Wykład z zakresu dywersji ideologicznej

Analizy współczesnej wojny informacyjnej mają swoich klasyków na gruncie polskim.  Są także osoby, które jak autor poniższego tekstu dokonują analiz bieżących i składają większą całość z małych, na pierwszy rzut oka nieistotnych elementów.

Wykład z zakresu dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej i sposoby jej przeciwdziałania poprzez publiczną demaskację form i metod tej dywersji /wojny, zgodnie z moim manifestem do Narodu Polskiego :
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

Kultura , w tym publicystyka , ale także muza jest narzędziem do prowadzenia ukrytej dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem . W swoim czasie zdemaskowałem Ryszarda Oparę , któremu zarzuciłem sianie defetyzmu wśród Polaków dla ich wewnętrznego złamania i uczynienia ich uległymi niewolnikami wobec okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego wobec CIA/Mossad. . /Przeczytaj mój komentarz po tym artykułem Andrzeja Opary na NEon24
http://ryszard.opara.neon24.pl/post/142180,historia-polski-epitafium/

Kształtowanie nastrojów wśród przeciwników /tak…tak : Polska dla naszego „sojusznika” USA jest , de facto , wrogiem, lecz ogłupiani przez rządzących w Polsce i polskojęzyczne media ludzie tego nie kumają , albo bardzo słabo , to czują./ jest jedną z form prowadzenia dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem. Dla znawcy zagadnienia dywersji ideologicznej / za którego się uważam / po obserwacji ruchów przeciwnika poprzez swoją agenturę wpływu umieszczoną częstokroć na obszarze wroga , widać jak na dłoni bieżące kierunki /trendy i metody stosowanych wobec Polski i Polaków działań, z których wynika ,że naszym wrogom zewnętrznym /USA i Izrael/ obecnie zależy na zrobieniu z Polaków bezideowej masy , w pełni uległej wobec ich agenturalnych rządów w Polsce i im ślepo podporządkowanej i ślepo wierzącej , co dokonuje się w Polsce poprzez działanie dywersyjnego wobec Polski i Polaków radia Maryja.

Dzisiaj w radio usłyszałem skądinąd piękną piosenkę Patrycji Markowskiej pt. „Prostych kilka prawd” /mój komentarz pod filmem/
.https://www.youtube.com/watch?v=ny49g6VHG4c
,
która jest żywym przykładem takiego dywersyjnego /informacyjnego/manipulacyjnego oddziaływania na świadomość i podświadomość Polaków w kierunku ich wewnętrznego , duchowego rozbrojenia , by byli ulegli i by się nie przeciwstawiali, mówiąc słowami tej piosenki : nie szli pod wiatr. W swoim czasie pamiętam , iż ojciec tej piosenkarki Grzegorz Markowski w swojej piosence pt. „Chciałbym być sobą” podburzał Polaków , by szli za Solidarnością przeciw ówczesnej władzy. Wiedząc dzisiaj już z całkowitą pewnością ,iż Solidarność był, skutecznie zrealizowanym projektem CIA, do bandyckiego przejęcia Polski przez międzynarodową lichwę i docelowo wykorzystania Polski i Polaków przeciwko Rosji i Rosjanom, widzimy jak chytrze i podstępnie prowadzona jest dywersja ideologiczna/wojna informacyjna Zachodu z Nami Słowianami ,w tym z Rosją. Oni chcą nas wykorzystać jako „mięso armatnie” przeciwko Rosji . W jakimś zakresie , to już im , lecz nie do końca , udało się zrobić z Ukraińcami. Polacy w ich planach są następni , by ich rzucić przeciwko Rosji, do czego nie wolno dopuścić.

Tak więc widzimy jak ojciec i córka , pracując dla show biznesu, który jest narzędziem międzynarodowej lichwy ,służą złej sprawie. Oni się wzajemnie wspierają , by zdobyć serca i popularność wśród Polaków., by poprzez nich/ swoich wykonawców/ móc kształtować zachowania i postawy Polaków w kierunku dla nich dogodnym , właśnie poprzez muzę, która jest dla nich jedynie narzędziem dywersyjnego /informacyjnego oddziaływania. Tutaj w tym filmie /mój komentarz pod tym filmem/ jak na dłoni widać jak piosenkarz Slawomir , któremu ostatnio zarzuciłem , iż szerzy wśród Polaków głupotę i i czyni z nich bezideową masę:
.https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw

rozprowadza /lansuje Patrycję Markowską, która w tym nagraniu /nie studyjnym , z nie obrobionym elektronicznie głosem / ma wyraźne problemy ze swoim głosem. Oto ten film /mój komentarz pod tym filmem/:
.https://www.youtube.com/watch?v=3REG0iA1cfk&t=1s

 

autor: Michał Jarzyński

 

ANEKS:

 

 

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

19 responses to “Wykład z zakresu dywersji ideologicznej

 1. julius

  Rosyjski urzędnik do Żydóَw: Jeśli Iran zaatakuje Izrael, będziemy z wami
  Gdyby Iran zaatakował Izrael, Moskwa stanąłaby u boku państwa żydowskiego.
  „W przypadku agresji przeciwko Izraelowi nie tylko Stany Zjednoczone staną po stronie Izraela – Rosja rَwnież będzie po stronie Izraela”, powiedział rosyjski zastępca ambasadora w Izraelu Leonid Frołow. „Wielu naszych rodakَw żyje tutaj w Izraelu, a Izrael w ogَle jest narodem przyjaznym i dlatego nie dopuszczamy żadnej agresji przeciwko Izraelowi”.
  https://www.timesofisrael.com/russian-official-if-iran-attacks-israel-well-stand-with-you/
  Wypowiedź ta pozostaje w sprzeczności z oficjalnym stanowiskiem Kremla. Komu i czemu mają służyć takie wypowiedzi dyplomatów rosyjskich, Chyba, że ten pan reprezentuje Żydów zamieszkałych w Rosji i bedących w kręgach władzy.

  Polubienie

 2. Pingback: Chamski mgr inż. Józef Bizoń daje dowód polskiego antysemityzmu katolickiego — 73 lata po II wś.!!! « Grypa666's Blog

 3. Metro

  Autor rozumie to, czego w Polsce większość ludzi zupełnie nie pojmuje. Kultura to narzędzie wojny ideologicznej.

  Święty Karol Marks ująłby to pewnie w ten sposób że kultura jest kontrolowana przez ośrodki interesów dysponujące kluczowymi aktywami w danym społeczeństwie. Kultura jest używana do ogłupiania mas w celu stworzenia tłumu ogłupionych, ciemnych, łatwych do manipulacji niewolników. Do tego celu używane są wszystkie dostępne formy przekazu: religia, edukacja, prasa, inne mass-media, książki, teatr, telewizja, WSZYSTKO.

  Jak parę tekstów wcześniej apelowałem o porzucenie nawyku oglądactwa telewizora to wyszłem na dziwaka. A oglądajcie sobie 😉

  Autor wrzuca jakichś polskich, a w każdym razie polskojęzycznych, grajków. To ja wrzucę przykład grajków anglojęzycznych. Pół wieku temu był taki słynny boysband, the Beatles. Chłopaki stali się sławne na cały świat. Wrzucam niżej jedną z okładek jednej z ich płyt, która podobno została ostatecznie wycofana jako zbyt „kontrowersyjna”:

  To podobno było w czasach, gdy w Brytanii trwała dyskusja o pozwoleniu na przerywanie ciąży. Ta okładka to pewnie był głos w dyskusji 🙂

  Niezależnie od zdania w powyższej kwestii fascynacja śmiercią nienarodzonych dzieci i obcowaniem z rozczłonkowanymi trupami, która wyziera z tej okładki, wydaje się być nieco chora. Oczywiście to nie te cztery głupki wpadły na pomysł takiej okładki, nie oni byli decydentami. To decyzja firm producenckich.

  Jeden z tych czterech Beatlesów, John Lennon powiedział kiedyś: „szołbiznes to przedłużenie żydowskiej religii”. To prawda, żydowska religia wyziera nawet z powyższej okładki.

  Polubienie

  • Kuraś

   Masz rację Metro została wycofana ale gdybyś ją posiadał pomimo tego że ją wycofano zarobiłbyś w USA nawet i 100 tys dolców za nią wśród psycholi którzy do dziś kochają ten zespół bo tyle by ci zapłacili .Takie szajbusy mieszkają w USA .

   Polubienie

 4. Kuraś

  Metro a czy Lennon nie był żydem bo chyba był podobnie jak Presley .

  Polubienie

  • Kuraś

   Swoją drogą dziwnym trafem wielu z tych celebrytów którzy krytykowali globalną władzę żydowską już nie żyją .
   Warto wspomnieć tu Jacksona i wiele jego wypowiedzi ostrzegających przed masonerią i dobrego żyda Lennona bo jakoś nie chce mi się wierzyć że zabił go szaleniec któremu autograf Lennona się nie spodobał bo był niechlujnie napisany podobno .

   Polubienie

   • Pablo

    … dobrego żyda Lennona…

    Chyba Cię trochę poniosło. Przeanalizuj tekst jego utworu ‚Imagine’ to zrozumiesz do której grał bramki.

    Polubienie

  • Metro

   Nie wiem. Nie interesuję się grzeszną muzyką.

   Polubienie

 5. Metro

  Jak Autor wykazał, że bardzo dużo rozumie, to wrzucam inną piosenkie:

  W ten sposób programuje się zachowania społeczne. Psychologowie wykazali, że teksty powtarzanych piosenek utrwalają się we łbach tak jak teksty modlitw, umysł przypomina je sobie w odpowiedniej chwili i postępuje według treści. Piosenka jest skierowana do młodzieży która dopiero poszukuje dyrektyw postępowania na całe dorosłe życie.

  To, co jest przeprowadzane w Polsce, na Zachodzie dokonane zostało przynajmniej jedno-dwa pokolenia wcześniej. Chodzi o całkowite zniszczenie społeczeństwa, promiskulityzm jest jednym z narzędzi. Podobno w Nowej Zelandii ŚREDNIA oczekiwana ilość partnerów seksualnych białej kobiety wynosi 22. 😉 😉

  Celem jest całkowite zniszczenie więzi społecznych. Tutaj ktoś pisze o tym w innym kontekście: http://xportal.pl/?p=33115

  Protokół bodajże XVI mówi, że celem jest „zniszczenie każdej formy autoidentyfikacji grupowej, oprócz naszej własnej”.

  Polubienie

 6. stycznik400v

  Patrzcie co ci pomyleńcy wypisują na mtb zgierz
  Stany Zjednoczone są gwarantem istnienia Polski. Tak jest na geopolitycznej mapie świata od mniej więcej 100-150 lat. W 1918 roku nikomu oprócz Polaków nie zależało na tym, żeby POlska powróciła. Nikomu, oprócz USA. USA potrzebowały bowiem klina, wbitego pomiędzy Niemcy i Rosję. I dlatego wspierali ideę polskie niepodległości. POmagali nam czynni w 1919 i 1920 roku podczas wojny z Rosją. Niestety – wkrótce przyszedł wielki kryzys 1929 i USA wycofały się z polityki międzynarodowej. Chwilę później do władzy dochodzi Hitler i Polska ponownie znika z map świata, zlikwidowana – tak jak w czasach rozbiorów – przez Niemcy i Rosję. Odzyskanie przez nas niepodległości w 1990 roku ponownie ma miejsce dzięki b. istotnym wpływom USA, które doprowadzają Rosję do upadku. Innymi słowy, podsumowując – USA i POlska mają prawie w 100% zbieżne interesy. Silna Polska leży w zakresie żywotnych interesów Stanów Zjednoczonych, które wspierały i będą nas wspierać:

  Polubienie

 7. Karol

  Silna?- raczej niewolniczo posłuszna i „dymana”:.

  Polubienie

 8. obudzony

  @Metro
  W ten sposób programuje się zachowania społeczne. Psychologowie wykazali, że teksty powtarzanych piosenek utrwalają się we łbach tak jak teksty modlitw, umysł przypomina je sobie w odpowiedniej chwili i postępuje według treści. Piosenka jest skierowana do młodzieży która dopiero poszukuje dyrektyw postępowania na całe dorosłe życie.

  To, co jest przeprowadzane w Polsce, na Zachodzie dokonane zostało przynajmniej jedno-dwa pokolenia wcześniej. Chodzi o całkowite zniszczenie społeczeństwa, promiskulityzm jest jednym z narzędzi.

  Pełna zgoda Metro, ale są jeszcze inne sposoby programowania zarówno dzieci, jak i osób dorosłych poprzez np. muzykę, niezależnie od jej rodzaju bez udziału świadomości osoby odbierającej przekaz. Można np. wpleść dowolny motyw przewodni, który jest powtarzany w danym utworze, który jest zupełnie niesłyszalny dla odbiorcy, a dopiero po odfiltrowaniu i obróbce dźwiękowej można usłyszeć ukryte przekazy(czasami bez ingerencji twórcy, ani jego zgody).
  Chodzi o to, że nasza podświadomość odbiera pewne ukryte(a normalnie niesłyszalne przekazy zawarte w utworze muzycznym) i trafia to do naszego mózgu, chociaż nie jesteśmy tego świadomi. Można np w utworze muzycznym zawrzeć dowolny powtarzający się tekst np: ,,bądź uległy”, ,,konsumuj” ,,kupuj” itp i dopiero po odfiltrowaniu szumów i ścieżki dźwiękowej można to usłyszeć. To naprawdę nie są bajki, ani teorie spiskowe i założę się, że 80% muzyki popularnej pochodzącej z Zachodu, a słuchanej na całym świecie zawiera takie ukryte posthipnotyczne sugestie. Jest mnóstwo materiałów w sieci na ten temat i osoby rzeczywiście zainteresowane znajdą to, o czym mówię.

  Polubienie

 9. Metro

  @ obudzony

  To co piszesz to pewnie szara strefa. Część z tego jest pewnie prawdą a część mitologią obliczoną na wywołanie u nas paraliżu. Niezależnie od tego najlepiej od tych mediów trzymać się z daleka.

  Nie znam się na tym, ale na wyczucie to ram nie chodzi w muzyce o hipnotyczne sugestie. Chyba Platon mówił: jak słuchasz harmonijnej muzyki, to będziesz poszukiwał logiki i organizacji w otaczającej rzeczywistości.

  W każdym razie i Platon i Arystoteles dobrze o tym wiedzieli. Platon – przypominam – uczył się w Egipcie. To są bardzo stare technologie.

  Więc współczesna „muzyka”, której oczywiście towarzyszy obraz, czy to raczej obrazowi towarzyszą brzdęki i wycie, ma za zadanie wprowadzić ofiary w określony nastrój, narzucić im pewien sposób percepcji rzeczywistości.

  Nie trzeba manipulować podświadomością. Gdzie to jest przekaz do podświadomości? Chyba wszystko jasne:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s