4 grudnia – Barbórka w żydo-reżimowej IIIRP

Żydo-reżimowe rządy restrukturyzują polskie górnictwo zgodnie z wytycznymi światowej syjonistycznej finansjery, a więc zgodnie ze światłymi standardami Zachodu.

 IIIRP to wielki sukces żydowskiej V kolumny i Kościoła

 

Jeszcze górnicze orkiestry przygrywają – gdy Tytanic tonął, to orkiestra rżnęła do samego końca.

 

Zapamietajmy i przeanalizujmy poniższe diagramy.

 

A w IIIŻydo-RP

 

Poniższe obciążenia nie wynikają z rzeczywistych kosztów funkcjonowania kopalń, są wyłącznie efektem polityki żydo-reżimowych rządów – są narzucane odgórnie przez ministerstwo finansów.

 

Bywa, że górnicy protestują przeciw likwidacji miejsc pracy

Żydo-reżimowa władzo każ zabić ich żony i córki, które zmusiliście do utrzymywania rodzin z prostytucji – na Śląsku jest to problem społeczny ! -, one nie mają kas fiskalnych i nie odprowadzają od swojej gospodarczej działalności podatków na IIIŻydo-RP.

A przecież

jak radzi i życzy nam wszystkim nasz żydowski ekspert, J.Mordasewicz, pasożytujący na pracy polskich górników jako członek rady nadzorczej Enea SA.

 

Nawet żydowska gadzinówka Michnika poczuła się zmuszona wyrazić zdziwienie:

Paradoks: mamy własne kopalnie a importujemy coraz więcej węgla. Dlaczego?

Czy górnicy wyjdą wkrótce na ulice? Dlaczego kupujemy węgiel za granicą? I jaki problem, skoro na rynku jest koniunktura?

Janusz Steinhoff, były wicepremier i minister gospodarki w żydo-rzadzie kreatury Jrzego Buzka:

Górnictwo jest w niezłej kondycji, ceny węgla są bardzo wysokie, niedawno znów poszybowały w górę, za 3 kwartały branża będzie miała ponad miliard 700 milionów zysku netto. To świetny wynik, natomiast niewystarczająco szybko przebiegają procesy restrukturyzacji … 

Zdaniem byłego ministra gospodarki były rządy, które restrukturyzowały górnictwo w sposób odpowiedzialny.

za (kolor niebieski):  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103454,22724110,bedziemy-sprowadzac-do-polski-coraz-wiecej-wegla-janusz-steinhoff.html

 

Tym odpowiedzialnym rządem był żydo-rząd kreatury J.Buzka. To wtedy podjęto decyzję – i ją zrealizowano – o zalaniu 23 kopalń razem z całym wyposażeniem,  urządzeniami i maszynami górniczymi.

Dążenie do likwidacji żydowskiego reżimu IIIRP i przykładnego ukarania przestęców realizujących politykę niszczenia Polski w interesie syjonistycznej finansjery jest nie tylko uzasadnione, ale jest obowiązkiem każdego Polaka. 

 

Dariusz Kosiur

 

PS

Jak niszczono górnictwo węgla kamiennego w III Rzeczpospolitejdr Wojciech Blasiak http://www.bibula.com/?p=35029

 

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “4 grudnia – Barbórka w żydo-reżimowej IIIRP

 1. Pingback: 4 grudnia – Barbórka w żydo-reżimowej IIIRP — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 2. julius

  Jonny Daniels‏ @MrJonnyDaniels
  9 godz.9 godzin temu 04.12.2017
  Honored to have been invited to take part in the Presidential Chanukah candle lighting at the Presidents Palace in #Warsaw, great to see that President @AndrzejDuda is carrying on this wonderful tradition. @prezydentpl #Chanuka #Poland

  Polubienie

 3. grzanek

  Krew się gotuje

  Polubione przez 1 osoba

 4. Metro

  Polityka makroekonomiczna prowadzona w krajach słowiańskich od 1990 roku miała na celu zniszczenie CAŁEJ gospodarki. Bardziej udało się w Polsce ale w Rosji też osiągnięto sukcesy. Przypominam stopy lichwy narzucone przez polski i rosyjski banki centralne.

  Polubione przez 1 osoba

 5. jakipodpis

  https://youtu.be/ARDYlhdeKFY https://youtu.be/ZoSyuMLO78Y https://youtu.be/MAriORE0iDQ Proszę odpowiedzieć na pytanie:kto rzecze Prawdę [prócz WPS]?

  Polubienie

 6. jakipodpis

  jeszcze coś oprócz bluesa https://youtu.be/yki-YaeXbn4 Oto rzeczony blues https://youtu.be/fjNqj5lFo4I Pozdrawiam ze wszech miar.

  Polubienie

 7. jakipodpis

  dla weteranów WPS https://youtu.be/AM6yGiJu5MM oraz dla… mimo czasu jeszcze Zakochanych, jako ja „mały miś” https://youtu.be/n6wzfG23PsA i coś, co „w duszy gra” https://youtu.be/hWHGXdEGMGU oraz https://youtu.be/cWwgWRR3rRw https://youtu.be/xBsu8CLwei8 https://youtu.be/nJ8RtFEs-TM https://youtu.be/jEblBPLtDCs „i to by było na tyle” za J.T.S., profesorem mniemanologii stosowanej o wielu tytułach. Życzę z całego mego Serca Zdrowia, Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia.

  Polubienie

 8. paziem

  Tak z okazji Barbórki przypomnę

  Polubienie

 9. jakipodpis

  @WPS Ad vocem ad vocemus:) Proszę obejrzeć to https://www.youtube.com/watch?v=D2hCMDheSG4 i zastanowić się, jak to jest, że tak jest [dywagacje pożądane, aczkolwiek nic „na siłę”:).

  Polubienie

 10. hot

  powinni wisieć.

  Polubienie

 11. hot

  nie siedzieć.

  Polubienie

 12. hot

  a tym bardziej opływać w luksusy.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.