Dywersyfikacja dostaw gazu w wykonaniu żydo-reżimów

USA dostarczają do Belgii skroplony gaz kupiony w Rosji

Ciekawe czyj gaz przywiózł do Polski w czerwcu 2017r. amerykański (USA) gazowiec Clean Ocean -? Z jednym zgodzić się jednak musimy: kto jak kto, ale Żydzi geszeft robić potrafią. – D.Kosiur

Amerykańskie tankowce dostarczają do terminalu skroplonego gazu ziemnego w Antwerpii paliwo zakupione w Rosji – czytamy w opublikowanym w gazecie Soir nowym dochodzeniu w sprawie działalności spółek offshore, które otrzymało nazwę Paradise Papers.

W ramach tego śledztwa międzynarodowa grupa dziennikarzy ICIJ (International consortium of investigative journalists), finansowana w szczególności przez fundacje George’a Sorosa, zbadała około 13,5 miliona dokumentów o pracy grup offshore.

Publikacja zwraca uwagę, że trafiający do belgijskiej Antwerpii skroplony gaz dostarczany jest czterema tankowcami, które należą do zarejestrowanej na Wyspach Marshalla firmy Navigator Holdings ltd, których 31% akcji, jak przekonują uczestnicy dochodzenia, należy do sekretarza handlu USA Wilbura Rossa. Skroplony gaz produkcji firmy „Sibur” kupują w rosyjskim porcie Ust-Ługa.

Wcześniej w wywiadzie dla rosyjskich mediów stały przedstawiciel Federacji Rosyjskiej przy UE Władimir Czyżow zaznaczył, że „co najmniej naiwnie jest” liczyć na przybycie skroplonego gazu z USA do terminali w Europie.

Według niego „rynki szukają wyższej ceny, co oznacza, że ​​nadwyżki skroplonego gazu z USA trafią na rynki azjatyckie, gdzie popyt i cena znacznie przewyższają rynki europejskie”.

Dochodzenie gazety potwierdza tę opinię, wskazując na to, że powstające w Europie terminale skroplonego gazu, mające na celu zmniejszenie zależności krajów UE od eksportu niebieskiego paliwa rosyjskimi rurociągami, działają zgodnie z prawem rynku. Otrzymują gaz nie z USA, lecz z najbliższego źródła — z Rosji, ale po wyższej cenie niż przy transporcie rurociągowym.

za: https://pl.sputniknews.com

Zapisz

Zapisz

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Dywersyfikacja dostaw gazu w wykonaniu żydo-reżimów

 1. leliwa

  Nie w temacie ale może kogoś interesuje (jeśli nie do usunięcia) z forum TAW.
  „Raynold pisze:
  9 listopada 2017 o 18:23

  3

  0

  Rate This

  Ostatnia wypowiedź dr Huberta: https://www.youtube.com/watch?v=N95_UpDv7So
  I mail jaki dostałem dzisiaj od osób związanych ze środowiskiem antyszczepionkowym.
  „Tymczasem moi drodzy państwo ODNALEŹLIŚMY w INTERNECIE informacje w kontekście tuż, tuż nadchodzącej zmiany ustawy o ochronie zdrowia – druk sejmowy 1813 – po zatwierdzeniu przez ” Sejm RP” i „Prezydenta RP” zostanie nałożony na WOLNYCH OBYWATELI PRZYMUS SZCZEPIEŃ ( dla osób pełnoletnich w/g zaleceń GIS – ‚Sanepidu’), a do przymusowych szczepień będzie kwalifikował lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej ( POZ ), czyli ‚lekarz rodzinny’. Ustawa ta wchodzi w życie dnia 01 grudnia 2017r. Żeby nie podlegać temu systemowi, należy zrezygnować z usług POZ jak najwcześniej – tj. do 01 GRUDNIA 2017r – należy pobrać druk zmiany lekarza rodzinnego i druk zmiany pielęgniarki , również położnej – i tam nie wpisywać nowego lekarza, pielęgniarki czy położnej. Wtedy można korzystać z lekarzy w praktykach prywatnych, którzy mogą wystawiać skierowania na badania, do specjalistów, zwolnienia lekarskie itp. W takiej sytuacji nie będzie możliwości kierowania „pacjenta” na przymusowe szczepienia np. przeciwko ‚grypie’ lub podobnym UROJENIOM systemu.
  Po 01 grudnia 2017 nie będzie możliwe wycofanie się z opieki zdrowotnej POZ, czyli przymusu państwowego podlegającego tzw. BIGFARMIE. Dociekliwi niech szukają i kojarzą – na polecenie p. premier Szydło niejaki Posobkiewicz ( Główny Inspektor Sanitarny ) dostał polecenie projektu zmiany rozporządzeń w/s obowiązkowych – PRZYMUSOWYCH – szczepień pełnoletnich obywateli.
  Natomiast ubezpieczenie zdrowotne działa też w Niepublicznych ZOZ-ach i u lekarzy prywatnych, którzy mają umowę z NFZ – a jest ich ogromna większość.
  PODAJCIE DALEJ…”

  Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  Czytam tak sobie czytam jak to cwani koszerni mający talent do robienia w hu.. niczego nieświadomych gojów robią na nich niezły geszeft .
  Teraz właśnie czytam spory artykuł o pewnym gangsterze pejsatku mieszkającym w USA który do Polski Selmana przyjechał a konkretnie do Krakowa i orznął Polskę na duży pieniądz obiecując inwestycje w kulturę polską następnie zwiał nie płacąc nawet za pobyt w hotelu .
  Jeżeli znajdą się goje tacy jak ja i inni którzy próbują trochę orżnąć żyda na ich interesach oczywiście symbolicznie to też żle bo bitcoin czy dascoin to zło .Nie o to chodzi czy zło czy dobro ale żeby przy biznesie koszernym zarobić .

  Polubienie

 3. Pimpuś

  No to teraz wiadomo dlaczego Oskar miał w dupie zakopanie rury z Ruskim gazem koło Świnoujścia. Tankowce nie muszą jej przekraczać płynąc z usraelskim gazem z Rosji !

  Polubienie

 4. Technika pieniądz dupa

  Tak się zastanawiam czemu ten człowiek nie jest premierem ( zakładam że jest gojem ) .
  Z jego sprytem i pomyślunkiem to on by dymał żydów w każdym biznesie u nas . Mielibyśmy dalej i polskie wodociągi a nie izraelskie , swoje banki , swój przemysł , tani gaz a najważniejsze że nasz rodak swoim sprytem dymał by wszystkich koszernych w każdym biznesie .
  I tu jest problem .Takich cwanych Słowian u na jak na lekarstwo ( nie liczę tych wulgarnych przekrętasów na VAT ) bo nie chodzi o takie przekręty a o zwyczajny spryt który pozwałaby dymać koszernych a nie oni nas jak stado baranów czy owiec .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Po sprawdzeniu wygląda na to że ten Jacuś
   Śliwa vel Silberstein to może być koszerny chyba że się mylę .
   Teraz już zaczynam rozumieć dlaczego w koszernych mediach ten film jest pokazywany praktycznie ciągle w dodatku jakie są tam zachwyty oczywiście nie chodzi o zachwyty nad jego kantami a achy i echy na pomysłowością i sprytem a zwłaszcza jak potrafił manipulować ludżmi .
   Wczoraj strzelano szampanami u prezesa TV . Podobno TV dostała niezłą kasiorkę od państwa .

   Polubienie

 5. Mam pytanie do wszystkich czy w Polsce nazwanie kogoś atlantystą bądź syjonistą jest karalne?.

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Piotr gdyby było to karalne już byśmy dawno siedzieli w jakiejś nowej Berezie Kartuskiej włącznie z panem Pawłem i Dariuszem .W sumie to i tak koszerny decyduje co jest karalne a co nie .Jeżeli w przyszłości podepną to pod mowę nienawiści to się więżienia zapełnią .
   Co to ja dziś słyszę . Duda zaprosił na spotkanie Ryżego i Ryży łaskawie się zgodził a stękają już o tym wszystkie dziś koszerne media jak baba podczas orgazmu a może faktycznie przeżywają orgazm drugi w ciągu 24 godzin .Wczoraj był pierwszy bo knesejm pisowski przyznał im kasę .Pewnie za dobrą propagandową pracę ha ha ha .
   Największy problem będzie miał Tadzio .Jak on to biedak przyjmie że jego idol tak gościnnie zaprasza Ryżego na miłą pogawędkę . Nie do wiary po prostu .

   Polubienie

 6. Rutkowski

  P. Kosiur jeżeli chciałby pobawić się w detektywa zapraszam na strone
  marinetraffic.com wpisze sobie nazwę statku i pokaże się pozycja, możesz pan sprawdzić także poprzedni track LNG clean ocean.
  Gospodarza tej krypy można sobie poszukać także na necie pod stroną equasis.org- trzeba się zarejestrować.
  Obecna pozycja clean ocean okolice meksyku. Trzeba przyznać że gubi AIS.
  Dziekuję

  Polubienie

 7. Rutkowski

  P.Kosiur to fake news. Ust Luga nie ma LNG tylko LPG.Antwerpia także nie ma regazyfikacji LNG.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.