Syjonistyczni zbrodniarze nie odpuszczają

Kurdowie, czyli izraelski sposób na Iran

 

 

za: http://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iran

„Być może nie jest przypadkiem, że 22 września w chińskiej bazie w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzono ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków…”

 

Po skończonej sprawie z ISIS’em – kolej na Kurdów. Wszystko po to by rozpocząć nową wojnę w interesie Syjonu

FINITO DAESH, SI PASSA AI CURDI PER INNESCARE LA NUOVA GUERRA PER SION
Maurizio Blondet     27 wrzesień 2017     tłum. RAM
 
 
Koniec Daesh’u zbliża się, ale przy pomocy referendum kurdyjskiego – dysponenci globalnego puczu przygotowują się do wywołania następnego konfliktu. Oczywiście na rzecz Izraela i jak wcześniej według planu Kivunim, czyli destabilizując kraje islamskie wzdłuż linii podziałów etniczno-religijnych.
Bliski Wschód absolutnie nie powinien zaznać spokoju. Netanyahu raduje się w związku z tym głośno, a Bernard Henry Lévy (algierski Żyd, żyjący we Francji) pospieszył by uściskać na miejscu swych dwóch przyjaciół – Masouda Barzani i jego syna Najerfane. Wspomnijmy, że o bezpieczeństwo obydwu Barzani dba Mossad, który kieruje także kurdyjskim wywiadem.
.
Bernard Henry Lévy 
 .
Masoud Barzani
Obecność Bernarda Henry Lévy u Kurdów jest złowieszcza, pomimo iż sama jego postać jest mało poważna. Lévy jest niezwykle znanym promotorem i propagandystą zachodnich „misji humanitarnych” realizowanych przy pomocy bombardowań, czystek etnicznych i masakr, również w stosunku do całkowicie teoretycznych wrogów Izraela.
Ex nouveau philosophe  i jak najprawdziwszy neocon – Bernard Henry Lévy spiskował z islamistami libijskimi, mającymi za cel obalenie Kadaffi’ego; był jednym z głównych zwolenników zniszczenia Libii a także jednym z autorów medialnego usprawiedliwienia tej decyzji. Przez wiele lat był także europejskim propagandystą kurdyjskich Peszmergów i ich bohaterskiego, „świeckiego i nowoczesnego”, a także separatystycznego wizerunku.
.
 
„Kurdyjski” Bernard Henry Lévy w wyprasowanej koszuli
 .
 
Powód tego wszystkiego jest oczywisty. Jak wyjaśnił Thierry Meyssan – izraelskie służby działają w Kurdystanie irackim już od lat ’60. Po upadku Saddama – i za aprobatą klanu Barzani – pojawił się tam Mossad, dbający o interesy Izraela. Frakcji kurdyjskiej – Izrael pomógł na sposób najbardziej mu właściwy, tj. realizacją wysiedleń oraz czystek etnicznych wobec innych mniejszości arabskich, takich jak Jazydzi i Turkmeni, przygotowując w ten sposób – z milczącą akceptacją USA i NATO – „zdumiewające” zwycięstwo podczas referendum.
Dziś Kurdowie są doceniani jak nigdy wcześniej – jako że ma to służyć osłabieniu szyickiego rządu w Bagdadzie i utrudnieniu mu funkcjonowania, choćby poprzez wywołanie wojny domowej kurdyjsko-irackiej.
.
 
Nieustraszony Bernard Henry Lévy i jego wyprasowana koszula
.
Obecnie, Netanyahu obiecał Masoudowi Barzani „pomoc” w zarządzaniu krajem w postaci „200 000 Izraelczyków”.
Zawarte jest to w tajnym porozumieniu, które zostało ujawnione prawdopodobnie przez tygodnik ukazujący się w Erbil’u – nazywający się – cóż za przypadek – „Israel-Kurd”.
Israel-Kurd  
200 000? Nie jest to jednak liczba tak absurdalna na jaką wygląda.
Jak pisze Sarah Abed, znawczyni historii i polityki Kurdów:
„Aspiracje na rzecz ‚Wielkiego Izraela’ w pełni pasują do kurdyjskiego planu majacego za cel ‚Wielki Kurdystan’. Projekt „Wielkiego Izraela”, opracowany przez Oded’a Yinon’a (autora „Planu Kivunim”) nakazuje wręcz by wkorzystać Kurdów na rzecz skrupulatniejszego poćwiartowania krajów sąsiednich, co przyczyniłoby sie do zrealizowania poszerzonej dominacji Izraela (…). Niedawne badania przeprowadzone na Uniwersytecie Żydowskim potwierdziły, że populacją genetycznie najbliżej spokrewnioną z Żydami mogą być Kurdowie”.
 
Podsumowując, Żydzi odkryli, że Kurdowie są prawie, że tak żydowscy jak oni sami, z czego wynika, że łączą ich więzy braterstwa.
.
Autopromocja i propaganda Peszmergów w Cannes, razem z wyprasowaną koszulą Bernarda Henry Lévy’ego 
 
Tak to Izrael znalazł w końcu – w pobliżu swych wrogów, którym poprzysiągł zniszczenie – obszerną enklawę bogatą w ropę naftową, która staje się jego własnością i z której można przygotować wojnę przeciwko Iranowi (znajdującemu się w bliskim jej sąsiedztwie), a także uruchomić stamtąd plan „B” – tj. awaryjny – w stosunku do Syrii, po tym jak Moskwa, Hezbollah i Teheran unieszkodliwiły plan „A”.
Odnośnie Iranu:

W irackiej miejscowości Kirkuk pojawiły się, a raczej zostały pokazane jednostki bojowe Kurdów irańskich, przybyłych tam z Iranu celowo – ubrane w kamuflaże natowskie, z amerykańską bronią (a nie kałasznikami), co stanowi oczywistą i arogancką pogróżkę w kierunku Teheranu. Z Iranu do Kirkuk przybyły tysiące Kurdów – rzekomo po to, by u boku Kurdów irackich „walczyć z Państwem Islamskim”.
Znalazła się tam także jednostka “Hoshabi al Khalil”, należąca do Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK). Obecnie PAK deklaruje, że „gotowy jest na jakiekolwiek poświęcenia, by tylko uniemożliwić siłom wspieranym przez Iran odebranie terytoriów kontrolowanych przez Kurdów”. Wspomnianymi „siłami wspieranymi przez Iran” są jednostki powszechnej mobilizacji „Hashd al-Chaabi”, które walczyły z ISIS’em. Należą do nich iraccy bojownicy szyici, których punktem odniesienia jest Ali Al Sistani – naczelny imam szyicki Iraku oraz Irańczycy, wierni najwyższemu przywódcy Iranu – Ali Khamenei.
.
Kurdowie irańscy w Kirkuk’u – gotowi do walki z Iranem
 .
Uzbrojeni eksponenci Kurdyjskiej Partii Wolności (PAK) powiedzieli dziennikarzom zachodnim: „Ugrupowanie ‚Hashd al-Chaabi’ uważamy za terrorystyczne, sa gorsi od ISIS’u – uważamy ich za zagrożenie dla świata”. Przesada w stylu „zagrożenie dla świata” zdradza obecność Netanyahu z jego hiperbolami. Wiadomo zreszta od dawna, że PAK jest starym dziełem CIA i Mossadu razem. W latach ubiegłych – członków tej partii używano do infiltracji na teren Iranu, sabotaży i zbierania informacji. Obecnie zbroi sie ich i szkoli w celu bardziej ambitnym. Czyżby chodziło o niepodległościową walkę zbrojną na terytorium Iranu – wspomaganą obecnością 200 000 Izraelczyków?
Analityczka Sarah Abed pisze: „W styczniu 2012 gazeta Le Figaro opowiedziała, że agenci służb specjalnych werbowali i szkolili w tajnych obozach irackiego Kurdystanu dysydentów irańskich”.
Po czym dodaje: „Biorąc stronę Kurdów – Izrael zarabia dla siebie oczy i uszy otwarte na Iran, Irak i Syrię”. Pisze także: „Wszystkie kurdyjskie ugrupowania polityczne w regionie mają wieloletnie powiązania z Izraelem, co łączy się z poważnymi epizodami przemocy na tle etnicznym w stosunku do Arabów, Asyryjczyków i Turkmenów”.  Czystki etniczne tak „zhomogenizowały” obszar, że Kurdowie stali się większością.(…)
Thierry Meyssan potwierdza, że: „1 czerwca 2014 służby Arabii Saudyjskiej, USA, Izraela, Jordanii, autonomicznego Regionu Kurdystanu irackiego, Qataru, Wielkiej Brytanii i Turcji zorganizowały w Ammanie, w Jordanii spotkanie przygotowujące inwazję ISIS-u na Irak. Wiemy o istnieniu tegoż zebrania na podstawie dokumentu tureckiego, który natychmiast został opublikowany przez gazetę Özgür Gündem, z którą współpracowałem. Gazeta została zamknięta przez „sułtana”  Recep’a Tayyip’a Erdoğan’a”. (…)
Osobiście sądzę, że to, do czego dąży Izrael to duży konflikt z Iranem, co spowoduje, że moratorium jadrowe straci swą ważność, a Waszyngton zmuszony zostanie do następnego posunięcia na korzyść Syjonu, do czego jak zawsze przyłączy się Europa.
Być może nie jest przypadkiem, że 22 września wojskowi chińscy z bazy w Dżibuti – funkcjonującej od mniej niż 2 miesięcy – przeprowadzili ćwiczenia z użyciem prawdziwych pocisków.

Być może Pekin wie o czymś, o czym my nie wiemy, ale czego się domyślamy.

***
Amidst Universal Opposition to KRG Referendum, Israel Stands By Kurds
By aligning with the Kurds Israel gains eyes and ears in Iran, Iraq, and Syria
„Yinon Plan”
ODED YINON – CURRICULUM  VITAE
“Greater Israel”: The Zionist Plan for the Middle East – The Infamous „Oded Yinon Plan”
Study Finds Close Genetic Connection Between Jews, Kurds
To, co ukrywa referendum
Kurdistan: quello che il referendum nasconde
***
Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

__________________________

__________________________

Żydowska międzynarodowa kreatura w 2014r., Bernard-Henri Lévy  w sprawie żydo-rebeli na Ukrainie:

– To będzie ukraiński plan Marshalla. To nasza odpowiedź na defetyzm niektórych Europejczyków, na twierdzenia, że Ukraina to studnia bez dna, (…)
W ten sposób otwieramy Ukrainie drzwi do Europy – dodawał Bernard-Henri Lévy, słynny francuski pisarz i filozof, od wielu miesięcy orędownik wsparcia dla Kijowa.

template_clip_image028 aaa

Żydowski „filozof” z żydowskim prezydentem Poroszenką 2014r. i wśród rebeliantów w Darfurze, marzec 2007 r.

gwpvd bernard_henri_levy_2

Bernard-Henri Levy – doradca byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego, podający się za filozofa aktywny syjonista, zwolennik Izraela – wraz z (Johnem) Christopherem Stevensem, który potem zostanie zabity w Bengazi jako ambasador USA. Na tejże fotografii widoczny jest także Sam Bacile (Nakoula Basseley Nakoula), producent skandalicznego filmu „Niewinność muzułmanów”.  Na zdjęciu po prawej młody syjonista Levy przemawia na zjeździe B’nai B’rith.

.
D.Kosiur
Reklamy

9 Komentarzy

Filed under Polityka

9 responses to “Syjonistyczni zbrodniarze nie odpuszczają

 1. Pingback: Syjonistyczni zbrodniarze nie odpuszczają. | PrzemexBlog

 2. Kojak

  IZRAEL SAM BYNIC A NIC NIE ZROBIL ,ZEBY NIE AMERYKANSKIE KANALIE KTORE ZAPEWNIAJA JEMU KRYMINALNA OSLONE NAD ICH POCZYNANIAMI !

  Polubienie

 3. Metro

  „Podsumowując, Żydzi odkryli, że Kurdowie są prawie, że tak żydowscy jak oni sami, z czego wynika, że łączą ich więzy braterstwa.”

  Sądzę że to dezinformacja. Autor chrzani. Tam nie chodzi o żadne pokrewieństwo. Do kogo? Do jakichś Semitów czy może do Chazarów?

  Chodzi o coś innego, mianowicie: תיקון עולם. Dla żydów wojna jest środkiem do celu i wszędzie gdzie mogą, inicjują wojny, rewolucje, bo to jest najszybszy sposób przemiany świata. Międzynarodowi żydzi dysponują zasobami, dzięki którym mogą ten chaos kontrolować.

  Stworzenie państwa Kurdów wymaga totalnego zniszczenia Bliskiego Wschodu w dzisiejszym kształcie, co jest przecież jednym z otwarcie deklarowanych celów Izraela. W Europie podobną rolę dano Ukraińcom, oni są programowani na walkę o samoistną Ukrainę od Donu po Krakiw. Jak już zdobędą te granice, to osiągną szczęście, życie wietrzne i wieczną erekcję (tylko chłopczyki). Pisze o tym otwarcie żona Radka Apfelbauma: https://www.kyivpost.com/article/opinion/op-ed/anne-applebaum-nationalism-is-exactly-what-ukraine-needs-now-348665.html

  Tak samo programowani są Ukraińcy, na wojnę, zniszczenie, destrukcję tak samo kiedyś (XIX wiek) byli programowani Polacy i ciągle takie memy stosuje edukacja „patriotyczna” polskojęzycznej Kosher Nostry.

  Polubione przez 1 osoba

 4. grzanek

  Na pierwszy rzut oka facet jak facet, z twarzy podobny zupełnie do nikogo ale zapewniam że tak nie jest.
  To diabeł.Jego pojawienie się,niczym czarnego bohatera z powieści Stephena Kinga,zwiastuje nadejście chaosu,wojny,śmierci.
  Diabeł na ziemskie potrzeby przybrał nazwisko Bernard Henri Levy i podaje się za francuskiego filozofa
  Ale zapewniam że nie z powodu filozoficznych poglądów zasłużył na swą „sławę”

  oto krótkie fotograficzne dossier Barnarda Henri Leviego
  https://www.facebook.com/notes/activists…..0674875284

  w 1990r przybył do żywej jeszcze Jugosławii i rozpoczął współpracę z bośniackimi muzułmanami
  w 1999r wspierał Armię Wyzwolenia Kosowa” i wzywał do bombardowania Belgradu.Miał związek z (do dziś nie wyjaśnioną) sprawą „czarnych transplantologów”
  w 2008r „był Gruzinem” i inicjatorem kłamliwej medialnej kampanii o jakoby rosyjskiej agresji na Gruzję.
  w 2011r zainicjował bunt w Libii.W tej kwestii już czegoś możemy dowiedzieć się z polskich mediów

  Cytat:
  Bernard-Henri Levy opisuje, jak „wywołał” wojnę z Kaddafim

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/bernard-…..afim/ej4dd
  w 2013 wzywał do bombardowania Syrii i obalenia morderczego reżimu Basara Asada,napisał ohydny paszkwil Sauvez Alep !
  Jak łatow się domyśleć takiego „fiozofa” nie mogło zabraknąć na przeszłorocznym majdanie.Wtedy był Ukraińcem -tak powiedział.

  https://prawda2.info/viewpost.php?p=290592

  Polubienie

 5. grzanek

  Na pierwszy rzut oka facet jak facet, z twarzy podobny zupełnie do nikogo ale zapewniam że tak nie jest.
  To diabeł.Jego pojawienie się,niczym czarnego bohatera z powieści Stephena Kinga,zwiastuje nadejście chaosu,wojny,śmierci.
  Diabeł na ziemskie potrzeby przybrał nazwisko Bernard Henri Levy i podaje się za francuskiego filozofa
  Ale zapewniam że nie z powodu filozoficznych poglądów zasłużył na swą „sławę”

  oto krótkie fotograficzne dossier Barnarda Henri Leviego

  w 1990r przybył do żywej jeszcze Jugosławii i rozpoczął współpracę z bośniackimi muzułmanami
  w 1999r wspierał Armię Wyzwolenia Kosowa” i wzywał do bombardowania Belgradu.Miał związek z (do dziś nie wyjaśnioną) sprawą „czarnych transplantologów”
  w 2008r „był Gruzinem” i inicjatorem kłamliwej medialnej kampanii o jakoby rosyjskiej agresji na Gruzję.
  w 2011r zainicjował bunt w Libii.W tej kwestii już czegoś możemy dowiedzieć się z polskich mediów

  Bernard-Henri Levy opisuje, jak „wywołał” wojnę z Kaddafim

  w 2013 wzywał do bombardowania Syrii i obalenia morderczego reżimu Basara Asada,napisał ohydny paszkwil Sauvez Alep !
  Jak łatow się domyśleć takiego „fiozofa” nie mogło zabraknąć na przeszłorocznym majdanie.Wtedy był Ukraińcem -tak powiedział.

  Za:
  https://prawda2.info/viewpost.php?p=290592

  Polubienie

 6. jakipodpis

  Ad vocem Wczoraj spotkałem znajomego porządnego człowieka W trakcie rozmowy wyznał mi że adoruje, jak powiedział najświętszy sakrament i przynosi mu to ulgę Powiedziałem to dobrze że po tym czuje się lepiej A potem była rozmowa odnośnie stworzenia że tak powiem całego tego bałaganu On powołał się na drzewo z którego wiedzę posiadł człowiek A dalej rozmowa mimo wysuwanych tez odnośnie stworzenia w parę dni dwóch tysięcy lat i tym podobnych stwierdzeń zakończyła się Przez takie i tym podobne rozmowy mające na celu dotarcie do ludzkiej świadomości postrzegany jestem jako idiota wariat że nie wspomnę o innych epitetach Żal mi tych osób na swój sposób https://youtu.be/b4DN7TVekbw

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s