Polska pod rządami Żydów

W naszych, WPS, publikacjach wielokrotnie powtarzaliśmy smutną historyczną prawdę, że od momentu restytucji Państwa Polskiego w 1918r. do chwili obecnej mieliśmy tylko dwa, krótkie, okresy rządów polskich. Były to lata 1918-26 oraz 1956-80., czyli na 93 lata (99 lat – 6 lat niemieckiej okupacji) istnienia Państwa Polskiego zaledwie 32 lata przypadają na okres rządów Polaków – rządów polskich w tym sensie, że przede wszystkim realizowane były interesy polskie, a nie żydowskie, syjonistyczne, tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne, z umocowaniem, według kolejności historycznego występowania, w Wlk.Brytanii, w USA i w Izraelu.

Powyższa wiedza, niestety, nie jest powszechnie dostępna. Od 1945r. do chwili obecnej polska oświata oraz powszechne media znajdują w żydowskich rękach. (Podręczniki do historii pisała np. Helena Michnik, właściwie Hinde Michnik, później Hinda Michnik-Rosenbusc pospołu z Ludwiką Mosler.)

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania ryszard gontarz - zdjęcia

Całkowity brak dostępu do polskich narodowych mediów, do narodowej oświaty, rodzi niebezpieczne dla istnienia narodu, dla funkcjonowania państwa, konsekwencje, z czego znakomita większość społeczeństwa nie zdaje sobie nawet sprawy.

Na zdjęciu: Ryszard Gontarz

Dlatego zachęcamy PT Czytelników do wysłuchania filmowej wypowiedzi zmarłego 17 sierpnia 2017r. Ryszarda Gontarza, polskiego dziennikarza, scenarzysty, funkcjonariusza PUBP i SB.

Chcemy jednak nie tyle uzupełnić Jego filmową wypowiedź, co wyjaśnić pewne nieścisłości, czy niedopowiedzenia historyczne, których twórcy filmu nie uniknęli, a które z punktu widzenia interesu narodowego Polaków i szerzej Słowian, bo i Rosjan, są ważne.

Otóż między władzami ZSRR po 1953r., a władzami PRL po 1956r. istniała dość istotna analogia – żadne nie stanowiły narodowego, słowiańskiego, monolitu. Przyczyniło się to, jak już wiemy, do demontażu bloku socjalistycznego i likwidacji narodowych rządów w latach 1980/90. Władza przeszła ponownie w żydowskie ręce. I właśnie brak monolitycznego narodowego, polskiego charakteru władz w okresie PRL skutkował np. odwołaniem z funkcji szefa MON marszałka K.Rokossowskiego w 1956r., Polaka, patrioty – także obywatela ZSRR. Odwołanie wymusiła reakcja żydowska, ponieważ marszałek K.Rokossowski postulował zastąpienie w WP żydowskiej kadry oficerskiej oficerami Polakami, wykształconymi już w PRL.

Nie jest także prawdą, jak w filmie twierdził Ryszard Gontarz, że na powierzenie Mieczysławowi Moczarowi, Ukraińcowi, ale polskiemu patriocie, narodowemu socjaliście, funkcji I sekretarza KC PZPR w roku 1970 nie było zgody Moskwy – I sekretarza KC KPZR, L.Breżniewa.

Spotkanie Klubu Poszukiwaczy Sprzeczności w domu kultury przy ul. Krzywe Kolo w Warszawie (w srodku pochylony Adam Michnik) – same słowiańskie gęby

W przypadku M.Moczara zaistniała analogiczna sytuacja jak przy odwołaniu marszałka K.Rokossowskiego. M.Moczar był polskim nacjonalistą, dążącym do oczyszczenia aparatu władzy z antypolskiego, syjonistycznego, elementu. Jemu należy zawdzięczać, że żydowska rebelia z 8 marca 1968r. została skutecznie zdławiona, co spowodowało wściekłe ataki żydowskiej, syjonistycznej, rozgłośni Radio Wolna Europa na W.Gomułkę i M.Moczara. Dzisiaj imieniem syjonistycznego dyrektora RWE, J.Nowaka-Jeziorańskiego, nazywane są place i ulice, a żydowscy uczestnicy tej rebelii przyznają sobie najwyższe polskie odznaczenia państwowe.

Nie zapominajmy, że ewentualne objęcie funkcji szefa partii przez M.Moczara miałoby nastąpić po kolejnej żydowskiej próbie przejęcia władzy, po tzw. wypadkach grudniowych, gdy po zakończeniu strajku do idących do pracy stoczniowców zaczęły strzelać oddziały wojska i MO – do dzisiaj nie wyjaśniono, z czyjego rozkazu (!). Możemy być jednak pewni, że była to inicjatywa żydowskiej V kolumny, dla której uruchomiony przez nią strajk zakończył się zbyt wcześnie i plany przejęcia władzy w grudniu 1970r. wzięły w łeb.

Z perspektywy lat możemy dzisiaj stwierdzić, że uleganie żydowskiej presji i odesłanie marszałka K.Rokossowskiego do ZSRR oraz nie powierzenie funkcji I sekretarza KC PZPR przez polską większość w kierownictwie PZPR M.Moczarowi, wynikające z obaw szerzenia się żydowskiego ostracyzmu, także na forum międzynarodowym, było tragicznym błędem polskich władz.

Popatrzmy co dzisiaj wyprawiają Żydzi, gdy mają w Polsce pełnię władzy, na co sobie pozwalają -? Dymisjonują Polaka, M.Olszewskiego, szefa Polskiej Organizacji Turystycznej, ponieważ deklaruje on – miał odwagę – promowanie polskiej, a nie żydowskiej w Polsce, kultury i historii. Tak kończy się zawsze fatalna polityka ustępstw wobec Żydów. Polityczna tolerancja wobec tej nacji to śmiertelny cios w plecy zadany własnemu narodowi.

 

Czy tu potrzebny jeszcze komentarz?

II wojnę światową Polska przegrała już w maju 1926r., gdy pozwolono dojść do władzy antypolskiej, żydo-masońskiej agenturze. Np. J.Beck, Żyd, sławny minister MSZ w IIRP, jako attaché wojskowy RP w Paryżu i Brukseli w okresie 1922–1923 przekazywał Niemcom wszystkie informacje na temat uzbrojenia, które Polska otrzymywała od Francji. Na żądanie Francuzów został wycofany do kraju. (Rodzina J. i L.Kaczyńskich utrzymywała bliskie kontakty towarzyskie z J.Beckiem.) Czy robił to w interesie Niemiec, żydowskiej Republiki Weimarskiej? Być może tak, ale przede wszystkim w interesie nienawidzącego Polski i Polaków antypolskiego żydostwa. Te żydowskie interesy są reprezentowane i realizowane przez USA i Wlk.Brytanię, dwa państwa, w których Żydzi zawłaszczyli system finansowy, a więc pełnię realnej władzy.

 

W sukurs Żydom i ich interesom przychodził żydo-katolicki Kościół, który własne polityczne i finansowe interesy przedkłada nad interesy narodowe państw. „Ale przecież księża na dole to dobrzy patrioci – nie można wrzucać wszystkich do jednego worka” – wołają żydo-katolicy. I niby tak jest.

Pałujący Polaków na Marszu Niepodległości policjanci to także polscy patrioci, ale muszą wykonać polecenie przełożonych, bo inaczej stracą robotę. – Ta analogia dla nieświadomego żydo-katolika jest już niedostępna.

 

Musimy poznawać historyczną prawdę o rzeczywistych stosunkach polsko-żydowskich i tę prawdę odważnie i publicznie głosić. Tylko budowa polskiej świadomości narodowej, a potem autentycznej narodowej organizacji, uchroni nas przed politycznym niebytem. Musimy odebrać Żydom władzę nad nami. Polska nie jest i nie będzie żadnym żydowskim Polin.

 

Dariusz Kosiur

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Polska pod rządami Żydów

 1. Ryszard Gontarz – Komentarz do filmu Sprawiedliwi z 1968 r. – II WŚ – Polacy – Żydzi

  Polubienie

 2. Antoni Zambrowski, syn – nawrócony, żydo-katolik, narodowiec „polski” – warto zwrócić uwagę, kto promuje tego żydo-katolika, którego tate miał szanse zostać szefem PZPR

  Polubienie

 3. A tu ten sam promotor prawicowiec z narodowcem Mossakowskim, tym razem o Słowianach

  Polubienie

 4. Panu Kosiurowi i Ziemińskiemu powinno się to puszczać w dzień i w nocy:

  Polubienie

 5. Żydo-reżimowa banda IIIŻydo-RP przez ponad dwie godziny przetrzymywała na lotnisku w Warszawie wicepremiera krymskiego rządu, stałego przedstawiciela Krymu przy prezydencie Rosji Georgija Muradowa.
  https://pl.sputniknews.com/polska/201709186296457-Krym-Muradow-warszawskie-lotnisko-zatrzymanie-OBWE/

  Polubienie

  • Dzielny Gość Niedzielny

   Po co wybrał lot z międzylądowaniem w kraju oszołomów i wariatów zwanym Polin? Kontaktu z popaprańcami należy unikać. Piskorski lepiej by zrobił, gdyby organizował Zmianę z terytorium Białorusi albo Kaliningradu …

   Polubienie

 6. Pingback: Polska pod rządami Żydów | 7777777blog

 7. dziobak

  A ja się upieram przy tym, aby przeanalizować „sukcesy” Polski pod rządami narodowymi do roku 1926. Kiedy to ludzie modlili się o rozbiory bo już nie dawało się wytrzymać.
  Jakoś nikt nie analizuje danych gospodarczych i (zwłaszcza) finansowych, nikt też nie nawiązuje do przemówień ówczesnych nawiedzonych posłów w naszym sejmie.

  Polubione przez 1 osoba

 8. yzh

  „II wojnę światową Polska przegrała już w maju 1926r., gdy pozwolono dojść do władzy antypolskiej, żydo-masońskiej agenturze. Np. J.Beck, Żyd,„
  Białe Narody w tym szczególnie Polska, Niemcy, Rosja są wyjątkowo `krzyżowane` przez Żydów. Setki milionów białych ludzi mordowane w błyskawicznym tempie głównie podczas wojen a powoli i systematycznie po przejęciu władzy w ich wyniku-zaplanowane w tym celu. Une drewniane bez ludzkich uczuć od prapoczątku walczą z Bogiem i jego dziećmi. Dzisiaj nazwali się żydami i udają świętych. A nie są nimi. Działają z Ukrycia przyjmując wiele twarzy. Należy się owych unych wystrzegać za wszelka cenę, jak robactwa.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.