Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

Minister sportu i turystyki, Witold Bańka, poinformował na Twitterze, że zdymisjonował szefa Polskiej Organizacji Turystycznej, Marka Olszewskiego, w związku z jego „skandaliczną wypowiedzią” w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. Zdjęcie: Bartłomiej Zborowski /PAP

Antysemityzm (?) – NIE, antypolonizm – TAK

 

(Należy jednak mocno podkreślić, że wypowiedź pana Marka Olszewskiego nie zawiera żadnych elementów antyżydowskich – błędnie określanych jako antysemityzm. Natomiast całe zdarzenie nosi znamiona skrajnego żydowskiego szowinizmu i antypolonizmu zarządzających IIIRP. – D.Kosiur)

 

W środę „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł, w którym szef POT tłumaczył, dlaczego z programów wizyt promujących Polskę wykreślono Auschwitz oraz Muzeum Historii Żydów Polskich. 

Marek Olszewski – magister ekonomii, zdymisjonowany szef POT dotychczas pełnił funkcje dyrektora: SANDRA SPA z siedzibą w Pogorzelicy, Centrum Medyczno-Uzdrowiskowego Etna w Kołobrzegu, uzdrowiska w Świeradów Zdrój, przedsiębiorstwa państwowego „Uzdrowisko Kamień Pomorski”, prezesa Uzdrowiska Kołobrzeg S.A., był również p.o. burmistrza Trzebiatowa – POLAK

Marek Olszewski:  Auschwitz to nie produkt turystyczny lecz miejsce martyrologii, zadumy i przemyśleń, a my zajmujemy się promocją Polski jako kraju atrakcyjnego turystycznie. Poza tym chcemy położyć nacisk na promowanie tego, co cenne w naszej własnej kulturze, pokazać nasz wielki wkład w rozwój Europy. Nie mam potrzeby eksponowania miejsc i zdarzeń związanych z historią innych narodów.
To polskie, nie żydowskie elity zostały w czasie wojny zupełnie przeorane i zlikwidowane. Pamiętajmy, że kultura żydowska w praktyce cała przetrwała. W latach 30. z Niemiec wielu Żydów emigrowało. W Polsce pod okupacją niemiecką nie było takiej możliwości.

(Wielkie BRAWA dla Polaka, Pana Marka Olszewskiego – D.Kosiur)

 

 

W związku ze skandaliczną wypowiedzią prezesa POT Marka Olszewskiego podjąłem decyzję o jego natychmiastowej dymisji – napisał w środę na Twitterze minister sportu i turystyki Witold Bańka.

 

Polska Organizacja Turystyczna (POT), to instytucja rządowa utworzona na mocy ustawy z dnia 25 czerwca 1999 roku o Polskiej Organizacji Turystycznej. Działa od 1 stycznia 2000. Podlega ministrowi właściwemu do spraw turystyki, aktualnie ministrowi sportu i turystyki.

Głównym celem POT jest promocja Polski w kraju i za granicą, jako kraju atrakcyjnego turystycznie, szczególnie pod względem kulturowym oraz wzmacnianie wizerunku Polski, jako kraju nowoczesnego o silnej tożsamości narodowej, bogatego w atrakcyjne walory środowiska naturalnego.

POT współpracuje z przedstawicielami władzy rządowej – wojewodami, jednostkami samorządu terytorialnego, Polską Izbą Turystyki oraz innymi organizacjami branży turystycznej, a także stowarzyszeniami działającymi w tej dziedzinie.

(ph)

za: PAP – http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-minister-sportu-zdymisjonowal-szefa-polskiej-organizacji-tur,nId,2434616

Reklamy

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Minister sportu IIIRP żydowskim lokajem

 1. w „polskich” szpitalach wdrażane są ludobójcze zalecenia Agendy 2030, do której Polska przystąpiła…
  oto najnowszy przykład zignorowania przez „lekarzy”, błagań rodziców, aby zastosowano skuteczną metodę przezwyciężenia sepsy!
  http://7777777blog.wordpress.com/2017/08/31/korespondencja-ntv-spod-szpitala-w-bielsku-bialej-janusz-zagorski-30-08-2017/

  Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Cała naga prawda o 500 plus .Obowiązek przeczytać .
  Uwaga : nie dla idiotów i pobierających 5 stówek na hameryckie kurczaki z rożna , milki i lody .
  http://forsal.pl/artykuly/937843,prokurat-program-500-plus-to-powod-do-wstydu-przerazajace-ze-popiera-go-80-proc-polakow.html

  Polubienie

  • Zgoda, oprócz tego, że Polska powinna spuścić się na imigrację, by zaradzić zniżce demograficznej. Miliony Polaków w wieku rozrodczym czekają na ludzkie warunki życia w Polsce dla Polaków; w takich warunkach wystrzeli również dzietność krajan. Miglance dopiero problem wprowadzą: przy jeszcze większym dojeniu na socjal, wyeliminowanie naszej kultury, cywilizacji i pierwiastka biologicznego (co na to lewaccy promotorzy bio-różnorodności w przyrodzie?!).
   Nie zgadzam się też z: „Koszta, jakie poniesiemy w wyniku 500+, opóźnią naszą drogę do dołączenia do bogatych krajów UE.” To jest mentalność zjudaizowanego „ekonomisty”.
   Celem narodowym nie jest wzbogacać się kosztem pozbycia się ważniejszych, tradycyjnych wartości narodowych, rodzinnych, moralnych… One pozostają trzonem, któremu ma służyć ekonomia i dobrobyt materialny.

   Polubienie

 3. Zacny szef Polskiej Organizacji Turystycznej, Marek Olszewski powinien był pozwać i odpowiedzieć na dysmisję:
  Zagłada Żydów i żydów w Szoa to dzieło ich wspołplemieńców: żydobanksterii, globalnych syjonistów, syjo-hitlerowców… Niech mają muzea i pomniki w Izraelu, na Wall Street i w City of London, by przyciągać „turystów” tj. żydłacką V kolumnę wychowywaną w nienawiści do Polaków m.in. wycieczkami do miejsc pamięci ofiar żydłactfa w Polsce, ofiar bezczelnie i wrednie zwalanych na Polaków.

  https://piotrbein.wordpress.com/2010/04/22/judeocentrycy-i-masowe-zbrodnie/
  https://piotrbein.wordpress.com/2011/08/05/rewizjonizm-odwracanie-rol-i-restytucje-kazus-polsko-zydowski/

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  Nie tak dawno słuchałem wywiadu radiowego z ministrem Bańką. Najważniejsze, że jest z bardzo religijnej…oczywiście katolickiej rodziny.Ma agencję reklamową i obsługiwał kampanię wyborczą PiSu.

  Polubienie

  • katolik, w żoncie i załgany żydofil = szansa że to krypto-ż

   Polubienie

   • jakipodpis

    jam też katolik, bo mnie ochrzczono bez mej wiedzy a nie mam „żoncie” i niem jest „załgany żydofil = szansa że to krypto-ż”?

    Polubienie

  • jakipodpis

   „i daj mu boże i nas nie opuszczaj”

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Proszę dokładnie czytać co pisze dr Bein i nie pierdzielić jak po wypiciu ukraińskiej wódki zakupionej na rynku .
    Każdy z nas został ochrzczony . Nawet do dziś mam focie z tego wiekopomnego wydarzenia i nie znaczy to wcale że jestem kryptożydem .
    Chyba że jesteś świadkiem jehowy czy należysz do innego odprysku wtedy takich fotek z chrzcin jak byleś bobaskiem nie masz .
    Mieszkam niezbyt daleko stadionu .Od czasu do czasu świadkowie mają tam swoje zjazdy i chrzciny .
    Zanurzenie w wodzie i po chrzcinach i ważne że jesteś już starym chłopem czy babą a nie bobaskiem pół czy rocznym .
    Apel .
    Proszę dokładnie czytać co pisze Piotr Bein .

    Dodam po raz enty po grzanek zwracam na to uwagę .Pomimo że grypa nie za bardzo lubi się z Głogoczowskim to TPD używany przeze mnie jako nick wymyślił Głogoczowski i tu wykonał on świetną robotę .
    Grzanku mam nadzieję że Głogoczowski nie będzie miał nic przeciwko że używam jego TPD tym bardziej że podkreślam na każdym kroku że to jego robota .

    Polubienie

  • grzanek

   (…) obsługiwał kampanię wyborczą PiSu</blockquote)
   Chyba w taki sposób 😀

   Polubione przez 1 osoba

   • Technika pieniądz dupa

    Grzanku no to szalom i do przodu bo jak nie posmarujesz to nie pojedziesz bu bu ha ha .
    Swoją drogą ciekawe ile tych świec na tej menorze jest bo raz dziewięć raz siedem a raz sześć ha ha.

    Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Panie Pawle rozumiem że o takich typkach trzeba dużo wiedzieć ale czy nie lepiej czasami zamiast słuchać Baniek z pejsami i tracić na to czas wziążć żonę na piękny spacer .Powietrze super czuć już jesień .

   Polubienie

 5. grzanek

  Przy okazji, jako że mowa była o antypolonizmie – ciekawe co Panowie powiecie na taką ciekawą prawidłowość:
  https://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Antigentilism&redirect=no
  a po wejściu w hasło „Gentile”, do którego przekierowuje automatycznie „antigentilism”, w artykule wzmianem o anty-gozimie dokładnie: 0 (słownie: zero!). A przecież:
  https://en.wiktionary.org/wiki/antigentilism

  Polubienie

  • grzanek

   oraz https://en.wiktionary.org/wiki/antigoyism

   Żydostwo, żeby kontrolować narrację musi się uciekać do aż tak rażąco orwellowskich zagrywek, jak usuwanie określonych terminów ze słowników, żeby wyeliminować prawdopodobieństwa popełnienia przez gojskie bydło tej strasznej myślozbrodni, że istnieje zjawisko analogiczne do „antysemityzmu”, niektórzy szaleńcy twierdzą nawet, że jest ono powodem „antysemityzmu”, a „antysemityzm” jest jedynie uzasadnioną nań reakcją.
   Proszę spojrzeć jak parszywie (od „parch”) obeszli się z hasłem anty-goizm funkcjonariusze ekspozytury hasbary na polskę:
   https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Dyskusja:Antygoizm&action=edit&redlink=1

   Polubienie

   • grzanek

    waga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.

    Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione. Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:

    19:14, 5 mar 2012 Staszek99 (dyskusja | edycje) usunął stronę Dyskusja:Antygoizm (strona dyskusji to nie forum)

    Polubienie

 6. Kłamstwem jest stwierdzenie że żydzi nie mogli emigrować podczas okupacji. Warszawscy żydzi do pozdziernika 1939 mogli kupować bilety kolejowe do Rumunii, potem do końca 1940 do ZSRR. Gdzie czekały na nich wagony by transportować na Ural i Birobidzan. Żydzi woleli pilnować swoje kamiennice i studiować archeologię talmudyczną niż czytać „Mein Kampf”. Wielki syn narodu polskiego i laureat nagrody Nobla, Icek Baszewis Singer z ulicy Krochmalnej 10 zamiast przetłumaczyć „Mein Kampf” na jidysz wołał by 6 milionów ciemnych, nie znających polskiego, niedouczonych żydów poszło do gazu. Jemu zawdzieczmy że Polska została matką wszystkich obozów gazowych. Pieniądz nie śmierdzi jak mawiał Vespazjan. Bierzmy przykład z wielkich ludzi.

  Polubione przez 1 osoba

  • Pimpuś

   Nie popychaj pierdół o 6 milionach żydów ! I nie róbcie z Witolda Bańki bohatera narodowego bo syjoniści trzymali go na wysokich stanowiskach przez wiele lat !! Widocznie był wiece użytecznym szabasgojem !!!!! Popatrzcie się na jego mordę. Powinien być już wiele lat na emeryturze a jeszcze pracuje. Teraz zrobił ostatnią przysługę syjonistą i pójdzie na zasłużoną emerturkę no i może dostanie 6-7 tysiączków i bezpłatne bilety na wycieczki do izraela !Jak mało trzeba by z mądrych ludzi zrobić IDIOTÓW !!!

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Pimpek spokojnie .Kto tutaj z pejsatej Bańki na krowie pejsate mleko z bakteriami robi bohatera ? bo chyba nikt . Poczytaj Dylaka tam może robienie laski Bańce zauważysz .
    Ze ktoś sobie tam pisze o 6 mln a niech sobie pisze . Ameb w Polin do jasnej cholery .

    Polubienie

 7. julius

  Streżyńska uważa, że Polska powinna „postawiać na rozwój niż wydatki socjalne”. A to nie podoba się w rządzie Rzeczniczka PiS Beata Mazurek odpowiedziała, że „nikt nikogo do niczego nie zmusza”.
  Paweł Szefernaker może zastąpić Annę Streżyńską
  Nowy minister ma czysto słowiańskie nazwisko. Polak z Jerozolimy. Szlachta jerozolimska z wszystkich opcji politycznych nie zamierza dopuścić do technologicznego i informatycznego rozwoju ludności tubylczej. Lepiej w globalnej parafii dawać jałmużnę i hodować potencjalne mięso armatnie niż doprowadzić do wzrostu znaczenia i rozwoju ogłupianych cały czas Polaków. Kościół i Żydzi idą ręka w rękę.

  Polubione przez 2 ludzi

  • W środowym wydaniu programu #RZECZoPOLITYCE gośćmi Michała Szułdrzyńskiego byli dyrektor gabinetu politycznego Ministra ON Bartłomiej Misiewicz, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Paweł Szefernaker oraz dziennikarz „Rzeczpospolitej” Andrzej Gajcy. (lipiec 2016)

   Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Memento mori aj waj antysemityzm w Polin państwie prawie żydowskim gdzie pejsatki rządzą prawie 30 lat a chory Szechter leczy się w klinice w Szwajcarii.
   Gdzie paru szczeniaków 16 letnich pijanych łapią wszyscy najlepsi łapacze w Polin za napis ” żydzi do gazu ” a za zniszczenie orzełka na pomniku Selmana każe się rodziców dzieciaków karą 4 tysięcy złotych .
   Trzeba wy wezwać z powrotem do Netanjahu Szydło albo w Krakowie zorganizować obrady Knesetu żeby starsi bracia w wierze trochę wybatożyli batem końskim tyłki kolegów rządzących w Polin ha ha ha .

   Polubienie

 8. jednak …antysemityzm to nie tylko mowienie prawdy o histori pierwszej wojny czy drugiej !. antysemityzm dzisiaj to takze a nawet szczegolnie kiedy ojciec ,matka powie glosno,publicznie ze kocha swoje dzici ,rozine ,kraj. Do antysemityzmu dochodzi szczegolnie w Niemczech,Francji i szweci .:) gdzie biala kobieta ucieka przed goniacymi ja czarnymi afrykanami! .

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s