PiS nie jest syjonistyczne tylko nacjonalistyczne?

Powszechne żydowskie media, te w IIIŻydo-RP, jak i te w Żydo-UE, ale także i te w Rosji (sic!), pisząc o PiS utrzymują, że jest to partia polskich nacjonalistów (?). Oczywiście żydowskie media mają już świadomość, że w społeczeństwach tak Polski, jak i Zachodu, rośnie zdecydowana niechęć do żydowskiego kapitalizmu i do żydowskiej demokracji. Stąd żydowskim tworom politycznym coraz częściej przydają określenie „nacjonalistyczne” i choć same nadają temu określeniu konotację negatywną, to jednak zdają sobie sprawę, że społeczeństwa zaczynają coraz częściej postrzegać to określenie całkiem przeciwnie i to mimo ogromnych wysiłków żydowskich mediów przyprawiających nacjonalizmowi morderczą gębę.

„Nacjonalistyczne” PiS – nie wiadomo, czy należy się z tego śmiać, czy może płakać -?

Twierdzenie, że „PiS jest nacjonalistyczne” jest tak samo prawdziwe, jak twierdzenie, że żydo-katolicyzm – a jego orędownikiem jest obnoszący się z krzyżem PiS -, jest „jedyną prawdziwą religią”. Obydwa te stwierdzenia służą panoszeniu się syjonizmu w Polsce i są oczywistą nie prawdą.

To, co służy naszym wrogom nie może służyć jednocześnie nam.

 

Dariusz Kosiur

________________________

Reklamy

35 Komentarzy

Filed under Polityka

35 responses to “PiS nie jest syjonistyczne tylko nacjonalistyczne?

 1. Pingback: PiS nie jest syjonistyczne tylko nacjonalistyczne? | 7777777blog

 2. grzanek

  Niebiosom niech będzie chwała! A cóż to się stało, że po prawie pół roku WPS zaszczycił fanów kolejną audycją 🙂
  Jak znam tych pomyleńców PiS, to tam bardziej mogło chodzić nie o Johny’ego, ale Jacka Danielsa %%%

  Polubienie

 3. paziem

  Proza życia, fani zamiast zakupu kolejnej flaszki złożyli się na fundusz wsparcia, ale tak na poważnie, to sprzedaliśmy butelki i złożyliśmy się sami na bilety na przejazd PKP i twardy dysk :))))

  Polubienie

  • paziem

   10 listopada 1975 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ przyjęło Rezolucję nr 3379uznającą Syjonizm za odmianę rasizmu. W głosowaniu 72 państwa poparły rezolucję (w tym Polska), 35 głosowało przeciwko, a 32 wstrzymało się. Wynik głosowania był efektem długotrwałej kampanii antysyjonistycznej prowadzonej przez Organizację Wyzwolenia Palestyny i Związek Radziecki. Rezolucję poparło 20 państw arabskich, 12 innych państw muzułmańskich, 12 państw socjalistycznych i 28 państw z Trzeciego Świata.
   Przyjęta przez ONZ Rezolucja wywołała oburzenie całego świata żydowskiego.Amerykański Kongres Żydowski wyraził swoje oburzenie rządowi Stanów Zjednoczonych. W wielu krajach przywódcy lokalnych społeczności żydowskich skierowali protesty do swoich rządów.
   W okresie od 15 listopada 1975 roku do 26 lutego 1976 roku izraelskie wojska w czternastu etapach wycofały się z Półwyspu Synaj.
   Do końca 1975 roku do Izraela przyjechało 20 tys. nowych imigrantów.
   http://www.izrael.badacz.org/historia/syjonizm10.html

   Jak syjonizm przestał być rasizmem …
   W listopadzie 1975 roku ONZ wydało rezolucje nr. 3379 zwana potocznie ” Syjonizm jest Rasizmem” [ naprawdę, az trudno dzisiaj uwierzyć} . ZSRR i państwa arabskie poszły jeszcze dalej i próbowały wyrzucić Izrael z ONZu.

   Przez 10 lat Izrael siedział cicho i przygotowywał sie do kontrofensywy. Kraje Unii Afrykańskiej popierały rezolucje, a Amin z Ugandy wystąpił do USA z prośba o pomoc w wyrzuceniu Syjonistów z jego kraju, aby rdzenni mieszkańcy tego kraju mogli korzystać ze swoich bogactw . [ Znowu trudno uwierzyć, ale tak było]

   Rezolucja 3379 przeszła większością głosów w stosunku 72 – 35. Trudno sobie to wyobrazić, ale na sali zapanowała eksplozja radości. Delegat Izraela powiedział później ” To nie była tylko radość, to była nienawiść pełzająca po podłodze. Ludzie [ czytaj delegaci] ściskali się nawzajem jakby wygrali los na loterii. Czuliśmy sie pariasami”

   W tym czasie syjonizm uważany był za główną przyczynę większości światowych problemów. W latach 1976-77 osiem unii studenckich na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii zaadoptowało do swoich programów rezolucje ” Syjonizm jest rasizmem” . [ Nie przyjmowali do unii Izraelczyków, którzy nie potępili Syjonizmu]
   W 1982 Organizacja Studentów Ontaryjskich w Kanadzie potępiła działalność Izraela na Bliskim Wschodzie i wydala raport ” The State of Israel is Zionism , and Zionism is Racism”
   Syjonizm stal sie metafora uniwersalnego zła. Nawet rządy nie zabierały głosu w tej sprawie i nie potępiały głośno wydarzeń.
   Izraelowi zabroniono występowania na niektórych forach ONZtu.

   I wtedy nastąpiła mobilizacja partii w Izraelu i środowisk syjonistycznych na świecie. Zaczęły sie konferencje, odczyty, petycje do ONZtu. W USA Senat wezwał do podważenia zasadności rezolucji 3379 i wezwał wszystkie kraje do udziału w tym podważaniu. Potem z pomocą przyszła Australia, gdzie do głosu doszła Zionist Federation .

   11 Grudnia 1989 roku vice -prezydent USA Quayle, wezwał do odnowienia ONZu i złożył oświadczenie, ze Syjonizm nigdy nie był forma rasizmu, Syjoniści byli i sa częścią Narodowego Ruchu Wyzwolenia, i rezolucja powinna być anulowana.

   Wraz z upadkiem ZSRR i rozpadem jego bloku zaczęło sie poszerzanie UE i jazda bez trzymanki po wybojach historii. W 1991 Bush wezwał do unieważnienia rezolucji i w ten sposób po raz pierwszy w historii ONZtu doszło do unieważnienia rezolucji.
   Po 16 latach rezolucja przestała istnieć, a anty – syjonizm zamieniono na anty – semityzm .

   za:Za: http://ligaswiata.pinger.pl/m/11903073

   W 1982 r. prezydent Reagan oświadczył, że jego państwo nie będzie płaciło na Komisję Przygotowawczą Prawa Morza. W 1983 r. Kongres zmniejszył o 25% amerykańskie nakłady na programy dotyczące realizacji praw Palestyńczyków i ludów południowo-zachodniej Afryki. W 1985 r. w tym samym stopniu obniżono nakłady na zwalczanie przez ONZ dyskryminacji rasowej i realizację rezolucji Zgromadzenia Ogólnego nr 3379 z 10 listopada 1975 r. uznającej syjonizm za formę rasizmu. Rezolucja ta wywołała gwałtowny sprzeciw ze strony Izraela oraz państw proizraelskich. Restrykcje finansowe wobec systemu Narodów Zjednoczonych osiągnęły apogeum w 1985 r., kiedy to Kongres przyjął poprawkę Kassebauma-Solomona 5 . Zmniejszyła ona płatności Stanów Zjednoczonych o 20% (licząc od 1987 r.).
   Za: https://repozytorium.amu.edu.pl/bitstream/10593/16763/1/003%20JAN%20SANDORSKI.pdf str.20

   Szczególnym przykładem potwierdzającym założenie wystąpienia takich właśnie ‘normatywnych’ następstw wynikających z rozważenia zalecenia w dobrej wierze jest przykład następujący: W 1975 roku (10.11), Zgromadzenie Ogólne w rezolucji nr 3379 (przyjętej większością 72 głosów, przy 35 głosach sprzeciwu i 32 głosach wstrzymujących się) zjawisko syjonizmu połączyło z praktyką rasizmu i dyskryminacji rasowej i potępiło ją. To skrajnie kontrowersyjne i nieuprawnione połączenie idei – a więc połączenie idei syjonizmu służącej, u źródeł swych, tworzeniu w Palestynie państwa „siedziby narodu żydowskiego” – z praktyką nieludzką praktyką dyskryminacji i rasizmu, zostało uznane rezolucją Zgromadzenia Ogólnego przyjętą w roku 1991 (nr 46/86) jako „nieważne”. Termin „nieważny” ma swoje określone znaczenie w języku prawa międzynarodowego (prawa traktatów). Skoro kolejna rezolucja coś „unieważniała” musiała w istocie swej „coś” unieważniać. A więc przyjąć trzeba, że unieważniała pewien kreowany przez rezolucję z 1975 roku „reżim”. Zatem użycie tego terminu w sposób oczywisty implikuje istnienie mocy normatywnej niewiążącej rezolucji.

   Za: http://www.grocjusz.edu.pl/Materials/_archiwum/archiwum2012/pd_wykl_prawo_11.pdf

   Polubienie

 4. Technika pieniądz dupa

  Podziękowania za audycje .Bardzo ciekawa .Szanowni czytający WPS dajcie parę groszy od czasu do czasu na WPS może będą częściej .

  Polubienie

 5. paziem

  Panie TPD, jakie gówno, czemu sieje pan czarną propagandę:
  http://lka.lodzkie.pl/projekt/Film-promocyjny,3

  Polubienie

  • Pytek

   Te nowe pociągi (bezprzedziałowe) są najgorszymi jakimi kiedykolwiek jeździłem.
   ps
   Nagranie na YT jest w mono.

   Polubienie

   • paziem

    Nic tylko pytek musi chodzić pieszo, najlepiej w butach ADIDAS lub NIKE :))))

    Polubienie

   • Pytek

    1. bardzo wąskie przejścia, zastawione bagażami, bo nie ma na nie miejsca gdzie indziej,
    2. Odległości pomiędzy siedzeniem dla pigmejów,
    3. Absurdalna „polityka” cenowa czy biletowa, ileś-tam spółek, które nie honorują swoich biletów.
    4. Wszyscy wk*rwieni.

    I co z tego, że z zewnątrz fajnie wygląda skoro po jednym dwóch przymusowych kursach tam się już nie wraca?

    Polubienie

 6. Technika pieniądz dupa

  Panie Pawle ostatni raz jeżdziłem pociągiem 15 lat temu i wtedy było to gówno a jeżdziłem z Lublina do Krakowa i straszna męka była .
  Preferuje raczej używane autka szwedzkie do podróży .
  Skoro jednak pociągi tak teraz luksusowo wyglądają aż mi kopara opadła jak te zdjęcia oglądałem znaczy to że koszerni wykonują dobrą robotę i może ich za bardzo demonizujemy .
  Jeszcze raz podziękowania za nowa audycję .

  Polubienie

 7. paziem

  Panie TPD, ręczę panu, że to nie koszerni projektują i budują te pociągi, ale koszernych jedno z ulubionych zajęć jest wmawianie Polakom,że wszystko co myślą i robią, to gówno.
  A swoją drogą jak pan śmiga swoim Volviakiem, tp nie sposób nie dostrzec, że ” plebs” śmiga coraz nowocześniejszymi i estetycznymi pociąga polskich producentów PESA(BYDGOSZCZ) i NEWAG( NOWY SĄCZ). Niby polskiego STADLERA z Siedlec nie popieram, bo to szwajcarski kapitał.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Panie Pawle pociągi to nie mój konik bo raczej latałem całe swoje życie z niwelatorem w ręku ale dotychczas myślałem że nic w Polin nie dzieje się bez zgody żydów także sobie pomyślałem że te super pociągi to ich dzieło bo gdyby koszerni powiedzieli veto to tych pociągów by nie było .
   Skoro pan jednak pisze że koszerni nic z tym wspólnego nie mają to się szczerze cieszę .
   Pewnie a jestem tego pewny że nasz premier uzurpator całe swoje życie pracował w kolejnictwie to podeślę mu te filmiki na jego kanał i zapytam co o tym myśli nasz premier uzurpator Pastuszka w tym temacie .
   Pewnie wszystkich zwyzywa od koszernych jak on ma w zwyczaju ale skoro Waldi taki doświadczony inzynior może warto zasięgnąć jego opinii .
   Skoro w Polin tych cudeńek nie budują koszerni to naprawdę bardzo się ciesze panie Pawle .
   Pozdrawiam .

   Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    No tak, widzę, że pan podziela koszerny pogląd, że Polak potrafi robić tylko placki ziemniaczane z polskich kartofli.

    Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    Panie Pawle proszę wybaczyć zaśmiecanie ale jeszcze muszę odpowiedzieć . Gdyby pan miał rację to nigdy bym nie używał takich produktów jak .Wszystkie miałem je w domu .Ręczę swoim honorem .
    1. Telewizory polskie od początku :
    czarno – biały ametyst – chodził mi 18 lat bez naprawy potem był polski elemis potem Telestar .
    2.Magnetofony : zakupiony w latach 80 chodził bez awarii 11 lat . Produkcja fabryka w Lubartowie . Nazwa sprzętu ” Condor „.
    3. Program antywirusowy . Używałem wiele lat polski .Teraz przestawiłem się na rosyjski bardzo dobry dr Web .Rosjanie robią go w Moskwie .
    Mógłbym napisać ile jeszcze dobrych rzeczy made in Poland używałem ale nie chcę już śmiecić .
    Dodam także że miałem też poloneza .

    PROSZĘ O SPRAWDZENIE WASZEJ STRONY GDYŻ COŚ JEST NIE TAK GDYŻ DOSTAJĘ LAJKI OD PANA PAWŁA A TO JEST RACZEJ NIEMOŻLIWE ABY MI JE DAWAŁ . CHODZI MI TYLKO O SPRAWDZENIE TECHNICZNE .

    Panie Pawle na koniec .Polskiej kuchni nie biorę do ust .Potwornie jest niezdrowa . Korzystam raczej z zaleceń Tombaka z jego książki co robić aby długo żyć .
    Pozdrawlaju .

    Polubienie

 8. Ja się zgadzam, że PiS jest partią nacjonalistyczną. Nie raz przecież jego przywódcy deklarowali dbałość o interesy Izraela w „Poln”. Cały rząd tam pojechał złożyć przyrzeczenie na wierność Izraelowi. Obecnie trwają wysiłki na rzecz oficjalnego proklamowania „Polin” jako Rzeczpospolitej Obojga Narodów, gdzie panami będą Chazarowie, a niewolnikami Polacy. No więc nie rozumiem, dlaczego niby PiS nie jest partią nacjonalistyczną.

  Polubienie

 9. julius

  Wg Wikipedii

  Nacjonalizm uważa interes własnego narodu za nadrzędny wobec interesu jednostki, grup społecznych, czy społeczności regionalnych. Uznaje naród za najwyższego suwerena państwa, a państwo narodowe za najwłaściwszą formę organizacji społeczności, złączonej wspólnotą pochodzenia, języka, historii i kultury. Nacjonalizm ponadto przedkłada interesy własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne) jak i na zewnątrz (narody sąsiednie).

  PiS nie spełnia żadnego z powyższych kryteriów, dlatego mówienie o nim jako o ruchu nacjonalistycznym jest zakłamywaniem rzeczywistości.

  Polubienie

 10. Metro

  Był taki dziennikarz, pisarz, Andrzej Niemojewski (https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Niemojewski). Było kolegą Bolesława Prusa i dzielił z nim typowe dla pozytywizmu iluzje, również iluzje dotyczące żydów.

  Czytałem jeden z jego tekstów, pochodzący chyba z 1916 roku, kiedy zmądrzał i pozbył się wielu młodzieńczych iluzji. Niemojewski postulował wtedy, aby w przyszłej Polsce jednym z ważnych kursów w szkołach było „żydoznawstwo”, bo wiedzy w tym zakresie bardzo Polakom brakuje.

  _________________________

  To był wstęp. Teraz przywołam „Pismo święte”, Księga Wyjścia, rozdział 19 (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=69):

  1 Było to w trzecim miesiącu od wyjścia Izraelitów z Egiptu; w tym dniu przybyli [oni] na pustynię Synaj. 2 Wyruszyli z Refidim, a po przybyciu na pustynię Synaj rozbili obóz na pustyni. Izrael obozował tam naprzeciw góry.
  3 Mojżesz wstąpił wtedy do Boga, a Pan zawołał na niego z góry i powiedział: «Tak powiesz domowi Jakuba i to oznajmisz Izraelitom:
  4 Wyście widzieli, co uczyniłem Egiptowi, jak niosłem was na skrzydłach orlich i przywiodłem was do Mnie.
  5 Teraz jeśli pilnie słuchać będziecie głosu mego i strzec mojego przymierza, będziecie szczególną moją własnością pośród wszystkich narodów, gdyż do Mnie należy cała ziemia.
  6 Lecz wy będziecie Mi królestwem kapłanów i ludem świętym. Takie to słowa powiedz Izraelitom».

  Chodzi o ostatni wiersz, 19:6. Wytłuściłbym go ale nie umię.

  W Izraelu kastą kapłanów byli Lewici. Tutaj żydowski bóg mówi, że cały Izrael ma być „królestwem kapłanów i ludem świętym”. Nie ma tu sprzeczności?

  NIE. Nie ma żadnej sprzeczności.

  Kapłani to kasta ludzi decydujących o tym, co myśli lud i organizujących funkcjonowanie społeczeństwa. W dzisiejszych realiach tymi kapłanami są lichwiarze, wyższi rangą policjanci, wojskowi, także dziennikarze, sędziowie, komornicy, inni ważni prawnicy, politycy, i tak dalej. Chodzi o personel organizujący społeczeństwo, kierujący zachowaniami ludzi.

  Lewici mają być kapłanami w Izraelu a Izraelici mają być kapłanami na ziemi. Tak mówi „Bóg”.

  Judaizm to, ze swojej istoty, program globalistyczny. Rzeczywiście ma istnieć „Izrael” w Palestynie, ale nie ma to być takie państwo, jak np. Portugalia czy Białoruś (ojczyzna i miejsce do życia dla Portugalczyków i Białorusinów), ale światowa korona globalistycznego porządku świata. Tak ma być, jest to wyraźnie napisane w „Piśmie świętym” chociażby w księdze Izajasza, rozdziały 60-61, co niedawno zacytowałem.

  Gdyby ludzie znali święte teksty „cywilizacji judeochrześcijańskiej” to – być może – nie tak łatwo dawaliby się nabrać na bajeczki syjonistów. Bo to syjoniści od stu lat mówili: „dajcie nam Palestynę a damy wam spokój”. Tak się nie stało. Nie taki jest plan „Boga”.

  Ateistyczni syjoniści tacy jak np. Szymon Perski z zapałem walczyli o żydowską Palestynę, którą obiecał im bóg, w którego oni nie wierzyli. Absurd? NIE. Judaizm to program polityczny, idea „Boga” jest tam używana tylko jako element psychomanipulacji, programowania zachowań, zachowań żydów i gojów.

  _________________________

  Pomiędzy kampanią demonizacji Polaków jako „antysemitów” a reklamowaniem ich jako tych, którzy ratowali żydów, co ma być tytułem do najwyższej chwały, nie ma sprzeczności. To oczywiście kij i marchewka.

  Jak wyżej mówi żydowski bóg, Izrael jest „ludem świętym”. Pomoc przedstawicielowi „ludu świętego” w potrzebie jest dla goja spełnieniem życia, zapewne najważniejszym zadaniem, które ma w życiu wykonać, racją jego istnienia. Dlatego tych, którzy wykonali to zadanie, należy celebrować. To jest oczywiście tresura, takie uroczystości mają nauczyć gojów właściwego stosunku do przedstawicieli „ludu świętego”.

  Syjonizmu nie wolno porównywać z jakimkolwiek innym nacjonalizmem, to świętokradztwo. Syjonizm to nacjonalizm „ludu świętego” „pośród wszystkich narodów”. W wierszu 5 powyżej żydowski bóg deklaruje, że to właśnie do niego należy cała ziemia, więc to narzucony przezeń porządek najbardziej się liczy.

  Mając powyższe na względzie Jarosław Kaczyński ma całkowitą rację.

  Polubienie

 11. grzanek

  Czy może mi ktoś do cholery wyjaśnić, który wyraz jest tak bardzo nieprawomyślny, że WordPress (WPS?) uniemożliwia dodanie tego komentarza (uprzedzając ew. uwagi – usiłowałem też dodać ten komentarz rozdzielając wszystkie ‚ryzykowne’ słowa spację – bez efektu).

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Grzanek niech ci żona zaparzy jakąś melisę na uspokojenie .Problem ten wyjaśniał Dariusz Kosiur może tysiąc razy .Nawet Przemex ci pisał że twój wpis ląduje w spamie i trzeba go wyciągać .
   Jeżeli chcesz podam ci emaila to twój wpis podeślesz a ja ci go umieszczę i podpiszę grzanek .
   Także nerwów i szkoda zdrowia .Nie ty pierwszy masz takie problemy .

   Polubienie

   • grzanek

    Bzdura. Nikt nie wyjaśnił dlaczego wpisy lądują w spamie. Tradycyjnie lądowały tam wpisy zawierające powyżej dwóch adresów URL albo zawierające wulgaryzmy. Powyższy komentarz nie spełnia tych warunków. Taka sytuacja ma miejsce notorycznie. I na przyszłość, panie @TPD, proszę darować ten paternalistyczny ton. Traktujmy się jak dorośli ludzie.

    Polubienie

  • grzanek

   Re „nasze stocznie czy kopalnie ‚zneutralizowali’ w podobny sposób” – chodzi m.in. o opłacaną propagandę o nierentowności, etc. podkopującą wiarę we własne siły oraz pacyfikującą psychologicznie zdolności obronne narodu tubylczego.

   Polubienie

  • paziem

   Panie Grzanek, niech pan się uwolni raz na zawsze od tych podejrzeń o cenzurowanie właśnie pana. Czy to ma nadać walor „heroizmu” pana publicystyce?

   Polubienie

   • grzanek

    No przecież nikogo wprost nie oskarżam, ale i wykluczyć takiej opcji nie mogę. Po prostu próbuję dociec przyczyn takiego stanu rzeczy. Może Pan zna odpowiedź – dlaczego komentarze pozbawione w ogóle linków oraz nieparlamentarnego słownictwa trafiają do spamu?

    Polubienie

 12. paziem

  Powiem szczerze, nie wiem

  Polubienie

 13. Kojak

  O CZYM TU DYSKUTOWC |? WIADOMO OD ZAWSZE ZE SA TO ORDYNARNE SYJONISTYCZNE BYDLAKI WYCIERJACE SOBIE MORDY I RYJE POLSKA 1 ONI MAJA TAK COS WSPOLNEGO Z POLSKA JAK ZWYKLA KURAWA Z MORALNOSCIA !!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s