Życzenia Świąteczne

dzieci-ubierajace-choinke-b-1Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim Czytelnikom naszej strony oraz Sympatykom Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej najlepsze życzenia świąteczne, życzenia spokoju oraz wiary, że Państwo Polskie, państwo Narodu Polskiego przetrwa agonię syjonizmu zachodniego świata oraz żydowskiego kapitalizmu i odrodzi się jako

Suwerenne Narodowe Państwo Polaków.

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

 

Paweł Ziemiński prezes Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

 

*                                                 *                                                    *

Tradycja słowiańska jest znacznie starsza od tradycji rzymsko-katolickiej, czy łacińskiej w Europie – dzisiaj, idąc za przykładem ojców żydo-katolickiego Kościoła, ale także pozostając w zgodzie z historią, trzeba jednak mówić o tradycji judeo-chrześcijańskiej. Godzi się zatem przypomnieć, że obrzędy związane z przesileniem zimowym obchodzono już w epoce kamienia.

Na Słowiańszczyźnie, jeszcze we wczesnym średniowieczu, były obchodzone prawdopodobnie pod postacią darów składanych Walesowi.

Większość symboli Bożego Narodzenia ma swoje źródło w wierzeniach pogańskich. Choinka, podczas przeróżnych świąt, od wieków była obwieszana świecidełkami.

Patrząc z perspektywy 1000 lat żydo-chrześcijaństwa w Polsce, trzeba sobie szczerze powiedzieć, że z politycznego punktu widzenia bilans zysków i strat spowodowany żydo-chrześcijaństwem – polityką Rzymu, później Watykanu -, wypada dla Polski zdecydowanie ujemnie. Najlepszym tego dowodem jest współcześnie trwający proces likwidacji narodowego państwa Polaków przez przekształcanie go w twór zjudaizowany, żydowski. Proces ten odbywa się jeśli nie przy wsparciu, to z całą pewnością przy pełnej aprobacie żydo-katolickiego Kościoła oraz Episkopatu Polski.

Piszę to nie tylko jako nacjonalistyczny publicysta, ale – co może tym smutniejsze -, także jako człowiek ukształtowany w tradycji łacińskiej, który dostąpił wszystkich Sakramentów Świętych oprócz sakramentów kapłaństwa  i namaszczenia chorych. Dlatego powinniśmy także życzyć sobie umiejętności odróżniania podstawowych zasad etyki i moralności wpajanych wierzącym przez religię od polityki żydo-katolickiego Kościoła, która nie tylko te zasady łamie, ale występuje jawnie przeciw narodowi i jego państwu.

Dariusz Kosiur

 

27 Komentarzy

Filed under Polityka

27 responses to “Życzenia Świąteczne

 1. znak prawdy

  Pilnie się z tym zapoznać .

  Polubione przez 1 osoba

 2. dziwię się tej schizofrenii WPS – z jednej strony ośmieszającego chrześcijaństwo i przypinającego chrześcijaństwu łatkę „żydzizmu” i dystansującego się od chrześcijaństwa, a z drugiej strony świętującego właśnie teraz, podczas jarych godów, katolickie święto „Bożego Narodzenia”

  Polubienie

  • paziem

   A ja się dziwie Panu, że będąc tyle lat czytelnikiem i komentatorem naszego portalu, a dodatkowo po przeczytaniu tego co wyżej napisał Darek Kosiur- pan się ciągle dziwi ?
   Czy mając własny światopogląd filozoficzny, religijny, historyczny i polityczny oraz czując się częścią społeczności i kultury słowiańskiej , mamy – w dniu Wigilii, jaką świętują nasi rodacy ( w większości mało lub zupełnie nieświadomi swoich korzeni) demonstracyjnie palić kościoły, albo za kilka dni opluwać cerkwie ? A może wznieść tego dnia pomnik Swarożyca i ze swojej słowiańskości zrobić coś na podobieństwo szopki folklorystycznej ?!

   Mimo wszystko proszę przyjąć osobiste życzenia pogodnych Jarych Godów oraz zdrowia i pomyślności w nowym roku 2018, oby pomyślnym dla słowiańskiego świata oraz rozumu i pokoju dla wszystkich.

   Polubienie

   • jakipodpis

    @ paziem 24 grudnia 2017 o 12:33 Szanowny Panie „paziem” w pełni [nie tylko Księżyca:)] podzielam Pański pogląd w temacie dziwiącej się osoby mgrabas. Na dodatek, że nie powiem z nawiązką, tfuu, sorki gregorki, bo to sóndowa termina 🙂 dzielę się z Panem, jak też z WPS następującym zdarzeniem, które warto by zapisać nie kredą na kominie, choć „nie widzę przeciwwskazań”, lecz na wołowej skórze, choć lepiej nie, bo szkoda unicestwiać Zwierzęcia, niech sobie żyje. A zatem do rzeczy: dziś spotkałem osobę z kręgów zwanych przeze mnie „kościółkowymi”, a która to wiedząc, iż w Święta będę „sam ze sobą na sam” (nie licząc innych z rzeczonego kręgu, posiadających tę samą wiedzę), zaprosiła mnie do swego domostwa, bym razem z ową osobą i jej rodzicami spędził ten szczególny dzień, oferując zarazem podwody. A jednak cuda się zdarzają 🙂

    Polubienie

   • gdyby WPS, w szczególności artykułami i komentarzami Pana Kosiura nie atakował chrześcijan i chrześcijaństwa, gdyby nie wrzucał chrześcijan do jednego worka z katolikami, protestantami, syjonistami, żydami i innymi fanatykami religii, które wszystkie bez wyjątku są zaprzeczeniami chrześcijaństwa będącego sednem człowieczeństwa, to bym się nie dziwił tej niespójności ideowej WPS, świętującego te katolickie, antychrześcijańskie święta „Bożego Narodzenia”, które nie są ani świętowaniem urodzin Jezusa, ani nie są świętowaniem pogańskiego przesilenia zimowego

    WPS deklarujący ponadwyznaniowość itd. robi ukłony w stronę a to katolicyzmu, a to religii prasłowian, porzuca swe deklaracje i temu się dziwię
    dziwię się też zacieraniu przejrzystości misji WPS, przez pozwalanie na robienie śmietnika w komentarzach pod ważnymi artykułami
    może WPS powinien przemyśleć w którą stronę i w jaki sposób chce dalej iść?

    jako chrześcijanin zachowuję ludzką życzliwość dla każdego człowieka, bo nie to co myślimy, ale to co robimy i to czego nie robimy jest ważne, a zamiast brać udział w różnych ekumenistycznych tendencjach budujących NWO i zamiast solidaryzować się ze świętowaniem cudzych świąt kosztem własnej tożsamości, dystansuję się od takich czy innych celebracji świąt tego świata i WPS-owi tego również w jak najlepszej wierze życzę i chociaż nie rozumiem treści zawartej w tych Pana życzeniach dla mnie, przyjmuję to jako wyraz ludzkiej życzliwości i tym samym odpowiadam Panu, WPS-owi i wszystkim czytelnikom tego miejsca – obyśmy budowali wspólną przyszłość na naszym człowieczeństwie, a nie na jego karykaturach i przeciwieństwach, bo tylko człowiek, który wie skąd pochodzi jego istnienie, czym to istnienie ma być, będzie wiedział co powinien robić, oraz czego powinien starać się unikać 🙂

    Polubienie

 3. paziem

  Dla równowagi ducha i ciała

  Polubienie

  • paziem

   Edward, radzę zachowywać więcej krytycyzmu co do ” rewelacji” tzw. ” wolnej-polski”. Z wpływami i pozycją Dugina w rosyjskich kręgach decydenckich, to absolutna przesada. Wyciągane jest to przez kryptorusofobów udających polskich patriotów.
   Ztesztą nie pierwszy raz dostrzegam u szanownego pana wiele fascynacji powierzchownymi analizami i ocenami.

   Polubienie

 4. Edward

  To prawda,”wolna polska”publikuje straszne materialy.Nikomu nie polecam
  tego portau.Moim zamierzeniem jest zainteresowanie WPS osoba Dugina.
  Nie mialem pod reka innego zrodla wzmianki o Duginie.
  W ostatnich latach przeczytalem wiele opracowan o Duginie (roznych auto-
  row) oraz przemowien samego Dugina.Wedlug mojej wiedzy Dugin ma duzy
  wplyw w ksztaltowaniu polityki Rosji – jest jednym z doradcow Putina
  (przynajmniej byl).Mysle ze mozna by sie fascynowac wizja Dugina odnosnie
  Rosji,Europy i swiata gdyby nie fakt jego niepokojacych wypowiedzi odnosnie Polski.Pytalem pare razy mojego kolegi greka jak on ocenia Dugina z pozycji greckiej.Zawsze odpowiadal ze pozytywnie.Do moich
  zastrzezen odnosil sie ze zdziwieniem i twierdzil ze przesadzam!!!
  Dugin byl tez w Polsce ze swoimi wykladami.Dugin jest objety sankcjami
  zachodu.

  Polubienie

 5. julius


  Życzenia od nowych i starych „opiekunów Polski”

  Polubione przez 1 osoba

 6. Metro

  Wesołej Chanuki!

  Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.