Wielkie brawa dla Korei Północnej

„Konstantin Siwkow: Program Jądrowy KRLD Zrealizowany…”

Autor tłumaczenia: 1abezmetki

za: http://mikstury-bezmetki.neon24.pl/post/141410,konstantin-siwkow-program-jadrowy-krld-zrealizowany

____________________

Pamiętamy chyba program „gwiezdnych wojen” Reagana, czyli żydowską mistyfikację będącą odpowiedzią na realną przewagę nuklearną ZSRR nad USA w latach 1980.?
Podobną taktykę wobec USA stosuje KRLD pod ochronnym parasolem Chin i Rosji.
Syjonistyczni bandyci z USA, którzy nie zawahali się przed bombardowaniami Jugosławii, Iraku, Libii, Syrii (Syrię bombarduje także bandycki Izrael), itd., itp., przed mordowaniem przywódców państw, nie odważą się jednak zaatakować KRLD, ponieważ nie są w stanie przewidzieć zachowania Rosji i Chin. Nie znają także militarnych możliwości KRLD. Żydowskie USA mogą tylko prężyć muskuły.

Wielkie brawa dla Korei Północnej i jej przywódców ośmieszających syjonistyczne imperium USA.

D.Kosiur               

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/09/25/korea-polnocna-niszczy-amerykanski-lotniskowiec-wideo/

____________________

 

Konstantin Siwkow: Program Jądrowy KRLD Zrealizowany…

KRLD przetestowała rakietę o zasięgu około 12000 km. Całe terytorium USA w zasięgu Korei Północnej! W KRLD w nocy z 28 na 29 listopada br. przeprowadzono start rakiety balistycznej. Najciekawsze – reakcja mediów i tzw. społeczności …

…międzynarodowej. Właściwie żadna, jeśli porównać z oszalałą presją informacyjną na mały azjatycki kraj w odniesieniu do poprzednich prób. Zebrano Radę Bezpieczeństwa ONZ, która podjęła kolejną, nic nie znaczącą rezolucję. USA nie przygnało do brzegów KRLD kolejnego lotniskowca z okrętami eskorty. Stany pękły, jak przebity dziecięcy balonik, z którego zostały jedynie strzępki.

W dniu poprzedzającym test, prezydent Korei Południowej wystąpił z fenomenalnym oświadczeniem, którego istota sprowadzała się do pokojowych ofert. Nie ma wątpliwości, że przygotowanie startu nowego ICBM przez KRLD, nie była tajemnicą dla Waszyngtonu i w konsekwencji, dla Seulu. A to oznacza, że są podstawy, by połączyć inicjatywy pokojowe,  ze startem rakiety  następnej doby.

Co w tym wyjątkowego? Parametry toru: rakieta przeleciała 990 km, ale z apogeum przekraczającym 4500 kilometrów! Czas lotu wyniósł 57 min. Specjaliści już ocenili: jeśli rakieta idzie po nieoptymalnej ścieżce z takimi parametrami, to podczas lotu do prawdziwego celu, głowica ICBM może pokonać, ponad 12.000 km. Międzykontynentalny zasięg! W strefie rażenia koreańskiej ICBM, okazuje się całe terytorium USA, a nawet Europa.

 

Tu warto wspomnieć, że taka rakieta nie stanowi zagrożenia dla okolicznych krajów, ponieważ martwa strefa, określająca minimalną odległość do celu, który ICBM może trafić, wynosi od 2500 do 3500 kilometrów. Bojowa część nowej rakiety, nazwanej „Hwason-15”, przez analogię z poprzednikiem „Hwason-14”, może osiągnąć wagę 1000 do 1200 kg, co w zupełności wystarczy do umieszczenia na niej jednoczęściowej głowicy termojądrowej o mocy 200-300 kt

Zrozumiałe, że dokładność północno koreańskiego produktu jest poównywalna, lub przekracza analogiczne wskaźniki radzieckich i amerykańskich rakiet pierwszej generacji – 2,5-3 km2 średniego rozrzutu. Ale Pchenian’owi to wystarczy. Nanosić  mu obezgławiających i  rozbrajających uderzeń w dobrze chronione obiekty punktowe, – nie trzeba. Zadanie – niedopuszczalne szkody dla potencjalnego agresora, Stanów Zjednoczonych. A do tego wystarczy uderzyć w ośrodki  administracyjne i przemysłowe  – megapolis o ogromnej powierzchni. Jakie straty to spowoduje? Jeśli ocenić z grubsza – zniszczenie 2-3 dużych miast i śmierć jednego do dwóch milionów amerykanów z wysokim ryzykiem rozpadu USA, jako państwa, po katastrofie.

Większość obywateli USA nie przyjmie takiej ceny za zniszczenie małego państwa o znikomym politycznym i ekonomicznym znaczeniu.

Z pewnością amerykańskie kierownictwo wreszcie zrozumiało, że z KRLD żarty kiepskie i dało wstecz. Teraz KRLD to pełne rakietowo-nuklearne mocarstwo. I to nie zależnie od tego, czy przyznają Korei Północnej taki status. „Rakietowo-jądrowa pała” już jest w dyspozycji KRLD. I USA przyjdzie się z tym pogodzić.

Kim Dzong un zakomunikował pomyślne zakończenie programu rakietowo – nuklearnego swojego kraju. W istocie, KRLD posiada całą gamę rakiet: od taktycznych i operacyjno – taktycznych do ICBM, włączając rakiety średniego zasięgu. Jednak pełnego szczytu rakietowo-jądrowego, dotychczas nie osiągnięto. Trzeba jeszcze zapewnić niezbędną dla  bezpieczeństwa narodowego, ilość rakiet. Wymaga to czasu, niezbędnego, dla pełnej realizacji programu.

Ilość ICBM określa się, na podstawie wymagań, zapewnienia gwarantowanego naniesienia niedopuszczalnych strat, w odpowiedzi na pełnozakresowy atak wszystkich sił  USA i ich sojuszników, z ograniczonym użyciem taktycznej broni jądrowej, w warunkach wdrażania w USA, strategicznej obrony przeciwrakietowej. Obecnie jej potencjał w strefie Pacyfiku szacuje się na 4-5 głowic ICBM. Jednak doskonalenie  obrony przeciwrakietowej i zwiększenie ich liczby jest już w średnio czasowej perspektywie może zwiększyć potencjał do 15-20 jednostek. Jeśli wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo zniszczenia koreańskich części ICBM na wyrzutniach, siłami lotnictwa i marynarki wojennej USA (w tym z użyciem taktycznej broni jądrowej), to niezbędną ilość ICBM można ocenić w 30-35 jednostek – w tym przypadku, nawet przy niekorzystnym dla KRLD rozwoju sytuacji, zapewnią one dotarcie na terytorium USA 4-8 głowic jądrowych. To wystarczy do naniesienia niedopuszczalnych strat.

Zestaw rakiet średniego i krótkiego zasięgu ustala się określając liczbę celów, dla porażenia, definiując możliwości systemu obrony przeciwrakietowej teatru wojny, a także prawdopodobieństwem przetrwania rakiet i ich stanowisk startowych w początkowym etapie działań wojennych. Ocena jest taka: 50-60 rakiet średniego zasięgu i 20-30 – małego zasięgu.Ograniczona Ilość rakiet krótkiego zasięgu wynika z mniejszej liczby celów w strefie ich zasięgu.  Dużo większa ilość rakiet – o konwencjonalnym uzbrojeniu – i o taktyczno- operacyjnym  promieniu działania, pozwoli zniszczyć elektrownie jądrowe na terytorium Korei Południowej, powodując nie mniej straszne skutki, niż atak nuklearny. Wszystkiego trzeba 30-35 termojądrowych i 70-90 głowic jądrowych. Obecnie, ilość głowic jądrowych w Korei Północnej, szacuje się na 60 jednostek, – o połowę mniej, niż trzeba. Trzeba przyjąć, uwzględnieniając ruchome wyrzutnie, stanowiska startowe, i nośniki, że pełny niezbędny potencjał nuklearny Korei Północnej, może być osiągnęty w ciągu 5-7 lat. Ale to szacunki dla reżimów burżuazyjnych. Kraj socjalizmu jest w stanie skrócić ten okres, bardzo znacznie.

—————————————-

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=jdDXvQV6wIw
What would happen if North Korea fires a missile at the US

https://www.youtube.com/watch?v=UK3BdtBKz_8
How North Korea Plans to Survive a U.S. Attack

——————————–

źródło:
http://russnov.ru/konstantin-sivkov-yadernaya-programma-kndr-zavershena/
Константин Сивков
Ядерная программа КНДР завершена

Опубликовано 11.12.2017

————————–

wybór, tłumaczenie i opracowanie: 1abezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych artykułów dozwala się wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych (ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia).

9 Komentarzy

Filed under Polityka

9 responses to “Wielkie brawa dla Korei Północnej

 1. julius

  Podtrzymuję tezę, że cały czas żydowsko-koscielne grupy(bez względu na wyznanie)walczą o prawa do łupienia goji na na danym terytorium.Jeśli założymy, że Syria jest początkiem walki o zniesienie tego prawidła, to następstwa wyboru prezydenta Putina na następną kadencję pokażą o co tak na prawdę w tym wszystkim chodzi, czy o rzeczywistą chęć złamania dominacji żydoamerykańskiej czy też uśpienie gojów na kolejne lata.

  Polubione przez 1 osoba

 2. julius

  cd

  Putin, żeby coś zmienić może liczyć tylko na armię. Wojskowi potrzebują sukcesów i wiedzą, że zwycięstwo w Syrii było możliwe. Jeśli będą chcieli to przełożyć na sukces w wewnętrznej polityce to będzie to pierwszy krok do uwalniania świata od dominacji sojuszu żydowsko wtykańskiego arystokratycznego. Są już w miarę wirygodne pogłoski, że Putin chce po swoim zycięstwie zaszczepić idee odtworzenia cesarstwa bizantyjskiego z tym, że poszerzonego o Rosję, która miałaby pełnić przywódczą rolę.

  Polubione przez 1 osoba

 3. nana

  piszę tu bo mogę tu wejść, jako że blokują mi komputer
  na polskich blogach grasuje kreatura żydowina – z żydami nie mająca nic wspólnego, a kreatura ta używa różnych nicków – ostatnio pilnuje blogu wiernipolsce.wordpress.com i blokuje tam wpisy – podpisuje się ta żygowina jako różne wersje „węża”. Na wiernipolsce1.wordpress.com żygowina ta występowała jako fred i tym podobne. On pracuje od ok. 9h do ok. 20h, gdy nie ma ochoty mieszać to blokuje przesył komentarzy. Kreatura ta oscyluje miedzy otworem analnym i waginalnym, co znamionuje żygowiny najgorszego sortu. Ludzie myślą, że nie działa internet, a to jest po prostu celowa blokada mająca dezorganizować życie forumowe Polaków.
  Miejmy to, ludzie na uwadze.

  Polubienie

 4. Nie wiem czy jest tu czego gratulować…

  Polubienie

 5. ja

  korea północna tramp to nie Afganistan,irak libia,syria. itp.może załatwić cał e je….e nato.

  Polubione przez 1 osoba

 6. julius

  JaK odżydzić PolsKę ?

  Stworzyć nowy przemysł zbiorowy!
  W Polsce, niestety, w ielki i drobny przemysł prawie całkowicie należy do o b cych i osią­gane przez niego olbrzymie zyski, bądź mają stały odpływ w obce K raje, bądź też dostają się do kieszeni m iejscow ego w ro g ieg o n a m ż y w io łu .
  Prócz przemysłu, szeroko rozgałęzione po­średnictwo, banki, handel, eksport i import znaj­dują się w szponach żyda i nieliczne placówki i kooperatywy polskie, jako zależne od h a rto w ­ników żydów, a przytem przez społeczeństwo zbytnio nie popierane, rozwijać się nie mogą i przez wyzysk hurtownika prowadzą Żywot
  su ch otn iczy, a n a w e t się lik w id u ją. Ponadto produkty rolne zanim dostaną się
  do rąk miejskiego soożvwczy przechodzą przez c a ły szereg ro z m a ity ch spekulantów i p o­średników Żydów, co z konieczności wytwarza drożyznę i u z a le łn ia w y tw ó rczo ść k ra jo w ą od źydow stw a.
  Polacy mają tylko jeden monopol, który nazwałbym, wielkim skarbem, — wrodzone zdol­ności i zdrowe ręce do pracy i gdyby oba te czynniki dały się skoordynować, silnie zespolić, Polska z pod strasznego obecnego jarzma wydo­być by się mogła, stwarzaając nowy przemysł, do którego żyd nie miałby żadnego dostępu.
  Nowy przemysł mógłby wytworzyć tylko stan rolny przez przetwarzanie wszystkich płodów wiej­skich i zakładanie w miastach hurtowni, a prze­de wszystkiem bezpośrednie ujęcie w swoje ręce dostaw do wojska, do zarządów miast, do koo­
  peratyw i sklepów polskich. Rolne organizacje nie mogą składać się z jed­nostek, a z całych okręgów i powiatów i samo­obronę rozpocząć od budowy nowoczesnych
  mły­nów podług wymagań najnowszej techniki Ani jedno ziarno jakiego kolwiek zboża nie powinno odpłynąć ze wsi w nieprze­robionym stanie, czy to wewnątrz kraju, czy na
  wywóz za granicę. Jeżeli od zboża usunięci zo­staną pośrednicy, kupcy, hurtownicy i obecni mły­narze, sami żydzi, to choćby potowa zysków osią­gana obecnip przez nich wsz>sUich, pozostała dla rolników-przetworców. rolnictwo ogromnie się podniesie, a z ich dobrobytem wytworzy się dobro­byt ogólny i jednocześnie wszystko potanieje.
  Prócz zbiorowego przemysłu młynarskiego rolnictwo zbiorowe ma przed sobą wiele prze­mysłu innego: piekarnie w miastach, krochmalnie, olejarnie, miodosytnie, gorzelnictwo, browary, suszarnie, masarnie i inne, jakie wydajność wsi wytworzyć może.
  Gdyby posiadacze rolni większej i mniejszej własności zdołali się zorganizować i pójść ręka w rękę solidarnie, dokonaliby cudu, wytworzyliby ogólny dobrobyt, wydobyliby całą pracującą lu­dność polską z jarzma poddańczego, a żyda przy­musili do dobrowolnej emigracji.
  Kapitał na nowe inwestycje, jakiejby on nie był wysokości, za granicą znaleźć można, ale,niestety, zjednoczenie stanu rolnego, zdaje mi się nie jest do pokonania, „bo tak jak jest, jest do­brze,

  Mosiek przyjdzie, z góry zapłaci i zboże ze spichrza sam zabierze”, a że po kilkunastu latach syn dziedzica zostanie szoferem u Moska,
  a córka boną u Szmulka, a może służącą u usłużnego pachciarza Abramka, to kochany papa przedwcześnie myśleć o tem nie chce.

  „Nasze domy, wasze ulice” w stolicy i we wszystkich miastach Polski to nie są przechwał­kami żydów, jest to fakt dokonany, ale bolsze­wik za plecami nie stoi i „pod stienku na roz-strjeł” jeszcze nie stawia, to bawić się możemy, jak gdybyśmy nic lepszego do roboty nie mieli.

  Biedna Polsko! Dlaczego masz tak dużo kan­dydatów na ministrów, na prezesów, na dyrekto­rów, na senatorów, na posłów i na innych dostojników skwapliwie garnących się do zdobycia foteli, a mało masz ludzi organizatorów zdrowej twórczej pracy zbiorowej?

  Wielką usługę dla kra u powinna oddać ró­wnouprawniona kobieta Polka, lecz jak duszę jej odrodzić, jeżeli matka, wychowawczyni narodu, bezmyśnie przyczynia się do odpływu pieniądza w obce kraje, dając pierwszeństwo wyrobom po­chodzenia obcego, choćby one były nie lepsze od wyrobów krajowych. Gdyby wszystkie orga­nizacje kobiet Polek zdobyy się na solidarność i powołały członków wszystkich innych organiza­cji społecznych do samobrony i zaprzestania fa­woryzowanie wyrobów zagranicznych, w miastach powstawałyby nowe placówki polskie i stopniowo,
  łącznie z przemysłem rolnym, przemysł w Polsce przechodziłby w ręce polskie.
  _
  Oby znaleźli się ludzie silnej woli i zdoiali
  powołać uśpionych do twórczej pracy zbiorowej

  Click to access NDIGCZAS012582_1925_024.pdf

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.