Czy grozi nam wojna i czy będzie to wojna z Rosją?

Źródła antyrosyjskiej histerii.

Teoretycznie możliwy jest każdy wariant wojennego teatru w naszej części Europy. Jednak nie jest wcale tak, że imperialna polityka syjonistów z USA jest nieprzewidywalna.

Analiza historii choćby tylko XXw. pozwala dość dokładnie określić cele żydowsko-anglosaskich barbarzyńców. A znając w przybliżeniu rozkład sił w naszej części świata można podjąć próbę określenia sposobu, w jaki Żyd z USA zdecyduje się swoje cele osiągać.

Obserwujemy ostatnio dziwne harce syjonistycznego rządu PiS związane z wojennymi odszkodowaniami od NRF. Polityka realizowana w interesie narodu i jego państwa charakteryzuje się stałością głównych celów i skuteczną ich realizacją. Ostatnią dogodną okazję do dyskusji o wojennych odszkodowaniach od NRF, o międzynarodowym traktatowym potwierdzeniu niezmienności naszej granicy z NRF, o przyznaniu Polakom w NRF statusu mniejszości narodowej, zaprzepaścił syjonista L.Kaczyński podpisując traktat lizboński. Z pewnością jego działanie było podyktowanie przez światowe gremia syjonistów i miało aprobatę syjonistycznego PiS na czele z J.Kaczyńskim. A zatem harce Żydo-PiS wokół odszkodowań wojennych od NRF nie tylko nie mają żadnej siły przebicia i egzekucji, ale przede wszystkim służą realizacji odmiennych celów niż prezentowe w ich roszczeniowej retoryce i nie są podyktowane interesem polskim. Z pewnością na podniesienie i nagłaśnianie kwestii odszkodowań PiS musiał otrzymać odpowiednie instrukcje z Waszyngtonu. Czemu i komu wysługują się więc harcownicy z PiS? Analogia do roku 1939, gdy Polska znajdowała się między dwoma wrogimi państwami, IIIRzeszą i ZSRR jest zdumiewająca. Czyżby Żyd z USA ponownie kalkulował likwidację Polski?

Nawet w powszechnych żydo-mediach słyszy się, na razie nieśmiałe, głosy o sterowaniu IIIŻydo-RP przez PiS w kierunku opuszczenia UE – o opuszczeniu NATO jeszcze nic nie słychać (?). Jeśli przyjmiemy, że syjonistyczny Żyd z USA dąży do zainstalowania na naszym terytorium jakiejś formy konfliktu militarnego z Rosją, to opuszczenie UE jest konieczne, żeby na UE nie ciążył obowiązek wspierania nas w tym konflikcie, a tym samym, żeby UE nie była tego konfliktu stroną – żeby interesy światowej żydowskiej finansowej międzynarodówki zawiadującej Zachodem nie doznały uszczerbku. Oczywiście nie wypracowano jeszcze formuły, która zagwarantuje, że ogłupiona przez żydowskie media polska gawiedź nadal będzie szczęśliwa z przynależności do Zachodu (szczęśliwość z tej przynależności lansuje także żydo-katolicki Kościół) i z tego, że jest przez syjonistyczne korporacje okradana, a jednocześnie nie poczuje zawodu, że integracyjne finansowanie zgodnie ze znanymi już unijnymi planami ma niebawem dobiec końca (gawiedź nie wie i nie przyjmuje do wiadomości, że tzw. unijne finansowanie to wielkie oszustwo i mistyfikacja). Opuszczenia NATO przez IIIŻydo-RP prawdopodobnie w tej fazie eskalacji napięcia politycznego Rosja – Zachód nie zakłada się, żeby nie utrudniać ewentualnego wkroczenia wojska NATO, np. w przypadku podjęcia przez polskie społeczeństwo próby likwidacji żydowskiego reżimu – temu samemu celowi służy stacjonowanie wojsk USA.

 

Czy Żydzi z USA każą nam napaść na Rosję?

Syjoniści z USA nie zdecydują się na bezpośrednie zaatakowanie Rosji. Byłby to z ich strony akt śmiertelnej desperacji. Syjoniści z USA wiedzą, że takiej wojny, wojny nuklearnej, wygrać nie mogą. Bardziej prawdopodobna jest ich przegrana, a wynika to z prozaicznego faktu, z rozległości terytorium Rosji.

Amerykańskie i radzieckie/rosyjskie zapasy broni nuklearnej w latach 1945-2010

(Jak można odczytać z wykresu z końcem lat 1970. zaczyna zarysowywać się zdecydowana przewaga ZSRR nad USA w ilości posiadanej (a więc także w technologii produkcji) broni nuklearnej. Odpowiedzią USA, na jaką było je wtedy stać, była tzw. Doktryna Reagana obejmująca politykę zagraniczną i militarną, która polegała na brutalnej likwidacji rządów socjalistycznych w państwach spoza bloku Układu Warszawskiego (UW) – polityka ta posiadała aprobatę Watykanu (JPII). Wobec ZSRR i UW USA zastosowały mistyfikację, propagandowe oszustwo, które nazwano „wojnami gwiezdnymi” (pomysł rodem z Hollywood). Rozpowszechniano kłamstwo o zaawansowanej technologii kosmicznej z użyciem broni jądrowej dzięki, której USA zdobywają przewagę militarną nad zacofanym technologicznie ZSRR i UW. Jednocześnie uruchomiono w bloku UW żydowską agenturę oraz ogromne środki finansowe na korumpowanie administracji.

Z dzisiejszej perspektywy, gdy posiadamy już wystarczającą wiedzę o tzw. zachodniej demokracji i żydowskim kapitalizmie, należy stwierdzić, że jedynym i słusznym rozwiązaniem wobec strajkujących w PRL w roku 1980 winno być siłowe stłumienie strajku i likwidacja ich żydowskich przywódców oraz doradców. Brak zdecydowanej, natychmiastowej, reakcji władz PRL – ekipy E.Gierka – spowodował, że została ona odsunięta od władzy przez juntę Jrazuleski-Kiszczak, czyli przez syjonistyczną agenturę.)

Jeśli uwzględnimy, że atak nuklearny i taka sama nań odpowiedź, równoważna co do ilości i mocy ładunków jądrowych, są możliwe niemal w tym samym czasie, to jest oczywiste, że USA będą w stanie zniszczyć w Rosji obszar porównywalny z tym, jaki same zajmują w Ameryce Płn. Natomiast rosyjska nuklearna odpowiedź oznacza likwidację całych USA i jej wszystkich punktów strategicznych z bronią jądrową rozmieszczoną poza obszarem USA (także w kosmosie).

Rosjanie świadomi tej swojej przewagi, muszą jednak likwidować wszelkie próby destabilizacji własnego państwa zmierzające do jego rozbicia, a tym samym do uniemożliwienia likwidacji biernej przewagi Rosji nad USA. To właśnie rządy W.Putina zablokowały proces demontażu Rosji realizowany przez żydowską kamarylę nietrzeźwego B.Jelcyna według instrukcji z Waszyngtonu. Tłumaczy to wściekłą nagonkę światowych żydowskich mediów i żydowskich reżimów Zachodu na prezydenta W.Putina i Rosję – gdzie się podziewają żydo-reżimowi tropiciele mowy nienawiści (?).

 

Nie wydaje się także, żeby syjoniści z USA zdecydowali się nakłonić syjonistyczne reżimy w państwach bałtyckich, na Ukrainie i w Polsce do rozpoczęcia wojny z Rosją. Byłaby to oczywiście wojna błyskawiczna – Rosja w bardzo krótkim czasie zlikwidowałaby siły militarne żydowskich reżimów i mogłaby zająć te państwa, a tego z pewnością żydowska międzynarodówka nie kalkuluje. Sytuację dodatkowo komplikowałoby członkostwo tych państw w UE i w NATO (oprócz Ukrainy), a jak na razie nie wypracowano formuły całkowicie zwalniającej stary Zachód od udzielenia wsparcia bądź włączenia się do wojny po stronie żydo-reżimowych wasali.

Dlatego najbardziej prawdopodobne wydaje się zaatakowanie Białorusi. Rosja w ramach WNP będzie zmuszona do udzielenia jej wsparcia militarnego, jednak bez konieczności bezpośredniego angażowania się w wojnę.

Być może żydowski plan jest właśnie taki: 1. doprowadzić do wyłączenia niektórych państw słowiańskich z UE, Polski oraz państw bałtyckich, 2. sprzymierzyć je z Ukrainą, 3. zainicjować pośredni konflikt wojenny z Rosją (czyli wojna z Białorusią). Zachód nie musiałby wtedy oficjalnie włączać się do wojny, czyli dokładnie tak, jak ma to miejsce w Syrii i na Ukrainie.

Prawdopodobnie to z tego powodu Żydzi z Waszyngtonu nie zgodzili się na prowadzenie rosyjskich gazociągów przez Polskę do Europy, byłyby one narażone na zniszczenie, a pozostająca we władaniu syjonistów z USA Europa Zachodnia zostałaby pozbawiona energii.*

Zatem celem polityki syjonistów jest rozpalenie konfliktów nie tyle bezpośrednio z Rosją, ale wokół niej, co winno ją osłabić gospodarczo tak, jak osłabia USA ich światowy syjonistyczny imperializm. Nie zapominajmy jednak, że Rosjanie także analizują politykę syjonistów i są dalecy od wchodzenia w wojenne konflikty prokurowane im przez zachodnich „partnerów”.

 

Konflikty wojenne między Litwą, Polską, Ukrainą oraz wewnętrzne narodowościowe

Obecnie w naszych słowiańskich państwach dominująca polityczna pozycja i egzystencja Żyda nie są w najmniejszym stopniu zagrożone, a więc nie istnieje konieczność uruchamiania konfliktów między poszczególnymi naszymi państwami, ani konfliktów narodowościowych wewnętrznych celem osłabienia konfliktu naród słowiański – mniejszość żydowska.
Ruch słowiański, czyli Sobór (lub Zjazd) Słowiański jest „organizacją” bez jakiegokolwiek znaczenia politycznego i także nie zagraża swoją okazjonalną działalnością żydowskim reżimom.
Poza tym żydowskie reżimy nie posiadają społecznego poparcia i nie mogą liczyć na aprobatę jako inicjatorzy ewentualnych konfliktów między Litwą, Polską i Ukrainą, a także jako inicjatorzy wojennego konfliktu z Rosją, tak pośredniego jak i tym bardziej bezpośredniego.

 

D.Kosiur

* Żydów gazowe wojny z Rosją – walczą i płacą Polacy https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/01/syjonistyczna-banda-iiizydo-rp-rusza-na-wojne-z-rosja/

Czy Żydzi z Waszyngtonu będą dopłacać do naszych rachunków za gaz?https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/23/czy-zydzi-z-waszyngtonu-beda-doplacac-do-naszych-rachunkow-za-gaz/

 

Reklamy

36 Komentarzy

Filed under Polityka

36 responses to “Czy grozi nam wojna i czy będzie to wojna z Rosją?

 1. Tylko potencjał militarny zydo-reżimów wschodnioeuropejskich jest na tyle marny, że obawiam się, że nawet na długotrwały konflikt wojenny z Białorusią ich nie stać. Swoją drogą ciekawe co lub kto stoi za aktualnym zamieszaniem wokół osoby Saakaszwilego. Czy to tylko zwykła blazenada czy coś więcej.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Przemex potencjał militarny Antka i jego przedszkola jest taki że jego wojaki za talony jakie dostaną w ramach wypłaty mogą sobie kupić polo – cocktę aby sobie móc pocjurlać z kobiałkami jak te krasnoludki od Machulskiego z Kingsajz tak są zmęczeni obroną ojczyzny .
   Sprawa z Saakaszwilim zwykła błazenada ale czy to może dziwić takich błazenad jest masa w żydorezimach .
   To jest właśnie obrona terytorialna Singera. Już za samo odmawianie zdrowasiek do Miriam i Joszue zasłużyli na ten talon na 5 stówek do Carefoura w ramach wynagrodzenia ha ha ha .

   Polubienie

   • grzanek

    Widzę że się wąż antyadminowy rozbestwił. Weźże już @TPD tak już Tadzia nie kąsaj, bo przez tydzień nie usiądzie chłopina 🙂

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    grzanek
    12 września 2017 o 07:45
    Widzę że się wąż antyadminowy rozbestwił. Weźże już @TPD tak już Tadzia nie kąsaj, bo przez tydzień nie usiądzie chłopina 🙂

    Grzanek nie mam wyjścia .Muszę tego świra pisowego kąsać jadem aby chłopisko otrzeżwiał skoro pisze że PIS odbuduje przemysł samochodowy . Wczoraj Tadziu po spożyciu piwa z Biedronki tego najgorszego sortu po 1.70 pln za puszkę bo na inne go nie stać wszak on zusowy emeryt za 1200 pln na miesiąc takie idiotyzmy wypisywał .
    cytat:
    ” Kaczyński to nasz bohater . To nasz Chrobry ” .
    Weż tu takiego durnia po dupie nie gryż .
    Jestem pewny że on na miesiączki jeżdzi . 10 września był na tym spędzie czegoś się tam naćpał no i na efekty na jego portalu nie trzeba było czekać .
    Takie matoł idiotyzmy wypisał propisowskie na jego portalu że aż żal było go nie ugryżć w tą pisowską żopę .

    Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Przemex gdzie na jaką Białoruś .Z czym do ludzi ? .Z tymi złomami F- 16 których nie odpalą jeżeli im Trump kodów nie udostępni . Zresztą czy te
   F – 16 są teraz w Polin a może na Synaju ?
   Z taką armią to można sobie powalczyć z dzikimi ludami których odwiedzał antyrosyjski kutas podróżnik co to grzmiał w wywiadach że każdego napotkanego Rosjanina trza zabijać .
   Co robi teraz ta antyrosyjska menda ?
   Siedzi sobie u siebie na rancho w USA .Co tydzień ma swój programik w pejsatkowej TV i wychwala Trumpa .
   W ostatnim programie menda chwaliła się że kupiła sobie w pejsatym markecie hameryckim super pachnące skarpety z podobizną Trumpa i perfumy z zapachem Trumpa .
   Po prostu rzygać się chce .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Największa błazenada była wtedy gdy Stoch zdobył złoto w Rosji na olimpiadzie .
    Pejsatki w nagrodę przewieżli Stocha tym cudem techniki F – 16 . Oczywiście każda pejsatkowa TV transmitowała to wiekopomne wydarzenie.
    Z pewnością gdybym to ja dostąpił tego zaszczytu z wrażenia i emocji od razu bym się spuścił ale czy Stoch aż podniecił się do tego stopnia to nie wiem .
    Z twarzy wyglądało że był strasznie podniecony jak wsiadał do tego F – 16 .
    To jest właśnie klasyczny przykład pejsatkowej błazenady i czego trzeba więcej aby się pośmiać w Polin .Monthy Python czy Jasiu Fasola zbędny .

    Polubienie

   • grzeorgij Palmerowicz Szczypiorow

    Z taką armią to można sobie powalczyć z dzikimi ludami których odwiedzał antyrosyjski kutas podróżnik co to grzmiał w wywiadach że każdego napotkanego Rosjanina trza zabijać

    Trochę tym podróżniku:

    W Kró-lestwie Hiszpanii obowi ązywał o wówczas rygorystyczne prawo, we-dle którego syn pierworodny nieczystej krwi, zmajstrowany przeztatusia na boku albo powity przez żo nę Żydówkę, nie n1ógł dziedzi-czyć ojcowskiej ziemi. Łatwo to zrozum. ieć, gdyż na Pół wysep Pire-nejski napierały n ie tylko przeróżne żywioły od strony Maroka, alezamiesz kiwał a go ogrom.na diaspora Żydów sefardyjskich. Należyjeszcze vvspomnieć, że Hiszpania wówczas miał a najlic z niejszą. -po polskiej – szl achtę zub ożałą., więc dziedziców chętnych do ziemibyło w nadm.iarze. A zatem taki „spaprany” młodzi eniec dostawałod tatusia wykształcenie, pi en i ądze, tytuł szlachecki, rniecz, konia,giermków, ale nie d oscawał ziem.i. Chcą.c nie chcąc, musi ał więc wy-ruszyć w świat. Niewątpliwą sza nsę s tan owi ły dla niego wszelakiewojny, a w szczególności te w obronie krzyża i wiary. Z powyższychpowodów do armii króla Jana dołączył młodzie niec de Navarraimienia nieznanego. Syn pierworodny hiszpa11skiego szlachcicai mamusi Żydówki. Nasz władca dobrotliwy przywiózł z wyprawywiedet1skiej kilkunastu takich bezpaóskich arystokratów i posta-nowił osadzić ich na rubie żach Rzeczpospolitej. Jan III Sobieski wysł ał de Navarrę do opactwa cysterskiego w Pel-plinie, które wraz z rodziną odwiedził zaledwie sześć lat wcześniej,i pobyt tam przyjemnie wspomin ał. Zakon cysterski od czterechwieków cywilizował tamtejsze tereny buduj ąc sanktuaria, w tymdrugi co do wielkości kościół z cegły w Polsce, i zakładając fakto-rie rolnicze. A że opactwo zarządców miało wyśmi enityc h (niestety,głównie pochodzenia niemieckiego), to pod koniec XVII wieku go-spodarstwo prawdziwie rozkwitło, a pelplii’lski klasztor stał się jed-nym z najbogatszych w Polsce. Z posiadanych przeze mnie infor-macji wynika, że oprócz ziemi Hiszpan otrzymał od króla dodat-kowo urząd. Został oskarżyc i elem w sądach królewskich, czyli, naj-krócej mówiąc, przed sąd chłys tków prowadzał. No i, rzecz jasna,jako podwładny króla Rzeczpospolitej bacznie zwracał uwagę, bypolskie interesy nad niem.ieckimi górę brały. A ponieważ „oskar-życiel” to po niemiecku „zeier” (co wymawia się „cejer”*), zaś językniemiecki był wówczas na tych terenach językiem bardziej popu-larnym od polskiego, więc z czasem przedstawicieli hiszpai’lskiegorodu de Navarra zaczęto nazywać potocznie Zejerami, a w końcui oni sami przyjęli spolszczone nazwisko Cejrowski.
    oraz WC nie ukrywa swoich korzeni. Jest krwi szlacheckiej – de Na-
    varra – a w dodatku „genetycznie Żydowina”.

    http://stream.docer.pl/pdf/63039/nx105c , strony 6-7 oraz 103

    Polubienie

  • Metro

   Stać nas na wojnę z Białorusią, stać. Nie chodzi o żadną wojnę ale o pełzającą wojenkę w stylu Donbasu. Do tego stać nawet Ukrainę, a jak nie stać, to Nowy Jork zawsze pomoże. Do takiej wojny potrzebni są tylko „debile z kałachami”, na przykład z Obrony Terytorialnej. Powstanie tych wojsk i niezdrowa fascynacja nimi Antka-Wariata to nie przypadek.

   Dariusz Kosiur ma pewnie rację przyjmując, że gazociągi podmorskie (Niemcy, Turcja) mają uspokoić Europę Zachodnią i zabezpieczyć jej akceptację dla wojny „Trójmorza” z Rosją. Bo gaz będzie płynął mimo wojny.

   Polubione przez 1 osoba

   • Mogą użyć polskiej mniejszości na Białorusi jako elementu wywrotowego i dozbroic. Wtedy rzeczywiście będzie nowy Donbas, z tym, że wspierany i finansowany przez zachód.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Przemex tak nie uważam .Nie wierzę aby Łukaszenka dopuścił do takiego Donbasu . Według mnie prezydent Białorusi to twardziel i by to pejsate towarzystwo wkopał w ziemię w ciągu sekundy .

    Polubienie

   • Taa, imperium judeoanglosaskie ma narzędzia, sprawdzone metody i praktykę. Ukraińscy nacjonaliści, litewscy nacjonaliści i polscy bojcy z obrony terytorialnej. Rzucą to talatajstwo na Białoruś. Czujność Łukaszenki się uśpi , uwagę odwróci gdzie indziej. Zresztą Backo też wcale nie taki święty…

    Polubienie

 2. Metro

  Mi się zdaje że jednak trzeba zmienić perspektywę, wtedy można lepiej obserwowane zjawisko zrozumieć. Można dostrzec las w gąszczu drzew 🙂

  Otóż wkroczyliśmy w kolejną fazę rewolucji światowej. Całość z pewnością jest koordynowana przez centralny sanhedryn, Mędrców Syjonu. W różnych miejscach używa się różnych dostępnych środków, ale całość jest obmyślana przez jeden ośrodek, który dysponuje jakimś ograniczonym zestawem taktyk.

  W Polsce jako techniki użyto burzenia pomników, ta sama technika została wykorzystana w USA. Tam wybuchło (Charlottesville) a z tego co wiadomo, to wynika że była to prowokacja z udziałem organizacji Sorosa i miejskiej policji. Jak widzę powodzie jako broń pogodowa są obecnie używane na Karaibach, Texasie, Florydzie, w Nepalu i Bengalu a także w Afryce.

  Jeżeli w USA w ostatnich 12 latach nie było dużego huraganu, a teraz są, to interpretowałbym to jako zmianę taktyki „ukrytego państwa”. Być może jest to forma nacisku na Trumpa?

  Ten cały Saakaszwili to nie syn Saaka. Saakaszwili to skrócona forma patrimonium „Isaakaszwili” – syn Izaaka. To tłumaczy jego zawód (prawnik w NY) i międzynarodowe koneksje. Saakaszwili bez wątpienia pracuje dla tych samych ludzi, którym wysługuje się Kaczyński, Petru, Schetyna czy Macierewicz. Ukraińcy zmienili sobie prezydenta z Janukowycza, który był złodziejem, na Poroszenkę, który jest złodziejem i mordercą. Jeśli Saakaszwili zastąpi Poroszenkę, to kim będzie? Podobno jako gubernator Odessy już dużo zarobił na „skórach” z wojny, tam rannych ludzi ze zdrowymi organami jest w nadmiarze.

  Sposób, w jaki Saakaszwili podróżuje po Europie bez ważnego paszportu, a także styl jego przejścia przez granicę Polski do Ukrainy, jednoznacznie wskazuje na silne wsparcie żydowskiej diaspory. To jakiś nowy lokalny mesjasz? Tak to chyba wygląda.

  Polubienie

 3. grzanek

  Niech wystawią do walki Herod-babę Andżelikę Borys i baćkę Łukaszenkę. W sumie to chyba jedna kategoria wagowa, więc powinno być fair 😉

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Grzanek a co jak Borys babochłop dostanie wsparcie z Polin od Pudziana i Kliczków to może być dramat baćki chodż to też kawał białoruskiego chłopa.
   grzanek ty się w temacie bardziej orientujesz to może odpowiesz .U Tadzia ostro zaatakowała mnie bułgarska armada pod nickiem grzeorgij Palmerowicz Szczypiorow biorąc Tadzia mocno w obronę .
   To może jakaś bułgarska familia Szczypiora sądząc po tym jaki ma nick ha ha ha .
   Pytam bo ty jesteś w temacie obeznany .

   Polubienie

   • grzanek

    Ojej @wężu antyadminowy ale z ciebie CKM… noż pisałem ci przecież, żebyś skojarzył „grz….”, a że Szczypior (przynajmniej częściowo) i Palmer Eldritch 1984 mają u mnie spory autorytet i cieszą się moim poważaniem – nigdy tego nie ukrywałem.

    Polubienie

   • grzanek

    I gdzie ty tam widzisz „atak” 🙂

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Grzanku zakumałem od razu ale swoim zwyczajem robiłem sobie komedię także o wybaczenie proszę ale żarty to moje drugie ja .
    Właśnie Tadziu się zastanawia kto mnie na niego nasłał .Odpisał mi że jestem na 100% z KOD antypatriota i antypolak .
    Po prostu nie mogę znieść pierd… tego typa i będę zawsze reagował przeciwko jego durnocie .
    Żeby nie być gołosłownym cytat z Tadzia i zapraszam na lekturę kolejnych moich jajec jakie tam sobie z Tadzia pisiora robię .

    „Zastanawiam się czasem kto tego węzą tu na tą stronę nasłał.
    Czy on zadaniowy czy z przekonania?”

    Polubienie

   • grzanek

    Podstępnyś… niczym wąż 🙂

    Polubienie

   • TDP
    Napisz temu chłopu, żeby przeszedł na emeryturę internetową, a blog spisał na wnuki. Może one będą mądrzejsze…

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Niestety Przemexie .Wnuk Dylaka zginął tragicznie jak syn opolczyka i chyba Dylak wnuków już nie ma chociaż nie wiem na 100% .Sam Dylak o tym pisał zamieszczając zdjęcie wnuka a więc też straszna tragedia .
    Miałem sobie dać z nim spokój bo facet to pisowy ćwok ale tak mnie w poniedziałek wkurw… pisząc że Kaczyński to wybitny mąż stanu i patriota że musiałem mu znowu nawrzucać .

    Polubienie

 4. grzanek

  😀 😀

  Polubienie

 5. wincenty

  Zdrada Kresowian przez PiS

  Z informacji zamieszczonych przez MSWiA na Twitterze wynika, że ministerstwo zrezygnowało z dwóch kresowych motywów, przeciwko którym protestowały Ukraina i Litwa. Wizerunek kaplicy na Cmentarzu Obrońców Lwowa…
  https://www.salon24.pl/u/konfederat1000/808132,zdrada-kresowian-przez-pis

  Polubienie

 6. julius

  BEIRUT, LEBANON – media izraelskie osiągnęły nowy poziom nędzy moralnej, otwarcie błagały Stany Zjednoczone, aby przygotowywały się na wojnę w Syrii, nawet jeśli oznacza to bezpośrednią konfrontację z głównymi syryjskimi sojusznikami, takimi jak Rosja i Iran.

  W niedawnym artykule zatytułowanym „Dlaczego Izrael potrzebuje przygotować Amerykę do nadchodzącego konfliktu w Syrii”, pisarz Eric R. Mandel (amerykański syjonista) redaktor Jerusalem Post proponuje, aby rząd USA i ludzie musieli być gotowymi na wojnę po stronie Izraela w przypadku jakiegokolwiek przyszłego ataku izraelskich Sił Obrony przeciwko celom wojskowym Syrii, Rosji i / lub Iranu.

  Artykuł Mandel jest znakomitym przykładem, jak izraelskie pro-wojenne grupy interesów – przemawiając za pośrednictwem prawicowych syjonistów w amerykańskich środowiskach wojskowych i kręgach dyplomatycznych – próbują zachęcić rząd USA i ludność tego kraju do uczestnictwa w wojnach z których korzystają wyłącznie kręgi „Deep State” Izraela.
  http://www.informationclearinghouse.info/47781.htm

  Polubione przez 1 osoba

 7. z dystansu

  Polską racją stanu jest Jałta i tak powinno zostać, gdy kiedyś Polak władzę w Polsce pozyska. Odbudowa Polski bedzie wymagała tak wielkiego wysiłku narodu polskiego jak po 1945 roku i przejściowo będzie zapewnie biednie ale bez pracy nie ma kołaczy.
  Grasujący intensywnie śmieszek-onanista szkodzi nie tylko emerytowi z Olsztyna ale również tej stronie.

  Polubione przez 1 osoba

 8. paziem

  Po raz ostatni przestrzegam TPD przed robieniem sobie z portalu WPS forum do gaworzenia o tym i owym dla zabicia czasu. Dodatkowo: o Dylaku proszę u Dylaka a nie tutaj. Jeśli TPD nie zrozumie, to wywalę wszystko.

  Polubienie

 9. julius

  Niemcy: wybory w 2017 roku, wszystko kręci się wokół Izraela

  Wszyscy czterej przywódcy wierzą w nową religię żydowską: Holocaust.
  Angela Merkel ubiega się o czwartą kadencję, została doktorem honoriscausa wydziału filozofii Uniwersytetu w Tel Avivie w 2011 roku. Otrzymała nagrodę Wiesela w 2014 roku. Przewodzi jednolitemu europejskiemu frontowi przeciwko Rosji. Wielu ekspertów uważa, że jeśli utraci swoją pozycję, Unia Europejska może być w dużych tarapatach (Toby Nwazor w HuffPost).
  Główny rywal Merkel, Martin Schultz, były przewodniczący Parlamentu Europejskiego, otrzymał w roku 2014 honorowy doktor z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. Twierdzi on, że Niemcy muszą nadal wspierać ugrupowania syjonistyczne w walce z antysemityzmem wśród Palestyńczyków.
  Frauke Petri z PhD jest luterańską syjonistyczną chrześcijanką jak również ultra-niemiecką-nacjonalistką. Została obwołana niemieckim Trumpem przez zorganizowane żydostwo. Jednak powiedziała żydowskim przywódcom, że jej partia będzie lepiej zajmować się żydowskimi i izraelskimi interesami niż inne partie.
  Horst Seehofer znany jest z nienawiści wobec emigrantów tureckich i arabskich. W przeszłości był federalnym ministrem finansów. Jest przeciwny członkostwu Turcji w Unii Europejskiej, Judeo-chrześcijańskim Białym Klubie. Jest gorącym zwolennikiem syjonizmu.
  https://rehmat1.com/

  Polubienie

 10. Cezar

  Czy grozi nam wojna i czy będzie to wojna z Rosją ? Zarówno tekst tego artykułu, jak i część wpisów można skwitować jednym zdaniem – parszywa, antysemicka i antyamerykańska propaganda ! Oraz działanie wbrew naszej, polskiej racji stanu i przeciw naszym sojusznikom.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   A kysz podłoto pisdzielcza z powrotem do smrodu koszernego z którego cię tu przywlekło z jesiennym wiatrem i babim latem .Tu patriotyczny portal.
   A w Zaganiu już był ? po czekają usmańce aż mi dupy podetrzesz a może w promocji zrobienie loda ?

   Polubienie

  • paziem

   Cezarze, Czarku, Czarusiu, zdefiniu wreszcie, co to takiego jest antysemityzm i antyamerykanizm? Czy uzasadniony opór i walkę z syjonistycznym, ludobójczym globalizmem i cynicznym, anglosasko-żydowskim korporacyjnym zmilitaryzowanym imperializmem nazywasz „antysemityzmem” i „antyamerykanizmem”? Podaj proszę choć jeden historyczny przykład korzyści Polski i spełnienie polskiej racji stanu w wyniku sojuszu z syjonizmem i imperializmem anglosasko-żydowskim!

   Polubienie

  • stycznik400v

   Cos na temat twoich sojusznikow, jak wykorzystują nas Polakow do realizowania wlasnych wizji:
   A Geremek popłakał się ze szczęścia, że Polska wstąpiła do NATO — bo będzie więcej frajerów ginących za spokojny sen Żydów w Palestynie!.
   Zarzucajac tej że stronie antysemickosc zapewne chcialbys dostać kilka szekli?.
   A tu następne czego życzy się żydoameryce:
   Chcę powiedzieć, że ,,,,
   – źle życzę – stanom zjednoczonym…
   – źle życzę – stylowi życia – stanom zjednoczonym
   – źle źyczę – bandycko terrorystycznej sekcie NATO!
   – źle życzę wszystkim tym, którzy popierają bandyckie USA i Izrael…
   – źle życzę III żydoRP…- proponuję tym wszystkim konfidentom z Wiejskiej na przesterzeni od 1981 r. do dziś 2017 r … – spie….jcie…..

   Polubione przez 1 osoba

 11. Trochę może obok tematu, ale proszę przeczytać ostatni fragment tego wpisu o tajnych stowarzyszeniach ku przestrodze wielu durni:

  Relacja świadka brzmi tak: „Największym wrogiem sekty mają być IDEOLOGIE PRAWICOWE jak NACJONALIZM czy patriotyzm. Do skutecznego wprowadzenia NWO potrzebny iluminatom jest człowiek czujący się obywatelem świata, a nie związany z jednym miejscem.” LUDZIE, KTÓRZY BYLI W ŚRODKU POTWIERDZAJĄ, ŻE NAJWIĘKSZYM ZAGROŻENIEM JEST RZECZYWISTA TRADYCYJNA PRAWICA I NACJONALIZM, A NIE ŻADEN KOŚCIÓŁ KATOLICKI CZY INNE. Po latach 60-tych, po XVII KK wyraźnie jest narzędziem judeomasoństwa anglosaskiego, a nawet pośrednio tego europejskiego. W buty niech sobie wsadzą teorie wyssane z palca wszystkie neokatoliki z ich teoriami, że ich „religijność” to takie „największe narzędzie” do walki ze „złem”.

  http://pikio.pl/sekrety-masonow-1-wychowanka-illuminati-ujawnia-wszystko-co-wiedziala-o-organizacji/

  Państwo narodowe, autorytarne i tradycjonalistyczne jest zaprzeczeniem NWO, które jest państwem wielonarodowym, demoliberalnym i rewolucyjnym. Kosmopolityczna gospodarka liberalnego kapitalizmu i międzynarodowa religijność są narzędziami pomocniczymi ku niszczeniu wszelkich przejawów obrony przed NWO.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s