„Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

Złodzieje nawołujący do uczciwości, prostytutki apelujące o moralne życie, zbrodniarze postulujący miłość bliźniego, syjoniści tropiący „antysemitów” i „mowę nienawiści” – tak to hipokryzja, absurdy, na które normalny człowiek, normalne społeczeństwo, nie może i nie powinno się godzić.

Cóż jednak mamy myśleć o nas samych, gdy wykazując polityczną bierność dajemy przyzwolenie na zbrodnie o wiele gorsze?

USA – imperium militarne rządzone przez syjonistów – wznieca wojny i rebelie, napada na państwa, morduje ich przywódców i miliony ich obywateli w „obronie praw człowieka” i w celu zaprowadzania w nich zachodniej „demokracji”. Oto czasy w jakich żyjemy, czasy relatywizmu moralnego, degeneracji kultury i ludobójstwa, ludobójstwa tak realnego jak i planowanego w celu ochrony „naturalnego środowiska człowieka”.

Wszystkie instytucje Zachodu, nie wyłączając żydo-katolickiego Kościoła z jego encyklikami „Centesimus annus” (pochwała żydowskiego kapitalizmu i negacja funkcji socjalnych państwa), „Laudato si” (pochwała zrównoważonego rozwoju jako ochrona naturalnego środowiska człowieka, a w istocie pochwała depopulacji), są podporządkowane realizacji zaplanowanej przez syjonistów zbrodni przeciw ludzkości. Możemy dzisiaj mówić o chrześcijańskim syjonizmie, jako wynikającym z Biblii obowiązku wspierania narodu wybranego, a co za tym idzie wspierania państwa Izrael.

Jak długo syjonistyczni zbrodniarze będą korzystać z naszej politycznej bierności? Czy mamy moralne prawo do wykazywania politycznej bierności wobec syjonistycznych zbirów niszczących nasz naród, nasze państwo i jawnie zmierzających, na polecenie syjonistów z USA, do uruchomienia wojennego konfliktu z Rosją?

Dariusz Kosiur

_________________________________

„Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

„Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę…”

USA posiadają na terenie Ukrainy nielegalne fabryki broni biologicznej. Czas na sankcje ze strony Merkel

USA HA FABBRICHE DI BIO-ARMI IN UCRAINA. ILLEGALI. LA MERKEL SANZIONERA’?

http://www.maurizioblondet.it/usa-fabbriche-bio-armi-ucraina-illegali-la-merkel-sanzionera/

Maurizio Blondet      26 sierpień 2017       tłum. RAM

 

Na terytorium Ukrainy powstało 13 amerykańskich laboratoriów wojskowych przeznaczonych do badań i produkcji czynników zakaźnych, takich jak ospa, wąglik, botulizm i podobne.

Funkcjonują one na podstawie pozwolenia udzielonego Pentagonowi przez ukraińskie ministerstwo zdrowia, co jest z kolei rezultatem dwustronnego porozumienia podpisanego w roku 2012 przez huntę kijowską. Laboratoria są finansowane bezpośrednio przez Pentagon i zatrudniają wyłącznie personel amerykański, a hunta w Kijowie zobowiązała się do nieingerowania w ich pracę.

 

Aktualnie funkcjonują: 4 placówki w Kijowie, 3 we Lwowie, pozostałe – w Winnicy, Użgorodzie i Tarnopolu.

Mapa: https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/08/US-bio-labs.jpg?w=1200 

https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/08/US-bio-labs.jpg?w=1200

Nie jest przypadkiem, że na wiosnę tego roku, na Ukrainie miał miejsce niesamowicie dziwny i w żaden sposób niewyjaśniony wzrost zachorowań na botulizm. Epidemii – jak można to sobie łatwo wyobrazić – ukraiński skorumpowany i wyniszczony system opieki zdrowotnej nie był w stanie opanować. Ukraińskie szpitale nie posiadają surowicy antybotulinowej i to od roku 2014, tj. od decyzji Kijowa by nie przedłużyć konwencji z Moskwą na jej produkcję. Dziesiątki Ukraińców zmarło – o wiele więcej niż deklaruje to rząd. Według pewnych źródeł – zmarły nawet tysiące obywateli Ukrainy.

 

Les bombes biologiquse du Pentagone ciblent la Russie, l’Iran et la Chine

http://numidia-liberum.blogspot.it/2017/08/les-bombes-biologiquse-du-pentagone.html

 

Eight Ukrainians died of botulism in 2017

https://en.lb.ua/news/2017/06/14/3936_eight_ukrainians_died_botulism.html

 

Oczywiście rząd Ukrainy – wzrost zachorowań przypisał konsekwencjom jedzenia zepsutych konserw mięsnych.

We wrześniu 2016 – zupełnie nieznana infekcja jelitowa rozprzestrzeniła się w mgnieniu oka w mieście Izmail. Na przeciągu 24 godzin 400 dzieci zostało hospitalizowane. Źródło choroby do tej pory nie zostało zidentyfikowane.

W roku 2014 z kolej przytrafił się bardzo rzadki –  albo w ogóle nieistniejący w ukraińskich szerokościach geograficznych – „afrykański pomór świń”, który zaczął dziesiątkować trzodę chlewną.

W roku 12015, by opanować epidemię zabito ponad 100 000 świń. Jest rzeczą oczywistą przydatność podobnego wirusa, który użyty jako broń biologiczna – może zdewastować gospodarkę rolną całych narodów.

Odnotowano również epidemię „świńskiej grypy” (HIN1), do zwalczenia której Kijów zmuszony był zakupić szczepionki od spółki amerykańskiej – za 40 milionów dolarów.

Teheran i Moskwa podniosły alarm, jako że tego rodzaju laboratoria zostały przez USA zainstalowane także w Gruzji, Kazachstanie, Uzbekistanie, Azerbejdżanie i Armenii.  (…)

Według opinii irańskich i rosyjskich ekspertów wojskowych – rozlokowanie laboratoriów bio-militarnych na kontynencie euroazjatyckim pozwala Pentagonowi na zebranie informacji odnoszących się do miejscowych patogenów, co jest zasadniczą kwestią jak chodzi o tworzenie broni biologicznej selektywnej i wysoce efektywnej przeciwko Rosjanom, Irańczykom i Chińczykom.

 

Powodem, dla którego Pentagon umieścił tak wiele laboratoriów na Ukrainie jest fakt, że w ten sposób może obejść Konwencję Genewską z roku 1972 – która zabrania prowadzenia tego rodzaju badań oraz produkcji i magazynowania broni biologicznej i chemicznej – ratyfikowaną przez amerykański Senat w roku 2013.

 

A zatem Waszyngton pogwałca i łamie konwencję międzynarodową na terenie państwa leżącego u granicy UE, w pobliżu Niemiec i kandydata na członka UE. Jednakże Unia Europejska i Angela Merkel – oskarżający Rosję o „okupację Krymu” – wobec niebezpiecznej i nieodpowiedzialnej decyzji Ameryki związanej z laboratoriami na Ukrainie nie wyrażają żadnego sprzeciwu.

W maju, Merkel – urażona stanowiskiem Trumpa wygłosiła historyczne stwierdzenie:  „Czas, kiedy mogliśmy całkowicie ufać innym – skończył się. My Europejczycy – doprawdy powinniśmy wziąć nasz los w nasze własne ręce”.

 

Nie wydaje się jednak by „Mutti” opracowała jakieś poważne wizje dla autonomii Europy. Czekamy na instrukcje Fuehrerin.

 

Może by tak zacząć od amerykańskich laboratoriów na Ukrainie?

 

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie:  RAM

Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

za: http://ram.neon24.pl/post/139892,choroby-zarazy-i-bron-biologiczna-usa-na-ukrainie

 

Reklamy

4 Komentarze

Filed under Polityka

4 responses to “„Choroby”, „zarazy” i broń biologiczna USA na Ukrainie

 1. dziobak

  Proszę uważnie obserwować co dzieje się w Polsce w tym zakresie.
  W środku lipca od 3 lat ludzie chorują masowo na grypę.
  Od kilku laty mamy epidemię chorób nerek powiązaną z zapaleniami uszu.
  Ludzie zgłaszają stałe bóle migdałów (prawdopodobnie efekt chemii z chemtrajls).
  W tym roku —-wiele osób zgłasza się z bólami stawów w nogach.
  To nie są incydentalne wypadki–to ma zakres masowy.
  A Polacy piją piwo i mówią że to niemożliwe…………

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Oczywiście chorują tylko goje a pejsatki nie bo na nich ta chemia nie działa .Zobacz film Carpentera załóż czarne okulary a zobaczysz pejsatki chodzące w maskach gazowych i gojów bez tych masek .
   Ty chyba nadajesz z Izraela ? co ?

   Polubienie

 2. dziobak

  Towarzyszu DUPA—znowu wykazujecie brak wykształcenia.
  Od 20 lat genetyka jest w stanie produkować wirusy zakażające jedną nację a drugiej nie. Mało tego–można zawirusować JEDNEGO tylko człowieka a innych nie . Po prostu wchodzi się w kod wirusa w laboratorium i zmienia jego DNA. Czyli—-chorują Słowianie a żydzi nie. Zachoruje prezydent na raka a otoczenie nie.(warunkiem jest posiadanie kodu prezydenta).
  Dokształcajcie się , DUPA, bo mamy już inną technikę.
  Nadaję do Was z wyspy o długości 900 km z miasta Aleksandrowsk. Szukajcie na mapie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s