Kompromitacja żydo-reżimu IIIRP

z20157151Q,22-maja--Oslo--Prezydent-Andrzej-Duda-podczas-spot

 

„Order dla antysemity i zwolennika Putina”, Bogdana Kulasa

Kącik wakacyjnego humoru – tekst z maja 2016

 

Wyją w żydowskiej gadzinówce Michnika, bo pierwszy syjonista IIIŻydo-RP, A.Duda, odznaczył Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski Polaka z Norwegii, który otwarcie mówi o żydowskich rządach w Polsce.

A nie tak miało wyjść.

Żydo-partia opcji jew-ropejskiej, PO, planowała podłożyć świnię – mój Boże, ach jakież to nie koszerne, tfu -, żydo-partii opcji żydo-anglosaskiej, PiS, a tym czasem skompromitował się cały żydowski reżim Judeopolonii – ale po kolei.

 

Bogdan Kulas jest wiceprezesem Związku Polaków w Norwegii, działaczem partii Jedność Narodu oraz Obozu Wielkiej Polski. Zorganizował w Norwegii Dom Polski.

Oddajmy teraz głos żydowskiej gadzinówce (kolor niebieski – kolor wybranego narodu):

Kulas jest aktywny przy budowie neoendeckich partyjek: Stronnictwa Narodowo-Demokratycznego, reaktywowanego niedawno Zjednoczenia Patriotycznego „Grunwald” oraz Obozu Wielkiej Polski, którego filią w Norwegii kieruje.

Organizacje te współpracują z prokremlowską partią Zmiana (jej lidera Mateusza P. ABW zatrzymała niedawno za szpiegostwo).

Jedność Narodu – partia, z którą Kulas jest związany – ma siedzibę w tym samym budynku co Zmiana. !!!

 

I czyż nie raduje myślących Polaków debilizm syjonistycznego reżimu i jego funkcjonariuszy? Przecież to gotowy scenariusz filmowej komedii. Może warto zaapelować do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej o dotacje na taki film dla jakiegoś wybitnego narodowego reżysera, np. A.Holland – to nic, że uzyskała ona status narodowej artystki Czech, to nawet lepiej, film będzie bardziej międzynarodowy.

 Ach, a jakież okropieństwa wypisuje i wygaduje B. Kulas o ZAGŁADZIEpamiętajcie Państwo: w dziejach świata istniała tylko jedna ZAGŁADA, ZAGŁADA wybranego narodu i tylko ona się liczy i jest najważniejsza – i jak się okazuje można na niej także nieźle zarobić, więc geszeft zyskał prawną ochronę wszystkich żydo-reżimów.

 

Mówiąc o Holocauście, (B. Kulas) stwierdza: „No bo cóż by było, gdyby Stalin w komunizowaniu Polski miał do pomocy nie 300 tysięcy, ale 3 miliony Żydów”. W publikacjach tematy żydowskie nazywa „dowcipnie” „obżydliwymi”.

 

A w ogóle to:

Żydów wini o wszystko: „Istniejący przed wojną milionowy Ruch Narodowy nie istnieje! Został eksterminowany! Miejsce narodowej elity zajęła inteligencja obcego ducha, nastawiona wrogo do polskiej tradycji. Mamy więc polską formę i żydowską treść. Naród bez przywódców, zamieniony w stado baranów, zadowalający się konsumpcją piwa i oglądaniem w telewizji programów typu »Big Brother «” i głosujący tak, jak każe telewizja”.

(…) aktywność Kulasa najpełniej przeanalizował bloger Marcin Rey.

marcin-c5bcydc582ak-rey

 

 

A jak trafna to może być analiza, wystarczy rzut oka na gębę wspomnianego blogera i nawet nie ma potrzeby jej przytaczania.

 

 

 

 Kaczyńskiego zalicza do „banderowsko-neokońsko amerykańskiej agentury„.

Przed ostatnimi wyborami wzywał, by nie głosować na kandydatów PO i PiS: „Głosując na POPiS, głosujesz za Wojną z Rosją, za wysłaniem polskich żołnierzy na Front Wschodni do Doniecka, za ryzykiem sprowokowania ataku nuklearnego na Polskę. Głosując na kandydatów POPiS, głosujesz na amerykańskie marionetki (…).

Jeden z pracowników Kancelarii Prezydenta powiedział nam, że prezydent zwykle w takich sprawach odznacza osoby wskazane przez ambasadę: – To placówki dyplomatyczne mają najlepsze rozeznanie, kto jest kim wśród działaczy polonijnych.

za (kolor niebieski): http://wyborcza.pl/1,75398,20157473,order-dla-antysemity-i-zwolennika-putina-czy-prezydent-wiedzial.html#ixzz4AE5blofs

 

No, właśnie, ambasada IIIŻydo-RP w Norwegii wskazała kandydatów do odznaczeń. A kto obsadził swoimi Żydami ambasady? Żydo-partia PO, a żydo-partia PiS jeszcze nie zdążyła ich wymienić na swoich Żydów.

I tak oto kółko się zamyka, jedni Żydzi chcieli drugim Żydom nas…ć do ogródka, a nas…li sobie wzajemnie na puste syjonistyczne, antypolskie, łby.

_______________

Nie zdradzę chyba tajemnicy żydo-reżimu, gdy przypomnę, że w trakcie pobytu w Norwegii w jednym z przemówień pierwszy syjonista IIIŻydo-RP umiejscowił to państwo nad Bałtykiem. Zastanawiam się, czy jest to powód do śmiechu, bo niby jako prezydent powinien parę rzeczy wiedzieć także z geografii ze szkoły podstawowej -? Ale tłumaczyć może go fakt, że kilka lat był jew-roposłem, a w końcu w ramach integracji co to za różnica, w którym miejscu Europy leży dane państwo i tak ma to być przecież jeden organizm. Zresztą w ramach żydowskiego gender zacznie się niebawem mylić syjonistom część ciała na cztery litery z głową – ale czy w ich przypadku będzie to widoczna różnica?

Kiedyś popełniłem poniższy wiersz:

 

Niech pod prezydenckim pałacem Żyd z PO łeb rozbija Żydowi z PiS

i niech sobie wydzierają Chrystusowy Żyda Krzyż – to nie nasza jest rzecz.

My potrzebujemy polskiej Polski i o taką trzeba się bić.

Naszym wrogiem jest PO i PiS

i cała reszta żydo-partii nie znaczących dla Polski nic.

Narodu nie może dzielić Chrystusowy Krzyż,

bo On nie jest i nie może być,

jakby chciał tego Żyd,

osią politycznej między nami gry.

 

Dariusz Kosiur                  maj 2016

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Kompromitacja żydo-reżimu IIIRP

 1. Kojak

  To teraz adwokat Piskorskiegpo powinien isc za ciosem ! Skoro Bogdan Kulas zostal odznaczony przez prezydentaza zaslugi dla Polski a wspolpracuje z Partia Zmiana i ma siedzibe w tym samym budynku co Zmiana to jak Piskorski moze byc szpiegiem ! Niech syjonistyczne kanalie wija sie w szambie do ktorego wpadli !

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Dr Piskorski dostanie swoje ordery ale w Polsce wolnej od syjonistów a taka będzie . Na pejsatków trzeba ciągle uważać . Gdy Piskorski angażował się w obronie biednych kto się do niego przyłącza oczywiście dobry glina Polin Ikonowicz spokrewniony z kucharką nr 1 na świecie . Oni wszędzie wpełzną .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Nie jestem tego pewny ale zdaje się jednym z pierwszych który bronił i domagał się uwolnienia Piskorskiego był na pejsatkowych fejsie Ikonowicz.
    Trzeba przyznać facet oglądnął setki filmów made in USA o dobrych glinach bo wprost przecudnie gra tą rolę .

    Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Na koniec stawiam pytanie .
  Skoro ten pan Kulas taki cacy to po jaką cholerę bierze nagrody od syjonistów ?
  Z powodu prestiżu czy głupoty ?
  Jeżeli nie zgadzam się z jakąś polityką rządzących to nie biorę od nich żadnych orderów tylko ściągam portki i wystawiam gołą dupę i takie zachowanie jest zgodne z psychologią .
  Jestem pewny że Andrzej Szubert czy pan Paweł by wystawił łysą dupę a nie przyjmował ordery nawet w wyniku pomyłki syjonistów .

  Polubienie

  • Niby słuszny postulat, ale wtedy pan Kulas nie ośmieszyłby żydo-reżimu IIIRP – choć nie wiem, czy to planował.

   Miałem podobną sytuację, gdy w 2010r. startowałem jako kandydat niezależny, ale z listy PiS, w wyborach samorządowych. Wielu zarzucało mi, że to nieetyczne, m.in. pewien żydo-katolik J.Bizoń piał o tym elaboraty. Jednak czy dzięki temu żydowski reżim i wspierające go żydostwo nie obnażyło swojej perfidii -? Z tej okazji powstał nawet film pomyślany przez Żydów jako antyreklama:

   http://www.tvn24.pl/152836

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Panie Dariuszu gdyby chciał faktycznie chciał ośmieszyć żydoreżim i jego głupiznę czy niekompetencję jego pajaców to racjonalne postępowanie byłoby takie :
    Biorę ten order i zaraz u siebie na fejsie i twitterze składam oświadczenie o następującej treści :
    Żydowładza przyznała mi order pewnie pomyłkowo bo przecież jestem wielkim zwolennikiem Putina i antypejsatkiem i nie lubię żydowładzy . Następnie jakiś krótki wywiadzik w lokalnej TV .
    To właśnie byłoby ośmieszenie żydowładzy .Było coś takiego wątpię . A tutaj facet wielki proputin nastawiony negatywnie do żydowładzy bierze order od Dudy i jak widać na zdjęciu jest cały w skowronkach .
    Z niego taki proputinowiec i antypejsatek jak z Singera agent rosyjski i jak ze mnie papa Franciszek .
    Panie Dariuszu temat pana startu z listy PIS już był maltretowany bardziej niż ciasto na sernik i tylko pożyteczny idiota może z tego robić wielkie halo.
    Tutaj ciężar gatunkowy jest dużo większy bo to jakby Piskorski po wyjściu z więzienia wziął od żydowładzy order oczywiście w wyniku pomyłki .Takich rzeczy się nie robi bo od razu tracisz wiarygodność i szacunek i sam kreujesz swoją wcześniejszą działalność na tory ośmieszenia a w to graj żydowładzy .

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Kolejny końcowy krok . Wsadzenie tego orderu w bąbelkową kopertkę i po 48 h odesłanie go do Judy z grzecznym wpisem . Panie pierdzidęcie nie zasłużyłem na taki zaszczyt bo szanuję prezydenta Putina i jestem negatywnie nastawiony do władzy pejsatków . To byłoby prawdziwe ośmieszenie Judy a zwłaszcza jego współpracowników czy szerzej pejsatkowej władzy .
    Było coś takiego wątpię . Dlatego też takich mamy proputinowców i przeciwników pejsatej władzy którzy jedynie jak kogut o czwartej rano pieją swoje antypejsate hasła a jak przyjdzie co do czego to biorą ordery mając twarz w skowronkach i cali spoceni bo jaki to ich zaszczyt spotkał .
    Wydaje się że Piskorski to człowiek innego kalibru dlatego trzeba przy nim stać a co będzie dalej pokaże przyszłość .

    Polubienie

 3. stycznik400v

  Możemy być tylko dumni z wystąpień Pana Darka i Pana Ziemińskiego.
  Nie owijają w bawełnę, przedstawiają plan, ktory ma szansę zrealizować się a nie mieć na celu tylko mydlenia oczu.

  Polubienie

 4. paziem

  Gorzej tylko, że polskie owieczki mają już jak zwykle swoich ” pasterzy”

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Wystąpienia pana Pawła i pana Dariusza stare ale jare a owieczki ? wczoraj był ich full wypas na wszystkich pejsatkowych kanałach . Nie wiem o co tam biegało ale chodziło o jakiś obraz Miriam . Owieczek naprawdę do jasnej cholery plus w pakiecie promocja od pejsatkowej TV w postaci jednoczesnego na dwóch kanałach wywiadu z pulpecikiem na emeryturze Dziwiszem . Wyraz pulpecik to jako zaleta bo jaką on ma fajna pulchną twarzyczkę czerwoniutką .Witaminek mu nie brakuje ha ha ha .

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s