Dedykacja dla tropicieli „mowy nienawiści”

Absurdy syjonistycznej cenzury i degeneracji kultury


Tekst z 2013r. – usunięty z dawnej strony WPS – z inicjatywy tropicieli „mowy nienawiści” – noszącej obecnie nazwę Wierni Polsce –  https://wiernipolsce.wordpress.com/

__________________________

Syjonistyczna cenzura i degeneracja kultury mają się dobrze, ale…

Co zmieniło się w zakresie totalnej cenzury w żydo-mediach, czy szerzej w całej kulturze, gdy porównamy okres zbrodniczego żydo-bolszewizmu PRL z lat 1944-56 i okres lat po 1989r., gdy władza w Polsce ponownie przeszła w żydowskie łapy spadkobierców i potomków zbrodniczego żydo-bolszewizmu?

Nic się nie zmieniło, jest nawet jeszcze gorzej. Można tylko ubolewać, że nie zauważył tego JPII, wielki etyk i filozof, gdy w 1999r. w sejmie RP wyrażał radość z odzyskania przez Polskę i Polaków „wolności” i potem wielokrotnie zapędzał nas do żydowskiej, syjonistycznej UE, otwarcie zwalczającej przecież i tę wolność – w tym wolność wypowiedzi -, i etyczne wartości dotyczące człowieka, rodziny, ale już nie samego żydo-katolicyzmu.

Cenzura żydo-bolszewicka skupiała się głównie na kwestiach polityczno-gospodarczych, na nietykalności ówczesnej żydo-władzy, nietykalności żydostwa (ich zbrodni na Polakach), na jedynie słusznym modelu socjalistycznych postaw indywidualnych, na modelu socjalistycznej rodziny. Ale trzeba tu podkreślić, że mimo wielu idiotyzmów, które były pochodną żydowskiej ideologii pojmowania przymiotnika „socjalistyczny”, to jednak pojęcia „człowiek” i „rodzina” były definiowane w zasadzie zgodnie z normami europejskiej, czy naturalnej, ludzkiej cywilizacji, były zgodne – dzisiaj nie są ! – z wykładnią żydo-katolickiego Kościoła.

Po 1989r. w żydo-systemie żydowskiego kapitalizmu (żydowski kapitalizm – użył tego pojęcia już w 1920r. R.Dmowski w publikacji „Przewrót”) formalna cenzura nie istnieje. W jej miejsce pojawiła się cenzura autonomiczna, ponieważ wszelkie media, jeśli nie są własnością żydowską, to zależne są od żydowskich decydentów z politycznego nadania systemu żydo-władzy. W pewnym uproszczeniu można powiedzieć, że zasadniczo cenzura została w tych samych rękach. Ale dzisiaj podlegają jej także media i publikacje Kościoła w Polsce (?) – hierarchia Kościoła nie tylko aprobuje tę cenzurę, ale sama ją stosuje (?).

Wyśmiewany dzisiaj przymiotnik „socjalistyczny” został zamieniony na nowe świętości, na przymiotnik „kapitalistyczny” i na rzeczowniki: „kapitalizm wolnorynkowy”, „społeczeństwo obywatelskie” – i współcześnie jest to jedyna słuszna droga dla podbitych przez syjonistów europejskich narodów.

Dla umocnienia swojej władzy i skutecznego realizowania procesów depopulacyjnych wobec europejskich (i nie tylko europejskich) społeczeństw, syjonistyczny Żyd nie tylko niszczy ekonomię, ale podkopuje podstawy cywilizacyjne. W obszarze kultury dochodzi do sytuacji, które trudno określić nawet absurdalnymi.

Oto np. syjonistyczne oprychy z Ruchu Palikota (RP) i z SLD są twórcami projektu wprowadzenia zmian w kodeksie karnym – druk sejmowy nr 1051 (w sprawie równego traktowania”), nad którym pochyla się obecnie kne-sejm RP. RP i SLD proponują wprowadzenie kar względem osób, które będą utrzymywały, że rodzina to kobieta-matka i mężczyzna-ojciec. Karani mają być także rodzice, którzy nie wyrażą zgody na zatrudnienie w charakterze opiekunów lub nauczycieli dzieci, osób o tzw. odmiennej orientacji seksualnej, czyli zboczeńców. I to nie jest wcale śmieszne, ponieważ takie przepisy funkcjonują już w Hiszpanii, Szwecji, czy w Wlk.Brytanii.

Te zbrodnicze względem ludzkiej cywilizacji syjonistyczne absurdy zyskują ochronę cenzury. I trudno się temu dziwić, skoro wszelkie prace nad degeneracją ludzkiej kultury (np. ideologia gender) i cywilizacji zyskują finansowe wsparcie np. Fundacji Rockeffelera, której statutowe cele zostały zapisane w następujący sposób: organizacja dobroczynna. Jej celem jest wspieranie Dobra ludzkości na całym świecie. To nawet może być prawda, jeśli przyjmiemy, że w rozumieniu Żydów pojęcie ludzkości ogranicza się wyłącznie do nich samych.

Syjonistyczny Żyd w swoim barbarzyńskim zapędzie wpada jednak we własne sidła.

W Szwecji i w Wlk.Brytanii, gdzie w oficjalnym języku zamiast określeń matka, ojciec, wymagane są (pod karą grzywny lub więzienia) sformułowania: rodzic A lub rodzic 1 i rodzic B lub rodzic 2, doszło do sytuacji absurdalnej. Okazało się, że sformułowania typu rodzic A lub rodzic 1 i rodzic B lub rodzic 2 naruszają wcześniej wprowadzone prawo o zakazie dyskryminacji, ponieważ nie traktują równorzędnie każdego osobnika w ewentualnej parze zboczeńców. Tak syjonistyczny Żyd stanął przed nierozwiązywalnym dylematem wprowadzanego przez siebie barbarzyńskiego idiotyzmu.

Wyjście z tego impasu widzę tylko jedno, otóż winni przyjąć następującą klasyfikację: rodzic pasyw (ang. passive) i rodzic aktyw (ang. active), jak w znanym żarcie o angielskich spadochroniarzach pedałach. Jednemu z nich nie otworzył się spadochron, miał jednak trochę szczęścia, ponieważ pochwycił go kolega skaczący wcześniej, który jednak zadał pytanie: are you passive? Nieszczęśnik odpowiedział: No, I’m active. Na co usłyszał: Oh, I’m sorry i został wypuszczony przez kolegę.

Jakiś czas temu żydowski portal Facebook zastosował wobec mojego komentarza cenzurę, a wobec mnie sankcję w postaci zablokowania dostępu na 30 dni.

Administrator Fb napisał:

Usunęliśmy te treści z Facebooka, ponieważ naruszają one standardy społeczności (nie napisał jakiej społeczności – może nie starczyło odwagi):

Wyrazy uznania dla Polaków, którzy piąty raz podpalili ustawioną przez żydostwo tęczę na pl.Zbawiciela w Warszawie – tęcza stoi na wprost kościoła.

Tęcza symbol homoseksualistów ma jednocześnie symbolizować degenerację cywilizacji białego człowieka przez żydostwo i zwycięstwo żydostwa nad naszą cywilizacją.

http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/tecza-na-pl-zbawiciela-znow-w-plomieniach/qferk

– Dariusz Kosiur

Zablokowano Ci możliwość publikowania na Facebooku na 30 dni, ponieważ

wielokrotnie publikowałeś(aś) materiały łamiące nasze Standardy społeczności.

Zapewne są to te same standardy, które przyświecają misji Fundacji Rockefellera.

Odpisałem cenzorowi:

Jakim prawem ktokolwiek cenzuruje nawet nie tyle poglądy, ale zgodny z faktami opis rzeczywistości. Nie może być mowy o tolerancji, która ma polegać na dopuszczeniu świadomej syjonistycznej degeneracji kultury, cywilizacji (np. promocja homoseksualizmu), natomiast nie dopuszcza sprzeciwu wobec takiej degeneracji. Każdy kto chce może znaleźć potwierdzenie faktów, że za tą świadomą degeneracją stoją środowiska światowej żydowskiej finansjery, judeomasonerii i sterowani przez nie politycy budujący zręby NWO na potrzeby tej właśnie syjonistycznej finansjery.

Nienawiść wobec procesów degeneracji kultury i cywilizacji jest czynnikiem pozytywnym i koniecznym, i nie musi oznaczać nienawiści do ludzi, jeśli zaprzestaną swojej barbarzyńskiej działalności wobec świata i narodów.Dariusz Kosiur

 

Z syjonistycznym żydo-bolszewickim absurdem zetknęła się w 1954r. moja matka. W rozmowie z szefową kadr Ministerstwa Handlu Zagranicznego, partyjną Żydówką, drugą osobą po dyrektorze, używała wobec niej zwrotu „proszę pani”. Nie widziała potrzeby używania zwrotu „towarzyszko”, ponieważ jako Polka nigdy nie należała do żadnej organizowanej przez Żydów bandy. Żydówka, szefowa kadr, zażądała zwolnienia mojej matki z pracy w trybie natychmiastowym, jako elementu wrogiego wobec socjalistycznej ojczyzny – ojczyzny pod władzą syjonistycznej żydo-bolszewii.

I co się zmieniło w coraz mniej naszej Polsce drodzy Rodacy?

 

Dariusz Kosiur

 

Może to nie najlepszy przykład mowy miłości i przyjaźni, ale z pewnością swoistego poczucia humoru redaktorów żydowskiej Krytyki Politycznej

Jan Kapela, red. żydowskiej Krytyki Politycznej (syn przykładnej żydo-katoliczki, szefowej Związku Dużych Rodzin „Trzy plus”)

 

Jednak efekty cenzury mogą być nie przewidywalne i odwrotne do zamierzeń – warto o tym pamiętać

Reklamy

24 Komentarze

Filed under Polityka

24 responses to “Dedykacja dla tropicieli „mowy nienawiści”

 1. Piotr Marek

  Dobry tekst. Zgadzam się z nim. Pozdrawiam!

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Panie Piotrze tak zapytam bo jest pana wpis .Z tym agresywnym pejsatkiem to jak się sprawa rozwinęła bo kiedyś pan pisał że jakaś pejsata swołocz chce panu urwać jaja .Pytam z ciekawości .

   Polubienie

 2. jakipodpis

  Darku, na pytanie „I co się zmieniło w coraz mniej naszej Polsce drodzy Rodacy?” odpowiadam, posiłkując się niniejszym linkiem: https://youtu.be/HR7U5MQBO_E

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Bardzo dobrze .Pejsatki myślą że gojów wkurzą a to nam tylko na zdrówko wyjdzie .Mniej praw jazdy to mniej wożenia dupy w samochodzie więcej ruchu bo jakoś ten syf w postaci śmieciowego żarcia trzeba spalić. Będziemy tylko zdrowsi . Więcej ruchu to znaczy także mniej uciążliwego pierdzenia i spadek sprzedaży np espumisanu .
   My skorzystamy pejsatki stracą na biznesie .
   Swoją drogą jakipodpis najpierw wklejasz koszernego Głódzia i Nowaka a teraz tego krystowiercę .
   On prawko ma także nie musi się martwić .
   Jeżeli mniej młodych Polaków będzie miało prawko tym lepiej dla ich zdrowia bo chodzenie do pejsatej siłowni to ogólnie jedna wielka ściema .

   Polubienie

 3. Uprzejmie zapraszam na mój blog, do przeczytania tekstu pt. „Mowa miłości, mowa nienawiści”. Artykuł był kiedyś publikowany w tygodniku „Tylko Polska”. Na blogu znajdziecie Państwo więcej artykułów o podobnej tematyce. Adres bloga: http://patriota-tarkowski.blogspot.com/
  Oczywiście zgadzam się z niemal każdą wypowiedzią pana Kosiura, mądrego i wielkiego Patrioty.

  Polubione przez 1 osoba

 4. ninanonimowa

  ————— a mnie się tutaj banuje -NIE NA TEMAT piszę Serce Polaka reaguje spontanicznie nie jest wytresowane. Przykro mi , bardzo przykro. Myślałam, że WPS będzie moim / domem / Pan Kosiur rzeczywiście jest Patriotą i Polakiem przez duże P

  Polubienie

  • Pani Nino,
   nigdy nie została Pani zbanowana na WPS.

   Zdarza się, że komentarze zawierające więcej niż dwa linki oczekują na zatwierdzenie przez administratora. Niestety, zdarza się także, że maszyna głupieje i nie przyjmuje komentarzy z nieznanych nam przyczyn – zdarza się to także nam, założycielom tej strony.

   Polubienie

 5. jakipodpis

  „Dobra, zmiana!”, czyli wajcha: https://youtu.be/Qb6kYPpjZjg

  Polubienie

 6. jurek

  Do zastanowienia . Jest to jakiś sposób do zneutralizowania zapędów pewnej nacji w nadreprezentacji , ca.1 % w każdym państwie . Czym to zrobić ? Ich metodą , tj. https://youtu.be/p3vpvvg6D5I . Obecnie się krygują , aby nie zdemaskować ich jednoznacznie , bo to byłby ich koniec i tylko walka zbrojna mogłaby wyłonić zwycięstwo , czego chcą uniknąć przed opinią światową , bo czują się niezagrożeni , nasz strach jest ich siłą napędową , jest ich turbo . My nie mamy nic ( poza marnym życiem w ich łapskach ) , co byśmy mogli stracić , oni , ci ” niezdolni do pracy twórczej ” od URODZENIA ( może od obrzezania ) są w stanie permanentnego strachu ( stąd ich skłonności do schizofrenii ) i rozdwojenia osobowości , dlatego też tak chętnie lubują się przebierać w obce piórka . To jest nasz problem i ich . Może pomożemy im go rozwiązać dla dobra Nas wszystkich .

  Polubione przez 1 osoba

  • jakipodpis

   Obejrzałem załączony link i po nim kolejne, tyczące się rzeczonej sprawy. Ale w jaki sposób „Może pomożemy im go rozwiązać dla dobra Nas wszystkich”?

   Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Widziałem filmik .Nie wiem co to za człowiek ale faktem jest że sfora koszernych rzuciła się na niego w komach jak wygłodniały więzień na babę po 10 letnim pobycie w pierdlu .
   Jeżeli facet sika na ZUS to by mu Pastuszka urwał jaja razem z korzeniami bo Pastuszka na ZUS złego słowa nie da powiedzieć .
   Może tego pana na You tube jeszcze sobie posłucham . Mądrze gaworzy i ta sfora pejsatków która się na niego rzuciła też super o nim świadczy .

   Polubienie

   • jakipodpis

    Proszę i z góry dziękuję za wyjaśnienie kto to jest Pastuszka.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Wejdż sobie na You tube w wyszukiwarce napis Pastuszka trafiasz na jego kanał i masz jasność .
    Tylko aby na jego podwórku nie krytykuj Stalina czy ZUS bo ci jaja Pastuszka wyrwie w ciągu sekundy .
    Jeżeli jeszcze w komach u niego napiszesz mu że kochasz Stalina jak swoją lubą pewnie udostępni ci link do darmowego kursu Erilo w którym to języku on jeden sam tylko na świecie mówi . Jeżeli jednak nauczysz się Erilo to sobie pogaworzysz po Erilańsku z Pastuszką na jego kanale a jeżeli byś sprawił aby Erilo się uczono w całych Chinach wtedy nie ma bata Pastuszka by z tobą opędzlował pół litra .

    Polubienie

  • grzanek

   Ten człowiek jest albo niezwykle głupi, albo niezwykle mu wszystko jedno i ma ochotę zostać męczennikiem. On tam mówi, że nie jest obywatelem Polski, ale niezależnie od tego, gdzie obecnie przebywa, paragraf za jawne nawoływanie do (((odchwaszczenia))) znajdzie się wszędzie. Nie trzeba chyba dodawać, że te „tajne” trybunały do likwidowania wrogów ojczyzny zostałyby zinfiltrowane w trymiga, a parchy miałyby wszystkich zaangażowanych w tę akcję na talerzu. Jeśli p. Chudek ma kaprys zostać kolejnym Hamanem – proszę bardzo, ale niech nie wmanewrowuje patriotycznych Polaków do zostania nowymi perskimi poddanymi Achaszwerosza.

   Polubienie

   • good why pay sutty

    zauważyłem że często gdy ktoś napisze komentarz do rzeczy to natychmiast dany wątek zalewany jest kupą, tak by po prawej stronie w sekcji ‚ostatnie komentarze’ taki wpis przestał się wyświetlać

    Polubienie

 7. stycznik400v

  Do usuniecia

  Polubienie

 8. julius

  Bank JP Morgan otworzy swoją siedzibę w Polsce, w ciągu kilku lat zatrudnienie znajdzie kilka tysięcy osób – poinformował w piątek wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki.

  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/mateusz-morawiecki-w-jp-morgan-w-polsce-zatrudnienie,2538025,4199?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Jednym słowem właściwy rząd polski w konću będzie zarządzał już na miejscu. Do kompletu brakuje jeszcze Goldman Sachs. Rotchild w Polsce już jest obecny. CZekamy teraz na rugowanie banków niemickich i przejmowanie ich roli przez zaoceanicznych żydowskich bankierów. Do tego dojdzie jeszcze przejęta również przez nowych władców polskich prasa dotychczas niemiecka, żeby mieć już pełnię władzy nad Polską.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Julius znając ciebie wkleiłeś to także u pisowego znajdy dylu dylu na badylu czyli porobi z ciebie jaja i głupio ten wpis skomentuje .
   Dylu dylu na badylu się cieszy bo paru bezrobotnych bankierów i studentów po zarządzaniu i marketingu dostanie tam robotę do mycia obsranych kibli i podawania kawy a w nagrodę w czasie przerwy sex w kibelku z nową poznaną koleżanką z branży .
   Robotę tam głównie znajdą ci którzy mają tatusiów czy mamusie mocno wpływowe w tym polskim grajdołku .
   Skoro Polakom się to podoba ? Niech sobie żydki bank otwierają .
   Rozumiem demokracja ale jakim trzeba być pojebem aby mówić na Żydło wybitny mąż stanu . Dylu dylu na bandylu wzdycha do swojej Dulcynei Żydło tylko aby żonka nie była zazdrosna .

   Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Bo to głównie o to chodzi abyś boczuś , słoninkę , kiełbaskę i inną chabaninkę kupował w Biedronkach , Carefourach czy w innych podobnych biznesach . Te biznesy najlepiej wyszły pejsatkom po 89 roku reszta wszystko spierd… jak szarańcza .
   Niedawno byłem w jednym sklepie nie wymienię nazwy .Patrzę promocja na początek myślałem ze gumki w promocji sprzedają ale nie .
   Promocyjnie kiełbaska cienka parówkowa z kilo tam było za 5 zeta czy 6 .Patrzę co to może być za gówno za tą cenę a tam o ile dobrze przeczytałem główny składnik to kurze kości i znikoma ilość mięsa , ale jak to się mówi goj może to żreć mu nie zaszkodzi .
   Pejsatki pojadą sobie na jakieś targi żywności gdzie sobie kupią pyszne jedzonko ale za taką cenę gdzie nie każdego goja na to stać aby coś pysznego kupić .

   Polubienie

 9. paziem

  Z prywatnej poczty, wiadomość dotycząca praktyki ” dobrej zmiany ” wobec ” niepokornych” , kontestujących obywateli RP :

  ” Tomek, Nabil możecie zrobić swoim członkom szkolenie w zakresie odpowiadania na pytania ABWery? zastraszają wasze środowisko, a biorą się za nasze narodowców. Wojtek Wojtulewicz to kolega z Warszawy. był teraz przesłuchiwany przez ABWerę i też podpsał klauzulę NIE MÓWIENIA O TYM co jest bezprawne. ABWera nie może ujawniać poufnych danych osobom postronnym, nawet świadkom. a świadkowie nie muszą podpisywać klauzuli poufności, no chyba że są biegłymi, a Wojtek nie jest. Wojtek oczywiście nie powiedział, że był przesłuchiwany, ale głos jemu drżał jak barani ogon, a tyle mię wystarczy, na stwierdzenie wprost nie zaprzeczył. to łamanie Konstytucji, zastraszanie opozycji politycznej, stare ubecko-faszystowskie metody. lekarstwem jest NIE DAĆ SIĘ ZASTRASZYĆ I ROBIĆ SWOJE. ABWerowcy będą się powoływać na przepisy, ale przepisy podlegają interpretacji. tylko prawa przyrody same się interpretują. zmuszanie ludzi do nie mówienia o przesłuchaniu przez służby policyjne jak ABWera to metody państwa totalitarnego ścigane przez Prawo obecnie obowiązujące w Polsce rodem z Trzeciej Rzeszy-pozdro! Bogdan z Pabianic „

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s