Skazani na marazm?

Nie czekajmy na Godota, bo nie przyjdzie ten, którego nie ma.

Od sierpnia 1980r., czyli od zamachu stanu syjonistycznej junty Jaruzelskiego-Kiszczaka i politycznej rewolty V żydowskiej kolumny, która wespół z hierarchią Kościoła uruchomiła tzw. „Solidarność”, trwa nieustający regres naszego państwa, gospodarki, a także proces niespotykanej w naszych dziejach, celowej pauperyzacji i atomizacji narodu polskiego.

Nie mam zamiaru tworzyć kolejnej notki historycznej o powstaniu IIIRP, choć nawet ta lapidarna, oczywista, powyższa konstatacja u wielu może budzić wątpliwości, a nawet sprzeciw. Niestety, świadomość polityczna, historyczna, jest obca znakomitej większości z nas i to niezależnie od poziomu wykształcenia. Śmiem twierdzić, że jest ona wręcz odwrotnie proporcjonalna do wykształcenia, a więc im kto lepiej wykształcony, tym częściej politycznie głupszy – np. moda wśród wykształconych na bycie kosmopolitycznym Europejczykiem posiada status nowoczesności. Co niekorzystnie świadczy o całym systemie oświaty, a także o mediach, pieczołowicie kastrowanych z prawdy historycznej, politycznej i – co bardzo istotne ! – z pierwiastków narodowych, polskich i słowiańskich. Dominują w nich żydowskie wrzaski: „precz z państwem narodowym” i „ścigać antysemitów”, nie wspominając o nieprzemijającym „hajda na ruskich”.

Im silniejsze własne struktury tworzył żydowski reżim IIIRP, tym skuteczniej eliminował Polaków, którzy w tzw. demokratycznym procesie wyborczym mogliby nie tyle zagrozić reżimowi, co naruszyć jego mafijne interesy i stałą grabież majątku państwa i narodu. Reżim stworzył nawet atrapy polskich organizacji narodowych – tej organizacyjnej narodowej iluzji uległo wielu młodych Polaków, których zaprogramowano i zorganizowano hasłami „precz z komuną”, „my chcemy boga” i ostatnio „precz z imigrantami”.

Żydowski reżim IIIRP zdaje sobie jednak sprawę z rosnącego niezadowolenia Polaków, ale jest jednocześnie świadom swojej siły i przewagi. Pozbawił Polaków środków finansowych na polityczną działalność, którą jest także w stanie zablokować prawnie. Całkowicie pozbawił Polaków społecznej komunikacji przejmując wszystkie media.

Od 1990r. żydowski reżim IIIRP, który jest bezpośrednią emanacją stanu wojennego z 13.12.1981r., rośnie w siłę, a polski naród, spychany na polityczny margines przez żydowski szowinizm mocą reżimowego prawa, biednieje i wydaje się politycznie słabnąć. A przecież nie jesteśmy społecznością głupszą od Niemców, czy Francuzów. Potwierdzają to zresztą działania samych reżimów IIIRP, NRF i Francji. Tylko u nas, w Polsce, żydowski reżim zniszczył związki zawodowe, a pozostałe z tych związków „resztówki” zaopatrzył w kolaborujące z reżimem kierownictwo – czyżby komfort reżimu IIIRP był mniejszy niż w NRF i Francji -?. Żydowska „Solidarność” walczyła o wszystkie soboty wolne od pracy. Dzisiaj związkowe „resztówki” chcą mieć niektóre niedziele wolne od pracy, bo rozumieją, że kapitał (żydowski kapitał) w Polsce jest na dorobku – tyle zostało z ruchu związkowego w Polsce.

Od 1990r. rośnie w Polsce społeczne niezadowolenie z antypolskiej, antynarodowej polityki żydowskiego reżimu. Stąd pojawiają się niezależne internetowe strony, jak np. Neon24.pl – publicystyczna wolna trybuna, czy nasza, narodowa organizacja i strona WPS (ze skromniejszą liczbą Czytelników niż Neon24.pl). Jednak strony te osiągnęły już swój maksymalny pułap poczytności, który nie przekłada się na społeczne polityczne działanie. A przecież nie w tym rzecz, żebyśmy poprzestali na politycznej, publicystycznej masturbacji.

Nie przebijemy się do świadomości większej liczby Czytelników kontynuując dotychczasową działalność publicystyczną. Nie pojawimy się także nigdy w powszechnych żydowskich mediach – to chyba oczywiste. Nikt także nie sfinansuje narodowej polskiej działalności politycznej – nie czekajmy więc na Godota, bo nie przyjdzie ten, którego nie ma.

Może w końcu dojrzeje w nas potrzeba oddolnego organizowania się, systematycznego współfinansowania politycznej narodowej działalności. Bez środków finansowych nie będzie narodowej organizacji, nie będzie narodowej polityki – nie będzie państwa i nie będzie narodu. To my, sami musimy zorganizować własne, polskie wybory polityczne i postawić żydowski reżim przed faktem dokonanym, ale potrzebujemy do tego silnej narodowej, polskiej, słowiańskiej, organizacji.

 

Dariusz Kosiur

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Skazani na marazm?

  • W tym raporcie jest mowa o 8 mln Polaków żyjących w biedzie, społecznie wykluczonych – to ponad 20% społeczeństwa przy założeniu, że jest nas 38 mln. Jeśli przyjąć, że 8 mln wyjechało (takie dane można znaleźć w prasie wydawanej w RFN), to mamy prawie 27% Polaków żyjących w nędzy, a więc prawie 1/3 społeczeństwa.
   Za zbrodnie przeciw narodowi kara może być tylko jedna i trzeba będzie ją kiedyś przywrócić.
   A bóg Izraela nie jest nam do niczego potrzebny.

   Polubienie

 1. jakipodpis

  Darku, jak zwykle prosto, czytelnie i konkretnie, jak zawsze [pamiętasz Twoje wypracowania z okresu szkoły średniej, w których zarzucano Ci, że choć piszesz na temat ale za krótko, co skutkowało w najniższej spośród możliwych w ówczesnym czasie (dzisiaj są przecież „jedynki”) ocenie?] nazywasz rzeczy po imieniu. Niech moim komentarzem do wybranych fragmentów Twojego tekstu pt. „Skazani na…?” będzie to Ad „np. moda wśród wykształconych na bycie kosmopolitycznym Europejczykiem posiada status nowoczesności.” http://cytaty.o.pl/jan-kochanowski-przypowiesc-polak-sobie-kupi/ http://okres-prl.blog.onet.pl/2014/03/08/polsko-pawiem-narodow-bylas-i-papuga-dalej-jestes/ „Nie przebijemy się do świadomości większej liczby Czytelników kontynuując dotychczasową działalność publicystyczną. Nie pojawimy się także nigdy w powszechnych żydowskich mediach – to chyba oczywiste.” https://youtu.be/-jrFSr54L9g?list=RD-jrFSr54L9g Na zakończenie https://youtu.be/BAh-aSwXh-g [nie zgadzam się z komentarzami tyczącymi się Władysława Gomułki (tow. Wiesława). Wystąpienie Edwarda Gierka brzmi, jak brzmi, lecz jak brzmią wystąpienia rządzących od pewnego czasu, pytam się.

  Polubienie

 2. Edward

  Tak,prawde pan piszesz panie Kosiur.Zydostwo przy bardzo wydatnej
  pomocy zbrodniczego kosciola osaczylo nas Polakow dokladnie!!!
  Nawet zydostwo z Nowego Yorku drze ryja ze ktos w Koziej Wolce wywiesil
  napis:”zydom wstep wzbroniony”!!!Sledza nas w kazdym zakotku Polski.
  Potencjalnego lidera Polakow przetrzymuja w areszcie (bezprawnie),innych
  bezceremonialnie zabijaja!!!!Jak z tego diabelskiego kregu mozemy wyrwac sie?!Jak wylonic WIARYGODNA grupe Polakow ktora poprowadzi Polakow
  do boju,do zwyciestwa nad zydowskim bestialstwem????????

  Polubienie

 3. bye

  Klucz jest w wyborze Polaka przez Polaka na sprawowanie władzy na wszystkich szczeblach a nie przyklepania żydowskiej listy partyjniej. A to zanegują patrioty, które też marzą o własnej liście, mają buzię pełna patriotycznych frazesów ale dotąd, dopóki żyd nie wpuści na własną listę.

  Polubienie

 4. julius

  Jonny Daniels‏ @MrJonnyDaniels
  20 godz.20 godzin temu

  Honored to have brought hear two leaders together with Prime Minister of #Poland @PremierRP @BeataSzydlo and #Israeli Minister of Communications @ayoobkara bringing our two great nations even closer

  Polubienie

 5. Prawdą w ryj

  To jest ciekawe i wszędzie powinno być propagowane:

  Wielkie przymierze słowiańskie
  2017-11-27

  Słowiański znak Ręce Boga: https://www.slawoslaw.pl/symbole/
  Istnieje pilna konieczność napisania historii Polski historii Europy, historii Rosji od nowa. Polacy I Rosjanie nie znają swojej historii i nie chcą jej znać.
  Ta historia jak najbardziej istnieje – jest dostępna w kronikach – wiedza tłumiona i nierozpowszechniana.
  Niemcy nie są państwem POWAŻNYM – Niemcy są państwem BANDYCKIM – są wiecznym agresorem – od najazdów krzyżackich na ziemie Polskie, sfałszowania Aktu Nadania Ziemi Chełmińskiej, Rzezi Gdańszczan, przez rozbiory Polski…
  Narody słowiańskie to prawie 300 mln ludzi.
  W SUMIE 280 390 100 podobnych do siebie nawzajem ludzi białych, mających w użyciu ponad 60% słów wspólnych.
  Słowianie stanowią wielką i decydującą silę w Europie – a przynajmniej POWINNY STANOWIĆ.
  Narody Słowiańskie Europy są ustawicznie konfliktowane – przez tzw. Niemca i tzw. Żyda (nie ma takiego genu jak niemiecki, pruski, krzyżacki czy żydowski – tak jak nie ma genu amerykańskiego czy kanadyjskiego).
  Jedyną obowiązującą doktryną na Zachodzie jest „DRANG nach OSTEN.”
  Patrz rozbiory Polski przez Prusy (trzech niemieckich cesarzy), patrz podporządkowanie Rosji przez Prusy, patrz Rewolucja Bolszewicka – wspólne dzieło Międzynarodówki Finansowej i przegranych w I wojnie światowej Prus – 50/50. Patrz dwie wojny światowe – i eksterminacja Słowian.
  Już w maju 1939 w Niemczech opracowano GENERALPLAN OST – PLAN ZAGŁADY SŁOWIAN.
  Według tego planu Niemcy mieli wymordować 80-85% Polaków; 50-60% Rosjan i 15% Rosjan wysłać na Syberię; 75% Białorusinów, 65% Ukraińców, 85% Litwiniów, 50% Łotyszy, 50% Estończyków, 50% Czechów, 100% Łatgaów.
  Rosja Sowiecka pokonując Hitlera uratowała nas Polaków od zguby i niechybnej zagłady.
  W Rewolucji Bolszewickiej wywołanej przez Prusy zginęło 60 milionów Rosjan. W czasie II wojny światowej zginęło 26 mln Rosjan (po to aby uratować od zagłady 24 miliony Polaków – bo tyle po wojnie Polaków zostało).
  [He he, podobno to Amerykanie nas wyzwolili… zdobyli Warszawę, Kraków, Berlin… – admin]
  Państwa i narody słowiańskie to olbrzymia siła – to prawie 300 mln ludzi w samej tylko Europie – powinny być w Europie dominującą siłą.
  Wielka Polska właśnie kiedyś taka była. Jeszcze większa była Lechia – narody słowiańskie były zjednoczone pod berłem Lechitów – byli sobie Lech, Czech i Rus.
  Czas przywrócić właściwe proporcje i właściwy balans sił – STWORZYĆ WIELKIE SŁOWIAŃSKIE PRZYMIERZE. – bez konfliktowania przez USA, Niemcy i Żydów – bez Bandery, bez UPA, bez ustaszów, bez faszystów litewskich, wszystko to sponsorowane przez Niemców.
  Narody Słowiańskie Europy są ustawicznie konfliktowane.
  WIELKA MOCARSTWOWA POLSKA, WIELKIE MOCARSTWOWE CZECHY, SŁOWACJA I MORAWY, WIELKA JUGOSŁAWIA MOGĄ POWSTAĆ JEDYNIE PRZY WSPÓŁPRACY Z WIELKĄ MOCARSTWOWĄ ROSJĄ.
  Państwa i narody słowiańskie są ustawicznie skłócane i konfliktowane, napuszczane na siebie, aby się nawzajem mordowały, a następnie – podbijane, zniewalane i eksploatowane.
  To zadziwiające – jak niewielka siła militarna może podbić i podporządkować tak wielkie i silne narody – u szczytu swej potęgi w 1410 r. zakon krzyżacki liczył zaledwie 500 rycerzy – reszta to wojska najemne – Landsknechci.
  Krzyżacy byli zakonem militarnym – średniowieczną Legią Cudzoziemską – które pod pretekstem nawracania na chrześcijaństwo dokonywali podbojów – napadali, łupili, palili, zabijali, zniewalali.
  Paweł Włodkowic w 1413 r. nazwał to „Herezją Pruską” – nawracanie na chrześcijaństwo nie polega na ucinaniu głów – bo cóż to za Chrześcijanin z uciętą głową.
  Wszystko co dotyczy Niemców jest jednym wielkim kłamstwem. Istnieje pilna konieczność napisania historii Polski i historii Europy.
  Czas przywrócić właściwe proporcje i właściwy balans sił – STWORZYĆ WIELKIE SŁOWIAŃSKIE PRZYMIERZE – bez konfliktowania przez USA, Niemcy i Żydów – bez Bandery, bez UPA, bez Ustaszów, bez faszystów litewskich – wszystko to sponsorowane przez Niemców.
  Narody Słowiańskie Europy są ustawicznie konfliktowane –
  WIELKA MOCARSTWOWA POLSKA, WIELKIE MOCARSTWOWE CZECHY, SŁOWACJA I MORAWY, WIELKA JUGOSŁAWIA MOGĄ POWSTAĆ JEDYNIE PRZY WSPÓŁPRACY Z WIELKĄ MOCARSTWOWĄ ROSJĄ.
  NIEMCÓW NIE MA I NIGDY NIE BYŁO. To co nazywamy teraz Niemcami – to podboje krzyżackie i prusackie. A wcześniej Allemanów – którzy rozbili imperium Karola Wielkiego, a później imperium Lechitów.
  Ger Man – ludzie zza Gór, tak nazywali Rzymianie plemiona na północ od Alp. Nazwa Germanie to nazwa nadana plemionom słowiańskim na tych terenach.
  SKĄD SIĘ WZIĘLI NIEMCY – tzw. Niemcy to Allanowie/Allameni (po polsku) – to CHAZARSKIE plemiona, sprowadzone przez Karola Wielkiego na pomoc walki z Lechitami.
  Pierwsze oddziały Alamanów pojawiły się w Europie dopiero na przełomie czwartego i piątego wieku naszej ery jako wojska posiłkowe Lechitów, kiedy to całe Imperium federacyjne Lechitów pod przywództwem Wiślan – Wandalitów uderzyło na Franków.
  Wielka migracja Alamanow, nastąpiła wtedy kiedy to wszyscy Alanowie zwinęli namioty i przybyli do Europy. Odbywało się to dopiero w czasach imperium Karola Wielkiego, kiedy to któryś z synów Karola ściągnął ich do Europy. Pojawili się i z całą ich siłą uderzyli na Karola Wielkiego powodując rozkład imperium Karolingów. Allameni rozbili od wewnątrz chrześcijańskie Cesarstwo Rzymskie Karola Wielkiego.
  Po zniszczenia Imperium Franków Karola Wielkiego, runęli na Wiślan i zniszczyli Imperium Wiślan-Lechitów.
  Kroniki niemieckie są zgodne. Przed Ottonem I Niemcy mieli tu tylko dwóch królów.
  Dopiero po zdobyciu Rzymu, gdy Otton I zdobył Rzym i koronował się na króla Rzym stał się bezpośrednim przełożonym biskupa Rzymu. to jest papieża.
  Po zamordowaniu w okresie około 100 lat ponad 20 Papieży Allameni/Niemcy ustanowili pełną kontrolę nad Watykanem i wykorzystali katolicyzm i krucjaty czyli miecz wiary do podboju całej Zachodniej Europy do zniszczenia pierw Imperium Franków Karola Wielkiego, a potem imperium Wiślan –Lechitów.
  Od tego czasu WATYKAN jest w rękach Allemanów – JEST CHAZARSKI. Wszelkie próby przejęcia tronu papieskiego przez Włochów lub Francuzów były skutecznie przez lata blokowane. A prawdziwe chrześcijaństwo przetrwało w Bizancjum – obrządku wschodnim.
  Allemanie wycieli i podporządkowali słowiańskie plemiona Germanów – i sami nazwali się Germanami. Podobnie Krzyżacy wycieli plemiona Pruskie i nazwali się PRUSAMI. Imperium brytyjskie wycięło etnicznych amerykańskich Indian – i nazwało się Ameryką.
  Kontynuacją tego procesu jest ŻYDOWSKO MASOŃSKA REWOLUCJA W KOŚCIELE.
  Następną falą osadnictwa chazarskiego w „Niemczech” – na zachód od Odry było rozbicie Królestwa Chazarów przez Ruskiego księcia Światosława w 960 r. – starszyzna chazarska osiedliła się za Odrą, a biedota została tzw. Żydami. Chazarzy przyjęli Judaizm/Talmud w 760 r.
  Na istnienie wielkiego królestwa Lechitów jest wiele dowodów – kroniki niemieckie, rzymskie i arabskie, polskie. Potwierdzają to wykopaliska i archeologia. Potwierdzają to badania genetyczne – nie ma takiego genu jak gen krzyżacki, germański, tak jak nie ma genu kanadyjskiego, amerykańskiego. Haplogrupa Y-DNA R1a1 to Grupa Słowiańska.
  Niemcy fałszują – twierdzą, że haplogrupa DNA R1b to grupa niemiecka – to Grupa celtycka – największa obecność w Walii, Irlandii, Francji, Hiszpanii
  Siły które nie chcą uznać starożytnej historii Polski – to Niemcy, Masoneria, Żydzi i Watykan. Henryk Pająk napisał książkę – Polsko – TWOJA ZGUBA WSZĘDZIE – w Berlinie, Tel Awiwie, Watykanie.
  Polacy są starożytnym, antycznym wielkim imperium z 18. wieku przed naszą erą! – a więc dużo starszym niż Cesarstwo Rzymskie.
  Prusy to kolejna mimikra zakonu Krzyżackiego.
  Krzyżacy osiedli na ziemiach polskich w 1226 r. na zaproszenie Konrada Mazowieckiego. Król Węgier Andrzej przegnał ich z Węgier w 1208 r. – kiedy dowiedział się co to za „element”. Zakon Krzyżacki został rozwiązany w 1525 r. kiedy to Krzyżacy wypowiedzieli posłuszeństwo papieżowi i przeszli na luteranizm.
  Prusy składali hołdy pruskie królom Polskim.
  Krzyżacy i Prusy nigdy nie przestrzegają umów i układów.
  Prusy wyrosły na trupie Polski – Prusy dokonały rozbiorów Polski.
  Prusy dokonały zaborów Zachodniej Słowiańszczyzny – dawnej Lechii.
  Frankfurt – Furta do Franków, herbem Frankfurtu jest polski Biały Orzeł, Lubeka – to polska Luba (Ljubljana), Rostock to polska Roztoka, Berlin – to polska Barlina (barłóg niedźwiedzi), Potsdam to Postąpin, Wrocław – Wrota Sławy (Breslau – Brama Sławy), Szczecin zakładał król Szczyt z plemienia Polan 1800 r. p.n.e – Stolica Polski; Gdańsk – zakładał król Codan z plemienia Polan 1700 r. p.n.e Kodan-Codanum,…
  Zachodnia granica Polski to Limes Sorabicus ustalona przez Karola Wielkiego – Króla Franków, a nie Niemców – granica Miedzy Lechitami a Frankami. Alianci po II wojnie nas OSZUKALI ustalając Granice na Odrze i Nysie. Granica Polski powinna być na Renie – dorzecze Łaby to była Polska.
  Prusy podporządkowały Rosję – dwór carski był pruski: dynastia Romanow – Holstein – Gottorp
  Wielkie Księstwo Moskiewskie ZOSTAŁO PODBITE PRZEZ ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ – HOLSTEIN-GOTTORP DYNASTII Oldenburg, dla niepoznaki zwanych w Rosji Romanowowie (nie było w nich krwi rosyjskiej).
  Katarzyna II Aleksiejewna Wielka, ros. Екатерина II Алексеевна; urodzona jako Zofia Fryderyka Augusta, niem. Sophie Friederike Auguste zu Anhalt-Zerbst-Dornburg.
  Urodziła się 2 maja 1729 roku w Szczecinie jako córka księcia Christiana Augusta von Anhalt-Zerbst z dynastii askańskiej i Joanny Elżbiety z dynastii holsztyńskiej. Na chrzcie otrzymała imiona Zofia Fryderyka Augusta. W 1745 roku w Petersburgu przeszła na prawosławie, zmieniła imię na Katarzyna i poślubiła księcia holsztyńskiego Piotra Ulryka, późniejszego cara rosyjskiego Piotra III
  Prusy podporządkowały Anglię – tron angielski to dynastia Saxon – Coburg, z której wywodzi się książę Albert i Królowa Wiktoria (do 3 roku życia mówiła po niemiecku). Jej ojcem chrzestnym był książę-regent, car Aleksander I Romanow. Obecnie panująca królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II jest kontynuacją tej dynastii.
  Wielka Brytania dokonała podbojów Ameryki, wyrznęła Indian amerykańskich – Wielka Brytania i USA to w istocie państwa krzyżackie. Zdobycze Imperium Brytyjskiego to zdobycze w istocie Krzyżackie. Kontrolowane dyskretnie przez masonerię – Królowa, właściwie książę Kentu, jest głową Głównej Loży masońskiej.
  Prusy stworzyły masonerię – z tajnych związków o proweniencji krzyżackiej.
  Militaryzm Pruski podporządkował całą Europę w XIX wieku.
  Prusy proklamowały II Rzeszą niemiecką w Paryżu w 1871 r. – Niemcy nie są starsze niż 200 lat.
  Druga fala osadnictwa Allemanów/Niemców nastąpiła na ziemiach na zachód od Odry dopiero w X w. po rozbiciu państwa chazarskiego przez księcia ruskiego ŚWIATOSŁAWA, który doszczętnie rozgromił państwo Chazarskie. Królestwo Chazarskie było wielkim królestwem – część starszyzny wżeniała się w bogate rody europejskie (akt ślubu był aktem politycznym)
  W 760 r. Chazarzy – plemię mongolsko–huńskie (Hunowie) przyjęło Judaizm jako religię panującą.
  Po rozbiciu Chazarii w 960 r. przez Światosława – starszyzna uciekła, a biedota została tzw. Żydami.
  Część Chazarów osiedliła się na zachód od Odry i zaczęła się ekspansja na ziemie Zachodniej Słowiańszczyzny.
  W języku chazarskim Aszkenazi to znaczy Germanie.
  W tym należy upatrywać zagadkę pojawienia się Niemców. Na mapie Europy (w gajówce był artykuł – Niemcy. Jacy, Niemcy !!! – tam można znaleźć oficjalne mapy; na tych mapach) NIE MA NIEMCÓW.
  Dobrze jest również przypomnieć sobie „Ziemia Gromadzi prochy”.
  Język niemiecki to w istocie skorumpowany Jidysz, a nie odwrotnie, z nałożoną gramatyką łacińską – der, die, das – temat na kilka doktoratów z językoznawstwa.
  Żydostwo zachodnioeuropejskie zostało skodyfikowane przez Mojżesza Majmonidesa XI/XII w.
  W TYM SAMYM CZASIE, po wyprawach krzyżowych rozpoczął się podbój Europy przez Krzyżaków i Templariuszy. Dla możnych rodów było honorem oddanie najstarszego syna do zakonów na wyprawy krzyżowe – w celu odzyskania grobu Chrystusa od Saracenów (tylko, że te możne rody europejskie już często było skażone krwią chazarską).
  Templariusze i Krzyżacy, jak mówi legenda masońska, zdobyli złoto ze Świątyni Salomona – złoto należne do papieża – ukradli je, przewieźli na 24 statkach do Europy i ukryli. Dysponując organizacją militarną, złotem ze świątyni Salomona, wykształceniem (zakonnicy pisali i czytali, prowadzili kroniki) – byli potęgą w Europie – mieli wpływy na wszystkich dworach Europy.
  I trzeba przyznać mieli wielkie umiejętności dyplomatyczne i negocjacyjne – poparte pieniędzmi, siłą, perfidią i wyrachowaniem. Trzeba wskazać na wyjątkową zręczność dyplomacji Krzyżackiej i Pruskiej – w inspirowaniu powstań przeciw Rosji (nigdy przeciw Prusom), napuszczaniu Polaków na Rosję i zwalanie całej winy za niepowodzenia na Rosję, napuszczaniu Rusinów na Polaków (UPA), napuszczaniu Litwinów na Polaków (Szaulisi), napuszczaniu Chorwatów (Ustasze) na Serbów.
  Prusy i Militaryzm Pruski zostały po drugiej wojnie światowej rozwiązane – tak jak rozwiązuje się oddziały wojskowe.
  Militaryzm pruski [plus żydowskie pieniądze – admin] odpowiedzialny był za wszystkie wojny w Europie w XIX w i za dwie wojny światowe, w których zginęło miliony ludzi.
  Zwycięzcy alianci rozwiązali Państwo Pruskie drogą Umowy Poczdamskiej i Uchwały 46 Sojuszniczej Rady Kontroli nad Niemcami. Niemcy BEZWARUNKOWO KAPITULOWAŁY – nie miały nic do powiedzenia – nie były stroną Umowy Poczdamskiej.
  NIEMCY PRZESTALI ISTNIEĆ. I bardzo słusznie – bo powstały na drodze podbojów i napadów na sąsiadów.
  Alianci ustanowili strefy okupacyjne. Nie ma aktu prawnego w Europie, który mógłby pominąć Umowę Poczdamską, który ustanawia ład polityczny i prawny po II WŚ.
  Powstanie Unii Europejskiej to kolejny Majstersztyk Dyplomacji Pruskiej – Finis Germania viva Europa – Skoro nie ma Niemców niech żyje Europa.
  Unia Europejska została stworzona przez byłych nazistów – Nazistowskie Korzenie UE (relay-of-life.org/pl) Przy współpracy z Żydami – IG Farben, General Electric – AEG….
  Powstanie Unii Europejskiej to wyraz pogardy dla ofiar II wojny światowej.
  Umowa Dwa plus Cztery (2+4) – połączenie Niemiec – to kolejna sztuczka niemiecka, jakiś cud nad cudami – jak się może połączyć coś, co nie istnieje.
  A jednak – powtarzam – PROPAGANDA NIEMIECKA MA NIEZWYKŁĄ SIŁĘ OGŁUPIANIA.
  Dzisiejszą kontynuacją Zakonu Krzyżackiego jest Zakon Rycerzy Maltańskich im. Świętego Jana – Zakon Szpitalików Mające potężne wpływy.
  MatkaPolka – https://marucha.wordpress.com/2017/11/27/wielkie-przymierze-slowianskie/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.