Żydzi to wielce tolerancyjna nacja

W tzw. okresie stalinowskim zarzut antysemityzmu często był równoznaczny z wyrokiem śmierci

 

 

Żydowscy naukowcy przeciwni karaniu za mówienie o „polskich” obozach śmierci. „To przydusi wolność słowa”

Projekt ustawy przyjętej przez polski rząd, który zakłada karanie więzieniem za używanie sformułowania „polskie obozy śmierci” wywołał falę komentarzy wśród żydowskich historyków oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się badaniem i dokumentowaniem Holocaustu.

Nie mogę sobie wyobrazić, że oni naprawdę próbują wprowadzić to prawo – powiedział w rozmowie z Jerusalem Post dr Efraim Zuroff z Centrum Szymona Wiesenthala.

Równocześnie zaznaczył, że domaganie się przez polski rząd zaniechania używania sformułowania „polskie obozy śmierci” ma pełne uzasadnienie historyczne. – Nie było żadnych polskich obozów śmierci. To nie oni je założyli, nie oni je prowadzili, nie było żadnych polskich strażników. Mają w 100 procentach rację – to były nazistowskie obozy śmierci w Polsce, ale nie umiem sobie wyobrazić, że rzeczywiście zamknęliby w więzieniu człowieka za używanie tego sformułowania – dodał.

Głos w sprawie zabrał też instytut Yad Vashem. Prof. Dina Porta powiedziała, że „sposób w jaki Polacy chcą to przeprowadzić jest bardziej niż krańcowy”. W jej przekonaniu takie podejście może „przydusić” wolność słowa i działalność badaczy.

źródło: WPROST

za: http://newsweb.pl/2016/08/25/zydowscy-naukowcy-przeciwni-karaniu-za-mowienie-o-polskich-obozach-smierci-to-przydusi-wolnosc-slowa/

____________________________________

____________________________________

 

W związku z obrazkiem ilustrującym tytuł artykułu „Antysemityzm – fuj !, przecież Żydzi robią nam kulturę” (kliknij w tytuł) prokuratura w Warszawie prowadzi śledztwo – w tej sprawie byłem już dwukrotnie przesłuchiwany przez policję.

Bezczelność prokuratury przekracza jednak granice prawa, którego ona sama ma być strażnikiem, ponieważ nie udzielono mi informacji w jakiej sprawie, z czyjego powództwa, jestem przesłuchiwany. Jeśli jednak uwzględnimy fakt, że aktualny reżim jest emanacją rządów junty Jaruzelski-Kiszczak-Rakowski i bezpośrednią kontynuacją ustaleń magdalenkowych, poczynionych przy stole, którego końce przyozdabiały menory, a nie polskie flagi, to całe zdarzenie – ściganie „mowy nienawiści” przez prokuraturę – należy określić mianem żydowskiej hucpy.

 

 

I coraz bardziej staje się oczywiste, że w IIIRP: syjonizm – TAK, polski nacjonalizm – NIE” (kliknij w tytuł).

Hucpa i zwyrodnienie systemu prawa oraz sądownictwa w IIIRP przekroczyło już wszelkie granice. Żydowski reżim przekształcił Polskę w kraj, w którym żydowska organizacja zbrojna może działać oficjalnie i legalnie – Jewish Defense League (Żydowska Liga Obrony), ale nie mogą w Polsce legalnie działać polskie organizacje narodowe, nacjonalistyczne.

W tzw. okresie stalinowskim zarzut antysemityzmu często był równoznaczny z wyrokiem śmierci – ale pamiętajmy, że były to czasy rządów żydo-bolszewii.

Czym różnią się rządy żydo-bolszewii od rządów żydo-reżimu IIIRP – ? – pytanie jest raczej retoryczne.

Być może Czytelnicy pamiętają z lekcji historii, z filmów, co groziło Polakom w czasie niemieckiej okupacji za tzw. mały sabotaż – tak, bardzo często kara śmierci. Cóż, każda okupacja jest pod tym względem do siebie podobna.

 

 

Czy mamy szansę na skuteczną obronę przed okupantami, jeśli nie posiadamy autentycznej, narodowej, polskiej, organizacji?

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Żeby uchronić PT Czytelników przed perturbacjami ze strony służb okupanta ścigającego „mowę nienawiści” wyjaśnię na przykładach, czym jest „mowa nienawiści”, której winni się wystrzegać jak ognia, a czym jest mowa miłości”, którą winni się posługiwać miedzy sobą na co dzień.

 

 

To jest przykład odrażającej „mowy nienawiści” – nie polecany

 

 

 

Poniżej kilka wybranych przykładów spełniających warunki oraz zalecanej „mowy miłości”:

 

Powyższe przykłady „mowy miłości” pochodzą z wielce przyjaznej Polakom żydowskiej gadzinówki Michnika – http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

 

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Żydzi to wielce tolerancyjna nacja

 1. Technika pieniądz dupa

  Spotykam dziś rano znajomego i tak od słowa do słowa zaproponowałem mu aby przestał oglądać pejsatkową telewizję .
  A on mi tak odpala . „Jeżeli nawet to co w tym złego jak tu rządzą żydzi .Mam wysoką emeryturę moje dzieci tez dobrze ustawione .Kraj się rozwija a młodym dają 500 złotych .
  Jakby tu oddać władzę Polakom to by tu nic nie było dlatego należy dziękować Bogu że tu nasi bracia wzieli sie za rządzenie „.
  Przepraszam ale z wsciekłości po tej rozmowie musiałem się napisc wódki także za błędy przepraszam.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Próbowałem i ukazuje się taki napis .
   Niestety, w cyfrowym zbiorze nazwisk ofiar niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz nie odnaleźliśmy informacji o poszukiwanej osobie.
   Podstawą spisu nazwisk są częściowo zachowane materiały wytworzone przez obozową administrację SS. Niemcy zniszczyli większą część stworzonej przez siebie dokumentacji, w związku z tym nie istnieje pełna lista ofiar obozu Auschwitz. W dokumentach możliwe są też nieścisłości lub błędy.
   Istnieje szansa, że informacje o poszukiwanej osobie uda się odnaleźć dzięki pomocy archiwistów z Biura Informacji o Byłych Więźniach.

   PODSUMOWANIE : CZYLI ELIE WIESEL WYPAROWAŁ JAK POLSKIE ZŁOTO , PRZEMYSŁ I HANDEL PO 1989 ROKU . WYPAROWAŁO Z POLIN I NIKT GO NIE WIDZIAŁ PODOBNIE JAK WIESELA .
   CZEMU SIĘ TU DZIWIĆ ? PRZECIEŻ PEJSATKI LUBIĄ MAGIĘ Z GÓWNA ROBIĄ ZŁOTO , Z PRAWDZIWYCH PIENIĘDZY WIRTUALNE PIENIĄDZE TAKŻE KTO ICH ZNA NIE MA POWODU DO ZDZIWIENIA ŻE JAKIŚ TAM CZŁOWIEK WYPAROWAŁ . HA HA HA .

   Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Uwagi do tekstu .
  To jest rzeczywiście polski rząd ? .To już nie chazarski bo raz na 20 lat wyskoczy z jakąś ściemą która się żydom nie podoba a ma na celu ogłupić gojów i pokazać patriotyzm rządzących .
  I znowu ktoś się na takie ściemy nabiera ?
  Krótka pamieć . Chyba pamiętacie państwo jak sprawa wyglądała w kwestii uboju rytualnego . To nie była jedna wielka ściema? . Dokładnie wyjaśniał to Andrzej Szubert .
  Teraz w kwestii obozów jest podobnie i znowu się nabieramy już nie pisząc rząd chazarski a rząd polski .
  Ile razy można na tą samą głupiznę się nabierać? .

  „Projekt ustawy przyjętej przez polski rząd, który zakłada karanie więzieniem za używanie sformułowania „polskie obozy śmierci” wywołał falę komentarzy wśród żydowskich historyków oraz przedstawicieli instytucji zajmujących się badaniem i dokumentowaniem Holocaustu.”

  Polubienie

 3. Metro

  Jest Pan dzielnym człowiekiem, Panie Dariuszu. Życzę Panu aby nie skończył Pan tak jak Dariusz Ratajczak.

  Polubienie

 4. grzanek

  Ostatnio nawet The Huffington Post został zrugany przez wiadome kręgi za nieopatrzną freudowską pomyłkę, więc cóż się dziwić, że za fikanie oberwał rząd jakiegoś sezonowego bantustanu.
  https://www.henrymakow.com/2017/08/Jews-vs-goyim.html

  Polubienie

 5. paziem

  Szanowni komentatorzy, proponuję zmienić proporcje i mniej zajmować się tym co sądzą Zydzi, co im się podoba, a co nie, a więcej tym co mają do powiedzenia Polacy i co powinni robić nie oglądając się na Zydów.

  Polubienie

 6. Technika pieniądz dupa

  Niestety mamy bardzo smutną wiadomość .Nie żyje syn Andrzeja Szuberta . Opolczyk trzymaj się i pamiętaj wszyscy jesteśmy teraz z tobą . Przesyłam szczere kondolencje .
  Panie Andrzeju w tych ciężkich chwilach jesteśmy myślami przy panu .
  https://opolczykpl.wordpress.com/

  Polubienie

  • leliwa

   Również przeczytałem na blogu pana Andrzeja tą smutną wiadomość.
   Krzysiek jest teraz w Nawii pod opieką Welesa.
   Nawia to kres ziemski , jawny, Jawii ale zarazem początek czegoś czego w Jawii nie znamy , czegoś ważniejszego i wznioślejszego.
   Niechaj Tryzna połączy Krzyśka z Dziadami.

   Polubienie

  • paziem

   WPS przekazał w dniu dzisiejszym kondolencje p.Andrzejowi Szubertowi, ale prosimy uszanować Jego prywatność.

   Polubienie

 7. Technika pieniądz dupa

  Zdaniem Jana Potockiego Polska co 30 dni wysyła do Izraela ponad 240 mln USD na renty i emerytury dla żydów z polskiego budżetu i o tym trzeba mówić a nie uczepić się jak suka psa jakiś chemtrails . Gdyby coś było na rzeczy pejsatki truli by również siebie a nie tylko gojów .
  drukowane powtarzam .
  CO MIESIĄC Z NASZYCH PODATKÓW TZW POLSKI RZĄD WYSYŁA DO IZRAELA 240 MLN ŻYWEJ GOTÓWKI NA RENTY I EMERYTURY DLA ŻYDÓW KTÓRZY MIELI CIERPIEĆ W POLSCE W CZASIE WOJNY .
  I TO JEST WAŻNE A NIE JAKIEŚ SMUGI CHEMICZNE CZY RACZEJ TEORIA O NICH .

  Polubienie

 8. Marek Olszewski wyrzucony za antysemityzm, chciał promować polską kulturę
  Gazeta Wyborcza alarmuje, że KL Auschwitz i muzeum „Polin” znika z promujących Polskę programów wizyt zagranicznych dziennikarzy, organizowanych przez POT.

  Marek Olszewski, od marca szef Polskiej Organizacji Turystycznej:

  – To polskie, a nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane. Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała.

  – Chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze. Jako szef Polskiej Organizacji Turystycznej, który kocha swój kraj, chcę go pokazać od jak najlepszej strony, przez nasze zabytki, kulturę, gościnność, wspaniałą muzykę.

  P.S. Za tę wypowiedź Marek Olszewski został natychmiast zdymisjonowany
  http://prawica.net/8317

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Nie ma tutaj nic nadzwyczajnego . W Polin jak się jakiś goj trochę wychyli i działa w interesie swojego narodu i Ojczyzny . to od razu pejsatki urywają mu jaja i po problemie .Teraz to się będzie jeszcze bardziej nasilać po niedawnym spotkaniu Kalksteina z pejsatkami gdzie krzyczęli silnie aj waj jaki tu w Polin antysemityzm i zapewnieniach kociarza jak on pejsatków kocha i jak zna ich historię i kulturę i nie dopuści żeby tu jakiś goj za bardzo fikał .
   Taki pan Olszewski to już wymierający gatunek gojów których nie kupili i nie kupią bo facet jeszcze ma jaja nieco pewności siebie i wysoką samoocenę .On by gdyby nawet był w knesejmie nie ścigał by się w maratonie klakierów kociarza który mu pierwszy strzepnie paproch z luksusowego garniturku .
   Niestety już wymierający gatunek na tle milionów takich Dylaków . Nie można go załatwić tak to go załatwią z innej dupy strony i mamy efekty niestety .

   Zresztą co kogo obchodzi jakiś Olszewski . Bierzemy 500 plus i żyjemy . Niedługo dadzą dziadkom emerytom i rencistom po 5 stówek Dylak będzie u siebie na portalu robił za owsika pisiorowego i jak mówią Amerykanie jest coolll bo co nam więcej potrzeba .

   Polubienie

 9. Technika pieniądz dupa

  Swoją drogą zauważyłem w ostatnim czasie bardzie ciekawe zjawisko w miarę jak zbliża się ” Zapad ” .
  Mieszkam na wschodzie Polski i w miarę gdy zbliżają się obronne ćwiczenia wojsk białorusko – rosyjskich tym częściej na moim łbem latają jakieś samoloty i helikoptery i to całkiem wysoko .Praktycznie przez pół dnia . Wcześniej takiego zjawiska nie było .

  Dylak pierdol… parę dni temu u siebie w syfie pisowym czyli na portalu że jego mężyna stanu Żydło ma jaja bo otwarcie krytykuje „Zapad” jako zagrożenie dla Polin .
  Inne mam zdanie na ten temat . Może po prostu pejsatki nieco srają w gatki tak się „Zapad” przestraszyli pościągali z Afganu resztki fachury z tego przedszkolnego wojska i obserwują Putina aby im jaj nie urwał i czy aby nie zacząć się pakować i spierd… z Polin .
  Pejsatki drogie . Uspokajam .Nic wam nie grożi . Pakować się nie musicie aby do Usraju spierd… Putin Polin nie napadnie bo po co mu ten strup na dupie i nowe problemy .
  Także nie ma co srać ze strachu w gatki . Rozdajecie sianko na lewo i prawo 500 plus na wycieczki i hameryckie kurczaki z rożna oraz batony i dylakowe ptasie mleczko jest ( żona mu kupuje duże ilości ) . Za chwilę dziateczki zusowe takie jak Dylak dostaną swoje 500 plus i będzie coolll.
  Poparcie wśród gojów będzie na poziomie 50% także żyć nie umierać ha ha ha .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.