Posłanie Wszelkiej “Bezbożnej” Pomyślności na Nowy Rok 7526/2018

 

Od starych i nowych duchowych opiekunów słowiańskiej Polski

(Obecny rok 2018 według kalendarza Słowian to rok 7526)

______________________________________________

Posłanie Wszelkiej “Bezbożnej” Pomyślności na Nowy Rok 7526/2018

Wizytówka 2 MG

2017_12_22_zimne_sviatky_hlavicka

 

Według Tadeusza Zielińskiego w “Hellenizm i judaizm” (1927) słowa “Bóg w dom” w Starym Testamencie oznaczały wszelkie nieszczęścia (śmierć pierworodnych, pożar, etc.), które na tak przeklęty dom spadną. Tą antyczną mądrość należy na nowo odczytywać w świetle CHRZEŚCIJAŃSKIEGO SYJONIZMU, którym jest nasycona POLITYKA STANÓW ZJEDNOCZONYCH wobec Całego – za wyjątkiem Izraela – Świata.

(Patrz komentarz “fretki” z godz. 01.01.2018 07:49:10 wpisu http://jeznach.neon24.pl/post/141735,4tp-i-problem-diabla#cmnts)

W okresie Bożego Narodzenia 2017 udało mi się zorganizować, w języku (przeważnie) USraelskim, internetową dyskusję nt.  “Judaistycznej czy też hellenistycznej przyczyny zwycięstwa Rewolucji Październikowej w Rosji

Nb. Już po zakończeniu tej internetowej wymiany poglądów, 30 grudnia ub. roku dr Bruno Drweski z Paryża dorzucił:

W momencie rewolucji pazdziernikowej wedlug obliczen 95% zydow nalezacych do jakiejkolwiek partii ( religijni stronili od partii a oni byli wiekszoscia) nalezeli do Bundu. 2% do mienszewikow 2% do SR a 1% do bolszewikow. dopiero w czasie wojny domowej Zydzi masowo naplyneli do partii bolszewickiej. sam Trocki przeszedl tyle ze wczesniej od mienszewikow. …co pewne ze rewolucja chinska byla chinska. a to najwazniejsze pod katem historycznym bo dopiero wtedy marksizm wyszedl na caly swiat. a tu nie ma zadnego udzialu zydow.)

Narodowościowo-religijnie-genderowy skład tej Bożonarodzeniowej Internetowej Dyskusji był następujący:

I invited to participate in it 27 ADULTS (age 40+), principally these ones, which wrote to me just prior to Christmas 2017: 8 Poles, 6 Russians/Ukrainians, 4 Français (un s’est revelé Muslim du Proche Orient), 3 Slovaks, 1 German, 1 Austral English, 4 of female gender; 4 claiming to be of Jewish origin, 7-8 holders of US/Candian passeport or the like document; 13 of them took an active part in discussions,

Jak ktoś, nie znający JĘZYKA PANÓW, chce się zaznajomić z podsumowaniami trzech (Dec. 23, 26 i 27-29) etapów tej dyskusji, może wykorzystać TECHNO-CUD TRANSLATORA, choć za wynik nie gwarantuję:

 http://markglogg.eu/?p=2100

Ponieważ ta dyskusja rozwinęła się, zapoczątkowana tematem

PAN w Z-nem (29 PL-A): Załączniki do tekstu „Bóg Izraela to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświatahttp://markglogg.eu/?p=2028 oraz PAN w Z-nem (29 PL): Czy żydowski JAHWE to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata?http://markglogg.eu/?p=2019

Więc na wszelki przypadek przetłumaczę na JĘZYK LACHÓW co ja o bycie określanym terminem “Bóg” myślę i szerzej propaguję:

Jeśli chodzi o mój pogląd na świat, to ja wierzę w JEDNEGO UNITARNEGO BOGA, zwanego LOGIKĄ, który jest niezmienny w Czasie oraz Przestrzeni Wszechświata. Twierdzę, że zakazany przez Kościół przez prawie tysiąc lat ARYSTOTELES był JEGO/JEJ APOSTOŁEM. Jego/Jej przeciwieństwo, zwane MISOLOGOS, zostało/jest uosobione Nienawidzącym Logicznego Myślenia Szawłem z Tarsu, który to HUMANOID (byt człowieko-podobny, nie w pełni wyekwipowany w korę asocjacyjną mózgu) zrobił karierę wśród pierwszych chrześcijan pod ksywą Św. Pawła. Ten fałszywy “13 apostoł” Chrystusa Ukrzyżowanego, z czasem stał się prawdziwym “Ojcem Chrzestnym” (ang. godfather) tak zwanego Nowego Światowego Porządku (NWO). Jego ZABIJAJĄCE LOGICZNE MYŚLENIE “5 SOLAS”, zaakceptowane przez protestantów, zrobiły z tego “hebrajczyka z Hebrajczyków, według Prawa faryzeusza” NAJBARDZIEJ KRYMINALNEGO DWUNOGA (biped), jaki kiedykolwiek stąpał po Planecie Ziemia. To w zgodzie z obserwacją Sokratesa, że ludzie są dobrzy ze swej natury i stają się złymi wskutek IGNORANCJI, na której akceptację chętnie sobie przyzwalają. (Grzech Pierworodny nie istnieje! Jest to teza 32 JPII.)”

13 (z 36) LUCYFERECZNYCH TEZ KAROLA WOJTYŁY, czytać (po polsku) np. tutaj:

https://marucha.wordpress.com/2012/10/21/osoba-i-czyn/
Teza 15:

Bóg nie jest historycznym bytem, który współpracuje z ludźmi, ani też człowiek nie współpracuje z Bogiem, lecz wyłącznie z innymi ludźmi. Religia nie ma swych źródeł w boskim objawieniu, lecz jest rezultatem wyobraźni człowieka. Religia katolicka nie różni się [pod tym względem] od innych kultów.

Na to moje dictum “Pedant” na http://jeznach.neon24.pl/post/141735,4tp-i-problem-diabla#cmnts 31.12.2017 17:30:26

odpowiedział:

Kłopot, że Arystoteles inaczej Boga rozumiał.

Odp. MG – ale Arystoteles, właśnie na podstawie obserwacji, że wszelki ruch (wskutek zjawiska tarcia, które w starożytności już było znane) musi z czasem ustać, LOGICZNIE WYKOMBINOWAŁ, że musi być (wieczny i niematerialny) PORUSZACZ Wszechświata. Według nowoczesnych Lamarckistów ten niematerialny byt jest ulokowany w ZOON – ŻYWINIE (którą Wszechświat jest nasycony, co niektórzy obecnie obserwacjami usiłują udowodnić).

Żywina ma bowiem cechę PRZECIWENTROPII (Schroedinger 1944) niwelując działania Prawa ENTROPII obowiązującego w Przyrodzie Nieożywionej – a zatem ma działanie zabezpieczające Wieczność Wszechświata (to Averroes za Arystotelesem).

Jakby ktoś chciał więcej wiedzieć nt. relacji Bóg Transcedentalny (z LOGICZNEJ konieczności Nieistniejący, Chimera,) oraz Immanentny (obecny wewnątrz ZOON wszelkich odmian, pod nazwą Inteligencji (od inter-ligare), czyli zdolności asocjacyjnych nie tylko kory mózgowej, to me krótkie wytłumaczenie dla Kena “Freelanda” z 30. 12.2017:

On 12/30/2017 04:14 PM, Marek Glogoczowski wrote:

I admet, I rely on this immanence/transcendence topics on this Vlad Pawluczuk opinion. The idea that the Transcendental non material God cannot pass whatever inFORMAtion to whomever, is mine – as I discovered later on, it was already Aristotelian: the FORM cannot be seen (or otherwise perceived) without its MATERIAL substract (paper, stone, Holy Bible, sound and electromagnetic vaves, etc). Hence the Immaterial FORM (or God) remaining outside (transcending) the Universe can be only an imaginary Chimera one. The catholic bishops of Poland in 1689 for this NON EXISTENTIA DEI condemned Kzimierz Lyszczynski for decapitation and burnig of his body – his rests were shot from a cannon in direction of tartaria (Muslim Turkey).

An elder priest Jan Kurdybelski pointed to me that indeed the Immanent God action is felt “when two or three of you will be together, I will be with you” – it is one of teachings of Jesus of Nazareth. At present it is ever more difficult to be together, internet connection transmet only few percent of the message we want to share (and to enrich ourseleves by such meetings) – Plato insisted on collective supper consumption, Jesus too. there is not a word of a dialogue in St Paul’s shoddy “revelations”.

A teraz coś, na ten NOWY ROK 2018, bardziej z POLSKI DZISIAJ, czyli dwugłos Otylia Zigman z Chicago oraz Andrzej Szubert ze Schwarzwaldu:

https://opolczykpl.wordpress.com/2017/12/31/aby-2018-nie-byl-duzo-gorszy/

Odnośnie dyskusji poniżej, to przypomniała mi się strofa z Vianocnecho (tj. Bożonarodzeniowego) wierszyka mego kolegi z Bratysławy, inż. arch. Igora Draca, napisany w grudniu 1999, w kilka miesięcy po AMERYKAŃSKCH BOMMBARDOWANIACH nie istniejącej już Jugosławii:

Ked my ctimy Pana

pri Vianocnym stole,

Farizej rabuje

nasich otcov role…

2017-12-31 19:37 GMT+01:00 Andrzej Szubert <as.poliszynel@gmail.com>:

Pani Otylio

Polacy nie byli ostrzegani przed, ani w czasie nadchodzącej okupacji i bezprawia, na ogromną skalę, przez hierarchów Kościoła katolickiego.

Nie tylko nie byli ostrzegani – żydowski spisek w Magdalence i przy okrągłym stole odbywał się z udziałem i akceptacją hierarchów żydo-kk, niejako pod ich patronatem. A w szabrowaniu majątku narodowego po 1989 w ramach tzw. „komisji majątkowej” kk nagrabił majątku na miliardy.

Więc jest pytanie, w jakim celu nasza religia i wiara

Jaka „nasza”??? Jest to żydogenna ideologia nowego narodu wybranego (żydogennego i kosmopolitycznego), narzucona naszym przodkom siłą po buncie antykościelnym w latach 1034-38, kiedy to nasi przodkowie wypędzili lub wybili cały żydo-katolicki kler. To nigdy nie była „nasza” wiara. Zawsze była obca, żydogenna, kosmopolityczna, ze stolicą na Lateranie później w Watykanie i „ziemią świętą” w Izraelu, nad Jordanem. I z kultem żydowskiej biblii i żydowskich bożków/idoli.  Z Polską i polskością ten kult żydzizmu nie ma nic wspólnego

w celu manipulacji owieczkami!

Pełna zgoda!

Od wielu lat Polacy modlą się nieprzerwanie,

Nie przesadzajmy – tych modlących się Polaków jest coraz mniej, ostatnio nie więcej niż 1/4 mieszkańców. Reszta ma żydo-katolicyzm w … nosie.

Radio Rydzykowe opanował diabeł!

E tem – diabeł to żydowski wymysł i postaś fikcyjna służąca do zastraszania owieczek piekłem. Rebe Rydzyk służy okupantowi. Jak i cały episkopat. Zapędzają Polaków do modlitw, do intronizacji, do walki o „wartości krześcijańskie”, a okupant w tym czasie Polskę spokojnie i systzematycznie ograbia

…wierzenia religijne, były i są używane jako narzędzie polityki do tworzenia nowych świadomości przez okupanta i niszczenia świadomości narodowych w podbitych narodach>W. Kossakowski.

Od lat o tym właśnie piszę.
https://opolczykpl.wordpress.com/2016/01/11/katolickie-falszywe-barykady/

Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z tożsamości narodowej, z poczucia narodowego i chłop polski nie wiedział że jest Polakiem, był tylko katolikiem, w którego Kościół wmówił, że władza pochodzi od Boga!> B. Prus.

Tu się Prus pomylił. Polski chłop trwał przez wieki przy słowiańskiej kulturze. Jeszcze w XIX wieku, tak pisał o tym Zorian Dołęga-Chodakowski:

Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.

Wieś tylko powierzchownie pociągnięta była pokostem żydo-katolicyzmu, a w grucie rzeczy była czysto pogańska. Zorian podał też przyczynę upadku Rzeczypospolitej:

Czas przyszły wyjaśni tę prawdę, że od wczesnego polania nas wodą zaczęły się zmywać wszystkie cechy nas znamionujące, osłabiał w wielu naszych stronach duch niepodległy i kształcąc się na wzór obcy, staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi.

To szlachcie zrabowano tożsamość. Zrobiono ze szlachty duchowych żydów walczących o supremację żydo-katolicyzmu i przez to Rzeczypospolita padła. Bo dla szlacheckich katodebili nadjordańska dżuma rytu łacińskiego, watykańskiego, ważniejsza była niż Racja Stanu Rzeczypospolitej. Zresztą do dzisiaj dla gorliwych katolików interes nadjordańskiej dżumy zawsze jest ważniejszy niż polska racja stanu:

„Nie jest ważne czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy w Polsce będzie dobrobyt. Najważniejsze, żeby Polska była katolicka.”
http://pl.wikiquote.org/wiki/Henryk_Goryszewski
Henryk Goryszewski, prawnik, nauczyciel akademicki, poseł knessejmu I i III kadencji, wicepremier w żondzie Hanny Suchockiej.


„…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.”

http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego
Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.

„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”

Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

“Cóżby ci przyszło z wolnej ojczyzny, gdyby Kościół miał na tym stracić”

Cytat z książki dla harcerzy „Czuj duch” księdza Kazimierza Lutosławskiego napisanej krótko po odzyskaniu przez Polskę niepodległości.

Gorliwy katolik ZAWSZE zdradzi Polskę i polski interes na rzecz żydogennej, kosmopolitycznej, nadjordańskiej dżumy zwanej katolicyzmem.

2017-12-31 18:52 GMT+01:00 Otylia Zigman <zotylia@yahoo.com>:

 

Nastrój społeczny panujący w Polsce to rosnące przerażenie.

Polacy nie byli ostrzegani przed, ani w czasie nadchodzącej okupacji i bezprawia,

na ogromną skalę, przez hierarchów Kościoła katolickiego. Więc jest pytanie, w

jakim celu nasza religia i wiara jest włączona pod administrację państwową, która

sprawuje władzę świecką? Odpowiedz jest jedyna; w celu manipulacji owieczkami!

Od wielu lat Polacy modlą się nieprzerwanie, w tymże czasie wyszły najgorsze ustawki

ludobójcze, bandycka armia najechała na Polskę, Radio Rydzykowe opanował diabeł!

Może to wszystko kara za ……bilizm? Musimy sobie uświadomić, że wierzenia religijne,

były i są używane jako narzędzie polityki do tworzenia nowych świadomości przez

okupanta i niszczenia świadomości narodowych w podbitych narodach>W. Kossakowski.

Doszło do tego, że w chrześcijańskiej Polsce przedrozbiorowej Naród Polski wyzuto z

tożsamości narodowej, z poczucia narodowego i chłop polski nie wiedział że jest Polakiem,

był tylko katolikiem, w którego Kościół wmówił, że władza pochodzi od Boga!> B. Prus.

Otylia

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Posłanie Wszelkiej “Bezbożnej” Pomyślności na Nowy Rok 7526/2018

 1. Pingback: kom dla żyda – komp13

 2. grzanek

  http://www.kataster-vlastnik.com/ps/20b517f3f5d4b7b7051db920b764303c/Drac+Igor%2C
  Jakbym wiedział, że Pan Igor miał akurat urodziny, to bym mu wtedy w Raczkowej powinszował. Dziękuję panie Igorze za okazaną mi wtedy pomoc! 🙂 (wstyd się przyznać ale wtedy chyba zapomniałem podziękować).

  Polubienie

 3. pytuś

  PIĘKNY SKLONOWANY ROGACZ, TYLKO ZAPOMNIELI DOKLEIĆ PEJSY!

  PRZY OKAZJI PALENIA ,,GUMY”, WYSZŁA NA JAW PRAWDA O TW ELEKTRYKU, KTÓRY ZOSTAWIŁ W USRAELU, NA WIECZNE PRZECHOWANIE, TARNOWSKĄ CMENTARNĄ BRAMĘ. CZEMU NIE PRZEHANDLOWAŁ BRAMY BHP ZE SWOJEJ KOLEBKI? BYŁA ZA MAŁO KOSZERNA?

  http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/prezydent-donald-trump-rozpoczal-zydowskie-swieto-chanuka-i-wspomnial-o-tarnowie/

  MERRY CHRISMUKKAH! Q… – jak to się wymawia?

  Polubione przez 1 osoba

 4. jurek

  Ja się dziwię , że takie coś jest tajemnica dla ZAINTERESOWANYCH , a są nimi Polacy na pewno ! A owo rzeczony ; https://youtu.be/y_3EesRwWKg

  Polubienie

  • grzanek

   Obraz wart tysiąca słów:

   Jeszcze Polska nie zginęła!

   Polubienie

   • jakipodpis

    @ grzanek 12 stycznia 2018 o 08:03 „Obraz wart tysiąca słów…”a może nawet świec, że nie powiem jakich:) „Jeszcze Polska nie zginęła!” Póki MY żyjemy!

    Polubienie

  • jakipodpis

   @ jurek12 stycznia 2018 o 03:38 z „owo rzeczonego” najlepszym jest chórek, aczkolwiek słyszałem o lepszym brzmieniu ale cóż, „Co kto lubi: świnia błoto, ksiądz pieniądze”:)

   Polubienie

   • grzanek

    Ciekawe jakież to komentarze musieli ludzie pisać pod tym materiałem, skoro administrator kanału preżydęta Dudy zdecydował się na zablokowanie możliwości komentowania… 😉

    Polubienie

 5. jakipodpis

  @ jurek12 stycznia 2018 o 03:38 z „owo rzeczonego” najlepszym jest chórek, aczkolwiek słyszałem o lepszym brzmieniu ale cóż, „Co kto lubi: świnia błoto, ksiądz pieniądze”:) Errata: JEST: „..lubi..” WINNO BYĆ: „..woli..”
  sorki gregorki:)

  Polubienie

 6. leliwa

  Wiele nie wiem ale wiem jedno
  Sława Bogom Sława Przodkom Sława Słowianom
  Polska Słowiańska nigdy watykańska czy inna jahwinistyczna.
  Słowiańska Duma Słowiański Zew Słowiańska Siła Słowiańska Krew.

  Polubione przez 1 osoba

 7. jakipodpis

  @ WPS tAką Kobietę: https://youtu.be/OerrYDZ41gA kochać, będąc z Nią, wiedząc, iż nie opuści do siech por, to więcej niźli, zwany tak Eden. Ach!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.