Rosja jest, czy nie jest celem ataków światowego syjonizmu?

a

Marszałek Kulikow do A. Siwaka o likwidacji NKWD i o Putinie

„A może by tak przytoczyć słowa marszałka Wiktora Kulikowa, który wyprowadzając Armię Czerwoną z NRD i Polski mówił do premiera Mazowieckiego: „Polska ma prawo, by teraz, gdy rozpada się Związek Radziecki, nie ma jeszcze rządów Litwa, Łotwa i Estonia oraz Ukraina wystąpić na forum światowym, by Polsce uznano Linie Kurzona, ale na wschód od Lwowa. Bo światowe forum jednoznaczne uznawało, że Lwów był ponad 600 lat polski i granice ustaliło inaczej.

(…) Kulikow już wtedy wiedział swoje i mówił: „Nam Rosji zależy, by Ukraina nie była taka duża. Odbierajcie swoje, bo prawo jest po waszej stronie — podkreślał — i pora sprzyja, by to załatwić.”. I co wtedy zrobił premier Polski (T.Mazowiecki – D.Kosiur) ten skarb i wzór Polaka? Spytał się Adama Michnika, mimo że był premierem, co zrobić w tej sytuacji. Odpowiedź Michnika była jednoznaczna: „To narusza naszą koncepcję polityczną co do przyszłości Ukrainy.” I on też wiedział, że Żydzi zechcą położyć w przyszłości łapę na Ukrainę, więc dlaczego miał ją zmniejszać?

Marsz. Wiktor Kulikow z Władimirem Putinem podczas uroczystości wręczania odznaczeń na Kremlu w Moskwie, 21 listopada 2001

______________________

za: https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/01/05/marszalek-kulikow-do-a-siwaka-o-likwidacji-nkwd-i-o-putinie/

 

fragment książki Albina Siwaka pt. „Syndrom gotowanej żaby”

„… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradce, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja  bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi.

(…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki:

<< Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz to każę cię zastrzelić. Zresztą jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.>>

A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi.

I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem.

Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy  znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił:

<Towarzysz A. Siwak nie jest Polakiem. Rosjanie go przywieźli i wsadzili do KC i Biura Politycznego. Jego rodzice żyją pod Moskwa i nazywają się Siwakow> .

No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…”

okladka_GENERAL_STALINA.indd

Reklamy

13 Komentarzy

Filed under Polityka

13 responses to “Rosja jest, czy nie jest celem ataków światowego syjonizmu?

 1. jojo

  wszysto w usraelu kontrolowane każdy ,film,reportaż,serial

  -> https://medium.com/insurge-intelligence/exclusive-documents-expose-direct-us-military-intelligence-influence-on-1-800-movies-and-tv-shows-36433107c307

  EXCLUSIVE: Documents expose how Hollywood promotes war on behalf of the Pentagon, CIA and NSA
  US military intelligence agencies have influenced over 1,800 movies and TV shows

  Polubienie

 2. stycznik400v

  <>
  ZAPAMIĘTAĆ !!!

  Polubienie

  • stycznik400v

   Hmm nie wkleilo się.
   Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz to każę cię zastrzelić. Zresztą jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.

   Polubienie

 3. konik

  Białoruś zarzuca Polsce próbę rewizji historii

  „Wojna” Polski z radzieckimi pomnikami jest elementem rewizji historii II wojny światowej – oznajmił dzisiaj w Mińsku rzecznik prasowy MSZ Białorusi
  https://sptnkne.ws/eQr7

  Polubienie

 4. jojo

  to co wysyłałem o parchu berii także nie weszło i tu jak na trollnii marucha (tam ewidentnie zbanowane „już wysłałeś to samo” a na WPS w kosmos bez śladu) hmm ciekawe?

  bardzo ciekawa sprawa „nie sądzicie” bo weszły tylko zaś same me posty jęcząco/jęczące że coś nie tak.

  CO JEST GRANE? zdajecie sobie sprawę co się u was na blogu dzieje?

  Polubienie

  • jojo

   „bardzo ciekawa sprawa „nie sądzicie” bo weszły tylko zaś same me posty jęcząco/jęczące że coś nie tak.”

   uja prawda bo posty me „jęcząco/jęczące” także usunięte czyli WPS usuwa i ja daję sobie siana.

   Polubienie

 5. jojo

  kontrolujecie własny portal na pejs-wodrpres ?

  Po mym wpisie był atak na mój modem a tu zniknęły wpisy, zrobiliście to sami czy kto?

  Myślę?

  Polubienie

  • Rzeczywiście, coś jest nie tak. Pańskie komentarze znalazły się w panelu administracyjnym, ale nie mogę ich zamieścić na stronie. Zaczynają znikać także z panelu administracyjnego (?).

   Polubienie

   • jojo
    06.07.2017 o 23:27

    W odpowiedzi do jojo.

    znów to samo zmów wpisy idą w komos

    KTO, CO TO ROBI?
    http://zbigniew1108.neon24.pl/post/139196,211-lat-temu-potezna-francja-byla-uwazana

    Polubienie

   • (Ten komentarz wyciągnąłem ze spamu – tak został zakwalifikowany przez maszynę, chyba coś się dzieje z pańskim komputerem -?)

    jojo
    06.07.2017 o 23:24

    211 lat temu potężna Francja była uważana za

    gwaranta bezpieczeństwa Polaków. Przypomnienie dla otrzeźwienia serc po dzisiejszym przemówieniu ku pokrzepieniu serc. Dostrzeganie podobieństwa osób i sytuacji według indywidualnych sympatii lub wytycznych oficerów prowadzących.

    „Żołnierze,
    Dokładnie w tej chwili mija dziś rok, odkąd byliście na pamiętnym polu Austerlitz. Przerażone bataliony rosyjskie uciekały w rozsypce lub okrążone oddawały broń swym zwycięzcom.
    Następnego dnia Rosjanie zapewnili, że chcą pokoju ale były to słowa zwodnicze. Zaledwie udało się im uniknąć (być może poprzez karygodną wspaniałomyślność) klęsk trzeciej koalicji, już knuli czwartą.
    Nie mają już jednak alianta, w którego taktyce pokładali swe największe nadzieje. Jego twierdze, stolice, magazyny, arsenały, 280 chorągwi, 700 batalionów, pięć wielkich pól bitewnych jest w naszych rękach.
    Ani na chwilę nie powstrzymała was Odra, Warta, pustkowia Polski ani nieznośna pora roku.
    Wykazaliście najwyższą odwagę, zawsze przeważaliście, wróg z waszym nadejściem pierzchał.
    Na próżno Rosjanie bronili stolicy dawnej i wspaniałej Polski. Orzeł francuski szybuje nad Wisłą.
    Widząc was, odważnemu i nieszczęśliwemu Polakowi zdaje się, że widzi powrót hufców Sobieskiego spod Wiednia.
    Żołnierze, nie odłożymy broni aż pokój powszechny nie umocni i nie zagwarantuje panowania naszych sprzymierzeńców, nie przywróci wolności naszego handlu i naszych kolonii.
    Mamy zdobycze na Łabie, Odrze, Pondichéry, nasze kolonie w Indiach, przylądek Dobrej Nadziei i kolonie hiszpańskie.
    Kto dał prawo spodziewać się po Rosjanach, że mogą oni odmienić bieg przeznaczenia?
    Kto im dał prawo do zniweczenia tak sprawiedliwych zamiarów?
    Czyż my i oni nie jesteśmy żołnierzami spod Austerlitz?

    Napoleon
    W imieniu Cesarza, marszałek Louis-Alexandre Berthier, książę Neuchâtel, minister wojny ”

    Warto też przypomnieć sobie ,
    co działo się w następnych latach ….

    ,,, http://zbigniew1108.neon24.pl/post/139196,211-lat-temu-potezna-francja-byla-uwazana

    Polubienie

 6. tu prawda

  „….Od 24 września sztab 1 Frontu Białoruskiego pozostawał w kontakcie z głównymi ogniskami powstania. Koordynowano zrzuty ładunków, korygowano ogień artylerii. Radzieccy piloci przeprowadzili 4 821 lotów nad Warszawą, w tym 2 435 zrzutów ładunków, 100 przeciwko hitlerowskiej obronie przeciwlotniczej, 1 361 bombardowań i ostrzałów wojsk przeciwnika na prośbę powstańców. Piloci 925 lotów mieli za zadanie z powietrza przykrywać obszary zajęte przez powstańców, przeprowadzać dla nich wywiad – powiedział w rozmowie z RIA Novosti rosyjski historyk, dyrektor Funduszu Pamięci Historycznej Aleksander Diukow.”….
  Powstanie sensu nie miało ale to powyzej, co „Sputnik” dzisiaj pisze to prymitywny kłam. Taką durną propagandą Putin daleko nie zajedzie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s