Rodacy! Wystrzegajcie się antysemityzmu!

Antysemityzm to straszna rzecz.

 

 

 

 

Europejski Kongres Żydów skarży się na Polskę. Antysemityzm rośnie, władze nie reagują

„W Polsce dochodzi ostatnio do wyraźnej normalizacji antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii i mamy nadzieję, że polski rząd zatrzyma tę nienawiść i zacznie zdecydowanie działać przeciwko niej” – czytamy w oświadczeniu Kongresu.

Według autora oświadczenia przewodniczącego Kongresu Mosze Kantora, w Polsce w ostatnim czasie doszło do „dramatycznego wzrostu antysemickich incydentów”. Pochodzący z Rosji biznesmen zarzucił polskim władzom bezczynność.

„W całej Europie, rządy państw konsultują się z lokalnymi oficjalnymi przywódcami społeczności, by otrzymać porady i koordynować odpowiedź na antysemityzm. Polska jednak stanowi przykład kraju, gdzie władze wydają się być mało zainteresowane w otwieraniu dialogu ze społecznością żydowską” – napisał Kantor, dodając że przez około rok żaden minister polskiego rządu nie spotkał się z przedstawicielami Związku Gmin Żydowskich w Polsce.

Jako przykłady rosnącego antysemityzmu prezes Kongresu podał niesławne wypowiedzi Magdaleny Ogórek do Marka Borowskiego, w którym wypomniała mu żydowskie korzenie (…).

Antysemityzm rośnie

(…)  Według przedstawionego w Sejmie w styczniu tego roku raportu Centrum Badań nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego, antysemityzm cieszy coraz większym przyzwoleniem społecznym (Już słyszę gromkie: hurra! antysemitów. – Zobaczycie antysemici, doczekacie się! Nie wiem jeszcze, co knuje sympatyzujący z naszym majątkiem żydowski reżim IIIRP, ale żydo-katolicki Kościół  na pewno zablokuje wam, paskudy, drogę do biblijnego Raju. – D.Kosiur). W porównaniu do 2014 roku, znacząco wzrósł odsetek ludzi, którzy nie zaakceptowaliby Żyda jako członka rodziny (56 proc. w porównaniu z 46 proc. w 2014), sąsiada (32 proc. wzrost o 6 pp.) i współpracownika (15 proc., wzrost o 5 pp.). Jednocześnie mniej osób uznało za obraźliwe sformułowania takie jak „Żydzi to kanalie” lub „Żydzi muszą zrozumieć, że nienawiść Polaków sami wywołali swoją zdradą i zbrodniami”.

za: https://wiadomosci.wp.pl/europejski-kongres-zydow-skarzy-sie-na-polske-antysemityzm-rosnie-wladze-nie-reaguja-6161457814128769a

____________________________

_______________________________

 

No i co my mamy z tym Mosze Kantorem -? Kto by przypuszczał, że to taka „ruska” szuja?

tekst z 2013r.

Oligarcha Wiaczesław Mosze Kantor Fot. Petr David Josek / AP

 

Który Żyd dobry, a który zły – oceniają sami Żydzi

Jewropejski ochlapus, A.Kwaśniewski, lobbował za sprzedażą większości akcji Tarnowskich Azotów rosyjskiej firmie Acron S.A. – tak mniej więcej donoszą powszechne żydo-media.

Rodzina Radia Maryja, ta od o.Rydzyka, wyklina nawet Kwaśniewskiego, że to postkomunista wysługujący się „ruskim”.

Przyjrzyjmy się, zatem nieco bliżej całej sprawie. Rosyjska firma Acron S.A. – dlaczego nie Aron? – jest własnością niejakiego Wiaczesława Mosze Kantora – czyżby kuzyn „naszego” sławetnego twórcy teatru, T.Kantora?. W.Mosze Kantor to oczywiście Żyd z Rosji.

Warto pamiętać, że majątek narodowy byłego ZSRR po roku 1990 był błyskawicznie rozkradany przez syjonistyczne elementy w Rosji. Te syjonistyczne elementy zdominowały także politykę wewnętrzną Rosji i demontowały państwo rosyjskie według instrukcji żydowskiej finansjery z USA. Dopiero rządy W.Putina położyły temu kres. Główny nurt rosyjskiej polityki został z żydostwa oczyszczony. W.Putin pozwolił jednak żydostwu funkcjonować w obszarze gospodarczym pod warunkiem, że będzie to zgodne z interesem Rosji.

Także Polska po 1990r., tak jak Rosja, została całkowicie opanowana przez elementy syjonistyczne, z tym, że niszczenie państwa i rozkradanie polskiego majątku trwa nieprzerwanie do dzisiaj. Co lepsze polskie firmy zostały przejęte przez międzynarodowy kapitał żydowski.

Zatem i Rosja postanowiła wziąć udział w przejmowaniu resztek tego majątku wprowadzając do gry swoją żydowską firmę. No, bo dlaczego żydowska firma z Rosji ma być gorsza od żydowskich firm z Zachodu?

Tu warto dodać, że W.Mosze Kantor i A.Kwaśniewski zasiadają razem w Europejskiej Fundacji Tolerancji i Pojednania. Kantor jest także przewodniczącym Europejskiego Kongresu Żydów i wielkim filantropem działającym na rzecz ratowania żydowskiego dziedzictwa i pamięci o Holokauście. A, wiec jest tak samo dobrym Żydem do przejmowania polskiego narodowego majątku, jak każdy inny Żyd z Zachodu. Mało tego, Acron S.A. jest notowana na giełdach w Moskwie i w Londynie – drugim po Wall Street centrum światowej syjonistycznej finansjery.

Widać tu majstersztyk rosyjskiej polityki W.Putina, który potrafił zaprząc Żydów do pracy na rzecz Rosji.

 

Możemy, natomiast się zastanawiać nad powodami zaangażowania Kwaśniewskiego właśnie po stronie Kantora, Żyda z Rosji, a nie jakiegoś Żyda z Zachodu. Prawdopodobnie Kwaśniewski został poproszony o ten lobbing przez stronę rosyjską, a ma ona niewątpliwy dar przekonywania. W istniejących archiwach NKWD, także UB i SB z PRL, które Rosja posiada, znajdują się takie mało istotne informacje, jak poświęcone np. tatusiowi Kwaśniewskiego, Izaakowi Stolzmanowi, żydowskiemu płk. NKWD, potem UB, który miał na sumieniu tysiące mordów na Polakach z likwidowanej polskiej organizacji wojskowej Gryf Pomorski.

Zresztą nie tylko Kwaśniewski odniósł się pozytywnie do projektu globalno-rynkowych inwestycji w Polsce W.Mosze Kantora. Homoseksualista, Rycho Kalisz, stwierdził, że także Tusk i J.K.Bielecki (szef rady gospodarczej przy premierze) przychylnie odnieśli się do tego pomysłu.

Na szczęście nad wszystkim czuwa niezastąpiony sanhedryn, który ustala kierunki polityki w Polsce i rozdaje polityczne karty. Ów sanhedryn – można tu z dużym prawdopodobieństwem wskazać na Fundację S.Batorego, założoną przez G.Sorosa – zdążył zareagować w samą porę i nie wyraził zgody na wrogie przejęcie Tarnowskich Azotów. Wrogie – bo chciała je przejąć żydowska firma z Rosji, a byłoby to przejęcie przyjacielskie, gdyby ta sama żydowska firma zainstalowana była np. w Wlk.Brytanii.

Zarówno Tusk i jego doradca Bielecki, wycofali się rakiem z wcześniejszego poparcia dla lobbingu Kwaśniewskiego.

Mój Boże, cała ta banda żydo-władzy RP nie ma nawet rozeznania, co do politycznych priorytetów syjonistycznej polityki Zachodu, w której sama bierze udział. Chyba, że jej polityczne działanie skutecznie destabilizuje zachłanne myślenie o ewentualnych prywatyzacyjnych prowizjach – nie, nie łapówkach, uchowaj Boże.

Tarnowskie Azoty zostały połączone z Zakładami Azotowymi w Puławach, żeby podwyższyć kapitał zakładowy powstałej firmy Grupa Azoty celem uniemożliwienia wrogiego przejęcia Tarnowskich Azotów przez Żyda z Rosji.

 

Już w styczniu 2013r. Komisja Europejska wyraziła zgodę !!!! na połączenie Tarnowskich Azotów i Zakładów Azotowych w Puławach.

 

(Ci, którzy uważają, że PRL był pod butem Kremla, niech sobie przypomną, czy kiedykolwiek i ktokolwiek z poza PRL decydował o tym, czy fabryka śrub może, czy nie może połączyć się z fabryką nakrętek.)

 

Tak, więc Żyd Żydowi nie równy – i kto tu teraz antysemita?

 

Dariusz Kosiur

 

PS

UWAGA !!!

Żydowski administrator facebook’a umieścił poniższy napis, który pojawia się natychmiast po kliknięciu na link do powyższego tekstu !!! – a więc polskie przysłowie „na złodzieju czapka gore” działa i to skutecznie.

Odwiedzany przez Ciebie link:http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/04/24/ktory-zyd-dobry-a-ktory-zly-oceniaja-sami-zydzi/

Facebook ostrzega, że ta witryna może być niebezpieczna. Jeśli jej nie znasz, prześlij opinię, oznaczając ją jako spam (nastąpi przekierowanie z powrotem do Facebooka).

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Rodacy! Wystrzegajcie się antysemityzmu!

 1. Technika pieniądz dupa

  Jestem na 100% pewny że pejsatki coś kombinują tym sztucznym wywoływaniem antysemityzmu którego ani pies ani wydra w Polin nigdy nie widziała .

  Polubienie

 2. Polecam artykuł pt. Talmud i „antysemityzm”, zamieszczony na moim blogu. Znajduje się tam odpowiedź dla tego garbatonosego, syjonistycznego psa. Drugi artykuł godny polecenia, nosi tytuł „Mowa miłości, mowa nienawiści”. Adres bloga: http://tatriota-tarkowski.blogspot,com/

  Polubione przez 1 osoba

 3. Technika pieniądz dupa

  Bardzo mi się podoba użyte w tekście określenie na Stolzmana :
  1.”Jewropejski ochlapus, A.Kwaśniewski”
  Może jeszcze dorzucę :
  2. Gorączka filipińska .
  3. Kochaś suczki Saby .
  4. Mega moczygęba .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Swoją drogą tak coś mi świta czy aby europejski ochlapus nie pełnił tak półoficjalnie funkcji doradcy do spraw międzynarodowych u prezia Kalksteina ?
   W końcu doświadczenia ten moczygęba już miał 10 lat na stolcu siedział z innych otyłym prosiaczkiem Kaliszem .
   Musimy także pamiętać jak prezio Kalkstein był smutny i jak piał że wielka to strata dla Polski śmierć Lewartowa i już nieważne czy stracił panowanie nad samochodem w trakcie robienia loda czy nie . Prawdy dowiemy się za jakieś 20 – 30 lat jaka by ona nie była .
   Smutna prawda na dzisiejszą terażniejszość .
   Jeżeli nie trzymasz z pejsatkami w Polin to daleko nie zajedziesz i to tyczy się zawodów od aktora do podrzędnego urzędasa w jakiejś zapyziałej gminie .

   Polubione przez 1 osoba

 4. Plus

  A od kiedy to dzicz chazarska pochodzi od Sema?
  Co mogą to kradną zwierzęta talmudyczne.
  U nich występuje kompleks wyższości, który jest konsekwencja kompleksu niższości.
  Zawsze byli śmieciami i będą, żeby nawet się zesrali wszyscy na raz. Żyd to ubliżenie gorsze od k…

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   To już nie jest ważne chazar czy żyd grunt że jest to podłota niszcząca Słowian .
   Kiedyś widziałem gdy do Piskorskiego który stanął po stronie ludzi biednych dołączył Ikonowicz i właśnie dlatego te poczwary są takie grożne bo wpełzną wszędzie jak mawiała moja przedwojenna prababcia .
   Przed wojną gdy żyd złapał dziecko które z głodu urwało mu jabłko z sadu korzystając z piorunów i deszczu bo tego bohaterski pejsatek bał się najbardziej .Takie dziecko było bite niemalże do nieprzytomności za urwanie tego jednego jabłka .
   Po wojnie chodzili do Rosjan skarżąc się że Polacy im jeść nie dawali . Tego wszystkiego świadkiem była moja prababcia .
   Aż jakiś Rosjan się wkurzył i mniej więcej tak im powiedział :
   ” Wy żydzi to jesteście strasznie podli . Przecież oni wam życie ratowali a wy teraz do nas przychodzicie i się na Polaków skarżycie bo wam mało chleba dawali a oni skąd mieli brać „.
   Ktoś dziś powie co mnie to obchodzi natomiast uważam że takie historie prawdziwe trzeba znać .

   Polubienie

 5. paziem

  Komentatorze Plus, pomimo targających tobą uczuć prosimy wstrzymywać się od rynsztokowych wulgaryzmów.

  Polubienie

 6. Technika pieniądz dupa

  Międlara już WPS dokładnie zbadał ale mnie facet trochę jednak ciągle zastanawia .
  w tym filmiku mądrze gaworzy może się podobać i jest wściekle atakowany przez zadżumionych przez tłuściocha z Torunia .
  Zastanawia mnie jedno ..Może komuś tam na górze przyszło do główki że wiara w żydzizmy upada i trzeba się jakoś zabezpieczyć takim Międlarkiem co by znudzonych papą i dogmatami taki Międlar brał pod swoje skrzydła aby w przyszłości zabezpieczyć dupska co niektórym katabasom .
  Komentarze mile widziane.

  Polubienie

  • jakipodpis

   Panie Tpd, wyznam szczerze, iż rzeczony Międlar próbuje [przynajmniej sprawia to na mnie takie wrażenie] zapodać prawdę, jednakże staram się zachować dystans do Owego wypowiedzi w temacie, ogólnie rzecz biorąc, chrześcijańskich. Dalej nie piszę, bo szkoda inkaustu i, jak mówił mój kolega po fachu na papier do pisania (aj, on chyba też był nasz), papierza.

   Polubienie

 7. takipodpis

  Nierozumiem jak można się zachwycać osobą która była szkolona przez obce mocarstwo ? Toż to ewidentna zdrada – tu mam na myśli miedzy innymi szatanistke i aktorke Beate Sz.

  A to fragment ze strony wolnespołeczeństwo :

  (…)Podczas gdy belgijska firma pracowicie wyszukuje dla swych klientów pojedyncze dzieci i mozolnie uzgadnia z sędziami i urzędnikami ich dostawy do Belgii, amerykańska firma „Be Love! Orphan Outreach Missions, Inc.” zabiera dzieci całymi grupami z Polski do USA, bez opiekunów, same, na czas od 4 do 8 tygodni, i nie dba przy tym o zgody sądowe.6 Świadkowie mówią, że działa z bezpośrednim poparciem polskiego Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Firma zleca filmowanie dzieci w Polsce i przesyłanie filmów do USA. Żąda dostarczania do USA tylko niektórych spośród sfilmowanych dzieci.

  Założycielka tej amerykańskiej firmy osobiście odwiedziła Polskę w kwietniu 2015 r. i spotykała się między innymi z pracownikami Departamentu Polityki Rodzinnej polskiego Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.7

  Amerykańska prywatna firma stosuje religijny kamuflaż. Pozoruje działalność misyjną i religijną. Sformułowania i stylistyka językowa stosowana przez firmę nadają publikowanym przez firmę treściom dwuznaczność. Nawet jeśli niewielka liczba osób odczytuje w dwuznaczności ewentualny perwersyjny przekaz, i nawet gdyby było to nieporozumieniem, to i tak na dzieci wprost sprowadzane jest niebezpieczeństwo. Nie można zakładać, że treści trafią wyłącznie do osób skłonnych chronić dzieci.

  Nie ma żadnej pewnej metody rozpoznania i wykluczenia osoby potencjalnie niebezpiecznej dla dziecka.

  Celem amerykańskiej firmy jest według jej założycielki: „(…) dzielić miłość Jezusa z dziećmi, które mogły nigdy nie zdawać sobie sprawy, że posiadają Ojca! Tego samego, którego wszyscy mamy, w Niebie, który kocha je bardzo”.8

  Osoby zamawiające dzieci otrzymują w ramach urzeczywistniania tego wątpliwego celu: „(…) Błogosławieństwo doświadczania życia oczami dziecka oraz uczenia go miłości z perspektywy rodzinnej, poprzez komunikację słowną w 20 procentach i komunikację pozasłowną w 80 procentach oraz łączenie się z dzieckiem (…)”.9

  Oficjalnie opłata wstępna za takie błogosławieństwo zaczyna się od jawnie wymaganej wstępnej kwoty 2 tys. 700 dolarów kosztu dostawy jednego dziecka. Opłaty można odliczać od podatku. Na dzieci zbierane są „datki” („donations”) pochodzące od niewiadomych osób, przekazywane w niewiadomym celu, być może za udostępnianie dziecka lub dostarczanie zapisów filmowych lub fotograficznych wytworzonych z jego udziałem.10

  Polubione przez 1 osoba

   • Technika pieniądz dupa

    Panie Jacku jakipodpis będę krzyczał do pana jak onegdaj pewna wypasiona moczymorda do suczki Saby Dorna .
    Panie Jacku nie idż pan tą drogą . To zła droga i nie pisuj pan u emeryta Dylaka i na jego portalu .
    Pisowskie syfy (chwalące rządząca partyjkę) tego dziadka czyta ledwie cztery osoby jak to się mówi każda rozwora pisowska wybierze swego potwora a są to niejaki pisowski Luk , ozjaszowiec Kika , Julius z którego pisania Dylak sobie robi jajca i moja skromna osoba która robi sobie jaja z propisowskich pierdół tego dziadka .
    Głogoczowski od pięciu tygodni tam już nic nie napisał czyli wydaję się ma dość czytania idiotyzmów propagandowych Dylaka na cześć rządzącej partyjki .
    Pan nie dokłada czytelników temu dziadkowi i niech pan nie będzie jego piątym czytelnikiem ha ha ha .

    Polubienie

   • takipodpis

    Panie TPD, spokojna twoja rozczochrana, zareczam panu ze „jakipodpis” i „takipodpis” to dwa różne podpisy od dwóch różnych osób.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    W takim razie mój błąd .Przepraszam.

    Polubienie

 8. Technika pieniądz dupa czyli PIS to jedne wielkie jajca .

  „Nierozumiem jak można się zachwycać osobą która była szkolona przez obce mocarstwo ? Toż to ewidentna zdrada – tu mam na myśli miedzy innymi szatanistke i aktorke Beate Sz.”

  Panie jakipodpis nie rozumie pan dlaczego robi się u owsika u Żydło czy kociarza .
  Proszę wejść na stronę emeryta zusowego tysiącdwieściezłotowego Dylaka to się pan przekona dlaczego .
  Oto określenia tego pisowego koziołka matołka w kwestii rządzącej władzuni
  1. Szydło wybitny mąż stanu .
  2.Kaczyński wybitny mąz stanu .
  To są wybitni Polacy i patrioci a PIS jest zbawcą Polski .
  Co ten człowiek kużwa wącha? . Tak to nawet nie wchodzą w dupę Żydło czy kociarzowi w TV Republika czy w Niezależnej .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.