Test: czy łatwo ulegamy manipulacji?

Zamiast komentarza pytanie: pan Olszański vel Jabłonowski wolny artysta, czy zadaniowiec?

 

 

 1. Utrudnienie: z Macierewiczem rozmawia Wojciech Olszański vel Aleksander Jabłonowski

 

2. Ułatwienie

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Test: czy łatwo ulegamy manipulacji?

 1. paziem

  Polecam uzbroić się w cierpliwość, zobaczyć całość, aby wysłuchać i zobaczyć ( wrażenie antropologiczne w odniesieniu do kilku członków Rady NFP jest bezcenne) materiał ze zjazdu założycielskiego Narodowego Frontu Polskiego.
  Ciągle trwa wytrwała praca syjonistów nad przejmowaniem organizacji ( w założeniach) polskich. I jednocześnie trywializowanie i zużywanie wszystkich haseł i nazw. Nie mówię tego, aby narzekać, ale przeciwnie, piszę to po to, aby Polacy ruszyli w końcu du.. sprzed komputerów i tworzyli polskie organizacje.

  Polubienie

 2. paziem

  A tak żydowska „razwiedka”, czyli etatowy pracownik Mossadu niejeki Marcin Rey, próbowała i próbuje WPS ” powiązać” z Olszańskim vel Jabłonowskim:

  A w aktualnym wydaniu , tak:

  Pod filmikiem jeden z komentarzy, niejakiego Filipa Kostrzewy, chyba matołka po SGGW :

  Filip Kostrzewa3 dni temu
  Rosyjska agentura wpływu w Polsce bloger
  22 sierpnia 2016 & Za Panem Rey’em:
  EMISJA TV: JABŁONOWSKI AKTOREM W PROKREMLOWSKIM PRZEDSTAWIENIU

  Polubienie

 3. mi Olszański vel Jabłonowski udowodnił, że jest kłamcą, wtedy gdy na jednym z koncesjonowanych wieców, na których nie chciano dopuścić do głosu Pawła Ziemińskiego, mikrofon wziął Olszański vel Jabłonowski dając słowo Pawłowi Ziemińskiemu, że po skończeniu swojej wypowiedzi da mikrofon Pawłowi Ziemińskiemu, a gdy skończył, nie dał Pawłowi Ziemińskiemu mikrofonu!
  Olszański vel Jabłonowski jest koncesjonowanym kłamcą i manipulatorem.

  Polubienie

 4. Kojak

  Dzisiaj na antenie tego bandyckiego Radyjka Radio Maryja wysluchalem ze za zbrodnie UPA odpowidaja Niemcy ! Trzeba podjac dzialania zeby ta iscie hitlerowska zydowska szczekaczka zdechla raz na zawsze Dosc wycierania sobie mordy Polska i Panem Bogiem przez spaslaka jak wieprzek pseudoojca siejascego wscieklizne i falsz Rydzyka !

  Polubienie

  • Easy Rider

   Radyjo to osobna kwestia, nie jestem jego fanem, ale fakt faktem, że przy tych wszystkich dyskusjach na temat Wołynia, jakoś dziwnie pomija się kwestię odpowiedzialności okupanta niemieckiego. Zgodnie z prawem międzynarodowym, okupant jest prawnie odpowiedzialny za sytuację na okupowanym terenie. Przecież zbrodniarze ukraińscy nie działali w politycznej i militarnej próżni, jak to przedstawia dzisiaj (może w sposób niezamierzony) cała narracja dotycząca tego okresu. To całe ludobójstwo nie byłoby możliwe, gdyby nie było co najmniej biernego przyzwolenia okupanta na te zbrodnie. Natomiast udział w tych zbrodniach jednostki SS Galizien nie pozostawia żadnych wątpliwości co do roli Niemców w tym ludobójstwie.

   Może więc należałoby mówić o zbrodniach niemiecko-ukraińskich? Ktoś może się oburzyć, że to jest rozmydlanie winy zbrodniarzy ukraińskich. Ale czy lepszym wyjściem jest pomijanie winy zbrodniarzy niemieckich?

   Polubienie

 5. Darek Siwek

  ❗ Donald Trump w Polsce❗ Zagrzewka do III Wojny Światowej❗ NWO❗ Komentarze do przemówienia
  Jasna Strona Mocy – TVSANJAYA

  Powinien to każdy zobaczyć i wysłuchać.

  Polubienie

 6. Czy łatwo ulegamy manipulacji? Tak, można nami manipulować jak dziećmi.

  O manipulacji oraz n/t pana Olszańskiego tu:

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/

  Gdybym linkowany tekst pisał dzisiaj zwróciłbym w nim uwagę Czytelników na fakt, że pan Olszański (w pierwszym film o wizycie Trumpa) jako naszych wrogów wskazuje muzułmanów. A czy to muzułmanie są naszymi wrogami, czy to oni organizują procesy migracyjne, itd., itp.?

  Polubienie

  • Mony

   Jakiś czas temu poprosiłem znajomą, która ma aktywnych trochę więcej niż pięć zmysłów by podzieliła się pierwszą myślą spoglądając na to zdjęcie (Olszański vel Jabłonowski)

   i taka padła odpowiedź:
   „Nie zawsze szedłem droga jaką chciałem, zapominałem o wartościach życia w schemacie nie miałem wyboru lecz nie jest to wymówka ,gdybym tylko mógł odwrócić swój czas w wyborach był bym gdzieś indziej a jestem tu w ubraniu w którym ktoś mnie ubrał to nie jestem ja lecz byłem”

   Warto by było stworzyć osobną zakładkę (odpowiednio zatytułowaną) dla tego typu postaci. Ludzie powinni wiedzieć kogo mają omijać szerokim łukiem.

   Polubienie

  • Pimpuś

   Wrogowie nie wrogowie ale ja nie chcę mieć za ścianą fanatycznej muzułmańskiej rodzinki ! Wolę spleśniały katolicyzm ! Przynajmniej nikt mnie nie zmusza nożem i siekierą do wierzenia w jakieś pustynnego demona. Bill Warner przytacza naukowe fakty „pokojowego islamu” i mówi, że 51% koranu jest poświęcona nawracaniu KAFIR czyli takich jak ja. Nasi przodkowie przeżyli świętą inkwizycję Nasi potomkowie nie muszą przeżywać dżihadu !!! https://youtu.be/f4vmq6aBSO8

   Polubienie

 7. paziem

  Aleksander Jabłonowski zrzucił maskę – to zwykły rasistowski podżegacz do masowego mordowania muzułmańskich imigrantów…

  https://opolczykpl.wordpress.com/

  Polubienie

  • Metro

   Widziałem ten filmik. Jest w kk paragraf o podżeganiu do nienawiści na tle narodowościowym, religijnym, itp, zwykle używany jako straszak przez naród wybrany.

   Jabłonowski w tym filmiku rzeczywiście przekraczał granice przyzwoitości, gnojki robią sobie z imigrantów (często również łobuzów) chłopców do bicia. Za taką wypowiedź to Jabłonowski powinien mieć prokuratora na karku.

   Polubienie

   • Pimpuś

    Metro,
    Paragrafy kodeksu karnego o podżeganiu do nienawiści to zostały stworzone dla takich „ŚWIATOPOGLĄDOWCÓW !! jak Ci którzy piszą na tej stronie ! Gdyby znalazł się chociaż jeden , który przyznał by się , że jest „SYJONISTĄ ” to wielu dżentelmenów za swoje wpisy pierdziała by w kryminale a później ich kości psy by wykopywały na pustyni pod Jerozolimą. Jabłonowski nie kryje się, że jest katolem i mówi już o tym oficjalnie. Jabłonowski został wystawiony przez tych hierarchów kościoła którzy widzą w jakim kierunku zmierza polityka syjonistycznego rządu RP i pewnych frakcji biskupów i mają na tyle zdrowego rozsądku by temu przeciwdziałać. Nie mogąc oficjalnie stanąć twarzą w twarz z jastrzębiami wojny którzy kryją się w Polskim kk , Watykanie i syjonistyczny żoncie RP wystawili takiego Jabłonowskiego by na płaszczyźnie społecznej uświadamiał młodych ludzi, że wojna z Rosją to śmierć i samobójstwo NARODOWE !!! i żeby wskazywał palcem na tych , którzy prą do ludobójstwa Narodu Polskiego. Działania Jabłonowskiego wydają mi się zbieżne z tym co wypisują właściciele WPS w związku z tym rzucanie w Jabłonowskiego gnojem powinno mieć swoje granice ! Nie uczynił on nic co by mogło narazić na szwank Polskie interesy a to , że krzyczy do Polskiej młodzieży by nie szli na wojnę z Moskalem powinno być nagłaśniane przez wszystkich tzw. NARODOWCÓW od prawej do lewej strony politycznej, ale nie jest. Co do imigrantów to jest takie powiedzenie ” lepiej zapobiegać niż leczyć ” ! W Polsce jest bardzo mało w stosunku do europy zachodniej imigrantów i niech tak zostanie. Państwa zachodnie dopuściły do ogromnej migracji muzułmanów i to się może zakończyć zamieszkami , rozlewem krwi u Nas jest ten problem na RAZIE !!! na poziomie społecznej PYSKÓWKI !! i dla Naszego dobra niech tak pozostanie.
    Metoro,
    może według Ciebie i ten dżentelmen powinien mieć prokuratora na karku ?? https://youtu.be/FvGsMgcmgYo

    Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Pimpuś a może to ty jesteś tym katabasem który należy do frakcji antysyjonistycznej popierającej po cichu tego aktorzynę bo jeżeli tak to ten aktor ma ciężki żywot . Z jednej strony dostaje w mordę od tych ( co im mama rano daje papu i bierze brudne gacie – to jego słowa ) i zostaje okradziony przez tyc pesudonarodowców wracających że mszy którą katabasy syjonistyczne odprawiały a z drugiej strony realizuje polecenia katabasów antysyjonistów .
    Uf najświętsza panienko ależ ten Jabłonowski cierpi . Bardziej od samego Rambo . Po śmierci zostanie świętym jak nic tego jestem pewien .

    Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Zaznaczam po raz drugi TPD zostało wymyślone przez dr Głogoczowskiego
    Wykorzystuję skrót tylko w nicku .

    Polubienie

 8. Metro

  Jest o Aleksandrze Jabłonowskim, a ja chciałem zwrócić uwagę na innego internetowego dezinformatora.

  JACK CALEIB (bielac?), jak rozumiem operator miziaforum

  Na ile rozumiem etapy manipulacji, to Jack Caleib teraz znajduje się w fazie zdobywania wiarygodności, więc mówi to, co lud chce usłyszeć.

  Zwróćcie uwagę na logo: https://www.youtube.com/channel/UChhh3WsmPvBFESXCjLvHcFA

  Nie znam się na heraldyce, widzę podobieństwo do jednego ze znaków Rotszyldów. Jeżeli w logo znajdują się Joachim i Boaz, to przyznaję, że czuję się, jakby mi ktoś pluł w twarz.

  Ostatni filmik to ten: https://www.youtube.com/watch?v=Jxiah0bBNyE

  Zwróćcie uwagę na OSTATNIE słowa, które autor wypowiedział w tym filmiku. Czy coś tu nie jest nie-tak?

  Kiedyś jeszcze wszedłem na miziaforum i złapałem autora na promowaniu kultu Piłsudskiego. To oczywiście nie jest dowód niczego, autor mógł być po prostu ignorantem, który chciał dobrze. W świetle zacytowanej wyżej wypowiedzi wątpię, aby chodziło o ignorancję. To trucizna.

  Polubienie

  • teraz Mizia agituje za wprowadzeniem w Polsce stanu wyjątkowego
   według Mizi „w Polsce jest legalny rząd”, a „prezydent Duda pozamyka wszystkich winnych”
   dotąd myślałem, że Mizia to tylko wampir energetyczny z kompleksem niedowartościowania, teraz zaczynam myśleć, że być może to ktoś, kto dobrze wie co robi…

   Polubienie

  • Metro

   1. Nie mam wątpliwości ŻADNYCH że Jacek Bielac (operator miziaforum) to funkcjonariusz aparatu dezinformacji wyznaczony przez Judenrat.

   2. Mam wrażenie że Judenrat traktuje Jacka po macoszemu. Alternatywnie Jacek nie ma inwencji. W tym filmiku sprzed paru dni:

   Bielac nawiązuje do słynnego „performansu” zuchów z Azowa, ukrzyżowania powstańca na stepach Noworosji. To jest materiał sprzed ponad dwóch lat, czego dowodzi nawet data załadowania filmiku na YT:

   Wcześniej gdzieś Bielac twierdził że banderowcy to poganie. Ten filmik wyraźnie przeczy takim oskarżeniom. Zuchy z Azowa ukrzyżowali powstańca, nawet przebili mu bok jak wisiał na krzyżu. Spalenie jest pozaplanowe ale generalnie sposób egzekucji dowodzi chrześcijańskiej inspiracji zuchów z Azowa.

   3. Chłopaki z Donbasu idą ostro, wyrazy najwyższego uznania. Nazwanie nowego projektu „Małorosją” (robią to ze stolicy Noworosji) dużo mówi o:
   – ich poglądzie na całą nowoczesną, post-sowiecką tradycję państwową realizowaną na Ukrainie od 1991 roku, oraz
   – ich ambicjach terytorialnych.

   Zacharczenko mówi, że pozostałe regiony byłej Ukrainy po prostu przyłączą się do projektu Małorosji. W ogólnym chaosie taka opcja jest niewykluczona. Taka opcja będzie oznaczała zapewne klęskę projektu reaktywacji Judeopolonii (Polska+Ukraina). Zapewne Zacharczenko ani nikt inteligentny nie będzie płakał, jeśli Lwów czy Równe nie przyłączą się do Małorosji, he he. Banderlandia może ogłosić niepodległość jako niezawisła Ukraina, ewentualnie przyłączyć się do 3RP. Wtedy banderowcy będą mieli dostęp do rynku pracy w UE, będą mogli lizać kible w Berlinie czy Londynie obok innych obywateli 3RP, a dzieci – w ramach poprawy bilansu handlowego – będą mogli sprzedawać w drodze tzw. „adopcji zagranicznych”. Żyć nie umierać!

   Polubienie

   • paziem

    Sądzę, że się pan myli, że projekt Malorosja unieważnia projekt Judeopolonia.

    Tutaj powtórzę z innego wątku najważniejszą część swojego komentarza

    ” Zaś, co do to okresu 20 lat, w którym globalne lobby żydowskie zaorze Polskę ( jeśli nie będzie silnego, zorganizowanego i zdeterminowanego kontr działania), to myślę, że pan się grubo myli. Na to tak naprawdę wystarczy najbliższe 5 lat. Sądzę, że w takim terminie syjoniści chcą tego dokonać. Dla powstania Izraela na terenie Palestyny wystarczyło lat 15 ( 1933 „dojście” Hitlera do władzy, 1948 proklamowanie państwa Izrael w atmosferze skutków II WS: rzekomego holokaustu, powojennych „pogromów” w Polsce, Iraku itd), dla powstania Izraela bis na terenie skleconym z Międzymorza, Wyszehradu i Kołomojszczyzny wystarczy 5 lat w atmosferze „zwycięstwa radykalalizmu muzułmańskiego” na Bliskim Wschodzie i „holokaustu bis” w Izraelu, sprowokowanego konfliktu PiSowskich „patriotów” i odmóżdżonych sierot banderowskich lub ich wspólnej ” krucjaty” przeciwko ” carowi” Putinowi.
    W rezultacie „wichrów wojny” zużyte POPiSowe marionetki , po posłużeniu się nimi przez syjonistów i biznesmenów amerykańskich zostaną zastąpione ( internowane, zabite, wywiezione itd) przez nową generacją namiestników, a w zasadzie władców Izraela bis, używających słowiańskich niewolników do budowy chwały Izraela. Rosja ( mając do wyboru zdezorganizowanych, ogłupiałych Polaków, zastraszonych Niemców, spedalonych zachodnioeuropejczyków) zaakceptuje nową linię demarkacyjną ustalając na linii Waszyngton – Moskwa nowe strefy wpływów i zasady PAX Europa oraz zyskania na czasie dla wypracowania w drugim etapie PAX Eurazja.

    Co na to Słowianie: Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Czesi, Słowacy, Rusini Zakarpaccy, Małorusini i narodowo-patriotyczni Rosjanie ? Oto jest zagadka?! Bo co na to syjonistyczne elity, to już wiemy od kilku lat, a żydowski motłoch?… a kto będzie po nim płakał, no może jedynie syjonistyczni biznesmeni wystawiając nowe rachunki narodom świata za holocaust.”

    Polubienie

   • Metro

    „Sądzę, że się pan myli, że projekt Malorosja unieważnia projekt Judeopolonia.”

    Nie twierdzę że się nie mylę. Mam wrażenie że jak coś wybuchnie, to będzie to jak wybuch granatu w szambie. Trudno będzie to kontrolować i wszyscy mogą oberwać.

    Judeoanglosasi broją i broją, a tak naprawdę nie kontrolują sytuacji. Krym w 2014 roku to doskonały przykład, jak powinęła im się noga. Chcieli Krymu dla siebie a przejęła go Rosja. Gorzej niż na początku.

    Zgadzam się całkowicie z tezą, że drastyczne przemiany mogą się zdarzyć w przeciągu kilku lat. Żyjemy w czasach przyspieszenia historii a w Polsce harcują różne zbóje. Doskonały przykład za granicą. Ukraina w 1991 roku była najbogatszą postsowiecką rebubliką z najlepszymi w Europie gruntami i rozwiniętym przemysłem, w tym ciężkim. Kraj ten ulegał powolnej degeneracji a przyspieszona somalizacja nastąpiła od 2014 roku. Dzisiaj to państwo upadłe.

    Baćko Łukaszenka czy WWP mogą to bardziej kontrolować bo jednak mają własne – kontrolowane przed administrację – granice, i własne służby. Polska jest na tacy.

    Układ geopolityczny wchodzi w skalę ostrych wibracji. To coś jak most Tacoma:

    Na mnie kiedyś zrobiła wrażenie opowieść o warszawskich objawach upadku Cesarstwa Niemieckiego w 1918 roku. Żołnierze zaczęli oddawać broń bo potężne państwo upadło z dnia na dzień. Takie rzeczy mogą się zdarzyć również teraz. Wiele niepodważalnych dogmatów, które organizują życie milionów ludzi, może spaść do poziomu kiepskich żartów, historycznych anegdot.

    Co jest pozytywne – i budzi nadzieję – to fakt umiarkowanej gotowości Polaków do walki, w warunkach braterstwa broni z żydobanderowcami, przeciwko dzikiemu azjatyckiemu satrapie ze wschodu 🙂
    Ewidentnie widać, że sceptycyzm Polaków w tej sprawie całkowicie zaskoczył Sanhedryn i jego lokalnych namiestników, nie potrafią sobie z polską reakcją poradzić i polski opór burzy ich plany. A do planów raczej należała lokalna wojenka czy to z Kaliningradem czy z Białorusią, taki Donbas-bis.

    W 1939 roku Francuzi dojrzale zadeklarowali, że nie będą się bić o niemiecki Gdańsk. Plusem jest chyba to, że Polacy też chyba nie zechcą się bić o rosyjską Narwę czy jeszcze bardziej rosyjski Donieck czy Charków.

    Polubienie

 9. Metro

  Jeszcze raz o tym buraczanym dezinformatorze Jacku Bielacu (Bielaku?).

  Ostatni filmik (https://www.youtube.com/watch?v=RcaqwcHMr94) ma sensacyjny tytuł:

  PRAWOSŁAWNY POP BANDEROWIEC ŚWIĘTYM KRK ! OGŁOSIŁA RZYMSKA KURIA

  Wiemy że coś takiego byłoby niemożliwe. Ten burak nawet nie potrafi rozróżnić Kościoła grekokatolickiego (szefem jest biały papa z Rzymu, aktualnie idiota Bergoglio) od prawosławnego. Pewnie uczył się o Unii brzeskiej ale po nim spłynęło jak po kaczce. Jako – zapewne rzymski katolik – nie potrafi rozróżnić beatyfikacji od kanonizacji. Jak w komentarzach zaznacza – WSZYSTKO JEDNO.

  Domyślam się, że odpowiedni Judenrat wysłał go na odcinek ogłupiania najbardziej zdegenerowanych sektorów społeczeństwa. Tam faktycznie „wszystko jedno”.

  Z innej beczki, jednak potwierdsza dezinformacyjny charakter kanału. Tutaj krótki żywot urządzeń AGD Bielak przypisuje zbyc cienkim przewodom zasilającym: https://www.youtube.com/watch?v=do2Ef-nmTWY

  Nie trzeba mieć doktoratu w elektryce żeby się zorientować że to trochę głupie. A jednak – bardzo autorytatywny ton.

  Polubienie

 10. Metro

  Zwróćcie proszę uwagę ile czasu i energii Jabłonowski (ewentualnie Jabłonowski+Poręba) poświęca Piotrowi Rybakowi.

  Na temat Piotra Rybaka bardzo ładną analizę napisał Andrzej Szubert: https://opolczykpl.wordpress.com/2017/04/06/dlaczego-nie-bronie-katodebilnego-prowokatora-piotra-rybaka/

  Wiele wskazuje że Rybak jest prowokatorem.

  Ile czasu i uwagi poświęca Jabłonowski Piotrowi Rybakowi? Porównajcie to z czasem, który poświęca Mateuszowi Piskorskiemu…

  Polubienie

 11. Metro

  Tutaj koło piątej minuty:

  Bielac wzywa do użycia siły, rzucania jajkami i zgniłymi pomidorami w żydowską żulię demonstrującą pod Sejmem.

  Pomysł sam w sobie nie jest zły, pytanie: komu to służy?

  Mi się wydaje że Soros/Smolar chcą zaognienia sytuacji ze znanych sobie powodów. Tylko oni są zainteresowani eskalacją przemocy. A Bielac to wtyczka Mossadu.

  Polubienie

 12. paziem

  Projekt Małorosja bez poparcia Rosji nie ma szans powodzenia. Tak jak Krym może przetrwać w ramach Rosji lub w formule federacyjnej.Ale od roztrpności i siły rzeczywistych elit patriotyczno-słowiańskich zależy gdzie zostanie postawiona granica federacji lub konfederacji słowiańskiej.Wybory prezydenckie w Rosji wiele wyjaśnią, ale Polacy nie mogą być bierni ani naiwni.

  Polubione przez 1 osoba

 13. A mi odpowiada to co mówi Jabłonowski za to u was widać jad żmijowy w mowie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s