Syjoniści w Moskwie atakują działaczy ruchu słowiańskiego.

Władze w Moskwie, zapewne na zamówienie szowinistycznych środowisk żydowskich, zastosowały drastyczne środki terroru policyjnego wobec przewodniczącego  Soboru Wszechsłowiańskiego – profesora Olega A. Płatonowa ( na zdjęciu-przyp. PZ).

Nieco ponad tydzień temu zostałem powiadomiony korespondencją, rozesłaną do członków Prezydium Soboru Wszechsłowiańskiego, o szokującym akcie policyjnego terroru, jakiego dopuszczono się w odniesieniu do osoby przewodniczącego Soboru Wszechsłowiańskiego, uznanego naukowca, działacza społecznego i słowiańskiego, rosyjskiego patrioty i wydawcy kilkuset książek z zakresu historii filozofii, ekonomii oraz szeroko rozumianej kultury rosyjskiej i słowiańskiej – profesora Olega Anatolijewicza Płatonowa.  Założyciela i dyrektora Instytutu Ruskiej Cywilizacji oraz redaktora naczelnego wydawnictwa Russkij Wiestnik.

Daje to wiele do myślenia o obecnej sytuacji wewnętrznej w Rosji, szczególnie w kontekście zbliżających się, 18 marca 2018 r., wyborów prezydenckich ( na którą to sytuację wpływ mają zapewne także sukcesy w polityce zagranicznej Rosji oraz efekty jej skutecznych działań wojskowych w Syrii). Siły V, a może już nawet VI kolumny, czyli wewnętrzni agenci interesów światowego imperialnego kompleksu bankowo-militarno – medialnego, przystąpili do  jawnych działań zdestabilizowania Rosji i wyeliminowania, albo co najmniej zastraszenia środowisk  narodowo-patriotycznych. Zgodnie, ale z coraz większą nerwowością i niepewnością  współpracujące szowinistyczne, syjonistyczne środowiska żydowskie,  środowiska pro syjonistycznych neokonserwatywnych anglosaskich fundamentalistów protestanckich oraz dominująca, zjudaizowana, część hierarchii kościoła katolickiego i polityków watykańskich  – dla realizacji monopolarnej, odczłowieczonej globalnej wizji świata nie cofną się przed niczym oprócz zdecydowanej siły państw i narodów nie godzących się na dyktat i neokolonializm w każdej postaci.

Wracając jednak do wydarzeń w Moskwie, którym zasadniczo poświęcamy uwagę.

W dniu 13 września 2017 r. funkcjonariusze  resortów siłowych Federacji Rosyjskiej ( do wyjaśnienia pozostaje jednak, czy było to działanie policji na polecenie władz lokalnych, czy na  rozkazy przełożonych wyższego szczebla ?) dokonali bezpardonowej,  brutalnej rewizji w siedzibie  Instytutu Ruskiej Cywilizacji. Dokonano tego pod nieobecność pracowników i dyrektora, nie sporządzając  żadnego protokołu z czynności. Zdemolowano pomieszczenia, zasoby dokumentów i zgromadzone książki ( w tym zamówione i przeznaczone do wysyłki), zniszczono sprzęt komputerowy. Tego samego dnia inna ( czteroosobowa, bardziej „kulturalna”) grupa policyjna przeszukała mieszkanie prywatne Olega A. Płatonowa  już w jego obecności. Okazuje się, według relacji Olega A. Płatonowa, że to nie pierwsze tego typu działanie, że podobne, może nie tak brutalne, miało miejsce już rok temu.

Powodem podjętych działań policyjnych było według funkcjonariuszy podejrzenie o naruszenie paragrafu 282 kodeksu karnego FR   (Возбуждение ненависти либо вражды – «по признакам пола, расы, национальности, языка, происхождения, отношения к религии, а равно принадлежности к какой-либо социальной группе»). „Wzniecanie nienawiści lub wrogości ze względu na płeć, rasę, narodowość, język, pochodzenie, stosunek do religii lub przynależność do jakiejkolwiek grupy społecznej”.  Według dowolnej, wstępnej interpretacji funkcjonariuszy powodem takich podejrzeń o głoszenie poglądów i rozpowszechnianie literatury „ekstremistycznej” było redagowanie przez Olega A.Płatonowa ksiązki ” Słowo i dzieło Iwana Groźnego” autorstwa W. Jerczaka, a także ( to chyba ” grzech największy” ) opublikowanie kilkanaście lat temu ( w latach 1990 tych)dwóch książek , obecnie zakazanych do wznowienia w Rosji- ” Zagadki syjonistycznych protokołów” oraz ” Syjonistyczne protokoły w polityce światowej”. Obie te książki włączone zostały ” nieostrożnie” do monografii Olega A.Płatonowa, wydanej w 2015 roku.

Policyjny terror w wykonaniu moskiewskiej policji wobec zasłużonego naukowca i działacza rosyjskiego oraz cieszącego się powszechnym szacunkiem działacza międzynarodowego ruchu słowiańskiego musi oburzać i budzić powszechny protest. Jest to tym bardziej zrozumiałe, że właśnie dzięki inicjatywie i olbrzymiemu wkładowi osobistej pracy  Olega A. Płatonowa został zorganizowany na przełomie maja/czerwca bieżącego roku jubileuszowy Zjazd Słowiański w Moskwie , który zgromadził elity intelektualne i działaczy  ruchu słowiańskiego ze wszystkich krajów słowiańskich. Być może wygłoszone tam referat , wyrażone poglądy na historię i przyszłość ruchu słowiańskiego oraz zakreślony program jedności Słowian bardzo zaniepokoił, a nawet wręcz przestraszył wrogów Słowiańszczyzny i suwerennych państw słowiańskich.

Działania moskiewskiej policji ( w głownie jej mocodawców) mają zapewne także charakter prowokacji i zastraszenia środowisk patriotycznych w Rosji oraz słowiańskich środowisk w Europie popierających kierunek polityki Władymira W. Putina.

Wydarzenia w siedzibie Instytutu Ruskiej Cywilizacji i w prywatnym mieszkaniu Olega A. Płatonowa zostały potępione  z żądaniem wyjaśnienia ich rzeczywistych przyczyn i ujawnienia  mocodawców, naprawienia szkód materialnych i moralnego zadość uczynienia i przywrócenia czci Olegowi A. Płatonowowi. W tym duchu zaprotestowały już :

 

 • Ogólnorosyjska Partia „Rosyjski Ogólnonarodowy Związek”
 • Klub Izborski  Проханов А.А. (председатель клуба), Аверьянов В.В., Батчиков С.А.,
  Делягин М.Г., Ивашов Л.Г., Кобяков А.Б., Ларина Е.С., Нагорный А.А.,
  Нотин А.И., Розанов О.В., Симчера В.М., Стариков Н.В., Султанов Ш.З.,
  Тавровский Ю.В., Ушкалов С.В., Фурсов А.И., Шурыгин В.В.
 • Ogólnoukraiński Komitet Słowiański
 • Białoruski Komitet Słowiański
 • Bułgarski Ruch Słowiański i  Jedyny Międzynarodowy Antyimperialistyczny i Antyfaszystowski Front
 • Stowarzyszenie SLAVICA ( Słowacja)
 • Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej ( Polska)

 

Platonow_rewizja_Обыски в ИРЦ. Заявления и СМИ

 

Reklamy

72 Komentarze

Filed under Bez kategorii

72 responses to “Syjoniści w Moskwie atakują działaczy ruchu słowiańskiego.

 1. julius

  Tak dla przypomnienia

  Moment prawdy: USA dały rosyjskim oligarchom 180 dni na zdradę Rosji.

  USA nadal zwiększają intensywność „nowej zimnej wojny”, Na działania w stosunku do zajmowania obiektów dyplomatycznych odpowiedź Rosji nie jest jeszcze znana. Najtrudniejsza jednak decyzja dla obecnych elit to ich stanowisko wobec ostatnich sankcji, zgodnie z którymi nasi oligarchowie stają przed wyborem – zdradzić ojczyznę i zachować swoje pieniądze lub przejść przez wszystkie trudności i zwyciężyć razem z Rosją. I dali Amerykanie im dokładnie 180 dni, do marca 2018 roku, czyli przed wyborami prezydenta, aby spróbować wywołać najbardziej bolesne uderzenie wewnątrz i zatrząsnąć sytuacją w kraju.
  Minister Finansów USA w porozumieniu z dyrektorem Narodowego Wywiadu i sekretarzem stanu USA nie później niż 180 dni po przyjęciu ustawy, a następnie co roku, powinien zapewnić właściwym komisjom kongresu publiczny raport o oligarchach i państwowych podmiotach gospodarczych Federacji Rosyjskiej. Powinien dostarczyć informacji na temat kluczowych postaci politycznych w Rosji i oligarchów; … poziom ich bliskości do Władimira Putina i innych elit rządzących Rosją; ustalić wagę ich interesów i źródeł dochodu; wykaz najbliższych krewnych, w tym małżonkowie, dzieci, rodzice, ich aktywa, w tym lokaty bankowe, inwestycje, interesy gospodarcze, nieruchomości generujące dochód; zidentyfikować zagraniczne firmy powiązane z nimi„- mówi druga część pkt 241 ustawy o sankcjach (https: //www.congress.gov/bi …).
  W skrócie, Amerykanie zbierają informacje o wszystkich, którzy mają pieniądze za granicą.
  Zabieranie budynków konsulatów rosyjskich w USA ma pokazać oligarchom rosyjskim co ich czeka jeśli sami nie zrobią porzadku z Putinem. Jedno jest pewne, paru ministrów będzie naciskać na Putina „wyrwać sobie włosy z głowy” z prośbą „aby zwrócić psiakrew Krym”. A za nimi będzie szedł ogromny chór Abramowiczów, Fridmanów, Deripasek, którzy spowodują wycie mediów i skorumpowanych przez siebie posłów. Można śmiało powiedzieć, że będą wstrząsy gospodarcze i polityczne. I to na dwa tygodnie przed wyborami.

  A jeśli w te dni przypadkiem przypadkowo Amerykanie zamrożą 109 miliardów dolarów w amerykańskich obligacjach państwowych i Puchar Świata w piłce nożnej zostanie Rosji zabrany? I zamieszki ludzi Nawalnego na ulicach.
  Trudno dzisiaj powiedzieć, co Zachód będzie w stanie w pełni zrealizować, a co się nie powiedzie, z całą pewnością możemy powiedzieć tylko jedną rzecz – na wiosnę przyszłego roku przed wyborami prezydenta przyjdzie ten moment prawdy i będziemy musieli zdecydować, kim jesteśmy: suwerenne wielkie państwo, Imperium czy kraj typu Ukrainy.
  Tak, dla zachowania suwerenności dziś trzeba słono zapłacić – tak więc nikt nie odpuści, ale z drugiej strony w przypadku kapitulacji, tracimy wszystko: kraju po prostu nie będzie, jak to się stało z Jugosławią, Libią, Irakiem. Całkowite oddanie władzy oligarchom w naszym ogromnym i wielonarodowym kraju może uruchomić te procesy, które mają wciąż miejsce w Doniecku i Damaszku. Miejmy nadzieję, że to zrozumieją na Kremlu, a zatem będą gotowi wiosną aby spotkać się z „drogimi” gośćmi.
  http://rurik-l.livejournal.com/

  Polubione przez 1 osoba

 2. Za każdym plugastwem stoją żydzi. Zawsze. To chazarskie bydło szkodziło nam zawsze od czasu powstania Chazarii, po jej upadku i obecnie. Chazarzy, to śmiertelny wróg Słowiańszczyzny i nigdy nie osiągniemy spokoju, dopóki po matce Ziemi chodzi choć jeden Chazar.

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Dane na dziś :
   1. 25 mln Polaków wyznających liberię kolorowego pejsatego gówna . Za niedługo już będzie bij zabij w koszernych marketach za promocjami .Do świąt grudniowych blisko .
   2. 5 mln wypędzonych na zmywak Polaków .Też tam bywałem ale angielskiego się nie nauczyłem za to niemiecki opanowałem za 3 lata .
   3. 10 mln chazarów jak ich zwał tak zwał ale uważających się za wybraństwo koszerne .
   4. 3 mln w służbach specjalnych i administracji .
   Takie dane na dziś .

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Panie TPD, rozumiem pana sarkazm, a nawet gorycz, czy wprost wkurwienie na obecną rzeczywistość w Polsce. Proszę jednak nie wpadać w przesadę i niby w trosce, a jednak z jakimś zadziwiającym uporem upowszechniać półprawdy i poniżające mity i uproszczenia o Polakach. Te przysłowiowe zmywaki, to gówno prawda, co nie zmienia faktu, że te kilka milionów zamiast w pełni pracować na własny kraj i swój dobrobyt w Polsce pracują na zesklerociałych imperialistów i „panów świata”.Albo skoncentrujemy się na prawdzie aż do bólu i na pozytywnym programie, albo przestańmy jedynie biadolić i pier….ć bez sensu.Pana powyższe liczby nawet nie bilansują się w prawdziwą sumę, a pana pohukiwania na ogarniętych konsumpcyjnym amokiem Polaków musiałby pan odnieść na szerszą populację współczesnej ludzkości, aby zbliżyć się do prawdy.Zatem dosyć już samogwałtu i wychowywania do klęski na wszystkich frontach bez jakiegokolwiek pozytywnego wkładu we wspólne działania.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Jeszcze odpowiem aby nie zaśmiecać .Może pan nie skasuje . Zgadzam się pod pana Pawła komentarzem zresztą pisał pan to już w innym temacie .Co do zmywaków że to jest gówno prawda .
    Mam inne zdanie ponieważ znam to z autopsji . Będąc w Anglii widziałem Polaków po wypłacie często złapanych po pijaku na ulicy przez policję .Procedura była prosta .Konfiskata wypłaty którą mieli przy sobie i wsadzenie do samolotu i lot na koszt jej królewskiej mości do Polski .Szkoda mi chłopaków bo sam na początku z nimi pracowałem na budowie u żyda póki przypadkiem nie załapałem się do lepszej roboty .
    Wielu myje podłogi w restauracjach a jak przyjadą do Polski rżną takich co to im się w życiu udało .
    Poza Polską byłem od lat 90 to w tym temacie mam wyrobione zdanie a że komuś się udało i wypłynął zdarza się ale nie często .
    Jeżeli wpis zostanie to ok jak nie to proszę wykasować .

    Ten lajk to chyba pan Paweł dał mi po wypiciu czterech piw bo na trzeżwo nigdy by mi lajka nie dał .

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Dodam jeszcze .Kiedyś się spóżniłem dwa dni z wpłatą właścicielowi za czynsz bo dwa dni póżniej z Polski wróciłem . Patrzę moje wszystkie rzeczy wypier… na dwór i mieszka już jakiś murzynek Bambo . Żeby nie pomógł mi Anglik z którym pracowałem to tylko pod most .
    Taki to jest dobrobyt i gówniana koszerna kolorowa liberia .

    Polubienie

 3. julius

  Dzisiejszej Rosji potrzebna jest religia zeby zapełnić pustkę, która powstała po updku komunizmu. Bez religii ludzie zwrócą się ku komunizmowi.


  To Lazar podobno namówił Putina do propagowania prwosławia w Rosji. Zgodnie z żydowskimi planami ma być: dla nas Żydów władza i bogactwo a dla was ruskiego plebsu religia, żeby wpajać w was bycie rabami bożymi.

  Polubienie

  • „Dzisiejszej Rosji potrzebna jest religia żeby zapełnić pustkę”

   Ta potrzeba dotyczy nie tylko Rosji (na religię jako istotny czynnik kultury wskazywał także J.Stachniuk). Problem jednak w tym, że współcześnie potrzeby w tym zakresie wypełnia żydowskie chrześcijaństwo, które, także w Rosji jako religia prawosławia, niesie w sobie elementy antykultury (wspakultury). Jednak na korzyść Rosji przemawia fakt, że prawosławie jest związane z tradycją ludową i państwową w przeciwieństwie do żydo-katolicyzmu np. w Polsce.

   Polubione przez 1 osoba

   • najprecyzyjniej/wprost skonczenie dokladnie! o „42 dywicjach” wszystkich odmian 🙂 religi tak zwanej obiawionych nad Jordanem ,opisuje na swoim blogu Pan ,:opolczykpl.wordpress.com.Czytalem kiedys opowiesci biblijne i Opowiesci Evangielistow (Stary i nowy testamen) opracowanych przez Zenona Kosidowskiego .Jednak to co mozna znalesc u Opolczyka ! Nie znajdziesz nigdzie indziej .Goraco polecam dla tych ktorzy chca zrozumiec kto ? i dlaczego ? w ostatnich 200 latach wznieca krwawe rewolucje i niekonczace sie wojny ,glownie w Europie .

    Polubienie

  • Metro

   Wiele mógłby wyjaśnić kontekst sytuacyjny, ale ta wypowiedź Berla Lazara jest dla mnie wieloznaczna.

   Co to jest RELIGIA? Nie wznoszę się na wyżyny intelektualne w celu znalezienia odpowiedzi na to pytanie, zaglądam do Wikipedii:

   ___________________

   Religia – system wierzeń i praktyk, określający relację pomiędzy różnie pojmowaną sferą sacrum (świętością) i sferą boską, a określonym społeczeństwem, grupą lub jednostką. Manifestuje się ona w wymiarze doktrynalnym (doktryna, wiara), w czynnościach religijnych (np. kult czy rytuały), w sferze społeczno-organizacyjnej (wspólnota religijna, np. Kościół) i w sferze duchowości indywidualnej (m.in. mistyka).
   Relacja jednostki do sacrum koncentruje się wokół poczucia świętości – chęci zbliżenia się do sacrum, poczucia lęku, czci czy dystansu wobec niego.

   ___________________

   Oczywiście można wypowiedź Lazara rozumieć dosłownie, jako religię, w rosyjskich warunkach, traktując prawosławie. Ono się do tego celu świetnie nadaje. Sam kiedyś słuchałem przemówienia agitacyjno-propagandowego w cerkwi podczas liturgii, które szofer w świecącym kitlu poświęcił tematowi: „być rabem bożym jak Chrystus”. Mówił tam, że Jezus to było takie pokorne ciele, poszedł do nieba, a pobożni chrześcijanie to też mają być pokornymi cielętami i wtedy też pójdą do nieba. Na marginesie można dodać że ten Jezus nie był takim ofermą, potrafił używać siły kiedy była taka potrzeba (https://pl.wikipedia.org/wiki/Oczyszczenie_%C5%9Bwi%C4%85tyni). W każdym razie chrześcijaństwo świetnie nadaje się do tresowania ludu w posłuszeństwie i pokorze. Tą rolę religii świetnie ujął święty Karol Marks mówiąć: „religia to opium dla ludu”.

   Być może Lazarowi chodziło właśnie o prawosławie jako religię? Pamiętajmy jednak, że obserwowane rosyjskie ożywienie religijne dotyczy mniejszości Rosjan. Prawosławie w roli opium dla ludu do perfekcji rozwinięto za ostatnich Romanowów, ale ten system zaczął upadać pod koniec XIX wieku przy trudnym do zignorowania udziale ziomali Berla Lazara. Czy Rosjanie są tak głupi, pozbawieni pamięci, aby to znowu zaakceptować? Śmiem wątpić.

   Jakby się wczytać w tą definicję, to można dojść do wniosku że we współczesnym społeczeństwie funkcjonuje wiele religii. Konsumpcjonizm to religia. Potrzeba posiadania nowego ajfona, komputera, butów, czegokolwiek, często nie wynika z obiektywnych przyczyn materialnych, a jest narzucana właśnie w celu funkcjonowania w grupie podążającej za modą. To życie według trendów prowadzi do metafizycznego spełnienia, to jest właśnie „sacrum”. Konsumpcjonizm dla tych ludzi to właśnie religia.

   W konsumpcjonizmie ważną rolę pełni niemiłosiernie eksploatowany seks. Akt seksualny jest uznawany właśnie za rodzaj religijnego rytuału, również dający spełnienie metafizyczne. Banalnym jest komentarz, że „holokaust” pełni rolę religii.

   Wymieniłem tylko trzy, można pewnie więcej. Co jest ważne w kontekście słów Lazara: twórcami, kapłanami tych wszystkich religii są żydzi. Konsumpcjonizm, seks, „holokaust” – wszystkie mają koszernych odpowiedników świętego Szawła, twórcy chrześcijaństwa.

   Dzisiejszymi kapłanami są ci, którzy decydują co lud ma swoich głowach (celowo nie używam czasownika „myśleć”). Decydują tym producenci i reżyserzy telewizyjni, producenci muzyczni, gangi układające programy nauczania, dziennikarze, pozostali decydenci mass-mediów, inne różne do zdefiniowania profesje. Profesje to są zdominowane przez żydów, z których większość jest posłuszna polityce prowadzonej przez zorganizowane żydowstwo.

   Biorąc powyższe pod uwagę, zupełnie inaczej można rozumieć zacytowane słowa Berla Lazara. Tam nie musi chodzić o prawosławie. Tam może chodzić o inne religie, które wzorem świętego Szawła żydzi mogą wykreować i upowszechnić. Chodzi tu, generalnie, o ofertę przemysłu kulturalnego.

   I jeszcze jedna uwaga. Nie wiem czy Dariusz Kosiur zetknął się w swoich studiach facetem o nazwisku Wiliam Milton Cooper, Bill Cooper. Cooper tłumaczył swoim słuchaczom, że w państwie „kapłani są ważniejsi do króla”. Kapłani są ważniejsi bo to oni wyjaśniają ludowi, dlaczego ma być królowi posłuszny. Powtarzam: „kapłani są ważniejsi od króla”. Tą prawdę przedstawił również Bolesław Prus w „Faraonie”. Dlatego w hierarchii władzy Berl Lazar z kolegami stoją wyżej od Władimira Putina.

   Polubione przez 1 osoba

   • Pan Metro optisal /ujal sprawe wszystkich 40 religji „wymyslonych /objawionych nad Jordanem bardzo trafnie.Opplczyk z ktorym sie calkowicie zgadzam ! idzie dalej i podaje ogromna roznice miedzy Yahwistami ( wiara starszych brci w wierze)a wiara chrystuska 🙂 ktory kaze nam wiecznie : przebaczac ,darowac wszelkie zbrodnie,zlodziejstwa itp a ..przedewszystkicm milowac naszych zloczyncow i przesladowcow ! bo ,,,Oni nie wiedza co czynia:).Owoce tych chrystusowych kanonow widac dokladnie teraz w Bialej Europie:). Czarni Afrykanie,Afganczycy,Pakistanczycy ,Muzulmanie itp ,Bija , gwalca ,pala ,rabuja,morduja niemal cala rozmodlona w chrystusie Biala Europe. Natomiast biala Europa ….pokornie przebacza,i bez wytchnienia miluje ! bo tak byla cwiczona w tym ! od tysiaca lat

    Polubienie

 4. tyle w temacie

  Abstrahując od szykan w stosunku do tego profesora, pragnę zauważyć, że dla Słowianina Lacha bardziej atrakcyjnym jest parobkowanie u Germanina aniżeli braterstwo ze Słowianinem Rusem. Dięki temu uzyskuje Lach poczucie swej wyższosci nad Rusem w stanie lachowskiej niewoli, w której od wieków się znajduje.
  Dlatego gadki w Lechistanie o spójności słowiańskiej to bełkot.

  Na Zachodzie stosunki między ludzmi opierają się na żydowskiej obłudzie i oszustwie przy okradaniu innych, na Wschodzie na wsiowej chciwości.

  Jedyną szansą na przywrócenie prawidłowości w stosunkach międzyludzkich to odejście od doboru władzy na bazie żydowskich partii na rzecz wyborów obywatelskich, jednomandatowych i mieszanych, na dole w gminach w sposób bezpośredni spośrod znanych innym obywateli, którzy podawaliby się sami pod wybór, wyżej w sposób pośredni, poprzez uprzednio gminnie wybranych.

  Polubienie

  • paziem

   tyle w temacie…nie ma nigdzie chyba więcej” wsiowej chciwości” niż na Zachodzie! A rzeczona oddolność wyborów, to nic innego niż powrót do słowiańskiej wspolnotowości, czy soborowości jak czytają to bardziej na wschodzie.

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Oj tak tak .Zgadzam się z tą ” wsiową chciwością ” sam tego doświadczyłem no bo czy ktoś normalny wyrzuca przez okno telewizor , ubrania , płyty , kasety tylko dlatego że nie dostał w terminie co do minuty pieniędzy za czynsz . W Polsce to niemożliwe chociaż teraz to cholera go wie .

    Polubienie

 5. To potwierdza fakt że Putin to taki rosyjski patriota jak z koziej dupy trąba. Nic nie dzieje się bez zgody górnego szczebla władz tym bardziej kiedy do akcji wkraczają służby mundurowe

  Polubienie

 6. paziem

  Myślę, że nie ma pan żadnego wyobrażenia o mechanizmie rządzenia państwem i do tego tak ogromnym jak Rosja, i w którym od wieków ścierają się siły pro słowiańskie i pro państwowe z siłami rozkładu – tak zewnętrznymi, jak i zaimplantowanymi do środka organizmu państwowego.
  W czasie ostatniego,jubileuszowego Zjazdu Słowiańskiego rozmawiałem m.in. z prof. Katasonowem, który wyraził opinię, że dla Rosji najgroźniejszymi są te wewnętrzne siły rozkładu, gdyż grożba tych z zewnątrz ma efekt konsolidacyjny, a te wewnętrznę nie tylko dzielą i amarchizują społeczeństwo, ale są też trudniejsze do zidentyfikowania na codzień, gdyż potrafią być bardzo zakamuflowane i udawać nawet siły patriotyczne.

  Polubienie

  • Na stronie WPS proszę nie propagować takich głupot, w dodatku prymitywnie przekazywanych.

   Polubienie

   • hulsz

    Niby dlaczego glupot??

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Wypowiedz Pana Darka nie dotyczy filmiku powyżej bo PZ zalajkował a raczej wypowiedzi szreka 323 o Putinie .

    Polubienie

   • paziem

    Ja niczego nie zalajkowałem, a SŁOWIANIN POLAK wylewa krokodyle łzy w knajackiej formie i uważa to za akt patriotyzmu. Podzielam opinię Darka,że to zwykłe głupoty w rodzaju popisów Jabłonowskiego.
    Pseudo bohaterskie popisy z rzucaniem chujami nie posuwają nas o krok do przodu. To w mikro skali ” radykalizm” na wzór Marszu Niepodległości i wykrzykiwania sloganów przez ONR i MW. Gdzie natomiast ci patrioci się chowają jak trzeba zablokować wjazd amerykańskich wojsk okupacyjnych do Polski bądź zablokować rajdy po kraju okupacyjnego pajaca – Macierewicza, albo zablokować pajaców z rządu Szydło, Morawieckiego i KNF i domagać się zdelegalizowania lichwiarskich firm w kraju w rodzaju Prowidenta Wonga, Vivusa,Bocian i dzisiątków innych ( a w zasadzie tych samych bezkarnych złodziei po różnymi nazwami, usankkcjoniwanych przez pseudo antylichwiarskie ustawy i ministra Ziobro).
    Zamiast protestów przeciwko sklepikom Halal i eksploatowanej do porzygania retoryki antyislamskiej niech owi patrioci zablokują handel w Kauflandzie, Lidlu, Biedronce, Auchan, Carrefour i innych żydowskich sklepach. Zamiast żołnierzy wyklętych niech zewidencjonują i ujawnią grunty i nieruchomości wyprzedane za bezcen i poza prawem obcemu, spekulacyjnemu i kolonialnemu kapitałowi. Zamiast tego człeczyna siedzi w aucie i rzuca bezradnie chujami lub jak Jabłonowski,Kowalski, i jakieś pseudo sumienie narodu – wykrzykuje coś do kamery lub wypisuje bez sensu w internecie, licząc na lajki lub kretyńskie poparcie elektroniczne liczone w dziesiątki tysięcy bez przełożenia na chociaż jedno praktyczne dzieło z punktu widzenia narodu i państwa. Syjoniści pękają ze śmiechu jak oglądają takich bezradnie awanturujących się Polaków. Zwłaszcza, że wielu z nich robi to za jurgielt dawany przez żydków wprost lub przez ” katolickie ośrodki medialne” . Proszę spojrzeć ile narobiło się diecezjalnych lub wręcz parafialnych radio i tv.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Nie było mnie w kraju od lata 96 do zimy 2014 więc może już nie wszystko( z krótkimi przerwami urlopowymi na sprzątanie grobów ale to też do czasu jak mi pewna pani zaproponowała opiekowanie się wszystkimi grobami mojej rodziny w zamian za 5 stówek rocznie plus pieniądze za wieńce i lampki ) rozumiem co tu się dzieje ale zgadzam się co pan Paweł u góry pisze . Też bym chciał aby tak było jak pisze pan Paweł ale niestety jest na odwrót . Naprawdę już się rzygać chce od tych Jabłonowskich , Żydłów , Dylaków , Kalksteinów i całego tego tałatajstwa .
    Nie wiem ale patrzyłem jak byk jest like od pana panie Pawle na filmiku Słowianina podobnie jak pod moim wpisem .
    Nie mam łysych jaj 15 latka aby podniecać się lajkami . Po prostu zdziwiłem się ze pod moim wpisem był like od pana bo się nie spodziewałem .

    Polubienie

 7. julius

  Oleg Płatonow: To nie jest pierwsza i zapewne nie ostatnia próba utrudniania lub zatrzymania pracy naszego Instytutu. Dwa lub trzy razy w ciągu roku musimy składać wyjaśnienia w związku z oskarżeniami wysuwanymi w stosunku do nas przez różne organizacje publiczne, w tym – Federację Gmin Żydowskich Rosji (FJC), kierowaną przez posiadającego podwójne obywatelstwo, Federacji Rosyjskiej i Stanów Zjednoczonych, rabina Berela Lazara, Moskiewskiego Biura Praw Człowieka, którego dyrektorem jest Alexander Brod i tak dalej. Obecne nasilenie ataków jest w dużej mierze spowodowane tym, że zbliżają się wybory prezydenckie w 2018 roku a pewne siły próbują wszelkimi sposobami zdyskredytować aktualnego rosyjskiego prezydenta w oczach patriotycznej części naszego społeczeństwa i wbić klina między Putina a znaczną częścią jego elektoratu.
  Całość wywiadu
  https://kv-journal.su/content/oleg-platonov-o-putine-vse-ravno-ego-ne-broshu-potomu-chto-horoshiy

  Polubienie

 8. jakipodpis

  Czytając komentarze ogarnia mnie taka oto refleksja i na co i po co tyle żalu smutku nostalgii od których między be a Pe nie łatwo jest się uwolnić a jednak jak mniemam WPS w najbardziej przychylny nie mówiąc o tolerancji sposób umożliwia rzeczone uwolnienie Am I wrong?

  Polubienie

 9. gość

  Taka ciekawostka dla zainteresowanych

  Polubienie

 10. stycznik400v

  Sprawdzam czy jestem zablokowany.

  Polubienie

  • stycznik400v

   Nie wiedziec czemu mój poprzedni wpis nie zostal umieszczony na stronie?
   Napisalem komentarz po czym zalogowalem się na wordpress, a tu cisza jak makiem zasial ni widu ni slychu.

   Polubienie

   • @ stycznik400v

    Nie jest Pan zablokowany – nie blokujemy Polaków, Słowian, nawet wrogów blokujemy sporadycznie.
    Sprawdziłem, nigdzie nie ma Pana komentarza.
    Zdarza się to także nam, administratorom, że napisany komentarz znika (?)

    Polubienie

 11. paziem

  My niczego nie blokujemy, chyba że komentator przekracza granice, co w pana przypadku nie ma miejsca. Za działania WordPress nie odpowiadamy.

  Polubienie

  • grzanek

   Nieprawda, usunęliście mój cenzuralny komentarz o oddziale geriatrycznym 🙂

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Grzaneczku już nie opowiadaj baśni pejsatych braci Grimm . Mogli ci usunąć jak nie miał nic wspólnego z tematem głównym .Twoje wpisy na WPS czytam i nikt ich nie wywala .
    Kiedyś jak robiłem sobie żarty z dylu dylu na badylu na jego PIS śmieciach to nic nie usuwał ten piernik pisowy rentowy .
    Nawet jak ci usunęli to było umieścić wpis u Dylaka .Też tam piszesz
    .

    Polubienie

   • grzanek

    Czytałeś @wężu ostatni komentarz jak Tadzia żona pogoniła, kiedy zechciał pójść do roboty? 😉

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    grzanek rozumiem Zakopane , piękne kobiety ale wyluzuj trochę z tym Heinekenem bo ortografy robisz jak bul i jakieś jajca piszesz . Piwo szkodzi.

    Polubienie

 12. tyle w temacie i bye

  Nieprawda. Kradzież i oszustwo na Zachodzie (te grube) dokonywane są w białych rerkawiczkach, na Wschodzie na chama i to jest właśnie to wsiowe.
  Na żachodzie nie widzialem alternatywnej sytuacji, by zwolennik wybitnie prymitywnego wora Janukowicza wywieszać na balkonie w KIjowie transparent złodzieja Juszczenki (pierwsza piramida na Ukrainie, razem z Timoszenko) był gotow, bo mu za to 50 dolarow dawali. Oba Majdany byly przeprowadzane za pieniadze, z obu stron, w pierwszym 50 Griwien dawali na dzien i dojazd ya friko, na drugim bylo od 10 do 30 dolarow.
  Podtekst chciwości i własnej kieszeni jest zawsze i wszędzie, im dalej na wschód, w kierunku większej biedy, taniej i łatwiej sprzedają się ludzie.
  Jeżeli slowiańskość taka cacy, w tym wybory z ludu w slowiańskosci, to czemu WPS takiego modelu nie faworyzuje i nie krzyczy o konieczności jego wprowadzenia? Toz on by wyeleminowal mafijnosc wynikajacą z systemu doborów partyjnych do władzy. A wybór rodaka Polaka poprzez drugiego rodaka Polaka stwarzałby sytuacje: jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. Aktualnie partie zydowskie i przyżydowskie dominuja na prawie calym swiecie i prawie na calym swiecie rządza a ględzenie najrozmaitszych „patriotów” na „forach” to aktualnie powtarzanie w kółko i w bezsilości tych samych prawd, oklepanych przez to, więc już nie poruszających.
  Ględzenie to jest nieskuteczne, tak samo jak bajdurzenie o jakiejśtam wybitnie patriotycznej partii narodowej, która dojdzie do władz, bo Polak świadomym się stanie.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Szanowny panie młody jesteś zakasz rękawy i do roboty a pisząc tu takie brednie sam ględzisz zarzucając to innym .

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    PZ natomiast nie ględzi a robi dużo w realnym świecie . Proszę się zapoznać z jego działalnością a pan co szanowny zrobił oprócz oceniania innych .

    Polubienie

  • mleko z nosa


   Na zachodzie informacja o kradziezy miliona-ow jest tylko jednodniowa wzmianka i ev.ponownie, tylko wzmiana z procesu i cisza jak makiem zasial.
   Jezeli jest,to osoba z partii,to wg. zasady jak nie umiesz krasc,by cie nikt za reke nie zlapal,to zegnaj z partii.

   Nam podaje sie wiadomosci jak odgrzewana zupe,lub kilkakrotnie zamrazane i odmrazana rybe po,ktorej dostajemy tylko torsji.
   Maja zasade dajesz dostajesz,chcesz zarobic musisz dac,ale Lapowki ,sa ostatnia forma dawania,by czerpac korzysci,maja inne formy wspoldzialania.
   Tys sie chowal widac w innym stadzie hodowlanym zrebakow wolnych i ulozonych
   Brykaj.

   Polubienie

 13. Technika pieniądz dupa

  Moje zdanie jest takie .Postawić trzeba na Zmianę bo nic innego nie ma .Wokół niej się skupiamy .
  Pan to wyśmiewasz bo to niepoważne .Proszę bardzo załóż pan swoją partię pogoń pan koszernych sam panu pomogę bo pierd…. do dwóch kamerek i kląć jak menel jak to robi Pastuszka to potrafi każdy .

  Polubienie

 14. mleko z nosa

  TPD
  Masz wolna kase ja mam mega dobry teren wpisuje Cie w III dzial i robimy pieniadz pokazesz swoja dusze.
  Postawie ,zaryzykuje cos za kun,moze jestes tym czyrnym z Las Vegas .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Przeczytałem książkę Michała Tombaka ” Droga do zdrowia ” dwa razy aby dłużej pożyć i on tam pisze że mleko raczej szkodzi zdrowiu niż jest zdrowe.Ty masz tyle tego mleka że aż ci leci z nosa a to zły znak .
   Poważnie to nie wiem o co ci chodzi .
   Jestem sympatykiem Zmiany i trzeba się skupiać na Zmianie .

   Polubienie

 15. paziem

  Panowie TPD i Grzanek, jesli macie do siebie słabość, to umówcie się na jakimś portalu randkowym i gaworzcie sobie do woli, albo na piwko wpadnijcie jeden do drugiego. Nie zamieniajcie WPS w klub emeryta, jak w tym dowcipie, gdy trzech dziadków się spotkało na imieninach, wypili raz i drugi po herbatce podrzemali, a jak wyszli, to jeden do drugiego zagadał ” patrz jak ten Wacek się postarzał, nawet herbaty nie podał „.

  Polubienie

 16. grzanek

  Mea maxima culpa. Kajamy się, co nie @TPD . 😉

  Polubienie

 17. ninanonimowa

  —–ciekawy dokument Czytam go tak : SB to Słowianie. Niech nikt nie śmie ! mi tu imputować eSBeckie korzenie.Ja zwyczajnie dorosłam.
  pamiec.pl/download/49/38493/KryptonimWasaleSKS.pdf

  Polubione przez 1 osoba

 18. jakipodpis

  turbi y siorbi ciekawska wprawka dla kandydatów na reżyserkę https://youtu.be/xg6pLrpYMGo

  Polubienie

 19. pytuś

  Tylko pytam!

  Czy to nie jest dziwne, że Słowianie się jednoczą tyle dłuuuuuugich lat (1867-2017) i nie mogą się zjednoczyć? Co stoi na przeszkodzie w zjednoczeniu? Czy to nie jest kolejna globalna fałszywka, która nie ma racji bytu, bo podświadomie nikt w to nie wierzy – działa szósty zmysł?

  Chyba Ruskie coś innego kombinują!

  http://www.yperboreia.org/likbez.asp

  Tłumaczenie dla niekumających język Tołstoja i Puszkina.

  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&u=http://www.yperboreia.org/likbez.asp&prev=search

  Ja tylko grzecznie pytam…

  Polubienie

 20. Pingback: Syjoniści w Moskwie atakują działaczy ruchu słowiańskiego. | Gawronski Rafzen's Blog

 21. dziobak

  Obywatelu Pytuś—–macie rację. Nie można zjednoczyć ludzi wokół bajek. Oni się wszyscy nie dadzą. Popatrz na te rysunki kolorowe. Te mamuty w tkaninach……….Czy mamy dowody na to, że mamut dawał się oswoić ? Nie mamy ! Więc proszę nie rysować idiotyzmów.
  A widzieli wy te strojne suknie dziewic starożytności słowiańskiej ? Biała doskonała tkanina……. A mamy dowody na taki a nie inny rozwój tkactwa ?
  MAMY masę prac na ten temat. Wynika z nich , że tkanin takich nie było bo być nie mogło; tkactwa takiego nie było kilka tys lat temu. A więc–nie mogły owe dziewice tak się ubierać.
  Idzie o to, że jak powiesz małpie że jest niedźwiedziem–to ona zacznie ryczeć. Jak powiesz że jest większa od człowieka to ona będzie walczyć o swe imię wielkiego stworzenia. Wtedy jednym ładunkiem nuklearnym załatwisz małpy bo będą zwarte i gotowe. I na miejscu !
  Nie wszyscy się dają omamić. Pozostanie 10% i oni będą mądrymi niewolnikami dla narodu wybranego.

  Polubione przez 1 osoba

  • Technika pieniądz dupa

   Rozumiem dziobaczku że ty będziesz w 10% mądrych niewolników .Ciekawy tylko jestem czy jak będziesz służył koszernym to oni ci ten dziób koszerny zostawią czy tak dla jaj wezmą pilnik i ci go skrócą .
   Pracuj jako niewolnik dobrze to może całość swojego dzioba koszernego zatrzymasz .
   U syjonistów w Polin na poważnie kiełkuje myśl aby każdemu gojowi dać broń ale dla ciebie to dobra wiadomość i taką ci daję z poniedziałku rano .

   Polubienie

  • pytuś

   Tak, tak, Asan Dziobak, macie 100% słuszności, że bajek należy słuchać do pewnego czasu, a później należy się przerzucić na pejsate klechdy szkolne o Polsce i świecie zwane dla jaj historią. Słonie w cyrku też są nieoswojonymi ,,dzikusami” i nie lubią nosić fatałaszków.

   Dziobaki ,,prawdopodobnie” mieszkają na antypodach, to też nie mogły słyszeć o bieleniu płótna.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Blich

   Jako dziwny gatunek stekowców, też nie lubią oglądać starych map i czytać dawnych książek, w których obowiązują inne nazwy, niż obecnie stosowane i od najmłodszych lat do czerepów goim ,,łopatą” wkładane!

   http://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/309099995-Hiperborea-czyli-skad-pochodza-Slowianie.html

   Co do małp, to do rąsi dajemy takiej pindzie brzytwę, wpuszczamy do ciemnego pokoju razem z Dziobakiem, zamykamy drzwi na klucz, a reszty możemy się domyśleć!

   Aj waj, Dziobak, aj waj.

   Polubienie

 22. dziobak

  Tak, to dobra wiadomość.
  Bo wtedy jest jakaś szansa na wyzwolenie kraju.
  A kiedy nie ma broni to żadnej szansy nie ma na poruszenie koła historii.
  Zdumiewa mnie to , że teraz za cnotę narodową uważa się niewalczenie zbrojne a przecież przez 1000 lat było odwrotnie…….
  (żeby ochraniać naród biologicznie ? Przecież i tak wymiera !!! ).

  Polubienie

 23. pytuś

  Asan Paziem, trochę powagi przy banowaniu moich merytorycznych i ciętych ripost względem Asana Dziobaka, który na mój komentarz o Borusach, wypisuje dyrdymały! Albo dociekamy prawdy o ruchu Panslawistyczno-Słowiańskim, w którym się nic nie klei od przeszło 150 lat, bo nie może się skleić jak się posiada zniewolony i wyprany umysł przez pejsate towarzystwo, alb dalej się taplamy w słowiańskim błotku, bo to nam sprawia dużą frajdę. Chyba Asan posiada wiedzę, że od tych wyrazów, slave, slaves, powstała Slaviastyka-Slawiastyka, czyli nauka o NIEWOLNIKACH. Z wyrazem BORus uczyniono podobnie obracając sylabę BOR na ROB utworzono kastę zniewolonych ROB-otników, ROB-otów, ROB-oli. Jakby Asan miał jakieś obiekcje, co do wyrazu ROBOT, to nauka już opracowała udoskonalonego ROBOTA czyli CyBORga.

  https://treborok.wordpress.com/about/hyperborea/historia-rusi-i-hyperborea/

  https://sjp.pl/asan

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Azowie

  Polubienie

 24. dziobak

  Obywatelu „pytuś”.
  Ja się staram uchronić potomków stangretów i bezrolnych, przed bezkrytycznym ogłupianiem prowadzonym przez jewrejstwo.
  Jak myślisz–kto finansuje tę wielką akcję propagowania bajek ? Że niby hiperborea, że wielka Lechia, że oswojone mamuty, że władca pierścieni ??
  Fundamenty:
  Nie idzie o bielenie płótna—idzie o to że nie było płótna !!!!!! Tkactwo nie istniało w czasach mamutów.
  Wiele sztuk mamutów zostało już datowane ( w USA i Rosji) i mamy rozeznanie. Najstarszy okaz= 33 tys lat, najmłodszy 10 tys lat.
  O czym więc wy (towarzyszu Pytuś) pieprzycie ?Zauważcie też, że pod pojęciem TARTARIA kryje się słowo TATARIA—na twoim materiale jest ono TAK właśnie napisane w jednym wypadku—czyli było stosowane wymiennie.
  Pytuś–tera lekcya istorii bedzie::::::::
  Wojna trojańska==około 1250 rok pne.
  Upadek cywilizacji minojskiej—około 1470 rok pne.
  Stare Państwo Egiptu—-około 3700 lat pne.
  Pochodzenie Scytów i Sarmatów——-jedna z grup perskich – północnych pochodzenia azjatyckiego (polskie badania przed wojną).
  HIperboreja——-nie mogła powstać na Grenlandii==brak potwierdzenia geologicznego.
  Pytuś—–ile ty masz lat (ile lat miała córka dróżnika ) ?? :-))))))))))
  Pozdrawiam w imieniu cywilizacji
  „dziobak”

  Polubienie

  • paziem

   Panie Dziobak, nie wiem skąd pana jaśniepańskie korzenie i skąd tyle pogardy do możliwości intelektualnych i twórczych ludu polskiego, ale dla popsucia pana dobrego samopoczucia podaję przykład kilku wybitnych Polaków o chłopskim pochodzeniu

   Jan Berens – chłop kaszubski, XVII w., który doszedł do stopnia generała

   Wincenty Witos – 3 krotny premier II RP

   prof. Franciszek Bujak wybitny historyk, i polityk , jeden z ekspertów polskiej delegacji na Konferencję Paryską w 1919 r.

   Jan Kasprowicz – poeta

   albo takie ” tumany” :

   Józef Maroszek (ur. 1904 w Boglewicach, zm. 6 stycznia 1985 w Warszawie) – polski inżynier, konstruktor broni i urządzeń mechanicznych. Przez większą część kariery zawodowej związany z Politechniką Warszawską i Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia.

   Franciszek Machalski (ur. 29 sierpnia 1902 w Białobrzegach, zm. 26 marca 1958) – polski inżynier górniczy, organizator budowy i dyrektor pierwszej w Polsce kopalni siarki w Piasecznie (obecnie powiat sandomierski).

   Dalej nie będę się już znęcał nad „jaśniepanem”

   Tyś może przykład tego, zgubnego w rezultacie dla Polski myślenia : Chłopi byli traktowani gorzej niż zwierzęta. Zwierzęta miały przynajmniej jakąś wymierną wartość, a chłopi? „Kto by chłopa zabił, jakoby też psa zabił” ( Andrzej Frycz Modrzewski, O poprawie Rzeczypospolitej, Kraków 1551.).
   I jeszcze jeden cytat z epoki: „podstawą gospodarki są dwie rzeczy – pańszczyzna i szubienica” ( Anzelm Gostomski, Gospodarstwo, Kraków 1588).

   Polubienie

 25. pytuś

  Wielkie dzięki Asan Paziem, ja też potrafię bronić swoich naukowych racji, ale jeszcze raz dzięki.

  Asan Dziobak, może przypadkiem się zastanawiał, skąd wywodzi swój ród: robotnik, fabrykant, kapitalista, inteligent, urzędnik, biurokrata…? Przecież na lekcjach historii nikt nie potwierdził naukowo, że te klasy społeczne, występowały w nadmiarze w tzw. średniowieczu. Więc skąd się wzięły i po co? Asan, płótna się robi z lnu, a konopne z obecnej marihuany. Te rewelacje można wyczytać w pejsatej biblii, że zostały stworzone na początku świata i były dobre – tak twierdził sam stwórca. To czemu teraz tytoń, konopie, iboga itd., itp., są niedobre? Obecnie nikt nie potrafi stworzyć od podstaw coś nowego, tylko się wytwarza hybrydy, w laboratoryjnym, szalonym procesie GMO.

  Co Dziobaki wiedzą o epoce kamienia łupanego i mamutach?

  Mlody wiek Ziemi Dr Robert Gentry PL lektor

  Ta, tak, psorku Dziobaczku, Lechistan i Lachistan to też są pejsate bajeczki, a Polska to cała prawda, odkryta przez psorka Czosnkowiza!

  Flaga państwa czosnkowego, zwana Polin. Może nam psorek Dziobaczek wyjaśni, gdzie się podział jeden czerwony paseczek, z obecnej flagi?

  http://niezlomni.com/tak-wygladala-flaga-rzeczpospolitej-obojga-narodow-piekny-proporzec-dumnie-powiewajacy-nad-zwycieskim-wojskiem-zobacz-galerie/

  Jedno miasto, a tyle nazw. Dlaczego? Tu też, nauka jest bezradna, może psorek Dziobaczek… Wielki znawca Tatarów!

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Rzeszowa

  Miejsce w Polsce, gdzie się ukrywają Lachy, ale przemądrzałe stekowce o tym nie wiedzą…

  https://wikitravel.org/en/Podlachia?title=Podlachia

  Polubienie

 26. dziobak

  akurat tutaj nie idzie o to, dyskutujemy o jewrejskim bredzeniu, które jest akcją za wielkie miliony.
  Ale, niezależnie od tego o czym mówimy, faktem jest „brak estymy” z mojej strony wobec klas ludowych. To pochodzi z darwinizmu. Wartość człowieka idzie od rasy czyli od hodowli –selekcyjnej. Wyhodowano rasę panów i chamów o odpowiednich cechach.Cechy chłopskie pozwalają na tyranie 10 godzin dziennie, a postawienie chłopa na stanowisku ministra dawało fatalne skutki; tyrał ale dla kraju to bywało zgubne. Nie nadawał się do bycia narodem. Dlatego że tak jest, dzisiaj żydostwo ma wielką okazję zniszczyć kraj, bo cham się nie broni—nie ma takich cech. Żydzi wykorzystali likwidację inteligencji bo bali się jej rozsądku.i waleczności
  -były to cechy szlacheckie. Wysunięcie chłopów na front narodu otworzyło żydom drogę do swego nowego kraju. Jeżeli kraj nasz ginie–to z pierdołowatości genetycznej chłopów –ona jest przyczyną upadku państwa.
  Powiadam : Gdyby szlachta tworzyła komunizm, to on by się udał.
  A tak, to patrzymy na upadek najpotężniejszego kiedyś kraju w Europie.Grunt do tego stworzyli chłopi.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Ja pierd….dziobak co ty wąchasz ewentualnie jesz jakąś kiełbasę tanią z kości kurzych .Zlałem się ze śmiechu .

   Polubienie

  • paziem

   Panie Dziobak, tu już panu odbiło z fantazją: jeśli się nie mylę, to Rzeczpospolita upadła jako Rzeczpospolita szlachecka ( z winy ” elity” dającej się wodzić za nos przez żydków i agentów Watykanu), odzyskała niepodległość jako Rzeczypospolita narodowa-ludowa,> Jak pan przejrzysz pochodzenie czmychającej przez Zaleszczyki „elity”, to chłopów tam prawie nie uświadczysz. Odbudowała Polskę ta ” czerń” robotniczo-chłopska, co to odważyła się Polskę nazwać PRLem. Rozjebała Polskę znowu ta „elita” salonowo-kościelna . Zatem gdzie tu miejsce na jaśniepańskie wodzostwo ?!

   Polubienie

 27. dziobak

  Owa warstwa chłopska odbudowała kraj po 1945 w ciągu 4 lat, bo nadal na stanowiskach administracyjnych była ta resztka inteligencji sprzed wojny.
  Po 1951 wywalano ich masowo.
  Idiota Gierek to był cham –prawda ? Położył kraj z powodu zadłużenia , czego nigdy by nie zrobił inteligent, szlachcic, człowiek cywilizowany.
  I tak oto dziś widzimy , że Polska która upadła wskutek rozbiorów po 800 latach,—dzisiaj upadła już po 45 latach będąc w rękach chamów .
  No to chyba lepiej się miała za czasów szlachty ?
  Natomiast pełna zgoda co do roli żydostwa wiejącego przez Zaleszczyki.
  Żydkowie zawsze byli zarazą , ale szlachta trzymała ich w ryzach, natomiast chłopi brali od nich kredyty (Gierek) i byli załatwieni. Przykładem jest „Solidarność” a więc 10 mln chamów , którzy sprzedali kraj desantowi żydów.

  Polubione przez 1 osoba

  • Darek Siwek

   Idiota Gierek to był cham –prawda ? Położył kraj z powodu zadłużenia , czego nigdy by nie zrobił inteligent, szlachcic,”

   Ale fantazjujesz, gdyby koledzy KOR-u nie przymnknęli mu )) transzy w 1976 r., byłoby zupełnie inaczej, jego inwestycje, dokładnie teraz rozpieprzone widać do dzisiaj..
   Za to teraz się rozpasała się elyta, nie wiadomo, kto, ile i po co?!

   ”A jeżeli już mówimy o pieniądzach, to warto przypomnieć, ile to pożyczek pobrali tzw. namiestnicy tego Wesołego Baraku nas Wisłą [Janek Pietrzak]. Jeszcze za Wł. Gomułki bilans Polski był na plusie i wynosił 3.5 miliarda dolarów.
   Potem poleciało lawinowo. Gensek Edward Gierek, agent Kominternu, czyli Międzynarodówki koncernu Rothschilda, pobrał 20.7 miliarda dolarów, które to pieniądze poszły na budowę rurociągu orienburskiego i celulozowni zabajkalskiej. Było to w latach 1970 -80, czyli potrzebował 10 lat. Spłacaliśmy jego dług do 2010 roku.
   Gen. W. Jaruzelski alias Wolski alias Słuckin … zadłużył Polskę na 35 miliardów. Jak wiadomo, w Polsce w owym czasie nic nie budowano, z wyjątkiem utopienia kilku miliardów w budowę elektrowni atomowej w Żarnowcu. Efekty ekonomiczne nigdy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Ale uprywatyzowało się przy tym sporo ludzi. Była to priorytetowa budowla hunty wojskowej. Ciekawe, dlaczego właśnie wojsko się tak interesowało atomem? Innymi słowy, cała reszta pożyczki poszła na wojenkę w Afganistanie? Takie wrażenie można odnieść po przeczytaniu pamiętników tzw. Afgańców.
   W. JARUZELSKI ALIAS SŁUCKIN POTRZEBOWAŁ NA ZACIĄGNIĘCIE TEJ POŻYCZKI RÓWNIEŻ 10 LAT.
   Kolejny namiestnik z tej samej strony politycznej, podobno agent GRU, Józef Oleksy, pobrał z banków zachodnich 35 miliardów dolarów. Był rok 1995.
   Jeszcze lepszym był kolejny agent Informacji Wojskowej p. Jerzy Buzek, który w krótkim okresie pobrał w imieniu Polski od zachodnich bankierów aż 69.5 miliarda dolarów w 2000 r.
   Następny namiestnik z tej samej opcji politycznej, p. Leszek Miller, do 2003 roku pobrał od zachodnich bankierów 106.9 miliarda dolarów. Potem jeszcze 15.60 miliona dolarów, jako napiwek za tajne więzienia CIA, przyniósł mu w kartonie ambasador USA.
   Później poszło jeszcze łatwiej. Ta sama opcja, ale już pod sztandarem CIA, czyli namiestnik od Iraku, p. Marek Belka, pobrał od zachodnich bankierów 122.4 miliarda dolarów. Awansował za to do banków zachodnich, a potem został dyrektorem wykonawczym konsorcjum Rothschilda jako namiestnik NBP. Jak wiadomo, to p. Rothschild powiedział, że nieważne kto rządzi danym państwem, ważne kto emituje pieniądz. Był rok 2005.
   Następny namiestnik naszego nieszczęśliwego kraju p. Jarosław Kaczyński podniósł poprzeczkę i w krótkim okresie swoich rządów zdołał pobrać od zachodnich bankierów aż 166,8 miliardów dolarów. Był rok 2006. W następnym roku 2007 dorzucił do pierwotnej kwoty, jeszcze 205 miliarda dolarów, czyli łącznie było to 371.8 miliarda.
   Kolejny namiestnik, p. Donald Tusk w czasie swoich ośmioletnich rządów podbił stawkę pożyczek, przy pomocy pana Vicenta R. o kolejne 350 – 500 miliardów.
   To krótkie zestawienie oczywiście nie jest w żaden sposób odzwierciedleniem prawdziwym i podane kwoty mogą być decydowanie wyższe. Żaden bowiem z kolejnych namiestników nie przedstawił tzw. Księgi Otwarcia swoich rządów, czyli kontynuował to, co poprzednicy.
   I mamy dwa problemy.
   Po pierwsze, dlaczego nigdy nie przeprowadzono remanentu po poprzednikach? Nawet kasjerka w supersamie, zmieniając koleżankę dokonuje mini remanentu. A namiestnicy, naszego nieszczęśliwego kraju przychodzili na swoje i nie potrzebowali żadnej kontroli, mimo że podawali się za opozycję? Po drugie, na co owe pieniądze poszły? Żaden z wymienionych rządów nigdy nie rozliczył się z pobranych pieniędzy. Zupełnie infantylne były informacje o tym, że wynoszono krzesła w pałacu namiestnikowskiego przez członków poprzedniej ekipy.”
   Dr Jaśkowski

   Polubienie

 28. paziem

  Dziobak, pan w pisaniu „nowej historii” Polski jesteś nawet bardziej kreatywny niż Macierewicz, Kaczyński i cały aktyw IPN. Rzeczywiście pierwszy, trzyletni plan 1946-49 był planem odbudowy, ale istotnie zmieniły Polskę w kraj przemysłowo-rolniczy z powszechną oświatą, rozwiniętą kulturą i nauką, następne plany, tj. 6 letni plan 1950-55 oraz 5 planów pięcioletnich. Od razu uprzedzę, że koncepcja planowania gospodarczego nie była jedynie wymysłem „sowieckim” ( terminologia PiS i IPN), ale powszechnym, racjonalnym patrzeniem na dynamikę rozwoju gospodarczego tak na wschodzie ( ZSRR) jak i na zachodzie (USA, Niemcy, Japonia, Francja), jak również w środowiskach przytomnie myślacych ekonomostów polskich jeszcze przed II WŚ, patrz: St. Grabski, M.Kalecki, Cz. Bobrowski itd.

  Polubienie

 29. Zródło

  Globalna pralnia: jak to działa?
  Składa się na nią co najmniej 19 rosyjskich banków. Z rachunków w Rosji płyną pieniądze do Mołdawii, stamtąd do Łotwy. Ukraińcy i Mołdawianie pojawiają się w systemie zwykle jako „dyrektorzy” fałszywych firm brytyjskich.

  https://www.theguardian.com/world/2017/mar/20/the-global-laundromat-how-did-it-work-and-who-benefited

  Polubienie

 30. xzy

  Szanowny Panie Płatanow, Elżbieta Płatanow -Kierownik ZUS w Suwałkach z innymi pracownikami ZUS w Polsce ,strasznie oszukuje.Okrada”Litewkę”.Proszę ją uspokoić.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s