Na rocznicę sierpnia 1980

W marcu 1981r. byłem w kawiarni na Placu Na Rozdrożu obok Królewskich Łazienek. To chyba jedyna kawiarnia w Warszawie, która nie zmieniła nazwy i nadal istnieje w tym samym miejscu, mimo, że każda władza po 1990r. dokłada ogromnych starań, żeby niszczyć wszelką polską ciągłość i tradycje, nawet te najbardziej prozaiczne, jak ulubione miejsce spotkań Warszawiaków.

Po drugiej stronie placu pojawiły się oddziały Milicji Obywatelskiej. To był czas po sierpniu 1980r., a więc istniała już „Solidarność”. Wyszliśmy z kawiarni, żeby zobaczyć, co się dzieje.

Milicja dość skutecznie blokowała przejście do manifestantów na druga stronę placu, do ulicy Koszykowej, ale nie była to manifestacja „Solidarności”. Manifestowali inicjatorzy i założyciele Zjednoczenia Patriotycznego Grunwald, wśród nich i śp. Bohdan Poręba, późniejszy współzałożyciel Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej.

Manifestanci nieśli tablice z nazwiskami Polaków zamordowanych w latach 1944-56 i z nazwiskami ich żydowskich oprawców i katów z UB, S.Michnika, H.Wolińskiej-Brus i wielu innych żydowskich zbrodniarzy tzw. okresu stalinowskiego. Protestowali w ten sposób przeciw zorganizowanej przez „Solidarność” na Uniwersytecie Warszawskim w dniu 8 marca 1981r. – a 8 marzec 1968 to wybuch żydowskiej rebelii w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Radomiu, Łodzi i Poznaniu -, rocznicowej sesji z udziałem żydowskich zbirów z UB (prof. Z.Baumanem, prof. W.Brusem) zmuszonych po 1968r. do opuszczenia Polski. Dzisiaj znaczna część z nich wróciła, a ci co zostali otrzymują wysokie emerytury wypłacane przez żydowski reżim IIIRP.

Tak wykuwała się „Solidarność” – władza solidarności po 1989r. zaprojektowana przez syjonistów z USA, a tworzona przez żydowską V kolumnę w Polsce, mająca swoich ludzi także w SB, ale już od sierpnia 1980r. niemal pełnię władzy w PRL.

Żydowska V kolumna miała wsparcie władz Kościoła w Polsce – żydowski KOR swój głodowy protest w 1977r. prowadził w warszawskim kościele p.w. św. Marcina. W tym kościele mają również swoją siedzibę siostry franciszkanki, które utworzyły przytulisko dla antypolskich Żydów, w tym także dla zbrodniarzy takich jak J.Bristiger.

Dzisiejsze żydowskie, powszechne, gadzinowe media utrzymują, że wtedy na Placu Na Rozdrożu protestował partyjny, komunistyczny beton, przeciwnicy niosącej Polakom wolność „Solidarności” błogosławionej przez JPII. Jednak JPII błogosławił „S” dziwnie wybiórczo, żądając jednocześnie od junty Jaruzelskiego delegalizacji „S” jako związku zawodowego – niezbadane są meandry polityki świętych żydo-katolickiego Kościoła.

Solidarność zwyciężyła – polski naród przegrał

to prawda, nie sposób z tym polemizować, zmiany są ogromne …

… polskie stocznie, polski przemysł …

… dobrobyt polskiej rodziny …

… świetlana, europejska, przyszłość polskiego emeryta i rencisty …

Ale nie popadajmy w defetyzm, wszak dzięki Solidarności jesteśmy w Europie, więc radujmy się, jak żydowska gęba na zdjęciu poniżej w czasie magdalenkowej biesiady.

 

Kabaret Tey był pomyślany jako kpina z PRL i taką też rolę pełnił – wspomagał zaplanowany przez syjonistów proces marszu Polaków do żydowskiego kapitalizmu Europy. Jednak niektóre żarty ośmieszają również i dzisiejszą żydowską propagandę sukcesu przemian ustrojowych – okazuje się, że nie jest ważna polska tragiczna rzeczywistość, ale ważny jest punkt widzenia na tę rzeczywistość, która wedle żydowskiej propagandy jest europejskim sukcesem Polaków.

 

Dariusz Kosiur

______________________________

„Platforma Oburzonych” – Paweł Ziemiński – Kongres Polski Suwerennej

Marzec 2013r. Stocznia Gdańska, muzealna Sala BHP dawnej „S”

 „Oburzeni obywatele” – neosolidarnościowa droga donikąd pod skrzydłami amerykańskich fundacji

Sierpień 2013

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Na rocznicę sierpnia 1980

 1. Cezary Piotr Tarkowski

  Zmieniliśmy Polskę w Polin, a raczej zmienili ją żydzi i zdrajcy przy poparciu poldkich debili.

  W dniu 30 sierpnia 2017 11:42 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” W marcu 1981r. byłem w kawiarni na Placu Na > Rozdrożu obok Królewskich Łazienek. To chyba jedyna kawiarnia w Warszawie, > która nie zmieniła nazwy i nadal istnieje w tym samym miejscu, mimo, że > każda władza po 1990r. dokłada ogromnych starań, żeby niszcz” >

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Panie Cezary całkowicie się z panem zgadzam . U pana naprawdę dużo ciekawych materiałów do poczytania . Zupełnie jest pan przeciwieństwem dylakowych idiotyzmów pisiorowych i za to panu chwała .
   Pozdrawiam i szacunek dla pana .

   Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Pan Dariusz wspomniał tutaj listonosza number 1 Laskowika i Smolenia . Powiem szczerze nie oglądałem tego syfu często jak również komedyjek Barei chociaż nie jest tak łatwo od tego uciec jak TV tak cię tym bombarduje nawet teraz po tylu latach .
  Rok temu pejsatki powtarzały całość na TVP 2 teraz niedawno wszystko było powtarzane w TV Rozrywka czyli w kółko Macieju oglądanie gówna .
  Co ciekawe według pejsatkowej TV dwóch najlepszych kumpli Smoleń i Laskowik ostro musiało się podrzeć skoro zdaniem mediów a nie moimi wymysłami obaj od wielu lat się nie spotykali a chory Smoleń miał podczas wywiadu mówić że go Laskowik od dawna nie odwiedzał .
  Jak to przyjażń zbudowana na robieniu sobie jaj z PRL potrafi być nietrwała.
  Smoleń był jednak w porządku człowiekiem gotowym do pomocy ludziom chorym .
  Za pieniądze zarobione w pejsatkowym serialu Kiepscy kupił i utrzymywał sporo koni które leczyły dzieci z nerwic , ADHD i innych poważnych chorób .
  Brawa Bohdan Smoleń .

  Polubienie

 3. Pingback: Dr Józef Juzwa: PRAWDA O SZOSIE ZA­LESZ­CZYC­KIEJ « Grypa666's Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s