Spotkanie z Derekiem Monroe – amerykańskim dziennikarzem spoza głównego nurtu.

Derek Monroe is a writer/reporter and consultant based in Illinois. He has reported on international and U.S. foreign policy issues from Latin America, Poland, Japan, Iraq, Ukraine, Sri Lanka and India. His work has appeared in Institute for Policy Studies, Foreign Policy in Focus, Alternet, Truthout, RT,Common Dreams, RSN and Ohmynews, and has been published in over 20 countries.

Z Derekiem Monroe poznałem się chyba 4 lata temu. Znalazł na You Tube nasz, czyli WPS PRODUCTION,  film ” Polacy na Białorusi”, który zrobił na nim, jako na reportażyście duże wrażenie, m.in. nie mógł się nadziwić jakim sposobem udało nam się pozyskać takie zaufanie byłego Konsula RP w Grodnie A.Chodkiewicza, ze wyśpiewał co mu na duszy gra , czyli cały swój w istocie antypolonizm.
( Notabene jak się ostatnio dowiedziałem od przypadkowo poznanego Rosjanina tenże Chodkiewicz jest konsulem chyba w Petersburgu ( bo ów Rosjanin był z Wyborga) i jak odwiedził szkoły z językiem polskim w tymże mieście to przywiózł dla dzieci bibułę popularyzującą homoseksualizm i rodziny ” nowego typu”- oczywiście pod hasłem tolerancji, demokracji i wolności przekonań ).
 
Wracając do Dereka . On jest niezależnym dziennikarzem , kontestującym  koncepcje globalistyczne i odwiedzającym co bardziej newralgiczne punkty świata. Napisał ostatnio artykuł nt. zdecydowanego już  procesu wprowadzenia bodajże od nowego roku w Szwecji wyłącznie obrotu elektronicznego w rozliczeniach krajowych i wyeliminowania gotówki w obrocie płatniczym, także detalicznym. Derek nazwał to bodajże postępującą faszyzacją , coś w tym rodzaju. Zyskał poważny odzew w środowiskach bardziej świadomych problemów współczesnego świata. Jest teraz w Europie. Odwiedza Benelux, Londyn, teraz jest w Czechach, od ubiegłego tygodnia jest w Polsce , był m.in. w Gliwicach i Krakowie. Od 18-22.09 ma czas wolny. Pomyślałem, że warto by z nim zrobić spotkanie, a może nawet kilka, m.in. w Łodzi, może także w Warszawie i Gdańsku i zrobić z tych spotkań reportaż, a może kilka nt. jak ludzie różnych szerokości i porządków politycznych postrzegają główne zagrożenia współczesnego świata.
Derek był na Bliskim, Srodkowym i Dalekim Wschodzie Azji, w Fukushimie po katastrofie jądrowej, był na banderowskiej Ukrainie po kijowskim przewrocie, obserwował i komentował ostatnią wyborczą kampanie prezydencką w USA oraz ma własne oceny pierwszych miesięcy prezydentury Trumpa w USA ( z którymi wcale nie musimy się zgadzać !) .
Warto posłuchać i podyskutować o jawnej i zakulisowej polityce, finansach globalnych i światowym zamachu na państwa narodowe.
 .
.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie wykluczając służb „dobrej zmiany” :))) , na spotkanie z Derekiem Monroe:

 

20.09.2017 ,  godz. 12:00 – 15:00, Łódź, ul. Kwidzyńska 14,  Centrum Poszanowania Energii, salka CWI,  ( I piętro)

21.09.2017, godz.9:00-12;00, Warszawa, Al. Wilanowska 204, Muzeum Historii Ruchu Ludowego

 

PZ

 

więcej o Dereku Monroe:

więcej o Dereku: 
 
 

Aby przeczytać musicie wyłączyć blokadę

Niżej wykaz pozostałych artykułów Dereka

https://www.rt.com/op-edge/authors/derek-monroe/ !!!!!

 

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/derek-monroe-w-jelesni-amerykanski-publicysta-na-tropie,3691120,art,t,id,tm.html

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

18 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

18 responses to “Spotkanie z Derekiem Monroe – amerykańskim dziennikarzem spoza głównego nurtu.

 1. Technika pieniądz dupa

  Temat jest naprawdę bardzo ciekawy i z zaciekawieniem się go czyta . Mnie interesuje czy takich dziennikarzy jest więcej czy to tylko rodzynek .
  W USA jest dużo takich micro stacji radiowych istny kocioł i naprawdę prowadzą te radia i słuchaczami są ludzie którzy wiele rzeczy rozumieją .
  Jakiś czas temu tragicznie zginęła jedna z gorących fanek czy nawet działaczek z pierwszej linii Ruchu Herbacianego w USA .
  Pejsatki nie byliby pejsatkami żeby tego nie obśmiali w swoich programach w USA typu 1000 najdziwniejszych śmierci na świecie .
  Nasze pejsatki nadają to w Polin to kto chce może ten program zobaczyć .

  Panie Pawle niech mnie kogut zgwałci .Pan zaprasza dobrą zmianę na spotkanie z tym Amerykaninem .
  To już lepiej pan zaproś dżumę średniowieczną .Będzie dużo bezpieczniej a nie daj żydowski Boże pana zaproszenie potraktują poważnie mohery to dopiero na tym spotkaniu może być kocioł ha ha ha .
  Swoją drogą niech WPS zasponsoruje przejazd free na miejsce spotkania plus dobry obiadek i na deser lody to od moherów się pan na tym spotkaniu z dziennikarzem amerykańskim nie opędzi a na koniec w gratisie zaśpiewają panu Boże coś Polskę ha ha ha .

  Polubienie

  • paziem

   Czy będę ich zapraszał, czy nie to oni i tak przyjdą ( tak jak przychdzą na tę stronę),udając sympatyków WPS, chyba żeby WPS zaczęlo działać w konspiracji, ale nie mamy takiego zamiaru.

   Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Takie pytanie jeszcze .Szansa jest na to że WPS umieści to spotkanie na portalu aż mnie ściska z ciekawości tak bym tego pana posłuchał .

  Polubienie

 3. paziem

  Przepraszam, gdyż w informację odnośnie godzin spotkania w Łodzi wkradł się błąd( już naprawiony). Godziny jutrzejszego spotkania w Łodzi, to: 12:00-15:00.

  Polubienie

 4. Pozdrowienia sle.
  Panie Pawle, zapodaje strone – ciekawa –


  Warto ja zachowac.
  ======================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 5. dziobak

  Nagranie (powyżej) które zamieścił jasiek z Toronto–jest po prostu antywojenne. Teraz taka moda, że najwyższe laury zbierają „uspakajacze=mądrale”.
  Mamy w treści jednak niekonsekwencję :!!
  Otóż Jagiełło nie położył się wraz z wojskiem na styropianie (jak nasi mądrale) ale doprowadził do wojny ryzykując strasznie, bo nasze wojska to była zbieranina niepiśmiennych bandytów ze wschodu w liczbie 50% całości składu. Mało brakowało……..Ale jednak wygrał a co by było gdyby nie ? Co by było gdyby zastosował filozofię robotniczych bydląt z roku 1980 ?? Ano by było to co widać za oknem=Straszliwe upodlanie narodu i jego wymieranie bez walki.
  Kombinujcie dalej po swojemu, oszczędzajcie biologicznie te masy obecnych bezrobotnych, którzy z miłości do ojczyzny wypijają tyle piwa co 5 krajów ościennych.
  Dopiero jak zaczniecie zdychać od wdychania chemtrails, to pożałujecie swego stanowiska styropianowego. Nie ma zwycięstwa bez walki zbrojnej i o tym należy pamiętać, a że to kosztuje to wszyscy wiemy. Tak jak wiedział król Jogajła.

  Polubienie

  • paziem

   Panie dziobak, szczerze przepraszam,ale miałem chyba zły dzień i opacznie zrozumiałem pana wpis.
   Czasami odczuwam zmęczenie bezproduktywni wpisami gawędziarzy o niczym, a takich cech nie miał pana komentarz

   Polubienie

 6. paziem

  Panie dziobak, powiem filozoficznie: spier….j!

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Dziobak aż się uczepił chemtrails .Tam gdzie mieszkasz w Rosji tego jest najwięcej .
   Ty napisz ile płacisz za ten biały proszek co to go twoi koledzy i chyba ty kupujesz we Lwowie jak antidotum .
   Nie znam cię ale coś tu nieco mieszasz kolego .Obym się mylił .
   Miałem już nie pisać bo wzięto mnie tu za agenta moherszczyzny ale tobie jeszcze odpisałem .

   Polubienie

 7. Technika pieniądz dupa

  Na koniec tak już . Jeżeli wpis będzie wykasowany bo nie na temat to trudno.
  Robię sobie dziś prasówkę i z czwartku rano ogromne ahy i ehy podziw bo rząd PIS kocha 43% Polaków a Beatkę Szydło uwielbia 53 % Polaków .
  Niestety jak to po takiej lekturze ciśnienie skacze do sporych rozmiarów a więc jest to niebezpieczne dla zdrowia .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Zastanawia mnie jedno .PIS mimo obietnic wyborczych o których piał u tłuściocha toruńskiego nie załatwił problemu uzębienia u dzieci które już prawie mają stan zębów jak dzieci w Wietnamie . Nie ma jak za PRL dbania o zęby dzieci ( pomijam tu dorosłych ) .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Te dzieci które teraz żrą bez opamiętania frytki , pizze , drożdzówki , ciastka czy Roshen bo mają debili rodziców za jakiś czas zaczną się im psuć zęby .I co wtedy PIS zasponsoruje też stomatologa tym dzieciom .Bardzo wątpię.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Wyleczenie jednego ząbka to koszt 200 pln prywatnie a Dylak który namawia dzieci do leczenia zębów w syfie NFZ sam też pewnie leczy prywatnie .
    Niestety jak to u nas będzie płacz bo mamusia z tatusiem pieniążków na dentystę dla dzieci nie mają bo całe 500 plus poszło na durnoty .

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Co do tego badania .CBOS chwali się ze wykonano je metodą badań bezpośrednich z wykorzystaniem komputera .
    Znam jeszcze jednego człowieka który po przeczytaniu tego badania z radości pewnie parę razy spuści się w swoje kalksteinowo – pisowe slipki kupione na rynku za 2 PLN . Nie wymienię nazwiska a jego pseudo : pisowe dylu – dylu .

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Tekst został rozczłonkowany bo za cholerę w całości nie dawał się wysłać .Jeżeli pan Paweł uzna ze piszę nieprawdę po prostu użyć delete .

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s