Jawność. My jesteśmy u siebie. Żydzi są u nas.

Erozja żydo-systemów Zachodu jest faktem nieodwracalnym.

Tekst i audycja z 2013r., które wyparowały z internetu.

 

Nie bójmy się otwarcie i publicznie głosić własnych poglądów. Póki co, to my jesteśmy u siebie, a Żydzi są u nas. Tego faktu nie sposób werbalnie odwrócić. To my i tylko my, Polacy, mamy prawo we własnym kraju narzucać ramy wszelkiej dyskusji i modelu funkcjonowania naszego, Polaków, państwa.

Z im większą determinacją polski naród – a także inne narody Europy -, będzie bronił swoich wartości i praw, a teraz także i swojego bytu państwowego i narodowego, z tym większą wściekłością syjonistyczny Żyd, żydo-system władzy IIIRP, żydowski kapitalizm, powszechne żydowskie media, będą atakowały nas absurdalnymi zarzutami antysemityzmu, ksenofobi, mowy nienawiści.

W tej walce syjoniści nie używają logicznych, merytorycznych argumentów, ponieważ ich zbrodniczej i pasożytniczej działalności nic nie może uzasadnić, ponieważ ich działalność jest sprzeczna z prawami natury i nauki.

Erozja żydo-systemów Zachodu jest faktem nieodwracalnym.

 

 

Dariusz Kosiur

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Jawność. My jesteśmy u siebie. Żydzi są u nas.

 1. Jabłonowski i Potocki – Odbudujmy II Rzeczpospolitą Polskę! – https://gloria.tv/video/3e7h94oTKrTa2rp6Sqn6BYKqQ

  Polubienie

  • Metro

   To się nóż w kieszeni otwiera. Nie oglądłem bo się zdenerwowałem samym tytułem a nie chciałem sobie na darmo ciśnienia podnosić.

   Oni bezczelnie żerują na ciemnocie ludu. Nie ma się co dziwić, Jabłonowski to kundel co się udzielał u rebe Rydzyka., ekssploatację ludzkiej ciemnoty i kołtuństwa ma we krwi. Każdy odgrzewany autorytet już się zgrał a teraz wracają do 2RP, państwa totalnie zdegenerowanego przez sanację, chorego człowieka Europy.

   Nie mam wykształcenia historycznego i to nie moja broszka. A historię studiują nie tylko Macierewicze i Tuski, są tam chyba uczciwi Polacy. Czy nikt nie może oświecić ciemnego ludu w sprawie prawdziwej historii 2RP, co to było za państwo?

   Polubienie

 2. Wolny_Polak_Patriota_Prawdziwy

  Walka cały czas musi trwać! Pamiętajmy, aby do jesieni przyszłego roku odzyskać Polskę Polakom!

  Polubienie

 3. Pimpuś

  Obawiam się , że żydzi są siebie. Polak katolik to „duchowy żyd” a skatoliczonych Polaków jest 80%. Bez świadomości katolickiej rodem z nad Jordanu żydzi nie mieli by prawa egzystencji w Polsce. Katolik utopi w łyżce wody każdego Polaka nie katolika a przytuli do serca każdego żyda. I żydzi o tym doskonale wiedzą dlatego zwalczają z ogromną zajadłością ruchy Rodzimowiercze Słowiańskie, które są uwolnione od pasożytniczego wirusa zwanego chrześcijaństwo rzymsko katolickie. Żeby odzyskać Polskę trzeba walczyć o zmianę świadomości katodebili a to jest niemożliwe. Próbowałem kilkakrotnie przy stole z własną rodziną – Ci ludzie nie rozumieją co się do nich mówi. Szybciej nauczyłbym goryla różniczek niż katolikowi zaszczepił wątpliwość w uczciwość żyda !

  Polubione przez 2 ludzi

  • Metro

   Ostatnie zdanie to mistrzowstwo świata. Potwierdzam.

   Tylko że zmiana religii panującej to utopia. Ostatnio zrobili to Niemcy prawie tysiąc lat temu, trwało parę dekad i było bardzo krwawe. Wymagało zniszczenia całej hierarchii społecznej, sankcjonowanej przez starych bogów, aby na pustym miejscu utworzyć nowe społeczeństwo pół-niewolnicze popierane przez nowych bogów.

   Możliwe do zrobienia jest przekształcenie papizmu w religię quasi-narodową. Trzeba wziąć klechów za tłuste mordy, przywalić kijami po niemniej tłustych zadach, uzależnić ich od państwa i osłabić więzy z Watykanem. To robiono w PRL, robiono to wcześniej wielokrotnie w historii.

   Polubienie

   • Żyd jest u siebie a polakatolik u żyda.

    Polubienie

   • czytelnikus pospolitus

    Zamienił stryjek siekierke na kijek, czy jakoś tak…
    Żadnej zmiany religii , tylko ZASTĄPIENIE RELIGI WIEDZĄ PRAWDZIWĄ O ŻYCIU, nie tą POWSZECHNIE ładowaną do łbów na uczelniach.
    Religie to wynalazek starych rodów rządzących tzw elit, w celu tumanienia mas i co zatem idzie łatwiejszego ich okradania I wyzyskiwania. A jak się dana religia zuzyje , to się zastepuje ‚nową’, vide – obecnie, cchrześcijaństwo zastępuje się islamem.

    Polubienie

   • czytelnikus pospolitus

    Ps. Tym wysokim urzędnikom watykańskim lata koło pióra to czy w Europie będzie panować chrześcijaństwo czy islam, buddyzm.. etc. Nie ważne też są ofiary niskiej rangi pracowników tej korporacji np ksiezy [koszty transformacji]ważne jedynie aby to w pełni kontrolować i czerpać korzyści .

    Polubione przez 1 osoba

  • Metro

   Jeszcze o „zmianie świadomości katodebili”

   Polecam ten tekst: https://marucha.wordpress.com/2017/08/01/nie-jestem-juz-swiadkiem-jehowy/

   Napisał to człowiek który był członkiem para-chrześcijańskiej sekty przez 60 lat. Autor twierdzi, że pierwszy koniec świata Jehowych miał mieć miejsce w 1975 roku. Chyba nic z tego nie wyszło, a ilu Jechowych uznało wtedy, że szefowie się skompromitowali, i odeszło z sekty zapowiadającej bzdurne apokaliptyczne wydarzenia?

   Założę się że prawie nikt. Mechanika uczuć religijnych jest pozaracjonalna. Ludzie, nawet jak się zorientują, że ich bogowie (czy przedstawiciele bogów) robią ich w jajo, nadal pozostają wierni bogom i ich przedstawicielom dopóki nie znajdą wygodnej alternatywy dla lokacji uczyć religijnych. Nawet jak znajdą, to historia pokazuje że religię zmienić może dobrowolnie jedynie mała część populacji.

   Z tego co wiem, to Jehowi potem mieli parę kolejnych końców świata, nic z tego nie wyszło, a z drugiej strony nie sądzę aby te fałszywe alarmy były powodem szczególnego wykrwawienia tej sekty. Szefowie sekty nie stracili wiarygodności tylko z powodu stawiania fałszywych prognoz o fundamentalnym znaczeniu dla ichniego „zbawienia”. Mechanika uczuć religijnych jest pozaracjonalna.

   Analogicznie, „zmiana świadomości katodebili” na płaszczyźnie racjonalnej NIE JEST MOŻLIWA.

   Polubione przez 1 osoba

   • Pimpuś

    W psychologi społecznej takie zjawisko nazywają „FORTECĄ GŁUPCÓW”

    Polubione przez 1 osoba

   • Ja tez mialem nadziejw ze Masoneria zlikwidujw te Zabobony z „ziemi swietej” ale okazalo sie ze wiekszosc rytow madonskich wspoolpracuje z purpuratami z ” chrystusowcami:) . Jak bardzo jest rodzaj ludzki oglopiony wystarczy sprawdzic ile ton!! Gwozdzi zostalo sprzedanych jako swiete relikwia ktorymi chrystus zostal przybity do krzyza😃🤣

    Polubienie

  • Pytek

   Odejście od katolicyzmu jest możliwe tylko w jeden sposób – poprzez protestantyzm. A ze protestantyzm nie będzie istniał bez katolicyzmu (bo jest jego mutacją) to z czasem i on zniknie.

   Religia jest ważna dla ludzkiej tożsamości i NIKT jej ot tak nie rzuci.

   Dlatego należy piętnować/nagłaśniać katolickie patologie, popierać – nazwijmy to – „polski narodowy protestantyzm” i szerzyć świadomość/tożsamość pansłowiańską, ale na poważnie, bo jest już z tego robione pośmiewisko w rodzaju „Wielkiej Lechii”. Nie ma co się dawać wciągać w dyskusje o prehistorii, trzeba pokazywać, że Słowianie zawsze jechali, jadą i będą jechać na jednym wózku i że ziemie Słowian podpalają zawsze obcy.

   Polubienie

   • Pimpuś

    Właśnie, że trzeba się wdawać w dysputy a „Wielkiej Lechii” . Wielka Lechia to naprawdę demokratyczny twór czego się boją panicznie żydłacy !!

    Polubienie

 4. julius

  Po objęciu funkcji premiera przez Żyda Morawieckiego, możemy mówić:
  Żydzi są u siebie, my jesteśmy u nich. Teraz zrealizują każdą koncepcję zadłużania i łupienia ludności tubylczej obiecując im „rajskie życie”.

  Polubienie

 5. julius

  Błogosłaieństwo udzielone pani premier Beacie Szydło przez rabina z Chabadu było „pocałunkiem śmierci”, jej śmierci politycznej i stwierdzeniem, że teraz będzie tu rządził „nasz człowiek”.

  Polubienie

 6. julius

  Jonny Daniels‏ @MrJonnyDaniels
  3 godz.3 godziny temu

  Phenomenal news for and from Poland. Mateusz #Morawiecki named as the new Prime Minister. Good luck Mr Prime Minister!

  Polubienie

 7. Metro

  Komentarz do ad remu:

  Przesłuchałem dyskusję i są tam porządnie uporządkowane argumenty. W Internecie nie ma żadnej anonimowości, jasne.

  Ksywa to jednak nie jest wynalazek Internetu, była stosowana z różnych powodów setki lat wcześniej. Taki „Bolesław Prus” to ksywa literacka, facet po prostu z jakichś powodów nie chciał być kojarzony z treściami felietonów, które wrzucał do gazet, a potem tak zostało siłą inercji.

  Ksywa nie zapewnia anonimowości ale zapewnia trochę ochrony przed najniższego rzędu wysłannikami Judenratu. Pewnie „Technika Pieniądz Dupa” czy „grzanek” samodzielnie nie powiążą „Metro” z konkretną osobą i to jest jakaś zaleta używania ksywy.

  Polubienie

  • Wiadomo, że anonimowość w internecie chroni tylko częściowo. Jak będą chcieli Cie znaleźć to to zrobią. Zresztą nawet nie tylko służby, byle haker czy inny technoświr może rozpracować Twoją tożsamość bez problemu.

   Jednak pisząc pod własnym nazwiskiem po prostu wystawiasz się i ułatwiasz robotę odpowiednim służbom. Oni nie muszą Cię już rozpracowywać, poświęcać czas. Mają Cię na talerzu. Od razu nie muszą Cię sprzątnąć, poczekają na odpowiedni czas. Po za tym po prostu przyznajesz się do winy, nie muszą już niczego udowadniać.

   Anonimowość w internecie chroni dość skutecznie przed innego rodzaju represjami. A konkretnie represjami ekonomicznymi czy społecznymi. Nie rzadko pracodawcy sprawdzają takie rzeczy jak poglądy polityczne kandydatów na pracowników. Nie mówię tu o fizycznych, ale przede wszystkim o pracowników na wyższych stanowiskach. Wchodzą w googla, wpisują czyjeś nazwisko i mają delikwenta jak na talerzu. Prowadzisz na przykład bloga, gdzie krytykujesz kapitalizm? Jesteś na przykład socjalistą(lub kimkolwiek kto pod to podpada)? Masz po robocie. Oni takich nie cierpią.

   O reakcji najbliższego otoczenia, to jest rodziny czy sąsiadów, szczególnie na wsiach, gdzie wszyscy się znają, nie muszę mówić. To inny temat, świrów chętnych żeby komuś spuścić wpierdol za krzywy ryj czy poglądy w Polandeszu niestety nie brakuje.

   Polubienie

 8. Pimpuś

  Kto zgadnie kim są „Ci oni” , którzy chcą Nas usunąć z naszej ziemi ?

  Polubienie

 9. julius

  Poland appoints ex-banker with Jewish roots as prime minister
  Polska powołuje byłego bankiera o żydowskich korzeniach jako premiera.

  Two aunts of Mateusz Morawiecki were rescued by non-Jews during the Holocaust; one of them lives in Israel
  Dwie ciotki Mateusza Morawieckiego zostały uratowane przez nie-Żydów podczas Holocaustu; jedna z nich mieszka w Izraelu.

  Ciotka, o imieniu Roma, mieszka teraz w Izraelu – powiedział Morawiecki. Przeżyła Holocaust, bo uciekła na wschód, przypuszczalnie na tereny rosyjskie, podczas gdy reszta jej rodziny zmarła.
  https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/

  Polubienie

 10. Pingback: Jawność. My jesteśmy u siebie. Żydzi są u nas. « Dziennik gajowego Maruchy

 11. Pingback: Naród polski jest u siebie i nic tego faktu zmienić nie może | POLSKA PRAWDZIWIE PATRIOTYCZNYCH POLAKÓW

 12. Pingback: Jawność. My jesteśmy u siebie. Żydzi są u nas. – Site Title

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.