Specyficzna polityka żydowskiego reżimu IIIRP

Przychylna polityka wobec wrogów Polski daje wyjątkowo nieprzychylne Polsce efekty.

Gdyby polityka IIIRP była realizowana nie przez syjonistyczne elementy, ale przez polskie, kolaborujące z międzynarodowym żydostwem, kreatury, można byłoby mówić o politycznej perwersji, o swoistym masochizmie rządzących. Jednak z całą pewnością nie mamy tu do czynienia z politycznymi zboczeńcami, a z wyjątkowymi, antypolskimi, antynarodowymi, antysłowiańskimi, antypaństwowymi, syjonistycznymi, wyrachowanymi, kanaliami dzierżącymi władzę polityczną i „duchową” – tak, tak, duchową także, chodzi o żydo-katolicki Kościół – w Polsce po 1980/1990r.

Nie będę wyliczał, ile to zniszczeń i jakich w gospodarce Polski dokonały kolejne żydowskie, reżimowe rządy. Publicystyka internetowa posiada w tym zakresie bogate opracowania. Podam tylko kilka, słownie trzy przykłady realizowanej przez żydowski reżim IIIRP polityki i jej spektakularne efekty.

I. Żydo-reżimowe władze, powszechne żydowskie media, żydo-katolicki Kościół, nie tylko wpychały nas w objęcia UE, ale dzisiaj z egzaltacją rozwodzą się nad dobrodziejstwami z niej płynącymi.

A jakież są te dobrodziejstwa? Ano, np. kary finansowe nakładane na Polaków (bo to my Polacy je płacimy, a nie funkcjonariusze żydowskiego reżimu IIIRP) za łamanie narzuconej przez żydowskie kierownictwo UE polityki (np. wymuszanie przyjmowania imigrantów). Płaciliśmy już np. kary za nadprodukcję mleka w 2015r. (? – !!!), mimo i tak wymuszonego na nas traktatem akcesyjnym drastycznego ograniczenia jego produkcji.

II. Żydo-reżimowe władze, zarówno te z PO i te z PiS uprawiały i uprawiają politykę bezkrytycznego wspierania (finansowego, gospodarczego, militarnego) żydo-banderowskiego reżimu Ukrainy. Żydo-banderowska rebelia na Ukrainie uzyskała także poparcie Episkopatu Kościoła w Polsce (!).

Efektem tej polityki jest nie uznawanie przez żydo-banderowski reżim Ukrainy ukraińskiego ludobójstwa na Polakach i wynoszenie na pomniki ukraińskich ludobójców. Wobec Polski żydo-banderowski reżim Ukrainy toleruje żądania terytorialne pogrobowców OUN-UPA.

III. Żydo-reżimowe władze (PO, PiS, etc.) uprawiają wobec Żydów i ich międzynarodowych organizacji politykę „właziwdupstwa”, której wyjątkowo subtelnym przejawem jest ściganie przez sądy IIIRP „mowy nienawiści”.

Żydo-reżimowej władzy na tym polu w niczym nie ustępuje żydo-katolicki Kościół głosząc, że „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm herezją”.

Dla myślącego Polaka nie powinno ulegać wątpliwości, że taka polityka stwarza znakomity asumpt do opluwania Polski i Polaków w powszechnych, światowych, żydowskich, mediach, czego jesteśmy świadkami niemal każdego dnia. A jakby tego było mało żydowskie przestępcze organizacje domagają się oficjalnie, ze wsparciem władz USA, możliwości okradania Polaków wykorzystując do tego procederu, po raz kolejny zresztą, pretekstu pn. mienie pożydowskie, za które już kilkakrotnie otrzymali gratyfikacje.

 

Powyższe trzy przykłady tworzą charakterystyczny obraz polityki uprawianej w Polsce przez żydo-reżimową władzę oraz żydo-katolicki Kościół:

przychylna polityka wobec wrogów Polski daje wyjątkowo nieprzychylne Polsce efekty.

Używając określenia matematycznego można powiedzieć, że efekty takiej polityki są odwrotnie proporcjonalne do jej charakteru.

Polski Czytelnik, Wyborca, winien wyciągnąć z tego właściwe wnioski i to w swoim własnym, dobrze pojętym interesie. Z całą pewnością nie będzie słusznym wniosek, że rządzący w IIIŻydo-RP, prowadzący taką właśnie politykę, popełniają błąd.

Dariusz Kosiur

____________________________________________________

Reklamy

42 Komentarze

Filed under Polityka

42 responses to “Specyficzna polityka żydowskiego reżimu IIIRP

 1. Panie Dariuszu Kosiur. To wszystko prawda!!! Tylko co dalej z tą wiedzą? Internet jest pełen informacji o tym – tylko co z tego wynika? Karawana idzie dalej a psy szczekają. Powstają codziennie nowe stowarzyszenia patriotyczne i fundacje, rozdrabnia się elektorat narodowy. Gdzie są próby zjednoczenia ludzi posiadających tę wiedzę, gdzie są próby odbudowy państwa narodowego? Gdzie się kształtuje sfora wilków mogących zatrzymać tę karawanę i zagryźć jej woźniców? Nie widzę. Nawet przy tej stronie zebrała się grupa osób stowarzyszonych, ale już brak informacji o możliwości wstąpienia i dalszego budowania elektoratu. Tylko numer konta do przelewów. Czyżby tylko o forsę chodziło? Pozdrawiam

  Polubienie

  • jakipodpis

   @ 123grupaDariusz 15 stycznia 2018 o 15:37 a ja myślę, a myślenie, jako miało, tako ma, jak mniemam, ma przyszłość, iż nie nie „…tylko o forsę…”

   Polubienie

   • Myślących i posiadających wiedzę jest wielu, ale więcej myślących że myślą z „wiedzą” zaczerpniętą z jednolitej podstawy programowej MEN. To nie myślenie wprowadza zmiany tylko czyny i to nie jednostek tylko masy. I o to mi chodzi.

    Polubienie

 2. oczywiscie ze antysemita

  bezsilne mieszanie ludziom w glowach a oszust i zlodziej z Magdaleki ma sie coraz lepiej, rozwija sie na urzedzie i w korupcji intensywnie coraz to nowych „inwestorow” wyszukujac, a biadolenie Polaka ma gleboko w dupie, czuje sie w pelni bezkarym.

  Polubienie

  • Kuraś

   Właśnie tak sobie czytam co tam ustalono z obrzezanymi penisami i taki fragment :
   „Uzgodniono pogłębienie współpracy w zakresie spraw gospodarczych, nauki i technologii oraz gotowość do kontynuowania dialogu V4+Izrael na szczeblu szefów rządów.”
   Wniosek : Nie przestajemy dymać gojów . Dajemy w coraz bardziej umęczone pupy ile tylko można maksymalnie . Pytanie kto pierwszy padnie na pysk ten co dyma czy ten co daje dupy .
   Pożyjemy zobaczymy .

   Polubienie

 3. KOJAK

  CO ZNISZCZYLY ZYDOWSKIE RZADY JEST BOGATA PUBLICYSTYKA ? NIE PANIE KOSIUR ! JEST MOZE JEDNA, DWA POWAZNE MATERIALY A RESZTA SIE SLIZGA PO TEMACIE ! A JEST CO PISAC ! STRATY SPOWODOWANE PRZEZ KRYMINALNE RZADY ZYDOWSTWA SA WIEKSZE NIZ SPOWODOWALA II WOJNA SWIATOWA W POLSCE ! ! ! TAK ,TAK TONIE JEST ZADNA PRZESADA, TAKA JEST NIESTETY SZOKUJCA PRAWDA ! WYSTARCZY SKRUPULATNIE PUNKT PO PUNKCIE DOKONAC ROZRACHUNKU !

  Polubienie

  • paziem

   Szanowny nieznajomy ” Kojak”
   Łatwo mówić” nie” , ” nie prawda”, a zatem może ja powiem: „sprawdzam”. Jeśli mówi pan, że są najwyżej jedna, dwie poważne publikacje, to ja poproszę o podanie ich tytułów, a wtedy będzie podstawa, żeby powiedzieć, czy są dwie, czy może nieco więcej . Zapraszam zatem do odpowiedzi.

   Polubienie

 4. pytuś

  Oto ,,garść” obowiązkowych lektur do przeczytania dla imć KOJAKA.

  … Jednak w miarę upływu czasu, gloryfikowania medialnej i propagandowej rzeczywistości, jakże odmiennej od realnej. zaczęły ukazywać się coraz liczniejsze opracowania analizujące stan faktyczny. Pokazujące rzeczywiste „sukcesy” transformacji. Wymienię tylko niektóre książki wydane po 2000 r.; Kazimierz Z. Poznański, „Obłęd reform, wyprzedaż Polski” W-wa 2001, R. Jaworek „Wybitne osiągnięcia liberałów w dziele niszczenia kraju” W-wa 2001, Pod redakcją M. Jarosz „Manowce polskiej prywatyzacji W-a 2001 r. A. Śliwiński „Życie wśród łupieżców Historia kryzysów upadku gospodarczego Polski” 2004 r. W. Bojarski „ Jak było, jak jest naprawdę, co robić. Refleksje dotyczące lat 1979-2009”, W-wa 2009 J. Szewczak, „Zielona wyspa, czy ruchome piaski. Prawda o polskiej gospodarce” W-wa 2011, W. Kieżun „Patologia transformacji”, W-wa 2012, A. Karpiński z zespołem, „Jak powstawały i jak upadały zakłady przemysłowe w Polsce” W-wa 2013 r. a ostatnio Paweł Bożyk „Apokalipsa według Pawła. Jak niszczono nasz kraj” Wrocław 2015 r. A. Zybertowicz z zespołem „Państwo Platformy. Bilans zamknięcia” W-wa 2015 r. R. Ślązak „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 Wrocław 2016 rok. Można by jeszcze wymieniać szereg innych pozycji wydawniczych. Książki te obnażają opłakane skutki transformacji gospodarczej…

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/05/dr-kazimierz-golinowski-po-transformacyjne-mozliwosci-dalszego-rozwoju-gospodarczego-polski/

  Polubienie

  • KOJAK

   Najpierw prosze dokladnie ze zroumieniem przeczytac to co napisalem a pozniej silic sie prymitywnie podsuwanie mi lektury . Widac ze ma pan z tym powazne trudnosci . Zreszta demagogia i darcie sie to typowo polska dolegliwosc

   Polubienie

   • paziem

    To pana dolegliwość, czy też pana ona omija, bo jest pan innej narodowości ?

    Więcej logiki, a mniej zadufania i frazesów życzę.

    Polubienie

  • Kuraś

   Kolego jak podajesz to trochę myśl a nie mechanicznie wklejasz pozycje .Naprawdę czytałeś tą pisowską pierdolę Zybertowicza .To gratuluję poczucia humoru ale tego typu gówna tutaj nie polecaj .

   Polubienie

 5. paziem

  Szanowny nieznajomy „123grupaDariusz”, ma pan tyle śmiałości, że zwraca się pan z imienia i nazwiska do członka zarządu stowarzyszenia WPS i nawet sugeruje, że działalność WPS, to mgła i para w gwizdek?

  Zacznę od tego, iż powyższe twierdzenie ma cechy pomówienia i nie wiem czy jest świadomą, czy wynikającą z ignorancji lub niewiedzy próbą dezawuowania dorobku WPS ?!

  Dowód:

  1) WPS zostało w 2010 r. prawnie zablokowane przez władze okrągłostołowe –
  odmówiono nam rejestracji sądowej ( na bezprawny wniosek H.Gronkiewicz-Waltz) oraz odrzucono nasze odwołania do sądu II instancji.
  2. Skupiliśmy się więc głównie na działaniach oświatowo-medialnych ( patrz bogate archiwum audycji audio-video, w sumie ponad 150 audycji, 3 średnio i pełnometrażowe reportaże filmowe).
  Ale nie tylko, gdyż:
  3. WPS uczestniczyło w konkretnych działaniach politycznych ( wystawiło m.in. kandydaturę D.Kosiura w wyborach prezydenckich w 2010 r). Uczestniczyło także w kilku inicjatywach ” konsolidacyjnych”. Przy czym uczestniczyło aktywnie, dążąc do budowy rzeczywistego ruchu narodowego, a nie jego atrap. Efektem tego były kontrdziałania wobec WPS w wykonaniu mistyfikatorów, agentów lub zwykłych hipokrytów i konformistów politycznych, w różnej formie:

  próby pomówienia ( Kongres Przymierza Narodu Polskiego)  próby „zamknięcia ust” (FORP , Kukiz, Sanocki, ” Solidarność” P.Dudy) i wręcz siłowe wypraszanie z debaty politycznej lub kolaborowanie organizatorów z policją ( Ruch Narodowy, ONR )

  4. WPS występowało jako podmiot w debacie nad istotnymi problemami międzynarodowymi ( przeciw agresji anglosasko-syjonistycznej na Syrię, przeciw tychże samych sił inicjowaniu i wspieraniu banderowskiego przewrotu państwowego na Ukrainie i wojny w Donbasie, przeciwko próbom destabilizacji Białorusi, za współpracą międzynarodową ruchu słowiańskiego i sprzeciwiając się antyrosyjskiej manipulacji polskich środowisk narodowych)


  5. WPS występował na forum różnych gremiów, organizacji , w kraju i za granicą, w istotnych kwestiach społeczno-gospodarczych ( bankowość i finanse, rolnictwo, zasoby naturalne ) , a także w kwestiach polityki medialnej i historycznej itd)  6. WPS nie dawał i nie daje sobie wmówić amnezji wobec ewidentnych osiągnięć społeczno-gospodarczych, kulturalnych oraz trafnego geopolitycznego wyboru w okresie PRL , a także sekciarskiej i antypolskiej postawy, tzw. prawicy narodowej, wyrażającej się w nie dostrzeganiu w patriotyczno-lewicowych środowiskach sojusznika w dziele odzyskania Suwerennej Polski. Stąd WPS widzi możliwość współpracy z patriotyczną, antysyjonistyczną lewicą polską, np. z partią Zmiana nie mówiąc już o lewicujących ruchach chłopskich jak Samoobrona.lub lewicowo-narodowych jak ZPR Grunwald.

  7. WPS sam kilkukrotnie wzywał do zjednoczenia działań medialnych środowisk szczerze i świadomie kontestujących układ Okrągłego Stołu i opowiadających się za programem Polski Suwerennej. Dlatego na każda taką inicjatywę, jeśli jest autentyczna i rzetelnie przygotowana będziemy odpowiadać pozytywnie, czego dowodem jest pozytywna odpowiedź na uczestniczenie w inicjatywie KOREUSA oraz inicjatywie powołania narodowo-patriotycznego Komitetu Obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i przełamania łże historii środowisk PiSowskich i w ogóle pookrągłostołowych, postpiłsudczykowskich oraz krypto lub wprost prosyjonistycznych, a zatem antypolskich.

  WPS nie mogąc doczekać się żadnej dojrzałej, odpowiedzialnej politycznie i dalekosiężnej inicjatywy środowisk narodowo-patriotycznych i ludowo-chłopskich zapowiada reaktywację działań ponadpartyjnego, ruchu obywatelskiego, KONGRESU POLSKI SUWERENNEJ, adresowanego do polskich organizacji narodowych, ludowo-chłopskich, patriotycznych, narodowo-lewicowych, antyglobalistycznych w kraju i za granicą – w środowiskach historycznej diaspory polskiej XIX i XX wieku, w środowiskach polskiej emigracji posolidarnościowej, pookrągłostołowej oraz unijnej przymusowej emigracji zarobkowej.

  A teraz oczekuję od Ciebie anonimowy „123grupaDariusz” i tobie podobnych „cenzorów i krytyków” WPS ujawnienia się i powiedzenia czegoś merytorycznego i przedstawienia konstruktywnej propozycji

  Polubienie

  • stycznik400v

   Panie Pawle jest Pan wartościowym człowiekiem, który zasługuje na piastowanie wysokiego stanowiska w Państwie Polskim. Może jeszcze jestem młody bo dopiero 28lat ale potrafię ocenić kto czyni dobro dla Polski a kto jest skundlonym kolaborantem, który dla kilku srebrników odda całego siebie.
   Z Pańskich wystąpień wynika iż konkurencja obawia się Pana, stąd uniemożliwiają panu dokończenie przemówień.
   Należę do osób, które nie dają nabierać się na różnego typu hasła np serwowane w rozgłośni okupanta czyli w programie pierwszym Polskiego radia, gdzie każdego dnia obecna partia pis wyciąga z rękawa asa i uznaje to za wielki sukces, – obiecują ale nie realizują tego.
   Trzymam kciuki za Pana i Kongres Polski Suwerennej – miejmy nadzieję że Polacy dorośli do podejmowania słusznych decyzji i przesiewania kandydatów w czasie przyszłych wyborów.

   Polubienie

   • moherowy beret

    Nie wierzę,że Polacy otworzą oczy.Mają takiego bielmo nie tylko w oczach ,ale i w głowie.Polecam pismo jakie napisał Kaczyński do Bartoszewskiego (kiedyś).Czy nie widać,że są Żydami i lubią się.Udają Polaków i tak jest dalej.

    Polubienie

   • Kuraś

    Moherowy beret .Przestań już tu pierdolić o durnocie Polaków tylko rusz dupę i sam coś rób .Najlepiej krytykować przed PC pierdząc w fotel .Następny Waldzio Pastuszka kurna go mać .
    Tyle ile zrobił PAZIEM nikt z was nie zrobił nawet w jednym procencie .

    Polubienie

  • Kuraś

   Panie prezesie WPS po co się pan tłumaczy jakimś koszernym mirażom .Każdy kto ma mózg dokładnie wie jak wygląda pana działalność czy szerzej WPS .

   Polubienie

  • Szanowny Panie Pawle Ziemiński.
   długo zastanawiałem się czy odpowiedzieć p. na tak pełną buty i pychy odpowiedź na moje pytanie na tym forum. Bo jak inaczej można zrozumieć zdanie „ma pan tyle śmiałości, że zwraca się pan z imienia i nazwiska do członka zarządu stowarzyszenia WPS”. Pomijam fakt, że zwróciłem się bezpośrednio do p. Dariusza Kosiura a nie do Pana i nie od p. oczekiwałem odpowiedzi. Mam nadzieję, że p. Kosiur nie upoważnił p. do takiego niskich lotów stanowiska, bo to by źle świadczyło także o Nim, a Pan przekroczył granice dobrego wychowania odpowiadając w Jego imieniu. Inną kwestia jest to, ale nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, żeby zabraniać mi zwracać się do osoby publicznej z imienia i nazwiska, szczególnie że ta osoba podpisujące się także z imienia i nazwiska pod tekstami.
   Kolejna sprawa to „kwestia pomówienia” które mi p. zarzuca. PROSZĘ PRZECZYTAĆ JESZCZE RAZ MÓJ POPRZEDNI WPIS – TYLKO ZE ZROZUMIENIEM!!! I proszę nie wypisywać takich farmazonów! Jeżeli dalej uważa p. że posiada ten tekst znamiona pomówienia, to proszę mi to potwierdzić na e-maila, a prześlę p. wszystkie moje dane do ewentualnej rozprawy sądowej, którą będzie mógł p. założyć. I tyle tytułem wstępu.
   I jeszcze kilka spostrzeżeń.
   1. Poszukiwałem na stronie forum statutu stowarzyszenia i nie znalazłem. Jeżeli źle szukam, to w takim razie proszę mi wskazać miejsce gdzie go mogę znaleźć. Będę wdzięczny.
   2. Nie ulega wątpliwości że robicie państwo dużo dla zbudowania frontu narodowego. ale tak się składa, że medale przyznaje się po wygranej bitwie a nie za wysiłki.
   3. Brakuje państwu właściwych struktur: np. oddziały wojewódzkie, stryktur planistycznych i wykonawczych, branżowych, własnego ośrodka/studium analiz z materiałami wyjściowymi jak raporty, analizy sprawozdania, …. itp. To jest po prostu organizacja – jako proces i jako struktura.
   4. Nie wszystko widać na forum. Ale przy organizacji ruchu narodowego warto zwracać się z imienia i nazwiska bezpośrednio do przywódców istniejących organizacji narodowych np. Młodzież Wszechpolska, ONR, RN i jego odłamy, do stowarzyszeń patriotycznych paramilitarnych i innych, fundacji, itp.
   5. Stworzenie jednej platformy medialnej dla większości organizacji patriotycznych.
   POozdrawiam
   Dariusz

   Polubienie

   • paziem

    Panie anonimowy Dariuszu ” 123grupa”, zawsze nim się użyje określeń: „buta” i ” pycha”, to warto przytoczyć nie wybrany fragment, a całość tekstu. A brzmi on w moim autorstwie tak:

    ” Szanowny nieznajomy „123grupaDariusz”, ma pan tyle śmiałości, że zwraca się pan z imienia i nazwiska do członka zarządu stowarzyszenia WPS i nawet sugeruje, że działalność WPS, to mgła i para w gwizdek?

    Zacznę od tego, iż powyższe twierdzenie ma cechy pomówienia i nie wiem czy jest świadomą, czy wynikającą z ignorancji lub niewiedzy próbą dezawuowania dorobku WPS ?! ”

    Powyższe znaczy jedynie tyle, że stosuje pan praktykę pomówienia wobec samej istoty działalności stowarzyszenia WPS i jego celów, a ponadto zwraca się pan po imieniu i nazwisku do członka zarządu WPS, a sam bojaźliwie(?), czy też intrygancko(?) skrywa się za anonimowością. To właśnie nazywam śmiałością, a powinienem nazwać po imieniu właśnie tchórzostwem, intryganctwem i zwykłym kłamstwem.

    Co do tego, że Dariusz Kosiur jest sam w stanie odpowiedzieć na pana intryganctwo i kłamstwo i tzw. „sugerowanie oraz domysły” odnośnie celów działania WPS, to jestem pewien. Jednakże mnie jako jednemu z administratorów portalu dane jest prawo występować z troską o poziom merytoryczny portalu i przeciwko próbom ( licznym) deprecjonowania dorobku portalu oraz dorobku WPS.

    Co do pana „gotowości” ujawniania swoich danych na potrzeby ewentualnego procesu w oparciu o art. 212 kk, to muszę pana rozczarować – nie skorzystamy póki co z tego, gdyż na razie pan zachował się jedynie niestosownie puszczając bąka w towarzystwie. Jednocześnie jednak informuję, że jeśli pan da dowody rzeczywistego pomówienia, to skorzystamy z pana „gotowości” procesowej.

    Co do pana rad organizacyjnych i kierunków i sposobów działania, to jesteśmy ” pod wrażeniem odkrywczości” z jedną tylko uwagą generalną: nie uważamy, w przeciwieństwie do pana, Młodzieży Wszechpolskiej, ONR, Ruchu Narodowego – w ich obecnym kształcie, za polskie organizacje narodowe. Wielu szeregowych członków tych organizacji uważamy za szczerych Polaków, ale zmanipulowanych i wykorzystywanych przez ich wprost żydowskich przywódców lub obrzydliwych, cynicznych karierowiczów polskiej narodowości uwiązanych na krótkiej smyczy anglosasko-syjonistycznych mocodawców. Dlatego zwracaliśmy się i zwracamy wielokrotnie po imieniu i nazwisko do tych ” przywódców” wskazując jednocześnie szeregowym członkom organizacji przez pana wspomnianych- przez kogo i w jaki sposób sa manipulowani.
    Przykłady tych łopatologicznych sposobów edukacji młodych Polaków przez WPS znajdzie pan na wyżej załączonych filmach.

    Paweł Ziemiński

    Polubienie

 6. julius

  M. Szewczenko na spotkaniu zaufanych osób Grudinina:

  1. Szewczenko – członek zarządu „Lewego frontu” (w tym charakterze został przedstawiony przez Ziuganowa). Pozdrowił zebranych od Udaltsova (przywódcy „Left Front”) i ogłosił poparcie Grudinina „Left Front.
  W ten sposób ostatecznie uformowano trzon zespołu Grudinina – od lewicowych radykałów kierowanych przez Udaltsova do prawicowych radykałów kierowanych przez Kvaczkowa.

  Polubienie

 7. julius

  2. Udaltsov – organizator „bagiennego buntu” w maju 2012 roku. Następnie negocjował z gruzińskim „eksporterem rewolucji” Targamadze (w rzeczywistości – z Departamentem Stanu) o pieniądzach na obalenie Putina. Za co został sprawiedliwie posadzony. Po zwolnieniu ogłosił gotowość do współpracy z Navalnym na ulicy.

  3. Kvaczkov – również słusznie posadzony za próbę zorganizowania zbrojnego przejęcia władzy i ekstremistycznych wypowiedzi. Ponadto znany jest jako sympatyk Chodorkowskiego („Michaił Borisowicz, zdrowie i odwaga dla ciebie w walce!”).

  4. Grudinin osobiście głosował na Kvaczkowa jako kandydata na prezydenta NPSR i podpisał się pod żądaniem jego zwolnienia. A teraz i Udalcow został sprzymierzeńcem Grudinina w koalicji anty-Putinowskiej.
  W tym samym czasie Grudinin flirtuje z Nawalnym – wspierając jego „walkę z korupcją”, choć wie, że jest to tylko narzędzie do obalenia Putina.

  5. W ten sposób wszystko się zbiega:
  a) Współpracownicy Grudinina są lewicowymi i prawicowymi radykałami, nastawionymi na „patriotyczny Majdan” i publicznie o tym rozmawiają.
  b) W tym samym czasie obaj są gotowi zjednoczyć się z „liberalnym Majdanem” – przypominam, że Boldyrev także flirtuje z Nawalnym.
  c) W tym samym czasie sam Grudinin flirtuje z Nawalnym i naciska na Majdan: „Nasze zwycięstwo może zostać skradzione, ale wygramy!”.
  d) CPRF także flirtuje z liberałami (nie po raz pierwszy) – Ziuganow mówił o uwolnieniu „więźniów politycznych”.

  Wszystkie dowody są tutaj:
  https://evolution-march.livejournal.com/1703590.html

  Polubienie

 8. julius

  6. Na czym polega dyskusja o programie Grudinina na tym tle? „Kadry decydują o wszystkim” – dlatego jasne obietnice Grudinina powinny być postrzegane przez pryzmat Moskiewskiego Majdana. I do tego wystarczy przypomnieć Kijowski Majdan-2014, który również obiecał złote góry – i jak to się skończyło?
  Powtarzam – bicie po Grudininie jest konieczne, w tym w jego bardzo słabe punkty.
  https://evolution-march.livejournal.com/1707406.html

  Polubienie

 9. julius

  Jak można odwrócić majdanowe zło na korzyść Putina i Rosji:
  https://evolution-march.livejournal.com/1708259.html

  Polubienie

 10. Pytek

  Przykład normalnej, zdrowej narodowej kultury i duchowości. Trzeba włączyć napisy jak ktoś nie zna japońskiego.

  Polubienie

 11. Kuraś

  Wczoraj Ławrow ogłosił w wywiadzie że władze Rosji są gotowe do współpracy z Polską na wszystkich płaszczyznach i liczą na znaczną poprawę stosunków między oboma krajami jednak zaznaczył Ławrow że władze Polski też muszą tego chcieć .

  Polubienie

 12. stycznik400v

  Jeszcze w 2016 roku koncertowała w Lublinie.
  Nagranie z innego miejsca.

  Polubienie

 13. leliwa

  dla odprężenia , piosenka ogniskowa ..

  Polubienie

 14. xionc

  Nareszcie nadejszła viima… zima. 🙂
  Może by tak zdjąć z kołka biegówki i oddać hołd dzikiej naturze udając się na kilkudniową pielgrzymkę wilczym szlakiem po Bieszczadach

  Polubienie

 15. moherowy beret

  Kuraś,nie krzycz na kobietę(emerytkę),robię co mogę.Czy nie pomyślałeś,że można mieć czasem problemy zdrowotne?Dzisaij prypadkiem wpadłam na dobry tekst na przyzwoitym portalu.Czułam,że tak to będzie z tym agentem Jonny Danielsem.http://xportal.pl/?p=32654#comment-37255

  Polubienie

 16. Re: Pawel Zieminski
  Mam prosbe, czy moglby mi Pan Panie Pawle zapodac na moj adres E-mail nazwiska I imiona 10 sprawiedliwych?
  Moj adres: jasiek80@outlook.com
  Bede bardzo zobowiazany
  Pozdrowienia sle
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 17. paziem

  Polecam materiał, który zniknął w ostatnim czasie z internetu, ale obecnie udało mi się odnaleźć, gdyż prawdopodobnie ” odwieszono blokadę:

  Polecam szczególnie od 1:05:00

  Polubienie

  • grzanek

   Zamieściłem tutaj komentarz z trzema linkami.

   Polubienie

  • grzanek

   P.S. Trzeba pochwalić młodego Korczarowskiego za umiejętną próbę mediacji.

   Polubienie

  • grzanek

   Z nieznanych mi powodów, mój komentarz, o którym poniżej piszę („Zamieściłem tutaj komentarz z trzema linkami”), który do tej pory wyświetlał mi się, acz z zastrzeżeniem „Komentarz oczekuje na moderację” teraz całkowicie zniknął.

   Polubienie

  • grzanek

   Ponawiam próbę jego zamieszczenia, tym razem z dwoma linkami.
   ===
   Przykład „walki z wiatrakami” pana Pawła dowodzi, że taka forma polemiki to zupełnie niewłaściwy format. Zarówno Pająka jak i Prezesa ponoszą emocje, a jeśli nie jest się wybitnym dyplomatą potrafiącym przekazać swój punkt widzenia nie narażając się jednocześnie tłuszczy, może się to skończyć linczem czy w każdym razie rękoczynami.
   Takie spotkania „fanów” czy to Pająka, czy to entuzjastów JOW-ów, które stanowią w zasadzie „kółko wzajemnej adoracji” (ang. echo chambers – komory echo), to raczej niewłaściwe miejsce do prezentowania głosów dysydenckich, przynajmniej na obecnym etapie świadomości polskiego społeczeństwa.
   Zdaję sobie sprawę, że w ten sposób można dotrzeć z przekazem do „oszukanych” w dużo skuteczniejszy sposób (wszak sieci mogliby nigdy nie trafić na nasze materiały, a nawet gdyby trafili, mogliby je całkowicie zignorować jako podatni na efekt potwierdzenia), ale to są zazwyczaj fanatyczni wyznawcy jakiejś idei czy koncepcji i bez pałki prosta nie razbieriosz. Ciekawie o tym problemie pisał Szczypior alias Metro:

   Umysł związany z emocjonalnością i naszymi instynktami jest bardzo zawodnym instrumentem poznania świata

   I chociaż nie pochwalam tego, to przecież dziwi mnie, że z reguły krzyczą na Pana „za długo, zabrać mu głos, zorganizuj własne spotkanie!”. Tak to działa. Dlatego uważam, że szkoda czasu i nerwów. W takiej nerwowej sytuacji, gdzie oczy całego audytorium są zwrócone na nas, a dodatkowo wyraźnie wyczuwalna jest wroga nam postawa, bardzo trudno zachować spokój i czystość umysłu tak, by móc wyrazić myśli w sposób na tyle klarowny i umiejętny, by nasz punkt widzenia trafił do przekonania publiki.
   Lepiej chyba skupić się na skuteczniejszym „marketingu” swoich pomysłów na własnej platformie, vide audycje Radia WPS czy filmy WPS Prodakszyn.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s