Mateusz Piskorski – chiński szpieg !!!

 

Czy jest możliwe, żeby aparat ścigania IIIŻydo-RP wyłapywał żydowskich szpiegów? Co stałoby się wtedy z żydo-reżimową elitą?

 

SENSACJA: Mateusz Piskorski chińskim szpiegiem

 

za: https://pl.sputniknews.com/polska/201707175895579-SENSACJA-Mateusz-Piskorski-chinskim-szpiegiem-Jaroslaw-Augustyniak/

autor:  Jarosław Augustyniak

Prokuratura, po ponad roku od czasu uwiezienia Mateusza Piskorskiego, doszła do wniosku, że Piskorski jest nie tylko rosyjskim szpiegiem ale również chińskim. W piątek został doprowadzony do prokuratury i w obecności adwokatów, już oficjalnie, postawiono mu nowe zarzuty.

Rok temu, gdy Mateusza Piskorskiego zatrzymano, pisowska prokuratura podała prasie informację, że jest on podejrzewany o szpiegostwo na rzecz Rosji, Chin i Iraku.

Później Chiny i Irak już się w doniesieniach prasowych nie pojawiały. Jednak po roku, bezskutecznych prób fabrykowania dowodów i oskarżeń o szpiegostwo na rzecz Rosji, prokuratura postanowiła do tego wrócić.

Za miesiąc kolejna rozprawa o przedłużenie jego aresztowania. Aktu oskarżenia nie udało się nadal poszyć z tego co przesłała ABW i Ukraińska Służba Bezpieczeństwa. Strategia — zamknąć człowieka a potem coś się na niego znajdzie — nie wypaliła.

Ponieważ swego przeciwnika, partia PiS nie zamierza wypuścić na wolność, a i być może w jeszcze przez te partię nie przejętych do końca sądach, dotychczasowa argumentacja może nie wystarczyć, trzeba było wymyślić coś nowego co to aresztowanie będzie przynajmniej udawało, że uzasadnia.

Na ostatniej rozprawie, pisowska prokurator Anna Karlińska argumentowała jeszcze, że Mateusz Piskorski musi pozostać w odosobnieniu, ponieważ, jak to ujęła — „…niech sąd spojrzy jakie on ma poglądy!”.

Jakby tego było mało, dodała kolejny ARGUMENT OSTATECZNY: „przecież broni go na swojej stronie rosyjski portal Sputnik!”.

Jaki to miało wpływ na decyzje sądu? Trudno powiedzieć, ale każdy nie tylko normalny sędzia ale i zwykły człowiek powiedziałby, że to jakiś absurd i kompletna kompromitacja prokuratury. Trzeba się więc zabezpieczyć, bo wkurzone na PiS środowisko sędziowskie, zmianami, które władza mu szykuje, może się jej w końcu przeciwstawić. Z braku powodów do dalszego uwięzienia, sędzia postanowi tak jak powinien postanowić już na pierwszej rozprawie, wypuszczając Piskorskiego na wolność. Ten będzie wtedy mógł znów wyrażać publicznie swe poglądy, których ta władza się tak boi.

Nie rezygnując więc z „wątku rosyjskiego”, co do którego adwokaci zgodnie twierdzą, że kontynuowany już raczej nie będzie, ale i przyznać się do błędu, a tak naprawdę celowego przestępczego represyjnego działania, nie można, prokuratura zaczęła oficjalnie w miniony piątek, wątek chiński.

Mógłbyś drogi czytelniku pomyśleć, że może tym razem pisowska prokuratura ma jakieś mocniejsze dowody na jego szpiegowską działalność? A raczej — ma dla odmiany jakiekolwiek dowody!?

Otóż podstawą podejrzeń o chińską agenturalność Mateusza Piskorskiego jest jego poparcie jakie wyraził w jednym ze swoich publicystycznych tekstów dla idei powstania chińskiego „Nowego Jedwabnego Szlaku”.

Idea chińska, co oczywiste, wspiera chińskie interesy. Ale „Nowy Jedwabny Szlak”, który na wszelkie sposoby stara się storpedować PiS, z nami, czy bez nas, ale wtedy ze szkodą dla polskich interesów, gdy znajdziemy się na jego peryferiach, i tak powstanie.

My zostaniemy z ręka w nocniku w sojuszu z amerykańskim Imperium, zakupionym od niego za miliardy przestarzałym złomem i dwa razy droższym amerykańskim gazem transportowanym stateczkami z Ameryki. W naszym polskim interesie jest więc to, by nasz kraj stał się elementem tego Szlaku.

Niestety, nie jest to zgodne z interesem USA, które po realizacji tego projektu zostaną zwyczajnie gospodarczo wypchnięte z euroazjatyckiego kontynentu, bo jakby ten szlak nie poprowadzić to przez terytorium amerykańskie się nie da.

Powiedzą Państwo, że to trochę mało, by zarzucać komuś szpiegostwo? Też tak myślę. Może więc Piskorski został zwerbowany w Polsce przez chińskie służby i skłoniony do napisania tego tekstu? Tego w zarzutach nie było.

Zamiast tego, prokuratura zarzuciła mu, że… pojechał do Chin. Co oczywiście oznaczać musi, że tam został zwerbowany i niczego już udowadniać nie trzeba. Odradzam więc wycieczki do Chin, bo po powrocie można trafić do polskiego więzienia.

Co ciekawe, to właśnie w piątek w Warszawie gościliśmy delegację chińskich parlamentarzystów, a rozmowy dotyczyły pogłębienia współpracy handlowej i transportowej. A jak transportowej, to o czym rozmawiano jak nie o „Nowym Jedwabnym Szlaku”? Przedstawiając Piskorskiemu zarzuty szpiegostwa na rzecz Chin, właśnie w tym dniu, rząd chciał dać chyba sygnał Chinom, że rozmawiać może, ale współpracy żadnej nie oferuje krajowi, który ma u nas swoich agentów.

Czy to zapewni PiS-owi wystarczające argumenty na to, by niejako od nowa, bo nowe zarzuty, liczyć jego tymczasowe aresztowanie? By następnie już za rok, gdy nagle ABW i prokuratura, przypomną sobie, że rok temu zarzucały mu przecież służbę w interesach Iraku i zacząć wszystko od nowa?

Lada dzień pisowski prezydent podpisze uchwalona głosami posłów PiS ustawę o ustroju sądów powszechnych, która w pełni podporządkuje sądy partii rządzącej. To minister Ziobro po nowelizacji będzie mianował i odwoływał prezesów sądów. Odwołany prezes będzie się wprawdzie mógł odwołać do Krajowej Rady Sądownictwa, ale ustawę o niej PiS też zmienił. Zasiadać w niej będą teraz sami ludzie PiS. Czterech wybranych przez Sejm posłów PiS i dwóch senatorów PiS (bo przecież innych Sejm i Senat nie wybiorą), 15 sędziów wybranych przez posłów PiS spośród starannie przez PiS wyselekcjonowanych, minister Ziobro we własnej osobie, pisowski prezydent w osobie swego przedstawiciela, Prezes Sądu Najwyższego wybrany przez PiS, Prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego wybrany dla odmiany przez… PiS. Będą niezależni?

Skończy się więc udręka pani prokurator Karlińskiej, która by wykonać polityczne zamówienia PiS musi wymyślać przed sądem coraz większe, coraz bardziej obrażające inteligencję przeciętnego człowieka bzdury, by to zamówienie zrealizować.

Sędzia mający rozpatrywać kolejne jej żądania przedłużenia aresztu, dostanie teraz instrukcje od prezesa sądu (przypominam — mianowanego przez PiS). Na sali sądowej tylko mrugną do siebie z Karlińską okiem, bo grają przecież w jednej drużynie.

Dlatego jeśli za rok pojawi się choćby zarzut szpiegostwa na rzecz Krainy Muminków, sędzia klepnie aresztowanie, albo pożegna się z karierą, awansem i będzie musiał się zgodzić na przeniesienie na prowincję.

Ustawa wprowadza co prawda losowanie sędziów do konkretnych spraw, ale nie kto inny jak Ziobro (minister PiS), może ustalić kategorię spraw, w których losowania nie będzie, a do sprawy sędziego przydzieli posłuszny mu, bo mianowany przez niego prezes. Bądźmy pewni, że sprawy przeciwników politycznych proamerykańskiej partii PiS na pewno znajdą się w takiej kategorii.

Jak źle działają polskie sądy, wszyscy dobrze wiemy. Pod pozorem ich usprawnienia, które trafia w społeczne oczekiwania, PiS dokonuje zamachu na niezależność trzeciej władzy. Zapewne, przynajmniej na początku, Ziobro zwolni kilku prezesów spośród tych opieszałych, czy tych biorących za duże łapówki, a prywatne sprawy zwykłych ludzi ruszą z miejsca. Gawiedź będzie bić brawo i prosić o więcej. Jednak w tym samym czasie wiezienia zaczną się zapełniać opozycjonistami. Może nie więzienia, bo w więzieniach odbywa się wyroki po sądowych procesach, a tu chodzi o odosobnienie politycznych przeciwników.

Być może powstanie nowa Bereza Kartuska, która przed wojną była takim polskim obozem koncentracyjnym, w którym sanacja izolowała swych przeciwników? 

Piskorski jako balon próbny mający dać odpowiedź władzy jak na represje polityczne zareaguje społeczeństwo, sprawdził się.

Społeczeństwo milczy.

Milczały też prawie cały czas media. Nie tylko te reżimowe, ale i te tzw. niezależne.

Teraz Ziobro społeczeństwu rzuci na pozarcie kilku skompromitowanych prezesów, a o takich w Polsce nietrudno, nagłośnią to w reżimowych mediach i zyskają poklask. Bo robią porządek! Bo wprowadzają prawo i sprawiedliwość dla zwykłych ludzi!

Tak, na spokojnie, bez większych sprzeciwów rodzi się dyktatura.

Dyktatura sanacji czy dyktatura Hitlera nie powstawały pod lufami karabinów, nawet jeśli ta pierwsza powstała na skutek zamachu stanu. Obie miały społeczne poparcie i przyzwolenie. Jakoś je tworzono.

Po objęciu rządów w Niemczech przez NSDAP, zwykli ludzie w umęczonych Wielkim Kryzysem Niemczech szybko odczuli poprawę swej sytuacji życiowej. Hitler to nie tylko zbrodniarz jakiego znamy z historii. Hitler to na początku był całkiem dobry organizator życia gospodarczego. Podziwiany przez cały świat a następnie kopiowany w rozwiązaniach gospodarczych typu „New Deal” i natchnienie keynesowskiej ekonomii, szybko wyprowadził Niemcy na prostą. „Hitler dał im pracę i „pomoc zimową”.

Każda niemiecka rodzina żyjąca w niedostatku mogła liczyć na pomoc państwa w postaci regularnie dostarczanego do jej domu worka ziemniaków. PiS dał biednym 500 złotych. Może nie miał ziemniaków?

Niemcy kochali za to Hitlera, a polskie rodziny chwalą rząd Beaty Szydło. PiS doskonale te nastroje wyczuwa i potrafi cynicznie wykorzystać, by zrealizować swe hasło — cała władza w ręce PiS! Właśnie rzecz w tym, że w cieniu tych dobrych dla ludzi rzeczy, dzieją się inne, coraz bardziej mroczne, a historia tworzenia dyktatur ciągle się powtarza.

I choć opozycja milczy nadal w sprawie aresztowanego na podstawie zwykłych insynuacji Piskorskiego, to po aresztowaniach członków „Zmiany” do których już nawołuje publicznie np. Stanisław Janecki, były redaktor naczelny tygodnika „Wprost”, a dziś współpracownik pisowskich mediów „wSieci” i „wPolityce”, akolita partii rządzącej i rzecznik interesów amerykańskiego Imperium, dla niej też się w Berezie miejsce znajdzie.

To tylko kwestia czasu. Czasu, który swoją bezczynnością pozwolimy tej dyktaturze okrzepnąć.

P.S. Skarga Piskorskiego do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przyjęta już 2 miesiące temu do rozpatrzenia, została odrzucona bez rozpoznania.

Nigdy wcześniej w swojej historii, przyjętej już skargi, Trybunał nie odrzucał bez merytorycznego rozpatrzenia. Nie wiadomo nadal na jakiej podstawie podjął taką decyzję i wycofał się z wcześniejszej. Czy interweniował rząd Szydło? Piskorski czeka na pisemne uzasadnienie tej decyzji.

Jarosław Augustyniak, polski publicysta, Warszawa

Reklamy

23 Komentarze

Filed under Polityka

23 responses to “Mateusz Piskorski – chiński szpieg !!!

 1. veri

  ” Skarga Piskorskiego do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu przyjęta już 2 miesiące temu do rozpatrzenia, została odrzucona bez rozpoznania. ” –

  – oni reaguja po wyczerpaniu odwolan ( SKAZANEGO ) na krajowym szlaku prawa – ostatnim ogniwem jest SN.

  Polubienie

 2. Pantoflarz

  Piskorski podobno, jak sąsiadka mi pod kościołem mówiła, był też szpiegiem Eskimosów bo tam na sanki i narty jeździł w lecie. Kupili go za tran z wieloryba na którym pływał też żyd Maocetung.

  Polubienie

 3. stycznik400v

  Kiedys te Qrwy z domu publicznego zostaną rozliczone przez Narod Lechicki.

  Polubienie

  • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

   Pytanie zasadnicze tylko kiedy to będzie bo póki co dziś cały dzień walka kodomitów z rządzącą królewną PISdoloną .
   Ktoś z państwa może wpłacał pieniądze na pomoc Mateuszowi Piskorskiemu . Dostaliście jakieś potwierdzenie że je otrzymał . Z tego co sobie przypominam to kiedyś tutaj podawano numer konta i dane do wpłaty .

   Polubienie

   • marek

    Tak, ja od 1,5 roku wpłacam pieniądze 50zł/miesiąc na wsparcie Mateuszowi. Potwierdzenie dostałem po roku, od znajomego z Pabianic (Endek), który pisze z Piskorskim. Ostatnio w liście Mateusz podziękował mi i powiedział, że są mu bardzo potrzebne. Jego małoletnie dzieci są pozbawione środków, gdyż Mateusz był głównym żywicielem rodziny a teraz PiS-owcy pozbawili ich tych pieniędzy. Jak chcecie konto i kontakt do aresztu w Warszawie na Kłobuckiej to Wam dam. Moje dane możecie otrzymać od Jarka Augustyniaka, to mój kolego ze Zmiany. Marek Włodarczyk.

    Polubienie

 4. jabolek

  Po rasistowskim bełkocie Jabłonowskiego i jego podżeganiu do mordowania „brudasów” dopadła mnie chandra. Wciąż słyszę jego ostatni okrzyk – „niech żyje biała rasa”. Ciekawi mnie co takiego dobrego dla ludzkości ta biała rasa zrobiła?


  Biała rasa krystianizuje Indian

  czyt.. https://opolczykpl.wordpress.com/2017/07/15/chandra/

  Polubienie

 5. konik

  kaczysław dar ryja w sejmie że wie i dokładnie wskazuje kto ubił mu brata więc po co ten cyrk z Rosją?

  „Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata – zamordowaliście go! Jesteście kanaliami!
  http://fakty.interia.pl/polska/news-spor-o-sad-najwyzszy-co-wiadomo-do-tej-pory,nId,2418767

  Polubienie

  • paziem

   Sensacyjkami sejmowymi i neonowymi proszę nas nie zamęczać i nie epatować. Interesować nas to może jedynie w kontekście koniecznych działań nad wyeliminowanie POPiSdzielców z życia publicznego na zawsze.

   Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Całkowicie popieram .Nie czytać tej medialnej dżumy czy to niemieckiej czy izraelskiej bo to tylko ogłupia coraz bardziej pozbawiając logicznego myślenia czy produktywnego korzystania z umysłu .Cel jest jeden .Stać murem za Piskorskim bo to jakaś jedyna alternatywa dla żydo-rządów pomimo ze mało znacząca ale alternatywa .
    Podziwiam tego człowieka .Nie dał się złamać i dalej wierzy w Zmianę i jej program . Wielki człowiek .
    Gdy był przez kilka minut widoczny mówił działajcie Dalej w Zmianie . Nie pozwólcie aby upadła . Podziwiam go .
    Dobrze by było aby wiedział że są ludzie którzy go popierają nawet tu na WPS.
    Słowa uznania dla dr Głogoczowskiego którzy także popiera pana Mateusza .

    Polubienie

   • stycznik400v

    Nalezy zachowac odpowiedni dystans. jeśli chodzi o nadawane wiadomosci przez glowne ścierwomedia. Zydzi sa najlepszymi aktorami. Przed kamerami udają że się żrą i, że zależy im na Polsce,Polakach a po wyłaczeniu obiektywów podają sobie rękę.
    Pytanie kto napisal scenariusz na potrzeby tego teatrzyku, ktory jest ogladany przez gojów.
    Panie Edku- tak trzymać i nie dawać się.

    Polubienie

   • Metro

    Swoją drogą mamy już chyba dwóch kandydatów na „zabójców” brata Małego Karakana.

    Dotychczas myślałem że to zrobił Putin. A teraz wynika, że zrobiła to jedna z frakcji POPiSu.

    Sytuacja się zagęszcza…

    Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Mamy jeszcze trzecią opcję .
    Zdaniem Waldemara Pastuszki żadnego lotu nie było a wszystkie niby ofiary mają sobie dalej żyć w luksusowych willach w Izraelu popijając soki owocowe i spożywając owoce morza . Oczywiście nad wszystkim czuwa Mossad aby szczelnie ukryć ich istnienie przed niezorientowanymi ludzmi .
    Mam pytanie : Ten człowiek coś wącha ?

    Polubienie

  • wincenty

   rozdać wszystkim broń knesejmie, zamknąć szczelnie i niech się napierd…
   otworzyć dopiero jak nic się nie będzie ruszało, „tam nie ma żadnego Polaka”

   Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Dość pomysłowo to ująłeś . Od siebie dodam że mnie niespecjalnie martwi jak jedna frakcja żydów i szabesgojów naparza się z innymi o stołki i władzę . Niech się naparzają . My stójmy i patrzmy się na żydowskie wygłupy bo im od nadmiaru władzy jaką tu sprawują prawie trzydzieści lat pada powoli na mózg i umysł a to jest tylko w naszym interesie i należy się z tego cieszyć .
    Mnie takie ich kłótnie akurat podbudowują bo to tylko świadczy o symptomach ich upadku co nie znaczy że nastąpi to szybko czyli w najbliższym czasie .
    Kropla drąży skałę . Mamy Zmianę . Widzimy już że nowe cuda na kiju wymyślają aby tego Piskorskiego trzymać dalej w zamknięciu .Wczoraj Chiny za miesiąc będzie szpieg Kima . Tylko jak długo można na bzdurach jechać .
    Także tragedii nie ma i powodów do płaczu też nie .

    Polubienie

 6. wincenty

  W imieniu Zarządu Krajowego ZMIANY, Sekretarz Generalny Tomasz Jankowski, złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 129 kk tj, zdrady dyplomatycznej przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość. Decyzję o złożeniu takiego zawiadomienia podjęliśmy w związku z powtarzającymi się informacjami, jakoby ambasada USA finansowała autokary dowożące statystów na spotkanie z Prezydentem USA, Donaldem Trumpem. Technicznie zaś wykonawstwo spoczywało na parlamentarzystach Prawa i Sprawiedliwości.

  Pełna treść zawiadomienia:
  -> https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/pb.350858821772625.-2207520000.1500469370./724459294412574/?type=3&theater

  Polubienie

 7. dziobak

  a niedawno pisaliście, że Piłsudzki był agentem Japonii………..W dodatku flota chińska wpłynęła obecnie na Bałtyk.
  Szaleństwo jest wieczne wśród mieszkańców Tartarii (nie mylić z tatarakiem).

  Polubienie

 8. nikita

  Grozny 1991 Galina Starowojtowa

  „Zabijajcie Rosjan! Niech ziemia pali się pod ich nogami.Im więcej Rosjan będzie zabitych na ulicach Groznego tym szybciej będzie wolna święta ziemia Czeczeńców”

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139377,co-sie-dzieje-w-europie-19-07-2017#comment_1399902

  Polubienie

 9. ogniomistrz

  Jakub Berman: „Szczególnie ważne: uznać antysemityzm za zdradę główną. Tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdzi się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast należy go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR, jako faszystę, wroga ludu i ustroju, nie wyjaśniając władzom sedna sprawy”

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/109440,jakub-berman-uznac-antysemityzm-za-zdrade-glowna

  Polubienie

 10. julius

  Odprawa u Natanjahu w Budapeszcie premierów Polski, Węgier, Czech i Słowacji.

  Polubienie

 11. julius


  Zdjęcie z Budapesztu 18.07.2017
  Czy jest możliwe, żeby aparat ścigania IIIŻydo-RP wyłapywał żydowskich szpiegów? Co stałoby się wtedy z żydo-reżimową elitą?

  Polubienie

 12. ninanonimowa

  ——— a ci ! jakby nigdy nic hasają bezkarnie po polskich ulicach

  http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s