nad Loarą (konstrukcja ta –we Francji–przypomina stropy egipskie = ściany pochylone skośne w zasadzie podobne do założeń konstrukcji z Babilonii) –ale do cholery absolutnie nie łuki !!!!!
  To co jest na filmie , moim zdaniem, pochodzi z wieku 12-tego bo były takie konstrukcje we wczesnym sredniowieczu w klasztorach (Francja wschodnia).
  Nie wiem—-może ktoś jest lepszy w te klocki.
  Nacieki na ścianach to nie są stalaktyty a więc żadne liczenie czasu nie ma sensu.
  Film jest ciekawy i warto by wypompować wodę………….
  PS. Znane są zaprawy z gliny+palone wapno+30% piasku. Wytrzymują one wodę.

  Polubienie

 12. ninanonimowa

  ——- –http://piroman.org/pl/powstala-wielka-lechia/

  \

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s