Koszerny smród to nie żart, to sprawa polityczna

„Wygrajmy wojnę ze smrodem”.

Ten smród staje się już nie do zniesienia!

(Z remanentów WPS)

kwiecień 2012r.

Gazeta o największym w Polsce nakładzie, chodzi o żydowską Gazetę Wyborczą, najważniejszą spośród wszystkich ukazujących się w Polsce gazet – gazet żydowskich, inne chyba już się nie ukazują -, w swoim piątkowym (13.04.2012) wydaniu doniosła o bardzo nieprzyjemnym wydarzeniu. Mieszkańcy warszawskiego, ekskluzywnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 4, w centrum miasta, toczą wojnę z koszernym smrodem.

O co chodzi?

Otóż, na parterze apartamentowca funkcjonuje koszerny wyszynk niejakiego Davida Sosnitzky. Lokal obsługuje głównie wycieczki izraelskich uczniów, którzy składają w Polsce, mile przez wszystkich oczekiwane, wizyty przyjaźni śladami swoich przodków – w Polsce mieszkało ich i mieszka prawie zawsze najwięcej. Ministerstwo edukacji Izraela wymaga, żeby młodzież żywiła się koszernie. Smród z koszernej kuchni rozchodzi się na wszystkie mieszkania. Stąd protesty ich lokatorów, którzy pikietują lokal Davida Sosnitzky. Na zamieszczonej przez GW fotografii (poniżej) widać lokatorów trzymających plakaty z napisami: „Dość smrodu…”, „Wygrajmy wojnę ze smrodem”.

Sosnitzky twierdzi, że oni – lokatorzy apartamentowca – nie lubią Żydów. Że to hańba, by po warszawskich doświadczeniach nazizmu nie było w Warszawie żadnej koszernej restauracji. Ostrzega, że o wszystkim powiadomi ambasadę Izraela – wydaje się, że to chyba jedyny w Polsce kompetentny organ władny rozwiązać tę zaskakującą i mocno cuchnącą już sprawę.

A sprawa prosta nie jest. Lokatorzy ekskluzywnego apartamentowca, to z całą pewnością zacni Europejczycy, skoro stać ich na bardzo wysoki czynsz – i o ksenofobii nie może być mowy. A już antysemityzm wykluczony jest całkowicie, toż to niemal grzech pierworodny, o czym polskie owieczki uczyć wreszcie zaczyna żydo-katolicki Kościół.

Drugi od lewej Lejb Fogelman protestuje wespół z mieszkańcami apartamentowca przeciw koszernemu smrodowi 

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/

Sprawę komplikuje dodatkowo fakt, że wśród lokatorów – Europejczyków są także Żydzi. Jako lokator apartamentowca, protestujących wsparł nawet sam Lejb Fogelman, który po 1968 r. z Polski wyemigrował, ale po 1989r. do Polski wrócił i doradzał w wielu procesach prywatyzacyjnych. Wspomagał budowę kapitalizmu w wolnej Polsce – to człowiek na wskroś postępowy, nowoczesny, można rzec międzynarodowy, członek loży B’nai B’rith. Loży tak bliskiej przecież sercu JPII i L.Kaczyńskiego. W imieniu tego ostatniego szczerze i serdecznie witała reaktywację loży B’nai B’rith E.Juńczyk-Zimecka, żydowska sekretarz stanu w kancelarii prezydenta L.Kaczyńskiego. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że Lejb Fogelman to licealny i uniwersytecki kolega braci L. i J.Kaczyńskich.

Jednak Lejb Fogelman także nie lubi koszernego smrodu.

Czy, zatem poradzi sobie z tym niełatwym problemem ambasada Izraela? Czy może o radę należałoby prosić zacnych rabinów?

Z pomniejszymi sprawami, póki co, dobrze radzą sobie w Polsce niezawisłe sądy. Wystarczy wspomnieć niemiłe zdarzenie, gdy naczelny rabin RP, poczciwy Michale Schudrich rzucił się był na ulicy  na młodego Polaka i zaczął go szarpać. Polak został oczywiście ukarany. Sąd widać wyszedł ze sprawdzonego już założenia, że z całą pewnością Polak był antysemitą i w momencie zdarzenia musiał popełnić myślo-zbrodnię – bowiem mógł np. pomyśleć: „nie lubię garbatych nosów” i to sądowi już wystarczyło. Chwała Bogu na miejscu był rabin M.Schudrich i niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się antysemityzmu zostało szybko zażegnane.

Niezawisłe sądy w Polsce radzą sobie niezgorzej i w innych sytuacjach, interpretując to samo prawo, ten sam paragraf, na korzyść Żyda, czy żydowskiej organizacji i na niekorzyść Polaka lub polskiej organizacji. Wynika to prawdopodobnie z filozoficzno-religijnej postawy sądów, bo przecież naród wybrany jest tylko jeden i trzeba mu oddać sprawiedliwość.

Musimy przyjąć do wiadomości i pogodzić się z faktem, że naród wybrany, to piekielnie utalentowana nacja. Choć, co prawda, uzdolniona dość jednokierunkowo – zawsze w awangardzie postępu, zawsze wśród inicjatorów rewolucji i przewrotów, animatorów uznania dewiacji seksualnych za normę, to elita światowej finansjery, kapitalizmu, komunizmu, nazizmu, liberalizmu, kosmopolityzmu, globalizmu, a dziś budowniczowie Unii Europejskiej.

To z tej nacji wywodzi się wielu szczodrych filantropów finansujących światowy postęp – a może podstęp – ? – mam niejakie problem z tym słowem – i zawsze bez względu na konsekwencje postępu – podstępu.

Ogólnie rzecz biorąc, jak na razie, sprawy idą w dobrym dla Żydów kierunku. Polacy zaczynają uczyć się żydowskich tańców już w przedszkolu, w myśl starego przysłowia, czym skorupka za młodu nasiąknie, … itd.

Okazuje się, że mamy bardzo zdolnych malców*

Ach, cóż za wspaniała impreza z okazji Dnia Dziecka – ?*

Do tańca zapraszam zresztą wszystkich polskich Europejczyków.

Szalom Alejhem Europejczycy

 

Dariusz Kosiur – także nie znoszę koszernego smrodu.

* Ponieważ zamieszczone przeze mnie filmy z roku 2012 zniknęły z YT, zastąpiłem je podobnymi z roku 2015 i 2016

___________________________

___________________________

Koszerny smród nie może być przeszkodą w dialogu i przyjaźni IIIŻydo-RP z Żydami

 

Mieczysław Moczar o żydowskiej sympatii wobec Semitów oraz wobec Polski i Polaków

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Koszerny smród to nie żart, to sprawa polityczna

 1. julius

  Koszerni powołali tzw. Gabinet Ministrów do walki z prezydentem Putinem

  Polubienie

 2. julius

  Na zdjęciu tzw. osłabiacze Putina. „Najlepsze umysły ludzkości” zebrane zdaniem Politico w celu „oswojenia Putina”. Zwróć uwagę: wszyscy to byli wysoko postawieni politycy. Jak to zrobią, dowiemy się później.
  Do „Rady Mędrców(Syjonu)” zaproszono również Żyda mieniącego się Polakiem Aleksandra Kwaśniewskiego.

  Polubienie

 3. Ostrzegam wszystkich przed Agnieszką Piwar!!!!!!!!!!!!!!1111111

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Skoro nawet opolczyk pisał że twój blog jest dobry to warto go poczytać .Co do tej baby .Nie wiem kim ona jest ale tak już czytam umieściłeś panie Piotrze te ostrzeżenia pewnie w 10 wpisach i jakoś nikt nie odpisał a tym bardziej nikt się tym nie przejął ale poczytam o tej babie .

   Polubienie

   • Jak Opolczyk doceniła mój blog to wspaniale. A co do AP to współpracuje z atlantystami i syjonistami między innymi z Misiewiczem.Jej przyjaciółka pracuje w Naszym Dzienniku.W jej znajomych na facbook są
    Bartłomiej Misiewicz
    Witold Gadowski
    Artur Zawisza
    Aleksandra Rybińska
    Stanisław Pięta
    Sylwester Chruszcz
    Maciej Eckard
    Jan Englegard

    Polubienie

   • Jak Opolczyk doceniła mój blog to wspaniale. A co do AP to współpracuje z atlantystami i syjonistami między innymi z Misiewiczem.Jej przyjaciółka pracuje w Naszym Dzienniku.W jej znajomych na facbook są Bartłomiej Misiewicz,Witold Gadowski,Artur Zawisza,Aleksandra Rybińska,Stanisław Pięta,Sylwester Chruszcz,Maciej Eckard,Jan Engelgard.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Technika pieniądz dupa

    Dziękuje panie Piotrze za informacje .Nazwiska znajome ale chyba najbardziej kojarzę Rybińską bo zdarza mi się ją na ZDF oglądać . Niesamowicie się baba nauczyła szprechać mówi prawie jak Niemcy a niewielu się to udaje tak naprawdę bo wielu pisze w CV że biegle mówi w tym języku a jak co do czego to jedna wielka h…. ia .

    Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Proszę coś więcej napisać do mnie na prywatnego emaila.

   Polubienie

 4. Metro

  Najpierw cytat:

  „Niezawisłe sądy w Polsce radzą sobie niezgorzej i w innych sytuacjach, interpretując to samo prawo, ten sam paragraf, na korzyść Żyda, czy żydowskiej organizacji i na niekorzyść Polaka lub polskiej organizacji. Wynika to prawdopodobnie z filozoficzno-religijnej postawy sądów, bo przecież naród wybrany jest tylko jeden i trzeba mu oddać sprawiedliwość.”

  Autor prawidłowo rozpoznał sytuację, jednak nie jest precyzyjny jeśli chodzi o przyczynę.

  Taka polityka orzecznicza sądów w Polsce wynika wprost z nakazów Świętego Talmudu. Cytat (https://halakhah.com/babakamma/babakamma_113.html):

  ‚Where a suit arises between an Israelite and a heathen, if you can justify the former according to the laws of Israel, justify him and say: ‚This is our law’; so also if you can justify him by the laws of the heathens justify him and say [to the other party:] ‚This is your law’; but if this can not be done, we use subterfuges to circumvent him.

  To jest tylko jeden pogląd, dalej święci rabini kontynuują dyskusję wymieniając opinie. W każdym razie polityka orzecznicza w Polsce jest zgodna z nakazami Prawa Najwyższego, co powinno nas uspokoić.

  Polubione przez 1 osoba

 5. narazie "przegrany"

  Najpierw sprawa publiczna, pózniej ćwiczenie prywatnej chciwości. Jak jest na odwrót, np. w Polsce od 1989 roku i pózniej bardzo szybko w innych demoludach, następnie zachodnich, to jest gówno, rozpad państw i więzi narodowych, i neofeudalizm na świecie. Do „prawdziwych patriotów”
  z „prawdziwych partii narodowych” też tę skromną uwagę kieruję.

  Polubienie

 6. Technika pieniądz dupa

  Oto wywiad rzeka jaki ukazał się z Jerzym Stuhrem na gazeta.pl .
  Krótki fragmencik :
  „Jest we mnie też jakiś niepokój o wnuki. Boję się, że jak sytuacja w kraju będzie się pogarszać, moje dzieci wyjadą – przyznaje Jerzy Stuhr.”
  Całość :
  http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,22469581,jerzy-stuhr-caly-czas-daja-o-sobie-znac-te-nasze-ciagoty-ze.html#TRwknd

  Jeżeli chcą wyjechać droga wolna . Tylko żeby szybciutko nie wracali z podkulonym ogonem jak to już bywało dużo wcześniej . Pakowało się towarzystwo wyjeżdzało do Izraela a potem szybciutko wracało z podkulonymi jajami bo w jakim innym kraju będą mieć taki raj jak w Polin .

  Polubienie

 7. Pingback: Koszerny smród to nie żart, to sprawa polityczna — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.