Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół – w Niebiesiech czeka nagroda

 

Z Magdalenki pamiątkowe fotki 

Wszystkie żydowskie media, a także sterowane przez syjonistyczny element internetowe portale, stają na głowie, żeby Polacy nie odwrócili się od żydo-katolickiego Kościoła. Pozbycie się przez Polaków żydowskiej mentalności i duchowości, w której jesteśmy skutecznie hodowani – głównie przez Kościół – z górą od 500 lat może być niebezpieczne dla realizacji żydowskich planów ostatecznego podboju i wyniszczenia słowiańskich narodów. Jedynie odzyskanie narodowej, polskiej, słowiańskiej, świadomości może nas uchronić przed skuteczną realizacją syjonistycznych planów. Trwa bój o nasze dusze i o naszą świadomość, bo materialne, narodowe dobra już utraciliśmy.

 

Wkład Watykanu, JPII i Episkopatu PRL w budowę IIIŻydo-RP

____________________________________

Materiały IPN, Warszawa, 1988.09.07

TAJNE

I. Materiały IPN BU 0449/9 t.6, s.1-3

Dotyczy: watykańskich ocen perspektyw normalizacji stosunków PRL – Stolica Apostolska

1. Mimo oficjalnych zapewnień wyższych urzędników Kurii rzymskiej o chęci Stolicy Apostolskiej jak najszybszego nawiązania stosunków dyplomatycznych z Polską, JPII oraz Episkopat Polski nie odstąpili od warunków wstępnych, od spełnienia których uzależniają finalizacje porozumień. (…) Jednocześnie JPII przedstawił kolejne postulaty, od realizacji których uzależnia normalizację stosunków:|

delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…)

2. Realizacja koncepcji watykańskich służyć ma koncepcji „okrągłego stołu”, do której JPII i Kościół odnoszą się z pełną aprobatą.

Dyrektor
Gen.bryg. Zdzisław Carewicz
________________________________

JPII: delegalizacja „Solidarności” jako związku zawodowego (…) gdy kilka lat temu TvP przypomniała wizytę przedstawicieli „Solidarności” w Watykanie w 1981r. dało się słyszeć pełne hipokryzji słowa JPII wypowiedziane do jednej z członkiń związku: modliłem się za „Solidarność”.

______________________________

Warto sobie przypomnieć, kto w latach 1970. użyczał pomieszczeń dla strajkujących, manifestujących, „głodujących”, żydowskich dysydentów – kto? – Kościół.
________________________________

W 1972r. papież Paweł VI bullą „Episcoporum Poloniae Coetus” (spotkanie polskich biskupów) w dnia 28 czerwca utworzył nowe diecezje na polskich Ziemiach Odzyskanych, a – co za tym idzie – uznał wreszcie, 27 lat po wojnie (!) (wcześniej, w 1970r. uczynił to RFN), polską granicę zachodnią”.

Paweł Petryka, Polska Ludowa-prawdy niechciane, s.60-61, Kraków-Włocławek 2015
__________________________________

Pierwszy podłożył bombę pod granicę Na Odrze i Nysie żydo-katolicki Kościół w 1965r. swoim sławetnym listem do biskupów niemieckich „wybaczamy i prosimy o wybaczenie”.

Żydo-katolicki Kościół wybaczał tym, którzy realizowali Generalplan Ost (Plan Likwidacji Słowian). ZSRR (Rosji) nie wybaczył nigdy mimo, że to jego żołnierze uniemożliwili realizację tego planu.

Dzięki Kościołowi i żydowskiej V kolumnie uniezależniliśmy się od ZSRR(Rosji) i obaliliśmy PRL, zintegrowaliśmy się z Zachodem – kosztowało nas to utratę przemysłu, handlu, banków, 10,5 mln miejsc pracy, 800 tys. gospodarstw rolnych, powstanie obszarów nędzy (po 1990r. wg danych ONZ najszybszy przyrost biedy spośród 200 państwa świata występuje w IIIŻydo-RP), bezrobocia, zapłaciliśmy załamaniem demograficznym (IIIŻydo-RP zajmuje 5 miejsce w świecie pod względem szybkości zmniejszania się populacji), itd., itp.
__________________________________

Tych zdjęć objaśniać nie ma już potrzeby


_________________________________

Abp S.Gądecki (tego drugiego chyba wszyscy rozpoznają, jest wszędobylski w IIIŻydo-RP), przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski podczas homilii w kościele św. Wojciecha w Poznaniu, z okazji XIX Dnia judaizmu powiedział:

„(…) nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu.

Antyjudaizm i antysemityzm są grzechem przeciwko miłości bliźniego, grzechem niweczącym prawdę o chrześcijańskiej tożsamości i dlatego ich kategorycznego potępienia nie można łagodzić przez uwarunkowania kulturowe, polityczne czy ideologiczne, w jakich antyjudaizm i antysemityzm występowały w przeszłości”

http://wiadomosci.wp.pl/

(Czyż nie to samo mówi żydowski PiS, żydowska PO i jej odpryski – ?)

_____________________________

Zatem kochajmy  żydo-katolicką religię i  żydo-katolicki Kościół, który zawsze „bronił” interesów Polski i Polaków.

Daiusz Kosiur

34 Komentarze

Filed under Bez kategorii

34 responses to “Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół – w Niebiesiech czeka nagroda

 1. wincenty

  z lochu parch-neonu

  http://bar-bara.neon24.pl/post/139516,mamy-dwa-dziwaczne-panstwa
  MAMY DWA DZIWACZNE PANSTWA!
  Jeden to Watykan, a drugi to Izrael! Cos jak Sodoma i Gomora!

  Polubione przez 1 osoba

 2. obudzony

  Przypomnieć należy kto wówczas nie odstępował na krok ,,naszego ukochanego JPII” – ano właśnie zmarły niedawno Brzeziński – agent banksterów, który poprzez CIA zorganizował plan ,,odbicia” krajów komunistycznych z rąk ZSRR prosto w łapy Rotszyldów i innych kanalii.
  Światowi psychopaci tak sobie wymyślili dwubiegunowy świat (USA i tzw. demokracja vs ZSRR i tzw komunizm), w taki sposób sterowali wydarzeniami, aby ludność tych krajów bezwiednie przejąć i ograbić do cna z całego powojennego dorobku. Zrobili to za pomocą syjonistycznych banksterskich cyngli takich jak Balcerowicz, Kuroń, Geremek, Kaczyński i całe to syjonistyczne ścierwo od lewej do prawej strony sceny politycznej. KOR to jedna wielka żydowska ściema, która plany przejęcia rządów miała już w latach 70-tych ub wieku, chociaż wtedy nikt by w to nie uwierzył, ba nawet durni Polacy do dzisiaj nie kojarzą co się wówczas tak naprawdę stało.
  A kościół? Cóż! On od zawsze podporządkowany był interesom Watykanu, a interesy Watykanu nigdy nie były zbieżne z interesami państw narodowych, a od kiedy syjoniści i banksterzy przejęli Watykan na własność,Watykan realizuje właśnie ich interesy. Przypomnieć należy, że to Watykan czynnie pomagał w operacji CIA pod koniec II WŚ pt ,,Spinacz”, gdzie via Watykan uciekło wielu SS-manów i gestapowców, łącznie z naukowcami Rzeszy. To nikt inny jak banksterzy z USA hojnie pożyczali Hitlerowi pieniądze, a osobiście dokonywał tego Prescot Bush dziadek i ojciec byłych prezydentów USA. Hitler był narzędziem w rękach najbardziej chciwych ludzi na Ziemi, a to, że nim sterowali poprzez tajne towarzystwo ,,Thule” i inne nie wymaga wyjaśnienia.

  Czyją własnością, np. jest plebania w każdej wiosce w Polsce i na świecie? Ktoś powie- proboszcza, ale ci proboszczowie się zmieniają, a plebanie, budynki towarzyszące istnieją, a kościoły budowane są na potęgę. Ktoś powie, że własnością diecezji- a kto kieruje diecezją?- Dziekan, a komu podlega dziekan? Biskupowi, a komu podlega biskup?, ano prymasowi, a komu podlega prymas?, ano papieżowi.
  Poprzez tak zhierarchizowaną pionowo zależność, która funkcjonuje już z 1000 lat wszystkie obiekty sakralne, plebanie, budynki towarzyszące są ekspozyturami Watykanu w każdym podległym im kraju. Biskupi i prymas podejmują decyzje zgodne z nakazami i interesami Watykanu, a nie wg własnego widzimię. Pomimo tego, że w Polsce owieczkom wydaje się, że skoro budowali kościół, plebanię własnymi rękami lub je finansowali, to w rzeczywistości jest to własność parafii, ale parafia podlega lokalnej archidiecezji, a archidiecezja episkopatowi, a episkopat papiestwu i koło się zamyka.
  Przykładów na to, że Watykan ma gdzieś dobro swoich owieczek jest na pęczki:
  kto ustami polskich księży tłumaczył chłopom pańszczyźnianym, że podlegają swojemu Panu i tak musi być!
  Cała ta Konstytucja z 1791 roku to ściema mająca na celu wystawienie na grabież obcym mocarstwom
  podobnie Konfederacja Targowicka w którą wciągnięto co bardziej głupich i naiwnych polaków, aby między sobą bili się o interesy wrogów.

  W Polsce, aby przestać być katolikiem potrzeba ogromnych starań i nie chodzi mi o procedurę przeprowadzenia apostazji tylko o zdobywanie wiedzy i tym jak powstało chrześcijaństwo, kto pisał te wszystkie biblie i w końcu o zrozumienie w jaki sposób poprzez strach przed piekłem, diabłem czyśćcem, grzechem można zniewalać całe narody. Syjonistyczna władza w Polsce, która wierzy w Talmud i żydowskie panowanie nad światem nachalnie wmawia Polakom, że każdy Polak to katolik i basta! Ich biskupi są przy władzy i dlatego chcą nagonić jak najwięcej durnych owieczek w swoje sidła i stąd wg mnie po 89 roku finansowanie ze Skarbu Państwa nauki religii w przedszkolach, szkołach, stawianie pomników papieżowi, finansowanie kościołów jednej tylko religii.
  To swoisty sojusz tronu z ołtarzem, gdzie wszystkie pozycje władzy i religii zajmują żydzi, a Polacy są przez nich sterowani i skutecznie ogłupiani.

  Polubione przez 1 osoba

 3. Technika Pieniądz Du...

  Panie obudzony zgadza się .Dodam tylko że bodajże dwa razy do roku w całej Polsce jest zbierana taca od owieczek na potrzeby Watykanu .
  Myślisz pan że owce nie dają ? Dają , dają i jeszcze są z tego dumne .
  Szersze wiedza w książkach
  http://allegro.pl/wall-street-a-rewolucja-bolszewicka-antony-sutton-i6891014030.html

  Jeżeli pan Paweł znajdzie czas to proszę o opinię tej książki jeżeli o niej słyszał bo coś wydaje mi się że to kolejny jakiś absurd .
  Maciora współpracująca z Rosjanami ? . Jakie dowody ? . Książkę czytałem i coś mi tu śmierdzi fata morgana .
  http://allegro.pl/macierewicz-i-jego-tajemnice-tomasz-piatek-wawa-i6870111595.html

  Polubienie

 4. obudzony

  Panie Technika Pieniądz Du.. wprawdzie nie jest to pytanie do mnie, ale odpowiem: Maciarewicz nie może być współpracownikiem Putina i Kremla, bo cała jego działalność polityczna temu przeczy. On może być współpracownikiem Mossadu, ewentualnie CIA, a ten artykuł dziennikarza ,,Wybiórczej” to jest zwykła zasłona dymna. Pro syjonistyczne media w Polsce ciągle straszą Rosją i Putinem, ale ciekawe dlaczego nie szukają zdrajców Polski po drugiej stronie oceanu? Zresztą pan Singer(Maciarewicz) łaskaw był skłamać publicznie, że jego rodzina od 300 lat jest polska, tyle tylko, że nigdy nie przedstawił na to żadnych dowodów. W latach 80-tych ub wieku grupa tajnych oficerów pochodzenia polskiego starannie dobrana i wyselekcjonowana prowadziła tajny projekt, jeżdżąc po archiwach, parafiach w całym kraju, aby zbadać prawdziwe nazwiska ludzi zajmujących wówczas wysokie pozycje władzy, dyplomacji wojskowości itp. powstała wówczas lista bodajże 1700 osób sprawujących najwyższe funkcje w państwie, które zmieniały nazwiska na polskie, a wszyscy byli pochodzenia żydowskiego.

  Polubienie

 5. Technika Pieniądz Du...

  Panie obudzony dziękuję za odpowiedz .Myślę tak samo . Książkę zakupiłem bo z ciekawości chciałem się z tymi tak sądzę herezjami zapoznać .
  Kto obserwuje tego typa i jego działalność to wie że jakaś tam jego współpraca z Rosjanami byłaby wbrew logice jakiekolwiek . Działacz KOR walczył z Rosjanami w czasie PRL robi za burka który ciągle szczeka na wielkiego niedzwiedzia już w żydoRP miałby współpracować z Rosjanami . Brednia .
  Musi być jakaś równowaga . Cenckiewicz pisze swoje książki o złych Rosjanach .Maciar dla niego to niemal Bóg .To teraz dla równowagi mamy tą książeczkę no i ogłupiamy dalej naiwnych .

  Polubienie

 6. Technika Pieniądz Du...

  Zresztą pan Singer(Maciarewicz) łaskaw był skłamać publicznie, że jego rodzina od 300 lat jest polska, tyle tylko, że nigdy nie przedstawił na to żadnych dowodów.

  Dołączam materiał gdzie to mówi . Dla nich kłamstwo to chleb powszedni także nie ma co patrzeć na to co oni mówią :

  Polubienie

 7. Tomas Forged

  A to nie wiedziałem, że się przyznał. Ma Pan jaką linkę potwierdzającą?
  Nie to, żebym wątpił w pańskie twierdzenie, ale mogłoby się przydać, gdyby ów gość zaczął się tego wypierać.

  P.S. A tak przy okazji. Przepraszam, że pomyliłem imię pani Ogórek. Oczywiście Madzia a nie Małgośka.

  Polubienie

  • Technika Pieniądz Du...

   Natrafiłem w sieci na materiał mówiący o tym że się przyznał .Spróbuję go znależć a filmik umieściłem aby pokazać jak Singer się wypiera ponieważ pan obudzony o tym wspominał .

   Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Pamieć trochę mi szwankuje ale już dość dawno temu w TVN był program o życiu prywatnym Borowskiego ( rodzina , dom itp ) . Głowy sobie nie dam uciąć ale tam słyszałem jak redaktor powiedział że Borowski przyznał się publicznie że jest żydem . Pewny jestem tego na jakieś 80% bo program był z 10 lat temu .

    Polubienie

  • Ogórek to Atlantystka i Syjonistka atak na Borowskiego wcale jej rehabilituje.

   Polubione przez 1 osoba

   • Technika Pieniądz Du...

    Całkowicie się zgadzam . Pamiętam jak po wyborach na pierdzidęta gdy wszyscy kandydaci byli u Judy ucięła sobie małą ciepłą rozmówkę z Judą .
    Nie ma takiej opcji aby byle kto dostał w żydoTV taką super fuchę jak swój programik .Zresztą tak coś czułem że ta mizeria z pysznych ogórków w TV ( bo tyle z niej zostało po kompromitacji w wyborach ) wyląduje .Ta pyskówka z Borowskim to kto wie czy nie jest ustawką .
    Żaden goj o zdrowych zmysłach nie ryzykowałby takiej pyskówki z żydami dzięki którym dostał super fuchę w TV .
    To tak jak z aktorami po szkołach teatralnych . Seniuk wyrażnie powiedziała szukajcie sobie innej roboty bo dla was pracy nie ma .
    Prześledżcie TV te same gęby zakazane we wszystkich filmach , serialach . To jest niespotykana rzadkość aby komuś znikąd dali szansę .

    Polubienie

 8. obudzony

  Skonstatujcie Państwo taką oto zależność:
  – jeżeli mój stryj(brat mojego ojca) nazywał się Kowalski, to nie ma bata, abym ja nazywał się nie inaczej, niż Kowalski, a w tym przypadku jest tak,że stryj nazywa się Berman a syn brata nazywa się Borowski. Dla żydów nazwisko nic nie znaczy stąd nieporozumienia między Polakami, a żydami.

  Polubienie

 9. julius

  Jerzy Kurnatowski
  Katolicyzm i polskość (cz.1) fragmenty
  Pod względem religijnym szlachta początkowo dążyła do Kościoła Narodowego, który miał się niewiele różnić od katolicyzmu, lecz miał być zupełnie niezależnym od Rzymu. Zygmunt August pod wpływem jezuity Commendoni’ego, magnatów i biskupów, stanowczo sprzeciwił się Kościołowi Narodowemu; wówczas część szlachty przeszła na kalwinizm i arjanizm. Wszakże pod wpływem ruchu reformacyjnego przeszła ustawa z r. 1565, zakazująca egzekucji wyroków kościelnych przez władze świeckie i zaprowadzająca tolerancję wyznań.

  Ta tolerancja wyznań w XVI-ym wieku, którą zawdzięczamy reformacji, pozostanie na zawsze chlubą imienia polskiego. Otóż ten wiek, którego słupami granicznymi jest rok 1460, nominacje biskupów przez Króla, i rok 1565 – tolerancja religijna, wiek w którym społeczeństwo przeszło wszystkie fazy buntu przeciwko papiestwu: Husytyzm, Kościół Narodowy, Kalwinizm, Luteranizm, Arjanizm, Tolerancję dla innych wyznań, jest wiekiem najwyższego rozwoju Polski pod wszystkiemi względami. Kościół katolicki i jego hierarchię znajdujemy w tym wieku zawsze po stronie wsteczników, którzy starają się utrwalić przeżyte formy i nie dopuścić do powstania nowych. W XV-ym wieku za Kazimierza Jagielończyka kościół chce nadal utrzymać Polskę w zależności od Rzymu. W XVI-ym wieku, zbyt słaby, aby działać otwarcie, kościół katolicki chowa się za plecy zdegenerowanego możnowładctwa i niedołężnego Zygmunta Augusta, a z pomocą tych wstecznych żywiołów udaje mu się zniweczyć program monarchji konstytucyjnej i kościoła narodowego, to jest niezależności narodowej. Natomiast wszystko, co współdziałało postępowi Polski, co stanowiło jej wielkość w tej epoce, powstało wbrew kościołowi, dzięki zwalczeniu go. Wbrew kościołowi w XV-ym wieku powstała potężna i najlepiej do opoki przystosowana absolutna monarchja Kazimierza Jagielończyka, który odebrawszy Krzyżakom dwie trzecie ich posiadłości zrobił z Zakonu wasala Polski i który na tronach Czech i Węgier posadził swoich synów. Wbrew kościołowi w XVI-ym wieku powstał szeroki reformacyjny prąd, który wydał wspaniałe naukowe i literackie piśmiennictwo polskie, z Kopernikiem, Reyem i Modrzewskim na czele, i który pobudził w masach krytyczną myśl tak dalece, że Polska jest jedynym krajem w Europie, uznającym tolerancję już w zaraniu nowych wieków.
  Potęga polityczna, umysłowa i moralna Polski w okresie 1460-1565 znajduje się w ścisłym związku z upadkiem katolicyzmu w Polsce w tym czasie; ma się do niego w tym stosunku, jak skutek do przyczyny.

  Polubione przez 1 osoba

 10. dziobak

  moim zdaniem Magdalena Ogórek żydówką nie jest.
  Zupełnie nie zwracacie uwagi na cechy wyglądu.
  Jest to na pewno dziewucha ZE WSI. Ma typowe rysy twarzy. To że jest ładna nie skrywa pewnego stempla pochodzenia.
  Natomiast prawdopodobnie jej mąż jest . I stąd cała jej kariera.
  Zdjęcia Ogórek sprzed x lat wyraźnie wykazują jej pochodzenie–popatrzcie sobie na jej filmy gdzie gra małe role. To jest ładna wsiowa Marcyśka, dobrze wyrobiona i zrobiona………

  Polubienie

 11. obudzony

  Dla mnie nie jest ważne, czy pani ogórek jest Polką, czy żydówką, ale najważniejszym jest tutaj sposób w jaki odpowiedział jej Borowski. Ten rzekomo bardzo inteligentny człowiek nie podjął w ogóle tematu, ale odwrócił kota ogonem atakując osobiście panią Ogórek(coś o dnie i mule). Kiedy młody człowiek zapytał niedawno Michnika o jego brata Michnik od razu nazwał go skurwy.em. Zdarza się przecież, że żydzi nie tylko w Polsce, ale na całym świecie kłócą się między sobą o swoje mniejsze lub większe interesy, ale nigdy sobie krzywdy nie zrobią. Jak widać cała ta syjonistyczna hałastra jak ognia boi się prawdy o swoich rodzicach, dziadkach a w szczególności o sobie samych. Gdzieś z tyłu głowy mają jakiś rodzaj strachu, że Polacy kiedyś mogą im nie darować czynów ich i ich przodków, a przecież żydzi mają swoje dzieci i wnuki. Żadnemu człowiekowi nie można przypisywać win jego przodków, ale to nie dotyczy żydostwa, które metodycznie od wielu pokoleń wychowywane jest do nienawiści do kraju i narodu, w którym żyje, do potajemnej grabieży dóbr narodu, do potajemnego rządzenia krajem, w którym żyje. Żyją na całym świecie osoby pochodzenia żydowskiego, które czasami otwarcie, czasami w sposób zawoalowany sprzeciwiają się rządzącym żydom i są zasymilowanymi Polakami, Amerykanami, Niemcami, ale jest ich znaczna mniejszość, a my znamy głównie tych talmudycznych drapieżców, którzy rządzą naszymi krajami.

  Polubienie

  • Technika Pieniądz Du...

   Witam panie obudzony .
   Szkoda że pana wpisy tak rzadko się ukazują bo warte są czytania . Zawsze z dużą chęcią je czytuję .
   Właśnie to nic dodać nic ująć do tego co pan napisał . Wielki szacunek dla pana .

   Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Mam takie pytanie jak pan może . Ile jeszcze pociągną z tą łapówką 500 plus . Rok ? . Dwa ? jak pan myśli .

    Polubienie

 12. obudzony

  Technika Pieniądz Du…
  30 lipca 2017 o 13:50
  Mam takie pytanie jak pan może . Ile jeszcze pociągną z tą łapówką 500 plus . Rok ? . Dwa ? jak pan myśli .

  Dopóty dopóki Ambasada USA i Izraela w Warszawie uznają, że 500+ się Polakom przejadło, PiS jest zgrany, a Polska dostatecznie zadłużona. Nie wyszło z KOD-em? Nic nie szkodzi! Nagle jak królik z kapelusza wyskoczy PO, SLD, a może Petru pod nowym szyldem i okaże się nagle, że nie wiadomo skąd popiera ich blisko połowa Polaków. Kto ma ,,sondażownie” ten ma władzę. Zresztą, można wyliczyć czego oni nie posiadają chociaż i to nie będzie takie proste. Jakiś czas na tym rozdawnictwie pieniędzy pociągną, a potem zmieni się szyld, a oni nadal będą rządzić. Cała gospodarka Unii Europejskiej podporządkowana jest interesom międzynarodowych koncernów, banków etc i nawet wspomnienie o jakimkolwiek podatku od ich zysków budzi ich wściekłość. Powtarzam od lat, że UE jest tworem amerykańskiej banksterskiej sitwy i to jej rozkazom podlegają niewybieralni Komisarze UE, a reszta członków wybieranego Europarlamentu, to maszynki do głosowania hojnie pasione pieniędzmi podatników ludności krajów członkowskich. Żaden, powtarzam żaden kraj Unii Europejskiej nie jest niepodległy i nie stanowi odrębnego samo stanowiącego o sobie bytu, a rzekomi przywódcy tych krajów to marionetki, które wykonują polecenia tajnego rządu światowego. Podam przykład: kiedy kilka lat temu USA nakazały podjęcie sankcji wobec Rosji przez kraje UE wielu przedsiębiorców i firm w Niemczech, we Włoszech i Francji naciskało na rządy tychże krajów na ich zniesienie.
  Rosja była bardzo znaczącym partnerem handlowym dla tych firm i z ich punktu widzenia sankcje były sposobem na osłabienie gospodarek tychże krajów. Pani Merkel wraz z Panem Hollandem była u prezydenta Putina i co? Ano nic! Wypłakała mu się w mankiet, ponarzekała i tyle, że sankcje istnieją nadal i dochodzą do tego nowe.
  Po co np. firmie Monsanto należącej bodajże do Rockefelerów negocjować z rządami ponad 40 państw osobno wprowadzenie GMO, kiedy można to zrobić w prosty sposób narzucając Komisarzom Europejskim wykonanie zadania. Owszem są mądre i świadome rządy niektórych krajów UE i zastrzegły sobie, że GMO nie przyjmą, ale reszta jak barany przyjmują. Zemści się to na ludności tych krajów w niedalekiej przyszłości, a skutki mogą być katastrofalne.

  Polubienie

 13. julius

  Marek Borowski: „Muszę podziękować Magdalenie Ogórek za jej wpisy! – napisał na Twitterze. Od dawna nie dostałem tylu tysięcy wyrazów sympatii! Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!”

  Michał Bilewicz, kierownik Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW. „Nasi przodkowie zmieniali nazwiska, żeby nie dać się pociąć żyletkami i spalić w stodołach ideologicznym pobratymcom”

  Jak piszą media, cały „internet” (za internet uważa się dowolnie wybrane komentarze z portali społecznościowych) „aż huczy od zarzutów antysemickiego nastawienia Magdaleny Ogórek”.

  Wypowiedzi, komentarze i nastawienie części społecznosći internetowej pokazuje ile zakamuflowanych Żydów mamy w Polsce i przyjaciół Izraelczyków spośród tubylczej ludności. Rozmiar V kolumny żydowskiej w Polsce jest porażający.

  Polubienie

 14. obudzony

  @julis
  Marek Borowski: „Muszę podziękować Magdalenie Ogórek za jej wpisy! – napisał na Twitterze. Od dawna nie dostałem tylu tysięcy wyrazów sympatii! Bardzo proszę nie atakować już pani Magdy, ona teraz potrzebuje, ciepła i troski!”

  Obawiam się, że to jest fałszywa troska o panią Ogórek, ale mile łechce jego próżność fakt, że panią Ogórek oskarża się o antysemityzm. Przecież to jest jego stryj Berman jako żywy, który mówił w swojej tajnej odezwie do żydów w 1945 roku:
  (…Uznać antysemityzm za zdradę główna i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, ze jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy…)

  @julius
  Michał Bilewicz, kierownik Centrum Badań nad Uprzedzeniami UW. „Nasi przodkowie zmieniali nazwiska, żeby nie dać się pociąć żyletkami i spalić w stodołach ideologicznym pobratymcom”

  Akurat gówno prawda.

  Tak się składa, że akurat wałbrzyski komitet żydowski zalecał zmianę nazwisk żydom dwukrotnie, a w Warszawie dbała o to ,,krwawa Luna” czyli żydówka Brystygierowa, zatrudniona w Departamencie Kadr w UB. Jedynym celem zmiany nazwisk było zatajenie swojego faktycznego pochodzenia i utrudnienie Polakom rozpoznanie kto jest swój, a kto obcy! Chodziło w tym o to, aby Polacy nie wiedzieli kto nimi tak naprawdę rządzi.

  Pozwolicie kochani, że przypomnę tutaj postać ppłk Wojska Polskiego Stanisława Aronsona, polskiego żyda, który walczył w Powstaniu Warszawskim i wyjechał po II wojnie do Izraela. Mówił, że jest żydem, ale Polakiem z przekonania i poglądów, a w Powstaniu walczył pod swoim żydowskim nazwiskiem i włos mu z głowy z tego powodu nie spadł. Nigdy nie ukrywał swojego pochodzenia, ale wyraźnie stwierdził, że z powodu jego żydowskiego pochodzenia nikt z Polaków mu krzywdy nie zrobił. Walczył ramię w ramię z Polakami z okupantem – Niemcami. W odwecie na artykuł Adama Michnika w GW, który zarzucał Polakom, że mordowali żydowskich powstańców walczących po polskiej stronie nazwał go skurwysynem i kłamcą! Osobiście nie znam matki Michnika aż tak dobrze, ale skoro mówi to żyd”…?

  Polubienie

 15. obudzony

  PS.
  @julius dziękuję za ten wpis i komentarz. Gwoli wyjaśnienia dodam, że nigdy słowa żyd nie napiszę z dużej litery, bo to nie jest ani nazwa narodu, ani kraju

  Polubienie

 16. Technika Pieniądz Du...

  Swoją droga panie Dariuszu to nie jest jakiś fotomontaż to zdjęcie .Pani Ogórek ma piękne nogi a te na zdjęciu wyglądają jak dwa patyki z rosnącym grochem .
  Ponadto :
  Pewnie już dziewczyna żałuje i płacze w poduszkę bo cosik mi się wydaje że niedługo straci super fuchę i własny program w TV no chyba że się pokaja i grzecznie przeprosi to ma szansę wrócić do łask w pejsatkowej propisowskiej TV.
  Dla przypomnienia dla pani Ogórek bo chyba o tym zapomniała .
  Nie warto zadzierać z ” Olek mordo ty nasza ” nie warto zadzierać .
  i przypominać inne nazwiska . Pani Ogórek się chyba zapomniała .

  https://wiadomosci.wp.pl/borowski-na-konwencji-lid-olek-mordo-ty-nasza-6032726764229761a

  Taką na dziś mamy rzeczywistość .
  Będę obserwował kiedy pani Ogórek zniknie z TV a znając pejsatków pewnie niebawem .

  Polubienie

  • Technika Pieniądz Du...

   Może ktoś z państwa na ten temat ma wiedzę bo coś mi się obiło o uszy wiele lat temu że gorączka filipińska była doradcą prezydenta Kalksteina w sprawach polityki zagranicznej . Nie dam za to głowy ale wiele lat temu na taką informację się natknąłem .W dodatku były zdjęcia jak filipińczyk idzie do siedziby prezia oczywiście doradzać w polityce międzynarodowej .
   Głowy nie dam że to prawda dlatego pytam.

   Polubienie

  • Technika Pieniądz Du...

   Pani Ogórek ma doktorat wygląda na inteligentną i chyba nie może być tak głupia nie przewidując konsekwencji wchodzenia w pyskówkę z „Olek mordo ty nasza ” .
   Po prostu tak sobie wykalkulowała . Wejdę w jakąś pyskóweczkę z Borowskim przypomnę mu trochę historii zahaczę o Bermana . Teraz PIS rządzi . Kto wie może mnie za to po główce pogłaszczą .
   Niestety sprawa się rypła bo atak na panią dr poszedł ze strony PIS większy niż z SLD a Borowski taktycznie świetnie to rozegrał wybaczając pani Ogórek wspaniałomyślnie .
   Co teraz pozostaje pani Ogórek ?
   Ktoś pisał na WPS w tym temacie że jej mąż to żyd czyli cóż będą okrzyki w stronę drugiej połówki ” mężu ratuj zrobiłam głupotę ” lub odzywki w podobnym stylu .
   Gdyby pani Ogórek czytała WPS i pana Kosiura wiedziała by dobrze że na pomoc żydów z PIS nie ma co liczyć w konfrontacji z Borowskim i by cichutko siedziała a tak wpakowała się w ogień krytyki że strony żydostwa .
   Według mnie pani Ogórek żydówką nie jest . Żydówka by to zupełnie inaczej rozegrała .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.