Wielki, wspólny, sukces PO-PiS i Kościoła

W każdym razie ogłupianie Polaków trwa w najlepsze – i za nasze własne pieniądze.

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.

                              Pieśń o spustoszeniu Podola – Jan Kochanowski, (1575r.)

 

I udało się rozhuśtać nastroje ulicy. PiS wali w PO, wydaje się, że z ciężkiej amunicji: afera gruntowa HGW, Amber Gold, zadłużanie budżetu, … itd.

PO nie pozostaje dłużna i w rewanżu odstrzeliwuje się PiS-owi: wycinaka lasów, łamanie praworządności i demokracji, aferalne SKOKi, …itd.

Ale niech nikt się nie łudzi, politycznych trupów po żadnej stronie nie będzie i nikt nie zostanie nawet draśnięty. Obydwie żydowskie armie ostrzeliwują się ze ślepej amunicji, sam huk w zupełności żydo-katolickiej gawiedzi wystarczy. Jednak ona sama znajduje się w gorszym położeniu, bowiem nie wiele brakuje, żeby żydo-katoliccy kibice tego inscenizowanego boju, zaczęli rozbijać sobie łby. Zresztą w tym celu są wyprowadzani przez PO-PiS na ulicę w miesięcznicach i kontrmiesięcznicach.

W każdym razie główni gracze, PO-PiS, umiejętnie sterują wzrostem napięcia wśród wrogich obozów kibiców.

Żydo-katolicki tłum ma odnieść wrażenie, że rzeczywista, główna i jedyna, oś politycznego sporu to właśnie polityczna walka dwóch żydowskich partii PO – PiS. Wątpię, żeby ktokolwiek z żydo-katolików potrafił określić tę oś sporu PO-PiS, czego on faktycznie dotyczy (bo też i w rzeczywistości takiego sporu nie ma) – ? – Oczywiście, nikt nie wie, że są to żydowskie partie. To są partie prawo-centro-i-kato-lewicowych żydo-katolickich patriotów walczących o dobro kraju w UE. Tylko niepoprawny nacjonalista lub heretyk może rzucić bezczelne stwierdzenie: „żydowskie partie” albo „partie żydowskich interesów” – nie mogę napisać: „obrzydliwe stwierdzenie”, bo jeszcze Żydzi i żydo-katolicy się obrażą i wyjdę na grzesznika – na antysemitę.

Tu maleńka dygresja i refleksja, bo nie wiem, czy żydo-katolicy są w stanie samodzielnie analizować fakty polityczne. Raz, że otumanieni religią i jej symbolami, widząc łobuza pod krzyżem albo z Maryją w klapie gotowi są nosić go na rękach, a dwa, że oszołomieni informacyjnym żydo-medialnym szumem i atakowani w przestrzeni publicznej zmasowaną reklamą, nie są już w stanie korzystać z własnej pamięci.

  

Przypomnę tylko niedawną kampanię prezydencką w USA i we Francji. Mieliśmy w nich do czynienia z identycznym zabiegiem reżyserskim wykreowania dwóch śmiertelnie wrogich obozów politycznych Trump – Clinton, Macron – Le Pen. Co prawda w przypadku Macron – Le Pen reżyserzy spektaklu mieli nieco trudniejsze zadanie, bo wiadomym było z góry, że Le Pen, nacjonalistka, wygrać nie może, niezależnie od wielkości społecznego poparcia. I co? I w USA i we Francji wygrał osobnik bez politycznej przeszłości, o którym nikt niczego wiedział (?).

A czy inaczej było w IIIŻydo-RP? Skąd wziął się niejaki Duda? Także znikąd – powiedzmy, że wytrzepał go Kaczyński ze swojej cyklistówki, bo to, że był on kapciowym prezydenta (L.Kaczyńskiego) do funkcji męża stanu predestynować nie powinno.

Zastanawiam się, czy przeciętny żydo-katolik jest w stanie poczynić następującą obserwację:

Czy w żydo-katolickich głowach zapaliła się czerwona lampka, czy jeszcze nie?

Dlaczego celebra żydowskich obyczajów religijnych piętnastotysięcznej społeczności Żydów (reszta wyparowała w holomicie) ma aż tak wielkie znaczenie – chyba, że to nie IIIRP, a już Polin? Dlaczego podobnej celebry nie urządza się z muzułmanami, prawosławnymi, protestantami, społecznościami, z których każda jest dziesięciokrotnie większa od społeczności żydowskiej? Jakby tego było mało stosunek prezydentów do ukraińskiego ludobójstwa na Polakach także jest identyczny:

Obawiam się, że żydo-katolicka społeczność także nie jest w stanie zestawić wymownych zdarzeń z 2010r. – kościelnej celebry pochówku syjonisty L.Kaczyńskiego na Wawelu z uroczystą mszą „koronacyjną” B.Komorowskiego, na której hierarchowie wyśpiewywali mu Bogurodzicę -?

A było to symboliczne błogosławieństwo żydo-katolickiego Kościoła dla przedstawicieli dwóch zwalczających się żydowskich partii, antagonizujących skutecznie żydo-katolicką społeczność IIIŻydo-RP. Była to zresztą powtórka błogosławieństwa, które w 1999 udzielił całemu obozowi żydo-reżimowej władzy JPII.

Czy żydo-katolik jest w stanie uruchomić polityczne myślenie, gdy otrzyma taką oto informację – zdjęcia ekip rządowych zwalczających się partii PO  i PiS z rządem Izraela?

Jerozolima, rząd PO – 2011r., rząd PiS – 2016r.

A o tym, że żydo-katolicki Episkopat IIIRP poparł ukraiński Majdan i obalenie prezydenta Janukowycza, prezydenta o polskich, nie żydowskich, korzeniach, który nie pozwalał na kult bandytów OUN-UPA, żydo-katolicy chyba nawet nie słyszeli? A jeśli słyszeli to i tak wierzyć nie zechcą:

ks. abp. Światosław Szewczuk, zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego: (…) chciałbym podziękować Episkopatowi Polski, który skierował do mnie i do naszych wiernych list z wyrazami solidarności Kościoła rzymskokatolickiego Polski z naszym Kościołem i naszym społeczeństwem. I wspiera nas swoją modlitwą. Chciałbym też podziękować polskim parlamentarzystom za obecność na Majdanie i wszystkim Polakom za wyrazy sympatii i zainteresowanie tym, co się dzieje na Ukrainie. http://www.naszdziennik.pl/wp/64667,mozemy-budowac-przyszlosc.html

Podobnie żydo-katolicka percepcja wyrzuci z pamięci nawoływania JPII do europejskiej integracji. Nie inaczej postąpi z informacją, że prymas IIIŻydo-RP, Ch.Muszyński, napominał żydo-reżimowe władze o jak najszybsze podpisanie traktatu lizbońskiego.

A który żydo-katolik zastanowi się, w czyim interesie Kościół nawołuje do przyjmowania imigrantów?

 

W każdym razie ogłupianie Polaków trwa w najlepsze – i za nasze własne pieniądze.

Musical „Karol” to megawidowisko zrobione z rozmachem. Opowiada o życiu Ojca Świętego i polskiej historii XX wieku. Światowa premiera odbyła się 25 lutego w TAURON Arenie w Krakowie. Na scenie zobaczyliśmy m.in. Jacka Kawalca (w roli Jana Pawła II), Edytę Geppert, Annę Wyszkoni oraz Piotra i Wojciecha Cugowskich. Sponsorem tego wydarzenia artystycznego jest Fundacja Stefczyka – kto wie, może po kolejnych wyborach zostanie powołana sejmowa komisja do afery SKOK.
 
Bez zrzucenia jarzma żydo-katolickiej religii oraz politycznej indoktrynacji instytucji hierarchicznego Kościoła nie zdołamy oprzeć się niszczeniu państwa i narodu przez siły światowego syjonizmu i globalizacji.

Być może polityczna świadomość zaczyna odżywać w Polakach.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

42 Komentarze

Filed under Polityka

42 responses to “Wielki, wspólny, sukces PO-PiS i Kościoła

  • wiesio

   dobre i prawda ale to fałszywka, fałszywka dlatego że to nie do pejsów z radiomaryja 🙂 bo uny by już dawno go wyłączyli.

   Polubienie

  • saba

   ba i o antysemityzm kościół oskarża, coś to się nie klei?

   Polubienie

  • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

   Bardzo ciekawa wypowiedz tego pana ale nie wierzę że miało to miejsce u cwaniaka Rydzyka . Tam zostałby wyłączony już po minucie . Po prostu procedura taka :
   Gdy ktoś coś mówi nie tak natychmiast pretorianie Rydzyka się włączają i przerywają szybciutko rozmowę .
   Kiedyś była taka sytuacja że na antenę weszła kobieta i strasznie zaczęła pluć na żydów że są winni tego że jej wnuczka musiała wyjechać za chlebem do Anglii .
   Zgodnie z procedurą pretorianie przerwali wypowiedz tej kobiety po jakieś minucie i wyłączono ją z wizji .
   Jedynie Jabłonowskiemu z oczywistych względów pozwolono mówić dłużej gdy gościem był Macierewicz .

   Polubienie

  • pytuś

   KOHELET

   ,,9 To, co było, jest tym, co będzie,
   a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie:
   więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem.
   10 Jeśli jest coś, o czym by się rzekło:
   «Patrz, to coś nowego» –
   to już to było w czasach,
   które były przed nami.
   11 Nie ma pamięci o tych, co dawniej żyli4,
   ani też o tych, co będą kiedyś żyli,
   nie będzie wspomnienia u tych, co będą potem.”

   http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=570

   Uroboros

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Uroboros

   WSZYSTKO W KÓŁKO SIĘ OBRACA I POWTARZA

   TO CO JEST DZISIAJ, JESZCZE SIĘ POWTÓRZY KILKAKROTNIE W PRZYSZŁOŚCI!

   ,,WIĘC NIC ZGOŁA NOWEGO NIE MA POD SŁOŃCEM”. AMEN.

   Polubienie

 1. Lanesa

  To co obecnie się dzieje u nas jest dziełem międzynarodowego żyda który steruje nami Polaków.Nic nie dzieje przez przypadek.To jest celowe działanie na szkodę narodu Polskiego.

  Polubione przez 1 osoba

 2. nikita

  a zauważyliście że ostatnio wszystko organizuje „George Soros” nagonkę na pejsów z PIS aby ich uwiarygadniać np. Izrael broni Węgry przed Żydem Soros

  Przecież ten cały Soros to stary dziad ledwie dyszący nad grobem to wydmuszka to fake newsy to jest ich gra pejsata, niby napluć aby uwiarygodnić.

  Polubione przez 1 osoba

  • Metro

   George Soros jest TYLKO cynglem londyńskich Rotszyldów. Cała jego potęga bierze się wyłącznie z faktu, że ma zaszczyt reprezentować to właśnie zgrupowanie interesów, które umownie nazywane jest Rotszyld-Rockefeller-Warburg-Montefiore-Lazard etc.

   George Soros użycza swojego nazwiska w działalności publicznej wtedy, gdy działalność ta może się w reżimowych mediach spotkać z krytyką. Można krytykować Sorosa, oczywiście nie jako żyda czy międzynarodowego żyda, a jako „filantropa”.

   Nazwisko „Rotszyld” nie może być używane do takich celów, do jakich używane jest nazwisko „Soros”. „Rotszyld” ma być nazwiskiem niepokalanym, nazwiskiem pomazańca bożego bez skazy, mesjasza.

   Polubienie

 3. Autor napisał:
  „politycznych trupów po żadnej stronie nie będzie i nikt nie zostanie nawet draśnięty.”

  Obawiam się, że trup się będzie ścielił. Gęsto. Polski trup. Ten zwyczajny. Już niebawem.

  Bardzo ważny artykuł: „Plan podpalenia Polski”
  O tym jak banderowcy przebywający w Polsce jawnie nawołują do wywołania wojny domowej na wzór majdaniarskiej z UPAdliny.

  http://prawica.net/7996

  Polubienie

 4. paziem

  Pan B.Piętka w swoim, przytaczanym wyżej, artykule analizuje właściwie sytuację, ale jego konkluzje nie dotykają istoty sprawy. Soros, ukraińscy żydo-banderowcy, miejscowe agenturalne stowarzyszenia i fundacje lewacko-syjonistyczne ( Fundacja Batorego, Otwarty Dialog, Krytyka Polityczna itd) i „prawicowo”-syjonistyczne ( ONR, Młodzież Wszechpolska, Gazeta Polska, gwiazdy you tuba w rodzaju Kowalskiego, Olszańskiego vel Jabłonowskiego G.Brauna itd)- to wszystko jedynie posłuszne narzędzia dla zrealizowania szerszego syjonistycznego planu. A plan ten polega na utworzeniu na ziemiach słowiańskich ( tzw. Międzymorza, Trójmorza, czy rozszerzonej Judeopolonii) Izraela bis, po odpowiednio spektakularnie i politycznie przygotowanym zaoraniu Izraela bliskowschodniego, który politycznie i biznesowo jest obecnie już niewygodny, a poza tym generuje koszty, których czas zwrotu wobec demograficznych praw i wzrastającej siły islamu jest zbyt długi, a nawet niezupełnie pewny.

  Pan Piętka jest w okowach archaicznego systemu poglądów sprzed niemal 100 lat , gdy idee endeckie trzeba odczytywać w nowych realiach, a zatem uwolnić się od archaicznego ” antygermanizmu” i niezdolego do współpracy ukraińskiego dążenia do cywilizacyjnego rozwoju i politycznego rówqnouprawnienia.

  Wobec syjonistycznego projektu środkowoeuropejskiego ( Izrael bis) będacego nowym wydaniem ostatecznego rozwiązania kwestii słowiańskiej konieczne jest porozumienie narodowo-patriotycznie myślących elit rosyjskich- polskich- ukraińskich – białoruskich- czesko-słowackich i serbskich ( także niesłowiańskich węgierskich, z tytułu interesu politycznego i cywilizacyjnego, ale po pożegnaniu kryptosyjonisty Orbana). Nacjonalizm ukraiński musi być oczyszczony z żydobaderowszczyzny i antypolskiego i antyrosyjskiego zainfekowania, natomiast polski nacjonalizm oczyszczony z żydokaatolickiej i żydoanglosaskiej propagandy, antyniemieckość zrewidowana wobec podboju Niemiec przez syjonizm ( w każdej postaci , od skrajnego, szowimnistycznego rasizmu, do syjonistycznego lewactwa i ekofaszyzmu ), antyukraińskie nastawienie winno ulec rewizji, ale nie bezwarunkowej ( patrz wyżej), w świetle wielu grzechów I Rzeczypospolitej, polskiego wielkopańskiego sobiepaństwa oraz zdradzieckiej, obłąkańczej polityki piłsudczyzny z lat międzywojennych..

  Dla uzupełnienia , mój komentarz do wątku: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/07/15/607-rocznica-zwyciestwa-slowian-pod-grunwaldem/

  ” Zaś, co do to okresu 20 lat, w którym globalne lobby żydowskie zaorze Polskę ( jeśli nie będzie silnego, zorganizowanego i zdeterminowanego kontr działania), to myślę, że pan się grubo myli. Na to tak naprawdę wystarczy najbliższe 5 lat. Sądzę, że w takim terminie syjoniści chcą tego dokonać. Dla powstania Izraela na terenie Palestyny wystarczyło lat 15 ( 1933 „dojście” Hitlera do władzy, 1948 proklamowanie państwa Izrael w atmosferze skutków II WS: rzekomego holokaustu, powojennych „pogromów” w Polsce, Iraku itd), dla powstania Izraela bis na terenie skleconym z Międzymorza, Wyszehradu i Kołomojszczyzny wystarczy 5 lat w atmosferze „zwycięstwa radykalalizmu muzułmańskiego” na Bliskim Wschodzie i „holokaustu bis” w Izraelu, sprowokowanego konfliktu PiSowskich „patriotów” i odmóżdżonych sierot banderowskich lub ich wspólnej ” krucjaty” przeciwko ” carowi” Putinowi.
  W rezultacie „wichrów wojny” zużyte POPiSowe marionetki , po posłużeniu się nimi przez syjonistów i biznesmenów amerykańskich zostaną zastąpione ( internowane, zabite, wywiezione itd) przez nową generacją namiestników, a w zasadzie władców Izraela bis, używających słowiańskich niewolników do budowy chwały Izraela. Rosja ( mając do wyboru zdezorganizowanych, ogłupiałych Polaków, zastraszonych Niemców, spedalonych zachodnioeuropejczyków) zaakceptuje nową linię demarkacyjną ustalając na linii Waszyngton – Moskwa nowe strefy wpływów i zasady PAX Europa oraz zyskania na czasie dla wypracowania w drugim etapie PAX Eurazja.

  Co na to Słowianie: Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Czesi, Słowacy, Rusini Zakarpaccy, Małorusini i narodowo-patriotyczni Rosjanie ? Oto jest zagadka?! Bo co na to syjonistyczne elity, to już wiemy od kilku lat, a żydowski motłoch?… a kto będzie po nim płakał, no może jedynie syjonistyczni biznesmeni wystawiając nowe rachunki narodom świata za holocaust.

  Polubienie

  • Piotr Marek

   Nic dodać, nic ująć. Popieram w pełni. Niestety ludzie w większości głupi.

   Polubienie

  • Metro

   Moim zdaniem Bohdan Piętka jest agentem wpływu.

   Oczywiście nie neguję że pisze wartościowe teksty. Ale faktem jest również, że pan Piętka jest kłamcą oświęcimskim. Dlaczgo?

   Przykład: https://bohdanpietka.wordpress.com/2016/01/25/spory-wokol-liczby-ofiar-auschwitz/

   Polubienie

   • grzanek

    Dlatego, że splot zdarzeń życiowych najwyraźniej spowodował, że dostał posadę w Muzeum Auschwitz. Jestem realistą i w przeciwieństwie do Szczypiora rozumiem, że p. Piętka zapewne ma rodzinę, którą musi wyżywić, pewnie też są jakieś kredyty do spłacenia. Czy wyobraża sobie Szczypior, co by się stało z karierą p. Piętki, gdyby jako wysoki urzędnik Muzeum Auschwitz zaczął pisać prawdę o shoa-biznesie? Wziąwszy pod uwagę wszystkie te delikatności, sądzę że p. Piętka robi maksimum w ramach tego, na co może sobie pozwolić jako rzeczony pracownik Muzeum Auschwitz. Zaś jego publikacje nt. banderlandu oceniłbym jako najwartościowsze i najrzetelniejsze artykuły o tej tematyce w polskojęzycznym Internecie. Szczypior jak zwykle musi na siłę wyszukiwać urojonych wrogów. Taka inklinacja pastuszkowska. Cóż, ten typ tak ma.
    Pozdriowienia,
    grzanek ciągle żywy

    Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Panie grzanku przecież pan dobrze wie że Metro ma dużo racji . Pisze pan o kredytach . Przecież nikt nikomu nie każe na siłę zadłużać się w żydowskich bankach czy lichwie . Nie biorę kredytów i nie muszę nic spłacać . Podobnie dziś duża rodzina przynajmniej jeszcze przez jakiś czas będzie hojnie nagradzana ( szczegółowo opisał to pan obudzony ) i szanownemu panu Piętce tego świadczenia by nie zabrali nawet gdyby mocno podpadł .
    Masz dwie ręce i dwie nogi możesz zarabiać na chleb fizycznie tak jak ja przez większość życia a jaka z tego satysfakcja i pozytywna samoocena bo nie musisz nikomu robić lodów .
    Jeżeli jednak kariera ważniejsza i ciekawa praca to masz grzanku rację i podpaść tym na górze nie wolno . Problem w tym że takich są miliony . Nie mi go oceniać ale pańskie próby usprawiedliwień nie trzymają się zdrowej logicznej pracy umysłu .
    Trzeba napisać kawa na ławę jak jest a nie szukać usprawiedliwień w kredytach czy dużych rodzinach .
    Zgadzam się jego publikacje w kwestii banderlandu niezłe .
    Także pan Metro moim zdaniem ma sporo racji .

    Polubienie

   • grzanek

    Głównym tematem publicystyki p. Piętki nie jest jednakże ‚holocaust’ lecz relacje polsko-ukraińskie. W tym jest mistrzem. Czepianie się o kłamstwo oświęcimskie to tak, jakby wytykać Billowi Engdahlowi, że ani razu się nie zająknie o żydach. Malkontenctwo.

    Polubienie

   • grzanek

    Poza tym nie lubię dupowłazów i lizusów, dlatego laurki pod adresem Szczypiora proszę darować. Ameryki i tak nie odkrył, to ja sam pierwszy zwróciłem uwagę na „kłamstwo oświęcimskie” uprawiane przez p. Piętkę:
    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/19/spolecznosc-miedzynarodowa-slyszala-tylko-o-powstaniu-w-getcie-warszawskim/comment-page-1/#comment-29116
    Z tym że w przeciwieństwie do Szczypiora, dostrzegam również inne możliwe scenariusze niż ordynarnie symplistyczny zarzut: „Moim zdaniem Bohdan Piętka jest agentem wpływu”.
    Typowy pastuszka.
    A to:
    (…) pańskie próby usprawiedliwień nie trzymają się zdrowej logicznej pracy umysłu
    to już wprost chamstwo. Tak na marginesie.

    Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Panie grzanku spokojnie bez obrażania .Nie jestem dupowłazem czy lizusem i panu Metro w cztery litery nie wchodzę i z wieloma rzeczami się nie zgadzam z nim . W tej jednak kwestii to co on pisze bardziej trafia do mnie bo pisze opierając się na faktach a nie próbuje usprawiedliwień typu rodzina czy wzięty kredyt .
    Grzanku a tam zaraz chamstwo . Po prostu bardzo konstruktywna uwaga do pana . Nie lubi pan pana Metro zdarza się . Kilka dni temu pisał pan ze to jemu pan Kosiur daje lajki a panu nie .
    Najlepiej schować złość do kieszeni bo pomimo tego że pan tez ma ogromną wiedzę znajdzie się człowiek który ma rację a nie koniecznie pan .
    Nie ma powodów do zdenerwowania .
    Miłego dnia życzę .

    Polubienie

 5. konik

  ja tu nic napisać nie mogę, bo me wpisy wyparowują , mi nawet już mi nie pisze jak wstawię drugi raz to samo „że już to pisałem”

  ?

  Polubienie

  • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

   Żadnego arcybiskupa Prokosza nigdy nie było podobnie jak i z Bolka nigdy nie był patriota . Te pejsatkowe bajki proszę zatrzymać dla siebie .

   Polubienie

   • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

    Dodam że ta cała fatamorgana którą widzą żydokatolicy i to nie tylko w temacie Prokosza świetnie na swoim blogu demaskuje Andrzej Szubert wcielając się w rolę porucznika Columbo i ośmieszając ich głupotę a może marzenia o czymś czego nigdy nie było .

    Polubienie

 6. TPD.Technika.Pieniądz.Du...

  Izrael Szamir w tekście, po angielsku, pt. „Czy nie żydzi są ludźmi?”:

  Goje (nie-żydzi) są w swej istocie nie ludźmi, ale zwierzętami stworzonymi by służyć ludziom. Mają oni ludzki kształt z dwóch bardzo odmiennych przyczyn. Jedną z nich jest to, że jest to przyjemniej i dostojniej dla Żyda być obsługiwanym przez zwierzę w ludzkim kształcie, niż przez zwierzę w zwierzęcym kształcie. A drugą to to, że nie-żyd może przyłączyć się do Żydów, natomiast gdyby był w kształcie zwierzęcia, to by tego nie mógł zrobić.

  Polubienie

 7. Edward.

  Jak twierdzi ninanonimowa – „z ciulem (slaskie okreslenie ciula) sie nie
  dyskutuje.Albo kuma albo na drzewo banany prostowac”.
  Ninanonimowa ma swieta racje.Dodam ze tez nie dyskutuje sie z
  ewidentnymi zydo-niemcami ktorzy za wszelka cene chca nas osmieszyc.

  Polubienie

  • anonim

   Nie wiem czy @Opolczyk, bo onim tu chyba mowa, to żyd lub niemiec, ale jest jedno wiadome, ze rzeczony, nigdzie ani nigdy nie obrazał Słowian i Słowiańszczyzny. Pisanie o tym ze Słowianie zyli w zgodzie z naturą, obserwowali ją i wyciągali z tej obserwacji logiczne wnioski które następnie potrafili wdrazać w zycie swej społeczności, nie jest tu zadną probą osmieszania prasłowiańszczyzny, moim zdaniem wrecz odwrotnie.
   Zaś ciągutki imperialne, chęć panowania i rytualne , średnio co 70 lat, zbiorowe upusty krwi, to skutek novum, które przylazło z zachodu i południa pod postacią judeochrystianizmu
   Ps judzić – skłócać, nastawiać jednych przeciw drugim, typowa taktyka judeochrześcijańskich imperatorów –

   Polubienie

  • TPD.Technika.Pieniądz.Du...

   Opluwa pan szanowny panie Andrzeja Szuberta kompletnie nie mając żadnych argumentów aby z nim polemizować puszczając w jego stronę obrzydliwe wyzwiska .
   To jeden z tych ludzi którzy tyle czasu poświęcił na propagowanie Słowian i dlatego nie zasłużył na wyzwiska pod jego adresem .
   Ma pan inne zdanie w sprawie Prokosza . Proszę z nim polemizować a nie wdawać się w pyskówkę i obelgi . Tylko tyle pan potrafi .To jednak niewiele.

   Polubienie

 8. anonim

  Ps 2. Ciekawe ile już na Ziemi zaistniało cywilizacji,ras, rodów…które upadły i znikły z powierzchni na skutek kompleksu władzyi panowania?

  Polubione przez 1 osoba

 9. ninanonimowa

  ———–KONIECZNIE !! wysłuchajcie -jak tworzono JUDEOPOLONIĘ

  https://www.cda.pl/video/120386ea

  Polubione przez 1 osoba

 10. TPD.Technika.Pieniądz.Du...

  Wczoraj nie wierzyłem że aż do takiej durnoty może dochodzić .
  Przypadkowo szukając coś co nadawałoby się do oglądania w TV trafiłem na TV Trwam używając zmieniarki .
  Proszę państwa prawie do północy odpowiadał tam na pytania Macierewicz a były one zadawane przez mohery .
  Potworne głupoty tam wygadywano co mój umysł wytrzymał tylko 10 minut . Po prostu normalny człowiek nie wytrzymuje szaleństwa tych moherów .
  Z ciekawości sprawdziłem do której ta gadanina trwała u Ojczulka w TV .Skończyła się lekko przed północą .
  Może to jednak dziwić ?
  Mohery to w większości emeryci i renciści .Do pracy z rana nie idą a Macierewicz też raczej bąki zbija w tym ministerstwie całymi dniami .

  Polubienie

 11. Edward.

  Winicjusz Kossakowski – Polskie runy przemówiły – wydanie internetowe, poprawione (część 1) | Białczyński

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s