Szowinista J.Międlar i mowa nienawiści sądu IIIŻydo-RP

Standardy syjonistycznego Zachodu – mamy ich bronić?

Pan J.Międlar nie jest bohaterem mojej bajki, ale …

.

.

 

Błędem i polityczną głupotą jest twierdzenie J.Międlara, że islam jest złem. Takie stanowisko przekreśla wszelkie jego podszywania się pod polski nacjonalizm – tu Międlar prezentuje się jako szowinista religijny, żydo-katolicki, a więc z pewnością nie można uznać go za polskiego narodowca, bo nacjonalizm nie jest szowinizmem.

Kwestia zarzutu wobec Międlara

Jeśli sąd staje na stanowisku, że określenie „zwolennik islamizacji” jest znieważeniem, to znaczy, że sąd wywodzi swoje stanowisko z pokładów niczym nie wytłumaczalnej nienawiści wobec religii islamu i jego wyznawców przypisując im wszelkie negatywy. A więc mamy tutaj do czynienia także z „mową nienawiści” prezentowaną przez sąd IIIŻydo-RP. A przecież zgodnie z nakazem europejskiego sanhedrynu „mowę nienawiści” sądy IIIŻydo-RP mają ustawowy obowiązek ścigania. Można to skomentować tylko w jeden sposób: niezawiśli ignoranci w togach – niestety, jeszcze nie zawiśli – wpadli we własne ekskrementy.

Jednak na powyższą argumentację J.Międlar powoływać się nie może, ponieważ sam jako religijny szowinista uznaje islam za zło.

Termin islamizacja oznacza proces rozszerzania wpływów religii islamu, proces pozyskiwania nowych wyznawców. Termin ten jest równoważny terminom chrystianizacja, katolicyzacja itp., które oznaczają realizację identycznych procesów dla swoich wierzeń. Warto także pamiętać i nie jest to bez znaczenia, że zarówno islam i chrześcijaństwo wywodzą się z tego samego żydowskiego pnia religii judaizmu biblijnego.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

33 Komentarze

Filed under Polityka

33 responses to “Szowinista J.Międlar i mowa nienawiści sądu IIIŻydo-RP

 1. Metro

  Międlar to prowokator.

  Na bieżącym etapie nieskrywanym taktycznym celem Sanhedrynu jest wywołanie w państwach europejskich wojny pomiędzy muzułmańskimi przybyszami a miejscową ludnością postchrześcijańską. To dlatego przez dziesięciolecia zachęcano do imigracji z Maghrebu, teraz ten proces przyspieszył dzięki wojnom i przewrotom politycznym za którymi zawsze stoi Londyn i Nowy Jork.

  Celem jest wywołanie wojny, do tego potrzebni są między innyymi sprawni agitatorzy zdolni do zmotywowania tłumu do użycia przemocy. Jacek Międlar jest sprawnym agitatorem, otrzymał dobre przeszkolenie i świetnie sobie radzi. Ten człowiek jest potrzebny i na pewno jest i zapewne będzie chroniony przez ośrodki, które czuwają nad realizacją zadanego scenariusza (np. Fundacja Batorego).

  Islam nie jest złem, islam nie jest religią wojny. To gęba przyprawiona przez londyńskich i nowojorskich politruków. Muamar Kadafi na nikogo nie napadł. To na niego i jego kraj napadnięto, a nie chodzi tylko o Libię. Groźna ideologia, parodia islamu, pochodzi z Arabii Saudyjskiej, tego kraju, którego żołnierze odbywają przeszkolenie w Polsce w ramach współpracy sojuszniczej (http://niezlomni.com/zdjecia-wywolaly-wscieklosc-internautow-polska-szkoli-mlodych-lotnikow-arabii-saudyjskiej-powod-dumy-foto/).

  Zapewne masowa imigracja muzułmanów do krajów takich jak Francja musi skończyć się tym, co Grecy nazywali konfliktem tragicznym. Tam nie ma dobrego rozwiązania. Być może tak jest, ale z pewnością najgorszym rozwiązaniem jest wojna, do której dążą oficerowie opiekujący się politrukami typu Międlara.

  Szowinistyczna, prymitywnie katolicka ideologia głoszona przez Międlara to część dialektycznego sporu.
  Jednym skrzydłem dialektycznego sporu jest gotowość na przyjęcie wszystkich nachodźców, co musi się skończyć napięciami społecznymi, a może nawet społeczną katastrofą.
  Drugim skrzydłem sporu jest radykalny sprzeciw wobec obecności muzułmanów, w Polsce oparty na ideologii katolickiego fanatyzmu typu Rybak czy Międlar, którzy gotowi są do używania przemocy nawet wobec bezbronnych przybyszów.

  Czy ratunkiem jest wiedza, o tym co się naprawdę dzieje? Nie wiem. Ale wiedza, rozwinięta świadomość, na pewno się przydaje.

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Grzanek po co dylu dylu na badylu wklejasz .To jemu gorzko bo mu żonka już od tygodnia ptasiego mleczka w Biedronce nie kupiła .
   Ten matoł pisowy od jakiegoś czasu jedzie na Dudę za wetowanie ustaw . Mnie w to graj bo kłótnia w łonie PIS to radość a durny Tadzio ma żałobę .Grzanek nie reklamuj tutaj tego ptasiomleczkowca . To jest poważna strona a nie badziew dylakowy którego czyta pięć osób.

   Polubione przez 1 osoba

 2. Technika pieniądz dupa

  Ciekawy wpis szczypiora . Może to nie jest Międlar ale całkiem blisko . Zapraszam na odrobinę humoru nawet w wypadku gdzie jeden debil robi to przeciwko drugiemu debilowi .

  Polubienie

  • grzanek

   Ustawka. Nie uwierzę, że ten janusz mu nie oddał. Prziecież gość jest 1,5x większy od Olszańsko-Apfelbaumowskiego

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Grzanek nie przesadzaj z tym ustawkami .Wszystko siedzi w głowie . Psychologom znana jest taka reakcja ” Uciekaj lub walcz ” i albo masz taki charakter że jesteś pipą i to nie jest twoja wina albo walczysz a ty wszędzie widzisz ustawki .

    Polubienie

   • grzanek

    Litości przecież Apfelbaumowski to aktor – czy myślisz, że taki Linda byłby w stanie wyskoczyć do takiego kabana jak ten janusz w czerwonym? To zdarzeniem było wyreżyserowane, żeby zrobić Apfelbaumowskiemu PR.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Nie chcę już śmiecić bo mi Paweł Żiemiński urwie jaja ale jakbyś grzanek przedstawił dowody że to ustawka byłoby super bo gadać tak bez dowodów to można mówić jak katabas Kaśce podczas spowiedzi .

    Polubienie

   • grzanek

    A po co dowody? Strzepiór pomawia mnie o pejsatość nie przedstawiając żadnych dowodów.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Stary, a gupiii.
    Urgrzanek.
    Kiedy ten misiek ostatnio,biegal,jezdzil rowerem,konno.
    Rower jazda wyrabia technike podobna jak w boksie.
    Urgrzanek.

    Polubienie

   • mleko z nosa

    Apfelbaum pomowil Tosta raczej Urtosta.
    Masz i tak szczescie,ze Cie nie podgrzal w Tosterze.

    Polubienie

 3. stycznik400v

  Co wy się tak aktorow czepiliście? A czy niejaki +Bohdan Poręba nie był związany z Produkcja filmową ? Ojciec Macieja Poręby. Przeciez B.Poręba był wspolzalorzycielem stowarzyszenia WPS.

  Polubienie

 4. stycznik400v

  Międlar od samego poczatku był podejżany gdyz za bardzo utożsamiał się z żydo kosciolem nawet po zrzuceniu sukmanny. To jest opłacony ściemniacz i tyle.

  Polubione przez 1 osoba

 5. Pytek

  Internetowi (szerzej: medialni) celebryci maja za zadanie zorganizować opinię publiczną w pozorowanej różnorodności, kontrolować ją, moderować i prowadzić (tak jak pozornie różniące sie między sobą tzw partie polityczne)

  Dlatego jak powstaje i znajduje artykulację publiczna (no w internecie) jakiś nowy pogląd to od razu dostaje „czape”, która zwykle jest anonimowa i musi być zalegendowana. Wtedy odpalane sa pozorowane „represje” w postaci procesów itd itp żeby osobę zostały nagłośnione.

  Ci, którzy sa na prawdę groźni są zamilczani lub po prostu likwidowani. I nigdy nie dostaną kamery czy mikrofonu pod nos.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Zgadzam się w pełni z tą analizą. Natomiast onanizowanie się Jabłonowskim, Kowalskim, Chojeckim itp., to dziecinada oraz nieznośne pustosłowie, i za chwilę chyba nie wydzierżę.
   To samo podniecanie się p. Tadziem i kundlem Huskym & żydosferą z Neonu.

   Polubienie

   • Pytek

    Tak się „pozycjonuje” celebrytów, żeby mieć na każdym odcinku/poglądzie swoich ludzi. Potem ilością produkowanych materiałów, ich wrzaskliwością zarzuca się – w tym przypadku – internet. Pozycjonuje odpowiednio wysoko materiały w YouTube i przykrywa w ten sposób innych autorów.

    Polubienie

   • grzanek

    Ad vocem ‚pozycjonowania’, przeklejam mój komentarz nt. niedawno poczynionego przeze mnie ‚odkrycia’ (ku mojemu zaskoczeniu):

    Do tej pory znałem termin ‚social engineering’ jedynie w kontekście nauk politycznych czy społecznych i nie miałem pojęcia, że funkcjonuje on również w informatyce, przy czym wyraźnie został on zapożyczony z wokabularza politologii/socjologii. Sęk w tym, że przy prawdziwej inżynierii społecznej te hakerskie ataki wyglądają jak niewinne wygłupy, w kategoriach moralnych. Szczerze mówiąc nie dostrzegam związku, soc.eng. attack wygląda mi po prostu na pospolite podszywanie się.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_spo%C5%82eczna_(informatyka)

    https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_spo%C5%82eczna_(politologia) <= wklejam link do polskiej, bo hasło na en:wiki jest beznadziejnie opracowane, w ogóle dotyka negatywnego aspektu zjawiska

    Z ciekawości wpisałem w Google "social engineering" i – o zgrozo! – okazuje się, że większość wyników dotyczy ataku hakerskiego. Wygląda na to, że prawdziwi inżynierowie społeczni / spin-doktorzy / zawodowi 'pozycjonerzy' wyników w Google usilnie pracują nad tym, aby wyprzeć ze zbiorowej świadomości społeczeństw anglofońskich oryginalne znaczenie tego terminu i zastąpić go politycznie poprawną wersją. Chyba chodzi o to, że kojarzenie inżynierii społecznej z pierwontym znaczeniem stanowiłoby myślozbrodnię.

    Polubienie

   • grzanek

    Ad vocem ‚pozycjonowania’, przeklejam mój komentarz nt. niedawno poczynionego przeze mnie ‚odkrycia’ (ku mojemu zaskoczeniu):

    Do tej pory znałem termin ‚social engineering’ jedynie w kontekście nauk politycznych czy społecznych i nie miałem pojęcia, że funkcjonuje on również w informatyce, przy czym wyraźnie został on zapożyczony z wokabularza politologii/socjologii. Sęk w tym, że przy prawdziwej inżynierii społecznej te hakerskie ataki wyglądają jak niewinne wygłupy, w kategoriach moralnych. Szczerze mówiąc nie dostrzegam związku, soc.eng. attack wygląda mi po prostu na pospolite podszywanie się.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/In%C5%BCynieria_spo%C5%82eczna_(politologia) <= wklejam link do polskiej, bo hasło na en:wiki jest beznadziejnie opracowane, w ogóle dotyka negatywnego aspektu zjawiska

    Z ciekawości wpisałem w Google "social engineering" i – o zgrozo! – okazuje się, że większość wyników dotyczy ataku hakerskiego. Wygląda na to, że prawdziwi inżynierowie społeczni / spin-doktorzy / zawodowi 'pozycjonerzy' wyników w Google usilnie pracują nad tym, aby wyprzeć ze zbiorowej świadomości społeczeństw anglofońskich oryginalne znaczenie tego terminu i zastąpić go politycznie poprawną wersją. Chyba chodzi o to, że kojarzenie inżynierii społecznej z pierwontym znaczeniem stanowiłoby https://en.wikipedia.org/wiki/Thoughtcrime

    Polubienie

  • Metro

   Pytek na pewno ma rację. Sam YouTube ma tak przebiegłe algorytmy, że promuje pewne filmiki i pokazuje je w kolumnie po prawej stronie, a inne spycha w niebyt. W tym kontekście te, które warto obejrzeć, rzeczywiście są ukrywane.

   Onanizowanie się, zwłaszcza Jabłonowskim, na pewno jest zgubne, ale pewnie najbliższa przyszłość mediów to właśnie coś w rodzaju Telewizji Narodowej czy Sumienia Narodu. Kiedyś słuchałem syjonistycznego agitatora Richarda Spencera (Alt Right) co mówił o sytuacji w USA. Podobno średni wiek oglądacza CNN to ~70 lat. Upowszechnione ajfony powodują, że telewizji już się nie ogląda. Oglądają ją jedynie ci, którzy są za starzy aby korzystać z tych smartfonów. Spencer mówił że teraz media będą bardziej zdecentralizowane. Dlatego dużo pieniędzy inwestuje się właśnie w Internet, z czego korzysta chociażby szuja Sendecki. Na przykładzie Jabłonowskiego widać, jak ten sektor się profesjonalizuje, on jest przecież zawodowym aktorem i używa techniki aktorskie przed kamerą.

   Na pewno onanizowanie się Jabłonowskim nie powinno być popierane, ale zdaje mi się że poszczególne taktyki Sanhedrynu są używane na skalę globalną. W Polsce PiSraelici niszczą mauzoleum żołnierzy Armii Czerwonej, w Charlottesville w Wirginni niszczą pomnik jakiegoś generała konfederatów. W Polsce Kaczyński ogłasza wojnę z Niemcami o reparacje wojenne, w tyym samym czasie podobną akcję skierowaną przeciw Serbii ogłaszają judeokatoliccy faszyści w Chorwacji.

   Metoda, której oni używają: a więc ujawnienie kawałka Prawdy w celu zdobycia wiarygodności, powoduje że coraz więcej osób o tą Prawdę się ociera. Przyznam że nie mogę się nadziwić, że oni decydują się na ujawnienie tak dużego kawałka Prawdy.

   paziem się nie dziwi? Potrafi to jakiś wytłumaczyć?

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Szczypior a kto się onanizuje Jabłonowskim . Kto to niby jest wygląda jak Sami FOX czy Sabrina żeby się onanizować na jego wygląd ?
    Po prostu wkleiłem jajca jakie zdaje się PIS sobie z niego zrobił bo dał w ryja pisowcowi . Żadna ustawka to nie była bo widać facet po tym jak dostał w mordę był przestraszony jak stara stuletnia pipa na dodatek otyły jak prosie pewnie zero sportu to i dla wojaka nie był to przeciwnik godny .
    Faktycznie jest się czym onanizować – starym dziadem w brudnym i nie uprasowanym mundurze .

    Polubienie

  • Metro

   Przyznam bez bicia że jestem wielbicielem „Sumienia Narodu” czy „Telewizji Narodowej”, jest tam wiele ukrytych talentów i wiele można się dowiedzieć.

   Przykładowo, moją uwagie przykuł poniższy filmik, z którego dowiedziałem się o istnieniu nauki zwanej gienealogią.

   Kiedyś już chyba miałem styczność z tą nauką, gienealogią, jak słuchałem Lecha Wałęsy co mówił, że jego ród pochodzi od Flaviusa Iuliusa Valensa, cesarza rzymskiego. Oto on, te same szlachetne rysy:

   Komentarze pod filmikiem – bezcenne. Czy oni się zanadto nie wygłupiają?

   Polubienie

 6. Technika pieniądz dupa

  No to mamy próbę kupna artystów przez wielką dobrają zmianę .
  Podniesiono im kwotę wolną od podatku z 80 tys PLN na 165 tys PLN
  No to będą teraz wysławiać PIS- dę pod niebiosa różnymi pieśniami pochwalnymi .Spodziewana jest Oda ku chwale kociarza .
  Motywy podniesienia tej kwoty . Oni muszą ciężko pracować .Taki np tancerz musi codziennie tańczyć żeby zarobić na chleb .
  Do kur… nędzy czy ja mu kazałem być tancerzem ? Niechby został alfonsem miałby przyjemniejsze .
  Każdy gdzieś tam robi i musi wykonywać swoją robotę .

  Polubienie

 7. jakipodpis

  „Znacie? Znamy. No to posłuchajcie ” ( hr.A.Fredro ):

  Polubione przez 1 osoba

 8. grzanek

  Jeden z ostatnich felietonów śp. prof. Wolniewicza, zamieszczony na jego kanale YT już post mortem:

  Polubienie

 9. julius

  Według raportu Ośrodka Kontroli i Zapobiegania Chorobom, częstość występowania chlamydii, rzeżączki i kiły wzrasta. Szacuje się, że 110 milionów Amerykanów zostało zakażonych chorobami przenoszonymi drogą płciową.

  Polubienie

 10. ninanonimowa

  —————ŻYD RZĄDZI ŚWIATEM -polskim goim rządzi WATYKAN i mamy to co mamy. Może jeden na sto Polaków dałoby sobie rękę uciąć za kościół , a mimo to ma on absolutny wpływ na ?? politykę państwową . Jak to się dzieje i jak to jest możliwe ?. Tajemnica tkwi w tym że : niestety nie jedna to tajemnica NIESTETY -ale jedną z nich możemy poznać.
  –chłopak jest doskonały/

  Polubienie

 11. jakipodpis

  Oto materiał do przemyślenia https://youtu.be/As9eKmRM9ZE

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s