Człowiek, który uratował ciało Chrystusa

Człowiek, który uratował ciało Chrystusa wie, że droga do zbawienia prowadzi przez ubóstwo.

Ubóstwo z kolei wyzwala u współbraci szlachetną cnotę miłosierdzia. A jak mądrze nauczają ojcowie i święci żydo-katolickiego Kościoła, miłosierdzie sprawdza się o wiele lepiej niż socjalne urządzenia państwa.

 

 

 

Zapewne wychodząc z tych to właśnie religijnych przesłanek i nauk człowiek, który uratował ciało Chrystusa podpisał ustawę ułatwiającą eksmisje. Na nic zdały się apele organizacji lokatorskich, na nic uwagi Rzecznika Praw Obywatelskich. Nowe prawo będzie stosowane przy wynajmie lokali z programu „dobrej zmiany” pn. „Mieszkanie+”.https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-krajowym-zasobie-nieruchomosci,231,0,2353639.html

 

W tej misji, którą, jak mniemać należy, powierzyła mu sama Opatrzność – czy Opaczność? – dzielnie wspiera go współpracownik Krzysztof Łapiński – szczery Słowianin z warszawskiej Pragi.

 

 

Ten szczery Słowianin dał się nam już poznać jako dobry anioł stróż gorliwej żydo-chrześcijanki kierującej rządem „dobrej zmiany” – stąd pewnie poparcie współbraci dla jej rządu i jego sukcesy we wprowadzaniu niebilijnego narodu Polaków na drogę cnoty ubóstwa.

 

 

Bracia żydo-katolicy, bracia Słowianie – właśnie w takiej kolejności: bo pierwsza zawsze jest wiara, a potem dopiero naród i państwo – dokonaliście, jak zwykle po 1989r. dobrych wyborów i wszystkich z błogosławieństwem ojców Kościoła.

Jeszcze tylko parę takich wyborów i wyjdziemy na ostatnią prostą naszej drogi: przez ubóstwo do zbawienia.

Bracia, bramy biblijnego Raju już pewnie się dla nas uchylają – spieszmy więc, żeby nie przegapić dobrej okazji.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

37 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

37 responses to “Człowiek, który uratował ciało Chrystusa

 1. Technika pieniądz dupa

  Na świętego go !!!!!!!!! Na świętego go !!!!!!!!!!! . Szpitale im Dudy , pizza na telefon na koszt 500 plus dudowegetariańska na cześć Judy , nazwy róż na cześć Judy – dudoróże . Nowy polski samochód osobowy dudofiat na cześć Judy , nazwy ulic tylko Judy . Wszystkie moherki czy to swoim dzieciom czy wnuczkom tylko nadają imiona Andrzej .
  UFFFFFFFFFFF .

  Polubienie

 2. Eucharystii to praktykowanie magicznej praktyki rytualnego kanibalizmu

  Polubienie

 3. ninanonimowa

  ————-WAŻNY FILM ! OBOWIĄZEK oglądnąć DO KOŃCA !!

  Polubienie

 4. Technika pieniądz dupa

  Jakbyście szanowni komentatorzy nie wiedzieli to Polska wypłaciła odszkodowania za Kiejkuty z naszych podatków bo oczywiście nie z pieniędzy amerykańsko – żydowskich .
  Na marginesie wspomniałem jakby ktoś nie wiedział .
  Do przeczytania :
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1587189,1,polska-wyplacila-odszkodowania-za-tortury-cia.read

  Polubione przez 1 osoba

 5. ninanonimowa

  —————ich PLAN

  Polubienie

  • ta… jasne – „prawda o płaskiej ziemi”
   brakuje tylko jeszcze reptilian, elfów i skrzatów
   na WPS chyba nie ma dzisiaj modereatora

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Dodając do tego co pisze pan mgrabas .
    Proszę nie wklejać tego typu bredni bo nam Andrzej Szubert ze śmiechu zgłupieje albo padnie a to będzie duża strata .

    Polubienie

   • ninanonimowa

    —– nie bądz taki do przodu bo ci tyłu zabraknie . Nie o ziemię mi chodzi a o informację,że żydzi nienawidzą Rosji za fakt ,że nie dała zjudaizować prawosławia.

    Polubienie

   • i własnie tych kilku słów komentarza zabrakło, a zamiast nich był wklejony ten przydługi film o takim a nie innym tytule
    i co, można? można!

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Prawosławie jest tak samo żydogenne jak katolicyzm .Różnic żadnych nie ma . Jedyny plus dla prawosławia że nie podlega Watykanowi i służy interesom Rosji . Zarówno prawosławie jak i katolicyzm zwalczają pogan . Dalej nie ma co się rozpisywać bo to są rzeczy oczywiste dla każdego .

    Polubione przez 3 ludzi

   • jakaś tam różnica miedzy prawosławiem a katolicyzmem jest, otóż prawosławne żony dłużej się modlą i swoich mężów podobno kochają namiętniej niż katolickie żony 😉

    Polubione przez 1 osoba

   • Taa, to ożeń się z prawosławną, będzie nieco słabiej i z nabożną czcią biła młotkiem do kotletów po głowie, za nie taką wypłatę 15tego czy 10tego jakby sobie tego życzyła. Na szmaty, szminki, solarium, apartament 1000m2 z dwoma basenami, najnowszego merca i wczasy all inclusive w Egipcie musi przecież być misiu! Misiu, więcej kasy! Bo jak nie to sobie znajdę innego misia nieudaczniku! 😉

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Przemex prawosławna czy katoliczka to jedna cholera . Głównie liczy się mamona a jak jej nie masz to jeszcze tym młotkiem po główce od teściów dostaniesz dlatego tylu jest w Polsce teraz czterdziestoletnich prawiczków bo nie chcą mieć kobiety .Przyszło to jednak z USA.

    Polubienie

   • Bez forsy nie ma miłości, takie czasy. 😉 Wcale się nie dziwię, że są prawiczkami, kobieta dziś to drogi biznes jest i często bardzo ryzykowny. Straty jakie można ponieść są nieadekwatne do zysków jakie potencjalnie można wyciągnąć z takiej inwestycji. A nawet pod mostem można wylądować jak łania dobrze jelenia ogoli z majątku i forsy. Tak więc wcale nie dziwię się, że wielu wychodzi z założenia, że… najlepsza baba to własna graba. 😉

    Polubienie

 6. Leon

  Docent Kossecki mawiał że nie ma żadnych kosmitów ale jest zdalnie sterowane samobójstwo.

  Polubienie

 7. Technika pieniądz dupa

  Niestety w kwestii dr Piskorskiego optymizmu brak .
  Areszt przedłużono.

  Mateusz Piskorski
  © ZDJĘCIE: IGOR STANOW
  SENSACJA: Mateusz Piskorski chińskim szpiegiem
  Już wiadomo, że PiS będzie więził Piskorskiego przynajmniej 1,5 roku bez aktu oskarżenia, czyli do dnia 8 listopada, gdy to prokurator Anna Karlińska zwróci się ponownie do sądu o kolejne przedłużenie jego odosobnienia.
  Całość na
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201708106052663-Afera-Mateusza-Piskorskiego-Areszt-bez-konca-Jaroslaw-Augustyniak/

  Polubienie

  • konik

   Zbigniewa Stonogę właśnie żydzi zabili !!!
   Pewnie i Piskorskiego te bydlaki też zamordują jak wielu wcześniej, to nie są już żarty czy wymysły to się dzieje i to widać wszystko jak na d łoni.

   http://fakty-mazowieckie.blogspot.nl/2017/08/zbigniew-stonoga-nie-zyje-prokuratura.html?m=1

   Polubienie

   • konik

    Zbigniew Stonoga o swojej śmierci..

    Zbigniew Stonoga, znany w całej Polsce biznesman i filantrop, w końcu nabawił się kłopotów. Został skazany na pobyt w więzeniu – miał się stawić w zakładzie karnym 15 lutego, ale zamiast tego uciekł do Monte Carlo. Tam nagrał filmik o wyroku śmierci, jaki został na niego wydany razem z wezwaniem do więzienia….

    „Każdy, kto zna prawo procesowe, wie o tym, że nie można zmienić uniewinnienia na skazanie bez przeprowadzenia nowego postępowania. W moim przypadku tak się stało.” – kotynuuje. „Czy to wezwanie skazuje mnie na śmierć? Tak.” – rzuca pytanie, przypominając o sądowych dokumentach, poświadczających jego stan zdrowia. By przebywać w zakładzie zamkniętym Stonoga musiałby mieć zapewnione specjalne warunki – między innymi dostęp do nocnej aparatury wspomagającej oddychanie. Stonoga uważa także, że jego aresztowanie jest sprawą polityczną – z jednej strony sprawa ta jest na rękę Platformie Obywatelskiej, a z drugiej PiS-owi, przez który czuje się oszukany.

    Polubienie

   • konik

    ZBIGNIEW STONOGA NAJNOWSZE NAGRANIE Z WIĘZIENIA

    ( czy prawdziwe ?)

    Polubienie

   • konik

    ZBIGNIEW STONOGA KRZYCZY Z OKNA WIĘZIENIA: ”JEB*Ć KACZYŃSKIEGO!”

    Polubienie

   • ali

    Ta kurwa, ten mały karakan. Jebany kaczyński śmieć (tu tylko kawałek)

    Co ciekawe na pejsatym YouTube ,najbardziej popularne pousuwano a inne ocenzurowano z słowa kaczyński.

    Polubienie

   • ali

    Ten mały karakan

    Polubienie

   • ali

    Wcześniej oczywiście wysyłali w świat info wypuszczali prosto z więzienia ” TO JEST TAK PROSTACKIE jak umieszczanie żyda zbójnicki brata ruszkiewicz SL na czołówce neon który tam rządzi i niby ściga żydów, aktóry zbanował wszystkich polaków

    ZBIGNIEW STONOGA BRUTALNIE POBITY PRZEZ POLICJĘ, to jutro podadzą żydzi

    Polubienie

   • wiesio

    tak zachowuje się samobójca?

    KARAKANA WIEZE! https://www.youtube.com/watch?v=kvfDGrXqNdw

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Ten Stonoga dostał całkowitego świra po przegranych wyborach . Chleje na umór luksusowe alkohole potem najebany dzwoni do CBŚ aby wygrażać że ich wysadzi . Prostackie zachowanie w stylu wyzwisk .
    Za dużo to i świnia nie lubi .
    Żeby jeszcze z tego był jakiś efekt na plus a tak pójdzie chłopina siedzieć i robi z siebie durnia . Kasę ma to mu w kiciu żle nie będzie .
    Umieszczanie aż tylu z nim filmików zresztą ogólnie znanych bo to nic nowego jest zaśmiecaniem WPS.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Poprawka . Oczywiście ABW

    Polubienie

   • grzanek

    Czy on się za przeproszeniem pojszczał na posadzkę i poślizgnął na własnych szczynach? Czy to właśnie przed chwilą widziałem? Zawsze zachowywał się jak obcesowy knajak, ale to już przesada.

    Polubienie

 8. i dobrze, że wątek tematu głównego nie został w komentarzach podjęty, bo rezydent D… nie jest godny uwagi

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   mgrabas tak samo myślę .To jest typ bez charakteru i charyzmy z głupim uśmieszkiem wykreowany przez swojego szefa na prezydenta .
   Niestety dożyliśmy czasów że jakby kociarz wystawił kandydata na prezydenta jakiegoś kabareciarza w rodzaju głupkowatego Kryszaka to tenże Kryszak by wygrał .
   Dobrze że kociarz nie wystawił jako kandydata na prezydenta goryla z ZOO bo mielibyśmy takiego prezia teraz .
   Nie wierzę w to że Juda skonfliktował się z ziobrystami i Singerem . To nie jest człowiek o formacie takim aby było go na to stać .
   Dramat .

   Polubienie

 9. stycznik400v

  System polityczny bezpartyjny:

  Polubienie

 10. Leon

  „Lucyfer” przeszedł przez Polskę i nie miał litości. To pewnie na 84 urodziny Sorosa. Nowe zabawki psychopatów depopulacyjnych.

  http://freebeacon.com/politics/happy-birthday-george-soros/

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s