Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin

Nawet ojcowie żydo-katolickiego Kościoła głoszą, że antysemityzm jest grzechem, a nacjonalizm (nacjonalizm Polaków) jest zaprzeczeniem patriotyzmu i herezją. – Syjonizm jako zdegenerowana forma nacjonalizmu jest szowinizmem – i ten szowinizm jest cool, jest git.

 

Jewish Defense League, czyli Żydowska Liga Obrony – zbrojna organizacja żydowska funkcjonuje w Polsce legalnie i oficjalnie, choć nawet w USA uznano ją za organizację terrorystyczną i zakazano działalności. Niezależne – organizowane przez Polaków – narodowe organizacje nie mogą uzyskać sądowej rejestracji – wszystkiemu winien jest ten okropny antysemityzm, z którym władze IIIRP muszą się borykać. Jednak, co godne podkreślenia, w zwalczaniu antysemityzmu IIIRP może stanowić dla USA wzór niedościgły.

Mam nadzieję, że poniższa fotografia dla wielbicieli rządzącej partii PiS stanie się ich ulubioną, obrazującą dążenie nie tylko rządzącej partii PiS, ale także całej opozycji, do budowy szczerego przymierza Żydów z Polską, z jej dobrami, z jej najemnymi pracownikami.

 

W środowym spotkaniu z prezesem PiS uczestniczyli szef Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce Artur Hofman, naczelny rabin Krakowa Eliezer Gurary oraz rabin domu modlitwy Chabad-Lubawicz w Warszawie Szalom Ber Stambler oraz były doradca Donalda Trumpa, a także założyciel i prezes Fundacji From the Depths zajmującej się relacjami Polaków i Żydów Jonny Daniels. Daniels w rozmowie z PAP poinformował, że spotkanie odbyło się na zaproszenie prezesa PiS i trwało blisko 1,5 godziny. – To było nieprawdopodobnie miłe spotkanie, pełne wzajemnego zrozumienia, w trakcie którego rozmawialiśmy o historii Żydów, ale także o przyszłości Żydów w Polsce – powiedział. Jak podkreślił, uczestnicy spotkania byli pod wrażeniem „głębokiego rozumienia” historii, zwyczajów i religii żydowskiej prezesa PiS.Rozmawialiśmy o bardzo wielu kwestiach – od odbudowywania obecności i kultury Żydów w Polsce po poczucie bezpieczeństwa Żydów tutaj. To było doskonałe spotkanie – podsumował. – (http://www.tvn24.pl)

_________________

Okazuje się, że my, naród nie wybrany, pozwalamy szerzyć się pośród nas grzechom antysemityzmu i antysyjonizmu – żydo-katolicki Kościół bardzo je potępia – i to w sytuacji, gdy w Polsce nie ma Żydów – nie licząc tych kilku milionów, które są. Właśnie temu głównie było poświęcone spotkanie, z którego pochodzi ta pamiątkowa już fotografia. A że poruszano kwestię zwrotu majątków Żydom, które oni by chcieli mieć, a których w większości przypadków nigdy nie mieli, a poza tym, jeśli je nawet mieli to i tak naród wybrany zniknął w holokauście razem ze spadkobiercami, o czym przy okazji rozmów o geszeftach, niestety, zapominają, ale to już jest drobiazg i wśród przyjaciół nie trzeba sobie tego wypominać.

Władze IIIRP od samego jej początku podejmują wszelkie wysiłki na rzecz odbudowy żydowsko-polskiej tradycji IIRP, dla której – dla tej tradycji – tak dobrze zapisał się marszałek Piłsudski Józef, m.in. jako protektor utrzymania dopłat do uboju rytualnego w ramach ustaw narzuconych Polsce tzw. Małym Traktatem Wersalskim z 1919r. Dopiero po śmierci Piłsudskiego ograniczono w 1936r. te dopłaty o 16 milionów ówczesnych zł i zapowiedziano ich całkowite zniesienie w latach 40-tych. Okazało się, że z tych 16 mln zł, jako jedynego źródła utrzymania, żyło do 1936r. 150 tysięcy rodzin talmudycznych rezaków, transportowców i sprzedawców koszernego jadła. Czyli uboga Polska do 1936r. utrzymywała z budżetu około pół miliona talmudystów nie licząc prawie drugie tyle z dopłat, które miały być dopiero zniesione następnymi ustawami. A przecież spoczywał na Polakach także obowiązek finansowania żydowskiej kultury. Czyż nie piękne to tradycje?

A więc nie powinniśmy się jednak zanadto wstydzić antysemityzmu zwłaszcza, że aktualne władze IIIRP robią na prawdę bardzo wiele dla ustanowienia Polin, żeby nasi straszni w wierze bracia czuli się tu jak u siebie w domu.

 

A oto i nasz zacny prezydent ze swoim współpracownikiem, Krzysztofem Łapińskim, szczerym Słowianinem z warszawskiej Pragi. Jak widać dobiera się urzędników także pod katem urody, żeby naród wybrany nie czół się wśród Słowian zanadto wyobcowany.

 

 

 

Ten szczery Słowian służył także swą urodą rządowi PiS, budząc zaufanie wśród naszych strasznych braci w wierze.

 

 

 

I czyż nie wspaniałą tworzą harmonię uroda szczerego Słowianina z warszawskiej Pragi z urodą popularnej dziennikarki – o jakże pięknym polskim nazwisku ze szlachecką konotacja: Wielowiejska – dziennikarki z największej żydowskiej gazety dla Polaków?

 

Na prawdę, nie musimy się wstydzić antysemityzmu, nie mamy czego.

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Żeby nie uszło uwadze mniej zorientowanych politycznie Czytelników – a może pobudzi do pogłębionej refleksji:

otóż, tych dwoje z ostatniego zdjęcia, szczery Słowianin z warszawskiej Pragi i Wielowiejska z żydowskiej gazety, należą do bardzo „wrogich” względem siebie politycznych obozów. Nie przeszkadza to w ich wzajemnej komitywie (komitywie członków tych obozów), ponieważ celem rzeczywistym jest inicjowanie i utrzymywanie wrogości, ale wyłącznie wśród polskich zwolenników tych obozów – celem jest atomizacja polskiego społeczeństwa i jest to proces skutecznie realizowany.

Są wśród nas tacy, którzy w zaistniałej sytuacji niszczenia polskiego narodu i państwa jedyną nadzieję pokładają w szczerym oddaniu się modłom w duchu żydo-katolickiej religii. Jednak nie zwalczymy syjonizmu będąc samemu zainfekowanym żydo-katolicyzmem – religią par excellence żydowską, tak jak nie nie zwalczy się dżumy zarazkami dżumy.

 

31 Komentarzy

Filed under Polityka

31 responses to “Precz z antysemityzmem i antysyjonizmem, niech żyje Polin

 1. Technika pieniądz dupa

  Wszyscy oni mają piękne imiona i nazwiska słowiańskie ale jak się popatrzy na gęby to gdzie tu Słowian szukać .
  Pejsatki cwaniaczki . Nazwisko zmienisz ale gęba zawsze cię zdradzi .
  Dziwię się pejsatkom że nie chodzą do chirurga plastycznego aby im twarzyczkę na słowiańską przerobił zamożni są i stać ich aby bez pomocy NFZ to wykonać . NFZ i żarcie z GMO tylko dla gojów . Wtedy byliby już nie do rozpoznania i wszędzie by wpełzli nawet do najmniejszej dziury . W tym są najlepsi .

  Polubienie

 2. Antysyjonizm, antytalmudyzm, antychazaryzm jest grzechem ciężkim. Antypolonizm jest dobrym uczynkiem i należy go naśladować we wszystkich środowiskach na całym świecie. Dlatego polecam artykuł na moim blogu pt. „Mowa miłości, mowa nienawiści” Adres bloga: http://patriota-tarkowski.blogspot.com/
  Znajdziecie tam Państwo szereg innych ciekawych materiałów.

  Polubione przez 1 osoba

 3. stycznik400v

  Do usuniecia przez moderatora. Nie mogę tego obejrzec bez osadzenia na stronie. https://m.youtube.com/watch?v=9OObfVhYhD4#

  Polubienie

 4. jakipodpis

  Oto nie dość ciekawe informacje: https://www.youtube.com/watch?v=Hc9AB4-ssgs

  Polubienie

 5. jakipodpis

  Ut emendatione „Oto…”: Oto…

  Polubienie

 6. Guliwer

  Wg tych krasnali antysemityzmem jest przypomnienie Żydowi jego żydowskie pochodzenie.

  Polubione przez 1 osoba

 7. Guliwer

  Ojciec Marka Borowskiego, Wiktor Borowski, pierwotnie Aron Berman: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wiktor_Borowski

  Polubienie

 8. FRANCISZEK LISZT, słynny kompozytor cyt. w Czy tak jest? [Are These Things So?] płk. E.N.Sanctuary, s.278:

  „Nadejdzie dzień kiedy wszystkie narody pośród których zamieszkują Żydzi, będą musiały przemyśleć sprawę ich wypędzenia, sprawę która będzie sprawą życia i śmierci, zdrowia i przewlekłej choroby, pokojowego istnienia albo ciągłego chaosu społecznego”.

  Polubienie

 9. julius

  Naród to pojęcie którego jego olbrzymia większość nie jest w stanie zrozumieć. Tylko zdeterminowana świadoma elita tago narodu w oparciu o swoją własną siłę z wykorzystaniem potencjału tkwiącego w uśpionym narodzie jest w stanie wykorzenić żydowskie naleciałośći. Słowiańskie elity mamy, tylko nie mają one żadnego wpływu na naród, który woli gnić pod żydowską dominacją.

  Polubione przez 1 osoba

 10. julius

  I dla przypomnienia aryjskim Polakom podaję listę żydowskich nazwisk

  Nazwiska i herby szlachty pochodzenia żydowskiego
  Ryszard T. Komorowski Źródło: „Genealogia i heraldyka” Nr 4, 2001r.
  Prezentujemy wykaz nazwisk szlachty polskiej pochodzenia żydowskiego i ich herby za Ludwikiem Piotrowskim (Korwinem), opierać się na jego pracy pt. „Szlachta polska pochodzenia żydowskiego” Kraków 1933, uzupełniony o źródła wymienione w załączonej bibliografii. Podajemy również w ślad za wymienionymi źródłami wykaz nazwisk szlachty pochodzenia żydowskiego bez podania herbu, których nie udało się autorowi ustalić i zwracamy się do Czytelników o pomoc w ich odnalezieniu.

  Rodziny szlacheckie pochodzenia żydowskiego i ich herby.
  Abramowicz h. Lubicz odm., Bartoszewicz h. Nowina Nowa, Bloch h. Ogończyk odm., Boessner h. włas., Brunstein – Brunicki h. włas., Ignacy tyt. Barona 1813 indygenat w 1847 w Austrii, Chrzanowski h. Poraj, Dąbrowski h. włas., Dobrowolski h. Nowina, Dobrowolski h. Odyniec, Dobrowolski h. Pocisk, Dobrowolski h. Nieczuja, Dobrzyński h. Kandor, Dziokowski h. Trąby, Epstein h. włas., Felczyński h. Nałęcz odm. Fischel v. Powidzki h. Korab, Frejberg – Rosenfeld h. włas. Antoni, Edward, tyt. barona 1854, rosyjski, Górski v. Gurski h. Łaska, Grabowski h. Dołęga odm, Hauke h. Bosak Henryk Maurycy, indygenat w 1825 polski tyt. Hrabiego 1829 rosyjski, Jakubowski h. Kopacz odm., Jakupowski h. Rokowiec, Jakubowski h. Topór odm., Jakubowski h. Okrza odm., Wincenty tyt. Barona 1808 austriacki, Jarmund h. Kierdeja, Jasiński h. Złowowąż, Jeleński h. Korczak, Jeziorański herbu Jeziora, Józefowicz – Hlebicki v. Ezofowicz Abraham, h. Leliwa odm., Ezofowicz v. Józefowicz Michel h. Leliwa, Kazimirski h. Łaska, Konderski h. włas., Koźliński h. Bodziec, Krasnowojski h. Wdzięczność, Kronenberg h. Strugi, Leopold tyt. Barona 1897 rosyjski, Krysiński h. Leliwa, Krzyżanowski h. Dąb, Krzyżanowski h. Krucynia, Krzyżanowski h. Jasna Góra, Laski h. Włas., Lesser h. włas. Zygmunt tyt. Hrabiego 1871 papieski, Stanisław tyt. Barona 1876 saskomiejningeński, Lipiński h. Strzala, Lipski h. Kościesza-Kuszaba, Lipski h. Kuszaba, Łabędzki v. Łabęcki h. Łabędziogród, Łyżyński – Abramowicz h. Lubicz odm., Majewski h. Dziób, Michałowski h. Orłowski, Narębski h. Dołęga odm., Niedzielski h. Szeliga odm., Niemira h. Mięszaniec, Nizielski h. Szeliga, Nowakowski h. Trzy Księżyce, Orłowski h. włas., Osiecimski h. Lubicz odm., Oszejko h. Merany, Pawłowicz h. Rogala, Pełka h. Mięszaniec, Piotrowski h. Tęczyc, Porębski v. Porembski, h. Kornic odm., Poznański h. Boża Wola odm., Przewłocki h. Przestrzał, Schabicki h. Jastrzębiec odm., Simolin – Bathory h. włas. Karol Gustaw Aleksander oraz Jan Maciej indygenat 1768 polski, tyt. Barona polskiego w 1776, Stuliński h. Wdzięczność, Światecki h. Nowina Nowa odm., Świątowski h. Nowina Nowa, Roza-Szarski h. włas. – Marcin Szrski adoptowany przez barona Roze w 1918, potwierdzony przez cesarza Franciszka Józefa II, Techlowicz v. Techlewicz h. Jastrzębiec odm., Techlowski h. Jastrzębiec, Trojanowski h. Łaska, Urbanowski h. Prus, II odm., Wolańki h. Nałęcz odm., Wolff h. Postęp, Wolski h. Niedźwiedź Biały, Wołowski h. Bawół, Wołowski h. Na Kaskach, Zawojski h. Jastrzębiec, Zbitniewski h. Niedźwiedź Czarny.

  Rodziny szlacheckie pochodzenia żydowskiego, których herby nie są znane.
  Abramowicz, Adamoski, Baczewski ze Lwowa, Bergin, Bielski, Biliński, Brzeziński, Ciechanowski, Dessaw v. Dessau, Dobrowolski z Oszmian, Dobrowolski w Filundach, Dobrowolski na Litwie, Frenk, Janowski, Krzyżanowski, Kwieciński, Lutyński, Majewski, Mańkowski, Matuszewski, Niewiarowski, Nizielski, Nowakowski, Nowicki, Pawłowicz, Pawlowski, Podoski, Poziomkowski, Rosenthal – Haskiel z Warszawy, Rudnicki, Szpaczkiewicz, Sobotnicki, Szymanowski, Wierzchowski, Zilkiewicz.

  Polubienie

 11. julius

  Nigdy żadne Żyd nie będzie członkiem polskiego slowiańskiego aryjskiego narodu. Dlatego piętnownaie „Polaków” tego pochodzenia musi byc cały czas kontynuowane. Tylko w ten sposób możemy młode pokolenia przygotować do przyszłej walki o oczyszczenie naszego kraju.

  Polubione przez 1 osoba

 12. Guliwer

  Ciekawe jest jak syn Arona Bermana reaguje na pytania zadawane przez Leppera. Nie wspiera chcącego ujawnić patologie posła tylko sugeruje konsekwencje wobec niego samego, za samo publicznie zadawanie pytań.https://youtu.be/5ZUFkUkiiS0

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Panie Guliwer .Oni przechodzą cała masę szkoleń u tzw trenerów osobistych inaczej life coaching . Mają opanowane do perfekcji co? jak? gdzie? kiedy? powiedzieć itp .
   Było to widoczne w wypadku Ogórek dokładnie . Borowski ją po prostu zrucha… na całego wypowiedziami a jakby tego było mało za chwilę jeszcze w obronie jego stanęła sfora pejsatków .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Filmik ten oglądałem dawniej ale jak się czyta komentarze gimbazy i nie tylko do tego filmiku to krew człowieka zalewa .
    Konkluzja z tych komentarzy : Kanalie to tylko PO . Ryży kraj zniszczył plus jeszcze wróg Szechter ale PIS i premier Żydło aniołki – herubinki które nasz kraj uratują .
    Żydło już zapowiedziała że odbuduje każdy dom po nawałnicach a pewnie w odbudowie jej syn ksiądz też zakasze rękawy i jej pomoże jak pewnie poda pejsata TV Republika z komentarzem Targalskiego z typową słowiańską twarzą i pięknym słowiańskim nazwiskiem . On podobnie jak Singer to 100% Polak . Singer się przysięgał przed kamerami to i pewnie Targalski podobnie by się zachowywał .Kto wie .
    Co niektórzy już co tego nie potrzebują mają już 500 złotych na wycieczki i zakupy w hipermarketach jeszcze tylko dziadkom emerytom i rencistom dadzą też po 5 stówek bo totolotek musi też zarobić bo dziadki pewnie te pieniądze tam wydadzą i pani Żydło cooooooooolllllllllll PIS coooooooooolllll tylko jak długo jeszcze bo potem jak to u nas będzie płacz i zgrzytanie zębów .

    Polubienie

   • Guliwer

    @ TPD Ja nie wymagam od ludzi zrozumienia tego wszystkiego. Przestałem kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać. Po prostu, są ludzie którzy są w stanie pewne fakty połączyć i wyciągać wnioski a inni tego nie potrafią.

    Podstawowym, najważniejszym narzędziem rządzenia Polakami jest Kościół katolicki, drugi filar to zmasowana propaganda medialna. Dlaczego KK jest najważniejszy? Bo jego władza sięga najgłębiej, poza świat doczesny do pojęc takich jak zło i dobre definiując je według aktualnego zapotrzebowania, a propaganda trzyma ludzi w totalnym, całkowitym ogłupieniu. I jełśi jest jakakolwiek nadzieja, to są nią ci którzy w tej wyborczej hucpie nie biorą udziału, a jest ich większość.

    Jak było po śmierci tej Polki w Egipcie? Szum, wrzask, medialny pył… pył opadł i ludzie dalej tam jeżdżą. Jak od ludzi wymagać zrozumienia tzw sceny politycznej w Polsce?

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Nic dodać .Nic ująć .

    Polubienie

   • Guliwer

    Gimbaza to armatnie mięso, nawóz historii. Liczą się ci, którzy mają potencjał do pełnienia roli elity narodu – jednostki, które mają bardzo silne poczucie tego co sprawiedliwe a co nie, co uczciwe a co nie, co moralne a co nie. Wrodzone. I to ich obrabia i bierze na mentalny powróz KK.

    Polacy nie mają swojej elity narodowej.

    Polubienie

 13. czyli ze słów Danielsa – „Rozmawialiśmy o bardzo wielu kwestiach – od odbudowywania obecności i kultury Żydów w Polsce po poczucie bezpieczeństwa Żydów tutaj. To było doskonałe spotkanie – podsumował.”
  – można się domyśleć, że Kakstein po raz kolejny zapewnił żydów, że nawet gdyby Polacy się zorientowali kto odpowiada za opłakany stan Polski, to „obecność” żydów w Polsce będzie nadal „odbudowywana”, a ich „bezpieczeństwo będzie zapewnione”, oczywiście nie trudno się domyśleć, że dzięki obcym wojskom jakie syjonistyczny okupant „zaprosił” do Polski, ukrywający się w partii P(odłość)iS(yjonizm)
  dziwi mnie tylko, że Kalkstein „poświęcił” swojego brata i nadal idzie w zaparte trzymając z żydostwem i zwalając śmierć brata na Rosję, ale widocznie nie ma wyboru…
  apropos Rosji, Putin uważa, że papież („Franciszek”) nie jest człowiekiem Boga 🙂
  http://detektywprawdy.pl/2017/08/22/putin-uwaza-ze-papiez-nie-jest-czlowiekiem-boga/

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Witam mgrabas .
   Mgrabas no to Putin Ameryki w tej kwestii nie odkrywa tylko szkoda że tak póżno się w tym temacie zorientował bo jeszcze nie tak dawno w Watykanie czule się pieścił z papą .
   Druga sprawa .
   Niby z kim Kalkstein ma innym trzymać niz pejsatki ? .Przecież on kocha pejsatki i dzięki pejsatkom jako zwykły poseł ma 100% władzy w tym niestety ale chorym i nienormalnym kraju .Przykro to pisać ale taka prawda. .

   Polubienie

 14. julius

  Wiadomo o bliskim związku Trumpa z żydowską mafią chabad lubawicz. W związku z tym lubawiczerowie zostali wyznaczeni jako nowi „opiekunowie” Kaczyńskiego i Spółki.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Znając lubawiczerów to już oni kociarza dobrze przypilnują że nawet nie puści bąka po obiedzie a swoją drogą ciekawe kto piecze trzyma nad grubaskiem z Torunia może też lubawiczerowie .
   Cieszą opinie Putina o papie watykańskim . Kto wie może prezydent Rosji widział filmik jak papa mizia się z globalistami i doszedł do takiego wniosku.

   Polubienie

 15. maniek

  …ludkowie – nie mylcie – prosze -ŻYDÓW z chazarami!…chazarstwo ukradło ŻYDOM tozsamosc i sra im do gniazda…

  https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

  Polubienie

 16. julius

  Pojawia się na świecie coraz więcej głosów, że polityka Trumpa wpycha powoli Niemcy w objęcia Rosji. Dla Polski taka sytuacja staje się groźna, tym bardziej, że PiS rozpoczął na żądanie Amerykanów obszczekiwanie tych dwóch państw jednocześnie. Więc albo Trump celowo wpycha Polskę na rozszarpanie przez Niemcy albo chce z naszego kraju zrobić już na prawdę protektorat amerykański dla pewnych określonych w przyszłości celów. na razie ściśle skrywanych.

  Polubienie

 17. ja

  wpier….c z polski zydow i ich rabinow

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.