Żydowski reżim, czyli IIIRP, to system syjonistycznego absurdu

(tytuł artykułu pochodzi od Redakcji WPS)

___________________________________

za: http://ndp.neon24.pl/post/141808,przyszlosc-wojska-polskiego

Przyszłość Wojska Polskiego.

Katolicki portal alarmuje o „Rewolucji gender”

Resort obrony przygotował projekt rozporządzenia, który ma m.in. dostosować prawo do wymogów europejskiej instytucji i pozwolić na służbę w wojsku osobom transseksualnym. Polska armia dołączyłaby do kilkunastu na świecie – w tym Niemiec i USA – w których służą takie osoby.

Rozporządzenie w tej sprawie pojawiło się na stronie Rządowego Centrum Legislacji tuż przed Sylwestrem – poinformował jako pierwszy serwis DEFENCE24.PL. Chodzi o nowe rozporządzenie ws. orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej.

Projekt wprowadza kilka zmian. Mają one m.in. dostosować systemu orzekania i pracy wojskowych komisji lekarskich do legislacji związanej z Wojskami Obrony Terytorialnej – (czyżby poza zboczeńcami nikt nie garnął sie do tworzonej przez Macierewicza formacji mającej odegrać kluczową rolę w wojnie z Rosją? – D.Kosiur), a także przyczynić się do oszczędności dzięki wykorzystaniu psychologów wojskowych zamiast zewnętrznych w komisjach lekarskich.

Kolejna zmiana to dostosowanie przepisów do wytycznych raportu Europejskiej Komisji przeciwko Rasizmowi i Nietolerancji (ECRI) na temat Polski. W uzasadnieniu projektu czytamy:

„Komisja poleciła przygotowanie i przedłożenie parlamentowi projektów przepisów lub nowelizacji istniejących regulacji w celu zagwarantowania w polskim prawie równości i godności osób LGBT we wszystkich sferach życia. Analiza aktualnego stanu prawnego wskazała, iż dla realizacji wskazanych przez Komisję celów niezbędna jest zmiana zapisów dotyczących orzekania o zdolności do czynnej służby wojskowej, które w dotychczasowym brzmieniu wymieniają jako schorzenie/ułomność powodującą niezdolność do czynnej służby wojskowej – transseksualizm.”

Projekt MON ma wyeliminować ten zapis tak, aby osoby transpłciowe nie uzyskiwały automatycznie kategorii E i mogły służyć w wojsku.

Osoby transseksualne mogą służyć w armiach kilkunastu krajów świata, w tym Kanady, Francji, Niemiec, Australii, państw skandynawskich, a także USA – wbrew próbom zablokowania ich służby przez prezydenta Donalda Trumpa. W październiku Deutsche Welle informowało o Anastasii Biefang – transpłciowej podpułkownik, która po 23 latach kariery wojskowej i operacji zmiany płci została komendantką 381. batalionu techniki informacyjnej niemieckiej Bundeswehry.

Informacja o rozporządzeniu MON nie wszystkim się spodobała. Katolicki portal PCH24.PL w nagłówku alarmuje o „Rewolucja gender w Wojsku Polskim!”.

 

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Żydowski reżim, czyli IIIRP, to system syjonistycznego absurdu

 1. KOJAK

  No coz ? Ton typowe dla syjonistycznych kryminalych oszustow z PYYS !Wiadomo ze te bydlaki nic nie maja wspolnego z Polska ani wiara ani kosciolem ! Te hasla sluza im tylko do oglupiania ludzi i do wycierania sobie nimi swoich oblesnych ryjow

  Polubienie

  • moherowy beret

   Może nie zupełnie na temat,ale powiązana sprawa ze światem w ręku Żydów.Trybunał w Hadze niby jaki jest(każdy widzi).Serbia jako słowiański kraj była cierniem dla USraela.Przeczytacie tekst i może wspomożecie 2 generałów ,Serbów,którzy odsiadują długie wyroki w Polsce.Xportal.pl wysyła paczki na święta.A może ktoś napisze kilka słów?
   http://xportal.pl/?p=32425

   Polubienie

 2. Pimpuś

  Kto będzie płacił odszkodowania za molestowanie żołnierzy przez transseksualistów? Podatnik !!!! O tym to już nie piszą.

  Polubienie

 3. A katoliki zaraz się rzuciły na nową barykade. Będzie lobrona świntej wiary lojców nasyk i wojska plolskiego przed zakusami pedałof…

  Polubienie

 4. jakipodpis

  Jeszcze coś w temacie. A zatem, „Znacie? Znamy! No to posłuchajcie!” (za hr. A. Fredro) https://youtu.be/mnwl–Nq_xU Zapuszczając owy link nie chciałem i nie chcę obrażać niczyich uczuć. Moją intencją jest próba dotarcia do świadomości osób, które podobnie jak ja, przyjęły chrzest (naturalnie bez mojej wiedzy; to chyba więcej niż oczywiste), czego skutkami były kolejne wydarzenia, zwanymi sakramentami w postaci spowiedzi, komunii…itd. [póki co, bez namaszczenia :)]. Będąc osobą wrażliwą, borykałem się i.. niestety, borykam z rzeczonymi. Niech będzie to moją spowiedzią, aczkolwiek nie powszechną, choć pewno tak 🙂 Ps.: Znam osoby deklarujące się katolikami, a które to uczyniły mi i czynią, wiele Dobra bez zobowiązań. „I to by było na tyle!” (za mgr inż dr doc hab. prof mniemanologii stosowanej J.T. Stanisławski). Na zakończenie moich dywagacji posłuchajcie proszę blues’a z Delty. Oto rzeczony: https://youtu.be/fCsgroCv8tI

  Polubienie

 5. jakipodpis

  @ jakipodpis 7 stycznia 2018 o 21:53 errata: było:”osoby deklarujące się katolikami” a powinno być „osoby deklarujące się wierzącymi”.

  Polubienie

 6. Wpis pana” bolka”zapomnianego jest chamsko -lizidupny i pisany pod akceptację tych niby -słowian.Prawdziwi Słowianie maja szacunek dla wiary innej i człowieka ,a tu żydowska bezgraniczna arogancja. Precz dziadu z defektem napletka do swego talmudu

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s