Kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?

Autorem poniższego tekstu jest Benjamin Fulford, Żyd urodzony w 1961r. w Kanadzie, mieszkający w Japonii, który studiował w Sofii (stolica Bułgarii), do której było mu niewątpliwie blisko – mam na myśli bliskość mentalną -, jako że jego rodzice pochodzili z Polski. I choć tekst dotyczy dramatycznej sytuacji finansowej USA, więc także i politycznej, a co za tym idzie sytuacji politycznej całego Zachodu – w tym naszej Polski, to w istocie jest on próbą odpowiedzi na postawione w tytule pytanie: kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?

Pytanie to z pewnością nurtuje tzw. polityczne elity Zachodu. Najpełniej w tym temacie wypowiedziała się kanclerz NRF, A.Merkel w styczniu 2015r., stwierdzając jednoznacznie – przy czym, co niezmiernie istotne, swoją wypowiedź odczytywała z kartki -, że: „Antysemityzm jest naszym państwowym i obywatelskim obowiązkiem”. I trudno się nie zgodzić z panią kanclerz, ponieważ tak rozumiany antysemityzm – jako antysyjonizm – jest jedynym orężem w słusznej walce z przestępczym, niszczącym narody i państwa Zachodu, syjonizmem.

 

Wydaje się, że my, Polacy, po dramatycznych doświadczeniach lat 1980/90 aż do chwili obecnej, po doświadczeniach niszczenia naszej ojczyzny i pauperyzacji narodu przez żydowski reżim IIIRP oraz bezczelnych żydowskich roszczeniach finansowych wobec nas, które przecież nie płyną z miłości bliźniego – z miłości Żydów do Polaków, winniśmy powszechnie i szczególnie skutecznie uzbroić się w oręż do walki z przestępczym syjonizmem.

D.Kosiur

_________________________________

Autor: Benjamin Fulford  

za: https://benjaminfulford.net/2018/01/22/future-world-negotiated-next-two-weeks-super-blue-blood-moon-approaches/

Przyszłość świata będzie negocjowana w najbliższych dwóch tygodniach, w miarę zbliżania się szczególnych zjawisk na księżycu. Pozbawienie finansowania rządu amerykańskiego, które nastąpiło w ubiegły weekend może okazać się zjawiskiem trwałym, podczas gdy trwają rozmowy wysokiego szczebla na temat zastąpienia tego rządu. W tym tygodniu odbędzie się w Davos spotkanie przywódców starego porządku światowego, aby obradować na ten właśnie temat.

Według źródeł z Pentagonu „pozbawienie rządu finansowania zostało ukartowane, aby można było zaaresztować członków kongresu, którzy tracąimmunitet gdy nie odbywa się sesja kongresu. Ponadto, prezydent Trump został wezwany 18 stycznia na spotkanie z najwyższymi oficerami Pentagonu, gdy marynarka wojenna poszukiwała wrogich łodzi podwodnych. Władze wojskowe wykorzystują zamrożenie administracji rządowej do aresztowania członków kabały, eliminacji rządu korporacyjnego i wprowadzenia w życie republiki, co pozwoli na globalny reset walutowy”. Ponadto, ma nastąpić upublicznienie memorandum FISA, dzięki czemu zatrzymani zostaną kryminaliści w departamencie sprawiedliwości, FBI, Narodowej Radzie Demokratów, CIA oraz w organizacjach Obamy i Hillary Clinton”. Możliwe, że Trump odczyta wspomniane memorandum 30 stycznia z okazji dorocznego przemówienia State of the Union.

Według naszych źródeł, przywódca opozycji Zimbabwe Roy Bennett został zabity w New Mexico aby umocnić dolara Zimbabwe i otworzyć drogę do globalnego resetu walutowego. Dolar Zimbabwe oparty na złocie znajduje poparcie z wielu stron jako nowa afrykańska waluta mająca zastąpićmieszaninę walut kontrolowanych przez Rotszyldów. Jednakże wcale nie jest pewne, czy ten reset nastąpi zgodnie z planami Pentagonu i agencji rządowych, ponieważ sytuacja na świecie jest bardzo płynna i wymyka się kontroli USA. 

Najważniejszym czynnikiem, jaki należy mieć na uwadze jest to, że rząd USA jest najbardziej zadłużonym rządem w historii planety a głównym wierzycielem są Chiny. Gdyby USA jednostronnie ogłosiły niewypłacalność, nie byłyby w stanie kontrolować systemu dolara amerykańskiego pozwalającego na globalne operacje Pentagonu. W rezultacie, żołnierze amerykańscy  którzy już nie otrzymują żołdu wskutek wstrzymania finansowania administracji – byliby zmuszeni do żebrania na ulicach lub rabunku na całym świecie, z bronią gotową do strzału. Dla podkreślenia powagi sytuacji, chińska agencja ratingowa Dagong obniżyła notowania suwerennego i lokalnego długu USA do poziomu BBB+, z rokowaniami ujemnymi – poniżej notowań Peru lub Maroka. Oto co mieli do powiedzenia na temat długu USA:

„Stały negatywny wpływ nadbudowy na podstawy gospodarki ciągle pogarsza możliwości spłacania długu przez rząd federalny, ta tendencja zostanie wzmocniona przez znaczące obniżki podatków przez rząd. Rosnąca zależność od napędzanego długiem modelu rozwoju ekonomicznego spowoduje dalszą erozję wypłacalności rządu federalnego. Prawdopodobnie Dagong nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Pentagon, w wyniku pierwszego audytu przeprowadzonego przez audytorów zewnętrznych, ujawnił brak 21 trylionów USD za lata 1998-2015  to kwota przekraczająca 35 razy całkowity oficjalny budżet wojskowy USA za rok 2016  donoszą liczne źródła. 
https://www.sott.net/article/374124-pentagon

Informatorzy CIA, MI6 i Pentagonu twierdząże brakujące fundusze zostały wykorzystane na  sfinansowanie potężnych armii najemników znajdują

 

Pozostała część tego artykułu jest dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net

________________________________

teksty dotyczące tej samej problematyki:

Jeszcze w tym roku USA rozpadną się na sześć części…  http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jeszcze_w_tym_roku_usa_rozpadna_sie_na_szesc_czesci_123355.html

USA – rozwój, czy upadek?  –  strona Wiernipolsce1
Reklamy

64 Komentarze

Filed under Polityka

64 responses to “Kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu?

 1. julius

  Nie prędko. Jeśli jedyny kraj z którego mógłby (i powinien) wyjść zdecydowany sygnał do walki z Żydami postępuje wręcz przeciwnie i cały czas brata się z nimi to nie ma na to najmniejszej szansy. Utrwala przy tym holokit.

  Polubienie

  • Kuraś

   Niestety muszę się zgodzić .Nie wygląda to ciekawie ale może pan Metro się wypowie .

   Polubienie

  • fiesta

   W 2000r, kiedy gruzinski zyd/bekart W.Putin zostal prezydentem ZSRR”bis” za wstawiennictwem zydowskich oligarchow, m.inn. R.Abramowicza, to wlaczyl „zielone swiatlo” na ponowne osiedlanie sie zydostwa w ZSRR”bis” i zydow ciagle przybywa, ze wzgledu na cieplarniane warunki, jakie im stworzyl W.Putin przez ostatnie 18 lat.
   W lutym 2016r zostalo wprowadzone nowe prawo w ZSRR”bis” przeglosowane w zazydzonej Dumie i zatwierdzone przez W.Putina zakazujace krytykowania zapisow w Talmudzie, ktore wyrazaja sie negatywnie o nie-zydach (gojach) i sa jawnie rasistowskie i ponizajace wobec nie-zydow (gojow).
   Powyzszych informacji opartych na faktach nie podaja do wiadomosci publicznej zwolennicy W.Putina i ZSRR”bis” ze wzgledow ideologicznych i propagandowych, ale to nie zwalnia Polakow od wykonywania pracy domowej i szukania prawdy, ktora jest potrzebna do szczegolowej analizy i do zrozumienia tego co dzieje sie wokol nas i w szerokim swiecie.

   Zeby zrozumiec jak dziala zydowska zaraza to trzeba znac mentalnosc paso-zydow, dla ktorych zrodlem wiedzy i przewodnikiem zyciowym jest TALMUD, starannie ukrywany przed gojami (bydlem), ktory m.inn. naucza jak oszukac i okrasc goja etc i wpuszczenie paso-zyda do panstwa zamieszkalego przez gojow jest rownoznaczne z wpuszczeniem oszusta i zlodzieja do domu.
   Nalezy rowniez wiedziec o tym, ze pomiedzy zydo-komunistami a zydo-syjonistami trwa walka ideologiczna i m.inn. zydo-syjonisci (zydowscy bankierzy, zydowscy przemyslowcy i zydowskie organizacje syjonistyczne) odegrali duza role w wymordowaniu zydo-komunistow do spolki z A.Hitlerem i III Rzesza niemiecka w czasie II wojny swiatowej, ale o roli zydow-syjonistow w mordowaniu zydow-komunistow milczy swiatowa propaganda, ktora w ponad 90% jest w lapach zydostwa, ktore pierze gojom mozgi przez 24/7 (24 godziny na dobe przez 7 dni w tygodniu).

   Jak pisal Berman w swoim tajnym referacie z 1946r, zydostwo jest po obydwu stronach barykady.

   Nie jest prawda, ze nie ma najmniejszej szansy na zwalczenie zydostwa , a ogladanie sie na W.Putina oznacza, ze nie znacie JUDASZA Putina, ktory wspiera MULTI-KULTI , w przeciwnym wypadku ZSRR”bis” skurczy sie w rozmiarach do malego panstewka i tego najbardziej obawia sie towarzysz KGB-ista W.Putin, ktory nie kieruje sie sentymentami, ale zimnymi kalkulacjami oraz nie pluje ani na kosciol prawoslawny i chrzescijanstwo, ani na synagogi i talmudyzm, ani na meczety i islam, jak robia to ATEISCI, LEWACTWO i KOLTUNERIA, nawet na tym forum.
   Roznice cywilizacyjne miedzy Polska, a Rosja opisal polski historyk i filozof prof.F.Koneczny w oparciu o fakty historyczne i nic tu nie pomoze zmanipulowana propaganda gloryfikujaca zydowsko-KGB-owskie ZSRR”bis” i gruzinskiego zyda/bekarta W.Putina, rowniez uprawiana na tym forum.
   Z kolei w interesie Niemiec i Rosji bylo i nadal pozostaje, zeby Polska nie byla silnym panstwem w Europie i dlatego doszlo do WIELOKROTNYCH ROZBIOROW POLSKI w przeszlosci, planowanych juz po smierci krola Polski Jana III Sobieskiego w 1696r przez masona i cara Rosji Piotra I oraz Fryderyka I Hohenzollerna.
   O spisku przeciwko Polsce swiadczy rowniez tajny uklad „TRZECH CZARNYCH ORLOW” (Prus, Rosji i Austrii) z 1732r, ktore chcialy wplywac na losy calej Europy, ale owczesny papiez Klemens XII (L.Corsini) nie wyrazil na to zgody.

   Walka z wrogiem powinna byc prowadzona metoda psychologiczna i ma polegac na uswiadamianiu narodowym Polakow, opierajac sie na FAKTACH HISTORYCZNYCH , czyli PRAWDZIE, co ma decydujacy wplyw na psychike i dzialanie czlowieka.
   Tymczasem POLSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO u wladzy w Polsce, Unia Jewro-pejska, Watykan i jego agentura w Polsce (E-pejs-kopat) nie przekazuja prawdy i walcza z prawda, bo w ten sposob latwiej jest im rzadzic w oglupionych spoleczenstwach.
   Przeszkode w uswiadamianiu Polakow stanowia rowniez lokalni wodzowie i wodzusie z klapkami na oczach, ktorzy albo nie maja dostatecznej wiedzy, albo maja mozgi przezarte obcymi ideologiami i glosza swoje farmazony oparte na polprawdach lub klamstwie przez co wprowadzaja jeszcze wiekszy zamet w umyslach Polakow i Polek, czyli jeszcze wiekszy podzial w polskim spoleczenstwie.

   Kto nie rozumie, ze PRAWDA JEST KLUCZEM DO ZMIANY MENTALNOSCI U POLAKOW I PROWADZI DO ROZWIAZANIA PROBLEMOW POLSKI I POLAKOW, bedzie ciagle bladzil jak w labiryncie i ciagle szukal wyjscia ze zlej sytuacji, ewentualnie lapal sie przyslowiowej „brzytwy”.
   Samowyzwolenie sie Polakow ma scisly zwiazek z poznaniem prawdy, w przeciwnym razie Polacy beda zyc wiecznie zludzeniami, ktore nie zmienia sytuacji w Polsce i losu Polakow.

   Polubienie

   • paziem

    Autostrado do żydowskiego nieba, ewangelizuj z Braunem Polonię w Toronto i za oceanem, a tutaj nie przytruwaj. Swoją prawdę głoś w restauracjach McD. Czytaj jakieś nowsze instrukcję, bo ciągle zostajesz na etapie tych samych lektur, a to droga do prostowania twoich i tak niewybujałych fałdów mózgowych. Paszoł won !

    Polubienie

   • fiesta

    re: paziem 13 lutego 2018 o 23:16

    Czy wy towarzyszu paziem macie jakies rzeczowe kontr-argumenty na podane przeze mnie informacje, zamiast usuwac moje komentarze jak dziecko lub nabierac mnie na wasz zalosny kociokwik ?

    Polubienie

  • fiesta

   To zdjecie potwierdza zazyle stosunki Putina z Syjonistami z Izraela, pomimo tego, ze kloca sie miedzy soba o wplywy na Srodkowym Wschodzie.

   Wazna informacja dla Polakow.
   October 20, 2015 – During a speech at the 37th Zionist Congress, Netanyahu says that Adolf Hitler „didn’t want to exterminate the Jews” but was urged to do so by Haj Amin al-Husseini, a former grand mufti of Jerusalem.
   (20 pazdziernik 2015r – Podczas przemowienia na 37-mym Kongresie Syjonistow, Netanyahu mowil, ze Adolf Hitler nie chcial eksterminacji Zydow, ale byl do tego ponaglany przez Haj Amina al-Husseini, bylego wielkiego islamskiego teologa Jerozolimy).

   Ale Bibi N. nic nie powiedzial na temat tajnego ukladu pomiedzy Syjonistami a Nazistami z sierpnia 1933r w sprawie przerzucenia wyselekcjonowanych 80 tysiecy niemieckich zydow do Palestyny jako nowych osadnikow w celu utworzenia tam panstwa zydowskiego z pomoca A.Hitlera i III Rzeszy niemieckiej i A.Hitler zlecil to zadanie A.Eichmannowi (niemieckiemu zydowi) oraz Bibi N. nic nie wspomnial o Konferencji w Wannsee (styczen 1942) , w ktorej udzial brali wyzsi przedstawiciele rzadu A.Hitlera (glownie zydowskiego pochodzenia) w sprawie eksterminacji zydow z Europy wschodniej i zydzi syjonisci z USA nie protestowali i wykazali obojetnosc wobec zydow z Europy wschodniej, o czym swiadcza slowa rabina I.Greenbauma (przewodniczacego Rady Zydowskiej Pomocy), kory powiedzial na forum Egzekutywy Organizacji Syjonistycznej, ze:
   JEDNA KROWA W PALESTYNIE JEST WIECEJ WARTA NIZ WSZYSCY ZYDZI W POLSCE (Nowy Jork, luty 1943r).

   Kolejny klamca historyczny W.Putin z okazji 70-cio lecia wybuchu II w.s. powiedzial 1 wrzesnia 2009r w Gdansku, ze 17 wrzesnia 1939r ZSRR bronil mniejszosci narodowych w Polsce i tym samym naplul Polakom w twarz, poniewaz niemieckie i rosyjskie zydostwo dokonalo IV-go ROZBIORU POLSKI (Pakt Robbentrop-Molotow , 23 sierpien 1939r) , a po agresji na Polske, niemieckie i rosyjskie zydostwo wzielo sie za EKSTERMINACJE POLAKOW.

   Obydwaj: Netanyahu i Putin sa klamcami historycznymi i oszustami, niezaleznie od tego w jakiej masce wystepuja.

   Ciekawostka
   Wzrost niektorych przywodcow ZSRR i ZSRR”bis”:
   Dmitrij Miedwiediew 162 cm do 166 cm
   Wladimir Putin 167 -170 cm
   Włodzimierz Lenin 164 cm
   Józef Stalin 162-164 cm
   Nikita Chruszczow 160 – 166 cm
   Same kurduple chazarskie.

   Polubienie

   • paziem

    Napoleon nie Chazar, a też kurdupel, podobnie jak Dżingis Chan. Autostrado do żydowskiego nieba, radziłem ci zmień lektury, bo z twoją „wiedzą” karierę możesz zrobić jedynie w parafii za oceanem lub jako suport bajarza Brauna w gronie otumanionych miłośników legendy o żołnierzach wyklętych i rycerzach Chrystusa Króla Polski

    Polubienie

   • paziem

    Autostrado z wypranym mózgiem, zamiast na działania rosyjskiej dyplomacji i wojska ( podporządkowanych własnym interesom i swojemu bezpieczeństwu, a nie bezrozumnej polityce polskiej) powinieneś się zając analizą traktatu Hitler – Piłsudski ze stycznia 1934 r.( tym razem antyrosyjskiego, ale wynikającego ze zmanipulowania obu psychopatów przez anglosasko-syjonistyczną politykę tworzącą z dwóch durni narzędzie w ich rękach do zawojowania Rosji- na szczęście nieudanego, bo ty autostrado byłbyś tylko asfaltem na drodze, a nie ogłupiałym hamburgożercą )

    Polubienie

   • Waldemar

    No autostrado z USA umieścić Stalina vel koba wśród pokurczy syjonistów .
    Nie pokazuj się Waldkowi Pastuszce na oczy bo jesteś wykastrowany w ciągu sekundy .
    Wiesz co znaczy premier uzurpator .To się dowiesz niecnoto .

    Polubienie

   • Kuraś

    Pierdzielu syjonistyczny z Kanady .Nawet idąc twoim tokiem myślenia to największym chazarem pokurczem powinien być twój idol Danny de Vito .Zobacz jaki pokurcz .
    Ty głupi kanadyjski idioto .

    Polubienie

   • żmijowczyk

    To niemożliwe żeby sam dyrektor Parku Narodowego Polska, inż. Pejsatuszka tu zajrzał.

    Polubienie

   • Adibu

    Dajcie spokój człowiekowi .On żyje w innym wymiarze bez pieniądza i własności prywatnej uwielbiając Stalina i na jego widok płacząc .Niech sobie tak żyje pozostałych uważając za żydów . To jest chory człowiek a więc proponuje dać mu spokój .
    Wąż antycejrowski żeby przez dwa lata tak doprowadzać do szewskiej pasji Dylaka to trzeba mieć zdrówko . Pozdrawiam .

    Polubienie

   • fiesta

    re: paziem 14 lutego 2018 o 04:06 oraz paziem 14 lutego 2018 o 04:21

    Prowokujesz do pyskowek to odpowiem, ze sam masz marmolade w swoim mongolskim lbie, poniewaz od 1922r istnieje oficjalnie ZSRR, zas Rosja przestala istniec wraz ze smiercia cara Mikolaja II w 1918r, ktory zostal zamordowany przez zbolszewizowanych ZYDOW i od tego czasu w bylej Rosji rzadzilo ZYDOSTWO, ktore realizowalo ZYDOWSKIE INTERESY i zaprowadzalo KOMUNIZM, ktory zydostwo planowalo zaprowadzic na calym swiecie.
    W zwiazku z tym podana przez ciebie informacja, ze – cytat: „… powinieneś się zając analizą traktatu Hitler – Piłsudski ze stycznia 1934 r.( tym razem antyrosyjskiego, …” jest dowodem, ze jestes NIEDOUCZONY, a mnie chcesz pouczac ?

    Oto kolejne klamstwa i zmanipulowana propaganda „paziem” – cytat:
    „Autostrado z wypranym mózgiem, zamiast na działania rosyjskiej dyplomacji i wojska ( podporządkowanych własnym interesom i swojemu bezpieczeństwu, a nie bezrozumnej polityce polskiej)…”
    Otoz jesli wezmiemy pod uwage rok 1934 w dalszej czesci zdania zlozonego autorstwa „paziem” to informacja podana w cytacie przez „paziem” jest kompletna BZDURA.
    Ale jesli skupimy sie wylacznie na informacji podanej przez „paziem” w cytacie, wowczas tego typu informacja nosi znamiona PROPAGANDY, ktora jest sprzeczna z faktami historycznymi i sluzy do oglupiania Polakow, poniewaz ROSJA WIELOKROTNIE LAMALA UKLADY POKOJOWE Z RZECZPOSPOLITA I INGEROWALA W WEWNETRZNE SPRAWY POLSKI, m.inn. w 1717r w Warszawie i w 1733r w Krakowie – towarzysz „paziem” usunal wczesniej moja odpowiedz do „ja” (27 stycznia 2018 o 10:36) , ktora zawierala te dwie daty, ale zamiescilem ja ponownie (fiesta 14 lutego 2018 o 01:56).
    Daty: 1717r i 1733r sa zwiazane z bezczelnym wtargnieciem zolnierzy rosyjskich na obszar Rzeczpospolitej, zeby nie dopuscic do reform w Polsce (sejm niemy w 1717r) , a drugi przypadek wtargniecia zolnierzy rosyjskich do Rzeczpospolitej w 1733r dotyczyl osadzenia NIEMCA Augusta III Sasa na tronie Polski z pomoca ROSJI.
    Powyzsze fakty historyczne sa dowodem na ZAKLAMYWANIE HISTORII przez „paziem” , ktory celowo tworzy TEGO TYPU PROPAGANDE, zeby oglupic Polakow i zaden przydupas „paziem” na to nie reaguje, co tez ma swoja wymowe.
    Ale przydupasy „paziem” potrafia na mnie szczekac jak ich wlasciciel i to jedyne co potrafia najlepiej.

    Przy okazji przypomne, ze „paziem” usunal moja odpowiedz do
    stycznik400v (26 stycznia 2018 o 21:56) nastepujacej tresci:

    fiesta 13 lutego 2018 o 15:00
    Kolejny nieuk wypisuje bzdety o Chrzescijanstwie i pomimo wylania kubla zimnej wody na swoja glowe nadal bredzi jak nietrzezwy i to jest oznaka, ze ma lupanie (walenie) w glowie.
    Wniosek:
    Najpierw wytrzezwiej, a pozniej sprawdz poziom oleju we wlasnej glowie.
    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/26/kiedy-nastapi-koniec-swiatowego-syjonizmu/comment-page-1/#comment-73216

    A taka byla moja odpowiedz do „Kurasia”:
    fiesta 13 lutego 2018 o 19:28
    re: Kuras 13 lutego 2018 o 14:40
    Ku(r=t)as, ja nie potrzebuje przewodnika, ani w sutannie, ani w mundurze oficera KGB, ani w garniturze z krawatem lub bez krawata i nie jestem zwolennikiem pisania petycji, ani listow blagalnych, jak to czynia mazgaje, ktorzy sami okazuja swoje poddanstwo bozkom tego swiata – vide listy do Putina i ich sygnatariusze z WPS.
    Moim przewodnikiem i autorytetem jest prawda, czyli fakty historyczne, ktore sa wzorcem sluzacym do rozpoznania osobnika czlekoksztaltnego i jego intencji.
    Twoj wpis odzwierciedla zachowanie psa, ktory probuje mnie ugryzc.
    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/26/kiedy-nastapi-koniec-swiatowego-syjonizmu/comment-page-1/#comment-73249

    WNIOSEK
    Ten komentarz zdemaskowal robote wywrotowa prowadzona przez „paziem” i spolke i dlatego zostal usuniety.

    PRZYJEMNEJ ZABAWY POLSZEWIKI !

    fiesta

    Polubienie

   • fiesta

    re: Waldemar 14 lutego 2018 o 08:10

    Pewnikiem jest, ze masz wykastrowany leb i jestes bez mozgu.

    Informacja o zydowskim pochodzeniu „Stalina” pochodzi od Rosjan, ktorzy mowia, ze Jozef DAWID Dzugaszwili (tak brzmialo jego pelne imie i nazwisko) byl ZYDOWSKIM BEKARTEM.
    Po prostu zyd z Gori trudniacy sie handlem Dawid Papisniedow dupczyl mloda mezatke Ekaterine Dzugaszwili (panienskie nazwisko: Geladze), kiedy u niego pracowala jako pomoc domowa i z tego dupczenia urodzil sie maly Joziek Dawid.
    D.Papisniedow dawal pozniej pieniadze na wychowanie i edukacje Jozka Dawida oraz odwiedzal go na Kremlu, kiedy Joziek Dawid jako „Stalin” byl u wladzy i zazyle stosunki tych osobnikow sa wystarczajaco wymowne, zeby zrozumiec ich powiazania.

    Na marginesie dodam, ze dla zawodnikow , ktorzy probuja mi grozic mam w prezencie olow.

    Polubienie

   • fiesta

    re: Kuraś 14 lutego 2018 o 08:51

    Psi Ku(r=t)as , wlasnie dales wyraz swojego poziomu „intelektualnego” w komentarzu z dnia 14 lutego 2018 o 8:51 i zastanaiam sie czy jestes debilem czy imbecylem, bo czlowiek normalny tak nie postepuje.
    Ponadto srasz w gniazdo pod nazwa „WPS” i robisz z tego forum gnojowisko i nie baczac na roznice w pogladach miedzy mna, a „paziem” to sam bym ci przypierdolil orczykiem przez leb to moze bys zrozumial, ze swoje potrzeby zalatwia sie poza gniazdem, pierdolony dzikusie.

    p.s.
    Z dzikusami trzeba rozmawiac w ich jezyku, poniewaz nie rozumieja j.polskiego.

    Polubienie

   • grzanek

    Wypad stąd pejsaty ordynusie @fiesta i zabierz z sobą swoje kloaczne słownictwo. Bo inaczej wężem poszczuję!

    Polubienie

   • wąż antycejrowski

    Grzanku ten gnojek to prosie kanadyjskie wychwalające USAraj pod niebiosa . Pisze ten zdziadziały konus u Maciejczyka a jak ma wenę to nachodzi WPS .
    Gryzłem dziada w dupę wiele lat ale jakoś odporny na mój antypejsaty i antykoszerny jad . Dobrze tego prosiaka wyszkolili .

    Polubienie

   • grzanek

    Istotnie, odrażający typ. Nie szczędź mu jadu, wężu 🙂

    Polubienie

 2. julius

  Władimir Putin i Benjamin Netanjahu odwiedzą w poniedziałek(29.01.2018) w Moskwie muzeum żydowskie i centrum tolerancji: wezmą udział w wydarzeniach poświęconych Międzynarodowemu Dniu Pamięci Ofiar Holocaustu

  Polubienie

 3. Jak zwykle Izrael Szamir stanął na wysokości zadania. Niezwykle trafna i rzeczowa ocena liberalizmu jako źródła zła. Materiał dla tych uczestników forum WPS1, co z tak bezmyślnym, bezkrytycznym i pozbawionym wiedzy zacietrzewieniem atakują chrześcijaństwo.

  Polubienie

  • Gdyby znał Pan historię, wiedziałby Pan, że chrześcijaństwo – prawidłowo żydo-chrześcijaństwo, bo jest ono w rzeczywistości heretycką sektą judaizmu – jest koniem trojańskim żydowskiego syjonizmu, jest antynarodowe i antypaństwowe.

   Polubienie

   • fiesta

    Chrzescijanstwo bierze poczatek od nauki Jezusa Chrystusa i jest religia milosci do Boga i czlowieka.
    Pan natomiast wymyslil swoja wlasna wersje tego wyrazu-hasla w oparciu o swoje lewackie i ateistyczne poglady, i smie pouczac innych.
    Sam wez sie pan za nauke, bo bzdury wypisujesz.

    Polubienie

  • stycznik400v

   To całe chrześcijaństwo łupie cie po kieszeni, a ty jak widać w dalszym ciągu bronisz własnego zniewolenia. Wylej kubeł zimnej wody na swoją głowę to otrzezwiejesz i zaczniesz logicznie myśleć i dojdziesz do wniosku że P. Kosiur i PaZiem zamieszczają materiały demaskujace okupantow Polski.

   Polubienie

  • Metro

   A papizm walczy z „wolnym rynkiem”? Nie wiedziałem….

   Polecam pooglądać tego qndla:

   Polubienie

   • Kuraś

    Kundel to najmniejszy problem .Największym problemem jest to że kundla metody działają u tubylców i tu jest problem .

    Polubienie

   • Mnie wystarczyła już sama informacją z początku filmu, że jest on realizowany przez Stowarzyszenie Koliber, czyli żłobek do przedszkola, którym jest Rotary Club, wyżej jest już żydo-masoneria.
    A wykład, cóż, zgodny z nauczaniem św. JPII:

    Tu: pochwała żydowskiego kapitalizmu

    Polubienie

 4. Wiarygodność Fulforda jest żadna…

  Polubienie

 5. Metro

  Wiarygodność Fulforda jest zerowa. Przypominam że nie tak dawno temu Fulford ujawnił, że George Soros przeszedł na łono Abrahama, nikt o tym nie wie bo media złośliwie ten fakt ukrywają: http://galacticconnection.com/benjamin-fulford-update-breaking-news-george-soros-killed-by-white-hats/

  Fulford to kontrolowana opozycja. Ma „polskie korzenie”, kiedyś opowiadał że jego dziad był głównym akcjonariuszem General Electric. Sam Fulford w wieku +30 został szefem azjatyckiej edycji Forbesa. To „reptilianin” 🙂 🙂

  Zwykle trudno go złapać na kłamstwie bo chrzani ezoteryczne kawałki trudne do weryfikacji. Ale to z całą pewnością dezinformator.

  Polubione przez 1 osoba

  • A Hodos? bo dla mnie jest on uczciwy.

   Polubienie

   • fiesta

    Panowie „Metro” i P.O.

    Kazda informacje nalezy analizowac niezaleznie z jakiego zrodla pochodzi, poniewaz jest w nich troche prawdy, a nastepnie z tych kawalkow prawdy nalezy ukladac obraz wydarzen.

    Polubienie

  • Metro

   Nie znam specjalnie Hodosa. Nie wiem czy rabin może się „nawrócić”.

   Zalecałbym dużą ostrożność w relacjach z judeochrześcijanami. Problemem jest judejska narracja dotycząca rzeczywistości. Ten ichni „mesjasz” czy „antychryst” to miał nadejść już tyle razy, że chyba warto sobie dać spokój. Pierwszy List św Jana, (2:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=989):

   18 Dzieci, jest już ostatnia godzina, 
   i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, 
   bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; 
   stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. 

   Jeśli więc Hodos po prawie dwóch tysiącach lat mówi to samo co Jan Ewangelista, co głupi przecież nie był, to lepiej wziąć sobie na luz 🙂 Mnóstwo razy nastąpił falstart. Jako odtrutkę na Hodosa proponuję generała Pietrowa czy kogoś innego z КОБ, co tłumaczy czemu służy judaizm, kto go wymyślił i w jakim celu.

   Faktem jest że cywilizacja rozwija się w kierunku niespecjalnie oczekiwanym przez zwykłych ludzi, ale to się dzieje pewnie od tysięcy lat. Więc dlaczego teraz ma przyjść „antychryst”? Teraz a nie np. wtedy gdy został napisany ten list czy w 1666 roku? Zresztą wtedy też przyszedł 🙂 Na dodatek pojawił się w różnych miejscach. Jak pamiętam to Sienkiewicz pisał o muzułmanach oczekujących Mahdiego, który miał przyjść wtedy kiedy antychryst. Faktem jest że bandyckie Imperium Brytyjskie zorganizował piekło na ziemi ale – jak się okazuje – zawsze może być gorzej 🙂 🙂

   Problemem jest sama judeochrześcijańska „narracja” o rzeczywistości. Przypuszczam że ona została specjalnie tak zaprojektowana aby ogłupić, zmanipulować, sparaliżować swoje ofiary. Więc lepiej ją porzucić, a w każdym razie starać się trzymać od niej z daleka.

   Jako próbę zrozumienia o co w tym chodzi proponuję ten tekst: https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

   Polubienie

   • Ja uważam że Hodos jest w porządku tylko często gada bzdury, Pietrowa też wysłuchałem bo nie żyje , czytam co napisane pozostawił podobnie jak Primakow,Rochlin,Iijuchin. A do tego czytam słucham i oglądam Leonida Iwaszowa,Izraela Szmira i wielu wielu innych.

    Polubienie

 6. Fulford jest dezinformatorem.

  Polubione przez 1 osoba

 7. ja

  nwo -nowy porządek kuli ziemskiej.wszyscy politycy mówią prawdę.jak nie to wyrwać im język jak zrobili to krzyżacy dla suranda bo chciał mówić prawdę.

  Polubienie

 8. ja

  do polski zostali sprowadzeni krzyżacy.co póżniej to wiemy.do Polski zostali sprowadzeni amerykanie. co będzie póżniej.? czarno widzę. będzie Grunwald na mazurach. kto zwycięży ?jak pod Grunwaldem-Białorusini Polacy i Rusini /Słowianie/

  Polubienie

 9. paziem

  Co Wy na to ?, z takim pytaniem zwróciłem się do grona znajomych, po otrzymaniu tytulowego tekstu z portalu Fulforda.

  Najbardziej przekonuje mnie poniźsza odpowiedź, gdyż „jasnowidza” Fulforda uważam za pospolitego, żydowskiego dezinformatora, uprawiającego ezoterykę polityczną.

  PZ

  Tekst otrzymanej odpowiedzi niżej:

  Panie Pawle

  Jak czytam takie rzeczy – to dla mnie jest taka „idealna konfabulacja” przygotowana przez osobę cierpiącą na poważną chorobę schizefremiczno-paranoidalną. Po prostu pomieszały się temu człowiekowi fakty z jego wizjami i zapewne paranoją prześladowczą. Niestety takich ludzi (nawet w Polsce) mamy całkiem sporo, a skupiają się oni w środowiskach wolnościowych, ezoterycznych i niekonwencjonalnego leczenia. Najgorsze jest że oni w to wierzą i tworzą jakieś sekty, których celem jest pranie nieukształtowanych jeszcze umysłów.
  Co do tewgo piszacego człowieka – dla mnie ten człowiek – to taki „substytut nostradamusa” żyjący w naszym świecie który ma dostęp do internetu oraz portali społecznościowych, z jednoczysnym działaniem w konspiracji, bo zapewne twierdzi że wszyscy go śledzą i chcą go zabić …… on nawet idąc do sklepu po bułki rozgląda się, a panią sprzedawczynię traktuje jak przybysza z innej planety ….. wie pan takie bzdury.
  Żeby zaprzeczyć tym konfabulacjom – żołnierze amerykanscy dostają wypłaty i przynajmniej na jakiś czas nic im nie grozi. Mam bardzo dużo znajomych w tej armii i gdyby było inaczej – już dawno by mi o tym pisali.
  Wie pan w jaki sposób amerykanie pozbywaja się długów? …… wywołują konflikty zbrojne oraz regionalne wojny napędzając swoja koniunkturę przemysłu zbrojeniowego. Np. jeżeli widzą że jakieś kraje za bardzo się do siebie zbliżają i mogą zmienić środek ciężkości gospodarczej, czyli naruszyć ich kasę – polaryzują społeczenstwa i kultury wprowadzając w obszar informacyjny konflinkt …. i w tym najlepsi są beznapletkowcy.
  Jeżeli mówimy o Polsce to problem jest gdzie indziej, bo największym wrogiem Polaków są sami Polacy, bo sprzedajni i bez krękosłupa moralnego naukowcy powiedzą wszystko to za co im zapłacą – nie mają żadnych ideałów oraz wartości narodowych. Podobnie jest z urzednikami, policjantami, żołnierzami a także księżmi – dal tych się tylko liczy kasa i awanse – a każdą swoją błedną decyzję będą chcieli zwalić albo na przepisy (tłumaczenie …. zgodnie z przepisami, zgodnie z procedurami ..etc.) Lub na niewiedzę bo podwaładny wprowadził ich wbłąd. Dlaeto wyznaczają swoich podwładnych (np. w gminach) naczelników lub innych kierowników …. i wszystko po to aby nie odpowiadać za błędne decyzje.
  Z obszarem nauczycielskim (od szkoły pdst- do liceum) i pielęgniarek jest nastawienie na to że udało im sie zrobić (kupić studia) i teraz twierdzą że posiadają wiedzę na równi z profesorami lub lekarzami ….. co jest oczywiście nieprawdą.
  Z obszarem lekarzy i prawników – jest nastawienie na kasę …. jak największą i zkażdej strony.
  No jeszcze mamy pozostałe społeczeństwo, które jest totalnie spolaryzowane i co gorsza bez wiedzy i łyka wszystko podawane przez „patriotyczną” partię syjonistów jak pelikan rybę.
  W kwestii Zimbabwe – oczywiście ….. został zabity – ale nie dopisywałbym do tego całej teorii spisku i nie traktowałbym gościa jako świętego. Niestety, najwiekszym ludzkim problemem jest próżność.

  To tyle w tym zakresie – zparaszam do nas, bo za dużo czasu nie mamy a roboty jest naprawdę dużo.

  Grzegorz Czuryło

  Polubienie

  • Kuraś

   Takie wpisy czyta się naprawdę miło ale nic w nich odkrywczego nie ma .Autor koła nie wymyślił .
   Kilka lat temu miałem rozmowę ze znajomym lekarzem chirurgiem i po kilku głębszych zaczęliśmy nieco barmaczyć no i mu mówię .
   Ty kolego masz chyba mnóstwo pieniążków .
   Odpowiedz dla mnie nie była zaskakująca bo brzmiała tak .
   Gówno tam mam .Gdybym miał tyle co David Rockefeller to by było coś .

   Polubienie

 10. pukt

  Jest to mozliwe, gdyby w Rosji nastapila szybka renacjonalizacja rozkradzioego majatku narodowego w przemyslach wiodacych po wprowadzeniu stanu wyjatkowego, tak szybka, by zyd nie zdolal uruchomic wojny z Rosja lub w Rosji a taki proces ma szase na zapalne objecie rowiez innych narodow. Za Putia nie ma szans na to.

  Polubienie

 11. julius

  Szef brytyjskiego sztabu generalnego, gen. Carter stwierdził:
  Rosja zamierzała podważyć „naszą jednosć i spójność polityczną; podchody do Turcji są tego wyraźną wskazówką. ”
  Carter podkreślił, że siły NATO „powinny identyfikować rosyjskie słabości, a następnie uderzać asymetrycznie przeciwko nim” – to znaczy, że kampania wzmożonej agresji jest nieco zamaskowana jako reakcja obronna.
  Początkowo koncentrowałoby się to na „działalności polegającej na budowaniu rzeczywistych zdolności instytucjonalnych w sąsiednich państwach, tak aby mieli siłę i pewność żeby stanąć przeciwko Rosji i wewnętrzną odporność na przeciwstawienie się naciskom sił wewnetrznych przeciwnym temu” – powiedział Carter.
  Ale rzeczy nie mogą zatrzymać się na budowaniu państw Europy Wschodniej i krajów bałtyckich jako siły zastępczej w wojnie z Rosją.
  Carter zaproponował ni mniej, ni więcej jak tylko ewentualną inwazję i rozczłonkowanie Rosji.
  Trzeba będzie uprzedzić rosyjski atak na Zachód. Oznacza to planowanie inwazji lądowej z uwzglednieniem masowej mobilizacji, również po stronie wroga jak to miało miejsce w przypadku dwóch ostatnich wojen.
  Cały artykuł:
  http://www.wsws.org/en/articles/2018/01/25/cart-j25.html

  Polubienie

 12. B.Fulford jest Żydem, który jak widać na zdjęciu ma dostęp do najważniejszych „rabinów” i to już jest wystarczający powód, żeby jego wypowiedzi traktować z rezerwą, ale czy to znaczy, że można je bagatelizować?
  Myślę, że warto je przeanalizować, ponieważ wiele faktów zawartych w jego wypowiedzi miało, bądź ma miejsce obecnie.
  Absolutnie nie podzielam poglądu, że żydowska finansjera z USA i Wlk.Brytanii może swoją politykę kreacji pieniądza oraz podkręcania koniunktury gospodarczej przez zbrojne konflikty prowadzić w nieskończoność (metoda „zbrojnych konfliktów” jest już zresztą przeżytkiem). Granica dla takiej działalności istnieje, wyznacza ją ilość dóbr (nawet tych wirtualnych), których wartość musi być zrównoważona ilością pieniądza w obiegu. Znaczne przekroczenie tej granicy doprowadzi nas w końcu do gospodarki naturalnej. Mówiąc wprost: nie da się okradać narodów i państw w nieskończoność.

  Poniżej dalsza część tekstu Fulforda, która została opisana jako: „dostępna tylko dla członków BenjaminFulford.net”

  __________________________

  Źródła CIA, MI6 i Pentagonu twierdzą, że brakujące pieniądze zostały wydane na budowanie olbrzymich armii najemników poza kontrolą oficjalnych struktur rządowych. Są to ludzie stojący za ISIS, wojną z Jemenem, Blackwater / Academi itd. Źródła mówią również, że większość pieniędzy została wydana na “Tajny program kosmiczny“.

  Ponieważ staramy się skupić na widocznym świecie tu i teraz, zobaczmy, jakie części tajnego programu kosmicznego są widoczne dla nas, członków “populacji na powierzchni”.

  Pierwsze, co przychodzi na myśl to Elon Musk z jego programami Tesla Motors i SpaceX. Kapitalizacja rynkowa Tesla Motors w wysokości 350 miliardów dolarów jest 50-krotnie wyższa od jej sprzedaży i 218 razy większa od jej przychodów.

  Tradycyjnie, pułap rynkowy został uznany za rozsądny przy około dziesięciokrotności dochodów. Najwyraźniej Musk jest głównym kanałem prania brudnych pieniędzy dla wszystkich fałszywych pieniędzy z prywatnego banku centralnego, które zostały niedawno wyczarowane. Ważne jest również, aby pamiętać, że źródła w Pentagonie i NSA zgadzają się, że SpaceX i Musk są prawdziwymi podejrzanymi stojącymi za niedawną “groźbą” rakietową w Korei Północnej.

  Potem oczywiście jest Alphabet / Google, których niedawno zwolniony przewodniczący Eric Schmidt odwiedził Koreę Północną w 2013 r., zanim rozpoczęła się ostatnia rakietowa wrzawa. Google został powiązany z zaginionym malezyjskim lotem 370/17 i połączonym zniknięciem mikrobiologów i inżynierów komputerowych.

  https://www.veteranstoday.com/2018/01/19/new-evidence-did-google-down-mh-17-killing-238/

  W każdym razie, w ostatnich latach widzieliśmy niezliczone próby kabalistów mafii chazarskiej, aby zdetonować broń nuklearną i rozpocząć ich “Armageddon“, tyle że są powstrzymywani za każdym razem przez często tajemnicze siły.

  Nasze tu i teraz źródła Pentagonu przyznają, że “Tajny program kosmiczny mógł zostać wykorzystany do zestrzelenia pocisków nuklearnych wycelowanych w Hawaje i Japonię oraz do powstrzymania kabała przed opuszczeniem Ziemi“.

  Tymczasem z powrotem na ranczu owieczek na powierzchni planety Ziemia, jasne jest, że oligarchowie z Zachodniego Wybrzeża są atakowani w swoich kalifornijskich fortecach.

  Za niedawnymi tajemniczymi pożarami w Kalifornii podążają równie tajemnicze roje trzęsień ziemi w Reno w stanie Nevada w zeszłym tygodniu. Pamiętajcie, że Reno jest ostatnim dużym nieuregulowanym centrum “banków zarejestrowanych w rajach podatkowych” na ziemi, gdzie gromadziła się rodzina Rothschildów.

  http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5287797/Is-Big-One-hit-240-mini-tremors-rock-Nevada.html

  Podziemna baza w Reno została powiązana z technologią antygrawitacyjnych dysków i działalnością nazistowską na Antarktydzie. Link z dowodami na to został usunięty z Internetu, w czasie gdy ten biuletyn był publikowany.

  Być może dlatego wyższy rangą urzędnik CIA, który jest krewnym admirała Byrda sławnego z badań Antarktydy, zwrócił się z prośbą o spotkanie z przedstawicielami Organizacji Białego Smoka przed i podczas wydarzenia Super Błękitnego Krwawego Księżyca 31 stycznia, aby “omówić przyszłość planety Ziemia.” Spotkanie odbędzie się w przyszłym tygodniu w niejawnej lokalizacji w Azji Południowo-Wschodniej.

  Mamy nadzieję, że będziemy mieli szczegółowy raport z tego spotkania dla naszych czytelników w biuletynie z 5 lutego 2018 roku.

  Nie ulega wątpliwości, że tajny rząd USA znajduje się pod presją, jak nigdy dotąd, z powodu trwającego upadku obecnej umowy społecznej ze Stanami Zjednoczonymi.

  Można to zobaczyć na wykresie pod tym linkiem, który pokazuje gwałtownie rosnący – i niezrównoważony – wzrost zamożności 1% populacji ze szczytów od 2014 roku.

  Sytuacja w Kalifornii może być teraz najbardziej krytyczna. Olbrzymie namioty obozowe dla bezdomnych pojawiły się obok domów zamożnych Kalifornijczyków.

  Ponadto gniew osiągnął punkt, w którym autobusy przewożące pracowników Apple i Google zostały obrzucone kamieniami i ostrzelane.

  Z tym napiętym tłem wiejska Kalifornia zamierza odłączyć się od przybrzeżnych superbogatych enklaw San Diego, Los Angeles i San Francisco. Tak się składa, że ​​rząd Kalifornii i lokalni burmistrzowie wystąpili z otwartą rewoltą przeciwko rządowi federalnemu USA.

  Nowa Kalifornia ogłasza niepodległość od reszty stanu http://sacramento.cbslocal.com/2018/01/15/new-california-declares-independence-from-rest-of-state/

  Burmistrz Oakland mówi, że pójdzie do więzienia, aby chronić politykę miasta przyjmującego imigrantów
  http://sanfrancisco.cbslocal.com/2018/01/17/oakland-bans-cooperation-federal-immigration-agents-braces-for-ice-raids/
  Właśnie dlatego amerykańskie siły wojskowe po aresztowaniach chazarskich oligarchów ze wschodniego wybrzeża przeprowadziło masowe aresztowania w Kalifornii, twierdzą źródła Pentagonu.

  Na arenie międzynarodowej obecny amerykański rząd korporacji traci poparcie na całym świecie. Oto kilka przykładów:

  NATO-wski sojusznik USA Turcja rozpoczęła atakowanie sił wspieranych przez Stany Zjednoczone w Syrii.

  Długoletni sojusznik USA Pakistan publicznie zakończył sojusz ze Stanami Zjednoczonymi.

  Korea Północna i Południowa stworzyły wspólną drużynę olimpijską, aby wysłać wiadomość do świata, że ​​nie chcą być sztucznie podzieleni jako ludzie i wykorzystywani jako pretekst do rozpoczęcia 3 wojny światowej.

  Kanada, Indie, Japonia, Brazylia, Chiny i UE atakują protekcjonistyczną politykę handlową Trumpa.

  WTO: Poparcie dla Indii rośnie w sprzeczce słonecznej z USA

  Banki centralne UE zmieniają swoje rezerwy z dolarów amerykańskich na chińskie juany.

  To właśnie owe śmiertelne drgawki korporacyjnego rządu Stanów Zjednoczonych spowodowały naglącą potrzebę zgromadzeniu w tym tygodniu zachodnich mocarstw w Davos w Szwajcarii.

  Tam jedna frakcja dąży do odbudowy Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki. Kolejna frakcja dąży do sfinansowania przyjaznego przejęcia przez Kanadę i stworzenia kompetentnie rządzonych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

  To, co obie frakcje mają wspólnego, to pragnienie, by hegemonia USA nie została jedynie zastąpiona chińską hegemonią.

  Chińczycy ze swej strony mówią, że chcą pomóc w stworzeniu rządu światowego, przyjaznego i sprawiedliwego dla wszystkich ludzi na świecie, według wyższych rangą członków azjatyckich tajnych organizacji.

  Upierają się, że nie chcą albo nie szukają chińskiej hegemonii. Jednak niektóre frakcje dają do zrozumienia, że ​​uważają, że to kolej na Chiny by rządzić, aby przejąć kontrolę nad planetą od Zachodu.
  W każdym razie, podczas gdy sprawy toczą się, im więcej czasu mija, tym Chiny stają się silniejsze a Zachód słabszy. Społeczeństwa zachodnie obecnie toną w długach, mają społecznie destabilizujące dysproporcje w kwestii bogactwa i kurczą się poprzez starzenie się społeczeństwa.

  Właśnie dlatego Zachód musi gruntownie zreformować swoją rządową, społeczną i gospodarczą architekturę.

  Alternatywą dla resetu systemu, w tym jubileuszowej i jednorazowej redystrybucji majątku, będzie stały rozpad, który zakończy się powszechnym zawaleniem obecnych struktur.

  Kalifornia to tylko przedsmak.

  Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/01/22/future-world-negotiated-next-two-weeks-super-blue-blood-moon-approaches/

  https://www.disclosurenews.it/en/negotiations-for-the-future-of-the-world/

  Polubienie

  • paziem

   Jestem przekonany, że głównym celem nie jest bogactwo samo w sobie, ale władza. Bogactwo jest jedynie narzędziem uznanym za najskuteczniejsze, ale i nie jedyne, bo równolegle z tym cenione jest panowanie nad umysłami i potrzebami. Dlatego tak odwieczny jest sojusz religii z Mammonem.

   Polubienie

 13. Metro

  ////Pierwsze, co przychodzi na myśl to Elon Musk z jego programami Tesla Motors i SpaceX. Kapitalizacja rynkowa Tesla Motors w wysokości 350 miliardów dolarów jest 50-krotnie wyższa od jej sprzedaży i 218 razy większa od jej przychodów.////

  Czy ktoś potrafi to przetłumaczyć na język polski? Czym się różni, w języku potocznym „sprzedaż” od „przychodów”? W rachunkowości to różne pojęcia ale dziwna dla firmy produkcyjnej będzie czterokrotna różnica pomiędzy sprzedażą a całkowitymi przychodami.

  Myślę że potrafię wytłumaczyć prościej to, o czym spekuluje Fulford. Wiemy że Musk nie jest przypadkowym człowiekiem, to „reptilianin” 🙂
  Samochody elektryczne to prosta technologia. Te „tesle” mają kilkanaście tysięcy takich bateryjek pod podłogą:

  Silniki elektryczne, które można wykorzystać w autach, klepie się od ponad stu lat. Cała reszta jest również robiona w Chinach czy Japonii i można to kupić za grosze. Tzn. „reptilianin” może to kupić za grosze.

  Te samochody to zabawki dla bogaczy, coś jak porsze. Im droższe, tym większy popyt, bo manie tesli to forma społecznej masturbacji. Cała technologia samochodów elektrycznych jest destrukcyjna dla środowiska (baterie!), zawodna i zupełnie zbędna, ale produkty te trafiają do ludzi cierpiących na nadmiar pieniędzy. Dlatego kurs akcji może być tak samo oderwany od rzeczywistości jak ceny owych jeżdżących zabawek.

  Fulford pie#@%li. Nawet nie potrafi poprawnie napisać o co mu chodzi. To dezinformator.

  Polubienie

  • Nie takie rzeczy janusze konstruują po stodołach…

   Polubienie

   • Kuraś

    Za PRL widziałem dużo bimbrowni konstruowanych przez januszy .W dodatku był Słodowy i takie rzeczy robiono że głowa mała . Różne monidła z aniołkami i innymi świętymi .
    Ostatnimi czasy to nawet Janusze robili lewe dekodery do odbioru cyfrowej TV koszernej i po trzy stówki wciskali babciom z Radia Maryja . Oczywiście policja nikogo nie złapała a mi się udało uratować sąsiadkę bo akurat do niej zaszedłem w momencie jak taki Janusz próbował jej wcisnąć taki dekoder za 500 złotych i głupia babka chciała kupić .
    Polak potrafi zwłaszcza Janusz .

    Polubienie

   • „Kapitalizacja rynkowa Tesla Motors w wysokości 350 miliardów dolarów jest 50-krotnie wyższa od jej sprzedaży i 218 razy większa od jej przychodów.”

    „Kapitalizacja rynkowa” , a więc wartość wyemitowanych akcji Tesla Motors, która jest 50 razy wyższa od wartości sprzedanych produktów, a 218 razy wyższa od uzyskanego dochodu Tesla Motors („przychód” to prawdopodobnie błąd tłumaczenia).
    ____________________

    Nie należy odbierać tekstu Fulforda jako popularyzowania jego osoby. Celem zamieszczenia tego tekstu było pokazanie Czytelnikom, że żydowscy publicyści – i to ci z najwyższej półki, jeśli chodzi o koneksje z Międzynarodowym Żydem – zaczynają pisać o tym, co nazywane jest w żydo-reżimach teorią spiskową, o NWO, o upadku USA, o krachu finansowym USA i Zachodu, co w powszechnych żydowskich mediach nadal nie może ujrzeć światła dziennego.
    Czytelnik winien w końcu zauważyć, że „król jest nagi”, że przy wspólnym, narodowym, organizacyjnym wysiłku można i trzeba powalić go na ziemię.

    Polubienie

   • Metro

    //One that pops to mind right away is Elon Musk, with his Tesla Motors and SpaceX programs. Tesla Motors’ market capitalization of $350 billion is 50 times its sales and 218 times its earnings.//

    Zamiast „przychodów” powinno być „zysków”. Jasne.

    Z tego jednak wprost wynika że zyski tego biznesu stanowią ponad 20% sprzedaży, co dużo mówi o naturze tej szarlatanerii.
    Z całą pewnością oni mają niebotycznie nadmuchane koszty, zawsze tak robią, a zysk to i tak 20% przychodów. Naprawdę imponujący wskaźnik dla firmy produkcyjnej, zwłaszcza na etapie początkowym. Jak napisałem, takie wskaźniki to pewnie są w handlu ludźmi, bronią czy narkotykami.
    Albo w handlu gównem zapakowanym w świecący papierek, jak na przykład samochody Tesla.

    David Rockefeller podobno znajduje się już na łonie Abrahama. Jego zdjęcie z Fulfordem prawdopodobnie pochodzi z czasów, kiedy jeszcze żył. Tutaj wywiad Fulforda z Rockefellerem wisi z datą z 2013 roku:

    Wywiad pewnie jest z 2013 roku a Fulford cały czas chrzani to samo.

    Polubienie

   • Kuraś

    Metro mogę prosić o jakieś konkretne informacje że David ogląda aniołki bo coś mi się wydaje że jego śmierć mogła być sfingowana .Coś tu za mało ludzi płakało po śmierci tego dobroczyńcy ludzkości .Proszę zwrócić uwagę jaki był szloch po śmierci Perskiego nawet w Moskwie pomimo braku Putina na pogrzebie.

    Polubienie

   • Metro

    Nie mam żadnych informacji w tej sprawie i przyznam szczerze że ta sprawa przesadnie mnie nie obchodzi. Chodziło mi tutaj wyłącznie o stałość poglądów, a raczej budującą stabilność emocjonalną i umysłową ostro popie$%#@nego Beniamina Fulforda.

    Posłuchaj go – ta materiał z 2012 lub początku 2013 roku – on ciągle mówi to samo! Towarzystwo Białego Smoka czy chujwiekogo. Towarzystwo Chujwiekogo zbawi ludzkość albo wręcz przeciwnie.

    Polubienie

  • grzanek

   Najnowsza pogadanka Alana Watta, ok. 20 minuty mowa o depopulacyjnym („ekologicznym”) wątku opychania e-samochodów. Jak słusznie zauważa Watt, przeciętnego Kowalskiego raczej nie będzie stać na Teslę, tymczasem szykowana legislacja zakazująca używania prywatnie pojazdów spalinowych nie będzie rozróżniała między majętnymi a ubogimi.

   Polubienie

   • grzanek

    Ale warto odsłuchać w całości.

    Polubienie

   • Efekt będzie do przewidzenia.
    Wąska grupa superbogaczy jeżdżących Teslami i masy biedoty poruszającej się na piechotę. Ewentualnie jakimiś publicznymi, dozwolonymi środkami komunikacji. Ale też w ograniczonym stopniu.
    Ciekawe co zrobią z transportem ciężkim. Do tirów, ciągników, maszyn też wrzuca elektryczne silniki? Jak dla mnie, to nie ma to racji bytu.

    Polubienie

   • grzanek

    Dokładnie tak, docelowo podobno prywatne środki transportu mają być całkowicie zakazane. To ma chyba związek z wytycznymi typu planów typu Agenda 21 przewidujących zamknięcie (pozostałej po depopulacji) ludzkości w miastach molochach, bez możliwości poruszania się poza tymi wytyczonymi strefami osiedlenia. Oni tam się zasłaniają jakoby troską o dobro przyrody, „zrównoważonym rozwojem” i podobnymi rytualnymi zaklęciami (w różnych śmiesznych ezoterycznych paradokumentach mowa jest nawet o religijnym wręcz kulcie Ziemi-Gai, którym fanatyczne elity miałyby się kierować), stąd konieczność zlikwidowania prywatnych środków transportu – nie można przecież pozwolić, żeby się jakieś niesforne szmondaki nie szwędały Panom po ich rezerwatach.
    (włączyć PL napisy):

    Polubienie

 14. Metro

  Tak wygląda „serce” tej Tesli, układ magazynowania energii:

  Przy odrobinie samozaparcia można samodzielnie policzyć, ile tam jest bateryjek. Te akumulatorki w detalu w Wawie kupiłem za 8 zł za sztukie. W Honkkongu muszą być poniżej złotówki a w Chinach Ludowych za złotówkę to pewnie można kupić kopę 🙂
  Reptilianin Musk zaręcza, że oni używają swoje własnej unikalnej chemicznej formuły bateryjek, dzięki której zapewne trzeba je wymieniać po 28 miesiącach a nie po 24, jak w standardzie 🙂

  W każdym razie samochód Tesla składa się z banałów a podobno ma wygórowaną cenę. Pewnie EBIDTA tego biznesu wynosi z 80%, co zbliża go do handlu afgańskim opium czy polskimi dziećmi. I stąd tak wysoka cena akcji samochodowego biznesu Elona Muska.

  W rzeczywistości to żadne osiągnięcie. Świat obyłby się bez afgańskiego opium w Moskwie czy Nowym Jorku, bez polskich dzieci dostępnych w Antwerpii czy Tel-Awiwie i bez samochodów elektrycznych Elona Muska.

  Przestańcie lansować tego idiotę Fulforda. Pierdoli facet od rzeczy, a gdzie zbliża się do dotykalnego świata, tam bardzo łatwo można wykazać jego niekompetencję.

  Polubienie

 15. Darek Siwek

  Skandaliczna reakcja premiera izraela na nowelizację ustawy o IPN

  https://www.magnapolonia.org/skandaliczna-reakcja-premiera-izraela-na-nowelizacje-ustawy-o-ipn/

  🙂

  Polubienie

 16. Pingback: Kiedy nastąpi koniec światowego syjonizmu? — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s