Kreatury z Żydo-PiS szczytują

W Trzciance w Wielkopolsce wyburzono jedno z najokazalszych pomników upamiętniających radzieckich żołnierzy, którzy zginęli w czasie wyzwalania Polski – Mauzoleum Armii Czerwonej.

 

Mauzoleum żołnierzy radzieckich w Trzciance – wyburzone, Rosja protestuje

Zgody na wyburzenie mauzoleum i ekshumację szczątków żołnierzy nie chciały wydać rosyjskie władze. Powołano się przy tym na zapisy umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Federacji Rosyjskiej o grobach i miejscach pamięci ofiar wojen i represji.

Władze Trzcianki nie poddały się: przeprowadzono badania georadarem i odwierty w obrębie mauzoleum. Okazało się, że pod ziemią nie ma ludzkich szczątków. Zostały ekshumowane i przeniesione na cmentarz w 1953 roku (wcześniej sądzono, że przeniesiono tam tylko szczątki pochowanych tam oficerów).

Wystąpiono więc o wykreślenie mauzoleum z ewidencji cmentarzy wojennych i o zgodę na rozbiórkę. W czerwcu gmina zgromadziła wszelkie stosowne zezwolenia.

Sekretarz Okręgowy pilskiego PiS-u Adam Bogrycewicz:
Wyburzenie nastąpiło jakby z zaskoczenia. Przyjechały dwie koparki. Jedna czekała w odwodzie, druga przystąpiła do pracy
Dziś jest sukces. Polska staje się wolna od symboli komunistycznych

 

Sukces władz w walce z komunizmem.

Rosyjskie MSZ zapowiedziało, że nie pozostawi bez reakcji demontażu pomników w Polsce.

Źródło:
https://wiadomosci.wp.pl/trzcianka-wyburzaja-mauzoleum-armii-czerwonej-6163965665601153a
http://niezalezna.pl/202710-sprawiedliwosc-po-70-latach-tak-zburzono-mauzoleum-na-czesc-armii-czerwonej-wideo

______________________________

______________________________

 

Tytuł „Kreatury z Żydo-PiS szczytują”: D.Kosiur

Reklamy

30 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

30 responses to “Kreatury z Żydo-PiS szczytują

 1. Technika pieniądz dupa

  Nic tu nie ma nadzwyczajnego . Robią swoją robotę i tyle do tego mając poparcie zadżumionych Polaków których kupili 500 plus .
  Najgorsze jest to że w tym pokoleniu Polaków nie widzę żadnych szans aby te pomniki można było w najbliższej przyszłości odbudować .
  Niestety mnie już trochę śmieszą te reakcje Rosji że nie pozostawią tego bez odpowiedzi .
  To są tylko słowa nic więcej .
  Zburzą trochę pomników armii czerwonej czy mauzoleum która to armia uratowała nas od całkowitego wyniszczenia podkręcą tym nienawiść do Rosji a większość ludzi to kupi .
  Zwolni się miejsce na pomniki Wojtyły , Brzezińskiego ( niedawno pisowski gieroj umarł i już są pewnie przymiarki do budowy jego pomników w Polin ) i innych syjonistycznych bohaterów bo pomników nigdy dość .

  Polubienie

 2. Kojak

  TYPOWE ZACHOWANIE SYJONISTYCZNYCH BYDLAKOW , SMIECI I ODPADKOW LUDZKICH Z PIS ! WIADOMO ZE TE BYDLO NIE REPREZENTUJE POLSKI OD DAWNA !JEST TYLKO PRZYBUDOWKA AMBASADY USRAELA W POLSCE

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Kojak wszystko się zgadza ale nie tu leży główny problem . Problemem jest to że w wyborach ( zakładam że nie sfałszowane ) zdobyli blisko 40 % głosów . Po wprowadzeniu 500 plus ( 80% Polaków to popiera ) i teraz jest planowy odpowiednik dla rencistów i emerytów tych 5 stów poparcie im wzrośnie do niemal 50% . Teraz mają 45 % a nawet 46% .
   To już nie chodzi o to kto ma jakie zdanie na temat ośrodków opinii publicznej i komu one służą ale póki co takimi faktami się w Polin operuje .
   Za dwa lata wybory mają wygrane na 100% czyli czeka nas w sumie jeszcze 6 lat rządów PIS a co będzie dalej cholera go wie .
   Czują to podskórnie różnej maści polityczne kur…. stąd coraz większa ich ilość kręci się wokół PIS jak smród po gaciach .
   Myślisz ze oni będą protestować przeciwko burzeniu pomników .
   Takich Dylaków apologetów PIS mam wokół siebie całe kopy i nic do tych idiotów nie dociera .

   Polubienie

   • Polka57

    A może w końcu się zrzeszymy, czas najwyższy.
    Dziękuję WPS za to co robi.

    Polubienie

   • Kojak

    Nie wazne kto jak glosuje wazne kto liczy glosy ! absolutnie Nikt nie kontroluje serwerow a one podaja to co rzadce bandziory sobie zycza !Rzadzace Polska bandziory doskonalne wiedzeli ze bandyci z PO sie zgrali wiec je ewidentnie zastapili bandytami z PIS ! Typowy przyklad afera tasmowa ! Jest rzecza wiadoma ze bandziory z tajnych sluzb ja sfingowali zeby zatopic PO a bandziorow z PIS wylansowac !

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    KOJAK z tymi serwerami to są w ogóle niezłe jajca . Wiadomo że kociarz wybory przegrywał osiem razy z rzędu i ile się nasłuchałem od placków mózgowych pisowych że Putin coś manipulował z serwerami aby PO wygrała .
    Teraz gdy wygrało PIS swoje świńskie pisowe mordy pozamykały już im Putin nie manipuluje przy serwerach ani ruscy hakerzy nie straszni .
    Wszystko OK bo to ich stary kawaler karakan wygrał .
    Podobnie z Chemtrails . Trują tym gojów a najwięcej chemtrails jest w Rosji .To czemu Putin nie reaguje skoro to takie grożne a może po prostu że to nie szkodliwe a nawet gdyby coś było na rzeczy żydki truli by samych siebie? .To ci jacyś spiskowcy odpiszą że część żydów jest do odstrzału i tym podobne .
    Gdzie na to dowody ?
    Nie upodabniajmy się do rydzykowych idiotów i nie wychodżmy na ulicę krzycząc że Putin wymordował cały kwiat polskiej inteligencji .
    Piszemy o chemtrails i serwerach to dawać 100% dowody na stawiane tezy.
    Akurat wierze że teraz kociarz ma takie poparcie bo mnie otaczają jak dżuma same pisdzielce a jeszcze jak dziadkom dodadzą 500 złotych to dopiero będzie poparcie .

    Polubienie

 3. „Wyburzenie nastąpiło jakby z zaskoczenia. Przyjechały dwie koparki. Jedna czekała w odwodzie, druga przystąpiła do pracy
  Dziś jest sukces. Polska staje się wolna od symboli komunistycznych” – pieprzony pisraelicki troglodyta…

  Polubienie

 4. jakipodpis

  Cudów nie stwierdza się:https://www.youtube.com/watch?v=Aq7FuvTT0C8 dobre ale bez „rabin w Konstancinie”

  Polubienie

 5. julius

  Europa w przededniu zmian: Berlin zaczyna łasić się do Rosji.
  Niemcy wychodzą z ukraińskiej awantury.

  Końcowy fragment.
  Dlatego Niemcy zachowują się prawidłowo. Jeśli zaistnieje europejski Armagedon, bazy USA (NATO) będą schronieniem i główną bazą dla islamskich bojowników, którzy w wystarczającej ilości zostali dostarczeni do krajów UE, a jedyną siłą, która może pomóc w krajach europejskich, aby poradzić sobie ze strachem i przemocą, i nie jest to dziwne, mogą być tylko oddziały pokojowe Rosji. Ale tę decyzję niewątpliwie Moskwa będzie musiała ważyć tysiąc razy. Europę i Niemcy w przeszłośći ratowaliśmy dziesiątki razy, ale ilość rzeczywistych przykładów i sprawiedliwej współpracy politycznej i gospodarczej jest wciąż zbyt mała, aby móc mówić o wyjątkowości takiego posunięcia ze strony Rosji – „bratuszki” wystarczająco zaleźli nam za skórę.
  https://cont.ws/@salei/710606

  Polubienie

 6. rien

  Powiem krótko: dość, zbyt dużo sprzecznosci, by móc tę całą obłudę strawić.

  Polubienie

 7. Polak Słowianin

  Skoro mowa o historii …
  W szczególności od 12:20 …

  Polubienie

 8. Na rosyjskiej internetowej stronie „Nowości ze świata” ukazał się artykuł mówiący o tym haniebnym wydarzeniu w Trzciance.

  Rosjanie publikację zatytułowali:

  „Polskojęzyczni [w oryginale: „polscy”] żydzi walczą z pomnikami i monumentami poległych rosyjskich żołnierzy”.

  Co ciekawe, we właściwym tekście nie ma słowa odniesienia do jakichkolwiek żydów.
  Jasnym więc dla mnie jest, że autorzy artykułu nie pragną pogłębiania nienawiści między Polakami a Rosjanami, i mówią wprost swoim czytelnikom, kto tak naprawdę jest tu judzącym wrogiem.

  Jaka szkoda, że w Polsce nie pisze się w podobnym tonie np. o syjonistycznej zbrodni w Katyniu.

  źródło:
  oryginał po rosyjsku:
  http://новости-мира.ru-an.info/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5-%D0%B5%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D1%8E%D1%8E%D1%82-%D1%81-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D1%88%D0%B8%D0%BC-%D1%80%D1%83%D1%81%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%BC-%D0%B4%D1%83%D0%BC%D0%B0%D1%8F-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D1%85-%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%83%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F/

  tekst przetłumaczony na język angielski przez automatyczny tłumacz:

  „Polish Jews are at war with monuments to the dead Russians, thinking that there is no one to intercede for them.

  In the Polish city of Tshchanka, work began on the eve of the demolition of the mausoleum, installed on the site of the mass grave of Soviet soldiers who died in the liberation of this territory. The Russian Foreign Ministry rightly called this act blasphemy. It is obvious that the Russian side will not leave this act of state vandalism unanswered.

  It is known that in the mass grave were buried 56 Red Army soldiers who fell in battle with the Germans in early 1945. Warsaw was aware of Moscow’s position on the liquidation of this monument, but still this step was taken.

  It is obvious that unfriendly actions in the sphere of protection of memorial complexes and burials will not remain without consequences. Against the Polish side, retaliatory measures will be taken, which may be asymmetrical. For example, the Russian Federation will not fulfill its obligations to care for memorials located on our territory. By the way, one of them is a monument on the site of the death of Polish President Lech Kaczynski.

  Interestingly, the obligation to care for monuments between Moscow and Warsaw was governed by two treaties adopted in the 1990s. But back in 2014, Poland unilaterally revised these agreements. Apparently, now it is Russia’s turn to respond.

  Personal sanctions can be imposed against those Polish officials who are behind the decision to liquidate the mausoleum. Experts say that Russia is in a position to impose restrictions, including economic and commercial nature, on certain regions of Poland where monuments are being demolished. This will seriously damage local producers, who are already suffering because of the inability to supply their products to the Russian Federation.

  The Poles should be reminded that their state exists exclusively thanks to the USSR. About six hundred thousand Soviet soldiers and officers gave their lives for the liberation of Poland from the German occupation. It was also Moscow who advocated that, after the war, Warsaw be transferred to those lands that it never belonged to. After the end of World War II, the Soviet Union rendered considerable financial and economic support to Poland.

  Unfortunately, the Polish side very quickly forgot about this. However, tough measures on the part of the Russian Federation will certainly help our neighbors to refresh their historical memory and realize their mistake. Only in this case the escalation of relations between Moscow and Warsaw will be avoided.”

  Polubienie

 9. Pimpuś

  Przecież to syjoniści stworzyli Związek Radziecki i komunizm a teraz dzieci tych syjonistów burzą różne pomniki Armii Radzieckiej w Polsce. Podsycają nienawiść i uprzedzenia ale tylko w tej odmóżdżonej części społeczeństwa związanej z kk i cerkwią oraz przygłupawych lewaków po obydwóch stronach Polsko-Rosyjskiej granicy. Nie dajmy się wciągnąć w ten syjonistyczny teatrzyk!!! Nie my Polacy budowaliśmy te pomniki i nie my je burzymy ! Mam pierwsze miejsce w tym „syjonistycznym teatrzyku” na widowni i będę się głośno śmiał popijając piwko zamiast kląć, pluć i rzucać obelgi pod adresem tych na których te syjonistyczne aktorzyny chcą bym to robił. Rosjanie powinni zrozumieć jakiej prowokacji dopuszczają się obecnie dzieci tych syjonistycznych kanalii, które położyły 600 000 tysięcy Rosjan w Polskiej ziemi.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Nie jest ważne kto te pomniki budował i jacy szabasgoje za kilo kaszanki razem z żydami dziś te pomniki rozwalają .
   Gdyby nawet Polacy te pomniki budowali to co nie zasłużyła sobie na to armia czerwona która uratowała nas od krematoriów .
   Ważne jest natomiast to że my sami nie szanujemy swojej historii pozwalając na takie bestialstwo . Ktoś protestuje przeciwko temu ? . Może by się znalazło parę osób ze Zmiany .
   Rozumiem że ktoś może mieć takie czy srakie poglądy i nawet mogę to zrozumieć gdyby te pomniki burzył bo ma takie przekonania .
   Jednak te pomniki burzy głównie sprzedajne szabasgojstwo a bo wiadomo trzeba mieć dobrą fuchę za 10 tysięcy na miesiąc czy fajne auto i wille najlepiej z basenem .
   Gdybyś to ścierwo przeniósł w czasie z radością na ustach by te pomniki budowali dlatego to są zwykle sprzedajne suki które stanowią uzupełnienie dla rządów parchatych .
   Kiedyś znanej i utalentowanej Polce aktorce i piosenkarce kilku pejsatków powiedziało prosto w oczy .Szkoda że ty nie nasza bo zrobiłabyś mega karierę w Polin a tak sprawa się rypła .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    W takim PIS dziś jest więcej byłych czerwonych niż skwarków w dobrej kaszy czyli wtedy budowali a dziś burzą bo dziś z takiego burzenia mają korzyść .To jest proste jak budowa cepa .
    Poczytajcie dzieła Pastusiaka o konflikcie arabsko – żydowskim wielkiego znawcę preziów hameryckich od A do Z którego programiki zdaje się puszczano w latach 80 a może i póżniej .
    Warto sobie zadać pytanie co nas obchodzi życie prywatne czy romanse albo numer buta hameryckiego prezia bo mnie nic .
    Pastusiak w tym konflikcie trzymał stronę Arabów . Aby mu się optyka nie zmieniła po 1989 roku i zmienił swoją miłość i westchnienia w innym kierunku w stronę pejsatków .Raczej chyba tak .
    Widzimy jak to wygląda .

    Polubienie

 10. Technika pieniądz dupa

  O tym to musowo wspomnieć nawet jak nie na temat .
  Szanowni komentatorzy WPS dzieją się rzeczy jakie fizjologom się nie śniły jak mawia głupi Ferduś z pejsatego serialu .
  Wczoraj Saakaszwili wielki bohater i ikona Polin kumpel zmarłego prezydenta nie został wpuszczony na Ukrainę a w lipcu odebrano mu paszport . Pejsatki rządzące ukraińskie dały mu do zrozumienia że chlebem i solą nikt na Ukrainie Saakaszwilego witać nie będzie .
  Boże drogi żydowski ależ to zniewaga dla władz Polin . Co te ukraińskie pejsatki wyprawiają ? jak oni traktują ikonę Polin przyjaciela zmarłego prezydenta . Przecież to zniewaga .
  Trza organizować posiedzenie BBN i zastanawiać się co robić w tak poważnej sytuacji .
  Co ten Wołodymyr Hrojsman wyprawia ?.
  Będziemy tu zaraz Patroszenkę na dywanik wzywać . W razie co to jego słodycze Roshen wypierd… z pejsatkowych marketów . Będą konsekwencje dla biznesu Patroszenki .Jego pysznych krówek już goj w Polin nie kupi .
  Może to chemtrails tak działają na pejsatki z Ukrainy że głupieją .To by było jakieś usprawiedliwienie dla nich .
  Podsumowanie : Hrojsman w Polin mocno podpadł .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   To Nadię Sawczenko w Polin witano jak Boga . Miała wystąpienie w Knesejmie plus pyszny obiadek i łyczek pysznego winka na koszt podatników . Lizano ją w żopę aż do bólu a Ukraińcy tak podle przyjęli Saakaszwilego wielkiego przyjaciela zmarłego prezydenta .
   Konsekwencje muszą być .
   Wielbicieli słodyczy Roshen ostrzegam wykupujcie krówki , batony czekoladki tej ukraińskiej firmy bo z dnia na dzień może ich zabraknąć w pejsatkowych biznesach ha ha ha .
   A krówki mordoklejki są super .Mojemu koledze radiomaryjnemu dwie plomby po zjedzeniu tych krówek wypadły i chłopina stracił 300 stówki u stomatologa ale czego się nie robi dla przyjaciół z Ukrainy ha ha ha .

   Polubienie

 11. jakipodpis

  Nawracać, nawracać, nawracać…
  http://wiadomosci.onet.pl/nauka/papieski-astronom-chce-chrzcic-kosmitow,1,3692056,wiadomosc.html
  Ciekawe, jaką karę zastosowaliby na wypadek odmowy kosmitów udziału w tej czynności.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   jakipodpis kary byłyby bardzo proste .
   1. Urwanie jaj kosmitom .
   2. Zgwałcenie ich żon a kto wie może w ekstremalnych przypadkach dobieranie się do ich dzieci .
   3. Spalenie na stosie .
   jakipodpis to o tych kosmitów chodzi ?

   Polubienie

  • Tomas Forged

   A w jakiej walucie kosmici mieliby dawać na tacę?

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Forged a jakie waluty obowiązują w żydzizmach i jaką walutę szabasgoj najbardziej kocha oczywiście dulary amerykańskie ewentualnie kanadyjskie .
    Żeby zachęcić kosmitów do żydzizmów katabasy robili by im najróżniejsze promocje takie jak :
    1. Chrzest małego kosmitka – tylko 10 dularów .
    2. Ślub kosmitów płci męskiej i żeńskiej geje wykluczeni – 20 dularów .
    3. Zamówienie mszy za kosmitka który umarł aby poszedł do nieba – tylko 5 dularów .
    4. Pogrzeb kosmitka tylko 50 dularów .
    Przecież to są atrakcyjne promocje dla nowych wiernych z kosmosu . Połkną bakcyla jak nic gdy jeszcze zobaczą jak Polak za pogrzeb płaci 1500 złotych a oni tylko 50 dularów jako kosmici .

    W PAKIET WEJDZIE JESZCZE DARMOWY TALERZ I DEKODER PLUS ROCZNY ABONAMENT NA TV TRWAM OJCZULKA DLA KOSMITÓW I ŻYĆ NIE UMIERAĆ .
    TAK BĘDZIE JEŻELI CHODZI O KOSMITÓW KTÓRZY WYLĄDUJĄ W POLIN A JAK W INNYCH KRAJACH ZORGANIZUJĄ PROMOCJE DLA KOSMITÓW TEGO NIE WIEM .
    JEŻELI JEDNAK POPATRZYMY NA LAICKI ZACHÓD I BRAK TAM ODPOWIEDNIKÓW PIS PRZY WŁADZY TO RACZEJ NA ZACHODZIE EUROPY PROMOCJE DLA KOSMITÓW W KOŚCIÓŁKACH NIE BĘDĄ TAK SZCZODRE JAK W POLIN HA HA .

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Żeby nie być gołosłownym i pokazać że dulary jako nowa waluta kosmitów którą będą płacić na tacę rządzą proszę zobaczyć ten filmik .

    Przepraszam za zaśmiecienie ale odpowiadałem na pytanie Forgeda.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Swoją drogą mam bardzo ciekawe pytanie . Jak widzimy na filmiku w miłej pogawędce z katabasem nasz najlepszy PRL – owski detektyw to zatwardziały ateista . Na trudne pytania katabasa pięknie odpowiada – Tymochowicz go chyba nie szkolił za młody był wtedy .
    Ciekawi mnie bardzo że po 89 roku jak nasz super detektyw przepoczwarzył się w super detektywa Polin Malanowskiego to dalej jest ateistą czy może jednak zamienił się jak gąsienica w pięknego motyla czyli z ateisty w wiernego słuchacza i oglądacza TV Trwam razem z agentem Zelnikiem ha ha ha .
    Tylko grzecznie pytam a może ktoś zna odpowiedz bo to ciekawe .

    Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Przy okazji wspomniałbym tutaj Koniuchy . Mocno się zdziwiłem jak jakieś pięć lat temu przeczytałem o tym w popularnym czasopiśmie historycznym .Milimetr po milimetrze było o tym napisane o zbrodniarzu skurwysynu pejsatym Prennerze i jego żydkach mordercach .
   Niestety dalsze artykuły w tej gazetce wróciły do swojego pejsatego już poziomu bo następny artykulik był o tym że :
   1. Najwięcej w PRL wódki chlało się za Gomułki i Gierka i fotki towarzyszy z kieliszkami w ręku .
   2. Artykuł drugi – okrągły żłob a jedynym sprawiedliwym który tam siedział to był Lechu bo nie pił wódki i tak płakał przy tym okrągłym żłobie bo planowano okradać Polskę .
   Podsumowanie : Artykuliki na poziomie pejsatym ale ten jeden o Koniuchach naprawdę na plus . Jakim cudem pejsata cenzura to przepuściła ?

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s