Czym jest w istocie Radio Maryja ?

Co do radia Maryja -moim zdaniem – jest to ośrodek wrogiej propagandy /dywersji ideologicznej na wschód /zwłaszcza na Rosję/, który zastąpił radio Wolna Europa.

Zainspirowany przez staszka kieliszka z portalu NEon24 tutaj :
http://jeznach.neon24.pl/post/142188,wobec-rosnacej-nienawisci

napisałem post o sprawach powszechnie przemilczanych w Polsce, lecz bardzo ważnych z punktu widzenia obecnego i przyszłego bytu Polski i Polaków. Oto on cytuję :

„Dziękuję za zrozumienie i pozdrowienia z Ameryki , które odwzajemniam. W pełni solidaryzuje się ze zwykłymi Amerykanami, którzy podobnie jak Polacy z tym , że w o wiele większym przedziale czasowym podawani są ciągłemu praniu mózgów przez tamtejsze ichnie media , co wbrew woli ich właścicieli, na szczęście , nie jest wcale takie skuteczne , czego dowiodły ostatnie badania , które wykazały , iż ponad 50 % amerykańskiego społeczeństwa nie ma zaufania do tamtejszych mediów. Jest to obiecujące.

Co do radia Maryja -moim zdaniem – jest to ośrodek wrogiej propagandy /dywersji ideologicznej na wschód /zwłaszcza na Rosję/, który zastąpił radio Wolna Europa. Pomiędzy tymi dwoma radiami realizującymi , w istocie rzeczy , ten sam cel tj. szerzenie rusofobii wśród Polaków, podważenia osiągnięć Narodu Rosyjskiego oraz przyjaźni polsko-rosyjskiej jest też zasadnicza różnica . Tamto radio finansowane było przez amerykański Kongres , w tym bezpośrednio z puli CIA, a to radio utrzymywana jest z kieszeni ogłupiałych Polaków. Perfidnie do tego celu instrumentalnie wykorzystuje się religię.

Radio to w Polsce stanowi ewenement w skali światowej z uwagi na jego udział w bieżącej polityce i życiu publicznym na które ,nota bene, w polskim ustawodawstwie /konstytucja/ nie ma takiego przyzwolenia. Polecam film Jerzego Morawskiego, którego znam osobiście nt. Imperium ojca Rydzyka

 

 

Miałem również możliwość bezpośredniego spotkania się i porozmawiania z występującym w filmie redemptorystą z Niemiec ojcem Jerzym Galińskim , który opowiedział mi szczegóły poprzedzającego powstanie radia , pobytu ojca Rydzyka w Niemczech. Dla mnie jako byłego pracownika służb specjalnych tajne zniknięcie ojca Rydzyka w Niemczech na dość długi okres przed jego powrotem do Polski i tryumfalnym pochodzie założycielskim ,może stanowić jedynie o jednym , że był tajnie zatrzymany przez zachodnie służby , zawerbowany i przeszkolony. Mogło to się stać w oparciu o kompromat /handlował samochodami z naruszeniem przepisów / i inne. W tej sprawie powinno być wdrożone poważne śledztwo, lecz nie w obecnej rzeczywistości , w sytuacji, gdy współcześnie rządzący jedzą z ręki Rydzyka i są przez niego namaszczani na najważniejsze stanowiska w Polsce. Sądzę , że przyjdzie taki czas , ze to zostanie zrobione , lecz jeszcze nie teraz.

Szkody dla Polski i chrześcijaństwa w Polsce , które dotąd poczynił Rydzyk są olbrzymie i trudne do oszacowania , biorąc pod uwagę fakt, iż ten wyrachowany i nie posiadający skrupułów człowiek, w sumie okradający z ostatnich pieniędzy polskich emerytów i rencistów z ostatnich nie wystarczających im na bieżące życie , w tym na żywność i leki pieniędzy działa w sferze ludzkiej świadomości, negatywnie ją programując poprzez instrumentalne posłużenie się emocjami i popędami : nienawiścią i agresją, potrzebą i poszukiwaniem wiary .

Sądzę , ze przyjdzie jeszcze czas , ze ten wrzód na Narodzie Polskim i chrześcijaństwie zostanie przecięty z pożytkiem i dla dobra Polski i Polaków jak również samego kościoła w Polsce . Niestety jak dotąd hierarchowie kościoła w Polsce siedzą cicho, prawdopodobnie bojąc się pozycji i gniewu Rydzyka . Ja się go nie boję, gdyż ja w przeciwieństwie do niego nie kłamie i nie oszukuje ludzi oraz nie wyłudzam , z czego on zrobił intratny geszeft pod szyldem religii i rzekomej walki o polskość.

Pierwsze przebłyski tej przyszłej, hipotetycznej , perspektywicznej sytuacji już widać , o czym świadczy ta petycja :
https://secure.avaaz.org/pl/petition/Papiez_Franciszek_Apel_o_ukrocenie_politycznej_dzialalnosci_Tadeusza_Rydzyka_1/

Jest już dobrze . Może być tylko lepiej . Życzę wszystkim dostrzegającym ten problem powodzenia, i tego , by nie odpuszczali bowiem ranga tej sprawy jest wielka i podstawowa ze względu na byt Polski i Polaków oraz następnych pokoleń.

koledze staszkowi kieliszkowi dziękuję za inspirację do napisania tego komentarza, który teraz pójdzie w świat”

 

Michał Jarzyński

78 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

78 responses to “Czym jest w istocie Radio Maryja ?

 1. Metro

  Czytałem raz laurki „staszka kieliszka” pod adresem Alexa Jone$teina. Bardzo naiwne.

  „Staszek kieliszek” pewnie od ~40 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Należy założyć, że mieszkając w tym kraju cały czas pije fluoryzowaną wodę. Wiadomo powszechnie że fluorek sodu zawarty w amerykańskiej wodzie wodociągowej to bardzo niebezpieczna trucizna, w mniejszych dawkach neurotoksyna.

  To fluorek sodu jest aktywnym składnikiem trutek na szczury. „Staszek kieliszek” jednak żyje. Woda pitna, obok pasty do zębów, okazały się bardzo wygodnymi środkami dostarczania ludziom niskich dziennych dawek fluorku sodu. Wiadomo że pionierami we fluoryzowaniu wody pitnej były Związek Radziecki i Trzecia Rzesza, robiły to w swoich obozach koncentracyjnych. Podobno już w 1943-44 roku administracja Gułagu wiedziała, że wprowadzenie tej niebezpiecznej neurotoksyny do wody pitnej tak otępia więźniów, że redukcja liczby strażników Gułagu o 75% (!!!) nie spowodowała zwiększenia ilości udanych ucieczek. Tak znacząca redukcja personelu to oczywiście dziesiątki tysięcy etatów oszczędności.

  Wiadomo że szprycuje się nas różnymi toksynami, o czym niekiedy dowiadujemy się długo po czasie. Wiadomo też, że Amerykanie mają na świecie reputację osób wyjątkowo głupich. Stany Zjednoczone to największy kraj prowadzący politykę fluoryzacji wody pitnej. Fluor, którym są szprycowani Amerykanie, na pewno nie jest jedyną przyczyną ich monstrualnej głupoty. Nie do przecenienia jest wpływ zdegenerowanej edukacji oraz bardzo silnej propagandy wylewającej się ze wszystkich mediów.

  Poza tym niewątpliwie błędna opinia „staszka kieliszka” o działalności rebe Rydzyka może wynikać z geograficznego oddalenia, idealizacji przeszłości czy kraju rodzinnego. Wszyscy jesteśmy podatni na tego typu zniekształcenia percepcji.

  Mając na względzie trudne warunki egzystencji „staszka kieliszka” w Stanach Zjednoczonych upraszam o tolerancję dla tej osoby. Fakt, że chrzani on straszne głupoty, nie musi być jego winą.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Michał Jarzyński to jest dobry Pa on się zadaje z Jonnym Danielsem.

  Polubienie

  • paziem

   Proszę wyjaśnić, co to konkretnie znaczy dla pana, kiedy pisze pan o Michale Jarzyńskim: ” on się zadaje z Jonnym Danielsem”?
   Bo taka precyzyjność określeń jest ważna, także w przypadku etykietowania innych osób . Np. można napisać: „W.Putin zadaje sie z Berle Lazarem” i dołączyć zdjęcie z oficjalnego spotkania z naczelnym rabinem Rosji, jakich w kalendarzu głowy państwa było wiele w trakcie trzech kadencji. Ale co z tego wynika( ale nie we wrogim przekazie medialnym, tylko na podstawie faktów), to jest istotne.

   Polubienie

 3. Mam pytanie jak się nazywa ten osobnik z zarostem koło Borowskiego co opowiada się za narodowca?.https://youtu.be/rDNtUAWrB-E
  Czy ktoś wie?.

  Polubienie

 4. Ale dałem Panu dowody obsypałem nimi Pana.

  Polubienie

 5. paziem
  Myli się Pan ludzi których się nie lubi się nie zaprasza i nie przyjmuje do tego on pochwalił Danielsa.

  Polubienie

 6. Skundlone polskojęzyczne projankeskie media i ten chyba nie zdrowy na umyśle dr Brzeski ciekaw kto mu dał doktorat https://youtu.be/J8MtqXhQsOg

  Polubienie

 7. paziem
  Jarzyński pochwalił Danielsa.

  Polubienie

 8. Dwa Maybachy dla Rydzyka od bezdomnego

  Rydzyk o Maybachach w 2018r

  Rydzyk o Maybachach w 2010r.

  Polubienie

  • witkacy123

   Ty, przyjacielu nawet nie zazdrościsz dyr.Rydzykowi Maybacha, helikoptera, ani łodzi podwodnej stacjonującej w Morskim Oku, bo tacy, jak Ty wymyślili tzw. Imperium Rydzyka. Współczuję Ci, bo pokazujesz, że jesteś rozgarnięty, jak kupa śmieci. 🙂

   Polubienie

   • Piżmak

    Przyjacielu wracaj z przepustki do Tworek bo podobno wszyscy cię szukają.

    Polubienie

   • witkacy123

    Nigdy nie opuściłem Tworek 🙂

    Polubienie

   • Piżmak

    Moherze dostałeś urlop 7 dniowy i nie chcesz wrócić do Tworek .Nie bój się przed świętami cię namierzą.Nie stosuj i nie bierz przykładu z międzywojennego cwaniaka Tczpila.

    Polubienie

   • witkacy123

    Nie oglądam gamoniowatych seriali, które tu jesteś łaskaw wymieniać. Druga sprawa: czy wiesz, co to jest piżmak, czy mam Ci wyjaśnić?

    Polubienie

   • Piżmak

    Wiem rydzykowy głupku .Gdzie ty byś oglądał komedie prlowskie oparte na faktach .Tobie tylko oglądać filmy w TV Trwam jak to Jahwe sypnął żydom z nieba kaszą manną albo jak przeszli przez morze uciekając przed wojskiem Faraona .Takie bajdurzenie moherku ci się podoba .Gdzie tobie do faktów głupku rydzykowy .Gdzie tu pierdzisz na tym portalu.A węza gadającego widział ?

    Polubienie

   • witkacy123

    Dzięki za „głupka” 🙂 . Widzę, że nie masz zielonego pojęcia, co to było „man na” (tak to „coś” nazwali żydzi) na pustyni. Nie masz także pojęcia nt. ucieczki żydów przed wojskiem faraona. Nie 2iesz nawet, że „faraon” w jęz. polskim pisze się małą literą. Dzięki również za „moherka” :-). Okazuje się, że to Ty nie znasz faktów, ani historii. Prawdopodobnie znasz tylko „Fakt” ogłupiający niektórych Polaków. Zabrakło Ci siły argumentów, więc stosujesz argumenty siły. To znamienne dla Twojego poziomu rozwoju. Miłego dnia

    Polubienie

   • Piżmak

    Moherku gramatyki to ucz swoich kolegów którzy nie rozróżniają ó od u.

    Polubienie

 9. Mocne powitanie rządzących na 26. rocznicy powstania Radia Maryja (02.12.2017)

  Polubienie

  • Panie Darku a co Pan mysli o Stanisławie Krajskim . Idiota czy bardzo umiejętny kłamca żerujący na ludziach którzy są skrajnie ubodzy w wiedzę historyczną polityczną i geopolityczną , bądź 1 i 2 tak samo Jan Pietrzak czy to człowiek chory na umyśle czy inteligentny kłamca i manipulator wciskający bzdury umysłowym nędzarzom czy 1 i 2 ?.

   Polubienie

   • Według mnie J.Pietrzak niewiele się różni od moherowych nieszczęśników nie posiadających historycznej i politycznej wiedzy, ale posiadających niczym nie popartą pewność słuszności własnych sądów. Z takimi osobnikami dyskusja analityczna nie ma sensu.

    S.Krajski (jego syn także) to już może być żydo-katolicka agentura, a więc osobnik działający perfidnie.
    Nie jestem pewien, czy zdaje sobie sprawę komu faktycznie służy (?) – w Internetowej Gazecie Katolików zamieścił np. mój tekst: Głos przeciw liberalizmowi http://www.krajski.com.pl/michalk.htm

    Polubienie

   • Kuraś

    To jest pierwszej wody cwaniak ten Pietrzak i obstawiam to drugie co napisałeś czyli ” inteligentny kłamca i manipulator wciskający bzdury umysłowym nędzarzom czy 1 i 2 ?.” .
    Wykluczam całkowicie u niego jakąś paranoję czy co innego .
    Podobnie jest z Zelnikiem stałym gościem wypasionego Rydzyka w jego mediach kreującego się tam na wielkiego rozmodlonego katolika w dodatku plującego na Bolka bo donosił na swoich kolegów i wygrywał w totka .Zelnik biedak zapomniał jak sam donosił i dopiero przypomniał mu o tym Szechter bo przeciwne obozy żydów wzięły się za łby .
    Moher polakatolicki co na to ?
    Daje się nabierać i na Pietrzaka i na Zelnika to potem się nie dziwmy że mamy premiera żyda no bo czemu to się dziwić przy takiej durnocie .

    Polubienie

   • Metro

    „Ikulalibal” na Neon24 napisał kiedyś że matka Pietrzaka była posłanką do knesetu coś koło 1947 roku. Wszyscy zgrubsza wiemy co to był za czas w Polsce. W każdym razie Jan Pietrzak na pewno nie pochodzi z przypadkowej rodziny.

    Fakt jego odpowiedniego pochodzenia pozwala wyjaśnić jego karierę w PRL. Członek Związku Młodzieży Polskiej, Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, milioner dzięki koncertom w USA. Ktoś mu chyba dał paszport?

    To nie jest przypadkowa rodzina.

    Polubienie

   • witkacy123

    Serdecznie współczuję autorowi wpisu. Breżniew takich wsadzał do psychuszki.

    Polubienie

  • stycznik400v

   Zastanawiałem się dłuższy czas dlaczego rydzyka nie tykają służby. Moherowe berety wplacaja pieniądze rydzykowi na konto a ten z kolei wręcza odpowiednie kwoty odpowiednim ludziom = NIETYKALNOŚĆ + umarzanie spraw.

   Polubienie

   • Kuraś

    Metro wiadomo rodzina nie mogła być zwykłymi Kowalskimi tylko kimś skoro wojsko PRL dało im fajne fuchy i zapewniło przyzwoity żywot .
    Patrząc na takiego Zelnika czy Pietrzaka mam takie nieodparte wrażenie że głównym celem ich życia jest robienie sobie z gojów komedii aby stworzyć sobie darmowy kabaret .

    Polubienie

   • Metro

    Moim zdaniem tu nie chodzi o jakiegoś Zelnika, Pietrzaka czy chujwiekogo. Chodzi o ogólną zasadę.

    Jak by powiedział święty Karol Marks, narzucana masom kultura jest tworzona przez klasy dysponujące kluczowymi środkami produkcji. Prościej: kto ma kasę, ten narzuca kulturę. A małpki typu Zelnik czy Pietrzak są tylko pracownikami przemysłu kulturalnego. Przecież by zdechły z głodu bez kasy, nawet trudno mieć do nich pretensję.

    Pietrzak to niby sam se organizował kasę w latach 80-tych, ale tylko pozornie. Występował w wielkich salach. Dzisiaj władza potrafi zablokować imprezę dla małej grupy ograniczając dostępność sal. Za komuny było inaczej? To wszystko wymagało akceptacji władzy. Władza kanalizowała społeczny protest podrzucając opozycję. Dokładnie jak mawiał święty Władimir Lenin: „najlepszy sposób na kontrolowanie opozycji to stanąć na jej czele”.

    Ślusarz czy spawacz to ma jakąś godność. Ale aktor? To zwykła qrwa jest. Tak śpiewa Kazik który poznał ten biznes dość dobrze.

    Polubione przez 1 osoba

   • Kuraś

    Metro zgadzam się że wszystkim .Kazik to stary pierdziel i syjonista .Śpi na kasie i koncertuje ile można a koszerna TV transmituje jego koncerty w czasie największej oglądalności .
    Jeżeli chodzi o ten utwór jak najbardziej dobry do posłuchania .Dodam że te dziwki były tak bezczelne że jeszcze groziły mu sądem za pokazanie prawdy .
    Zasada zawsze taka sama .Nieważne czy PRL czy żydowska III RP .Przykładowo jakiś filmik propagandowy kręcimy np gówno Wajdy o Bolku następnie naciskamy na kuratoria aby na silę pakować gówniarzy do kin . Pamiętam gdy wchodził Bolek do kin .Codziennie masa autobusów z dzieciakami których zmuszano do oglądania tego gówna jechała do kin a dzieciak zadowolony bo mu lekcja polskiego się upiecze ponadto napije się w kinie coca – coli i zje chipsy a mama która na to pozwala będzie miała w wieku 20 lat dziecko bez zębów . Durnota niepojęta .
    Za PRL było to samo .

    Polubienie

   • Metro

    Zupełnie się tym plugastwem nie interesuję ale ten Kazik to podobno miał ojca z branży. Tytuł jego płyty brzmiał nawet „Tata Kazika”. Gościu uciekł przed (złą) komuną do Paryża ale gdyby się nie pokłócił z władzą to pewnie tak samo by się wysługiwał, jak to całe towarzystwo. Taki los. Pokłócił się śmiertelnie i nie załapał się na „kontrolowaną opozycję” chociażby jak Pietrzak czy sam Kazik.

    Cała artystyczna żulia jest zdominowana przez judaistów, oni mają – delikatnie mówiąc – bardzo rozbudowane poczucie własnej wartości i nieskrywaną pogardę dla Polaków.

    Chociażby z powodu funkcjonowania tego mechanizmu, do którego opisu przywołałem manierę stylistyczną świętego Karola Marksa, uważam że jakakolwiek realistyczna alternatywa wobec Matrixa powinna zawierać element konsekwentnego odrzucenia (pod)kultury okupantów w maksymalnym dostępnym wymiarze. Należałoby odrzucić pseudoedukację produkującą niewolników, degenerującą rozrywkę i całą pozostałą dostępną (pod)kulturę, wraz z prasą, telewizją i jakimkolwiek innym, nowym czy starym, medium.

    Tutaj mowa tylko o edukacji:

    A tu generalnie o życiu w systemie niewolniczym:

    Dlatego właśnie nie mam telewizora, nie czytam gazet i staram się nie słuchać radia. Raz na parę tygodni odbywam sesje z telewizorem. Staram się to robić przy wyłączonym głosie, inaczej bym nie zdzierżył. Jak widzę ten telewizor, to rozumiem dlaczego społeczeństwo jest tak popi$%%#lone. Specjalista od „reptilian” David Icke powiedział kiedyś że telewizor to maszyna do zbiorowej hipnozy. To prawda.

    Polubienie

   • witkacy123

    Czy jesteś chory psychicznie? Czy naprawdę nie wiesz, że od początku, aż dotąd jest facetem prześladowanym przez SB i podobnych pokręconych jak Kaczor Donald, który wymyślił „moherowe berety”. A przede wszystkim: odpowiedziałem Ci nie na temat, ponieważ rydzyk napisałeś małą literą, a to znaczy, że piszesz o grzybku, nie o człowieku. 🙂

    Polubienie

  • witkacy123

   A Tobie, lewaku, przeszkadza, że 26 Rocznica powstania Radia Maryja swą obecnością uświetnili rządzący Rzeczpospolitą, mimo kłamstw i manipulacji, które lewacy rozsiewają nt. RM i Polski? To zacznij kochać Boga i Ojczyznę.

   Polubienie

 10. A tu na 24. rocznicy Radia Maryja produkuje się nasz dobry znajomy Olszański vel Jabłonowski

  Polubienie

  • witkacy123

   „A tu, a tu”. Ja w tym samym stylu – a Ty jesteś chory z nienawiści. Chłopie – weź się za Różaniec i za wypełnianie 1. Przykazania Bożego: Kochaj Boga nade wszystko, a bliźniego swego, jak siebie samego. Wtedy nie będziesz taki zgorzkniały

   Polubienie

   • Piżmak

    Kolego witkacy123 miałeś się zameldować w Tworkach 4 grudnia i do tej pory nie odnotowano twojego powrotu z urlopu.

    Polubienie

  • witkacy123

   BZDURA! Co tu robi antysemita???
   TV TRWAM uczy ludzi modlić się. Święty Alfons Maria de Liguori – wielki święty XVIII wieku mówi – kto się modli, ten się zbawia, kto się nie modli ten się potępia (KKK2744). Modlitwa jest niezbędna do zbawienia. Poza tym TV TRWAM przekazuje telewidzom ZWERYFIKOWANE informacje, nie plotki jak TVN, czy POLSAT.

   Polubienie

 11. rzeczpospolitapolska
  Z takim Pietrakiem ma by go prowokować aby się ośmieszał.

  Polubienie

 12. rzeczpospolitapolska
  Goźdik członek PZPR powiedział że Idiocie trzeba dać jak najwięcej czasu do mówienia by się ośmieszył tak też jest z Pietrzakiem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , jedno dobre się stało że w Opolu był jego benefis i że tam występował Wolski to że trybuny były mocno opustoszałe,

  Polubienie

 13. nitroslaw

  radio to jest pospolitą trollnią tak jak i portal neon24, tam i tam zarządzają pejsy.

  A Kosiur oj naiwny naiwny myśli że go docenią na parcharni neon24, a tam jak jak strzał w twarz opara pomija wpis Pana Kosiura, odpowiada tylko trollom. :), ba próbuje się układać z żydkiem astra czy lotna.

  Panie Kosiur to trollnia niech to Pan pamięta , tam zbanowali połolwę zostały tylko parchy i udają działalność antysystemową.

  Talboty Ruszkiewicze ,psy. lotne ,kury i inna fauna oni tam pracują i są nisko opłacani sądząc co sobą reprzentują.
  Panie Kosiur to trollnia totalna niech to Pan pamięta , tam zbanowali połolwę zostały tylko parchy i udają działalność antysystemową.

  Talboty Ruszkiewicze ,psy

  Polubienie

 14. omega

  //radio to jest pospolitą trollnią tak jak i portal neon24, tam i tam zarządzają pejsy.//

  Kosiur to wie sam przewidział wszytko z czym mamy doczynienia.

  Panie Darku niech Pan się trzyma i niech Pan się nw prostackie gierki na neon nie daje się wciągać , ten potrtal nie żyje od dawna zamordował go osobiście ruszkiewicz z astą , obecnie uny udają tylko działalność i że niby taka niska świadomość społeczeństwa, po zbanowani większosci potrafiącej coś napisać po polsku, zostały im tylko trole no i z licznikami mają problem ale już idoci nadrabiają bo w psa porafili wyklikać 1500

  Polubione przez 2 ludzi

 15. Pytek

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polska_Fundacja_Narodowa

  Rada Fundacji: m.in Żyd, Józef Orzeł (PC, TV Republika, Klub Ronina)

  Fundacja je*bie Polaków na 600 tys. zł dziennie.

  Polubienie

  • Orzeł wypierdolił WPS z tego klubu Ronina bo mu się przekaz nie podobał.

   Polubienie

   • paziem

    Po prawdzie, to chciał wy……ć i nasłał policję, ale chłopaki z policji okazali się kumaci ( bo to jednak w większości Polacy) i mało co, a Orzeł nie płaciłby kary za bezzasadne wzywanie policji. Zastępujący gospodarza czyli szefa SDP K.Skowrońskiego vice red. Truszczyński tak się wówczas przejął, że prawie chciał być świadkiem na wypadek, gdybym chciał pozwać Żyda Orła.

    Polubienie

   • Kuraś

    Zawsze będę podziwiał pana prezesa Ziemińskiego za branie udziału w takich spotkaniach bo normalny człowiek by raczej tego nerwowo nie wytrzymał .
    Mam nadzieję że pan prezes nie wyłysiał z nerwów tłumacząc durniom oczywiste fakty . Niby tacy inteligenci a nie potrafią na siebie założyć porządnego garnituru i widać że im baby wiążą krawaty a jak się ma brzuszek to bierze się pasek aby spodenki z pupy nie spadały . I to ja zwykły chłop mam uczyć ynteligencje tego kraju aby nie wyglądała jak chłopi pańszczyżniani .Nie dość że durnie to jeszcze z dwoma lewymi łapami.
    Debilizm większy niż w Tworkach .
    Życzę zdrowia prezesowi .

    Polubienie

 16. Czy ktoś ma kontakt z Zygmuntem Wrzodakiem?.

  Polubienie

 17. Przyjaciółka Agnieszki Piwar Aldona Ciborowska pospolita atalntystka i syjonistka wciska kit https://www.youtube.com/watch?v=yJJeLrBGmlc

  Polubienie

 18. ja

  Szanowny Panie Prezydencie Federacji Rosyjskiej.
  Władimirze Władimirowiczu Putin .Ja bardzo Pana proszę:
  1.Zabierz największy stan usa Alaskę-to Wasza Ziemia.
  2.Daj możliwość aby zwykli ludzie polscy mogli bez wizy przyjechać do Waszego pięknego i niezwykłego Kraju. Mają tam rodziny i krewnych.
  Ośmielam się do Pana napisać ten list , ponieważ bardzo Pana szanuję.
  Już nie mam żadnego szacunku do polskich polityków.
  Zostało mi tylko zaufanie do Pana i WPS.

  Polubienie

 19. paziem

  Kuraś, lubisz śmiecić i zamulać, to przypadłość psychiczna, czy zawód ?

  Polubienie

  • Kuraś

   Wpis był w temacie do kolegi powyżej . Psychicznie jestem zdrowy .Zawód to też mój nie jest .Pozdrawiam i już nie śmiecę a wpis był dobry i odpowiadał na pytanie kolegi powyżej w stu procentach .
   Miłego dnia .

   Polubienie

   • paziem

    Jeszcze trochę, a zacznie pan tu wklejać M jak Miłość ( jak poruszymy temat miłości PiS do Izraela), albo tureckie seriale ( jak poruszymy temat Bliskiego Wschodu), albo Ben Hura ( jak wspomnimy o Netanjahu)

    Polubienie

 20. Pingback: Czym jest w istocie Radio Maryja ? — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 21. Pingback: W próbie defamacji Beina, szmalcownik mgr inż. Bizoń znalazł takiego “żyda” jak “polskie” były obozy śmierci « Grypa666's Blog

 22. Pingback: Wężowe pierdzenie na WPS o holokozdzie | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.