WOJNA ATOMOWA U BRAM

Wojna atomowa między USA i Rosją jest realną groźbą. Polska jako dyżurny błazen tego świata, będzie miała znowu tą „przyjemność” rozpocząć III Wojnę Światową.

Społeczeństwo jest w błędzie liczac na to , że arsenały jadrowe pełnią tylko role straszaka. Że ich użycie bedzie zagładą ziemni. NIE TO BEDZIE TYLKO TRAGEDIA LUDZKOŚCI.  Nie po to Rosja inwestuje ogromne pieniądze w broń strategiczną. Nie po to uzyskała ogromna przewagę strategiczna by jej teraz nie wykorzystać.

Ameryka przeżywa kryzys, by nie upaść musi albo zdobyć złoża warte tryliardy dolarów, albo pokonać ekonomicznie lub militarnie swojego wroga Rosję. Wtedy bez przeszkód będzie mogła robić co zechce np za chipować i zniewolić resztę świata by stali się niewolnikami żydoamerykanów.

 

Jako, że USA jest za słabe by w otwartym konflikcie pokonać Rosję. Rządzący w USA ustalili,  że Rosje trzeba wkręcić w lokalne konflikty państw trzecich. Plan zakładał, że zapalnikiem będzie pomarańczowa rewolucja na Ukrainie. Niestety Europejska część NATO była zachowawcza i nie gotowa do wojny. Zatem zapalnikiem ma być, jakiś incydent z jednym z krajów przygranicznych z Rosją, np. Litwą, Estonią, Łotwą, a najlepiej Polską. Rozważa się też konflikt w Mołdawii, Rumuni a wcześniej Turcji.

 

JUŻ RAZ BYLIŚMY O KROK OD WOJNY ATOMOWEJ.

Konflikt na Bliskim wschodzie z udziałem Turcji, tylko cudem został zażegnany. Amerykanie oficjalnie mieli stać na uboczu. Usprawiedliwieniem miał być przedłużający się remont lotniskowca  USS George H. W. Bush (CVN 77). 13 lipca odbył się bezowocny szczyt NATO, większość odmówiła do przystąpienia do koalicji anty Syryjskiej. 14 lipca o godzinie 22:00- Kery po spotkaniu z Ławrowem na spotkaniu poza protokołem u Putina. Spotkanie przeciąga się po północy dnia następnego. Spotkanie z Putinem odbyło się po bezpardonowych zabiegach Kerrego o rozmowę w cztery oczy. Tego samego dnia, 40 minut później dochodzi do zamachu w Nicei. 15 lipca w ramach odwetu za zamach w Nicei, prezydent Francji Holland zapowiada wysłanie wojska i francuzkiego lotniskowca atomowegoCharles de Gaullena na Morze Śródziemne przeciwko Syrii.

 

Jednak by odnieść sukces w operacji przeciw Syrii potrzebna jest silna armia lądową. Nie wystarczy bombardować trzeba zająć teren. Tu powstał problem.  Erdogan podczas szczytu NATO odmówił udziału armii tureckiej w operacji lądowej przeciw Asadowi. Dla tego  15 lipca 2016  o 22:00 wybucha pucz wojskowy w Turcji. Niestety o godzinie 15:30, KTOŚ ostrzegł Erdogana o zamiarze puczystów. Pucz został stłumiony.

 

Naciski USA nie ustają, dochodzi do kolejnych aktów terroru w Niemczech.  Ataki, 18 lipca rozpoczyna 17 letni Afgańczyk w pociągu w Wuerzburgu. Najgłośniejszy atak miał miejsce  22 lipca  w Monachium. Niemcy nie ulegają presji.                                                                                                                                                                      NatomiastBrytyjczycy wywiązali się z zobowiązań wobec Pejsatych Panów.Wysłali na wody M. Śródziemnego swój najnowocześniejszy atomowy okręt podwodny.

 

Jednak 19 lipca, gdy HMS Ambush wpłynął na Morze Śródziemne KTOŚ ustawił na jego kursie zbiornikowiec. Duma i chluba brytyjskiej marynarki, naszpikowana pociskami z głowicami jądrowymi i elektroniką do wykrywania wszelkiej maści  łodzi podwodnych i nawodnych, podczas wynurzania wpada na ogromny tankowiec.(zródło)

 

Rozbity okręt w wynurzeniu musiał zostać odholowany do portu w Gibraltarze. Na tym nie koniec.

Rozloszczeni Turcy zablokowali bazy lotnicze i skład bomb jądrowych USA oraz bazę Luftwaffe na swoim terytorium.

 

Nasze ministerstwo też wysłało F-16 na ta idiotyczna misję. Niestety nie zabezpieczono ich przelotu i powrotu do kraju, tym samym utknęły w Izraelu.

 

Mam nadzieje że nie zostały przemalowane w barwy rosyjskie. Amerykanie planowali w pierwszej fazie konfliktu ogromną prowokację, w tym celu przemalowali swoje Hornety w charakterystyczne barwy rosyjskie. Samoloty te miały zbombardować szpitale w Izrael. (Amerykanie malują swoje samoloty bojowe w barwy sił powietrznych Rosji! )

 

Jednak mimo nakręcania spirali nienawiści wobec Syryjczyków poprzez kolejne zamachy terrorystyczne w Niemczech, władze niemieckie nie wybierały się na wojnę.

Amerykanie bez wojsk lądowych koalicjantów, lotnisk na terenie Turcji, Lotniskowca bez osłony podwodnego okrętu atomowego nie odważyli się zaryzykować konfrontacji.

 

DZIŚ NADAL PROWOKACJA USA JEST MOŻLIWA.

 Taką prowokacja mogą być np. NATO-wskie manewry. Loty wzdłuż granic Rosji. Naprawdę wiele nie trzeba. To może być jeden pilot, jeden lot , jeden guzik.

 

WOJNA KONWENCJONALNA.

 Ameryka liczy na wojnę konwencjonalną, gdzie w konflikcie wezmą udział państwa satelickie w ramach NATO.

W wojnie konwencjonalnej Rosja nie ma szans, tak jak niedźwiedź osaczony przez sforę psów.

Rosja liczy 160 mln ludności. Europa razem z Turcją 820 mln ludności.

Wojna konwencjonalna trwała by latami, a teatr działań wyglądał by jak dziś Aleppo czy pogranicze Ukrainy i Nowo Rosji. Tak marzą Amerykanie.

 

Jednak zachodnia Europa obawia się konfliktu z Rosją. USA już zakomunikowało, że nie gwarantuje wsparcia dla sojuszu, jeżeli ten nie będzie solidarny i nie zwiększy wydatków na zbrojenia.

Europa nie chce wojny. USA nie chce zaangażować się w wojnę bezpośrednio. Był by to  konflikt nuklearny, który musiała by przegrać. Im potrzebne są permanentne małe wojenki, mające za zadanie wykrwawienie Rosji.

 

IDZIE NOWE.

Zatem Ci co rządzą światem wymyślili nowy twór TRÓJMORZE, który będzie związany nie tylko paktem energetycznym, ale i militarnym.

Państwa Europy wschodniej zostały wydrenowane gospodarczo, a ich przemysł zniszczony. W większości stanowią obecnie balast dla Unii Europejskiej.

Dlatego wyznaczono im taką samą rolę, jak Ukrainie. Wezmą TYLKO ONE, bez Niemiec, Francji i Anglii udział w wojnę BRATOBÓJCZEJ, na wyniszczenie z Rosją.

Nie ma tu znaczenia nasze zachowanie. Nie ma znaczenia co by nie wygadywał Macierewicz, Misiewicz, Kaczyński. Amerykanie podpalą ten lont, z PIS-em czy bez jego udziału.

CO NA TO ROSJANIE ?

Jest problem.  Rosja wie o planach USA i NATO. Wie, że nie jest wstanie efektywnie walczyć z kilkunastu państwami jednocześnie, że nie jest wstanie wystawić tak licznej armii jak przeciwnik. Tu chodzi o armie takie jak np. Gwardia Narodowa, mnóstwo debili z kałachami jako mięso armatnie.   Gwardie narodowe to pomysł USA, mają powstać na całym obszarze Trójmorza.

43 Komentarze

Filed under Polityka

43 responses to “WOJNA ATOMOWA U BRAM

 1. „Ameryka” i „Rosja” to tylko umowne pojęcia, dla zmylania gojów, że niby „różnią się” i „walczą ze sobą”
  w rzeczywistości ich kolejni „przywódcy” dobrze się znają i nie mają powodu się nie lubić, a tym bardziej być sobie wzajemnie wrogami

  czy będzie wojna np. atomowa, czy jej nie będzie, to nie zależy od tych rezydentów grających rolę „przywódców”, lecz to zależy od ich wspólnych mocodawców – czy taki scenariusz wybiorą czy inny i kiedy, bo w ich scenariuszach nie ma niczego przypadkowego, wszystko jest przemyślane i obliczone na cel nadrzędny i na cele pośrednie prowadzące do tego nadrzędnego ich celu

  czy rezydent Putin nie gra w ich dróżynie? chemtraile nad „Rosją” są odpowiedzią na to pytanie, podobnie jak podpis Putina pod ustawą ograniczającą w „Rosji”, dokładnie tak samo jak w „Chinach”, możliwość swobodnego korzystania z internetu
  http://7777777blog.wordpress.com/2017/08/01/putin-idzie-w-slady-chin-i-blokuje-internet/

  żydomasoneria ma taką metodę osiągania swoich celów (metoda ta symbolizowana jest przez dwie kolumny w każdej świątyni masońskiej): przenika do miejsc i środowisk, które chce zmanipulować i stara się wmówić ludzkości jakąś tezę, np. „dobra Rosja”, następnie tworzy do niej antytezę, np. „zła Ameryka”, w końcu z „walki” między tymi dwoma wyłania się synteza: Nowy Porządek Świata, dzięki naiwności i głupocie „ofiar” miliardów gojów, którzy dali się napuścić jedni na drugich, bo uwierzyli w „dobrą Rosję” i „złą Amerykę”, a nie zauważyli, że ktoś tym wszystkim rządzi z ukrycia – kto? – o tym mówi np. ten człowiek
  http://7777777blog.wordpress.com/2017/07/15/ronald-bernard-wszystko-co-warto-wiedziec-o-swiecie-mozna-zrozumiec-podazajac-za-pieniadzem-to-jest-w-sumie-najwazniejsze-kazdy-moze-gadac-bla-bla-bla-ale-patrz-gdzie-ida-pieniadze-a-znajdziesz-p/

  największym zagrożeniem dla żydomasonerii nie są religie, ani państwa, ona już dawno ma w nich swoich ludzi, największym zagrożeniem dla żydomasonerii jest Bóg i ludzie, którzy nie są niewolnikami żadnej religii (ani katolicyzmu, ani protestantyzmu, ani New Age, ani judaizmu, ani islamu, ani nawet jawnego lucuferianizmu), czyli prawdziwi chrześcijanie, czyli ludzie, którzy znają prawdziwego Boga, widzą różnicę między dobrem i złem i którzy nie czynią różnic między ludźmi i którzy żyją w prawdzie nawet za cenę prześladowań – nad tymi żydomasoneria nie ma władzy i dlatego nie może ich kupić ani uwieść (jak to próbuje robić np. ze Słowianami odciągając ich od Boga za pomocą odgrzanych słowiańskich bałwanów w postaci bogów, boginek i innych duchów przyrody doktórych Słowianie mają się zwracać zamiast do Stwórcy świata – przy okazji ciekawostka: starotestamentowy Jahwe, który dawał żydom przykazania, podszywający się pod Boga, to upadły anioł, którego obażają jego cechy demona: POŻĄDANIE KRWAWYCH OFIAR, RASIZM, ŻĄDANIA LUDOBÓJSTW itd., a jedno z tłumaczeń Biblii – przekład Jakuba Wujka ciekawie przedstawiło wygląd Mojżesza wracającego z kamiennymi tablicami 10 przykazań ze spotkania z tym demonem:

  „(29): A gdy zchodził Mojżesz z góry Sinai trzymał dwie tablice świadectwa, a niewiedział, że twarz jego rogata była, z spółeczności mowy Pańskiej. (30): A widząc Aaron i synowie Izraelowi rogatą twarz Mojżeszowę: bali się przystąpić blisko do niego. (31): I zawołani od niego, wrócili się tak Aaron jako przełożeni zgromadzenia. A potem jako odprawił rzecz do nich, (32): Przyszli też do niego wszyscy synowie Izraelowi: którym przykazał wszystko co słyszał od Pana na górze Sinai. (33): A skończywszy mowy, włożył zasłonę na twarz swoję. (34): Którą wchodząc do Pana, i mówiąc z nim zdejmował aż wyszedł, a tedy mówił do synów Izraelowych wszystko co mu było rozkazano. (35): Którzy widzieli twarz wychodzącego Mojżesza rogatą, ale on zasię zakrywał twarz swoję, jeśli kiedy do nich mówił.” [Biblia Jakuba Wujka, Wj 34])

  to właśnie ten upadły anioł jest władcą tego świata – ale do czasu!

  Polubienie

 2. Technika Pieniądz Du...

  Proszę o wybaczenie że nie na temat ale sprawy ważne dlatego proszę pana Dariusza Kosiura i innych komentatorów o krótki komentarz co o tym myślą.

  Wiadomo jest że jak pejsatki trzymają się za jajka to coś ciekawego wypłynie z korzyścią dla nas .
  1. Kodomici od samego rana udostępniają zdjęcia gdzie wagonami przewożone jest drzewo opitolone przez Szyszkę .
  Według tych zdjęć drzewa są duże ilości i wygląda ono zdrowo i dorodnie
  Pytanie kto na tym czesze kapustę ?

  2. Dziś przez większość dnia pejsatkowa TV info pieje od rana ze Stocznia Szczecińska zmartwychwstała jak Fenix . Podniosła się z gruzów .
  Macie państwo komentatorzy wiedzę o co chodzi ? .

  3. Trzecia wiadomość z pogranicza kabaretu .
  Wczoraj na emaila dostałem wiadomość że jest plan aby wdzięczny naród zafundował Kalksteinowi dworek i plany są zaawansowane .
  Zdaje się ze to będzie zbiórka wśród ludzi jako podziękowanie dla Kalksteina za jego patriotyzm .

  Polubienie

 3. semperparatus

  Panie mgrabas…gratuluję…jak dla mnie „nic dodać nic ująć”…podpisuję się obiema rękami…Natomiast moja uwaga do tekstu zasadniczego:autor mógłby popracować nad ortografią…niektóre błędy wyglądają koszmarnie…aż oczy bolą…

  Polubienie

  • Technika Pieniądz Du...

   Niestety mój pogląd na Rosję jest całkowicie inny niż pana mgrabas .Całkowicie się z nim nie zgadzam z w sprawie Rosji i Putina .To co on pisze to nie są dowody tylko spekulacje .Na pewno moja sympatia do przyjaciół Rosjan będzie dalej duża czy z szacunkiem będę się odnosił do prezydenta Rosji .
   Nie wierzę w to pisze mgrabas .
   Całkowicie podzielam punkt widzenia pana Andrzeja Szuberta ” opolczyk” w temacie prezydenta Rosji .
   Bardzo ma pan dziwny nick .Taki złowrogi .Nie wiem co oznacza ale coś taki czuje że chyba nic dobrego ale może się mylę panie semperparatus.

   Polubienie

 4. jako, że straszenie wojną atomową w Europie nie sprzyja rozwijaniu interesów w Polsce, Sputnik pisze o nowym pomyśle nastraszenia ludzkości globalnym zagrożeniem, jakim według „amerykańskich naukowców” ma być siła wyższa, już nie kontakt z kosmitami, a tym razem „gigantyczny meteoryt, który w 2022 roku zderzy się z Ziemią i zniszczy wszystko, co żyje na planecie” http://pl.sputniknews.com/swiat/201708025960144-Ziemia-meteoryt-zderzenie/

  Polubienie

  • Tomas Forged

   Jak dla mnie, SPUTNIK – a przynajmniej jego polskojęzyczna sekcja – jest już kompletnie spalony. To „Full Kosher” szambo.

   Straszenie meteorytami wpisuje się w program żydowskiego „Listu z Żelaznej Góry”.
   Mit „zabójczego” dwutlenku węgla ZDYCHA – tak jak swego czasu zdechł (ale swoje przygeszefcił-UKRADŁ) straszak żydowskiej „dziury ozonowej” – więc teraz parchy wyciągają z zawszonego chałata kolejnego straszaka.
   A „młode, dynamiczne”, „wykształcone” przygłupy łykną to jak pingwin rybę…

   Wyobrażacie sobie ile SZEKLI kosztować będzie „obrona” przed meteorytami?…

   Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Proszę pana zauważyłem że u pana jest wszystko koszerne . Artykuł na WPS śmierdzi czosnkiem teraz Sputnik koszerny czyli co wszystko już jest koszerne .
    Czytam Sputnik i sobie go chwalę .
    Nie może być tak że wszystko już w Polsce jest koszerne .

    Polubienie

   • Tomas Forged

    Panie „TDP”

    A co ja poradzę na to, że jestem Słowianinem i dodatkowo mam węch wyjątkowo wyczulony na pustynne, obrzezane smrodki.
    To, że Pan ich nie wyczuwasz tam, gdzie powinieneś, to tylko działa przeciwko Panu.
    Albo Pan nie chcesz czuć, bo to niekoszerne…

    Polubienie

   • Tomas Forged

    A tak przy okazji…
    Uważaj Pan, razem ze swoim oficerem prowadzącym, co i jak piszecie na WPS, bo ja teraz ze swoim węchem trochę pobędę na WPS.
    Prawica.net została w ostatnim czasie spacyfikowana przez obrzezanych agentów – Chłop Jag „nagle” zaprzestał pisać, a ja tam muszę teraz tak manewrować słowotwórstwem (na szczęście umiem – wszak jam Polak-Słowianin i żaden parchaty żyd mi wyżej kolan nie podskoczy względem znajomości prastarego słowiańskiego języka polskiego, którego te ścierwa tak nienawidzą) by zastraszony przez parchów admin przepuścił moje komentarze.
    Wobec powyższego teraz trochę tu pobędę i postaram się tu wyniuchać żydowskich kurwich synów, którzy udają Polaków. Udają słowiańskich Polaków, Bo koczowniczych „polaków” – jak bękarty KORu – nigdzie nie brakuje…

    Polubienie

   • Tomas Forged

    Zapomniałem najważniejszego…
    „Pan” „Technika Dupa Pieniądz” to nasza stara kamanda przygłupów (bo pod tymi nickami pisze kilka osób) , która tu pisywała pod kryptonimem „FREDO”…

    Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Nie za bardzo rozumiem o co chodzi bo jestem tu świeży ale poczytam starsze artykuły to może będę bardziej zorientowany .
    Moim oficerem prowadzącym może być już tylko moja żona bo jest nieco bardziej operatywna . Pana mogę zaprosić na kawę albo na jednego wtedy pan zobaczy ze w sumie fajny chłop jestem i naprawdę nie każdy pracuje dla mosadu w Polsce .

    Polubienie

   • Tomas Forged

    Ależ rozumiesz.
    Bardzo dobrze rozumiesz.
    Na WPS TYLKO TY wchodzisz, jak neofita-nastolatek, „Paziowi” czy „Darkowi” bez mydła. Oczywiście jest to zakłamana poza. Dziwi mnie tylko, dlaczego oni dają się na Twój obrzezany „ąturaż” nabiereać?…

    Nigdy i nigdzie nie w polskim internecie (a jestem w nim, zanim nastała przeglądarka Mosaic – czas BBS) nie spotkałem się z takim „dupolizostwem” jakie dostrzegłem tylko TU z Twojej strony. To „dupoliozostwo” uskuteczniali tu tylko „Obrzezana Grupa FREDO”, i teraz – po tym jak „FREDO zniknęło z WPS – „zdziwiony” TY.
    Widzisz, parchu, ja pisuję w necie od blisko 30 lat. Mój styl piśmiennictwa jest rozpoznawalny jak Twój, – tyle, że ty udajesz, że Ty to nie Ty, a ja nie muszę!
    Bo jestem Słowianinem.
    W ciągu całej mojej internetowej aktywności użyłem jakichś czterech nicków, ale i tak głównie posługuję się jednym (od blisko 20 lat). Jest mało słowiański, bo pochodzi z czasów, gdy byłem młody, głupi, i zapatrzony ślepo w USrael (wtedy nazywałem go „Ameryką”). Dlatego głównego nicku nie zmieniam, mimo tego że jest niesłowiański), bo i tak zostanę rozpoznany po stylu pisania. A po za tym, nie mam się czego wstydzić – w przeciwieństwie do parchów pokroju Twojej żydowskiej hasbarskiej redakcji, kłamliwy skurwysynu!

    Polubienie

   • mardiej

    Coś sie uczepił, nie widzisz ze chłopina to frustrat uzalezniony od klepania klawiatury.
    Ps Powiedzmy sobie szczerze, ze prawdziwego agenta w zyciu byś nie rozpoznał, nawet jakby był twoim znajomym. Szalom i ave lucyfer 👌

    Polubienie

   • Technika Pieniądz Du...

    Miałem już nie odpowiadać bo nie lubię robić kloaki ale w dwóch zdaniach odpowiem . Na te pyskówki nie będę odpowiadał bo w takie rzeczy się nie wdaję .Piszę z laptopa mojego dobrego kolegi który niedawno umarł . Jeszcze kilka tygodni temu nie miałem komputera i nie wiedziałem że taka strona istnieje .
    Zgodnie z wolą mojego zmarłego kolegi Laptop po jego śmierci ma zostać oddany biednemu dziecku i właśnie go we wtorek oddaje dziecku z biednej rodziny .
    Strona mi się spodobała . Zgodna z tym co myślę .
    Panu życzę dalszego ścigania żydów aby tylko pan się w tym nie zaplątał . Natomiast na pyskówki czy wyzwiska . Z wieku dziecka już wyrosłem .Także się w nie nie wdaje chociaż podobno każdy ma dziecko w sobie .
    Pozdrawiam i miłego dnia .

    Polubienie

 5. Tomas Forged

  Nie wiem jaki cel miała publikacja na WPS tego pustynnego ścieku, ale powagi i wiarygodności temu miejscu nie przydaje.
  Czytać się tego nie da, bo nie pisał tego Polak, tylko jakiś parch z okolic Tel Avivu.
  Sugerowanie już w pierwszych akapitach, że Rosja nie po to „uzyskała przewagę strategiczną” by tego nie wykorzystać, to już brednie, jakie mogły powstać tylko w obrzezanym daktylowym łbie.
  To brednia z gatunku takich, jak ta, że KRLD jest największym zagrożeniem dla USraelitów, bo ma broń atomową i środki przenoszenia.

  Po tym przestałem to czytać, bo nie jestem w stanie zmusić oczu i umysłu do takiej męki – wystarczy, że od czasu do czasu przez przypadek zobaczę coś w polskojęzycznej telawiwzorni, żeby mnie szlag trafiał!

  Jeśli WPS chciało wykazać jakim „piórem” posługuje się marnie wyszkolona hasbara, to należało dodać komentarz odredakcyjny.

  P.S.
  Podczas przewijania strony do sekcji komentarzy rzuciło mi się jeszcze w oczy to:
  „OBSERWÓJĄC”,
  „NASÓWA”

  Te koszmarki dobitnie wskazują na koszerne pochodzenie tego gówna.

  Polubienie

 6. mardiej

  Ciekawy artykuł

  Polubienie

 7. ninanonimowa

  ———— TROCHĘ OPTYMIZMU NA DOBRANOC.

  Polubienie

 8. ninanonimowa

  ————WAŻNY GŁOS W DYSKUSJI !!

  Polubienie

 9. julius

  W 2018 roku mamy Mundial w Rosji i następnie wybory prezydenckie. Władimir Putin prawdopodobnie zostanie prezydentem Federacji i od stopnia poparcia będzie zależało dalsze jego postępowanie. Przy zdecydowanym zwycięstwie możemy w końcu oczekiwać definitywnego rozwiązania kwestii V kolumny w Rosji, czego od dawna zwolennikami jest grupa tzw. siłowików. Jest to podstawowy warunek rozczłonkowania Ukrainy, czemu bedą sprzyjać Niemcy, którym tak na prawdę zależy tylko utworzeniu BanderLandu na terenach Zachodniej Ukrainy.

  Polubienie

 10. pytuś

  Powiadacie Waszmości, że III Wojna Światowa? Może już trzy wojenki światowe się odbyły w XX w., tylko nikt tego nie zauważył! Czy można nazwać konflikt zbrojny wojną domową, gdy jest zaangażowanych w walkę tyle obcych państw, czy raczej jest to kolejna wojna światowa? Nam wmówili na lekcjach historii, że to była tyko wojenka polsko-bolszewicko-ukraińska.
  Proszę zwrócić uwagę na flagi państw, biorących udział w tzw. ,,wojence domowej”.

  Wojna domowa w Rosji

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wojna_domowa_w_Rosji

  Polubienie

 11. Zaobserwowane

  U Polski bram stoi syjonistyczny cham.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.