Niepodległość? – nie świętuję prawa do nędzy!

Suwerenność to prawo do dobrobytu całego narodu, nawet tubylczego.

 

Autor: Józef Kamycki  –  nikander

 

Jak zwykle, w historii sprawdza się zasada „kto płaci orkiestrze ten dyktuje melodię”. Kto zatem był sponsorem przewrotu majowego 1926 roku ? – żydzi. Za co żydzi zapłacili Piłsudskiemu? – za rozporządzenie z dnia 26 października 1926 roku.

Kosztowało to nas sporo, bo koło 1/3 PKB. Potwierdzają to wszyscy ekonomiści nie zaczadzeni zapachem Kasztanki. 1.5 miliona ówczesnych złotych zaoszczędzonych przez Zdziechowskiego na budowę fabryki broni w Radomiu „zwycięzcy” przepili i przetańczyli w warszawskich knajpach. Upadły autorytet litewskiego przybłędy trzeba było ratować ustawą o ochronie czci.

Często pytają mnie, czy Piłsudski był aż takim idiotą, albo usprawiedliwiają tę historyczna personę tym, że był ekonomicznym idiotą. Nic z tego. To był najnormalniejszy zaprzaniec.

Kto dał pieniądze na przewrót solidarnościowy? – oczywiście nie wiecie.

Za jaką zapłacili melodię? – też oczywiście nie wiecie.

Za sprawą miłościwie nam panujących, Święto Niepodległości pójdzie pod dyktando tradycji piłsudczykowskiej. Nie jest to moja tradycja, gdyż inaczej pojmuję suwerenność narodu. Jeśli nawet za sprawą 500+ stać Cię na „rozgrzewkę” w dyskretnej piersiówce to zostań w domu. Nie ciesz się. Z finansowego punktu widzenia Polski już nie ma!!! Pozostał obszar polskojęzyczny i „Power Point” dla mydlenia oczu.

Jeśli dysponujesz odrobiną czasu to obejrzyj ten film. Może coś zrozumiesz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ndgCbeothA8

za: http://nikander.neon24.pl/post/140976,niepodleglosc-nie-swietuje-prawa-do-nedzy

16 Komentarzy

Filed under Polityka

16 responses to “Niepodległość? – nie świętuję prawa do nędzy!

 1. Pytanie do wszystkich Mam pytanie
  czy w Polsce nazwanie kogoś atlantystą bądź syjonistą jest karalne?.

  Polubienie

  • Na razie nie. Karalny natomiast może być antysyjonizm występujący np. w „mowie nienawiści”.

   Proszę wysłuchać od 4.20 min

   Polubienie

   • Metro

    Czy ktoś wie dlaczego oni tam blokują komentarze? 🙂

    To co mówi Mały Karakan to urzędowa interpretacja świętego Talmudu. Talmud mówi: „ręka podniesiona na żyda to ręka podniesiona na boga”. Potworność owego mitycznego „holokaustu” ma rodzić w głupich gojach poczucie winy, które będą eksploatować „stojący przed obliczem Pana”. Poczucie winy głupich gojów to u żydów mobilizacja do działania w obronie przed irracjonalną agresją. To wszystko jest kapitalnie pomyślane.

    Karakan oczywiście powiela koszerną wersję historii, według której wszystkiemu na świecie jest winien irracjonalny „antysemityzm”. Idiota.

    Momentami Mały Karakan zdaje się być bardzo odważny. Jak rozumiem, on ostrożnie kwestionuje koszerną wersję Jedwabnego (3:55). Czy tylko mi się zdaje? Czy on nie popada w rewizjonizm?

    Od 2:50 mówi o zbrodniach Niemiec, a gdzie zbrodnie Putina i generalnie Ruskich?

    Polubienie

   • jakipodpis

    @ rzeczpospolitapolska10 listopada 2017 o 13:26
    Na razie nie. Karalny natomiast może być antysyjonizm występujący np. w „mowie nienawiści”. Proszę wysłuchać od 4.20 min po wysłuchaniu skomentuję ulubionym powiedzeniem mojej nieodżałowanej Mamy „zesrała się bida nie widziała …yda [z uwagi na to (och to na to mam czkawkę:), iż nie potrafię odróżniać wypowiedzianych spółgłosek ze względu na ich wielkości w piśmiennictwie, dlatego też przed spółgłoską a może głoską, choć najlepiej przed literą y napisałem wielokropek, czyli … [swego czasu był swojski program w tv pt. Wielokropek}

    Polubienie

   • Mnie skraje nurtuje postawa dr Magdaleny El Ghmari.

    Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Od 2:50 mówi o zbrodniach Niemiec, a gdzie zbrodnie Putina i generalnie Ruskich?

   Szczypior to o niczym nie świadczy .Pamiętam jak small Karakan w czasie największej oglądalności w koszernej TV dziękował ze łzami w oczach niemal za pomoc jaką Putin udzielił Polakom po katastrofie żeby już kilka miesięcy póżniej przestawić się w tym względzie o 360 stopni i tolerować wybryki moherów od Rydzola którzy krzyczeli na ulicy ” Putin wymordował kwiat naszej inteligencji ” .
   Small Karakan to jest wysoce cwany kameleon polityczny i pierwszej klasy strateg który bardzo prosto potrafi się przystosować do każdej sytuacji politycznej jaka jest czy zaistnieje na scenie politycznej . Potrafi przewidywać rozwój sytuacji w polityce z dużym wyprzedzeniem .
   Teraz trochę pozytywów .
   To już stary dziad . Lepiej by było dla Polski i dla niego samego jakby odszedł z polityki . Odetchnęła by w końcu Polska pełną piersią .
   Grzeją się już pyszne drogie winka które czekają na ten wielki dzień jak small karakan odejdzie z polityki .Pytanie tylko czy ja ten najszczęśliwszy dzień w swoim życiu dożyję .
   Dla mnie Karakan to jest największa podłota jednocześnie niesamowicie fałszywa jaka zaistniała na scenie politycznej po 89 roku .Od takich ludzi trzeba się trzymać z daleka . To tzw toksyczni ludzie .

   Polubienie

 2. Technika pieniądz dupa

  11 listopada ważne ale czy data właściwa odpowiada akurat jedenastego ale nie o tym chcę napisać .
  Każdy musi sobie zdać sprawę że obranie dobrej taktyki która długofalowo przynosi znakomite efekty nie podlega zmianie a kto ją zmienia jest idiotą i przegranym tak jest w polityce czy na giełdzie lub sporcie .
  Tylko idiota zmienia dobrą taktykę .
  Oto przykład bardzo udanej taktyki i strategii .
  Prawie już 30 lat przed 11 listopada nadają rządzący to samą śpiewkę o tym jak Polska jest silna i bogata ile znaczy w świecie i jak z nami wszyscy się liczą a ludziom jak się tu cudnie żyję .
  Nie inaczej jest w 2017 roku przed jutrzejszym świętem . Patrz wypowiedzi Szydło o tym ile Polska znaczy w świecie jak jest silna i rozwojowa
  jeżeli większość kupuje bajki o Żwirku i Muchomorku a kupuje to po co zmieniać taktykę która sprawdza się prawie 30 lat .
  Dziś jak dziś ale dopiero jutro będą mąciciele różnej maści programować tak umysł gojów aby uwierzyli w jakim pięknym bogatym i bez problemów kraju żyją tak silnym i potężnym że nawet USA czują przed nim respekt a gospodarczo to oczywiście jesteśmy tygrysem europejskim ale chyba tylko takim bez jaj .
  miłego słuchania jutrzejszych bajek życzę przede wszystkim różnej maści pseudonarodowcom i kupcie sobie narodowcy na niby miętusa koszernego na przeczyszczenie gardełka abyście głośno jutro krzyczeli ” sierpem i młotem w czerwoną hołotę ku ciesze pejsatków którzy będą jutro w koszernej TV komentować wasze występy przy okazji srając ze śmiechu .

  Polubienie

  • Technika pieniądz dupa

   Bardzo mnie ciekawi jeszcze czy TV Republika wyśle swoich dziennikarzy w tłum do robienia wywiadów z odłamami różnej maści pseudonarodowców a Pietrzak już nieprześladowany jak to drzewiej bywało przez policję Ryżego podczas 11 listopada zaśpiewa swój hicior ” aby Polska była Polską ” .
   Po prostu jajca większe niż jajca murzyna w Afryce po zażyciu viagry ha ha ha .

   Polubienie

 3. julius

  Jutro maszerują narodowcy (pytanie jakiego narodu jest gremium przywódcze?) pod hasłem : My chcemy Boga.. Dedykuję im przedwojenną modlitwę

  Aby Polska była według testamentu Chrobrego – Polską Jagiełłów, Batorych i Dmowskich, Polską „przed­murzem chrześcijaństwa”, Polską o którą prosimy Królową naszą i Matkę, Panienkę Jasnogórską:

  … polską godziwą,Polską sprawiedliwą, Ojczyzną dla ubogich,

  Polską dla Polaków, Polską Katolickiego nabożeństwa, Polską dla ludzi wolnych, sytych, czystego sumienia, uczciwości i miłosierdzia – Wielką Polską”… +)

  to Naród Polski musi usunąć z pośród siebie Żydów.

  Usunąć z naszej Ziemi i jej granic.

  Usunąć z naszej polityki, gospodarki narodowej, handlu, przemysłu, rzemiosła.

  Usunąć z naszego ducha, z naszych szkół nauki, z książki, z pism, filmu, teatru, muzyki.

  „Judea delenda est” – Żydzi muszą opuścić Polskę!

  – Z „Modlitwy o Wielką Polskę”.

  Lecz od tych bogoojczyźnianych „patriotów” tych słów nie usłyszymy

  Polubienie

 4. Metro

  Troszkie poniekąd w temacie się odzywam. Natkłem się niedawno na jedną mapkie, którą zamieszczam poniżej. Mapka jest oparta na wynikach spisu powszechnego z 1931 roku. Spis ten był oczywiście sfałszowany przez sanacyjne władze na różnych polach, między innymi manipulowano tam pojęciem polskiej narodowości zawyżając liczbę Polaków za i przed linią Curzona.

  Mapka dotyczy żydów i nie mam już wiedzy w sprawie tego spisu, czy w tym kontekście były tam istotne manipulacje. Chyba były, bo część zhaskalizowanych żydów używała w domach innych języków niż jidysz (głównie niemiecki). Nie wiem jednak o jaki odsetek tutaj mogło chodzić.

  W każdym razie mapka robi wrażenie. Odsetek żydów był ustalony na podstawie „Muttersprache”, języka używanego w domu u przesłuchiwanego figuranta. Oczywiście opis na mapce to zwykła paskudna manipulacja, nikt tam że używał hebrajskiego, żydzi po prostu dopisują historię od nowa.

  Usunięcie żydów nie jest sprawą prostą. Wieki zaniedbań.

  Polubienie

 5. Cezary Piotr Tarkowski

  Polska jest pod żydowską okupacją, dlatego trzeba poczekać na odzyskanie niepodległości, a następnie ją świętować. Osobiście kiepsko to widzę, ponieważ Naród żyje w iluzji, całkowicie oderwany od rzeczywistości. Żydomedia i syjonistyczne „autorytety”, działają na lud jak narkotyk, dlatego 99 Polaków, to populacja nie tylko ślepa i głucha, ale także naćpana.

  W dniu 10 listopada 2017 12:37 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Suwerenność to prawo do dobrobytu całego > narodu, nawet tubylczego. Autor: Józef Kamycki – nikander Jak zwykle, > w historii sprawdza się zasada „kto płaci orkiestrze ten dyktuje melodię”. > Kto zatem był sponsorem przewrotu” >

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.